Arogance moci MP a vysoká inteligence zástupce Kominka.

news img

Obrátil se na nás kamarád s dnešní zkušeností s Přerovskou MP.

Hanba by je měla liskat.Je to místní občan a držitel průkazu ZTP, který zná bezvadně dopravní situaci ve městě a auto používá, jako jediny možný dopravní prostředek k pohybu po městě.

Proto, že se blíží volby do PS, byl požádán zda by pracovat ve volební komisi. Dnes musel zajet na Smetanku. Předtím objel parkovací mista pro ZTP u Finančního úřadu a proto, že byla obsazena musel zajet do jmenované ulice. Auto bylo řádně označeno značkou ZTP a nebranilo nikomu a ničemu. Proto odešel na školení předsedu volebních komisí. Po návratu k auto asi po 1 hodině zjistil, že má za oknem poukaz k zaplacení pokuty.

Hned se jel informovat, za co má pokutu a proč by ji měl platit. Když
několikrát již stál na Smmetance s takto označeným vozem a MP nikdy
neměla problém se takto označeným vozem. Bohužel i přes všechnu
snahu vysvětlit situaci a upozornit na fakt, že nejbližší mista pro ZTP
byla všechna obsazena mu bylo sděleno, zástupcem velitele Komínem a zde cituji : auto si klidně postav na střechu Prioru. Jenom už tento
inteligent nepomyslel, že Prior je pro podobné lidi, asi priliš daleko a
průkaz ZTP vlastni především z důvodu, snadné dostupnosti, jak k
lékaři, tak na úřady.

Pokud naše MP placena z našich daní bude buzerovat jen občany a to i s průkazem ZTP potom se nedivme , že na jinou práci čas nemají a lidi si jich a jejich práce neváží.

Bordel v lokalitách Denisova a ubytovan ČD jsou nějak mimo dosah MP, ale buzerovat lidi s průkazem ZTP a nasazovat botičky na to jsou
machři i s primátorem Puchalským. Řešit katastrofální situaci s parkováním neumí, ale buzerovat a pokutovat na to jsou machři.

Podal stížnost na MP a Kominka a půjde ke komisi. Tak uvidíme a dáme vědět, jak dopadl.

 

poznámka : 

nejedná se o cikána co celý život dělal hovno a vozí si prdel v audi a parkuje kde chce - hlavně před sociálkou na Žerotiňáku atd...........

celý život pracoval 

ZTP má až teď v důchodovém věku na těžké astma 

jednalo se o školení předsedy volební komise

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 06. 10. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: redakce

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:Městapo- cvičené vopice

  Jsi trotl, a tomu odpovídá text. Aspoň by jsi nemusel lhát

  reagovatNeed2017-10-10 22:34:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Městapo- cvičené vopice

  Moje příhoda s městapáky před mnoha lety. Jedu si takhle kolem hradeb u Bečvy a zastaví mě vopičák. Ukázal jsem mu anglický řidičák (v té době jsem pobýval dlouhodobě v Británii). Je na něm zkratka UK(United Kingdom).Vopice se mě tázal jaktože mám Ukrajinský řidičák. Když jsem mu sdělil, že je to anglický ŘP, rozzuřil se a hystericky řval že ať si z něj nedělám prdel, že není blbej a vidí tam jasně UK- tedy Ukrajina. Vždy když to někomu vyprávím, myslí si, že si vymýšlím a že fízlové přece tak blbí nejsou. Ujišťuji všechny čtenáře, že nelžu a toto se mi vážně v Přerově stalo. A jeden známý se kdysi naivně ucházel o místo u MP. Po absolvování všech testů spočíval finálový souboj adeprů v tom kdo hezčí píše rukou psacím písmem :-) No a tahle extraliga debilů chrání z daní obyvatel města klid a pořádek v cigánově. Naštěstí už tam dávno nebydlím, nejsem totiž ko.ko.tt

  reagovatArschloch Komínek2017-10-10 21:41:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:to občan

  No už jsem to Maxi tady psal měli ho zastřelit. Tady v tom prasečím chlívku by to nebylo ani poprvé ani naposledy. A musím souhlasit s nickem tak. Napsal to přesně. Ty viš Maxi,kde v patek v 11,30 odstavit auto v uvedené lokalitě ? Díky za odpověď.

  reagovatobčan2017-10-10 16:15:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a

  víte proč není kde parkovat? Protože armáda úředníků najede ráno auty do práce a nechá je stát před úřady a jen každé 2 hodiny jde před barák posunout hodiny za sklem. Pak nemají návštěvy kde zaparkovat. Místo starýho baráku před Priorem už mělo být parkoviště pod zemí a nahoře parčík. To by ale musel Horký mít něco v hlavě a na radnici sedět primátor typu Kubera a ne starý komouš Judr - lhář.

  reagovattak2017-10-10 15:10:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to občan

  Mimochodem, ZTP ti nedává právo na vyhrazené parkoviště. Je vydáno víc ZTP než parkovacích míst. To tak je. A pokud není parkovací místo volné, musíš postupovat podle zákona. A nezlobte se na mne, ale když je línej dát za okno parkovací kotouč, aby dostál zákonu, tak to je pak těžké. Na západě by si to netroufnul. A s policií by se taky nehádal. To jen tady v tom tatarstánu si každej může otevřít hubu jak se mu chce :)

  reagovatMax2017-10-10 14:55:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to občan

  A kde jste přišel na to, že poradil "střechu"? protože to říkal p. Haluza? já zase četl reakci, že je to výmysl. Takže bych byl opatrný v soudech

  reagovatMax2017-10-10 14:52:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nemyslíš zoufalku

  Ono nejde ani tak o pokutu nebo přestupek. Ale kam mají lidi s ZTP a nejen oni auto odstavit. Vyhrazené mista obsazena a to přiznal i Kamínek a pokud poradi střechu Prioru potom je parkovací průkaz ZTP uplně k hovnu. Promiň výraz, ale jinak to nevidím.

  reagovatobčan2017-10-10 12:49:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Zdar ty jeden z plačících

  reagovatK2017-10-10 11:40:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro všechny kritiky a moralisty

  Dal jse msi práci a pohledal na internetu informaci týkající se parkování postižené osoby a našel jsem speciální web pro vozíčkře, kde se přímo vyjadřují i k problému parkování na parkovišti s režimem (placené nebo hodiny) a z něj jasně vyplynulo, že přímo ze zákona není povoleno parkovat bez splnění stanoveného režimu...to znamená, že pan Haluza měl povinnost dát parkovací hodiny. Nedal, tak se dopustil přestupku. Sám jsem zvědavý, zdali se zde potom objeví informace, jak dopadl u přestupkové komise. Předpokládám, že i kdyby se objevila, tak se tu většina zase začne ohánět kecama o amorálním jednání a o tom jak chudáky řidiče ti měšťáci buzerují, když porušují dopravní předpisy, které jsou podle přestupců samozřejmě ve vztahu k jiným přestupkům zcela "nepodstatné" a proč neřeší cigány atpod. Adresa webu: http://vozickar.com/jsem-vozickar-a-parkuji/

  reagovatPřerovský zoufálek2017-10-10 11:15:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Že ty kokote se velkym K mrhaš časem.

  reagovatzdar2017-10-10 08:45:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • P.Jasová....nemrhejte časem a nekomentujte pláč jistých ukřivděných občanů.

  reagovatK.2017-10-10 07:43:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jen názor

  Neni to tak dávno, kdy paní Janova, zde byla označena v diskuzi za pavlačovou drbnu. V diskuzi jen nepodložené a spekulujici kecy. Nic víc. A co chtěla holbička vyjádřit v diskuzi jsem taky nepochopil.

  reagovatobčan2017-10-10 07:33:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dovětek

  Dovolte ještě větu a otázku. Vkládám vaš text : nedá mi to se neusmát, kolik je tu odborníků z oboru psychologie , Vy asi ta odbornice z psychologie budete v UNICEFU a asi i ze sociologie. Lidi doufám mají právo na názor a diskuzí i když se vam nelíbi.

  reagovatPavel2017-10-10 07:07:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • paní/slečno Jasová

  Paní/slečno, pokud by redakce uvedla jméno svého kolegy, byla by vaše reakce asi taková. Zaujatá redakce pomlouvá skvělou městskou policií. Vůbec nechápu obsah vašeho diskuzního komentáře a už vůbec nevím, proč vkládáte do textu vyjádření některých diskutujících. To, jakou zde máme MP už napsalo v komentářích mnoho lidi tohoto města. Tam, kde by měli ukázat svoji důslednost, tam raději se moc nevyskytují, nebo si nechtějí pálit prstíky. Ono je jednodušší buzerovat majoritní většinu obyvatel města.

  reagovatPavel2017-10-10 06:55:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Oprava a omluva..........byváme zdrženliví. Pomalu ještě spím.

  reagovatomluva2017-10-10 05:51:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Paní Jasová, nevím, jak jste přišla na skutečnost, že někdo z redakce reagoval na váš komentář. To by nás opravdu zajímalo. Ba naopak, býváme hodně zdrženlivý v komentářích v diskuzi.

  reagovatredakce2017-10-10 05:38:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vážená redakce, nevím, proč stále máte potřebu s někým chtít bojovat, já Vás explicitně přece nezmínila. Panu Komínkovi bylo z Vaší strany vyčítáno šíření polopravd. První věta Vašeho článku zní: „Obrátil se na nás kamarád s dnešní zkušeností s Přerovskou MP.“ A v komentáři se následně dozvíme, že nikoliv kamarád, nýbrž přímo člen redakce. Kdo tady tedy šíří polopravdy? Závěr ve Vašem článku taky učiňujete: „ Pokud naše MP placena z našich daní bude buzerovat jen občany a to i s průkazem ZTP potom se nedivme , že na jinou práci čas nemají a lidi si jich a jejich práce neváží“. Mimo jiné, protože čtu pozorně, přikládám závěry ostatních diskutujících, aby tedy bylo pro Vás přehledné, o čem mluvím. Ať to tu neplním, vzala jsem prvních pár komentářů odspodu. Nick „občan“: „A to, že se gajduji i na lidi kteří mají ZTP je vrchol hnusu. Hlavně, že mají pomáhat a chránit. Možná tak cikány, kteří dovedou zaparkovat i na přechodu.“ Nick „…“:“O mp v prerove se nema smysl bavit....je to po vetsinou banda blbu, kteri by se nikde jinde neprosadili...“ Nick „Honza“: „Zdeňku, ty vole, buď rád, že tě nezastřelili. Hlavně, že si je platíme z daní.“Nick „Dalibor“: „Pokud Přerov město, neni schopen vyhradit jedno misto pro lidi z průkazem ZTP /P na Smetance , kde musí tito lidi navštívit úřad, je v tomto městě něco nezdravého a prohlilého. A jenom šašek z MP muže takto postupovat.“….

  reagovatDaniela Jasová2017-10-09 22:20:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro paní Jasovou

  Vážená redakce, nevím, proč stále máte potřebu s někým chtít bojovat, já Vás explicitně přece nezmínila

  reagovatDaniela Jasová2017-10-09 22:19:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omluva.....damo

  reagovatreakce2017-10-09 15:22:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro paní Jasovou

  Milá dámy, ono to vesměs lidi piší ze zkušeností sada místní MP. Nikdo zde nedělá závěry ani tato radakce. Zkuste číst pozorně a zvlášť pro vás vkládám : Podal stížnost na MP a Kominka a půjde ke komisi. Tak uvidíme a dáme vědět, jak dopadl.

  reagovatreakce2017-10-09 15:20:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  nedá mi to se neusmát, kolik je tu odborníků z oboru psychologie , kteří slyší názor jedné a druhé strany a vyvodí závěr, v drtivé většině v neprospěch MP :-)) Ono i vyjadřování samotné svědčí o mnohém, ale nemůžete přece činit závěry o něčem, čeho jste nebyli svědky ani zdálky. Přeji oběma stranám brzké vyřešení problému.

  reagovatDaniela Jasová2017-10-09 13:22:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Taki je ten svestka kominik hrdyna zbabeli pes šak stefan more volal bengi taki mu delaly skynydi bordel na ulici akte byly bengi z nacelnykem kominem jaaaj v pici byly hrdyny psi ušatý sbabeli mrtky hlavyty pes a taki invalid honis komine??

  reagovatDirga2017-10-09 09:43:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  ale copak, nekoho udam a pak se budu tvarit ze o nicem nevim? Hrdinove. Jestli se nekdo stydi za to, kdyz neco oznamuje a neprihlasi se k tomu, tak je to jen udavac a nic vic Veprovaci.

  reagovata co?2017-10-09 08:35:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ANO, BUDE LÍP, POKUD ZVOLÍTE KOŇSKÝ CHRUP

  Jedinečná šance. Už se nebude opakovat. Koňský chrup je na scéně, vzteká se. Je to přece hodná holka, co má ráda lidi a nikdy nikomu neublížila. A vy, hovada, ji pořád nerozumíte. Až bude radní a náměstkyně, bude za špatné parkování kriminál!

  reagovatfuj2017-10-09 07:54:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak to měl štěstí,

  že ho neodpráskli.

  reagovatsiimplicius2017-10-09 00:01:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ty jsi mi záseku, ale dobrý lhář :)

  reagovatNeed2017-10-08 22:14:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Hlavně jestli si nezapomněli zapsat nacionále oné servírky - jméno, příjmení, datum narození, ať si ji můžou zavést do databáze. A ještě zda-li jí dali dýchnout, to je důležité - to se ve statistice taky sleduje. Myslím ji řešili domluvou?

  reagovatna to mají ze zákona právo2017-10-08 22:00:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • obsluha hospody zavolala strážniky Mp aby dojeli že ciganka nechtěla ukazat občanku a nezdala se plnoleta.... kluci tedy dojeli a před ciganskou rodinou na servirku zavolali to jste nás vy volala na ty nezletile cigany? .... asi je všem jasné co následovalo když tato skvěla kontrola a pomoc v nouzi odjela...jo jsou to inteligentní borci tihle kluci....

  reagovattaky mám dobrej zásek mp2017-10-08 21:06:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Protoze jsme jako volici nepoucitelni blbci. Furt volime tak nejak impulsivne podle toho co kdo nakeca tesne pred volbami a zapominame na predesla obdobi, co za svinarny a podraza ti nyni slibujici udelali a co je to za kriply historicky. Lhar Judr a do budocna novy lhar Merinsky a dalsi. V celostatnim meritku je to naprosto stejny obrazek. Co to je za lidi normalni slusny clovek nechape.

  reagovatno jo Honzo2017-10-08 20:12:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • MP je ukolovana starostou a to k vyberu pokut pro prijem do pokladny. Neprimo mi to potvrdil policista MP.

  reagovathonza2017-10-08 19:34:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Taki si kokoti mrtka straznik tak pod teť delas hrdynu jaaaj delaž do inavalid taki si more hrdyna socheres pes tvojej maťer zadodir poť na ferofku

  reagovatDirga2017-10-08 15:20:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  To jen ukazuje tvoji inteligenci a případnou inteligenci diskutujících, pokud to tedy nikomu nevadí. Ale to se dalo očekávat.

  reagovatsatan2017-10-08 11:25:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak jsem to odeslal. Nečekal jsem okamžitou odpověď, ale toto překvapilo. Autentický text automatu: Váš dotaz byl v pořádku uložen do databáze. Nejpozději do 14-ti dnů bude zodpovězen níže na této stránce.

  reagovatOldřich2017-10-08 09:57:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • díky za radu

  Díky už jsem si to otevřel a už jim to pošlu. Potom to sem vložím, pokud odpoví. Díky za info. Nick Fakta pouze ukázka omezenosti.

  reagovatOldřich2017-10-08 09:45:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:dekuji za odpověď

  Oldřichu, máte lepší směřovat svoji otázku tady: http://www.mpprerov.cz/poradna.php

  reagovatrada2017-10-08 09:33:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Nevím o jaké

  pane/paní FAKTA, stavte se, urči Vám pomůžu.

  reagovatDalibor Vopršal, promovaný psycholog2017-10-08 09:25:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nevím o jaké

  době mluvíš, ale těžký život, máš asi ty sám jinak bys s takovým článkem neotravoval, a dej si pozor abys u toho sezení u voleb nechytl hemeroidy na to už ani kamarádi nic nedají!

  reagovatFAKTA2017-10-08 09:06:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dekuji za odpověď

  Díky za slušnou a korektní diskuzi k tomuto problému ZTP.. Některých omezených jedinců je lépe si ani nevšimat a ignorovat. Že pane strážník. Prosim o jasnou a stručnou odpověď. Pojedu na Žeratinovo mam ZTP dvě mista vyhrazena obsazena. Auto postavim vedle do chlívku. Musím si koupit parkovací lístek ? Ano, Ne. Vždyť je to přeci i EU bráno, jako parkovací průkaz.

  reagovatOldřich2017-10-08 09:03:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už to není, co bývalo. Když jsem dříve oznamovala na 156 chybně parkující, byli tu do pár minut. Teď se vykrucují, vytáčejí, přijedou, až už řidič odjede nebo vůbec, botku nasadí výjimečně. Co je to za bordel?

  reagovatAnna2017-10-08 08:54:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jardo!

  Puchalský je klon z nejodpornější podoby husákovské "slovenské" perestrojky, bolševické garnitury. Neumí nic jiného, než udávat a škodit, lhát, vymýšlet si a vyhrožovat. Tohoto člověka si Přerováci, vedle estébáků z Nezávislí a ubožáků, kteří převlíkli kabát a šli do ANO zvolili za své politické zástupce!

  reagovatodpověď2017-10-08 08:47:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pokuty a výběr

  Osobně jsem zažil, že mě řešil strážník domluvou v situaci, která byla pro mne zcela jasná - zákaz stání ) ne zastavení), kde jsem před svým domem pouze na blikačky zastavil na vyložení zavazadel. Bylo mě řečeno, že mě musí alespoň domluvit, protože se v Přerově udává a silně donáší na radnici Puchalskému. Tak kde potom jsme? To se opět musíme v Přerově ohlížet přes rameno, kdo nás sleduje? Už ať tito lumpové z radnice vystřelí!

  reagovatJarda2017-10-08 08:03:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ještě dovol jednu větu doplnit. Tvůj nick opravdu mluvi za jakýkoliv komentář a vystihuje naprosto vše. K tomu nicku bych dopsal strážník MP, ale i tam se najde slušný.

  reagovatzhaluza2017-10-07 22:31:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Doufám, že najdeš odvahu mě to říct do očí. Anonymní hrdino..........

  reagovatzhaluza.2017-10-07 22:21:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsi ubožák Haluzo.........

  reagovatstrážník2017-10-07 20:51:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Vidíš to čtenáři. Nikomu to nevadí, jen tobě. Nabidni služby, můžeš jim to přepisovat. Tož jim to klukům nešťastným nabídni. Mě to připadá dobry. Asi nebudu dosahovat tvoji úrovně.

  reagovatbásník2017-10-07 20:33:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Teda pánové, (mám na mysli redakci) chodili jste někdy vůbec do školy?? Úroveň vašeho článku je velmi mizerná. Migrant by to vyskloňoval lépe. Nebo jste tam všichni ožralí?? Já vím, že jste přisprostlý bulvár, ale aspoň pište česky, když už tady řešíte takové blbosti.

  reagovatčtenář2017-10-07 20:15:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pokuty a výběr

  někde se šušká, že jim (řadovým) nakazujete nedávat blokové pokuty (příkazy na místě nově) pod 500,- ?? Je to pravda, že to takhle paušalizujete ??? Nebo je to z hlavičky Šedého Vlka ??

  reagovatpro MP Komínka (zástupce)2017-10-07 20:01:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ze všech zkoumaných měst dopadl nejhůře Přerov, kde došlo ve sledovaném období k 114 fyzickým útokům. To se rovná jednomu útoku na 399 obyvatel. Naopak nejklidnějším městem v tomto ohledu je nedaleké Valašské Meziříčí, v němž došlo pouze k sedmnácti útokům. Což je jeden fyzický útok na 1 584 obyvatel. To je ta dobrá prace MP a celé radnice.

  reagovatjsme první2017-10-07 19:33:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Celý život

  To jsi napsal o době ? Kdyby blbost kvetla ty budeš jeden velký květ. Ty musíš mit těžký život.

  reagovatFakta2017-10-07 19:28:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • je to sice 2 roky zpatky

  ale myslim, ze prvni pozici hrave obhajime, bohuzel.

  reagovataspon v necem jsme první2017-10-07 18:51:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Fyzicke utoky v Cesku

  http://tn.nova.cz/clanek/fyzicke-utoky-v-cesku-kde-je-nejnebezpecneji-prehled.html

  reagovataspon v necem jsme první2017-10-07 18:49:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Celý život

  nic nedělal, jen přeslíkal kabát a nevěděl do jaké strany vlést, a tím máváním na vlaky nemohl poctivě k ZTP přijít! Na astma se nedává, to má v Přerově skoro každý!

  reagovatFAKTA2017-10-07 18:08:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Výhody

  KOMU JE URČEN Držitelům ZTP a ZTP/P, kteří mají svůj automobil anebo kteří jsou v nějakém autě přepravováni. JAKÉ VÝHODY PŘINÁŠÍ: bezplatné stání na místě pro vozíčkáře, označeném kresleným piktogramem, a to ve všech státech EU. Možnost zřízení vyhrazeného stání před domem, bytem a zaplacení zřízení, tedy za vyznačení piktogramu vozíčkáře na zem a za vodorovnou značku označující toto Vaše místo, neplatíte však už poplatek za užití silnice, na které vůz stojí. Smíte vjet do ulice se značkou Zákaz průjezdu s dodatkovou tabulkou "dopravní obsluze vjezd povolen", s Vaším parkovacím průkazem máte právo vjet do zákazu stání a stát v zákazu stání po dobu nezbytně nutnou, např. k naložení nějakých věcí, ale Vaše vozidlo nesmí být překážkou na silnici. Můžete dále vjet do zákazu stání s dodatkovou tabulkou "dopravní obsluze vjezd povolen" nebo "mimo zásobování". S parkovacím průkazem lze vjet i do pěší zóny. Vozidla, která mají viditelně vystavený parkovací průkaz, nejlépe za předním sklem ze strany od řidiče, nemusejí mít zakoupenu dálniční známku, protože jsou od mýtného plně osvobozena.

  reagovatMax2017-10-07 17:56:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jan

  Neumožňuje. ZTP umožňuje zastavit v zákazu stání, vjet do pěší zóny, případně do zákazu vjezdu. Na parkovištích MUSÍ postupovat jako ostatní. Dokonce musí platit i parkovací poplatek

  reagovatMax2017-10-07 17:52:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:parkovací hodiny

  To je naprosto jednoduché. Pokud ZTP umožňuje bezplatné parkování a piše to zde mnoho jiných stejně bych předpokládal, že takto označené vozidlo zde muže na určitou dobu zaparkovat. Myslím si, že je to i tento případ. Těch 15 Kč asi nikomu nestojí za komplikace s MP, která čeka na řidiče, jako sup na kořist.

  reagovatJan2017-10-07 17:37:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:parkovací hodiny

  Co mu bránilo dát hodiny za okno? Tak jako ostatním. Když si tam narval kartu ZTP, tak mohl i hodiny. Ale spoléhat na ZTP, že je to všemocná karta, to umí jedno etnikum. Ale koukám, že nejen toto etnikum. Celý problém vidím v tom, že se řidič vykašlal na to dát si za okno hodiny. Nikdo po něm nechtěl platit parkovací poplatek, ani pokutu.

  reagovatMax2017-10-07 17:26:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • parkovací hodiny

  Pane Nedělka vždyť to školení trvalo podle vyjádření 1 hodinu. Tak o čem tady diskutuješ. Pokud by tam odstavil auto na půl dne potom to dovedu pochopit. Ale pokud objel pulku Přerova a misto k zaparkování nikde, tak potom to dovedu pochopit. To čekal MP za rohem a jakmile vylezl byl bloček za stěračem. Na Havličkové auto nezaparkuješ , stejná situace Čechova, Svoboďak. Ať se magoři na radnici zamysli, zda neni nejvyšší čas na parkovací dům. A pane Nedelka vy všechno víte, tak už město chystá projekt ?

  reagovatřidič2017-10-07 17:21:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Parkovací hodiny

  Jsou vymyšleny proto, aby na daném místě, auto stalo max danou dobu, aby se mohli řidiči střidat. U pilikliniky by to mělo platit dvojnásob. Je to zdarma, důležitá je doba stání. Nic proti autorovi-psal, že byl na školení pro volební komisi. Člověk, který chtěl tedy zaparkovat u polikliniky, se zlomeným zubem, tedy musel jet zaparkovat třeba na prioir :-)))) Prostě je to svým způsobem nerespektování pravidel a bezohlednost. Já v tom vidím pouze veřejné přiznání, nic víc. Měštáci mi mnohokráte pokutu odpustili-ale určitě jsem se nechoval drze a arogantně, a mnohokráte jsem slyšel, že na téhle buzeraci, si potrpí nejvyšší velitel MP. A to je kdo? Nechci jmenovat. Takže nenadávejte na měšťáky, ale na toho...kdo je úkoluje. A tu aroganci.....v mnohých připadech, nevidím na straně MP. Nic prori-opakuji, ale nesteanně tohle nechápu.

  reagovatPetr Nedělka2017-10-07 16:07:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Nevím

  Pavle ono se vždycky nejde nějaký blb, jako Satan, No a pár podobných. Kdyby to byl myslící policajt, který zná situaci ve městě, tak nevytáhne ani tužku. Takového bohužel v našem městě nenajdeš, vidina pokut je natolik silná, že zdaravy rozum neexistuje. Dnes jsem se jel podivat, jak je to značeno. Modrá značka s velkym P doplněna dodatkovou se kotoučem umístěna v pravo na rohu finančního. Osobně i já, pokud bych vlastnil ZTP bych předpokládal, že ZTP zde muže stát obzvlášť, když je zde poliklinika a úřady.

  reagovatAhoj Pavle2017-10-07 15:46:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Nevím

  Ty vole, Zdeněk od 20 let bojuje s astmou a od doby, kdy přišel z vojny chodil cvičit na Rudou hvězdu s Mračkem, Karlem na bazén. Já Zdeňka poznal po revoluci, když otvíral obchod a firmu. Jezdil jako fira a stihl firmu obchod s Janou a ještě makat v posilovně. Na Fit jsme jezdili na skvoš. Dnes má aspoň si myslím 65 nebo 66 a s tebou bych ještě dnes umyl podlahu a to má opravdu silnou astma. Moje první manželka u Zdeňka dělala a nakonec i Magda od Zachy. Dobry chlap a dobrý člověk. Nevím, zda se to dá říct o debilním anonymu No.

  reagovatPavel P.2017-10-07 15:09:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Stereo

  Jasně rozumím . Děkuji .

  reagovatstero2017-10-07 15:05:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Stereo

  Čtěte. ZTP nebyl na placeném parkovišti, ale na parkovišti s kotoučem. Za okno se dají hodiny a stojíte si tam zdarma ....

  reagovatMax2017-10-07 14:50:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  Pane Komínku to jako-že držitel ZTP tady v Přerově musí platit za parkovné , pokud je na placeném parkovišti ? Na to je nějaká interní vyhláška města Přerova ? Tomu nerozumím . Ještě jsem se teda nesetkal v žádným jiným městě s tím , že bych musel jako držitel ZTP platit na parkovišti .

  reagovatStero2017-10-07 14:05:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nevím

  jak mohl Haluza dostatZTP je to zdraví člověk, a ze známosti aby mohl parkovat kde chce by se to dávat nemělo tak že zase mu protekce vyšla nnebo nevyšla? potřeboval by pohyb aby schudl!

  reagovatno2017-10-07 13:50:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  Držitel ZTP má přece zdarma stání na placených parkovištích . Nebo se tady v Přerově něco změnilo ?

  reagovatStero2017-10-07 13:39:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Trošku trpělivosti. Všeználek Kohout si určitě nenechá ujít takovou příležitost, aby zde všechny opět obohatil o svá moudra.

  reagovatbp2017-10-07 12:06:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No teď se v tom nevyzná ani prase, na tož Kamínek. Budu stručný, jaky velitel Puchalský, taková sebranka poskoku MP.

  reagovatxxx2017-10-07 09:54:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • prosim vysvětlit

  Pane Kominku raději vkládám vaš komentář a vůbec tomu nerozumim. Vkládám vaše stanovisko: V mnoha případech pak řidič vysvětlí, proč nemohl své vozidlo označit kotoučem (vezl akutně rodinného příslušníka k lékaři apod.). Tak měl raději lhat a tvrdit, že vezl krtka k lékaři a je všechno ok. Když se braní holou skutečnosti a fakty, je držitelem ZTP /P, potom dostane flastr ? To snad ani nemůžete myslet važně. Zkrátka odborník na svēm mistě.

  reagovatHonza2017-10-07 09:41:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Miroslave Kominku, už se těšíme na sáho dlouhé komentáře v diskuzi. Myslím, že máš dostatek materiálu, tak do toho a vem si k tomu celé odděleni MP. Děláte stejně jen ho...no a buzerujete lidi.

  reagovatČau Kominku2017-10-07 08:57:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kdy mohu s parkovací kartou vjet do ulice se zákazem vjezdu… PROSINEC 11, 2013   ADMIN   Mám parkovací kartu O7. Mohu vjet do ulice se zákazem vjezdu, když to potřebuji kvůli nákupu zboží? Policista mě oznámil, že tato výhoda pro invalidy již neexistuje. Je to pravda? Také mi bylo řečeno, že stříbrný proužek na parkovací kartě neslouží jako dálniční známka. Odpověď čtěte v článku. Od srpna roku 2011 platí ustanovení § 67 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů. Osoby se zdravotním postižením, které vlastní tzv. mezinárodní parkovací průkaz (označení O7, dříve O1) mohou v jednotlivých případech, je-li to naléhavě nutné, vjíždět i tam, kde je značka „zákaz vjezdu“ omezena dodatkovými tabulkami „JEN ZÁSOBOVÁNÍ“, „MIMO ZÁSOBOVÁNÍ“, „JEN DOPRAVNÍ OBSLUHA“ a „MIMO DOPRAVNÍ OBSLUHY“.

  reagovatprávní poradna2017-10-07 08:48:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • snad ví co napíší

  Nové ZTP označení vozidla platí i v rámci zemí EU jako parkovací karta. Staré znaky pro vozíčkáře (označení O1) do auta byly platné do data 31. 12. 2012 a pokud v současné době tento starý znak užíváte, hrozí vám pokuta a mnohde i udělení trestných bodů. Bohužel však nepotěším každého, kdo cestuje s tímto novým označením do zahraničí. V zahraničí vám tato karta platí pouze k možnosti zaparkování vozu, ale od dálničních poplatků vás osvobozuje pouze na území České republiky. Proto doporučujeme zakoupit si dálniční známku pro daný stát, kam míříte. Předejdete tím značným komplikacím a nemalé pokutě ze strany zahraniční policie.

  reagovatUAMK2017-10-07 08:39:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tato i další témata

  bp vždyť úředníci a MP má tento web, jako povinnou četbu. To jen se dělají vlny a Puchna, dostává pisemné vycuci.Taková je pravda. Kluci z redakce mají bohatou sledovanost.

  reagovatpravda2017-10-07 08:20:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je možné ale říci, že zdravotnická zařízení a státní, obecní úřady na parkovištích u držitelů ZTP a ZTP/P průkazů žádné poplatky nevybírají. Asi to bude upraveno místní vyhláškou. Co chtít po vepřově, tady se nevydaři ani ta sviňa. Vždyť tu i herny závidíte. A Kamínek musí vybírat do městské kasy, vánoce se blíží a odměny za vynikající práci potřebují.

  reagovatz jiného města2017-10-07 08:11:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tato i další témata

  a diskuze mne hrozně baví a to hlavně ve vztahu k výrokům většiny z vedení města, vyšších úředníků magistrátu i MP, že tento web nesledují, nečtou a jedná se dle nich o žumpu. Ale opak je evidentně pravdou, kdy i někteří z nich zde pod svojí plnou identitou "diskutují" (p. Kohout a Komínek) a jsem přesvědčen, že ti ostatní hrdinové zde rovněž přispívají avšak anonymně pod jedním či více nicky. Je to obraz a zrcadlo kvality, povah a kompetence osob ve vedení města.

  reagovatbp2017-10-07 08:07:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to si děla MP kozy

  Jsem opravdu rád, že se otevřela diskuze a jsem zvědavý, jak tato situace dopadne. Asi, jako vy bych dostal pokutu v teto lokalitě i ja , jako držitel karty ZTP zde často parkují, bez časového kotouče. Vyhrazena mista u finančního úřadu věčně obsazena a musím docházet na polikliniku ve Smetance. Dodnes jsem byl přesvědčen, že označení vozu kartou ZTP nahrazuje časový kotouč, nebo parkovací lístek. Dokonce jsem si podal informací na dopravní, kam odstavit označené auto v případu, když jsou vyhrazena místa obsazena. Odpověď, na nejbližším volnem parkovacim mistě k budově, obchodu přiléhající. Vždyť potom v tomto městě označení auta ZTP naprosto strací svuj význam. Musím na Smetanku, vyhrazena mista obsazena, tak zaparkuj na střeše Prioru nebo u kina. Od tama se nechám odvézt na vozíku na Smetanku ? To si pane Kominek děláte z některých lidi kozy.

  reagovatJosef D.2017-10-07 07:53:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro pana dominika

  Ano, jistě. Dále je třeba mít na paměti, že náklady na MP jsou řádově 30 mil/rok. To jen aby to správně pochopily i mažoretky.

  reagovattojo2017-10-06 23:56:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dalibor

  Já ti nevím, ale mě ty počty vychází.a to nejsem poctař :-). A pokud dobře čtu tak je odpověď redakci a odpověď Haluzovi. :-) tak bych to tak nedramatizoval

  reagovatMax2017-10-06 23:33:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Myslím, že by. .............omluva

  reagovatomluva2017-10-06 23:03:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Synku Kominku

  Ty jsi jen alibisticky kecal, jako tvi chlebodarci - tzv politici... Jsi stejny, jen alibisticke kecy a a naprosto ti unika tve poslani. Naprosto... a omlouvam se za tykani ale fakt, kurva ceho jsem se dozil, takovych vztahu ve spolecnosti a takovych blbcu.... sorry ako... komu furt lezes do prdele...ach jo.

  reagovatNo2017-10-06 23:02:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro pana Kominka

  Pane Kominek vždyť vy neumíte počítat a to děláte zástupce velitele. Článek psala po konzultaci redakce a Zdeněk napsal reakci na Vaše stanovisko a mlčí na rozdíl od vás. A mohu vás ujistit, že něco podobného v jiném městě neuvidíte. Jiné organizace těmto lidem spíš vycházejí vstříc. Myslím, že bych měl dostat, jako za komoušu 48 hodin zavřít a co hodinu dostat pendrekem. Končím.

  reagovatDalibor2017-10-06 23:01:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro pana Dalibora

  Dobrý večer, nějak nechápu váš příspěvek. Když se vyjádří jedna strana, je to v pořádku, ale když se vyjádří i druhá strana, tak to již v pořádku není? Chápu dobře, že pokud bych se vyjádřil jako první, pak bych měl pravdu já a kdokoliv další už by nestál ani za pohled? To je velmi zvláštní.

  reagovatMiroslav Komínek2017-10-06 22:51:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro pana dominika

  Dobrý večer, tento odhad je pouze orientační a v rámci příjmů města irelevantní. Průměr pokuty cca 200-300 korun a zákon umožňuje pokutu do výše 2000. Pokud bychom brali tento odhad 950 tisíc a podělili ho dny v roce, vyjde to na částku cca 2600 korun za den. Vzhledem k tomu, že během dne jsou na území města páchány stovky přestupku a jen některé jsou odhaleny, pak je tato částka velmi. Zvláště, když za přestupky na úseku majetku, občanského soužití a veřejného pořádku jsou pokutovány do výše 10 000, pak se dostáváme opět do jiných čísel. Nicméně je třeba mít na paměti, že rozpočet města je cca 750 milionů a sankční platby jsou odhadovány na cca 950 tisíc. A je to jen odhad.

  reagovatMiroslav Komínek2017-10-06 22:48:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  To jsou Kominku jenom kecy, kecy a zase jen kecy. Skutečnost tady v tomto městě všichni vidíme. Je jen bezva, že se nenechal zastřelit.

  reagovatkominku jenom kecy2017-10-06 22:47:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  Kominku nějak moc se tady snažíš. Asi to s tou tvoji pravdou bude někde jinde. Pokud jsem pochopil článek ( závěr) podal stížnost a půjde ke komisi. Napsal svuj pohled a dál to nehroti na rozdíl od vás, kde jste podle diskuze anděl spásy Přerova. Tak nevím komu tady klepe zadek ostnatý drát. Podle vyjádření pana Haluze, asi byl přesvědčen ze skutečnosti, že stačí průkaz ZTP, obzvlášť, když nikde nemohl najít misto , kam zaparkovat. Potom,tyto průkazky zrušte, jak zde bylo psáno.

  reagovatDalibor2017-10-06 22:43:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jestli jim sníží plán, až se bude vybírat u Lověšic.

  reagovatA mě by zajímalo,2017-10-06 22:40:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  Pane Komínku, nemáte při takovém benevolentním přístupu obavu, že nesplníte roční plán příjmové položky rozpočtu, která je na letošní rok naplánovaná na 950 tis?

  reagovatdominik2017-10-06 22:34:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Reakce

  Dobrý večer, aniž bych chtěl zabíhat do podrobností. Ve Vašem případě pane Haluza se nejedná, že byste odstavil vozidlo do nějakého zákazu, protože jste nemohl najít místo k parkování. Jde o to, že jste postavil vozidlo na parkoviště s parkovacím kotoučem. Stačilo pouze označit vozidlo dle zákona parkovacími hodinami s dobou příjezdu. Bohužel na tomto místě vaše ZTP karta neplatí. Nechápu proč píšete citace, které se neodehrály (netykal jsem Vám a neposílal na střechu Prioru), když z jednání byl pořizován zvukový záznam, na kterém je zřejmé průběh jednání. Dostavil jste se k podání vysvětlení a vše mohlo být vyřešeno od napomenutí až po pokutu. Jelikož jste však od začátku nesouhlasil s tím, že jste se dopustil přestupku, nedáváte jinou možnost, než nechat řešit celou záležitost u správního orgánu. Tak Vám to bylo několikrát řešeno. Nyní záleží na správním orgánu, jak celou záležitost posoudí. PS: parkovací kotouč stojí cca 15 korun a je k dostání v každém papírnictví. Parkoviště s parkovacím kotoučem jsou zřízena proto, aby na těchto místech řidič nemusel platit a mohl zde zdarma zastavit na určitou dobu. Parkování je omezeno časem, aby zde nikdo neparkoval zbytečně dlouhodobě. Např. před úřady na 2 hodiny zdarma a před nemocnicí na 4 hodiny. V případě, že někdo překročí čas, nebo si zapomene dát parkovací kotouč, vysvětluje své důvody. "Parkovačka" za oknem neznačí pokutu, ale pouze informaci, že bylo zjištěno vozidlo jehož řidič je podezřelý z přestupku. V mnoha případech pak řidič vysvětlí, proč nemohl své vozidlo označit kotoučem (vezl akutně rodinného příslušníka k lékaři apod.). Nic víc v tom nehledejte. Každý případ je posuzován individuálně. Jak Vy říkáte "botičky" používají strážníci v minimálních případech a v letošním roce je jich jen pár desítek. Většinou jsou používány v případech, že bude vhodné vozidlo odtáhnout (polovrak). V ostatních případech jsou řidiči informováni "lístkem za stěrač". Ochotně vysvětlím každému zájemci fungování a smysl těchto opatření. S pozdravem Komínek Miroslav

  reagovatMiroslav Komínek2017-10-06 22:17:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  čest, neuvažovals, že bys to moh aspoň trošku omezit? Anebo, když už si teda musíš dát, omez svoje vyjádření ve veřejném prostoru.

  reagovatbereš toho moc!2017-10-06 22:02:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  To snad u PC sedi několik MP a mají práci hned. Pan Haluza ty kašpare lže a pan Kamínek policajt mluvi pravdu. To je jako v Jiříkově vidění. Musíš se naučit aspoň číst. On ty lokality zná, ale jak piše Kamínek, tak ten je nějak mimo obraz. Nebudeš rodina ? Část.

  reagovatčest2017-10-06 21:57:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já myslel, že absolvovali nějaké drahé školení, jakože se nemají dát lehce vytočit. Jak zvládnout rozčileného invalidu je tam asi neučili. Nebo jak zvládnout v sobotu dopoledne nespolupracující hubatou cyklistku. Zato jsou moc dobří ve střelbě jednoruč. Nevíte někdo, proč se už nestřílí oblíbená soutěž O pohár primátora města Přerova? Tam užili, no jéje. Stokrát lepší, než nějaké psychotesty.

  reagovatnnp2017-10-06 21:53:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vážení

  Za tato idiotske komentare jdete vsichni i s tim Mpickem do prdele. Kazdej si honite triko, jste agresivni, kyndate o blbych zakonech a obycejnej selskej rozim a pochopeni pro druheho je pryc. Jen delate ramena jeden na druheho, ze mate tu moznost a ten druhy nema. Kokoti, .... jeste ze zase nestrilite jak u Lumira na strasne zlocince co nekde chvilu nechali auto. Blbci namysleni- myslim Mpiky...

  reagovatach jo2017-10-06 21:47:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ale chápu to

  A ještě jsi nicku zapomněl napsat, že vam ty parkovací kotouče plati magistrát.

  reagovatzdar2017-10-06 21:39:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Vždyť ty ani nevíš co je to volební komise a pokud vím, do politiky nikam nekandiduje. Myslím, že je menší kokot , jako ty SATANE. Ty budeš opravdu ten pravý jediny spravedlivý.

  reagovatxyz2017-10-06 21:37:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ale chápu to

  Správně. Já jsem taky řidič. A dělám 8,5 hodiny. Proč mě teda omezujou dobu stání na 2 hod? Nejlepší by bylo, kdyby mi sem furt nelezli ty lidi, tím by se to vyřešilo - nemuseli by tu parkovat a já bych tu moh pohodně stát od rána do odpoledne.

  reagovatúředník2017-10-06 21:36:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • AŤ HALUZA SEDÍ DOMA !!! JESTLI JE TAKOVÝ INVALIDA, TAK JAK TO DVA DNY VYDRŽÍ SEDĚT U VOLEBNÍ KOMISE??? MÁ SEDĚT DOMA NA PRDELI A STARAT SE O SVOU INVALIDITU. A KDYŽ UŽ SE SERE DO POLITIKY, TAK SI MÁ KOKOT KOUPIT KOTOUČ. MĚŘME KAŽDÉMU STEJNÝM METREM !!!

  reagovatsatan2017-10-06 21:29:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Ale chápu to

  a úředník magistrátu není řidič, když přijede do práce autem? Nebo by měl každý úředník, strážník, policista atd. atd. odstavit auto před městem, aby si ostatní mohli zaparkovat, protože ostatní je platí z daní? Trošku zvrácené.

  reagovatnick2017-10-06 21:20:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • takže když něco udělám, tak bych měl jak pan Haluza začít upozorňovat na to, že se dějí horší věci a ty by se měli řešit a ne zrovna to co jsem udělal já? To je mi ale moudro. Mimochodem p. Komínek samozřejmě uvádí jen polopravdy ale vy samozřejmě celou pravdu, tu vaši. A držitel ZTP neví, kde jsou ve Vepřově vyhrazená místa a má to vědět strážník? A že by vám ještě poradil kde mají levnější brambory byste nechtěl? Takové typicky "české" ( já já já jediný spravedlivý a jediný pravdomluvný a ukřivděný. To musí být život. Čest.

  reagovatabcd2017-10-06 21:17:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ale chápu to

  Pane Nedělka asi v tomto případě nejde ani tak o pokutu, spíš o ignoraci a nechuť , aby MP Přerov řešila závažné problémy s nenšinou a hroznou dopravu, misto toho pokutuje naštvané řidiče, kteří v teto lokalitě opravdu nemají kam postavit auto, proto,že od rána tuto oblast okupují úředníci magistrátu. A aby zástupce napsal, nebo řekl člověku s průkazem ZTP/P postav si auto třeba na střechu Prioru, tak ho v mem připadě pošlu do prdele. Pokud město neumí pro tyto lidi nic udělat, potom zrušte ZTPčka, nebo běžte z vedení města.

  reagovatJirka2017-10-06 21:04:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale chápu to

  Vzdy jsem vyzvedával syna ve školce, a všichni rodiče parkovali v Kainarové-před školkou. A nyní po letech, jsem vez do školky sešity a výkresy, jako sponzorsky dar.......a při návratu našel lìstek za stěračem. 300 mne to stálo. Byl jsem....a stále jsem nasraný, ale bohužel, je tam zóna :-(((((((

  reagovatPetr Nedělka2017-10-06 20:22:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud Přerov město, neni schopen vyhradit jedno misto pro lidi z průkazem ZTP /P na Smetance , kde musí tito lidi navštívit úřad, je v tomto městě něco nezdravého a prohlilého. A jenom šašek z MP muže takto postupovat. A o cikánech nemá cenu zde psát. Bytečny promrhaný čas.

  reagovatDalibor2017-10-06 20:22:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tentokrát se pan zástupce zdržel hodnocení způsobu nabytí průkazky ZTP, to kvitujme.

  reagovatdominik2017-10-06 20:21:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdeňku, ty vole, buď rád, že tě nezastřelili. Hlavně, že si je platíme z daní. To je k posráni. Jo pomáhat a chránit, to je dřina.

  reagovatHonza2017-10-06 20:07:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • k nicemu!

  kdyz byla minuly tyden uzavrena Cechova ulice, tak 2 policajti MP sedeli v aute a pravdepodobne cekali, az nekdo pojede do zakazu a mohli jednoduse vybrat pokutu. OK, do zakazu se jezdit nesmi, ale kdyz mate delat neco poradnyho, tak od toho davate ruce pryc. Ze lidi maji strach vecer chodit po meste, to uz Vas nezajima.

  reagovatk cemu nam je MP?2017-10-06 20:06:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nezvratitelny ........omluva, uteklo písmenko

  reagovatomluva2017-10-06 20:03:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro zástupce Kominka

  Váženy pane Kominek. Jako vždycky jen plno řádek polopravd a zkreslení skutečnosti. Nevím, proč mě to překvapuje. Nejlepší obrana, útok. Nějak jste opomenul zde vysvětlit rozdilné chování vašich podřízených. Na Smetance jsem stál několikrát i za přítomnosti MP a problém vznikl bohužel dnes. To, že neumíte odpovědět, kde člověk s průkazem ZTP / P průkaz osoby se zdravotním postižením označený symbolem „ZTP/P“ (průkaz ZTP/P) – zvlášť těžce postižení/průvodce má odstavit svoje auto, také o něčem svědči. Napsat do komentáře a nyní cituji : křičet tam a dožadovat se práv a vyhrožovat - to bych čekal od někoho jiného a třeba při výplatě sociálních dávek", je jen úsměvné a komické. Pokud nechcete slyšet argumenty občana a arogance z vás jen prší , potom je jakákoliv diskuze marná. To, že se v tomto městě vymýšlejí neuvěřitelné kraviny v dopravě a parkování je nezvatitelný fakt a MP by měla myslet hlavou a nikoliv pouze peněženkou. Ještě k vámi změněny Romům a práci MP. Deniska večer opilé skupinky z ubytovny a opilá partie z Denisky. MP je roztrhla od sebe, bez legitimovani a bez odvozu nejvíce opilých na záchytku. Děcko v zavinovačce v 10 večer v náručí opilý Romky. Ano tak pracuje MP v našem městě.

  reagovatzhaluza2017-10-06 20:00:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Reakce

  No celkově má pan Komínek nejspíš pravdu, ale vypíchnu jeho jeden komentář: "...jít na úřední jednání, a křičet tam a dožadovat se práv a vyhrožovat - to bych čekal od někoho jiného a třeba při výplatě sociálních dávek, nicméně jsem se toho dočkal při jednání s Vámi..." Čemu se diví? pokud drzost při vyžadování práv i tam kde žádná práva nejsou je u některého etnika účinné, proč to nepoužít??? Jo a doporučuji se moc netěšit na jednání u tzv. přestupkové komise. Příslušný úředník jede v módu stal se přestupek/nestal se přestupek. Tedy asi zase jen u bílých. Kdoví jak je to u neviditelných, tam asi zase uspěje ta drzost a vyhrožování, a to mají ještě výhodu argumentace rasismem...

  reagovatKarel Strnad2017-10-06 19:23:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zákaz zastavení, stání, platí pro všechny a všude v republice stejně. Stál jsi v zákazu- musiš počitat s pokutou. Tady neni o čem diskztovat. ZTP neopravňuje parkovat v zákazu. Nechci být zlý, ale také jsem platil pokutu...a oprávněně. Nevim, co chcete kritizovat. Pouze jste upozornil, na svou bezoglednost, vůči pravidlům silničniho provozu. A nyní do mne :-))))

  reagovatPetr Nedělka2017-10-06 18:46:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Reakce

  Dobrý den, většinou se zde nevyjadřuji, nicméně nyní cítím potřebu uvést ještě druhou stranu mince, když už jsem jmenován. Pane Haluza, nedostal jste za okno oznámení o pokutě, ale informaci pro řidiče, že je podezřelý ze spáchání přestupku. Tímto přestupkem bylo neumístění parkovacího kotouče za okno na parkovišti na ulici Smetanova. Dostavil jste se jakožto řidič zmíněného vozidla na služebnu MP. Zde jste Vám službukonající strážník vysvětlil z jakého přestupku jste podezřelý, na což jste reagoval tím, že pokud jsou všechny vyhrazená místa obsazena, můžete zastavit kdekoliv, tak aby to bylo nejblíže k místu kam jdete. Jelikož s tímto vyjádřením strážník nesouhlasil a vy jste nechtěl přestupek uznat, bylo sepsáno oznámení o podezření ze spáchání přestupku a to spolu s podklady předáno na správní orgán. Jelikož jste trval na kontaktu s nadřízeným, byl jsem přivolán. Opět jste mi vysvětlil Vaši verzi a já vám oznámil, že jako držitel ZTP nemáte výjimku z placeného parkoviště, ani z parkoviště s kotoučem (kde by Vám stačilo umístit kotouč a v klidu na tom samém místě stát. Což se nestalo). Následně jste se dotazoval, kde tedy máte parkovat vozidlo. Nedokázal jsem na Vaši otázku odpovědět, protože skutečně netuším, kde máte zaparkovat vozidlo (bohužel neznám umístění všech vyhrazených parkovišť ve městě). Jelikož jste trval na tom, že to mám znát a jako zaměstnanec města zařídit přidání dalších vyhrazených parkovišť do ulice Smetanova, uvedl jsem Vám, že nejbližší místo je u pravděpodobně u bývalého Prioru. Vaše reakce byla, že jste začal zvyšovat hlas a dožadovat se svých práv s poukázáním, že řidiče "buzerujeme, ale s místními Rómy nic neděláme." Nezlobte se na mne, ale jít na úřední jednání, a křičet tam a dožadovat se práv a vyhrožovat - to bych čekal od někoho jiného a třeba při výplatě sociálních dávek, nicméně jsem se toho dočkal při jednání s Vámi. Nikdo Vás neřešil, že jste jako držitel ZTP zastavil někde v zákazu stání a šel jste k lékaři, ale za to, že stejně jako všichni ostatní řidič v celé republice byste měl respektovat dopravní značení a učinit jednoduchý úkon - umístit parkovací hodiny za okno auta. Nic víc. Pokud toto považujete za aroganci moci a buzeraci, je mi to líto. Vždy se snažím lidem poradit a vyjít jim vstříc. Co se týče stížnosti, můžete ji podat. Na to má každý právo. S pozdravem Komínek Miroslav

  reagovatMiroslav Komínek2017-10-06 18:40:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • O mp v prerove se nema smysl bavit....je to po vetsinou banda blbu, kteri by se nikde jinde neprosadili...

  reagovat...2017-10-06 18:38:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je to opravdu s parkováním k posrani. A to, že se gajduji i na lidi kteří mají ZTP je vrchol hnusu. Hlavně, že mají pomáhat a chránit. Možná tak cikány, kteří dovedou zaparkovat i na přechodu.

  reagovatobčan2017-10-06 18:27:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mp

  Mp ma ted nejake nove pokyny. O pul 6 rano berou kolare na prazdne dlazce. U bazenu o pulnoci pokutuji parkujici auta a pod. Ne ze by delali neco co nemuzou, ale ta aktivita je podezrela

  reagovatMirek2017-10-06 16:58:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je neskutecne

  Jak MP tvrdosijne a zarputile buzeruje lidi v autech v zacpanem Prerove, misto aby slouzila a pomamahala lidem ve meste, protoze za timto ucelem byla vlastne myslena a take zrizena. Bohuzel vrchni velitel je arogantni byvaly komunista a vedeni MP jsou zakomplexovani chudaci, co se dostali k pofiderni moci. Zkurvene mesto s celym vedenim a podle toho to tu vypada.

  reagovatToto2017-10-06 16:56:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoOkamura: Nechci už být v opozici.

publikováno 08. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 17
Tomio Okamura poskytl rozhovor pro Lidové noviny.

Průšvih s lithiem: Za to může ODS, ozvali se Sobotka i Zaorálek.

publikováno 07. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 6
Lithium na Cínovci se stalo tématem předvolební kampaně v Česku.

Okamura už nahání i ČSSD. A Piráti utekli Kalouskovi.

publikováno 06. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 18
Volby do Sněmovny by na přelomu září a října vyhrálo hnutí ANO s 27,7 procenta hlasů, shodně kolem 12 procent by získali komunisté a sociální demokraté.

Heslo ODS - více svobody

publikováno 03. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 64
Tak už jsem to konečně pochopil - volební heslo "více svobody" - stále mi to nešlo do hlavy jak tu svobodu ještě povýšit na ještě větší svobodu.

S lampiony za strašidly

publikováno 03. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 18
Přerovská strašidla a TOM Lišáci zvou děti i dospěláky na 11.

Dobrá zpráva pro všechny Přerováky.

publikováno 03. 10. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 26

Dnes byl doručen dopis na magistrát města.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy