Jeden Antizeman v osmi podobách

news img Většina kandidátů na naši hlavu státu, v tuto chvíli to vypadá na devět soupeřů.

Pouze tři kandidáti (včetně M. Zemana) získali více než 50 000 podpisů od občanů – a vesměs výrazně více, než bylo zapotřebí. Ostatní se opírají o nominace několika málo politiků a jejich kandidatura je tak rozpačitá – zvláště u těch, kteří se opírají o ty samé politiky jako jejich rivalové.

Někteří kandidáti jsou si podobní v celé řadě postojů. Například M. Topolánek i J. Drahoš by vyznamenali bratry Mašíny, kteří se dopustili ničím neomluvitelných vražd. Něco takového pokládám za zcela nepřípustné.

Pavel Fischer neumí odpovědět na dotaz, v čem je jiný než J. Drahoš. Dva kandidáti jsou potom představiteli stran, které schytaly v parlamentních volbách debakl. Jedná se o Rozumné a Realisty. Alexandr Tomský z Realistů potom veřejně horuje za M. Topolánka a svého vlastního kandidáta tak hází přes palubu. Nejenže J. Hynek za sebou nemá podpisy občanů – ale ani členy vlastní strany.
Jiří Drahoš odmítá referenda, vyznamenal by bratry Mašíny a je zastáncem protiruských sankcí. K těm doslova říká: „Rusko se spolu s USA a Velkou Británií v devadesátých letech zavázaly garantovat územní celistvost Ukrajiny. Ta tehdy souhlasila se zrušením svého jaderného arzenálu. Anexe Krymu byla jasným porušením této dohody a logicky následovaly sankce" (Viz) .

V otázce migrací je proti kvótám a tvrdí, že ekonomické migranty bychom měli vracet (Viz ). Současně podepsal petici na podporu přijímání migrantů (viz ). Je tedy zjevné, že je v této otázce poměrně široce – eufemisticky řečeno – rozkročen.

Datum sedmnáctého listopadu využil k tomu, aby se zviditelnil. Že pořadatelé akce nenechali mluvit také pana Horáčka, ho začalo zajímat až tehdy, kdy se na něho snesla vlna kritiky (Viz ). Přitom lze jen spekulovat, v čem vlastně má být pan Drahoš nositelem „hodnot z listopadu 89“. Zatímco M. Zemana z práce vyhazovali, pan Drahoš se věnoval vědecké kariéře a kandidaturu získal v hlubokých sedmdesátých letech.

Michal Horáček se jednoznačně vymezuje vůči M. Zemanovi – a proti orientaci také na Rusko a Čínu: „Vím, že se to říká skoro před každými volbami, ale teď stojíme skutečně na rozcestí. Dalších pět let s Milošem Zemanem by pro nás mohlo mít fatální následky. Tím, jak moc se kloníme k Východu, výrazně znejišťujeme naše ostatní partnery. Musíme proto zavolat do světa, že tímhle směrem opravdu jít nechceme“ (Viz ).

V otázce migrace by zase neměl být důvěryhodným pro nikoho. Na jednu stranu říká, že zde nechce mešity (Viz), na stranu druhou, že být odpůrce migrace je stejné, jak být odpůrcem deště (Viz ).

Michal Horáček se snaží druhé ohromit – svým majetkem, počtem knih ve své knihovně, svou vzdělaností. Že však v jeho případě platí, že to, co se třpytí, nebude zlatem, jsem před časem rozebral ve stati nazvané Všechno na Horáčka?...(Viz).

Horáček je mimo jiné znám jako hazardní hráč (např. valcha). Zda má toto být adekvátní kvalifikací pro naši hlavu státu, ukážou následující volby.

Marek Hilšer podporuje migraci, vymezuje se silně proti Rusku, podporuje protiruské sankce (Viz ) – a nekriticky podporuje odporný ukrajinský režim. Vystupuje jako aktivista (šel do naha, podobně jako jiný kandidát, M. Topolánek, byť za jiným účelem – Viz ).
Do klání o Hrad vyrazil navzdory skutečnosti, že nezískal potřebný počet hlasů občanů – a tak se obrátil na jedenáct senátorů (Viz). Trochu to připomíná příběh člověka, kterého vyhodili ze dveří – a on se jim tam vrátil oknem.

Pavel Fischer se silně vymezuje vůči M. Zemanovi a vůči Rusku. V otázce migrace by neměl příliš oslovovat ani její nadšené zastánce, ani zavilé odpůrce. Migraci totiž na jedné straně obhajuje, na straně druhé vystupuje proti kvótám a doslova říká, že odpor proti kvótám měl být z české strany mazanější, aby nám nehrozily sankce. Od prezidenta republiky čekám jasné stanovisko, očekávám, že se k problému postaví čelem - a nebude hledat, jak co obejít a jak co zaonačit, aby to naoko vypadalo dobře.

Je proti rozvoji našich vztahů s Ruskem a Čínou – a chce se opírat pouze o krizí zmítanou EU a nestabilní USA.
Neumí říci, v čem si myslí, že je lepší než jiný kandidát, J. Drahoš. Patrně v ničem. Proč ale potom kandiduje?
P. Fischer odmítá referenda a jedním dechem dodává: „Aktivně sesbírat 50 tisíc podpisů není možné.“ To už by rovnou mohl říci: Vyhrát ve volbách není možné.

Mirek Topolánek je odpůrcem referenda, hájil radar v Brdech, používal nacistické výroky, vyznamenal by bratry Mašíny státním vyznamenáním a ocenil tak sprosté vraždy, v minulosti podporoval takzvané církevní restituce. V jeho vládách mimo jiné zasedali hlavní Zemanovi odpůrci, K. Schwarzenberg, M. Kalousek, D. Stehlíková či M. Kocáb. Všichni tito politici se ostře vymezují proti Rusku a požadují na něj větší tlak. Na základě výše uvedeného lze konstatovat, že M. Topolánek není alternativou k M. Zemanovi, ale je další z řady Antizemanů. Navíc je zde napojení M. Topolánka na pravomocně odsouzeného M. Dalíka. M. Topolánek neoslovil občany a nominaci si zajistil na poslední chvíli u senátorů, když ovšem někteří z těchto deseti politiků dali svůj hlas už jinému kandidátovi dříve.

Vratislav Kulhánek je odpůrcem prvků přímé demokracie a tvrdí: „Referendum je hrozně nebezpečná věc. Orientace na Čínu a Rusko nám uškodila.“

Jiří Hynek je kandidátem Realistů, tedy strany, která v parlamentních volbách zcela propadla. Nezískal pro svou nominaci hlasy občanů, ale pouze politiků. Silně se vymezuje vůči migraci, ale také proti M. Zemanovi a Rusku a Číně.

Petr Hannig je kandidátem za Rozumné, tedy subjekt, který v parlamentních volbách zcela propadl. P. Hannig již v minulosti mnohokráte kandidoval na různé posty - a vždy s debaklem prohrál. Osmkrát neúspěšně kandidoval do Senátu ČR (nikdy nepřešel první kolo). Několikrát kandidoval za různé subjekty do Poslanecké sněmovny ČR – a vždy neúspěšně. Dvakrát se marně pokoušel dostat do Evropského parlamentu (2004 a 2014) – a vždy jeho volba skončila naprostým fiaskem. Je to takový notorický neúspěšný kandidát kamkoli a kdykoli.

Ještě v březnu 2017 na otázku: „Pokud bude M. Zeman kandidovat, což se předpokládá, bude favoritem dalších prezidentských voleb. Podpoříte ho v tom případě a proč?“ odpověděl: „Ano, podpořím“ (Viz).

http://www.novarepublika.cz/2017/12/jeden-antizeman-v-osmi-podobach.html
-------------------------------------------------------------------------------------
Jiří Drahoš už teď prohrál

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš si bolestínsky postěžoval, že pro svou volební kampaň nemá žádné pádné důvody. Nemá téma, nemá argumenty, nemá cíl, nemá čím chytit voliče a přitáhnout je k volební urně. Jak jinak si vysvětlit jeho předvolební obavy z toho, že volby jsou ovlivňované zahraničními tajnými službami.
Jiří Drahoš má pocit, že by se některé informační kanály měly zakázat, zavřít společně s provozovateli a byl by klid. Demokracie by konečně mohla nerušeně vládnout. Bez jakéhokoliv narušování skrze názorovou různorodost nebo nabízení jiné, než té korektně drahošovské cesty. Souboj politických idejí se ovšem přes umlčování jiných názorů vést nedá. Protože pak dochází k jedinému – silovému prosazování pouze jedné ideje.

Jiří Drahoš ještě před volbami konstatuje, že prohrál. Že prohrál s několika konspiračními weby, které si zaplatily trochu reklamy na Facebooku. Jak úsměvné. Když se naproti tomu postaví několikamilionová podpora samotného Drahoše, který je propírán a zván a veleben v mainstreamových médiích, který může a smí propagovat svůj neexistující volební program téměř kdekoliv, protože jeho osobnost je nyní v kurzu, je celá věc skutečně jen směšná. To si sakra pan Drahoš neuvědomuje, že demokracie je střet názorů? Musí hned nepokrytě volat, že jeho osobnost nevelebí všechna media, tak je potřeba některá znevažovat a v koutku duše snít o tom, že je půjde zrušit vládním nařízením? Pan Drahoš je téměř denně na obrazovce, je o něm neustále krofáno v rozhlase, plní stránky tištěných i internetových deníků. Brzy začnou předvolební debaty v televizích. I tam Drahoš stane a bude moci propagovat svou už teď neúspěšnou kandidaturu. Co víc, bude v hlavní roli. Budou se na něj otáčet pohledy celé republiky. A on kvičí o několika málo webech, které mu nehrají do karet. To udělá jen malý člověk.

Jen bzučení mouchy

Státník hodný toho označení by nebral klokotání několika alternativních médií v potaz. Jeho cílem by bylo získat voliče vlastní osobností, nabídkou své politiky. Ukázal by voličům to, čím je a co země díky němu získá. A co získá země Jiřím Drahošem? Další osobu, která chce cenzuru, chce zakazovat, chce ve jménu demokracie samotnou demokracii okleštit a udělat z ní laskavou a všemilující diktaturu. Laskavou a všemilující jen pro začátek. Pak už jen diktaturu. Pravda a láska bude, i kdyby nás to mělo všechny zabít. Pokud o Drahošovi nějaké z alternativních medii napíše, že je hovado, neznamená to, že Drahoš hovado je. Ale pokud začne Drahoš hystericky navštěvovat premiéra země a ptát se, zda by nebylo od věci to těm filištínským z alternativy zatrhnout, pak hovadem ve výsledku vlastně je a alternativní média o něm napsala pravdu. S láskou.

Nespojím, rozdělím

To je Drahošovo předvolební téma. Nepředstavil se jako nestraník. Představil se jako další z mnoha, kteří štrůdlují Prahou a smýšlí o sobě jako o elitě národa. Ale těch mají lidé plné zuby, protože nechtějí na hradě či v parlamentu kazatele, který je neustále plísní za to, že jsou tupí, chtějí na hradě či v parlamentu politika, státníka, zastánce státu a lidí v něm. Jiří Drahoš by nebyl dobrý prezident, už jen tato jeho hysterická kratochvíle u Bohuslava Sobotky to ukázala. Bojí se, že neobstojí, protože si ne všichni myslí to, že naprostá většina obyvatel republiky jsou tupci a lůza.

http://www.czechfreepress.cz/podoteky/prohrali-vyhrali-volby-protoze-to-tak-putin-chtel.html

 

Fotogalerie

Foto 2

Foto 2
 
 
Vloženo: 06. 12. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Gazda

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci tak kdybych na tebe došel tak jsi dostudoval.

  Za Kantora se ovšem může vydávat také kdejaké tele. A pokud jsi opravdu KANTOR na Gymnáziu, pak je úroveň našeho školství přinejmenším ubohá.

  reagovatHever2017-12-09 20:52:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci tak kdybych na tebe došel tak jsi dostudoval.

  Stav se v ředitelně a chtěj zpátky alespoň část školného, že tě nenaučili počítat a že nevíš co je věta.

  reagovattaké studente2017-12-09 19:11:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci tak kdybych na tebe došel tak jsi dostudoval.

  Musím ti říct svůj názor jednou větou.Rozhodčí je vůl a student gymnázia je rozhodčí.

  reagovatTAKÉ STUDENT2017-12-09 18:54:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • prezident na co

  To vám nestačí Babiš. Já myslím, že klidně zaskoskočí, nebo funkce premiéra a prezidenta spojí a bude to. Možná si ti starší vzpomenou. Soudruh Husák a prezident Svoboda. Kdo měl větší moc.

  reagovatcarlos2017-12-09 18:47:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dovolím si ještě doplnit v Evropě unikátní opoziční smlouvu Zeman - Klaus st., dobu, kdy se pes domluvil s vlkem aby společně nakládali se stádem ovcí.

  reagovatsouhlas s panem Sovou2017-12-09 18:06:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • I pes výhrady např. p.Sovy, ze součastných kandidátů je podle mě p.Zeman ten jediný, ostatní jak jsem psal. Jestli se napije, kdo z Vás ne? Že pokonil samosprávy no a co volíme prezidenta to si by měli uvědomit všichni. Ne nikoho co rozoduje o samosprávách a podobnýc věcech. Chtěl bych vidět který z ostatních kandidátů by dokázal mluvit bez papíru, z hlavy v parlamentu EU nebo před konresem USA . Samozřejmě není dokonalý, je to jen člověk a v letech, ale rozhodně podle mě lepší než ti ostatní.

  reagovatkdr2017-12-08 17:58:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci tak kdybych na tebe došel tak jsi dostudoval.

  Tak to brzy "kanrore" uvidíš a také poznáš, že nejsem sám, ale ještě posečkej !

  reagovatstudent gymnazia2017-12-08 16:14:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci tak kdybych na tebe došel tak jsi dostudoval.

  Je mě jasné ,že se vydáváš za studenta.Náš student by takovou hloupost nenapsal.Kdyby jsi opravdu byl studentem gymnázia tak by jsi asi neobstál.Škoda .že se může vydávat za studenta každý nevzdělanec a sprostý žvanil.A ještě maličkost.Pokud nepatříš do EVROPY tak se rychle odstěhuj.Dostudovat můžeš na Oxfortu pokud na to budeš mít.Tady jsi je veliká urážka školy.

  reagovatkantor2017-12-08 14:40:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ...určitě....

  nebudu volit stávajícího prezidenta, podobně jako jiné kandidáty, kteří neodpoví na základní otázky ústavní, tj. zda má být naše ústava postavena na tzv. občanském principu (tj. jako doposud) nebo na národním principu. Zeman je pro mě představitel a praotec hrůzného krajského zřízení a nefunkčnosti souběhu státní správy a samosprávy. Nejen na jeho politickou objednávku vznikl politicko-samosprávný lobby systém, z něhož profitovali bývalí i současní hejtmani za ČSSD. Naprosto iracionální porcování republiky na malé, historicky a dopravně nepodložené celky, kterému se divili i v EU (při určení dotačních oblastí, tzv. NUTS). O orientaci zahraniční politiky je to více méně jedno, protože jeden se kloní k východu, druhý tupě následuje západ (Schwarzenberg a spol.) a jen málokdo umí tyčit vlastní cestu, poučen z nezdarů obou polarit.

  reagovatJan Sova2017-12-08 12:41:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Píseň pro poslance

  https://www.youtube.com/watch?v=2SkkRM6w3Lc

  reagovatJebavý2017-12-08 09:22:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • naprostý souhlas.

  reagovatKa2017-12-08 09:06:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • že je

  potřeba změna, to je jisté Zeman už na to nemá, vysočina už na něho čeká!

  reagovatzměna2017-12-08 08:05:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Kým jsou placené ty tzv. "Svobodné noviny"? Možná stejným člověkem, který vlastní Parlamentní listy. A to nikomu nevadí, že vlastník - senátor Valenta - ani nemá trvalé bydliště v České republice, Je to platforma, kde jsou adorováni národovci, houfující se pod prapory Zemana a Okamury a uráženi jejich političtí oponenti. Hold předválečné Německo v dnešním kabátě! A to Zemanovcům a Okamurovcům vadily cesty některých politiků do Bavorska na sjezd sudeťáků. Ale hnědnutí a nacionalizace celé naší republiky pod kuratelou bizardního tria Zeman, Okamura, Filip - to nevadí? Chytí se někdo zavčas za nos a řekne dost?

  reagovathm2017-12-08 06:12:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A že vám nevadil notorik a proamerický ožrala Havel .

  reagovatRoko2017-12-07 22:40:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • .Naprostý souhlas.

  reagovatvolič2017-12-07 19:23:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Asi se mnou nebude spousta lidí souhlasit, ale jediným podle mě vhodným kandidátem je součastný prezident. Že se orientuje na východ, proč ne pokud se jedná o kšeft ze kerého profitují obě strany, vždyť tam se teď lísal americký prezident a nikomu to nevadilo a o západní evropě nemluvě. To jen my si pořád na něco hrajem a pořád nás média a různí chytráci něčím straší. Jen mám strach, že to jeho zdraví není mic moc. Z ostatních kandidátů tam podle mého není nikdo kdo má nějaké zkušenosti s politikou a přehled jak se to hraje a ani žádná vize, všichni jen plácají populistické nesmysly díky kterým se do dnešního parlamentu dostali různí dobrodruzi a nefachčenci. p. Drahoš asi dobrej vědec ale vědec, p.Topolánek, ten se už ukázal co umí, p.Kulhánek nejspíš schopný manažer, ale jen manažer, p.Horáček líbí se mi jako textař jinak zprofanovanej z min. režimu, kdy taťka musel často řešit jeho veksl atd.. Já říkám klika, že nenapadlo kandidovat našeho božského Káju nebo Jardu Jágra. Věřím, že ti by dostali 90% hned v prvním kole

  reagovatkdr2017-12-07 18:45:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ať to beru z které strany chci

  Já tady v takovém politickém marasmu nechci být. Prezident proruský ožrala, vládu skládá estébácký konfident a dále neonacisti a komunisti. My prostě do Evropy nepatříme!

  reagovatstudent gymnazia2017-12-07 18:16:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • My jsme národ ožralů a sprostáků,tak máme svojeho prezidenta a ne něho nám vy židi z Prahííí nešahejte!

  reagovatArtaban2017-12-07 17:28:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Ať to beru z které strany chci

  Se odstěhuj do Bavor občane, tam mají lepší osazenstvo

  reagovatFredy2017-12-07 17:20:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ať to beru z které strany chci

  My si nic jiného než ožralu Zemana nezasloužíme. Vláda je složena s estébáckého udavače, nacisty a komunistů. Prostě my do Evropy nepatříme.

  reagovatObčan2017-12-07 16:17:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Profesor Drahoš spolupracuje s pornohercem Jandou

  http://svobodnenoviny.eu/akademik-drahos-spolupracuje-s-pornohercem-jandou/

  reagovatBary2017-12-07 16:07:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:FUJ ano fuj ,ale tobě.Ty jsi občan jakého státu?Myslím si ,že někde kde jsou ještě neandrtálci.

  Nejhorší na tom je, že ti co před listopadem 89 páchali závažnou trestnou činnost jsou dnes oceňováni za nějaký 3 odboj, který tady nebyl. Za odsezené roky v kriminálech dostávají hromadu peněz a jeden z nich dokonce dostal válečného veterána, k tomu Kazeto a ještě mnoho dalších prebendů. To se musí zrušit a rychle.

  reagovatLevicový volič2017-12-07 14:36:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ať to beru z které strany chci

  tak Zeman i při jeho věku je jediným možným kandidátem na prezidentna. Ten zbytek jsou jen trapné figurky nebo tlačenky pražské kavárny.

  reagovatCimr2017-12-07 13:31:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Velice výstižný článek.

  Ono je potřeba napsat pravdu o našich milých kandidátech.Pokud se tam dostane někdo z těch kavárenských šílenců tak teprve uvidíme co z nás udělají tito zrádci Českého národa.Tu odvahu co má gauner Topolánek neměl ani Tarzan.Jak někdo může klidně napsat jako nick ODS ,že bude volit Topolánka.Nebo to je stejná kreatůra která čeká schovaná v díře na svoji příležitost.Neboj se nikdo ho volit nebude tak klidně čekej dál.Jestli je pan Zeman takový nebo makový,ale je to opravdu jediný preziden který bojuje o náš již tak zdegenerovaný národ.Zaslouží si úctu a lásku.

  reagovatjen tak2017-12-07 13:24:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:FUJ ano fuj ,ale tobě.Ty jsi občan jakého státu?Myslím si ,že někde kde jsou ještě neandrtálci.

  Jestli má Přerov takové občany tak nás potěš pán Bůh.I když pár jich sedí v kanceláři KANU.Jso to jen přivandrovalci ,ale nakladačku by potřebovali jako koza drbání.Dojde čas a půjdou a půjdou a půjdou.

  reagovatpřerovák2017-12-07 13:11:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Když vidím kolik hloupých lidí dokázalo volit PUCHALSKÉHO mám strach kolik jich bude volit toho blba Drahoše....

  reagovatlanda2017-12-07 13:04:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pozůstalí vezmou spravedlnost do svých rukou.

  reagovatArtaban2017-12-07 12:16:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  Vítejte v 1. Mississippi Federal Credit Union. Příležitost je zde, abyste získali své potřeby. Úvěrová unie má pomoci investorům, podnikatelům, jednotlivcům a společnostem získat finanční prostředky, které potřebují k založení. Investujeme do nemovitostí / podnikání a také nabízíme spouštěcí úvěry, investiční úvěry, osobní půjčky, úvěry na nemovitosti, půjčky bez dluhu. Pomůžeme vaší firmě nebo projektu s půjčkou za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%. Pokud máte zájem o půjčku. Credit Union je zde, aby vám pomohla dosáhnout svého cíle. Projednat další. Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  reagovatVítejte v 1. Mississippi Federal Credit Union2017-12-07 11:57:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  Vítejte v 1. Mississippi Federal Credit Union. Příležitost je zde, abyste získali své potřeby. Úvěrová unie má pomoci investorům, podnikatelům, jednotlivcům a společnostem získat finanční prostředky, které potřebují k založení. Investujeme do nemovitostí / podnikání a také nabízíme spouštěcí úvěry, investiční úvěry, osobní půjčky, úvěry na nemovitosti, půjčky bez dluhu. Pomůžeme vaší firmě nebo projektu s půjčkou za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%. Pokud máte zájem o půjčku. Credit Union je zde, aby vám pomohla dosáhnout svého cíle. Projednat další. Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  reagovat1stms.creditunion@gmail.com2017-12-07 11:51:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  Vítejte v 1. Mississippi Federal Credit Union. Příležitost je zde, abyste získali své potřeby. Úvěrová unie má pomoci investorům, podnikatelům, jednotlivcům a společnostem získat finanční prostředky, které potřebují k založení. Investujeme do nemovitostí / podnikání a také nabízíme spouštěcí úvěry, investiční úvěry, osobní půjčky, úvěry na nemovitosti, půjčky bez dluhu. Pomůžeme vaší firmě nebo projektu s půjčkou za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%. Pokud máte zájem o půjčku. Credit Union je zde, aby vám pomohla dosáhnout svého cíle. Projednat další. Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto e-mailu: 1stms.creditunion@gmail.com

  reagovat1stms.creditunion@gmail.com2017-12-07 11:49:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:FUJ

  To co se nabízí je pořád lepší, než ta ožralá a proruská vykopávka Zeman.

  reagovatObčan2017-12-07 10:40:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:FUJ

  mně se zase chce zvracet....blééééééé

  reagovattak2017-12-07 10:22:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:FUJ

  Člověku se chce brečet .

  reagovat2017-12-07 10:15:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Pro důkazy nemusíme chodit daleko. To tady v Prerove máme vyznamenaneho jednoho mašinovca Hučína. Ják je možne že v té vitrině kanistů je urážen pan prezident Zeman a pan Babiš. Jsou tam jako terče. Je to něco desivého. Tolik lidi si na to stežuje a žadný s tým nic nedělá.

  reagovatvolič Miloše Zemana2017-12-07 10:12:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Masoví vrazi!!!

  Bordel!!!

  reagovatArtaban2017-12-07 10:02:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • FUJ

  Vrazi ze Studénky zproštěni viny! Tak si už strčte tu zkurvenou demokracii do p...

  reagovatPinochet2017-12-07 09:32:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nevolím ani želé Drahoše, ani tajtrlíka Horáčka, ani hajzlíka Tupolánka, volím Miloše Zemana!

  reagovatztohodovohen2017-12-07 08:29:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • VOLÍM TOPOLÁNKA!!!

  To je moje rozhodnutí!

  reagovatODS2017-12-07 08:07:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Debílní stařeny vidí stále Drahoše v televizi,tak ho zvolí.

  reagovatPavel2017-12-07 00:52:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Článek

  je pitomost.

  reagovatHever2017-12-07 00:20:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoPartička malých cikánských zmr..... řádí po mestě

publikováno 07. 12. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 171

Partička malých cikáňat řádí po městě.

Přerov průkopníkem bezpečnosti mostů? Že by minulá koalice jednala prozíravě?

publikováno 03. 12. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 24

V Troji se zřítila lávka přes Vltavu, zranili se čtyři lidé
Pěší lávka u Trojského zámku v Praze se zřítila do Vltavy.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy