Kdo stojí za organizaci demonstraci.

news img Milion chvilek nebo Milionový chlívek? Demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi a Andreji Babišovi organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošovskou akademickou obec! Babiš se lekl a vyděsil z toho, co se děje Ficovi na Slovensku, a proto podrazil KSČM!

V pondělí večer proběhly v České republice podivně organizované demonstrace v mnoha městech proti Andreji Babišovi.

Veškerá mainstreamová média tyto demonstrace zúžila na protesty proti pátečnímu zvolení Zdeňka Ondráčka z KSČM do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS, ale ve skutečnosti tyto demonstrace nebyly pořádány primárně proti Ondráčkovi, ale proti Andreji Babišovi. Jenže tyto demonstrace nevznikly samovolně, byly totiž odstartovány premiérovým výrokem o jeho ochotě odvolat Zdeňka Ondráčka, který spustil v České republice demonstrace a protesty, které dosud Andrej Babiš nezažil.

Český dezignovaný premiér se totiž lekl toho, co se děje na Slovensku. Organizované protesty v ulicích a mediální sektor tam v těchto hodinách a dnech řídí operátoři ze zahraničí, kteří jsou napojeni na neziskovou chobotnici Open Society George Sorose. Máme v této chvíli informace již o 3 pracovnících Open Society, kteří v těchto hodinách operují na území Slovenské republiky a koordinují slovenská média a opozici ke svržení vlády. Situaci na Slovensku monitoruje náš zpravodaj přímo na místě. Pokud jde o Andreje Babiše, ten zatím vůbec neví, komu by se měl zavděčit, jestli řvoucí ulici, koaličním partnerům ve sněmovně, médiím nebo vlastním spolustraníkům, kterým se nelíbí tady KSČM, támhle ČSSD, tady SPD, támhle Zeman. Jenže s takovou politikou jeho hnutí skončí ještě dříve, než začne vládnout.


Organizátoři v Plzni

Marek Ženíšek, zastupitel TOP09, absolvent amerického programu International Visitor Leadership, Robert Elva Frouz, středoškolský učitel, vystudoval teologii na Jihočeské univerzitě a také filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, byl tam viděn i Martin Baxa (ODS), dále Josef Průša, do roku 2011 rektor Západočeské univerzity z doby, kdy se na právech prodávaly právnické tituly, tzv. turbo studia v Plzni.

Organizátoři v Písku

Jan Říšský, aktuálně absolvuje stáž ve společnosti AIESEC, která nasunuje multikulti výukové a poznávací programy do českých mateřských a základních škol. V Ruské federaci je AIESEC registrován jako cizí agent, společně s Transparency International, Open Society nadací George Sorose nebo americkou neziskovkou USAID.

Organizátoři v Brně

Vojtěch Vrabec, studuje obor bezpečnostní a strategická studia na brněnské Masarykově univerzitě a působí na Pražském studentském summitu v pozici předsedy DISEC v Modelu OSN, spolupracuje s neziskovkou Asociace pro mezinárodní otázky (AMO).

Organizátoři v Olomouci

Pořadatelem byla místní organizace KDU-ČSL Olomouc, ačkoli má být akce apolitická.

Organizátoři v Ostravě

Vladimír Dubový, studoval na technické univerzitě Vysoké školy báňské v Ostravě. Promluvil zde místopředseda Konfederace politických vězňů Leo Žídek.

Organizátoři v Liberci

David Forbelský, strana Svobodní.

Organizátoři v Hradci Králové

Hana Jurčíková, studovala dějiny umění na Karlově univerzitě a Lukáš Kulhánek. Promluvil zde ředitel hradecké pobočky organizace Paměť národa Tomáš Heller.

Organizátoři v Českých Budějovicích

Helga Albrechtová, studovala na Jihočeské univerzitě, a Jan Kneifl.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 09. 03. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato redakcí

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Novinařina

  Tady je snad každému jasné, za kterou stranu kope "redakce". Aneb jak se dělá novinařina nového tisíciletí.

  reagovatMartin2018-03-23 12:09:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:jestli

  Vidím čtenáři, že máš se svými rodiči bohaté zkušenosti. Máš pravdu, čtenáři, tvůj komentář opravdu mluví za vše. Jenom hnus omezence. Je sranda, že ty koblihy tak rád žereš.

  reagovatJiří2018-03-13 17:38:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:jestli

  Kdepak, tady nějaký vyšší princip mravní nemá nárok. Tady dáš koblihy a máš lidi v kabeli. A k tomu přidáš důchod a volič - důchodce udá i vlastní matku. Tady to musí vyhnít a potom možná. Zatím tady vyhrává ta proruská sebranka co vodí virotika Zemana. Nějaké prověrky a pod. kdepak. Vítězství estébáka a podvodníka Bureše mluví za vše.

  reagovatčtenář2018-03-13 12:44:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:nechci

  To, že jsi největší inteligent Přerova dokazuješ každým komentářem. Opravdu ty patříš do politiky. Jenom nedovedeš pochopit inteligente s IQ 0,2 že soukromé TV nevybírají koncesionářské poplatky. Pokud ČT a pan Moravec nebudou chtít každý měsíc 7 miliard potom ať si Kalouska, Halika, Herrmana, prasečkáře z KDU dávají třeba 24hodin. Pokud chtějí poplatky od všech občanů potom bych očekával vyvážené zpravodajství a publicistiku. Podle pana Dvořáka ještě český plátce koncesionářského poplatku není natolik objektivní a vzdělaný, aby mohl znát platy moderátorů, redaktorů a pana Moravce. Ještě štěstí, že v ČR žijí taková hovada. Tam počítám i tebe dnes trojtečko.

  reagovatJiří2018-03-13 11:22:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: Musíš si něco o stranách kriminálního typu něco přečíst aby jsi mohl kriminalizovat druhé.

  Chvilku si tě všímám a těžko říct za koho kopeš.Ale těch stran co jsi tady vyjmenoval si myslím bylo dost. Je potřeba se podívat kdo z těch stran udělal něco pro lidi pracující a důchodce. Taková TOPKA ti nás akorát okradli ( Kalousek důchody,daně,a jiné sviňárny.) .KDU ČSL nás připravili o spoustu miliard za restituce a o ODS je zbytečné se zajímat.Tyto strany měly dávno ukončit svoji činnost v propadlišti dějin."hm" jen mezi náma .Mlynář žádnou prověrku nepotřeboval. Tak se kavárníku měj a raději se vrať spátky do Bangladéže,a hlavně studuj a ne jenom porno.

  reagovatNevíte někdo náhodou jestli nick "hm" nepřijel z Bangladéže?2018-03-13 11:17:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • DIRGO

  Proč, nám děláš takovou ostudu?Když to neumíš napsat pořádně tak nic nepiš!Jak tě zjistíme, tak si to po cigánsku vyřídíme!

  reagovatGábor2018-03-13 07:45:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:nechci

  tak třeba Prima - všichni, které znám, tak nadávají na neustálé a nejdelší reklamy jak nám ruší zážitek ze sledování. Ale kde by ten bulvár byl bez reklam? Stejně jako jiný bulvár Soukupa na Barrandově - sračky za reklamní peníze zahraničních firem. To je národní? A zprávy, které začínají mordem nebo zatoulaným koťátkem jako prime news? Tohle nechci. Platím si spoustu jiných zbytečností, jako příšerného prezidenta, příšernou vládu a neschopný parlament, tak ty poplatky za ČT rád oželím.

  reagovat...2018-03-13 07:44:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:jestli

  alefe a Vám opravdu nevadí na Hradě Nejedlý s Mynářem? Pořád se tady nadává na ODS, TOP, KDU ČSL - jestli kradli, musí se jim to prokázat. Těm dvěma na Hradě v bezprostředním vlivu na prezidenta ty jejich lumpárny zatím taky nikdo neprokázal ( byť neobdržení bezpečnostní prověrky u Mynáře je velmi varující), tak v čem je to jiné? V čem jsou příznivci Ruska a Číny jiní než ODS, TOP, KDUČSL, na které se i tu furt pokřikuje? Dvojí metr? Tak nevím...A u šéfa ANO je svatý boj proti korupci dokonce dotažen až do obvinění a trestního stíhání. Tak v čem je tedy ten rozdíl, že jedni lumpové důvěru lidu nemají a jiní, ale stejní lumpové ji stále ještě bezmezně mají? Nebo jsme divní my a ne politici, které si volíme?

  reagovathm2018-03-13 07:37:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kokoty vejce posloichej my more nestovica jebala bradavicu taki more chodyl bohac ztym cernim malim psem zachi porat jaaj bude praci taki love slybovaly jaaj a co stalo piču more zartenki mrtali zachi to prtele taki ftik to hubi chapes to more taki potraski delas du to demonstranci zo starou taki podvodnyk na nas co ces more můj prapor to tvuj prtel jaaj pavliceek more revulucia prysla pavliicek jaaj chave tulo pspasares tupelo zachi dylyno vasele sache mindz

  reagovatDirga2018-03-12 14:52:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nechci

  platit poplatky, na ČT1 se nedívám, a když to zvládnou jiné stanice,tak proč nás dojí!

  reagovat...2018-03-12 07:44:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ty levicaku

  Máš pravdu, tak to je síla. Nemyslící blb pod dalším nickem. Pořád lepší mix, jak TOP09, KDU-ČSL, STAN, ODS to by byl mix fašistů. Jedna radost. Už jseme měli všichni možnost tento mix zažít. Jak píšeš opravdu hnus.

  reagovatpro to je hnus2018-03-12 07:35:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Ty levicaku

  Levicový voliči, vždyť nám právě teď zločinci vládnou. To je slepota. Ani se nenadějeme a budeme v pasti vládního mixu nácků s bolševiky. Hnus.

  reagovattak to je síla2018-03-11 21:08:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vzhůru na Václavák do útoku proti pravdě

  Já také volil Zemana, ale dnes bych si nakopal do p....e !!! Já netušil co se z něho vyklube.

  reagovatčtenář2018-03-11 20:54:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jestli

  Svěráci,Mádl,Dyk,Štěpánová,Halík,Horáček a podobní týpci,to je to svědomí národa s kterým mám souhlasit a spolu s nimi opruzovat?Nikdy.Za pár let se budou dušovat,že žádnou petici nepodepsali.Nebylo by to poprvé...

  reagovatalef2018-03-11 20:28:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vzhůru na Václavák do útoku proti pravdě

  Prezident Zeman ve svém inauguračním projevu neučinil nic víc, než řekl to, co všichni dobře víme – že totiž Česká televize není nestranná a že tzv. drží klandr hlavně jedné politické straně u nás, nesoucí název TOP 09. Pravda, která už má vousy a nové na ní bylo jen to, že ji u nás poprvé a též konečně vyřkl vysoký politik, byla tedy venku – a začala mela. Odstartovaná demonstračním odchodem 15 politiků TOP 09, ODS? KDU-ČSL a STANu z Vladislavského sálu pokračovala v sezení těchto demonstrujících v resaturaci U vola, které se usneslo, že celou tuhle hrůzu má na svědomí onen nešťastný den, kdy parlament odhlasoval prezidentskou volbu vším lidem................................................. http://www.czechfreepress.cz/podoteky/vzhuru-na-vaclavak-do-utoku-proti-pravde.html

  reagovatHynek2018-03-11 18:45:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:jestli Kurva já jsem demonstroval na náměstí proti Hučínovi a spol a ejhle lidé se přidávali

  To vyšetrovaní Hušína bylo vporadku ale zajmy temných sil byly silnejší a tak to ho gaunerá nedostaly do lochu a jen s tema dacanama delá bordel.

  reagovatLevicový volič2018-03-11 18:36:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:jestli Kurva já jsem demonstroval na náměstí proti Hučínovi a spol a ejhle lidé se přidávali

  Ty magore nemyslící Přerovane, jestli potřebuješ dostat přes hubu klidně napiš. To peklo tady dělá par dementů tvého ražení. To chceš, aby tvoje fakany někdo nakopal do prdelí ? Takového vola, aby hledal lampou. Zeman rozděluje národ a debil Přerovan chce tady peklo. Jen nemyslící kokot.

  reagovatJiří2018-03-11 17:04:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:jestli Kurva já jsem demonstroval na náměstí proti Hučínovi a spol a ejhle lidé se přidávali

  Tak a teď nadchází ten čas kdy může být objasněno, kdo spáchal bombové útoky v Přerově. Hučín byl rok v tvrdé vyšetřovací vazbě, 5 let ho tajně soudili a výsledek? Naprosté zproštění viny, odškodnění v milionech z našich daní, status válečného veterána 3.odboje, čestný občan Přerova - medaile Komenského, Torzo naděje od O.Zoubka a pachatelé výbuchů velký kulový. Tak pokud je zatím Zemanovsko - Grossovská klika, která to na Hučína narafičila, tak vážení a milí bude peklo!.

  reagovatPřerovan.2018-03-11 16:27:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:jestli Kurva já jsem demonstroval na náměstí proti Hučínovi a spol a ejhle lidé se přidávali

  Tak to je alespoň síla.Zítra tam jdeme i s transparentem.Bylo dost Hučínovského terorismu.

  reagovatJednoduše2018-03-11 15:57:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je tady plátek......

  reagovatPinochet2018-03-11 14:59:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:jestli

  Ta proruská sebranka, co řídí virotika Zemana začíná být pěkně nervozní z posledních demonstrací. Mynář, Nejedlý a další kágebáci co opatrují virotika nemají klidné spaní. S takovými nepokoji nepočítali. No ještě to chce trochu přitvrdit a bude mazec, ale pořádnej. Napřed ale je potřeba to vyčistit na Slovensku a potom to začne tady.

  reagovatPřerovan.2018-03-11 14:55:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jestli

  Milá Marie, nemylte se s nějakýma odvolávacíma referendama. Ještě stále máme parlamentní demokracii, doba referendové anarchie zatím nenastala.

  reagovatkjh2018-03-11 14:37:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tak co ty nicku no jo kolik ti za tviji propagaci ODS,a TOPKY platí?

  Myslím si ,že Dirga to tvoje IQ brzy dožene.Dirga ho má 78 a ty 79.

  reagovatno jo a zase to je v prdelce.Takoví lidé by se měli vystěhovat a dělat bordel ,pomlouvat někde jinde.2018-03-11 14:18:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Mařko lehneš ty potvoro nevzdělaná!!!!!!!!!!!!

  Mařko pozor nebo půjdeš na lopatu a fuk do pece. Jsi jen hloupá ,nevzdělaná no prostě Mařka od krav.

  reagovatJeníček2018-03-11 14:13:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jestli

  se podaří sehnat ativistum 1 mil, podpisů na odvolání Babiše, tak jim tleskám,Zemana lsem nikdy nevolila, a bylo by milejší kdyby šel na vysočinu!

  reagovatMařka2018-03-11 13:31:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak to je jasne jeste vic

  Volic Zemana, potazmo Babise, to mi staci. Kdo volil Zemana je stejny buran jako on. Tecka.

  reagovatno jo2018-03-11 12:42:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ty levicaku

  já si myslim že nejaké drobné chyby nejsou nic proti tomu co sa tady děje. Je tady řeč o zločincách co dnes chtejí dostat k moci a chtejí zničit pana prezidenta Zemana a pana Babiša. Stači ti to tak vysvetlit??????

  reagovatLevicový volič2018-03-11 12:34:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ty levicaku

  Tvoje IQ bude velmi blizko Dirgy. Styl psani a hrubky to jasne ukazuji. Ty budes zarytej komanc. Ale malo do hloubky.

  reagovatno jo2018-03-11 11:35:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Demonstrace

  cely ten KAN a ti politiští vezni se nesmiřili s tim že byly podle zakona po kryminálech a tak se chtěji mstit. Je pravda že to je pár zuřivých dedku ale ten jejich válečný veterán V.H. je pekný grázl a také za to byl 4x v kryminále. Toho by bylo potřeba zase dostat do lochu a bude vymalované a klidek. Když si přestavím že takový zločinec má ve svých prackách fabriku co kdysi patřila nám všem tak mne bere čert a nejsu sám.

  reagovatLevicový volič2018-03-11 10:36:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Demonstrace

  Nikdy jsem se tolik nezasmál demente, jako po tvém komentáři. Vždyť těch pár senilních prďolu z KANU ani nesleze z postele. Toho tvého utopistického snu se nedožijí ani moji vnuci.

  reagovatJiří2018-03-11 09:41:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Demonstrace

  Tak KAN splnil svoji úlohu. On ji plnil v době, kdy si naši občané nechávali z morálního hlediska přerážet páteř. Ale já bych se nedivil, kdyby nastal okamžik, že až povedou bývalého komunistu - proruského virotika Zemana uličkou hanby, tak to bude KAN, který prohlásí, že do mrtvol se nekope. Už brzy pochopíš !

  reagovatPřerovan.2018-03-11 09:22:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Článek jak z Rudého práva v padesátých letech, co čekat ve Vepřově, městě plném komoušského rudého ksindlu...

  reagovatProletáři všech zemí polibte mi prdel!2018-03-11 08:55:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Demonstrace

  Přerovane, to, že jsi nemyslící blb, ukazuje i stále opakující se komentáře. KAN spolek umírajících dědků. Zeman je starý pán a KAN je plný mladých a schopných lidí. Opravdu KAN obrázek budoucnosti. Těch vyhraných voleb. A ono v každé společnosti i v USA se najdou kokoti tvého ražení. Ha,ha,ha,ha,ha.

  reagovatJiří2018-03-11 07:34:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Demonstrace

  vždyť to byl Dirga s Flexaretou

  reagovattelevize?2018-03-11 04:48:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Demonstrace

  Ta organizace KAN musí mít nějakou křišťálovou kouli ze které čerpá co bude. Ty jejich terče s proruským ožralou - virotikem a estébáckým podvodníkem nemají chybu. Už se o nich mluví i v USA a v dalších státech. Brzy to uslyšíte. Dnes u vitriny byla televize.

  reagovatPřerovan.2018-03-10 14:59:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:

  ty jsi čurák levicový voliči. Puta z tebe má radost bolševiku zasranej

  reagovatNasranej2018-03-10 14:33:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Demonstrace

  ,, Při volbě prezidenta ukázal lid velkou nezávislost smýšlení. Nezávislost na nafoukanosti elit i na manipulativnosti médií... Zeman totiž nerozděluje společnost, rozdělují ji právě ti, kteří se nemohou smířit s tím, že lid zvolil právě jeho. A to je nebezpečné a nedemokratické!"

  reagovatLapač2018-03-10 14:29:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  Přerovane chyď se za ruky s tým válečným veteránem co byl 4x v kyminale a táhni. To co se stalo v r. 1989 se nikdy nemelo stat a su rád že sem v r. 1968 přišli vojska a udělaly pořádek. A ten terorista co po nch střílel a 2 zasrelil si to ještě vyžere. Na každou svinu se voda vaří.

  reagovatLevicový volič2018-03-10 13:40:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Kolik máš magore let. Ty jsi takový dement, že jsi nepoznal, že jsme 30 let po podvodu zvaný samet. Na co tu vzpomínáš na tvoje organizace ve kterých jsi pilně pracoval ? Vy jste demokrati jen tehdy, když se vám a tobě podobným hodí. Volby nevolby jen ta vaše pravda musí byt ta pravá. Nikomu nepiš o minulosti, možná ta tvá by byla černá, jako dno propasti.

  reagovatJiří2018-03-10 12:57:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Tak co čekat od generace, která vyrostla na stanovách SSM, ROH, SČSP, KSČ, LM a StB. Jen naprostá promile se dokázal proti komunistickému zlu otevřeně postavit. Potom v závěru 80.let to mnozí pochopili, neboť ten systém se bortil pod vlastní vahou. A tak se těm nenávistným projevům nedivím. Ono pohled do zrcadala vlastní minulosti není příjemný a tak se to tady za vašimi PC projevuje.

  reagovatPřerovan.2018-03-10 12:43:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • aby to bylo i pro tebe jasné Přerovane

  Že Přerovane.

  reagovatJiří2018-03-10 12:33:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ljulko, naprostý souhlas s tvým komentářem. Jen debil Přerovan nevidí co se děje. Dnes jsem sledoval zprávy ST. Tam těm mladým nejde o vyšetření vraždy, ale o sesazení vlády. 18 letá děvčata úsměv od ucha k uchu, řvoucí Fico ven a pod. Nejsem obhájce Fica, natož socanů, ale co je moc, toho je příliš. Když vidím Kokorského prasečkáře, Bartoška , Farského, člověku se dělá na zvracení. Ti už by těm Němčourům vlezli přes prdel až do krku. To je hnus a celá EU. Ono se najde vždycky blb, který bude mít plnou tlamu nácku a sám je největší NACEK a BLB.

  reagovatJiří2018-03-10 12:31:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ti tak zvani plitičtí vezni byli po právu odsouzeni za zavažné zločiny proti tehdejší republice. Jen se podivej na toho dnešního válečného veterána 3 odboje (který tady nikdy nebyl). Byl 4 x v kriminále za závažné trestné činy jako je terorysmus. Zbraně, rvačky, bomby a potom po kryminále charta 77. Kdyby mu dokázali vše tak by provazu neutekl ale on se s tým ani netají. A to že dostal od fabriganta fabryku tak to je jako vrana k vraně sedá.

  reagovatLevicový volič2018-03-10 11:48:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Nicku Přerovane jsi jako potkan obecný.Ten přežije i atomovou válku.

  Máme ,ale novinku máme na takové potkany jako jsi ty účinnou past.Tak uvidíme kdo přežije.

  reagovatPřerovane máš naprostou pravdu2018-03-10 11:32:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:A co jsi ty Přerovane? Jednotnou odpovědí PIČUS NA NTOU.

  Nemá cenu ti odpovídat na tvůj uslintaný příspěvek.Jinak mě vadí celá zasraná opozice složená s vyučených politiků ve sněmovně,zlodějů, poblbaných bab,a gaunerů největšího zrna.Pidi strany jako usraná TOPKA,STAROSTOVÉ ,KDU ,nemají bez toho žádnou šanci.Jen kopou a rozvracejí stát.Všechny organizované demonstrace je jenom jejich práce.Až dopadneme jak na Slovensku tak se budeme všichni divit.

  reagovatStanda2018-03-10 11:27:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jen se Přerovane nepo...r. Já bych zase nechtěl být v kůži bývalých politických vězňů koncentračních táborů nacistického Německa, jak se asi musejí dívat, když zde Němcům patří řada montoven a Češi + Moravané v nich znovu pro Němce otročí za směšné mzdy a ještě se Němcům píší omluvy, že oni nic chudáčci zmanipulovaní. Přitom Německo rozpoutalo dvě největší války na světě a Makrela má našlápnuto na třetí.

  reagovatLjulka2018-03-10 11:20:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:je dobře

  Nechtěl bych dnes být v kůži těch bývalých politických vězňů, kteří si museli v životě projít komunistické kriminály. Oni se musejí dnes dívat na estébáckého podvodníka premiéra, proruského virotika a přiblblého polojaponského nácka. No ale však ono se to nakonec vyhrotí a pak uvidíme kdo přežije.

  reagovatPřerovan.2018-03-10 09:52:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Ljulku

  tak když to chápeš tak,každý článek nekritizuj tak blbě!

  reagovatmu2018-03-10 08:57:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:je dobře

  Přerovane - proč sem vkládáš svůj životopis. Kolik těch koncentráků jsi Přerovane fašisto postavil ? Kokot zůstane zase jen kokotem.

  reagovatDobrý blití2018-03-10 07:27:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro mu

  Já to chápu, proto je tu ve všem takový neskutečný bordel :-)

  reagovatLjulka2018-03-10 06:41:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A ty jsi co

  jen debil který si říká Ljulka pochopíš,že sto lidí sto názorů?

  reagovatmu2018-03-10 06:25:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerovane, ty jsi blb jako poleno.

  reagovatLjulka2018-03-10 05:33:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:je dobře

  A tobě nevadí, že premiérem je mnohonásobný udavač STB? A že to je stará komunistická nomenklatura? A že je to podvodník? Ondráček je jenom produkt dané situace. No a nácek Pitomio? Škoda slov.

  reagovatPřerovan.2018-03-09 21:57:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:je dobře

  Protože vůbec nešlo o pana Ondráčka.Pseudodemokraté totiž potřebovali ,aby byl v pátek zvolen a v úterý aby mohli proti tomu demonstrovat.Bylo to předem naplánované.Jako záminka .No a pak hurá na Zemana,na Babiše,na Okamuru.

  reagovatalef2018-03-09 21:16:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ???

  A co tím chtěl básník jako říct?

  reagovatPřerovský zoufálek2018-03-09 14:26:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • je dobře

  že není někomu jedno kam kráčíme,jak bude naše země vypadat, když jí povedou, mlátičky estébaci xenofobisté. proč se na hlasovánÍ Ondráčka nezůčastnilo 45 poslanců? Jakou mají zodpovědnost vůči voličům!

  reagovatBOŽKA2018-03-09 13:03:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoJeště štěstí, že nechtějí stávkovat mateřské školy.

publikováno 14. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 90
Akademická obec a neziskovky chystají Majdan v českých školách! V den výročí okupace z 15.

Jaro je tady a Tibetománie může začít

publikováno 11. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 43
Na řadě radnic dnes starostové vyvěšují tibetské vlajky a údajně bojují za svobodu Tibetu.

Co tě čeká Přerove?

publikováno 09. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 24
Kde jsou hranice, kam až bude naše město stagnovat.

Konečně to někomu došlo

publikováno 08. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 1
Křižovatka Palackého - Komenského dozná změny
(https://prerovsky.

zneuziti pravni moci OSPOD

publikováno 07. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 6
Dobry den pokud budete mit zajem o muj clanek tak vam zhruba napisi o co se jedna jde o jedineli pripad v cele ceske republice nerikam to ja ale muj advokat takze v roce 2015 jsem dostala do pestounske pece dite 6 mesicu ( spolu s manzelem s kterym jsem jiz 15 let je italskehopuvodu ale zijeme v ceskuu) po celou dobu bylo o dite velmi dobre postarano pak se stala hrozna vec byla jsem s ditetem na detske oslave na ceste domu me zastavila policie kde podle nich jsem nadychala 2,7 promile alkoholu coz je nemozny protoze v takovem stavu bych byla v komatu a nebyla bych schopna niceho ne ridit ne se postarat o dite telefonovat atd.

Názor pana generála na "ochránce" demokracie.

publikováno 07. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 38

Generálmajor v záloze Hynek Blaško, jenž je krajským zastupitelem za Stranu práv občanů ve Středočeském kraji, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k dění ve Sněmovně, které se odehrálo kolem komunistického poslance Zdeňka Ondráčka.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy