Lajtoch chce od státu 20 milionů - slušností proti aroganci a co pokora ? Takže hlasy a prachy

news img

Lidi na ulicích na mě pokřikovali, kde mám bazén.
Manželka se bála chodit do společnosti. Vnučka musela změnit školu, protože jí spolužáci nadávali, že děda je korupčník. To je jenom část těžkostí, které způsobilo trestní stíhání bývalému primátorovi Přerova Jiřímu Lajtochovi. Proto chce od státu dvacet milionů.Lajtoch byl až do podzimu roku 2014 primátorem Přerova a senátorem. Obě funkce opustil v době, kdy byl obžalovaný. Spolustraníci mu přislíbili, že až své jméno očistí před soudem, bude může se vrátit zpátky do funkcí. To se však nestalo. Sociální demokracie mu nenabídla ani poslední místo na kandidátce do komunálních voleb.

Bývalý senátor tvrdí, že léta stíhání a obcházení soudů zničila jeho politickou kariéru a poškodila soukromý život. Proto požaduje za nemajetkovou újmu od státu necelých dvacet milionů korun. Ministestvo spravedlnosti se mu již za neoprávněné trestní stíhání omluvilo a přiznalo mu určitou částku, ta však podle Lajtocha pokryla zhruba třetinu jeho nákladů na právní zastoupení.

Oprávněnost jeho nároku nyní hodnotí Obvodní soud pro Prahu 2. V pondělí před ním Lajtoch shrnul, co pro něj a jeho rodinu znamenala léta trestního stíhání. Popsal, jak novináři bez dovolení vstupovali na jeho zahradu a točili tam bazén, který pak ve článcích označovali za luxusní.

Potom na něj prý lidé na ulici pokřikovali, kde má bazén. Vypískali ho také fanoušci na zimním stadionu, který nechal zrekonstruovat, když byl ještě ve vedení města. „Když jsem vykonával funkci předsedy hokejového klubu Přerova a při vyhlašování výsledků bylo zmíněno mé jméno, ozývalo se pískání,“ popsal zážitek Lajtoch.

Sociální demokracie od něj dala ruce pryč
„Byl jsem permanentně atakován a samozřejmě to ovlivnilo i moji rodinu,“ vypověděl před soudem Lajtoch. Jeho žena se například bála chodit do společnosti. Vnučka musela změnit školu, protože jí spolužáci nadávali, že děda je korupčník.

„Stále se to vracelo. Státní zástupce zrušil trestní stíhání, následně mě zase obvinil. I v Senátu se na mě lidé dívali přes prsty. Kolegové se mě sledovali s obavou, co jsem udělal a vyzývali mě, abych odstoupil. Pořád jsem říkal, že nechápu, kde jsem udělal chybu a jaký trestný čin jsem spáchal,“ uvedl Lajtoch. Mandát primátora i senátora dokončil, ale stále se cítil pod tlakem.

„Říkali mi, že u soudu se očistím, a pak se budu moct vrátit a pokračovat ve své práci. Ale opak je pravdou. Kolegové mě nechtěli postavit na kandidátku,“ uvedl Lajtoch. Občané ho však přemlouvali, aby se do komunální politiky vrátil, proto nyní kandiduje ve volbách do vedení Přerova za Soukromníky jako nezávislý. Stále je členem sociální demokracie, ačkoli jednání spolustraníků nepovažuje za férové.

Před vstupem do politiky v roce 1998 pracoval na finančním odboru Městského úřadu v Přerově. Po skončení politické kariéry mu bylo 61 let a nemohl sehnat práci. Skončil proto na Úřadu práce a následně šel do starobního důchodu.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/odskodneni-ministerstvo-spravedlnosti-olomoucky-kraj-prerov-p7s-/domaci.aspx?c=A180913_101229_domaci_bja


na těchto stránkách se ale o starobním důchodu nic nepíše

https://www.instituceprava.cz/lektori/ing-jiri-lajtoch-3

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 14. 09. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: čtenář PN

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Kandidátka "Přerov 2018 - Strana soukromníků České republiky -Přerov

  Po 15-ti létech žiji s rodinou opět v Přerově, když jsem získal byt v domě u rodičů (krásný, velký) , se kterými nyní žijeme. Mám cca 52 let, jsem technik -strojař , 2 děti a 3 vnoučata , chci s nimi v rodném Přerovu dožít a proto jsem si v posledním době m.j. doplňoval informace ,nyní i o kandidátech do Komunálních voleb (KOV). Po seznámení s Kandidátkami 12 subjektů do KOV jsem dílče ohromen- zásadně jen u Strany soukromníků - vedoucí Lajtoch : Tu tedy jistě volit nebudeme , přímo násohromuje drzost vedoucího Lajtocha o tom jak ho stát poškodil a on snad nyní žádá od státu 20 milionů za újmu l, když dle mně , i mého otce, je pravý opak pravdou. Kandidát Landsinger- podnikatel a cestovatel ? -------------------------------------------------------------Nevíme nic o jeho cestovatelství ,ani když jsem se dotazoval. Budeme volit ,až si ještě doplníme informace, ale Soukromníky zcela jistě ne. J.C. Přerov

  reagovat"Skromnost ctí Lajtocha a soukromníků z Přerova " - zcela opačně !!2018-09-29 23:08:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Lidi neblázněte nevolte zase zloděje !!!

  reagovatLajtoch2018-09-20 20:10:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:

  Pan prezident Zeman nechal zavrít našeho slavného válečného veterána 3 odboje ve skutečnosti terorystu Hučína kerý tady roky dělal bordel. To že se z toho vykroutil je jina máčka. Nebyt Zemana tak by Hučín nebyl další rok v kryminale. Kapišto????Tak se spamatuj a neuražej Zemana !!!

  reagovatVolič Miloše Zemana2018-09-20 10:09:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  Pan prezident Zeman posvětil výstavbu nekvalitní dálnice do Ostravy, za pana prezidenta Zemana se odehrála kauza OKD, pan prezident Zeman podepsal smlouvu s advokátem Altnerem, panu prezidentu Zemanovi je úplně jedno, že naše platy jsou furt otřesné, atd atd. Jaký pořádek že tu začal dělat? Krade se víc než kdykoliv dříve, jen se o tom nepíše, protože media vlastní miliardáři. Je to na zvracení, když si pomyslím, že Přerov patří mezi města, která se na jeho zvolení výrazně podílela a tudíž je i odpovědné za současný marasmus.

  reagovatteroristický čin2018-09-20 08:12:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Pan Prezident Zeman už když nastoupil jako premiér tak začal dělat pořadek a to bylo potřeba. Když tenkrat zavreli Hučína tak sem viděl že to je dobrý človek a tak se ho potom volil. Ale on ten dacan Hučín je dnes valečný veteran 3 odboje který tady nikdy nebyl a tak bych si na takové neřády co pachali terorystycké činy posvitil.

  reagovatVolič Miloše Zemana2018-09-19 18:23:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Běžte do voleb

  Zcela upřímně. Volby a ti co se jich jako kandidáti účastní, naopak musí být pod nejpřísnějším drobnohledem voličů. Levné řeči o tom, co jste udělali pro svoje město ptám se, co udělali ti, co jsou na kandidátkách? 95% vůbec nic. V těch 95 % je větší řada lidí, co touží po moci a přitom i sami nejsou schopni zamést před vlastním prahem. Je zapotřebí rozložit si hlasovací lístky a hlasovat po jednotlivých osobách, ne stranách a hnutích!

  reagovatšpion2018-09-19 12:56:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro ka

  Nekraď nick.

  reagovatKa2018-09-19 07:02:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Běžte do voleb

  Tak teda jako jo. Tenhle návod na konstruktivní kritiku byl velmi prosazován za doby socialistické. Ze ty jsi ten bojovník za lepší zítřky, za ten socialismus?

  reagovatF-Ka2018-09-18 18:26:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Běžte do voleb

  Nevím, proč se tady pořád někdo naváží do lidí, kteří kandidují. Ti jdou zkrátka se svojí kůží na trh a riskují hodně, třeba i to, že budou pravidelně chodit na výslechy. V Přerově je to přece normální věc. Každý občan může ve volbách kandidovat. Nelíbí se vám lidi na kandidátkách? Tak do toho běžte sami! Udělejte něco pro svoje město a hlavně už na všechny nenadávejte. Ono je totiž dneska složité se s lidmi domluvit, člověk to vidí i v práci, nemusí ani sledovat zastupitelstva.

  reagovatka2018-09-18 10:04:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Není důležité, co tady kváká nějaký "Informovaný", ale důležité jsou výsledky. Zkrátka za bývalé koalice výsledky byly. Za současné koalice výsledky nejsou. Odměny brali všichni stejné, ať už v Teple nebo Technických službách. A jedni výsledky měli, druzí je neměli.

  reagovatdůležité jsou výsledky2018-09-18 09:15:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  No co si asi chudák pan prezident řekne, když uvidí vitrínu KAN? Zemanovi je nějaká vitrína u... Ten má v Přerově jisté své tupé stádo vzorně volících ovcí a víc nepotřebuje. A on je velký jmenný rozdíl mezi ředitelem Rašťákem a ředitelem Raškou ;-) A držet se rady informovaného, tak to tedy nesmí již více na radnici nikdo z kandidujících, protože všichni mají historicky máslo na hlavě. Takže budeme bez zastupitelstva a radních a primátora? Horší než to bylo uplynulé čtyři roky to již nemůže být!

  reagovat...2018-09-18 09:03:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ti kdo tenkrát s Lajtochem seděli v radě, nemakaki pro Přerov, ale především pro sebe. Korunku ke korunce. Něco za radu, něco za predstavenstvo či dozorčí radu v Teple, v Technických nápodobně. A hned jsou peníze v kapse. Asi tak. Jsou to žvásty, že makali pro Přerov. Nikoho z nich už více na radnici.

  reagovatInformovaný2018-09-18 08:53:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Tak když má Rašťák takové kontakty tak proč trpí naproti školy takové svinstvo jako je vitrina KAN. Je to normální dělat terče s pana prezidenta Zemana a s pana premiéra Babiša.? Co si o nás pan prezident Zeman řekne když přijede do Přerova? Tak s tým neco ten Raška udělá a ukáže že je borec.

  reagovatLevicový volič2018-09-17 16:49:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co jsem slyšel, tak Rašťák řediteluje na té své škole velmi dobře, proběhly tam velké rekonstrukce, dokázal zajistit peníze. Možná díky svým kontaktům na kraji, možná má číslo na Andreje, fakt nevím. Ale kdyby tak pozvedl Přerov, tak jako pozvedl tu svoji střední školu zemědělskou, tak nemám námitky, aby byl primátorem. Je to trochu jiná liga než Netopilová, která se chce stát ředitelkou a tak s Kohoutem šikanují ředitelku ZŠ v Předmostí, aby se ji zbavili a Netopilová ji pak mohla nahradit.

  reagovatví se všechno2018-09-17 14:17:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je právě důvod, proč Rašťák a spol už nechtějí Lajtocha. Zatímco oni hlasovali v dobré víře o zimáku a domově důchodců, tak si Lajtoch za jejich zády domlouval bazén a svoje kšeftíčky. Takže oni makali pro Přerov a ještě pak kvůli Lajtochovi a jeho nenasytnosti museli chodit na výslechy. Samozřejmě oni z toho žádný osobní prospěch neměli a tak policie ani nevznesla žádné obvinění. Socani nejsou blbí, ale blbý jsi asi ty, když píšeš takový kraviny, že kdo seděl v radě a hlasoval pro zimák a DD tak je automaticky něčím vinen.

  reagovatpro Informovaného2018-09-17 13:59:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  se jak přišel Rašťák k ředitelské funkci, ještě před koncem funkčního období na kraji, kde byl náměstkem hejtmana si zajistil ředitelskou židli

  reagovat2018-09-17 13:53:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Jenže taky nikdy nic nezařídil, jen tlachal a vezl se s kamarády. Vždyť Rašťák seděl v radě s Lajtochem i dalšími, když se hlasovalo o zimáku a domovu důchodců. A najednou se tváří jako neviný? Jsou ti socani úplně blbí, že si ho i neschopnou Krákorovou dají do čela? Amen s nimi. Jenom pěkně křížkovat a vybírat si lidi až od 10.místa. Ti nejsou ještě poskvrnění. Oni ti Rašťáci a Záchové dobře vědí, proč chtějí zpět ke korytům.

  reagovatInformovaný2018-09-17 12:59:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  No tak to je bez diskuze :o)

  reagovatHm2018-09-17 10:17:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To, že soud rozhodl o jeho nevině, ještě neznamená, že ho musíme znovu volit na radnici. Snad nejsme úplně blbí, ne? I socani se ho zbavili a jak jsou rádi. Ten by jim ty volby zase projel. Rašťák je mnohem lepší náhrada. Slušný seriózní chlap bez skandálů a bez napojení na byznys.

  reagovatradnici chci bez Puchalského ale i bez Lajtocha2018-09-17 08:55:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  No, jenomže to mícháte dvě věci. V jednom případě se prokázalo, že šlo o úplatek a ve druhém že o něj nešlo. Tak prostě rozhodl soud. Pokud je to tak zřejmé, jak píšete, tak jak je možné, že to soud vidí jinak? Nejsem policista, právník, ani soudce, abych to uměl objektivně zpochybnit. Nezbývá mi, než přijmout jejich verdikt. A vám taky :o)

  reagovatHm2018-09-17 08:39:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ano, odkdy je nezákonné někomu dát zadarmo bazén? A odkdy je nezákonné dát někomu peníze? Třeba 7 mega? Jenom tak, v krabici od vína? Asi do té doby, kdy ty peníze a bazén přebírají lidé, kteří těm dárcům přidělili veřejnou zakázku. Od té doby je to nezákonné. Je totiž nadmíru zřejmé, že jenom tak z vlastní kapsy ty bazény a peníze nedávají.

  reagovatdotaz2018-09-16 18:06:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: Nezákonné jednání?

  Od kdy je nezákonné dát někomu něco zadarmo? Tam jde o to, že to měl být údajně úplatek! Ale to se neprokázalo.

  reagovatHm2018-09-16 15:22:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Skromnost

  Tak pokud ti nevadí že Hučín před rokem 1989 pachal 20 let nasilnou a terorystyckoiu činnost tak to je potom stebou těžké. Tady vidíš že Miloš Zeman ty jeho gauneroviny zatrhl a Hučín byl za katrem. Ovšem že se ztoho vykroutil a ještě dostal metály tak to je fakt neco neuvěřitelného stejně jako to že je většinovým majitelem fabriky Kazeto. To už mi hlava nebere.

  reagovatVolič Miloše Zemana2018-09-16 14:26:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Po jiných by šel. Má hodně příznivců.

  reagovatProč po ní nejde FÚ?2018-09-16 13:13:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zlodějovi 20 mega? To si dělá piču.

  reagovatKulička2018-09-16 10:48:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Tak proč když to dokonce Přecechtělová řekla do televize a tím přiznala svoje nezákonné jednání, neskončila v osidlech spravedlnosti taky? To mě hlava nebere...

  reagovatalien dotazu2018-09-16 10:45:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Skromnost

  Pamětníku. Poděkuj Havlovi,že se nevěšelo a drž už tu rudou tlamu.

  reagovatHučínovec2018-09-16 10:18:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Skromnost

  Když před lety za vlády ČSSD zatkli Hučína, tak byl rok v nejtvrdší vyšetřovací vazbě. Byl obviňován z bombových útoků a z dalších asi 7 trestných činů. Tenkrát Lajtoch musel vědět, že to tehdejší vláda řízená ožralou Zemanem na Hučína narafičila, což se nakonec potvrdilo. Hučín byl rok ve vazbě, 5 let ho tajně soudili a nakonec to prasklo. Já sice nevím kolik dostal válečný veterán 3odboje Hučín odškodnění, ale pokud chce Lajtoch 20 lilionů tak to by Hučín mohl požadovat třeba miliardu. A proč se nikdy nenašli pachatelé těch výbuchů bomb v Přerově?

  reagovatPamětník2018-09-16 09:38:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zimák rekonstruovala celá tehdejší koalice. Lajtoch byl prostě jenom v té době ve funkci primátora. A tak nějak si stihnul ještě za zády koalice domluvit s Přerovskou stavební i nějaké ty další věci. A teď se chlubí, že ON nechal opravit zimák.

  reagovatje to hodnej kluk, ten Jirka, všechno...2018-09-15 20:21:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Skromnost

  jen tak mimochodem se zmínil, že nechal rekonstruovat zimák. Ještě se nepochlubil, že nejen nechal, ale taky to celé platil.

  reagovatSkromný to on je2018-09-15 20:13:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Lajtochovi

  lidi nadávají do korupčníků, jeho žena je na pokraji zhroucení, nebo ho lidi téměř na kolenou prosí, aby se znovu nechal zvolit? Jsem z toho volaaký zmatený.

  reagovatTož včil nevím2018-09-15 19:15:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Skromnost

  Jirka byl vždycky skromný kluk. Už jako předseda OV SSM tím byl známý. Myslím, že 20 milionů je fakt "málo" a zasloužil by si víc. Proč tolik "skromnosti"?.....

  reagovatpřerovák2018-09-15 09:12:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Bohužel Přecechtělová ze Přerovské stavební spol. nahradila Lajtocha Záchou z ODS a Vránou z ANO. Určitě tlačí oba do koalice.

  reagovatNelze než souhlasit se ??? i Evženem.2018-09-15 08:14:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Do řiti s přerovskými mamuty - výzva voličům

  Pošlete uz Lajtocha, Měřinskeho a spol. do regálu depozitaře místního komunalniho skanzenu a nebo do ...... Je potřeba dát příležitost novým a mladším, co mají chuť a snahu konečně posunout mesto dopředu. S těmito budeme přešlapovat na místě . To nikam nevede a jen ztrácíme čas a příležitost. Konečně voliči to pochopte! Přece ten, kdo měl šanci v komunální politice a neosvědčil se, by už neměl dostat šanci. Prostě a jednoduše na TO nemá.

  reagovatEvžen2018-09-15 06:33:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • by bylo zajimave kdyby se nam pan Lajtoch pochlubil

  ...kolik ze mu za tu drinu napocitali ten duchod?

  reagovatono2018-09-15 02:04:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Pana Lajtoch a jeho hoši měli problém jen s bazénem? Opravdu?

  U politika stačí když i ti vrabci si štěbetají.

  reagovatArgíčku2018-09-14 18:16:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Pana Lajtoch a jeho hoši měli problém jen s bazénem? Opravdu?

  Ono toho bylo trošičku, vlastně hodně, víc, o čem si i vrabci štěbetali. A za trochu hodně více peněz než nějakých kolem 400 tisíc za pitomý bazén.

  reagovatArgíčku2018-09-14 18:14:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Argo, rozum do hrsti vem ty. Ať si každý postaví bazén dle libosti. Ale ne, že si ho nechá postavit zadara od firmy, která staví veřejné zakázky o dotyčný ji ty veřejné zakázky přiděluje. Ano, Lajtoch byl slušnější než Puchalský. Ale to neznamená, že mu vše odpustíme a tradáá zpátky do primátorského křesla. Protože nejde jenom o ten bazén. Ten byl jediný, který se provalil. Tandem Lajtoch - Přerovská stavební byl proslulý. Chceme se zbavit prospěcháře Měřísnkého a dosadíme zpět Lajtocha? Proč? V žádném případě. Máme tam nové slušné lidi.

  reagovat???2018-09-14 17:23:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tovačov

  Tak to stálo mou rodinu dva a půl mega, přerovák.........

  reagovatkajča2018-09-14 17:12:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je videt, ze pisatele jsou zavistivi a neprejicni lidé, kteří resi blby bazén. Jeďte se podívat kolem baráků po Přerově nebo do první vsi za město. Bazény má kde kdo. Vyjeďte si satelitní mapy z googlu. Jste už trapní s Lajtochovým bazénem a barákem. Starejte se a taky budete mít barak s bazénem. Nebo ještě líp. Nechte se zvolit na radnici a pak se třepejte hrůzou, která tupá hlava vás napráší policajtům, že máte doma bazén a jistě jste na něj někde ukradli. Lidi, rozum do hrsti!

  reagovatArgo2018-09-14 16:56:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • největší

  ostudou Přerova je Měřinský, ten se ještě pořádně neohřál na radnici a snůžka lží mu jde od huby pořád, 1 mu neberte!

  reagovatobčan2018-09-14 16:35:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • byl velmi poškozen

  měla by se udělat sbírka. Aby mohl vše zaplatit, třeba barák atp. Určitě má hafo dluhů, protože jako obětavý dříč pro blaho občanů žil jen z ruky do huby.

  reagovatPan Lajtoch2018-09-14 16:15:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • prostě jsem mu ten bazén postavila. Nic jsem od něj nechtěla

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240034

  reagovatReportéři ČT2018-09-14 16:08:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Socani v Přerově se o město zajímají už roky. Vždyť tu existují skoro 30 let. A vládli dobře. Kdo jim to před 4 lety pokazil byl právě Lajtoch a Zatloukal. Ti dva vlastně nepřímo zavinili, že ČSSD ve volbách pohořela a umožnili tak nástup SPP + ANO na radnici. Že se ti dva chtějí vrátit, mi přijde od nich hodně drzé. A nedivím se, že je socani nedali na kandidátku, přeci si to zase kvůli těm dvěma nepokazí. A jestli si Lajtoch nafotil lepší plakát než socani? Já ty plakáty neviděl, ale stejně na tom nezáleží. On tam má lidí, kteří se o město začali zajímat měsíc před volbami. Ti mají nulovou šanci pro nás něco udělat. Já nemám rád ty rychlokvašky, co o nich člověk nikdy neslyšel a najednou by chtěli řídit město. Tak jako ANO. To je to samé.

  reagovatLajtocha nikdy2018-09-14 14:45:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Lajtoch dostane 20 mio od státu? A neměl by to zaplatit Kohout?

  reagovatdotaz2018-09-14 14:28:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Proč by měli být socani na Lajtocha nasraní? Že se ho zbavili a tím se před veřejností stali opět volitelnými, by měli spíš oslavit. Spíš mi připadá, že je Lajtoch nasranej na ně. Proč by se tu jinak obouval do pana Skládala? A že je Lajtoch schopnej a umí máknout? Jo, bazén postavil celkem levně. I když to nebyl trestný čin. A mocichtiví mi socani moc nepřijdou a plakáty mají v pohodě, stejný jako ostatní. Nejsou to oni, kdo si postavil narychle splácanou kandidátku jenom proto, aby se dostal zpět na radnici. Tam cítím tu mocichtivost.

  reagovatnezdá se2018-09-14 14:20:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ty zbytky socanů, tedy spíš trosky, co nejsou schopni ani udělat pořádný billboardy, musí byt na Lajtocha fakt nasraní. To jde vidět. Jak tu vypisujou a naváží se do Lajtocha. Nj, když on je docela schopnej, umí máknout. Mrkněte na plakáty socanů. Až na par výjimek takovej klub důchodců a mocichtivých páprdů, ale bez kreativity a invence. Mrtvá partaj, až na pár šikovných bab. Asi dvě tam sou.

  reagovatArgo2018-09-14 14:03:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Do "Projektu Lajtoch" jsou zapojeni lidé, kteří by se rádi přiživili. Není to jenom Zatloukal. Slyšeli jste o některém z nich, že by se nějak někdy o město zajímali? Prostě slepenec lidí, rychle, rychle, Jirka chce být primátorem. O ničem jiném to není. Heslo, které Lajtoch používá od začátku své politické kariéry. Nebyl ani schopen vymyslet jiné. Heslo SLUŠNOSTÍ PROTI AROGANCI používá odjakživa. Ale slušné je nelhat, Jirko. Proč Dáša řekla do televize, že ti ten bazén postavila zdarma? Proč jsi slíbil, že odstoupíš, když tě zvolíme primátorem?

  reagovatdotaz2018-09-14 13:54:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nezdá se, že by pan Skládal byl zavrtaný v Zatloukalově prdeli. Když to byl právě on, kdo s těmito povedenými dárečky Lajtoch + Zatloukal zametl. Kdo by chtěl na radnic člověka, který lidem lže do očí? "Když mě zvolíte senátorem, odstoupím z postu primátora." Kdepak, ostudu má ten, kdo lhal. A ne ten, kdo na to lhaní upozornil.

  reagovattak tak2018-09-14 13:47:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A mstivý Skládal, kterej byl svýho času taky zavrtanej v Zatloukalově prdeli už ničím nebude. Teda pardon. Ostudou Přerova bude už vzdycky. To už mu naštěstí nikdo neodpáře.

  reagovatInformovaný2018-09-14 13:32:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za projektem Lajtochovy kandidatury stojí především Zatloukal z Vinar. Tuhle partu už vyhnali z ČSSD a oni se chtějí vrátit pod hlavičkou soukromníků na radnici a rozjet svůj byznys jako za starých časů. Ale stejné už to nikdy nebude. Zatloukal se už do Technických služeb nikdy nedostane a Lajtoch už primátorem taky nikdy nebude. Jde si akorát pro ostudu.

  reagovattak tak2018-09-14 13:09:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • bazén

  no on se i jiným postavil barák taky zadax.... Tam ale byly nějaké prodlevy ve fakturaci či co.... Ještě že ty Vinary už brzo budou za dálnicí....

  reagovatkonec konců2018-09-14 12:55:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Když je někdo nevinný, proč si bere nejdražšího právníka, to mi hlava nebere

  Andrej přece neustále vykřikuje, že se v téhle zemi dá objednat trestní stíhání na nevinného člověka.

  reagovathlava2018-09-14 12:23:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • přesedlala na ODS a ANO. Pořád stejná písnička. Důležité, aby to šlo.

  reagovatPaní Přecechtělová2018-09-14 12:11:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro HM

  Nesmysl to není. Sama jsem tenkrát ten dokument na CT videla a nevěřila jsem vlastním uším co tam paní Přecechtělová říkala....bude třeba to najít v archívu CT, ale fakt je to pravda o tom bazéně! v tv to přiznala

  reagovatMarta2018-09-14 12:11:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milý "hm", rozhodně to není nesmysl. Najděte si tu reportáž z Reportérů ČT. Tam to Přecechtělová řekla naplno. Že mu ten bazén postavila a nic po něm za to nechtěla, že se znají dlouho.

  reagovatdotaz2018-09-14 12:06:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan Haluza má pravdu. I když Lajtoch nebyl odsouzen, nevinný rozhodně není. Už jenom to, jak slíbil, že odstoupí z postu primátora, když bude zvolen senátorem. A děkuji za odkaz na televizní reportáže. I přerovská ČSSD se ho ráda zbavila.

  reagovatdíky2018-09-14 12:04:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:převzato:

  Z té hysterie lze prozatím celkem slušně vyčíst, že se někteří znovu kandidujícího Lajtocha hodně bojí. A Přerovská stavební by měla spíše vysvětlit, jakým zázrakem se stalo, že neskončila na lavici obžalovaných spolu s Lajtochem, pokud je pravda, co píše "dotaz" Ale asi je to nesmysl. Je třeba v předvolebním boji o hlasy voličů vychovat vlastní kozu a ne usilovat o to, když já nemám kozu tak ať chcípne ta sousedova.

  reagovathm2018-09-14 12:02:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • převzato: "Kde jsou peníze, tam je Sokol. Kde je Sokol, tam není trest".

  .

  reagovat:-(2018-09-14 11:21:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • panu

  reagovatomluva2018-09-14 11:17:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zde, pokud máte zájem najdete odvysílané pořady k aférám pana Lajtochovi............................ http://www.ceskatelevize.cz/hledani/?q=Lajtoch+prim%C3%A1tor+P%C5%99erova&cx=000499866030418304096%3Aukbowjvrr7u

  reagovatzhaluza2018-09-14 11:16:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Když je někdo nevinný, proč si bere nejdražšího právníka, to mi hlava nebere

  .

  reagovatNaštvaný volič SPD2018-09-14 11:09:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Lajtoch, jen pláčete nad rozlitým mlékem, které jste si vybryndal sám. Nevím, zda si myslíte, že lidi z Přerova nemají paměť. Jen ty sliby před zvolením do senátu, že nebude kumulovat funkce. A byl jste jak nejnovější kalkulačka. Pokud budete zvolen budete rezignovat na funkci primátora. Toho jsem byl osobně s Karlem Bořutou svědkem na zastupitelstvu, když jste tam málem přísahal. O roli Tesaříka jsme toho zde už napsali mnoho. A znovu to mohu jen opakovat. Tesřík a senát ve kterém mělo ČSSD většinu, najednou přijde s novelou zákona, kde, se upravují procenta na vícepráce. A je vymalováno. Ať si obrázek udělá každý sám, jestli máte nárok na odškodné a jestli patříte do politiky.

  reagovatzhaluza2018-09-14 11:09:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Politika je svintvo

  a pro človíčky s hroší kůží...jednou jseš nahoře a pak třeba strmej pád dole a z kamarádů a přátel Ti zbydou jen praví...ti co plácali po ramenou tak jsou raděj zalezlí....

  reagovatoxford2018-09-14 10:23:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nemohl by někdo prosím sem vložit link na pořad Reportéři ČT, kde Přecechtělová řekla, že mu ten bazén prostě postavila a peníze po něm nechtěla?

  reagovatdotaz2018-09-14 10:20:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/odskodneni-ministerstvo-spravedlnosti-olomoucky-kraj-prerov-p7s-/domaci.aspx?c=A180913_101229_domaci_bja

  reagovatzdroj i dnes2018-09-14 09:41:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to je ale kachna

  kde na to chodíte!

  reagovatblaf2018-09-14 09:39:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Neví někdo proč se mi nechce otevřít předcházející článek? Mám jen bílý monitor.

  reagovatškolník2018-09-14 09:19:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoSvazák vede soukromníky do voleb

publikováno 15. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 144

Lepšího leadera jste si ani vybrat nemohli a nebo snad děláte panu Lajtochovi kompars?

Hamáček podpořil výzvu EP vůči Maďarsku - nevolit ČSSD ani na komunální úrovní

publikováno 15. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 27
Odlišný postoj než premiér Andrej Babiš (ANO) zaujal ke středečnímu hlasování Evropského parlamentu ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD).

Otázka pro lídry politických stran.

publikováno 15. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 81

Jak by zastavili odliv mladých lidí do velkých měst a metropolí?

Petr Měřínský, ANO 2011
Jedná se o druh ekonomické migrace, který v krátkodobém horizontu nejde zastavit.

Čtyřčata a stát......

publikováno 14. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 7
V Praze se narodila majoritním manželům čtyřčata a pěči o děti se zapojilo celé příbuzenstvo .

Cikán s Porsche Cayenne se vymlouval MP, že je na sociálce a nemá na pokutu

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 29

Dnes jsem byla svědkem, jak se MP Přerov pokoušela dát pokutu za stání u Aničky na Čechovce za stání asi bez parkovacích hodin:

Porsche Cayenne, zaparkované u květinářství u Aničky na Čechově ulici a jeho řidič se drze příslušníkovi MP vymlouval, že nemá na pokutu, protože je na sociálce a pobírá pouze dávky.

Kolaboranti! To Poche. Tak co, Babiši? Lžete, je to jinak, začalo peklo kvůli Maďarsku

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 26
Čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska.

Politická strana ANO, lídr voleb nebo ne? Jakou má k nám úctu?

publikováno 11. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Do schránky mi přišel volební program ANO, lepší cesty a chodníky.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy