Lajtoch chce zase do funkce - asi zase bude letiště

news img

Kolik nás  stál snový projekt Regionálního letiště Přerov?


Celkem vynaloženo

19 933 395,06 Kč - co se dalo dohledat

Aby se nezapomnělo jak se tady hospodařilo 

 

a zde pár informací co dělá pan Lajtoch dnes a u koho

 

https://www.instituceprava.cz/lektori/ing-jiri-lajtoch-3 

 

pozn redakce : nejedná se o vojenské letiště, ale o utopickou vizi RLP a jak se bude z Přerova létat na dovolenou  ( Ostrava - Brno na dosah)

nakupovali se schody a jiné nesmysly, platilo se 50tis řediteli ničeho a drandilo se po ranvejích s kloubákem jako že jedou k 737 co s nima pomaže do Burgasu.

Prostě luxusní zašívárna za 50 litrů měsíčně včetně sekretářky a dalších povalečů za penize daňových poplatníků.

Utopilo se několik 10 mil Kč a nic. Ruku v ruce s ODS včetně Zachy a Kuldy co byli i ve správní radě . Památná věta na zastupitelstvu jak má Kulda Know - how, ale to nesmí nikomu říct.

Ve skutečnosti měl Know - hovno a všechno to šlo do kytek. Ale někdo si teď do životopisu píše, že zastával funkci ředitele letiště , kde neodstartoval ani čmelák se Štefanem.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 11. 09. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: čtenář PN

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:BORDEL

  Pane Haluzo, a teď prosím tu o mimořádných úspěších současné vládnoucí přerovské koalice, ať se skutečně nasmějeme ;-) Evidentně Vám nespočet slušně řečeno " přehmatů" vlády SpP a ANO nikdy nevadilo. Možná návod, jak vypadají česká trestní oznámení a mega pseudo kauzy v komunálu - soud včera osvobodil bývalé pražské primátory Hudečka a Svobodu. Zaplatí náklady, spojené s jejich stíháním, ten, který podal TO? Nebo vyšetřovatel? Nebo motivovaný státní zástupce? Kdo nesl náklady na takováto zmanipulovaná objednaná trestní řízení, ať jsou v Praze, Frýdku Místku, Liberci nebo u nás v Přerově? No přece daňoví poplatníci, my všichni. Takže pane Haluzo, nejsem úředník, podnikám a z mých daní se ten nehorázný udavačský ksindl, který prorostl národem jako nebezpečná nenávistná plíseň, platí pořád dokola bez konkrétní odpovědnosti původců tohoto neutěšeného stavu. Takže nechejme voliče, ať si vyhodnotí, kdo pro město byl větším přínosem a kdo má šanci zvednout notně povadlý primátorský řetěz z prachu a špíny současného Přerova. Já říkám, že Společně pro Přerov a ANO nic nenapravili a naopak do městské vlády vnesli mnohem horší neřád. Takže za mne palec dolů neschopným z této koalice!

  reagovat...2018-09-14 07:58:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • naštvaný voliči SPD

  ten váš guru, není o moc lepší,ukradl 9 milionů z vaších společných stranických peněz a argument, že si vzal jen tolik kolik ho stála kampan je nehorázné každý kdo chce politiku dělat musí na kampan dát své nebo sponzorské peníze a možnost počítat že je už neuvidí a né krást co mělo zůstat pro členy nebo na další akce!

  reagovatobčan2018-09-14 07:50:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ing- Lajtoch se v tom naučil dobře chodit, napřed pro mne, potom pro vás

  Naštvaný voliči SPD, kde jste vzal tyto informace, naprosto vymyšlené. Puchalský měl štěstí, že vyvázl jen s tím, že byl odejit! To je pravda. Kdyby totiž neměl ono pomyslné máslo na hlavě, určitě by se bránil jak by to šlo. Vycouval z úřadu a založil udavačskou grupu SpP

  reagovatgr2018-09-13 13:42:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • když

  Babiš šel do politiky měl 42miliard dnes má 88 miliard, tak se pěkně přiživuje dá se to za slušný život vůbec našetřit? Bez podvodu asi ne!

  reagovatobčan2018-09-12 16:59:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:BORDEL

  Ano,i Babiš by měl sedět. Už ho volit nebudu,protože cpe naše peníze důchodcům a jiným zázrakům.

  reagovatKulička2018-09-12 16:35:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:BORDEL

  Vážená trojtečko, to snad nemyslíte vážně a raději vás budu citovat: "kdo nic nedělá, ten nic nepokazí". To je heslo vaší domácností? Nebudete náhodou státním zaměstnancem? Tuto větu by měl mít Přerov ve znaku města. Vy tak hospodaříte se svými finančními prostředky ? Nebýt kamaráda Tesaříka a senátní novely zákona o veřejných zakázkách, tak dnešní bojovník za slušnost sedí v teplácích na Borech. Takže nýmandy z ANO a SpP NE, ale nýmandy v novém kabátě ČSSD ANO. To si děláte jako vždy srandu ?

  reagovatzhaluza2018-09-12 08:45:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • promamá

  V kapitalismu musíte napřed investovat a pak třeba můžete vytvořit zisk. Máte pravdu zmařená investice je trestný čin.

  reagovatJO2018-09-12 08:05:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:BORDEL

  Pro Kuličku - nesedí ani Babiš, a ten zatím nemá pravomocný rozsudek o nevině při svých podvodech! A skutečností zůstává, že projekt letiště byl projekt dvou krajů a dvou měst. A Ostrava nakonec s letištěm skončí, stejně jako Brno, protože Katowicím a Vídni nejde konkurovat. Ale pravda - s vyjímkou zkorumpované cyklověže pro současnou koalici platí - kdo nic nedělá, ten nic nepokazí. Nakonec vždyť i ty " drobné" co tekly do kapes některým z současného koaličního vedení města se docela hodí. Takže ty nýmandy z ANO a SpP znovu volit by bylo přerovské harakiri!

  reagovat...2018-09-12 08:02:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ajéje

  Zmařená investice je trestný čin.

  reagovatmama2018-09-12 08:02:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ing- Lajtoch se v tom naučil dobře chodit, napřed pro mne, potom pro vás

  Táži se tady, když jedinci od městské policie se obohacovali na pokutách, proč za nesrovnalosti ve vyúčtování nevyhodili z MÚ Přerov Lajtocha, který jako vedoucí finančního odboru měl nad kontrolou vybíraných pokut prvořadý dohled. Nakonec postavili k odpovědnosti za tento průser jak mraky tajemníka Puchalského, kterého z MÚ Přerov vyhodili místo lempla Ing. Lajtocha.

  reagovatNaštvaný volič SPD2018-09-12 07:59:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro info

  ředitel letiště byl jeden bývalý odsouzenec za zpronevěru z Javorníka, dělal i radního na kraji. Vrchní soud mu pak trest záhadně zrušil, ačkoliv byl usvědčen, že si jako místostarosta objednal na město gumy na Mercedes, ačkoliv město mělo jen Š. Fóbii. Pak už ho ODS - ČSSD nomenklatura nominovala za odměnu do čela nikdy nefungujícího letiště, které neshráblo očekávanou dotaci 600 tis. a tudíž šlo po mnoho letech odsávání veřejných peněz zaslouženě do kytek. To jen pro ty, kteří mají tak omezené informace jako zdejší "tož tak".

  reagovatLord Owl2018-09-12 07:31:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout přes všechno udavačské úsílí nedocílil toho oč usiloval. Lajtoch si zaslouží omluvu. Rozhodně není svatoušek ale to co se děje na radnici pod vedením ANO dnes a jak se rozdělují stavební zakázky nemá žádného historického srovnání.

  reagovatPolda2018-09-12 06:57:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takže ing. Lajtoch, který jen díky tomu, že se změnil zákon o veřejných zakázkách, není v teplácích kandiduje a hlásá "slušností proti aroganci" neuvěřitelné

  reagovatto není možné2018-09-12 06:44:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hmotná odpovědnost... jen pro info hoši

  Už je dávno uzákoněna. Ale žijeme v právním státě, a aby byla tato naplněna, je třeba to danémh člověku prokázat k úmyslu. Ani Okamura to ale neví.....takže si z toho nedělejte vrásky. On prosazuje více věcí, které jsou již uzákoněny :-D

  reagovatPetr Nedělka2018-09-11 23:33:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hmotná odpovědnost politiků - někteří by měli být oblečeni do tepláků

  Kdes to vyčetl, voliči SPD - nějaký program SPD pro Přerov? HZ politiků by byla super. Akorát by byly volby co půl roku a referendum o každé chujovině co 14 dní. Postupně by se přišlo na to, že i soudy jsou k ničemu, správný soudce vinu odvodí ze jména obhájce. Vzal si Sokola - je vinnen! Další, prosím. SPD Tomio Okamura jdete na to správně, ale o čtyři roky později, Lajtochova záda už užili druzí. Drž se radši svejch migrantů, Lajtochem už nikoho nepostrašíš.

  reagovatpro voliče SPD Tomio Okamura2018-09-11 22:08:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A proč si myslíš, že přerovská ČSSD Lajocha vykopla.

  reagovatsocani Lajtocha vykopli2018-09-11 21:59:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hmotná odpovědnost politiků - někteří by měli být oblečeni do tepláků

  Ing. Lajtoch si na svoji obhajobu pořídil nejznámější a nejdražší VIP právníky, kteří jej z těch sraček vytáhli. Když někdo je touto současnou justiční mafií osvobozen, není to stoprocentní záruka nevinnosti. Těch 20 milionů vyhozených do kanálu bych dal Lajtochovi k úhradě. To nebyly jeho soukromé peníze, to byly peníze nás všech, které jsme mohli v Přerově použít na něco rozumného. Pokud se po všech zkušenostech Lajtoch a ČSSD, která mu umožnila jeho kouzelnické kousky, dostanou do MZ, považuji přerováky za nesvébytné bytosti.

  reagovatvolič SPD2018-09-11 21:03:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a vy jste se prave probudil a mame tu volby.

  Prumyslove zony ? Co to je - To bylo v minulem stoleti - prumyslovym zonam je davno konec ! Za koho kandidujete ? Bylo nam pridano par grejcaru a vsechen business se zacne balit a stehovat do Afriky. Business je business = prachy jsou prachy.....rozumite jo ? Lajtoch a ten druhy to tehdy mozna mysleli dobre ale pokud s tim prijdou zase tak..... I ty montovny se musi stehovat pry za moc penez malo makate a oni jiz tolik nevydelavaji ....a tu vasi pohadku ze jiz bude dokoncena D1 si nechejte az se zase probudite tak za 15 let. Ale to jiz budou kolem Prerova frcet drony a D1 se stane cyklostezkou vyhledavanou par nadsenci. Toz tak.....mejte se.

  reagovattoz tak2018-09-11 18:37:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omezení provozu teplárny..

  ...to byl vskutku ekologický počin :-)) to by ekologové amatéri čučeli, kdyby teplárna zmizela, a vsichni začali topit lokálně :-)))

  reagovatPetr Nedělka2018-09-11 17:42:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • BORDEL

  Jaktože ten zmrd Lajtoch nesedí?

  reagovatKulička2018-09-11 16:20:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Raději napíšu Jo než Ano, redakce má částečně pravdu

  Ano, redakce má v závěru pravdu. Dutko z Opavy pořádal pochody proti existenci letiště. Ostravské letiště skomírá proto, že má dva sousedy vedle sebe, Katowitce a Krakow. Neexistence Přerova samozřejmě pomohla Brnu i Ostravě a Pardubicím. To ale neznamená, pokusit se obnovit jak vojenské tak civilní využití pro průmyslové zóny ale i dopravu nízkokapacitních leteckých společností. Dálnice bude dostavěna, je to zájem celostátní a především urychlení trasy pro nákladní vozy. O to jde, o osobáky a Přerováky vůbec. Takže Lajtochovy kroky (byl to Lajtoch, nebyl to spíš Kulíšek a Zácha) nebyly tak špatné!

  reagovattož2018-09-11 16:18:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • redakce má pravdu.

  reagovatccc2018-09-11 15:47:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dodatek redakce je zbytečně hysterický

  Ze strany redakce nejde o hysterii, jak píšete v názvu komentáře. Redakce jen připomíná určité projekty, které byly jen velkou bublinou a dobrou obživou pro pár vyvolených jedinců. Nevím, jak mohli bývalí radní pan Lajtoch a spol. plánovat letiště za mnoho milionů, když armáda letiště má využívat, jako záložní za Čáslav. Dnes je Ostrava na pokraji bankrotu, hluboce prodělečná a ruší lety. Brno je dnes po dálnici otázkou 45 minut. Obchvat Přerova se buduje pokud si dobře pamatuji od roku 94 a napojení dálnice se snad dočkají naše děti. A pro připomenutí, vždyť to byli občané, kteří jednoznačně odmítali letiště v jakékoliv podobě. Ještě si pamatuji takzvaný ekologický pochod za omezení výroby v Chemičce, zrušení letiště a omezení provozu Teplárny. Pořádali zelení s Romanem Hakenem a bývalým starostou Petrem Dutkem.

  reagovatredakce2018-09-11 13:49:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Čím víc červené, tím větší koule

  Ještě tam milá redakce chybí vykřičníky....aspoň šest. Po těch taky rostou koule...

  reagovatKuropatka2018-09-11 13:47:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dodatek redakce je zbytečně hysterický

  Za peníze daňových poplatníků se dějí v zemi resp Přerově i další průsery. Položili jste tady téma k vyjádření no a tak došlo k vyjádření. Myslím si, že letiště by měl Přerov chránit a snažit se o jeho obnovu. Už Baťa si byl vědom toho, že u Bochoře by mělo letiště být. Proto tady založil lázně. Škoda, že celý plán nedopracoval díky válce a posléze komoušům. Jinak, co si kdo kde píše je mnohdy trapné. ANO díky Galové to, že je galeristka a nepozná akvarel od mědirytiny. Totéž Jandová. V této zemi je to ale zvykem, dělat něco, na co nemám. Ale že jde Lajtoch do voleb je dobře. Katarze je zapotřebí!

  reagovattož2018-09-11 11:06:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vojáky vyhnali a chtěli civilní blbe

  reagovatpro tož tak2018-09-11 10:38:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za tu 20 mio kapku

  Mohlo být kluziště na náměstí, třeba celej rok :-D ale taky byxse dalo něco udělat, s domem č.43 na Čechovce....za ty prachy :-/

  reagovatPetr Nedělka2018-09-11 10:19:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zajímavý titulek

  Zajistit Přerovu letiště je cílem snad všech politických stran, kde vzali rozum do hrsti. Zrušení vojenské podoby letiště bylo velkou chybou. S letištěm mají i větší šanci blízké průmyslové zóny. To je zaměstnání pro vylidňující se město a zaručený odchod těch, co pracovat nechtějí, protože by v lokalitě prostě nevydrželi. Současný marasmus jen nahrává pobytu těch, co nepracují a nikdo je nechce ve svém městě. Projekt letiště je dobrý nápad a 20 mil "vražených" do letiště je kapkou v moři finančních možností města. Mimo jiné, ať byl ten Lajtoch jaký chtěl, něco se v Přerově dělo a spoustu se spravilo. Městě mělo vizi. To zničil a rozbil konglomerát ANO a SpP-

  reagovattož tak2018-09-11 10:10:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoCikán s Porsche Cayenne se vymlouval MP, že je na sociálce a nemá na pokutu

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 29

Dnes jsem byla svědkem, jak se MP Přerov pokoušela dát pokutu za stání u Aničky na Čechovce za stání asi bez parkovacích hodin:

Porsche Cayenne, zaparkované u květinářství u Aničky na Čechově ulici a jeho řidič se drze příslušníkovi MP vymlouval, že nemá na pokutu, protože je na sociálce a pobírá pouze dávky.

Kolaboranti! To Poche. Tak co, Babiši? Lžete, je to jinak, začalo peklo kvůli Maďarsku

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 26
Čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska.

Politická strana ANO, lídr voleb nebo ne? Jakou má k nám úctu?

publikováno 11. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Do schránky mi přišel volební program ANO, lepší cesty a chodníky.

Na koncerty na hradbách u Neptuna zve Hnutí ANO Přerov.

publikováno 07. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 289

Při procházce Přerovem jsem si všiml reklamy na koncert na hradbách politické strany ANO.

Dotaznikove šetření APK 2015 až 2017

publikováno 06. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 34
Pan ing.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy