Na koncerty na hradbách u Neptuna zve Hnutí ANO Přerov.

news img

Při procházce Přerovem jsem si všiml reklamy na koncert na hradbách politické strany ANO.

Nebyl jsem si jistý, jestli je to opravdu na těch hradbách, kde to pořádá město Přerov. Několikrát jsem tam byl a byla to příjemná apolitická akce. Jak jsem přišel domů, podíval jsem se na Facebook ANO, kde to místo konkrétně je. Bylo to pro mne velké zklamání.

Nečekal jsem, že strana s 30% preferencemi bude přiživovat na popularitě této lokality, zejména pokud tuto popularitu financovalo město. Že se vedení města od toho nedistancuje, a že jim to povolilo? Je to morálně špatně a hodně mi to vadí. Město jistě za nemalé peníze zve muzikanty, zve nás na příjemnou akci, a vedení ANO se neštítí toto zkopírovat a pozvat nás občany. To nemáte pane Měřínský jako kandidát na primátora na víc?

Opravdu ze svého něco vymyslet? Každý politický subjekt má už tradiční místo, kde se něco koná, ale vždy za své. ČSSD na Žerotínově nám. , ODS v Michalově, Komunisti na Horním nám. Doufám, že jste si to aspoň platili sami.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 07. 09. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: Naštvaný občan.

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • GALOVÁ SE NEVOLÍ

  Stejně jako SpPP a ANO

  reagovatjirka2018-09-30 10:12:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • když

  někdo, začíná se lží, tak se mu pak těžko věří!

  reagovatjunior2018-09-16 16:21:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hodně lidí to vadí, že to takto dělají. Když potkávám známé, a hovoříme o volbách, berou to jako zneužití akce, kterou pořádá město. Opravdu hodně lidí to štve a bere to jako nedůstojné. Nechtějí p. Měřínského volit.

  reagovatSenior2018-09-14 17:49:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Galová ukázala, jak se díky ANO maká

  Tak jsme se dočkali toho, že jednotlivci v politické kutně zneužili dobré kulturní akce ke svému individuálnímu zviditelnění. Pokud Galová, ta osoba, co tak činila a činí jako na běžícím páse, protože osobní invence kromě těchto skrček dělá a nemá tolik osobní sebereflexe, že sama z kandidátky neodejde, tak v případě jejího zvolení se najde nemálo lidí, kteří vystoupí proti jejímu veřejnému angažmá. Galová nemusí hledat telefon na redakci, kam tak ráda a často volá a odpovídá si sama na to, kdo kdy co o ní píše. Těžce bude zodpovídat jasné dotazy zneužití práce jiných a nápadů pro vlastní ego!

  reagovatsilver2018-09-14 12:24:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ajéje

  Škoda, že nemusí kandidáti podstoupit zkoušku znalosti zákona o obci.

  reagovatUJ2018-09-14 07:43:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co vy na to?

  KDO BUDE PRIMÁTOR, rem?

  reagovatPozorovatel2018-09-14 07:41:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro ??

  škoda, že radní nemusí postoupit psycho testům, protože pro Kohouta by nezbylo ani malé bidélko

  reagovatventil2018-09-13 19:50:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud si dobře pamatuji, nikdy nebyl nikdo náměstkem a zároveň ředitel školy. Buď jedno nebo druhé. Tak by to mělo být i do budoucna. Nevím proč střet zájmů? Zatím nebyly volby a ještě nikdo nikde nesedí. Je tam Navrátil kde mu suplujete p. Kohoute vy a paní Netopilová, občas zaskočí p. Měřínský. Jako posledně. Vy jste taková skupinka, která je připosraná už teď. Ještě neskončily volby.

  reagovat??2018-09-13 19:16:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jaké to je? Udávat čtyři roky Vaclavickovou a ta si s Vámi utíká prdel? To nemůžete zkouknout. To žere co Kohoute? Běžte se léčit

  reagovatVentil2018-09-13 17:26:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • CoVam tam leží? Ze jste nemocný? Touto jste nám zde ukázal až moc

  reagovatVentil2018-09-13 17:21:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kohoute ty jsi fakt nemocný na hlavu, jsi lhář, demagog, udavač a fakt vojenskýmagor.

  reagovatkojout2018-09-13 17:11:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • strávený p. Kohoutem zde.

  To je zastupitel, radní, předseda FV a bůhví čeho ještě k pohledání. Dnes toho zase pro město a nás občany hodně udělal. No nevolte ho zase. To by byla bez něj v Přerově nuda.

  reagovatDalší celý pracovní den2018-09-13 17:10:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dorazila me veta Kohouta^ neschopnost vstrebat muj nazor^. To je vyjadreni postizeneho cloveka a to postizeneho svou vyjmecnosti a svym jedinym spravnym a spravedlivym nazorem, ktery neumi ostatni prijmout a vstrebat. Vy byste mi pasoval do ANO, tesne vedle Babise, ktery je stejny a kdo nevstreba jeho nazor,je odstrelen. Mezi blbce v nasi ANO by jste taky pasoval a tam byste byl kral. Ventil to vyjadril presne. Cvokhaus a fyzicka prace by vam pomohly.

  reagovatTak teda2018-09-13 17:04:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Je pravda, že někteří ředitelé škol dovedou ten střet zájmu slušně ustát a nemontovat se do kompetence rady. Jsou ale tací, kteří to podle mého názoru neumí a asi nikdy umět nebudou. Nemám problém, pokud vnesou do problematiky odbornost, ale nesmí jít do střetu zájmů. To znamená, sedět v radě, zároveň být ředitelem školy a ovlivňovat rozhodnutí rady při řešení stížností a podnětů lidí ve svůj prospěch.......a je vidět, že ani ředitelé škol nejsou bozi a zrovna problematiku platových tříd vychovatelek dlouhodobě těžce neřešili. Stačilo si to přiznat a byl by klid. Pokud ovšem slyším, že to je v kompetenci ředitelů a ti se zachovali, tak jak se zachovali, pak nemám ani stín pochyb, že stav kryjí........ a k tomu rýpání do školství. Jsem radní, práci ředitelů hodnotím a nejsem ředitel školy. Co po mě chcete? Abych se tvářil, že je tam vše v pořádku, pokud tomu tak není. Nebo neřešit stížnosti rodičů na JAK, protože je tam Václavíčková a Pospíšilík? Omlouvám se, takhle opravdu ne. Klidně mě nevolte, ale zůstanu u svého čistého svědomí a rovného přístupu. ČŠI je jeden z nástrojů jak objektivizovat danou problematiku Brojit proti poslání ČŠI v souvislosti se stížností rodičů, tak to přesně ta hrana kde se to láme. A hádejte co radním a zastupitelům už leží na stole z JAK? Raději to nekomentuji.......někoho prostě nelze kontrolovat, protože proto.A to za situace, kdy výstupy inspekce bude řešit jiná rada města.......a dodám, je to druhý počin rady směrem k JAK, pokud si to dobře pamatuji.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 16:59:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Pane Kohoute, v přecházejících letech šli do voleb ředitelé a nikdo nehovořil o střetu zájmů. Jedna z nich byla např. pí Grambličková, pak náměstkyně pro školství, teď kandidující za Prachaře. Docela by mne teď zajímal její názor na ty Vaše vášnivé podněty a podporu zřizovatele. Nikdo do školství, kontrolních orgánů a do práce ředitelů nekecal. Mimo jiné mají právní subjektivitu. Ale tyto čtyři roky jste předčili očekávání. S Netopilovou jste na programu jednání neměli snad nic jiného na práci - rýpat do školství, ZŠ Předmostí a do ředitelky Václavíčkové. Tak to také za to čtyřleté období v Přerově vypadá, úpadek všeho. Gratuluji, již jste definitivně odepsal Navrátila, co by náměstka pro školství, včetně Pospíšilové.

  reagovat,,,2018-09-13 16:36:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  Vy nemáte ani koule se přiznat jak se představujte na ministerstvu, tak toho již nechte, jste nemocný člověk, běžte se léčit. Uvidíte uleví se Vám a hlavně Vašemu blízkému okolí a celému Přerovu.

  reagovatventil2018-09-13 16:28:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  V urážení jste třída. Ne, Lajtocha jsem neudal. To se snažte řešit s jinými. Anonymně obviňovat z udavačství umí každý.....to je mi hrdinství.....;)

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 16:24:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  To musí být hrozné, v politice ničeho nedosáhnouit, v udávání ničeho nedosáhnout. To Vás musí kurevsky žrát co? Jestli se chcete léčit budu se snažit Vám sehnat pomoc.

  reagovatventil2018-09-13 16:21:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  Naprosto zvrácené. Diskuze s Vámi je opravdu bída a utrpení.....

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 16:14:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro pana Haluzu

  Máte pravdu, nemá cenu se bavit s nemocným člověkem.

  reagovatventil2018-09-13 16:09:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  Milý pane Kohoute, já jsem osobně mluvil s metodičkou na MŠMT paní Mančalovou. Když jsem se představil, tak se mě zeptala, jestli jsem z toho Přerova, ze kterého je pan Kohout, který se představuje jako budoucí primátor a je členem SPP nebo SPT. Tuto zkratku nevěděla přesně.Také se divila, proč o platové třídy se stará politik, kdy pak řekla, vlastně budou volby,že? Takže jste mluvil s paní Mančalovou, nevidím jeden důvod, proč by si tuto věc vymýšlela. Jste obyčejný lhář a jak jsem již řekl nemocný člověk. Jen jste mi neodpověděl v jaké platové třídě byli zařazeni Vaši učitelé. Ve školství se pohybuje celkem dlouho, ale takového tupce a udavače jsem ještě nezažil. Jak říkám Václavíčková nepotřebuje bilbord, protože ji děláte reklamu Vy, hloupý a nemocný Kohout,. To, že jste hloupý dokazuje udání LAjtocha, který nebyl potrestán. TAdy je vidět Vaše demence, protože kdyby jste byl chytrý, tak by Lajtocha odsoudili. Jinak se na Vás přesně hodí tento vtip: Chlapče ty jsi tak hloupý, že kdyby byla soutěž v hlouposti, tak ty skončíš druhý jak jsi hloupý. jinak Vám nevyhrožuji, jen se mu divím, že takový tupec neustále udává jeho ženu a on s tím nic nedělá. Na jednu stranu je mi líto Vaší rodiny mít vedle sebe takového člověka. Jen Vám doporučím, neudávejte a běžte se léčit.

  reagovatventil2018-09-13 16:07:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdenku

  Neřeším politické proklamace. Ani nevím, zda je žena. Je to jen anonymní nick. Nic nevysvětluje, je zhnusena z toho, že jsem se zastal 50 vychovatelek a tvrdí, že jsem udával. Mně to stačí. Typické tlachy o ničem. Paní se není schopna podepsat, tedy výkřik do tmy.......to jak se chovám ke svojí ženě neřeš. Do tvého soukromí taky nelezu. Ano, je to anonymní žumpa, lže se tu anonymně, až to není pěkné, provádí se tu anonymně politické propagace, haní se oponenti, pomlouvá se na plné pecky a hlavně, kanalizuje se společnost. Já tu vidím hulváty zcela jiného ražení a hlavně, neschopnost vstřebat názor můj. Dokonce to jde tak daleko, že stále někdo vyhrožuje fyzickým napadnutím. Prostě normální svět, ale ti politici, to jsou hajzlíci, kterým se může libovolně nadávat a špinit je.....jo, jo žumpa.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 15:50:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  Já myslím, že debil jste Vy. Nechápete psaný text. Jednal jsem na kraji s náměstkem pro školství a vedoucím odboru, řešil jsem to s náměstkem Navrátilem, podával informace vedoucí odboru školství Přerov. Jednal jsem s řediteli na poradě ředitelů, informoval je mailem. Přečtěte si po sobě co jste tu zase semlel dohromady. Na MŠMT jsem nevolal a nehodlám ty úlety o tom, že jsem se představoval jako primátor více komentovat. A je to snad po páté co vyhrožujete manželem paní Václavíčkové.......nerozumím, proč má tiskového mluvčího, navíc anonymního.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 15:37:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Sabino - Kohoute J.

  Pan Jíří proč tlachy. Jen proto, že má někdo odlišný názor. Ty už jsi v politice opravdu zapomněl co je slušné chování, zkus to aspoň k ženě. Jestli se tak chováš i k manželce, mohu jen konstatovat hulváti ještě nevymřeli. Hlavně, že máš plnou hubu, jaká je tu žumpa. Neděláš ji tady TY??

  reagovatzhaluza2018-09-13 15:31:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ano Sabina to napsala pěkně nic méně jsem nucen zde dopsat. Kohout se přiznal, že volal na ministerstvo a mluvil s paní Mančalovou, protože tato je metodička. Dále platové třídy řešil s neschoným NAvrátilem jak sám uvedl. Ten mu řekl, že s tím nic nebude dělat a Kohoutovi to stačilo. Nejednal s řediteli škol ani na kraji a hups volejme na ministerstvo atd.. Po celém dni jsem si početl pane Kohoute díky Vám. Jen bych chtěl dodat, že Vaší neschopností vzroste Václavíčkové prestiž. Dále když se dala na politiku tak se asi nemohla dívat jak jí vládne debil společně s Vámi a to Vy přece nemůžete dopustit, aby byl někdo lepší než VY. Na závěr bych se chtěl zeptat v kolikáté třídě byli učitelé co Vás učili, předpokládám že tak ve 20-cáté, protože takového debila učit je nad lidské síly. Opravdu se divím manželovi Václavíčkové, že Vám ještě nerozbil hubu. Jste nemocný člověk. Měl byste se léčit. Jinak víte proč to v Prostějově jde? Protože zastupitelé se o školy starají a neposílají kontroly. Proto je Přerov vyjímečný, ve Vás politicích, kteří nic nedokázali jen udávat a udávat.

  reagovatventil2018-09-13 15:13:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Sabino

  V tuto chvíli mi jde o 50 vychovatelek na území města. Ty Vaše politické tlachy mi husí kůži nenahání.....

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 15:02:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, Sabina tím udělala pěknou tečku nad tuto debatou. Vše ostatní je zbytečné.

  reagovatPane2018-09-13 14:44:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Patris do šaškecu a studena sprcha 2x denne

  reagovatJak rikam2018-09-13 13:08:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omluva

  Po přečtení příspěvků pana Kohouta (teda jestli to není nějaká legrace) se v duchu a na dálku omlouvám všem bývalým primátorům, starostům a radním tohoto města, na které jsem v minulosti nadávala, že to nebo ono nedělají, nebo dělají blbě. Omlouvám a to hlavně pánům Lajtochovi, Kulíškovi, Zatloukalovi, Valouchovi, Boháčovi, Kučerovi, Dutkovi, Procházkovi, Pavelkovi, atd. Pánové omlouvám se, zase tak špatní jste nebyli. Ve srovnání s tím, jak se chová a kam to přivedla tahle partička, jste byli zlatíčka. Pane Kohoute, já jsem Vás SPP volila. Že jste asi fakt vůbec nic neudělali, to bych nějak asi brala, od zvolených politiků se zase zázraky nemůžou čekat. Jedni přijdou a druzí odejdou. Ale že se k sobě a k ostatním chováte jak prasata - udáváte lidi, pomlouváte se, děláte si zle, pořád na někoho něco házíte, kdo má jiný názor je nepřítel a blbec - to teda neberu. Byla chyba vás volit. Prodrbali jste ty čtyři roky úplně nejvíc ze všech radnic od roku 89. Už nekandidujte prosím Vás, jste na ostudu.

  reagovatSabina2018-09-13 13:00:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • doufám, že soudružka Netopilová skončí v propadlišti dějin. A tím i celá éra SPP v Přerovské politice.

  reagovat...2018-09-13 11:40:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Nebuď takový skromný bojovník proti všem, dopiš ke svým iniciativám i soudružku učitelku Netopilovou. Vždyť vy jste dvojka.

  reagovatJiří2018-09-13 11:11:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Máte pravdu, tohle téma jsem otevřel sám proti všem......a to může ledaskoho namíchnout.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 11:05:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute

  No já na rozdíl od Kohouta vidím velký přínos v tom, že budou kandidovat ředitelky a odbornice na problematiku. Takových odborníků, jako Kohouit tu bylo a asi, ještě neúrekom. On dokonce zná náplň práce vychovatelek a dokonce procentuálně v které platové třídě co vykonávají. Kohoute klobouk dolů. Nechceš na ministerstvo školství? Na jednom jsi seděl 2 měsíce, tak proč ne školství. Máš asi mnoho hodin odučených.

  reagovatJiří2018-09-13 10:58:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, z tebe je člověku na blití.....

  reagovatkojout2018-09-13 10:44:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Maxi

  Chce to číst. V celé republice je poměr vychovatelek v 9 platové třídě 70-80% ke zbytku v 8 a 10 třídách. Jedině Přerov to má 70-80% v 8 platových třídách a zbytek v 9 a 10. Zhruba stejný poměr platí i pro Olomoucký kraj a pro Přerov. Přesná čísla mám v pokladech, které jsem si vyžádal od ostatních krajů. Rozumíme si? V Přerově byla na ZŠ vždy jen jedna vychovatelka v 9 třídě a zbylé, klidně i s dvacetiletou praxí v 8. Mimo Přerov to bylo opačně, tedy 1-2 vychovatelky v 8 platové třídě a zbytek v 9 platových třídách. Někde je tam i 10 platová třída. Tu by měl mít každý zaměstnanec ve státní správě, který řídí a organizuje pracovní činnosti svým podřízeným.......

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 10:35:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Všude?

  Tak nějak mi to uniká...když.J. Kohout tvrdí, že mají 9. všude v celé republice a jen v Přerově ne a o 10 postů dále uvede, že je to v 80%. To, jakože přerovské ZŠ tvoří 20% ZŠ v celé republice? nebo to je zase nepodložené plácání do vzduchu jako se statistikami nestatistikami u APK

  reagovatMax2018-09-13 10:25:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Nevím, tak to ale je. Zatím jsem to řešil výhradně sám a jediná pomoc přišla od primátora. Ono jít před volbami do ředitelů není dvakrát rozvážné, vášnivců kolem sebe mají celkem dost, není dvakrát rozumné. A z mého pohledu jde letos do voleb ředitelů do komunální politiky rekordní počet. Jediné co naznačují politické výpady ředitelky Václavíčkové, tak že míří k těžkým střetům zájmů. Umíte si představit, že ředitel bude rozhodovat o tom, zda na školu půjde kontrola či nikoli? To bude spravedlnosti, pokud se ozve rodič......ale v tomto jsem byl vždy jiný. V tuto chvíli jde o vychovatelky, nikoli o moji kariéru.....

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 10:23:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pokud je to opravdu tak, je nejvyšší čas Navrátila spol. vyměnit. I já jsem proto, aby když možnosti jsou dostali lidé s nízkými příjmy více. Zejména pokud na kraji peníze jsou. Potom Navrátila nechápu, proč nesvolal ředitele a s nimi se nedohodl. ANO má zastoupení i na kraji, Vrána je dokonce v radě Olomouckého kraje. Tak tomu už vůbec nerozumím.Takový náměstek a člen rady kraje jsou tam potom k hovnu. Navrátil by měl by za svými řediteli i lidmi ve školství stát a podporovat je. Jenže co s tím, když je na pátém místě kandidátky a vpravdě bude zase náměstkem. Tak proč nesvolal jednání primátor a s řediteli se nesešel a nepodpořil je on? Měl náměstka obejít a vyprdnout se na něj. Má kompetence. Lajtoch se s řediteli potkával každý rok. Něco je u vás ve vedení města špatně. Asi levá ruka neví co dělá pravá, mám pocit, že jste v rozkladu.

  reagovatpane Kohoute2018-09-13 09:34:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Slovo boží Kohoutovo : "odbor školství, který to nechal plavat a náměstek, který nehodlal v této věci konat". A nastoupil Rambo Kohout a začal dělat s pozice Kohouta radního pořádek. Přeci on může skoro všechno, zavrtat rypák i do hnoje. Snad tohle už nebude nikdy zastupovat občany Přerova.

  reagovatjá mohu všechno2018-09-13 08:55:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Jo a odbor školství, který to nechal plavat a náměstka, který nehodlal v této věci konat. Kruh je uzavřen. Kraj ročně ušetřil docela dost.......... Dlouho jsem nechápal proč, dnes tuším, ale jak to je doopravdy jsem nedokázal zjistit. Bohužel, rozumná dohoda se nekonala.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 08:40:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Šlo to všude, kromě Přerova....... Statistický dožene. Chce to trochu myslet a pak psát. V Přerově je něco jinak než v Prostějově? Je, máme jiné ředitele než mají jinde. ..... Jiný rozdíl ve financování nevím.

  reagovatJiří kohout2018-09-13 08:33:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jen tlachání, dole tu psal, pokud kraj pošle na 9. třídy peníze, každý ředitel jim ty peníze přepošle na účet. Tak jak to opravdu je? Pokud jim opravdu 9 třída náleží. Asi jde také o délku praxe? Asi každý nemůže dostat hned nějakou třídu. Nevím, ale pokud by to bylo tak jednoduché, určitě by to šlo.

  reagovatp. Kohoute2018-09-13 08:29:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak tu rikali, Kohout patri do šaškecu...

  reagovatno jo2018-09-13 08:19:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Neexistuje jediný racionální důvod, proč ředitele výhradně v Přerově nastavili režim, který je v neprospěch jejich vlastních zaměstnanců. Bohužel, kdyby měli argumenty proč, hned by mi ho vmetly do tváře. Nestalo se tak........ Myslel jsem, že domluva pomůže, statistika přesvědčí, nestalo se tak. Proto do toho ryji. Jde ještě o mnoho dalších vychovatelek, které jsou v 8 platových třídách........... Proč. No protože Přerov..... Ano, tuhle přerovskou brečku nikdo nechtěl řešit. Tak to je......

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 08:12:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:A obecne

  do toho Vašeho hovnometu vlezl a odstřelil se někam daleko, navždycky a odkud už není návratu? Třeba tam kde slunce nedosvítí. Hrajete si ve spoustě pouze Vámi uměle a účelově vyvolaných kauzách na udavače, soudce i kata v jedné osobě. To fakt musí bavit, srát se do všeho, do všech, neustále otravovat lidem život a mlít si stále jen tu svoji a samozřejmě jedinou pravdu. Opravdu charakter k pohledání. Pevně doufám, že už o Vás po volbách nikdo neuslyší, alespoň ne z pozice veřejného činitele. To že s Vašim rýpáním, udáváním a otravováním nepřestanete se počítá, ale to se také můžete dočkat minimálně nějaké čistě chlapsky vyřízené odvety.

  reagovatCo kdyby jste si p. Kohoute2018-09-13 08:03:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • proč to nechtěl p. Navrátil řešit? Proč nesvolal poradu ředitelů a na toto téma jste se nebavili? Asi primátorovi předložil pádné argumenty, jinak to není možné. Protože pokud to financuje kraj, každá ředitelka dá ráda svým ovečkám více. To by byl každý ředitel padlý na hlavu, každý si chce zaměstnance udržet. Něco nám pane Kohoute zamlčujete. Většinou je problém v nějakém detailu. A pokud náhodou to tak není, to by ve vedení města musel být pěkný bordel, nebo spíš rozklad. A pokud se vám v tomto prostředí nelíbí, nemusíte tu psát. Nikdo vás nenutí.

  reagovatJiri Koboute2018-09-13 08:00:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A obecne

  Pořád nadávat jak politici dělají velký kulový. Vy ale nadávate i když politik prokazatelně něco dělá. Nejhorší jsou pomluvy ve snaze likvidovat oponenty. Ventil, Haluza, Vendula naprosto suverénně. Tomu skutečně říkám hovnomet....... :)

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 07:50:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  A ta inspekce nebyla vyslána na Vaclavickovou. To až zase seženete vše co nepochopíte do jednoho zmateně výstupu. Argumenty o tom, že mohou dát v pohodě vychovatelky do devátým tříd ředitele dostali. Je to na nich. Inspekce jasně konstatuje, že se lze domáhat zařazení do správné platový soudně..........

  reagovatJiri Kobout2018-09-13 07:45:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ccc

  Nenávistné výkřiky nechám bokem. Odpověď máte níže. Tolik slabochu nést jmenovitě svůj názor. Odporné prostředí........ Brrrr

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 07:39:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  Sdělení z výboru pro školství PSP ČR - finance jsou přidělování dle metodiky MŠMT. MŠMT tvrdí, že vychovatelky patří převážně do devitek. Z jednání na kraji jasně vyplynulo, že ve financích to není. Ty přiděluje kraj. Všem okresum Olomoucký kraj přiděluje peníze na platy vychovatelek dominantní v deváté platové třídě. Zbytek krajů v ČR má vychovatelky z 80% v devátý h třídách a platí je v devátý h třídách. Takže pokud si vycucate argumenty z paty o tom jak nejsou penize, pak jen dokazujete jaký jste charakter. S řediteli jsem jednal na poradě ředitelů a kromě vypadů Přidalove, že to dělám kvůli manželce všichni mlčeli. Odbor školství je o tomto stavu informován od prvopočátku, Navrátil mi pouze sdělil, že v této věci nehodlá konat....... Nakonec se to řešilo inspekci práce. Ta konstatovala to co tvrdím. Puchalský v této věci skutečně pomohl. Racionálně, fundovane. Jste slepý, omezený a motivy napadání jsou Vas problém. Ten nehodlám řešit.

  reagovatJiří Kohout2018-09-13 07:35:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ventile

  Ovšem v příspěvku z 2018-09-12 17:09:27 p. Kohout píše: "Pokud ředitelka sepíše pracovní náplň odpovídající 8 platové třídě, ale pak nutí vychovatelky v 8 platové třídě vykonávat činnosti, které jsou spojené výhradně s 9 platovou třídou, pak porušuje zákon." Kohoute, Kohoute, Vy si už sám lžete do vlastní kapsy. Kdyby jste se do všeho nesral a staral se raději o opravy PC, tak by jste měl klidný a krásný život. Jenže Vy jste hovado nejhrubšího zrna a to sebou přináší i pohled občanů na Vás, jako udavače, všeználka, egoistu, člověka bez sebereflexe a pro společnost nebezpečné individuum.

  reagovatPokud nevím, že někdo páchá trestný čin, nemohu nikiho udat. - Jiří Kohout2018-09-13 07:12:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ventile

  Ventile, myslím, že nemá cenu další diskuze s člověkem (p.Kohoutem), který by mohl klidně zastávat v pohádce postavu děda Vševěda nebo brouka Pytlíka. Když předložíme fakta, tak jsme mudrcové a p.Kohout jen skromný bojovník za práva vychovatelek. Ha,ha. Jen mě zaráží fakt, jakým právem zrovna on, jedná za školskou komisi, od koho dostal pověření jednat s ministerstvem. Z prevence kriminality, odborník ve školství. Vždyť, Přerov nepotřebuje náměstky, rady, má p.Kohouta. Proč s Netopilovou dělají práci za náměstka Navrátila ? Pokud p.Kohout šéf SpP považuje Navrátila za slabého až neschopného, proč ho nechali sedět 4 roky ve funkci ? To měli takový strach o koryta, že by možná padla koalice ? Bohužel u jmenovaných je to jen msta a osobní nenávist Netopilové a p.Kohouta k jedné ředitelce školy za kterou se postavili rodiče. Dobrou práci nevidí, ale buzerace musí bejt. Jinak p.Kohoutova vyjádření považuji za dobrou reklamu pro paní Václavičkovou. Díky.

  reagovatzhaluza2018-09-13 06:54:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Kohoute

  musím souhlasit s Ventilem, proč jste to neřešil po linii náměstka a s vedoucí odboru Pospíšilovou? Jste člen rady, pokud je to problém celého Přerova, Puchalský primátor, váš člen a dobrý kamarád by to řešil přeci jinak, postavil by Navrátila do latě. Problém je, že vám na to nechtěli dát peníze, tak to řešíte přes inspekce a ministerstva, navíc vám to pasuje protože si můžete vyřídit účty, za zpackané odvolání ředitelky v Předmostí. Nevěřím vám ani slovo o tom, že to není namířeno jen na některé ředitele. Nebudu zde psát co si o takových lidech myslím, o celé SPP, Měřínském, Neulsovi a dalších. Běžte už tam, kam dlouho patříte.

  reagovatccc2018-09-13 06:47:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  Pane Kohute, ředitelé by je dali do 9.platových tříd, bohužel na to nejsou peníze. Chchise Vás zeptat, kolikrát jste jako radní jednal s odborem školství na toto téma, jako se zřizovatelem. Kolikrát jste jednal na kraji. Kolikrát jste jednal s pedagogickým sborem na škole v předmostí. Kolikrát jste jednal s Václavíčkovou, aby Vám problém s financováním vYsvětlila. Ani jednou, nejste schopen naaslouchat, jte schopen jen udávat a neznat důvod. Na základku U tenisu jste také poslal kontrolu, aby VAše žena dostala lepši zaplaceno, jak ohavné. Vy jste chlap bez koulí. Ubožák, který místo aby problém řešil s dotyčnými, tak udává a schovává se za inspekci a další orgány. Václavíčková nic nepúorišila, Vy to moc dobře víte, že jste opět prohrál. JSem zvědav co zase vymyslíte jakou kontrolu. NA miniostersvu Vác paní Jana MAnčalová zná, já tam volal. Nemáte ani koule to přiznat, žer se představujete jako budoucí primátor, ještě ji říkáte, že jsrte z SpP, no hnus.

  reagovatventil2018-09-13 05:40:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsem

  To vlastne cetl, kdyz vim, ze jsi ....doufam, ze vis co. Ty vlastne nevis, nemas sebereflexi, jsi jen tezce nemocny a jak rika jeden muj kamarad v Brne, patris do šaškecu. Jestli vis co to v hantecu znamena...

  reagovatProc2018-09-12 23:31:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile

  Tuhle válku s nepřejicimi řediteli či ředitelkami si budou muset vybojovat sami zaměstnanci. Pokud nevím, že někdo páchá trestný čin, nemohu nikoho udat. U Václavíkčkové nevím, zda je skutečně mimo zákon a zjišťovat to nehodlám. Její škola ovšem byla v rámci zařazování vychovatele stejná jako ostatní školy. Jedná v deváté a zbytek osmičky........ Tedy s vysokou pravděpodobností i ona nutila v rozporu se zákonem vykonávat vychovatelky činnosti v devátých platovych třídách, Le platila je mizerně. Nejhorší na tom je, že žádný ředitel nechce vysvětlit, proc je to ve zbytku republiky opačně .a platí to stát. Ne mesto........ Prostě Přerov, ale ony ho přeci napraví....... :)

  reagovatJiri Kobout2018-09-12 23:09:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro všechny kohouty

  https://www.youtube.com/watch?v=FF3R06So_bk

  reagovatSepultura2018-09-12 20:53:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  Když se tady vzpomněla mateřídouška, tak bych se chtěl zeptat ještě pana Kohouta, jestli se zajímal jak se rozdělovaly peníze z projektu. Tam jste mohl podávat trestní oznámení jak na běžícím pásu, jen nevím proč jste tak neučinil.

  reagovatventil2018-09-12 20:44:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Kohouta

  Pane Kohoute, já ventil, odborník na školství, jak jste mě nazval Vám ocituji 8. platovou třídu podle katalogu prací: Individuální provádění pedagogických edukačních a reedukačních a kompenzačních činností v souladu s daným vzdělávacím programem. Příprava vstupní a průběžné diagnostiky. Tady máte jasně odpovězeno na děti s ADHD, tak prosím nešiřte nesmysly. Kdyby Václavíčková porušila zákon, tak jste Vy první, který ji udá. Jelikož žádný zákon neporušila, tak jste ve stejných sračkách jako s LAjtochem. Jinak se Vás jako radního ptám co jste udělal proto, aby byl navýšen rozpočet pro tuto školu? A opět se Vás ptám v kolikáté platové třídě pracuje VAše manželka. Jsou to dvě jednoduché otázky, tak to doufám zvládnete.

  reagovatventil2018-09-12 20:41:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Zdenku

  Tady fakt nezbývá, než občanům vysvětlit, že celá strarost o Mateřídoušku byla v tom, pro SPP získat v té době jisté volební hlasy. Zeptejte se Pospíšilové na odboru, kolik let před minulými volbami, už bylo zrušení této hrůzy připravováno! Ne jen z ekonomického hlediska!

  reagovatkohoute2018-09-12 20:03:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Annyme

  Vy jste pane Kohoute nemocný člověk, pokud vím, bylo veřejně s panem Hermelim sděleno veřejnosti, že koalici obě strany opouští z důvodů mstivých praktik SPP, porušování zákona, úrovně jednání na Radách města, likvidování úředníků a dalších přiblblých výroků, trapných vystoupení koalice na zastupitelstvu. Vůbec se jim nedivím, že tento krok oba udělali, je mi z Vás a celé současné koalice zle. Jediné co jste předvedli je plivat na minulost a pro svou neschopnost se stále vymlouvat - teda hlavně Vy, jak to máte těžké a jak napravujete to, co bylo. Šašek jste tady Vy a o tajemníkovi raději nemluvte, ono se to jednou všechno ukáže!!!!

  reagovatkohoutovi....2018-09-12 19:54:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Podle me ty hlasy svym hloupym umanuty a namistrovanym chovanim jen ztracel. A to je moc dobre. Je konec Kohouta a jeho ery s lzidoktorem Judr. KSČ.

  reagovatNo nevim2018-09-12 19:07:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak nahání hlasy.

  reagovatJsou volby2018-09-12 18:29:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ventile a ZHaluzo

  chybí informace, proč, za koho, díky komu se vůbec v této věci tak vytrvale hrabe nějaký p. Kohout?!

  reagovatPořád mi v této kohouto-guláš-sračce2018-09-12 18:22:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute ještě jste mi neodpověděl. Jak to máte s tím 15 místem na kandidátce a s p. Bártou a dálnicemi?

  reagovatDotaz2018-09-12 18:18:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nejsi blbé, je to tak. Doma mu žena řekla něco udelelej, když už budeš končit. Ať z toho něco máme. Za měsíc ani pes po tobě neštěkne.

  reagovatPro aha2018-09-12 18:16:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ted tomu zacinam rozumet. Kohout potreboval dostat manzelku do 9 tridy. Nebo su uplne blbé???

  reagovatAha2018-09-12 17:51:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ventile a ZHaluzo to Kohout

  Pane Kohoute, neznám přesně celý případ, ale "v normálním světě" ředitel třeba firmy postupuje podle toho, jakou má daný pracovník pracovní náplň, kterýžto dokument je většinou součástí pracovní smlouvy a je úplně jedno, v jaké platové skupině je zařazen. A pokud má činnost v pracovní náplni, tak ji vykonává bez ohledu na zařazení do PT. Zařazení do určité platové skupiny je výsledkem více faktorů.

  reagovatGhost2018-09-12 17:41:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdenku

  Podpůrný spolek uřvaných kamarádek??.......nevím, tady jsi asi ustřelil, prd víš o koho jde, ale asi víš úplně všechno. To je podle mě naprosto přes čáru.....

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 17:15:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ventile a ZHaluzo

  To máte jednoduché. Pokud je jedna vychovatelka v 9 platové třídě a ostatní v 8, pak kdo zastupuje tu vychovatelku v 9 platové třídě, pokud není na pracovišti? Co myslíte mudrcové? Pokud ředitelka sepíše pracovní náplň odpovídající 8 platové třídě, ale pak nutí vychovatelky v 8 platové třídě vykonávat činnosti, které jsou spojené výhradně s 9 platovou třídou, pak porušuje zákon. Papírově OK, formálně to jede jinak. To je porušení zákona. A pokud je vychovatelka v 9 třídě mimo pracoviště pak nemá zastoupení, tedy ty co mají 8 platovky musí vykonávat činnosti, které jim ovšem podle platového zařazení nepřísluší. To je porušení zákona. Pokud vychovatelky s 8 platovou třídou vedou nějaké studenty na praxi, pak mají mít 9, pokud mají v družině nějaké ADHD či jiné diagnozy dětí, pak mají mít 9 platovou třídu. Tak je nutno to i posuzovat. A ptám se, kdo tyto činnosti zajišťuje na školách, kde je jedna vychovatelka v 9 platové třídě a je třeba nemocná? A v tomto jsem udělal to co jsem mohl, včetně oslovení všech školských odborů krajů v ČR pro zajištění informací pro statistiku, ze které jsem jednoznačně zjistil, že jediný Přerov to dělá v neprospěch vychovatelek, zbytek republiky zcela opačně. 82 procent vychovatelek je v 9 platových třídách, protože i to MŠMT uznalo, že 8 je pro začínající vychovatele/ky. Ventile, odborníku na školství, tyto moje závěry mi nakonec potvrdila inspekce práce, která proběhla na jedné ze škol v Přerově. Kupodivu neprotestovali cestou školské rady proti přetěžování učitelů a kontrolu prostě zvládly.......

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 17:09:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute ještě jste mi neodpověděl.

  reagovatDotaz2018-09-12 16:47:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro no dobře

  Vždyť k blití je i panu Kohoutovi z náměstka pro školství, jen občan nepochopí, proč s tím nic pan Kohout nic nedělal?

  reagovatventil2018-09-12 16:11:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Komu a hlavně proč mám něco vysvětlovat?

  reagovatVendula2018-09-12 16:08:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak

  Konec debaty o Kohoutovi. On ve svem presvedceni, ze je jen a jen on, kdo ma pravdu. Tak zpet k tomu, ze je nam na bliti z lidi z ANO, tak jak je v nadpisu clanku.

  reagovatNo dobre2018-09-12 15:57:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • stale cekam ze mi vysvetlite neco

  ...jak je to s tim krouzkovanim ?

  reagovatvendulko2018-09-12 15:57:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro zhaluza- ventil

  Díky za doplnění.

  reagovatzhaluza2018-09-12 15:43:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro zhaluza

  Dobrý den pane Haluza a ostatní. Nechtěl jsem se již zapojovat, ale pan Kohout mě k tomu donutil. Jelikož se ve školství pohybuji celkem dlouho na rozdíl od pana Kohouta, chtěl bych Vám a lidem, kteří o to stojí vysvětlit platové třídy vychovatelek o kterých zde nejen hovoří, ale také se v tomto směru angažuje pan Kohout, ikdyž nevím z jakého důvodu. Jestli mám problém já, tak si ho vyřídím a nevyřizuje ho za mě Kohout. Takže k věci S paní vychovatelkou sepíše ředitel pracovní náplň. Pracovní náplň porovná s katalogem prací a dle katalogu prací zařadí vychovatelku do platové třídy. Ptáte se proč je jedna vychovatelka v 9.platové třídě a druhá v 8. platové třídě? Jednoduché mají odlišnou pracovní náplň. Pane Kohoute v které platové třídě je Vaše manželka?. Pro informaci pracuje jako vychovatelka na ZŚ U tenisu. Proto pane Haluzo píšete že jsou platové třídy pro vychovatelky 8 a 9. Je to podle katalogu prací. Jinak pane Kohoute co jste udělal Vy proto, aby jste navýšil plat vychovatelkám, kromě volání na ministerstvo? Vy jako město jste zřizovatel, tak se ptám kolik peněz jste pro školy uvolnili na platy vychovatelkách. Jinak v nějakém příspěvku jste zde doslova psal, že jste to napsal na Václavíčkovou a na Přidalovou.

  reagovatventil2018-09-12 15:09:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Z Haluza - J. Kohouta

  Omyl, já to zaregistroval, že se má jednat o školy v celém Přerově, ale už jsem nikde nečetl o nikom jiném, jak o Václavičkové. Zkus si po sobě přečíst poslední komentář na který jsem reagoval. Václavíčková a zase Václavíčková, která nedá Netopilové ani spát a snad ani jíst. Kontrola JAK je na podnět rodičů, kterých, to máš na mysli podpůrný spolek dvou uřvaných kamarádek Netopilové ? Že nevidíte ostatní spokojené rodiče, kteří přišli podpořit Vaclavičkovou na zastupitelství. To vám nějak uniká, ten nejpodstatnější argument. Spokojení rodiče a spokojení žáci s prací ředitelky..

  reagovatzhaluza2018-09-12 14:06:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Z Haluza

  Kdyby jsi četl pozorně, pak bys pochopil, že problém se týká všech základních škol v Přerově. Nikoli jen Václavíkčkové. Že si Někdo honí triko pomluvami není potřeba řešit......

  reagovatJiri Kobout2018-09-12 13:14:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Kohoute, zazněl tu dotaz, proč jste až na 15 místě kandidátky. Můžete nám odpovědět. Když jste takový odborník na školství a kriminalitu, proč vás dali na nevolitelné místo. Určitě máte vyšší ambice, jak tu píše Vendulka. odpovíte nám!? Stačí jedna věta. Pokud by jste byli zvoleni půjdete do koalice s ANO, pokud bude znovu p. Navrátil náměstkem pro školství, je na volitelném místě. ANO nebo NE. Seděl by jste s ním zase 4 roky v radě?

  reagovatdotaz2018-09-12 12:46:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak nějak jsem pochopila, že je na ředitelku v předmostí zase poslána kontrola z ČŠI. To může udělat kdokoliv? Nebo jsou na to nějaká pravidla? Jak může Netopilová nebo Kohout na někoho poslat inspekci, když školství vůbec nerozumí?

  reagovatkika2018-09-12 12:39:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • není to tak, že má pan Kohout a paní Netopilová přátele z řad vychovatelek z bývalé Mateřídoušky, a tak se jim chtějí zavděčit a zároveň zase chtějí svou skupinku před volbami aktivizovat. Vysílají vzkaz ten boj pořád vedeme. Řekl bych, že je to spíš křeč. Mě y zajímalo co na to Piráti. Protože jak znám Piráty z jiných měst, tak se tak nechovají, v Přerově je to asi výjimka, že se od takovýchto praktik nedistancují.

  reagovatno2018-09-12 12:37:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • není to tak, že má pan Kohout a paní Netopilová přátele z řad vychovatelek z bývalé Mateřídoušky, a tak se jim chtějí zavděčit a zároveň zase chtějí svou skupinku před volbami aktivizovat. Vysílají vzkaz ten boj pořád vedeme. Řekl bych, že je to spíš křeč. Mě y zajímalo co na to Piráti. Protože jak znám Piráty z jiných měst, tak se tak nechovají, v Přerově je to asi výjimka, že se od takovýchto praktik nedistancují.

  reagovatno2018-09-12 12:37:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • plkáš tady sračky

  celé dopoledne! Mandát Ti ještě neskončil, tak se odplep od PC a jdi makat pro město!!!

  reagovatKohoute2018-09-12 12:33:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • důvod bude jiný, asi kandidátura ředitelky

  Už jsem nechtěl vstupovat do diskuze, ale mám pocit, že se hledal jen další problém, který by se dal použít na ředitelku školy Václavičkovou. Myslím si a nejen já, že paní Netopilová nedokázala přenést přes srce porážku s ředitelkou školy a hledáte, kde jakou možnost tuto paní očernit v očích lidí z Přerova. Jiří, všimni si v tabulce slova OBVYKLE.. Ohledně tříd : Nová tarifní tabulka pro pedagogické pracovníky . Vybírám z Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Učitelky MŠ: 8. až 10. platová třída (obvykle 9.) •Ředitelky MŠ: 10. až 12. platová třída (obvykle 10.) •Učitelé ZŠ a SŠ: 11. až 13. platová třída (obvykle 12.) •Ředitelé ZŠ a SŠ: 12. nebo 13. platová třída (obvykle 13.) •Učitelé odborného výcviku: 9. až 12. platová třída (obvykle 9.) •Vychovatelky školní družiny: 8. nebo 9. platová třída (obvykle 9.) •Asistenti pedagoga: 4. až 9. platová třída (obvykle 7.)

  reagovatzhaluza2018-09-12 12:28:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já důvod k lhaní nemám, já jsem uvedla konkrétní jmeno, protože tato paní řekla co jsem psala. Vy jste se představil jako budoucí primátor YPrerova

  reagovatVendula2018-09-12 11:50:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vendulo

  Já jsem podepsán. Kdo má nebo nemá důvod lhát není potřeba komentovat.....;)

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 11:39:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já také prosím o zavolání ať lidé zjisti jak tady lžete. Já nemám důvod zde lhát

  reagovatVendula2018-09-12 11:33:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prosba

  Prosím zavolejte někdo, kdo se nebojí se podepsat, této paní a zeptejte se. Děkuji.

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 11:11:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vendulo

  Mgr. Jana Mančalová Oddělení péče o pedagogické pracovníky-230 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Karmelitská 7 118 12 Praha 1 tel.: +420 234 811 546 e-mail: Jana.Mancalova@msmt.cz

  reagovatSabina2018-09-12 11:10:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vendulo

  Proč pořád melete svou. Vylučuji, že bych volal na MŠMT. Dík za pochopení psaného textu. Kontrola JAK je na podnět rodičů a s platovkami nijak nesouvisí. Problematiku platových tříd, tedy podklady pro zkoumání, zda třeba Václavíčková opravdu postupuje v souladu se zákonem či nikoli, předám komukoli, kdo o ně bude mít zájem. Podotýkám neanonymně. Je to diskuze o tom, zda se formálně nevyhýbá povinnosti zařadit vychovatelky do správné platové třídy, a jaká činnosti po nich požaduje. Vím o které paragrafy jde a to docela přesně. Platí jedna věc, pokud má pouze jednu vychovatelku v 9 platové třídě, ostatní v 8, pak doložitelné, že porušuje zákon. V tuto chvíli nemohu tvrdit, že zákon porušila, ale podle počtů vychovatelek v 8 platové třídě, tomu tak v minulosti s vysokou pravděpodobností bylo. to, zda reagovaly na můj podnět ze schůzky ředitelů netuším, ale podle mlčení a nekomunikaci toho problému, si myslím, že ne. Je to problém všech základních škol v Přerově. Vy jste docela dobrý Matěj, mám takový pocit......

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 11:09:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro kohouta

  Proc se teda tak angazujete, když to vychovatelkam nevadi? Jste jejich mluví? Nechápu to.

  reagovatVendula2018-09-12 11:08:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vendulo

  Ja velky Kohout budu mit pravdu a posledni slovo a hotovo. A my jsme vsichni hlupaci ...ó ty veliky..

  reagovatJasne2018-09-12 11:08:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro kohouta

  Chcete tvrdit, ze jste se paní Mancalove nepredstavoval jako budoucí primátor Přerova? Jinakzapis z inspekce nic neřeší, nemáte zde důvod Vaclavickovou odvolat. Žádný zákon neporušila. Zase smůla stejně jak u Lajtocha. To nasere ze?

  reagovatVendula2018-09-12 10:53:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vendulo

  Přeci není problém sem dát ten telefon na úřednici, které jste volala, a nechat ho tady. Ať se lidi sami přesvědčí, jakým způsobem se vedou politické kampaně tady v bažině. Já to jméno neznám a nehodlám to ani víc řešit. Z MŠMT jsem s nikým nekomunikoval. K problematice platových tříd vychovatelek lze dodat jediné - v Přerově to opět pochopili v neprospěch zaměstnanců, tedy jinak než ve zbytku republiky. A pokud vychovatelkám nevadí, že jsou nezákonně zařazeny v nižší platové třídě než v reálně po nich ředitel v pracovních činnostech požaduje, pak je to přeci jejich věc. Já to ředitelům nemohu nařídit, ale celou věc mohu komentovat. A znovu podotknu, zápis inspekce vedené tímto směrem je naprosto jasný.....

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 10:25:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Vždyť se přerováci proberte!!! To jste 4 roky neviděli, co tu předváděli jeden jak druhý nebo třetí. Zakomlexovaná ulhaná krysička, školák s 13 třídama a člověk co není schopen bez zajíknutí říct souvisle větu. K tomu lhář s tituly Judr. vzteklý a nerudný bývalý komunista a doplnil to Kohout s Netopilovou a pro ty už nemám ani slov. Hrozné a to má být znova nebo podobné. Ještě jednou hrůza.......

  reagovatno a paní Vendulo toto se má opakovat2018-09-12 09:53:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsem zvědavá co mi pan Kohout napíše. Jinak pana Kohouta se nebojím. Je vidět, ze jen lze a ikdyž ví, ze ničeho nedosáhne tak škodí. Tady alespoň prerovane vidí, ze na funkci náměstka pro školství na tak důležitém postu nechali takslabeho člověka a čtyři roky jen hledali. To je neuveritelne.

  reagovatVendula2018-09-12 09:40:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To je snad vtip.

  je to pokrytec a říká si politik.

  reagovatjj2018-09-12 09:27:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro kohouta

  Vendulo, to je primy zasah. Jeste ze redakce Kohoutovi neprozradi vasi IP adresu. To by jste se mela na co tesit. Tyyy brdo

  reagovatNo tedy teda2018-09-12 09:25:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je snad vtip.

  Pane Kohoute, vy víte celé 4 roky, že je náměstek slabý. Raději jste to tam 4 roky vyseděl. Dobře vám tak.

  reagovatccc2018-09-12 09:23:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Kohoute, je mi to líto, že za každým stromem vidíte p. Pospíšilíka. Vy jste měl možnost 4 roky být ve vedení města. Uvidíme jaké vysvědčení vám dají občané. Doufáte, že preferencemi u Pirátů to nějak doženete. Že mu fandím a nejsem sám, vás asi musí štvát. Nedivte se, že po 4 letech vašeho vládnutí ztrácíte příznivce, dokonce ani Piráti a vaši kolegové vás dali někam k 15 místu, ještě mi tu napište, že jste chtěl. Jen dotaz, když tu na ně tak nadáváte, se vás chci zeptat co jste řekl jako člen Věcí Veřejných panu Bártovi, když zastavoval výstavbu dálnic?

  reagovatRE:vyhryz pro p. Kohouta2018-09-12 09:17:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro kohouta

  Pane Kohoute nejsou to žádné anonymní kecy. Na ministerstvo jsem volala já. Mluvila jsem s paní Mancalovou. Tato mi řekla, ze ji pořad vola budoucí primátor města Přerova pan Kohout. Tak nelžete a přiznejte se. Jinak kdyby jste si přečetl katalog práci, nemusel jste ze sebe dělat Saska na ministerstvu, kde z vás mají srandu. Vychovatelky nic nepodavaji protože ví, ze ředitelky nic neporušila. Dopodnete stejně jak s Lajrochem. Je miVas líto. To ze řeknete před volbami, ze je Navrátil slabej je celkem hustý. Otázka, proč jste ho tam nechali čtyři roky? Aby škodil?

  reagovatVendula2018-09-12 09:11:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co vy na to?

  Bude primátor (orka?) z KSČM?

  reagovatPozorovatel2018-09-12 09:01:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ajéje

  Jak je možné, že na cizím pozemku byla postavena cyklověž. Černá stavba bez stavebního povolení? Neměla by být odstraněna?

  reagovatFranta2018-09-12 08:55:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Volby vyhraje ANO

  Nesouhlasím. Má cenu spekulovat. Má cenu zkoušet jako volič tlačit na politiky. Má cenu zkoušet věci ovlivnit. Opak znamená nebýt aktivním občanem a smířit se s vládou stále stejných truchlivých tváří které, jak nám před chvílí odhalil pan Kohout, se navíc i mezi sebou koušou jako vzteklí potkani.

  reagovatRupert Česnek2018-09-12 08:54:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • NoJo

  Kdo bude primátorem? Votom je řeč, vše ostatní je jen získání voličských hlasů.

  reagovatNJ2018-09-12 08:51:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Annyme

  Ale aby ses Jiri nedivil, az bude mit Pospisilik 6-7 mandatu.

  reagovatNo nevim2018-09-12 08:49:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Volby vyhraje ANO

  Nevím, proč pořád řešíte ANO a Pospíšilíka. Věc je přece úplně jasná. Volby vyhraje v Přerově ANO, protože lidi nevidí žádného Měřínského, ale Babiše. A i kdyby lidi z ANA byli nejneschopnějšími ze všech kandidujících v Přerově, tak ty hlasy mají jisté. Většina lidí totiž vůbec nerozumí politice, nechápe dělení kompetencí a už vůbec nesleduje činnost místních šéfů. Volí jen pocitově. A koalice se dělají až po volbách, takže s ANEM půjde každý - i Pospíšilík s Václavíčkovou, protože budou mít ve městě "prestiž", moc a peníze. A také jistotu, že proti nim nikdo nebude posílat kontroly na školu v Předmostí. Takže nemá cenu spekulovat, kdo s kým se nemusí - po volbách se budou moci najednou spojit všichni s vítězným ANEM. Tak snad Měřínský zvládne alespoň vést zastupitelstvo tak, aby ho bylo slyšet a moc nekoktal.

  reagovataktivní občan2018-09-12 08:42:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:zhaluza

  Díky za odpověď, kdy, obsah jsem v podstatě čekal. Je to váš koaliční partner na hodně viditelném místě a hodně citlivém pro mnoho rodičů. Díky za jasnou a stručnou odpověď.

  reagovatzhaluza2018-09-12 08:11:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • zhaluza

  Zdenku, slabý náměstek nepůjde proti ředitelům......to tak prostě je. Dali od toho ruce pryč, byť ze statistik jasné, že je to problém jen v Přerově.

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 07:52:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vendulo

  Pane Jiří, jen malá otázka. Proč vy řešíte platové zařazení vychovatelek, není to v kompetenci náhodou náměstka Navrátila ? Nebo je tak neschopný, že školské problémy řešíte s Netopilovou za tohoto náměstka ?

  reagovatzhaluza2018-09-12 07:47:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Annyme

  Pospíšilíka si ještě rozebereme. Analyzoval jsem ty báchorky, když vystupovali z koalice a je to docela sranda mač. Kritizují jeden projekt ANO za druhým, přitom s nimi chtějí jednat dál o koalici a vědí, že nemají rádi SpP. Proč šli do koalice, když Radek Pospíšilík hned po volbách vykřikoval, že s SpP má pouze 20 procentní průnik programů, tak to jsem nepochopil. O to tvrději jsme se i s Václavíčkovou, kterou si přivedl na koaliční vyjednávání, střetli kolem problematiky školy v Předmostí. Vždyť je to k smíchu, ta nenávist je v Prosperitě dominatně zabudovaná v jejích představitelích, kteří tvrdí, že to tady všechno spraví......... I ta kauza tajemník totálně celá vyšuměla, přitom to politicky talčili kde se dalo. Jak přes kontrolní výbor tak i přes odbory na magistrátu. Brojili i proti Dluhoňským mostům, ale cíl byl zase jen tajemník......tolik destrukce, místo aby po něm něco zůstalo. Sorry. Blahopřeji každému, kdo si vezme Pospíšilíka s 5 procenty do koalice. To je frajer, který v pohodě sejme kohokoli. Koalice pak musí snášet manýry skoro primátora, jen tak trochu zneuznaného.....nemám problém celý rozbor vyvěsit, ať lidi vidí, jak se tady děla naprosto destruktivní a jalová politika. Dostal do vyřízení Mamutov, totálně selhal. Dotace nezajistil.....Ohledně rybníků jsem musel poslouchat myslivce, co jsme to za hajzly, že jsme to dopustili. ......jo, má uklizenou zahradu, proto je fajn chlap. To prostě nezapomenu. Tak stupidní kampaň jsem nezažil.......:) A jede to tady zase. Mazec.......

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 07:38:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Když už si to sám okomentuješ Radku,tak se podepiš.

  Nebo se snad pletu?

  reagovatJiri Kohout2018-09-12 07:35:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • aspoň někdo má zájem, ostatní se na nás vysrali, Měřínskému to zaplatil Babiš. Naštěstí má Pospíšilík dost svých. Nepotřebuje žebrat u ostatních. Pak nemusí být nikomu vděčný a nemusí nikomu službičku vracet. Na to jsou tu jiní kabrňáci. Proč se nejsou ostatní schopni složit na nějakou slušnou plachtu, kde by nám řekli co chtějí dělat. O něčem to vypovídá. Vendulko buďte v klidu, to tu vypisuje nějaký pomatenec z SPP. Všichni z jednoho zrna. Cením si Pospíšilíka, že se byl schopen dostat z pod vlivu SPP. Že tam neseděl jak trubka a jak by to udělali ostatní. Za to má mou podporu. Ještě vzkaz pro Sepulturu, šlo by to, ale to by ODS musela mít koule. Ty Zácha nemá, z vyjadřování Marka Dostála je vidět, že kalkulují co a jak. Hledají únikové cesty.

  reagovatRE:Vyhryz2018-09-12 07:20:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vendulo

  To jsou zase anonymní kecy na koledu. Prý jsem volal na ministerstvo školství. A kdy a komu? Ono se to má trochu jinak. To asi nějaký jouda vydumal, když jsem na poradě ředitelů informoval samotné ředitele o nesrovnalostech kolem platových tříd vychovatelek, což je jejich přímá odpovědnost a popisoval jim, že to řeším dva roky, tak si to zase někdo přebral po svém. V této věci jsem jednal s poslanci z výboru pro školství v minulém volebním období parlamentu ČR, krajem a školským odborem. Podstata věci je, že všichni ředitelé základních škol v rozporu s legislativou a POUZE v Přerově zařazovali vychovatelky do 8 platové třídy. Celý zbytek republiky je má v 9 platových třídách. Každý se bál jít do ředitelů, dnes lezou do politických stran a mají docela slušnou voličskou základnu danou lidmi kolem škol. Jen Kohout to prostě řešil a začal na ně tlačit. Výstupy z inspekce jasně indikují nezákonnost takového zařazování do platových tříd. Přesto se mi donesly informace, že i tak se snaží někteří ředitelé jít cestou změny pracovní náplně, místo toho, aby se drželi zákona........pak je to na žalobu těch poškozených vychovatelek. Jsem zvědav Vendulo, co ti na to řekne Václavíčková nebo Přidalová..... Také se cpou do politiky, ale vlastní lidi nedovedou zaplatit podle zákona a raději je drží na nižších mzdách. Proč jen Přerov a zbytek republiky ne? Protože Přerov!.......V jiné záležitosti, třeba kontroly Václavíčkové, proti které už opět začíná politicky brojit cestou školské rady, jsem nikdy nikam nevolal.......předpokládám opět hnusnou anonymní kampaň proti SpPP, tak jako na počátku volebního období. Ovšem tak to tady v Přerově chodí.......

  reagovatJiří Kohout2018-09-12 07:19:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jojo, Máro, nepočítej tolik, aby ses neprepocital.

  reagovatŠíp2018-09-11 21:35:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dvorek s jasnym obsazenim

  To je přesné...

  reagovatDragon2018-09-11 21:33:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Všude kam se podívám

  Kurva kam se podívám v Přerově tak narazím na Pospisilika.Nesponzoruji to prerovsti kmotricci?kde by na to vzal prachy?

  reagovatVyhryz2018-09-11 21:16:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dvorek s jasnym obsazenim

  Marku, muzes pocitat jak chces.Ja pocitam s tim,ze ti da Zacha komis,aby ti dal funkci a zavrel hubu,tim bych asi predpovedel budouci fungovani Dostala v zastupitelstvu.No a co se tyka koalice,Dagmara si vybere sama s kym bude spolupracovat.Nebo si snad myslite,ze hlavni kormidlo k zakazkam pusti hnupovi,kterej ji pri prvni prilezitosti posere a uda?I Kohout to pochopil a radsi udava na jinych frontach,aby kruh mohl fungovat. Tak nohama na zem a nezerte to tolikhlupaci.

  reagovatVědec2018-09-11 21:10:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Sepultura veri ze ve volbach nejde o koryta

  Tak ten Prerov je jiz opravdu zaklety. pokud takovych chudaku zde zije vice tak potez pan buch.

  reagovatto snad neni pravda2018-09-11 19:22:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • krouzkovat ...tak mi to vysvetlete at vas nahodou nevykrouzkuju

  a co je spatne na tom kdyz clovek jde k volbam poprve ? Opravdu jste vsichni prerovane takovi ubozaci ?.

  reagovatvendulko2018-09-11 19:18:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: Ruperte Česneku

  Rupert Česnek - to je jako Robert Knobloch? (Knoblauch je německy česnek) Dobrý! Já bych si tou výhrou sekty ANO ve volbách nebyl tak jistý. A jestli vyhrajou, tak stejně budou potřebovat parťáky do koalice. Problém bude v tom, že se ostatní asi nedokážou domluvit, spojit se a vyhnat ANO+SPPP z radnice. Mara Dostál se tady včera dojímal jak ó musí všechno nastudovat, počítal hlasy jak to bez ANA nepude ale nenapsal ani čárku co uděla pro to aby ta ostuda s babišovýma sluhama nepokračovala. Proč se teda nedomluví s dvěma třema ostatníma stranama a neřeknou - tady nás máte chceme udělat toto a toto a s anem a spolkem proti přerovu se kamarádit nikdy nebudeme. A bud nás zvolte nebo ne. Místo toho se Dostál zeptá ať jdem hledat řešení. Tady je. řešení kde v první řadě nejde o koryta - a buď to vyjde nebo ne. Zdar všem. And peace be with you Maro

  reagovatSepultura2018-09-11 19:14:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro nazdare

  Mě v hlavě nic neleží a také nezvedám stále telefon. Na ministerstvo jsem volala pouze jednou, to pan Kohout je zde pečený, vařený a na ministerstvu ho mají plné zuby. Jinak jste se asi vrátil/a/ z pralesa když nevíte co je to kroužkovat. Asi jste skočil/a/ z palmy dostal/a/ občanku a k volbám jdete poprvé.

  reagovatvendula2018-09-11 19:03:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • proboha jen NE an Pospisilik

  on se sice snazi ale ani on sam nevi o cem treba 5 minut na schuzi zastupitelstva povidal. Sledulete to doufam u TV jako ja a brecite smichy? A co to znamena VYKROUZKOVAT ?????prozradte prosim. Vendulko - smim li se zeptat a co lezi porad v hlave vam ??? Proc vy zvedate stale telefon a stale volate na ministerstvo skolstvi ? Kdyz to zde tak sledujete mohla byste nam odpovedet proc ??? No to bude sranda ze pani Vaclavickova.....nebojte pan Pospisilik vas nakonec podrazi a misto korytka zbudou oci pro plac !!!

  reagovatpro nazdare2018-09-11 18:50:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Lenku

  Kohoutovi, Měřínskému a Netopilové leží pořad v hlavě škola v předmostí a tak posílají pořád kontroly a inspekce. Kohout třeba ohledně platových tříd vychovatelek. Jelikož je tak tupej, tak si pořád něco ověřuje na ministerstvu školství. Když zvednete telefon a zavoláte na ministerstvo školství a představíte se a že jste z Přerova, tak se Vás zeptají jestli ze stejného Přerova, kde je primátorem pan Kohout. PAk se na ministerstvu dovíte, že tento primátor pan Kohout zde obtěžuje každou chvíli a pořád s nějakýma ptákovinama. Tak Vám spadne brada a zamýšlíte se zda je toto vůbec možné. Na druhou stranu je to výhoda pro ředitelku Václavíčkovou, protože Kohouta mají zde již plné zuby. Bylo by dobré se zeptat Kohouta, který to tady sleduje, aby nám odpověděl proč se takto představuje.

  reagovatvendula2018-09-11 18:25:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ty jsi kokta, přečti si to po sobě. Samozřejmě, že se Pospíšilík nemusí dostat. I Měřínského mohou vykroužkovat, ale moc jiných, kteří by to byli tam není, možná Mazochová. Mohou vykroužkovat i Netopilovou. Vše může být jinak. Kdyby tam ti poslední dva nebyli, bylo by vše jinak a lépe. Situace by se výrazně zklidnila. Město by fungovalo daleko lépe a v klidu. Pak by se tu nemuseli vypisovat takové litanie. Ale teď už nic.

  reagovatnazdare2018-09-11 16:23:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • důvod

  Proč by Kohout volal na ministerstvo školství měsíc před volbami? Je na 15 místě, asi skokanem roku nebude. Jedině, že by tu chtěl ještě nějak opruzovat.

  reagovatLenka2018-09-11 16:16:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • diky za vsechny ty napady kdo bude primatorem

  kdyz jsem probral vase pro a proti vychazi mi to ze primatorem se stane po velkem boji : ml. Passinger tesne pred Netopilovou nasledovani M.Dostalem a koktou Pospisilikem. Jasne se nam porusili Merinsky se Zachou (ANO/ODS) tedy nemuze kvuli temto dvema kohoutum spolu do koalice. Lajtoch pry chce alespon korytko ve vedeni alespon dvou komisi. No podle vas to tedy vypada na mladeho Passingera vysoce vykonny to zastupitel ...dokonce to vypada ze mu bude 1 namestka delat pani Tomanikova - 2 namestka pry Svadlenka a 3 namestka pan Navarik.

  reagovatnazdar2018-09-11 16:14:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pokud by to tak bylo, bylo by dobře. Chápu, že se dost lidí, kteří se o fungování města zajímají, bojí co a jak bude. Už jednou ODS s Puchalským jednala o složení koalice, před 8 roky, tehdy Kulíšek? Před 4 lety by do toho také v ODS šli, ale Puchalský ani Vrána Záchu nechtěli. Vrána vám to může potvrdit. Tak se lidi bojí, aby se to neopakovalo. Nic víc v tom nehledejte.

  reagovatpamětník pro hm2018-09-11 16:14:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:pro Hm

  A co když se tam Pospíšilík nedostane???? Jaké máte řešení?

  reagovatTaky chytrý2018-09-11 16:07:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to

  myslíte vážně, že Kohout telefonoval na nějaké ministerstvo a představoval se jako primátor? nebo jako možný budoucí primátor? Moc tomu nerozumím. Když primátor není, to myslí jako že vyhraje volby? Nějak jsem to nepochopil. Nebo chtěl jen zapůsobit na úředníka, aby dosáhl svého? Ale ať je to jakkoliv je to divné. To by musel být úplně mimo. 3 týdny před volbami, o co mu jde?

  reagovatVendulo2018-09-11 16:06:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:pro Hm

  To jestli Zacha udela, tak poprel cele 4 roky sve opozice a zaslouzi opovrzeni. Ma prilezitost se slusnym Pospisilikem oslovit dalsi v jinych stranickach a spolecne mogou pracovat pro lepsi Prerov. Nakonec to chteji snad vsichni, krome arogantniho lhare co vykrada zasluhy a najednou chce spravovat chodniky.

  reagovatTak teda2018-09-11 15:47:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tak tede ,

  Diky i ja jsem vetsinou ve shode s Vasimi prispevky.

  reagovatTak teda2018-09-11 15:43:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:pro Hm

  Vrabci cvrlikají, že Zácha už je s Vránou dohodnut. Takže už se jen čeká, kolik kdo bude mít mandátů.

  reagovatGhost2018-09-11 15:43:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro Hm

  Já souhlasím, ale jsou to jen naše domněnky. Pokud vím, také se takovým prohlášením vyhýbají. A domluvit se dá ledasco :o)

  reagovatHm2018-09-11 15:33:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak tede ,

  naprostý souhlas, včetně Vašeho předchozího příspěvku. To podepisuji.

  reagovatach2018-09-11 15:32:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro tak teda

  Asi by se opravdu meli spojit vsichni, vzit rozum do hrsti a vyhnat tuto bandu lharu. Ale musel by jeden z tech dvou najit odvahu a pokud bude dobry vysledek, ktery to umozni, tak to zorganizovat. To by asi bylo nejrozumnejsi aby se podileli na rizeni mesta vsichni, krome tech lharu bez trochy pokory a slusnosti. A to jejich vykradani zasluh me taky pobavilo. Co na to Kohout, ze mu ukradli ty asistenty a Dvorsky senior taxi. Ti prolhani darebaci si pripisuji vsechno, protoze krome cinknute cykloveze neudelali nic. A tu vlastne kociroval Prachar, takze nic. Bida a bida.

  reagovatTak teda2018-09-11 15:23:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro tak teda

  Je to tak. Je potřeba se spojit proti ANO a SpP. Viděli jsme to tu celé čtyři roky. Už toho bylo dost.-

  reagovatventil2018-09-11 15:12:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Ghost

  Je to tak, Václavíčková nepůjde s Netopilovou , Měřínským a už vůbec ne s Kohoutem. Vzhledem k tomu, že Kohout pořád posílá kontroly na Václavíčkovou, tak jsem se o to začala zajímat a ejhle. Pan Kohout každou chvíli otravuje na ministerstvu školství. TAm už ho všichni znají. A největší perlička, - představuje se jako primátor Přerova. To je úroveň pane Kohoute.

  reagovatvendula2018-09-11 15:11:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ja to vidim tak, ze jestli bude Zacha mit koule a prestane byt takovej obojetnej a oslovi Pospisilika a postavi se Merinskemu, tak jak predvadeli 4 roky (Radek teda jim docela dlouho veril ale poznal co to je za kriveho lhare), to by potom od obou byl signal pro mensi sdruzeni, ze s nimi mohou spolupracovat proti dacanum z ANO. Ti dva maji naslapnuto to zmenit aby tam Merinsky nemohl zase lhat.

  reagovatTak teda2018-09-11 15:06:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Hm

  V Prosperitě je Václavíčková. Na tuto opět poslala Netopilka s Měřínským kontrolu. To samé Kohout. Je nereálné aby Prosperita šla do koalice s SPP a ANO, nikdy, tomu věřím.

  reagovatventil2018-09-11 15:05:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Pro hm (Ventil) to Hm

  To si netroufám tipovat. Jen opravuji chybnou informaci, že Prosperita s ANO nespolupracovala.

  reagovatHm2018-09-11 15:00:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro hm (Kuzma)

  Pokud by byl potenciál, že vznikne koalice ODS a Prosperita, pak moc nechápu, proč by raději měli jít s ANO. Každý ví, co je tady to naše ANO zač. Viz ten volební program, který zmiňujete a kde se vůbec nestydí 6 z 7 úspěchů ukrást jiným. Navíc ANO bude nepochybně trvat přinejmenším na křesle primátora pro Měřínského, spíš ale bude chtít ještě více. Ve variantě s Prosperitou (případně kýmkoliv jiným) by záleželo na výsledku, ale určitě by podmínky byly daleko přívětivější (určitě by daleko snáz nabídli nějakou funkci). Takže zopakuji otázku. Proč by měla ODS dát přednost ANO? Napadne vás nějaký rozumný důvod? Mě napadá jen jeden: Kdyby to byla jediná varianta, která by zabránila absolutní vládě ANO.

  reagovatHm2018-09-11 14:58:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pro hm (Ventil) to Hm

  Nedovedu si ale teď představit, že by Václavíčková (dvojka na jejich kandidátce) alias Prosperita spolupracovala s Netopilovou a Kohoutem (SPPP), kteří na ni imrwere posílají inspekce.....

  reagovatGhost2018-09-11 14:53:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro hm (Ventil)

  Vzhledem k tomu, že Prosperita byla většinu volebního období členem koalice tak ano, spolupracovala s ANO i s SpP.

  reagovatHm2018-09-11 14:47:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro hm

  Prosperita byla v koalici, pochopili, že je pouze využívají. Nevěřím, že pokud tam bude Měřínský a Netopilová, že by s nimi znovu šli. Každý kdo s nimi půjde, bude zneužíván. Je to vidět i na jejich programu, hlavně ANa, neberou si žádné servítky. Tak jak to tu čtu, tak se každý bojí, že právě ODS, která může mít dost hlasů, sklame. Od ČSSD nebo Chromce nikdo nečeká slušný výsledky, ale ODS nebo Prosperita můžou. Václavíčková bílý s Měřínským do kupy nepůjde, s Netopilovou už vůbec ne. Tu je to jasné. Takže jde o to, aby Zácha nešáhl po funkci. Pak je šance s menšími udělat koalici. Tu jde i o tajemníka. Každý ho u nás má už plné zuby.

  reagovatKuzma2018-09-11 14:38:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro hm

  Prosperita s ANO nespolupracovala a myslím si, ze by ani s ANO nesla.

  reagovatVentil2018-09-11 14:14:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  Díky, pak tomu rozumím.

  reagovatHm2018-09-11 13:26:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Já jsem volič a podporovatel ODS, tak proto. Ostatní party co kandidují mě teda ničím neoslovily a tak se tím co budou dělat po volbách nezabývám.

  reagovatRupert Česnek2018-09-11 13:16:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Zapomněl jsem na Chromce. Tam všichni víme, že Chromec samozřejmě ANO podlézá už dávno na zastupitelstvech. Taky už se tam s nimi zřejmě vidí. Když uvážím dva zcela nové subjekty, tak JUNER je zřejmě vtip a SPD má velmi nízký koaliční potenciál, takže téměř jistě skončí v opozici (myslím, že se dostane).

  reagovatHm2018-09-11 13:08:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Docela by mě zajímalo proč se tady vše točí jen kolem ODS. Prosperita s ANO už spolupracovala (a zdá se, že hlavním problémem byl primátor, který už tam nebude, takže teď mohou klidně spolupracovat znovu). ČSSD spolupracuje s ANO na státní úrovni i na kraji, proč ne ve městě? KSČM podporuje vládu ANO na státní úrovni, proč ne ve městě. SpP je s ANO I teď, proč ne znovu? Lajtoch, Prachař, KDU, ti pokud se dostanou, budou mít velmi malou sílu, a pokud jim ANO nabídne koryto, půjdou s nimi a 4 roky jim budou dělat stafáž! Takže JAK? Kdo vylučuje spolupráci s ANO? Pokud vím, tak se někteří pouze vyjádřili proti SpP, proti ANO nikoliv. Takže proč ty konspirační teorie výhradně okolo ODS? Přiznejte se, kdo z nich máte takový strach?

  reagovatHm2018-09-11 13:03:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Doporučuju na chvíli vystoupit ze své sociální bubliny a podívat se přerovské realitě do ksichtu. Lidi to tady zase hodí Andymu. Bohužel. Nevím jestli jsou slepí, hluší, nebo blbí - spíš bych řekl, že nejsou. Ale má tu velkou fabriku, lidi mu ještě pořád baští ty jeho pohádky, průsery a lži a hlavně tady nemají nějak moc přesvědčivou jinou variantu. Znám dost lidí, co volili ODS, který ale teďka dost štve, že zdejší ODS moc nevylučuje spolupráci s ANOfertem. Zdá se, že ODS nebude vadit jít s nimi do koalice i po těch všech příhodách s jejich čtyřletým nicneděláním, flákaním, blbostí, neschopností, věčným kecáním, lhaním, zakazováním filmů v kině, obelháváním a urážením opozice a vlastně všech lidí v Přerově. Nepřeju jim to, ale bojím se, že s tímhle přístupem velkej výsledek neudělají. Jasný, aby se v politice něčeho dosáhlo, tak se spolu musí mluvit, sedět, hádat se,vyjednávat, handlovat, vyměňovat, to jo - ale ne s každým a za každou cenu. Ne s někým, kdo krom lhaní a ostudy nepředvedl nic hlavně nic z toho co sliboval voličům. Pokud uvažujou, že to slepí s mistrem Měřínským, tak to vypadá, že je to akorát proto, aby byli u toho a zasloužilí borci nemuseli chodit do práce. A to nebude moc velká změna.

  reagovatRupert Česnek2018-09-11 12:20:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  ACCE HOMO tedy ECCE Marek Dostál! Tak jak vidno, pan Dostál už taky počítá možné koalice. No a že by se nesešli , dobře, neříkejme jim kmotři, říkejme jim třeba číslovkami 14 a 19 a nejednali co a jak dále. Proč se bojíte říci pravdu? Anebo ji opravdu nevíte a našinec ví více než vy. Po volbách si můžeme popovídat

  reagovatvon2018-09-11 10:18:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: to alel ale

  Bohužel. Zkuste se zeptat všech důchodců, koho budou volit. Přidání důchodů přišlo jen tak náhodou před volbama? Takže se s tím musíme naučit žít......

  reagovatGhost2018-09-11 10:04:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to teda toho prolhaného Měřínského velmi favorizujete. Tomu se mi nechce věřit, že by byli lidi v Přerově tak pitomí nebo slepí a hluší. Jo když bude Prosperita 8 a k tomu třeba ODS 7 to už by byla změna k lepšímu. A ne ten chodníkář a školák s 13 třídami spolu s ambiciozní kulturní referentkou.

  reagovatale ale2018-09-11 09:59:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami to Marek Dostál

  Tak v tom případě vidím ZM bez těchto stran (ČSSD, Lajtoch, Prachař)

  reagovatGhost2018-09-11 09:51:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami to Marek Dostál

  Pozor, volební systém neumožňuje, aby se do zastupitelstva dostal 1 člověk. Při překročení hranice 5% jsou vždy minimálně 2.

  reagovatHm2018-09-11 09:19:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami to Marek Dostál

  Já ty čísla vidím takto: ANO 11, Prosperita 8, KSČM 5, ODS 4, SPD 2, Piráti 2, ČSSD 1, Lajtoch 1, Prachař 1. Tak by mě zajímalo, jak by ste poskládal koalici za těchto podmínek.

  reagovatGhost2018-09-11 09:14:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Marka Dostala

  Teď rozumím, nedal jsem si to do souvislosti.

  reagovatVentil2018-09-11 08:47:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro Marka Dostala

  Pane Ventil, v textu je použito "Místní části", omlouvám se, že jsem nepoužil název "Za prosperitu Přerova a jeho místních částí".

  reagovatMarek Dostál2018-09-11 08:02:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jestli Přerované

  sledovali 4 roky dění ve městě, tak pochopili, že volit ANO, SpP a piráty je jako opakovat 4 roky temna! A to asi už nikdo nechce!

  reagovatasi tak2018-09-11 07:55:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Pozor voliči-blíží se komunální volby a tak se i rodina Košutkova(Pavel a Ivana derou do dofyt a kandidují na starostu !

  reagovatpetr2018-09-11 07:47:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro Marka Dostala

  Zřejmě "Místní části" mají být Prosperita.

  reagovatHm2018-09-11 07:24:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Správně Máro! I Ty dostaneš číslo na Andyho. Poctivá práce, rozumná řešení! :-))))

  reagovatRupert Česnek2018-09-11 07:20:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Slyšel jsem že na hradbách zpívala také Dagmar Přecechtělová s Vránou. To je prosím ta paní co je majitelka stavebni firmy co dostává většinu stavebních zakázek v prerove? Ta paní co byla podle Kohouta součástí mafie Kulíšek Lajtoch?

  reagovatJan2018-09-11 07:06:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Marka Dostala

  Dobrý den. Pane Dostale ve Vašich číslech vidím vsechny strany, ale chybí mi ti Prosperita, s tou nepocitate vůbec???? Aby u voleb nepřekvapila.

  reagovatVentil2018-09-11 07:00:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Takže koalici s Agrofertem nevylučujete.

  reagovatJako jak jako?2018-09-11 06:03:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Vážený pane "Jako jak jako", máte pocit, že nesnesu kritiku nebo legraci? A co jsem asi tak č roky snášel? Kritiku a snažil jsem si dělat legraci i sám ze sebe. Ale to není podstatné. Omlouvám se, že jsem vás otravoval svým dlouhým výlevem. Však jste to nemusel číst, to vám nikdo nenutil. Teď vám dám jasná čísla, která se po volbách mohou objevit. Ano 8, SPPP 5, KSČM 5 = 18, nestačí jim to? Jdeme dál. ODS 5, Místní části 4, SPD 3, ČSSD 3, Prachař 2 = 17. Jak to má v této chvíli ODS udělat???? Jestli nevíte, tak s KSČM jen přes mrtvoly, které tu jsou ve skříni už od založení, SPPP jen přes mou mrtvolu, Prachaře snad ani nemá smysl komentovat a SPD s tím co by tam mohlo sedět už vůbec ne. Takže asi tak. Pokud jste volič ODS, tak pojďme najít řešení, pokud volíte ANO či někoho jiného, tak vám snad může být úplně jedno jak dopadneme.

  reagovatMarek Dostál2018-09-10 23:27:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • volove - co tu porad resite

  dostali jste vsichni v praci pridano ? Doufam ze ano protoze pecivo jde nahoru pry min. 25% maslo bude za chvili za stovku a dalsi pruser je ze ma zacit prset a tp kravy nemaji moc rady. No a abyste si nemysleli ze s tim jak se rika vycurate tak moc svitilo slunko a to vadilo slunecnim elektrarnam takze elektrina a voda jiz se tesite ze.... Nebojte vsechny ceny se po krasnem jare jiste vrati opet do dnesnich cen. a bude raj na zemi. Tak a ted se tu muzete opet oblbovat komunalni politikou. Kdo umi ten umi - kdo neumi tak cumi.....Tak co volove mame tu 12 stran/hnuti = 420 super politiku tak jim do toho nekecejte oni si to zase nejak na dalsi 4 roky rozdeli. Vzdyt oni to mesto tak moc miluji a chteli by ho pro vas jeste vylepsit a maji tolik napadu....slysel jsem treba ze pry udelaji u Prerova z nejake louze hezke more nebo treba tech lavecek co zase naslibovali ale jste to pry vy kdo tahne mesto do sracek.....obechcavate rohy domu, neutracite na krasnem TGM, chcete toho moc ......No mame jich tam 35 a posledne se tak bali ze o zadnem snizeni poctu zastupitelu vubec nechteli slyset vzdyt oni tak tezce makaji ze ty korytka tak tak zvladaji....no nic necham vas diskutovat jen mi jeste reknete kdo bude po volbach primatorem pan Merinsky - Zacha - Dostal M. - Lajtoch - Netopilova - mlady Passinger - nebo ten pan Pospisilik ktery se do vseho vzdy tak zamota ? Nebo mate nejakeho cerneho kone v rukavu.....jiz se tesim na posledni informace z mesta.

  reagovatnazdar2018-09-10 20:52:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Pane Dostále, nezlobte se, ale dal jste se na politiku a měl byste umět snést nějakou kritiku nebo legraci. Nemusíte se obhajovat s kým se bavíte ani zdlouhavě vysvětlovat kolik si toho musíte nastudovat. Jak se zdá, pro jistou část vašich voličů je důležité vědět jestli vylučujete koalici s politickou divizí Agrofertu. To je myslím naprosto legitimní otázka. Prosím o jasnou odpověď. A stereotypní hlášky typu: "Politika je jistě umění možného." a "Koalice se skládají po volbách." si prosím Vás nechte na rozhovor do Přerovska nebo KTV.

  reagovatJako jak jako?2018-09-10 20:26:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ventile, bohuzel tupani, co napochoduji k volbam zase nahazou to co vidi v televizi. Vubec nedokazi rozlisit, ze v komunalu, tedy v nasem meste nejakej Babis ma sice fabriku ale jinak ma Prerov u prdele. Ani neumi rozlisit a vnimat, ze jsou v tom jeho spolku hajzlici a ani je nezna. Jen Vranu, ktereho otec mu pomohl privatizovat chemicku a kteremu dal ukol zalozit v Prerove ANO. Nejake lzi Merinskeho, to se k nemu ani nedostalo a to, ze Vrana mu dohodil Prachare na ministra, to ho tak akorat nasralo a proto ho vyrazil. A to je dusledek ze zblbnuti z Babise, ze se tu dostal k moci clovek charakterove lzivy, arogantni a nekomunikativni. Ale svuj krecovity a pokriveny usmev fotomontazi udelany vystrci a lidi jak ovce nahazi hlasy panovi co jim pridal 918kc k duchodu. Nestastny system komunalnich voleb. Dokaze vynest i spatne lidi, co tam nemaji co delat. A patriot, bez ambici do pitomeho parlamentu, napr. Pospisilik pak musi ovcim dokazovat, ze on opravdu bude pro ten prerov makat....ach jo...

  reagovatTak to teda fakt NE2018-09-10 20:11:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro všechny rozumné voliče. ANO už tu bylo a jak to dopadlo: ANO vyhrálo volby, panVrana se zalekl primatorstvi a tento pošt přenechal. Je otázka proč vůbec kandidoval. Merinsky- lhář, který dodnes neukaza stavební deník. Navrátil, který se modlí aby neonemocnela Pospíšilová, která vše děla za nej a na konec perlička pan Kosutek, který chodil 13 let do školy a vymyslel nejkratší jednosmerku v cele EU. A toto chcete opět volit?

  reagovatVentil2018-09-10 19:46:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • takže nicku "r" , ještě jednou,

  pan Nedělka to pochopil velmi dobře. V čase 10:25 hod. někdo napsal příspěvek a podepsal ho mým nickem "ach". Proti tomu jsem se ohradila v čase 10:38hod. a podepsala jsem se svým nickem "ach". I vzhledem k obsahu vašeho příspěvku přece logicky nesedí to, co jsem vykrádači nicků napsala. Pokud můj příspěvek následuje hned po vašem, neznamená, že reaguji na vás. Všímejte si nadpisu. Pokud si ovšem tady ze mě a z pana Nedělky neděláte dobrý den :-) .

  reagovatach2018-09-10 19:12:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Mr Nedělko, vy máte tak duchaplné myšlenkové sentence, že já, prosté "r" jim vůbec nerozumím. Nerozumím ani "ach" tak prosím vysvětlení, kdo co tady kdy ukradl. Děkuji zdvořile!

  reagovatr2018-09-10 18:45:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • NEROZUMÍM

  proč kandiduje Vrána když ukázal, že o dění v Přerově nemá zájem a plakáty a bilbordy z Měřinským jsou ty nejhorší co by mohlo Přerov potkat už nikdy více!!

  reagovatobčan2018-09-10 17:06:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Zjevně tady někdo nerozumí, postupu odpovědí, v daném vlaknu, milé "r" :-)))))

  reagovatPetr Nedělka2018-09-10 16:31:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Mne se zase chce zvracet. Bleeee

  reagovatJooo2018-09-10 16:18:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  ANO, obzvlášť plakát na koncerty na hradbách mě děsně rajcuje!

  reagovattralala2018-09-10 14:40:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Těžko jsem mohl poznat, že nereagujete na nick "r", když jste odpovídala právě tomuto nicku s příspěvkem.

  reagovatr2018-09-10 14:39:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  vzhledem k tomu, že jsem se ohrazovala proti kradení mého nicku - čas 10:25 , těžko jsem mohla reagovat na váš nick "r".

  reagovatach2018-09-10 12:43:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jsou to kamarádi stejných lidí, jak Vrána, tak Zácha. Vůbec bych se tomu nedivil. Stačí se občas mrknout na zastupitelstvo.

  reagovatjojo2018-09-10 12:43:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vypadá to jako by tímto nickem psal někdo z Přerovské stavební společnosti.

  Co si o tom jiného má člověk po 4 letech vládnutí současné koalice myslet. Uměla to za Lajtocha, umí to v současnosti a asi jí to vyjde i po těchto volbách. Vypadá to jako nezměrné přání majitelky Přerovské stavební, sňatek těch dvou stran. ODS a ANO. Plně ji chápu. Jak lehce by se jí prosazovali zájmy vlastní společnosti. Patřičně by byla vděčná, tak proč tomu nepomoct. Netopilové a Kohoutovi hoří koudel u zadnice. Tak tu máme jiné borce.

  reagovatJiří2018-09-10 12:41:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Prozraď nám taky něco na sebe, ověřeno. Rajcuje tě prohlížení fotek političek?

  reagovath.a.2018-09-10 12:17:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Rozmilé "ach". nevěděl jsem, že nick "r" je už užitý vámi.

  reagovater2018-09-10 12:13:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  vyberte si svůj nick , já se umím vyjadřovat sama. Zneužívání nicků jiných pisatelů je opravdu charakterově "výživné".

  reagovatach2018-09-10 10:38:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:víte, že jedna z kandidátek

  Velmi chytrá, vzdělaná žena. Jméno prozradit nemůžu ale sdělím, že kandiduje za jednu novou stranu.

  reagovatověřeno2018-09-10 10:29:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:víte, že jedna z kandidátek

  pokud je tou nymfomankou někdo podobný Mazochové, tak raději ani neříkejte, kdo to je! :-D

  reagovatach2018-09-10 10:25:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:koalice

  Spíš se už vytváří možné koalice z důvodu zabránění vyautování z vedení města. příkladem je Olomouc, kde suverénně vyhrálo ANO a než se vychrápali po oslavové kocovině, byli v opozici, protože všichni menší se dali dohromady a vytvořili širokou koalici. A ANO byl v prdeli!

  reagovatr2018-09-10 10:03:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • koalice

  Jen na okraj. Tady na stránkách, se už vytvářejí koalice a zatím nikdo nemůže říct, jak dopadnou volby. Pokud ANO a ODS naplní nadpoloviční většinu, bude tato koalice a bude vymalováno. Proč by měla ODS být další 4 roky v opozici. Vždyť to nemá logiku. Je jen otázkou, kolik % která strana dostane. Nechci věřit, že by ODS znovu vstoupila do stejné řeky se socany a podpory KSČM. Tomu opravdu nemohu a hlavně nechci věřit, že by se historie opakovala.

  reagovatJiří2018-09-10 09:54:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • víte, že jedna z kandidátek

  do zastupitelstva je skrytá nymfomanka?

  reagovatověřeno2018-09-10 09:39:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane M. Dostále

  Pokud nevíte o rozhovorech ANO a ODS na vytvoření případné budoucí koalice, potom s vám vaši kolegové dále moc nepočítají. Vaše roztoužené výlevy na zastupitelstvu i mimo něj sice měly svůj efekt co se pozornosti týká, rozhodně jste ale za celé čtyři roky neudělal nic tak zásadního, co by pozitivně ovlivnilo chod města. Ano, byl jste v opozici ale to, jak zareragoval jakýsi to výbor na excesy tajemníka, to je trapné. No jo, on kandiduje za ODS v Odrách a to přese bratrům spolustraníkům nemůžeme udělat, znemožnit třeba budoucího zastupitele. ODS se musí markantně změnit i tvářemi a inteligencí. Pokud tak neučiní, bude ze sebe vytvářet klub narcistů, nikam nedojde. Ve volbách dostanete maximálně tři křesla v zastupitelstvu. To bych se i vsadil. Ani s ANO nevytvoříte koalici, nebudete mít dostatek hlasů. Galová a náměstci se postarali o to, že tomuto hnutí málokdo inteligentní a uvažující uvěří. To, že jste schopni se spolčit po volbách s bývalými nepřáteli je tristní ale asi pragmatické a pragmatické jsou i pozice na radnici. Ty přináší moc a peníze. Kdo má moc a peníze, veze se na vítězné vlně a toto opium je staré jako lidstvo samo! Takže máte pravdu, možná jste nejednali jen s ANO, o čem nevíte, ale vedení ODS jistě jednalo nebo bude jednat s SpPP, Komunistyx, ČSSD, Lidovci a dalšími a dalšími. A je úplně jedno, že mají jiný, nepravicový program. Pardon, na obcích se na to nehraje, tam jde o osobnosti. Tak vy si myslíte, že na těch kandidátkách skutečně osobnosti jsou? No já je nevidím ale čtu mezi řádky slova klasika: Jako chutí moc!

  reagovatvon2018-09-10 09:36:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pokud se k tomu budeme takto stavět, nikam se nedostaneme. Pokud bude dost lidí volit jiné než ANO, SPP tak je reálná šance něco změnit. Myslím, že 4 roky stačili. Jak tu psala ach, stačí jeden konkurent s 18 - 20% a začnou se věci hýbat. Po zkušenostech z ANO se do toho nikdo nepohrne.

  reagovatpro h.a.2018-09-10 09:31:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:naše obavy z většinového zvolení ANO

  Většinové zvolení chodníkářů je jistota. Kdo doufá v nějakou povolební duhovku bez nich, může se dnes proti nim vymezit a strávit další 4 roky v opozici. Že v komunistickém Přerově zvítězí ODS či nějaký okrašlovací spolek, to jsou opravdu jen sny, touhy a naděje. ODS se, podle vyjádření pana Dostála, NEPAKTUJE. Pochopitelně, málokdo se před volbami paktuje. To neznamená, že je nebudu volit, jen mě mrzí, že hodlají strávit další 4 roky v opozici, čtu-li správně vyjádření pana Dostála.

  reagovath.a.2018-09-10 09:25:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jaké tajnosti?

  SpP a Piráti propadák, SPD nevolitelná ODS vyhraje volby, a půjde raději s Tomanikovou než s ANO!

  reagovatobčan2018-09-10 07:26:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • konec tajnosti

  ...ODS zatim s nikym nejadna. Aha, pan Zacha ti prece vsechno nemuze vesit na nos. Vypada to na povolebni koalici SPPP + SPD + ODS........jedine tak ma pan Zacha zajisteno misto primatora.

  reagovatabc2018-09-10 00:37:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nechci estébácké ANO.

  Slušný občan nemůže volit ANO, které je založené estébákem Burešem. Kam jsme se to lidi dostali?

  reagovatstudent gymnazia.2018-09-09 22:54:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kam s orangutany?

  Holobyty by měly praskat ve švech.

  reagovatPetr Zmrzlík2018-09-09 20:33:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Marku Dostále

  omluvu samozřejmě přijímám, i když není se za co omlouvat:-). Jen jsem myslela, že jste "konspiračně odhalil" , že používám i druhý nick "Hm".

  reagovatach2018-09-09 20:25:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Marku Dostále

  Ano, máte pravdu, omlouvám se. Všude, kde jsem napsal "ach" mělo být "hm". Píši sem výjimečně takže jsem si to popletl. Přijměte prosím mou omluvu.

  reagovatMarek Dostál2018-09-09 20:18:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • naše obavy z většinového zvolení ANO

  jsou možná zbytečné. Situace oproti roku 2014, kdy voliči Babiše to prostě hodili Babišovi i v Přerově, je zásadně odlišná. Dnes už voliči znají konkrétní kandidáty - hlavně ty, kteří by v případě vítězství usedli opět do vedení města. Pokud to nejsou jen "zásadoví" voliči ANO/Babiše , tak je naděje, že zváží situaci v Přerově a budou volit jinak, než ANO. Příkladem je třeba pan Nedělka :-) - myslím to v dobrém. Takže budu doufat, že koalici bude sestavovat jiná strana, než ANO. Hnutí ANO vedlo po celé 4 roky vlastní antikampaň a mělo by být za to náležitě "oceněno". A k ODS - pokud se jasně a veřejně nevymezí z možného uzavření koalice s ANO po volbách ( i kdyby ODS jako vítězná sestavovala koalici), moji podporu ve volbách nedostane. Můj hlavní "kůň" je Prosperita, kdy jsem zvažovala, že určité hlasy v menšině dám i ODS. Pokud se ODS vůči ANO jasně nevymezí, Prosperita dostane "plný zásah" :-) . To je asi jediná možnost, jak snížit ohrožení Přerova před hnutím ANO.

  reagovatach2018-09-09 20:12:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Černý Přerov-to chtěls pičo KYKYRYKÝ!!!!!!!!!!!

  Byl jsem nakoupit v tom Penny a čumím. Opičáků je uvnitř a v okolí,jako v Tescu. Děkuji Kohoute za další cikánskou metastázi,která se změní do dvou let na další ghetto.A navíc to pořád vypadá před Hapikem jako v Indii.

  reagovatArtaban2018-09-09 19:44:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdá se, že Kohout náhle prohlédl a 10 dní před koncem volebního období vystoupí z koalice a přidá se k opozici :-) Tomu se říká prozření v pravý čas.

  reagovat:-)2018-09-09 19:17:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jeste pro Maru Dostala

  Maro, nezklamte lidi, paktovanim se s lharem. Mam dost znamych, kteri chteji volit opet ODS, jako i ja ale opravdu maji pochyby v tomto smyslu. A sdelim Ti, ze tito lidi i ja jsem zastancem toho aby se dohodli opravdovi prerovaci a nadsenci proti karieristum v ANO. Jedineho koho si vazim lidsky i jeji erudici je Hanka Mazochova, bohuzel uz jen ona. Mej se Maro at Vam to vyjde skvele.

  reagovatKarel Boruta2018-09-09 19:17:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ANO

  Nechci do tebe Jirko rypat ale ze ti to trvalo nez jsi pochopil co jsou to za lidi v ANO. Jiste si pamatujes, kdyz jsem od nich po ani ne roce odesel a vis velmi dobre proc. A nebylo to nejake zhrzeni z nenaplnene funkce, o kterou jsem ani nestal a jestli to Petr Vrana zapre, tak to by byl opravdu vrchol vsech lzi. Nejsem sice podnikatel, jak tu napsal jeden rypala ^von^ ale mam slusne zamestnani z ktereho me nic nenuti odejit a duchod brzy. Radkovi Pospisilikovi to trvalo cca 3 roky nez uz ztratil silu i motivaci s temi lidmi neco delat. Jen ty jsi vydrzel cele obdobi, i kdyz si s tebou taky sem tam vytirali. Asi proto, ze to bylo jen nekdy ale je videt, ze na zaver to nabralo na intenzite. Vsecko co bylo spatne bylo od Kohouta a vynikajici vysledky jsou prece nase. Tak to z povzdali vidim. Vis, ze jsem te taky kritizoval za nektere nazory ale rekl jsem ti je. Fakt te ale obdivuju za tu umanutost, uz teda spis negativne ale prosim, jses to ty, jak te znam. Na muj vkus ti to fakt dochazelo dlouho a naivni slusnost se ti asi nevyplatila. Mej se a vykasli se na politiku jak ja..:-) cau K

  reagovatKarel Boruta2018-09-09 19:07:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Marku Dostále

  pane Dostále, na tuto stránku jsem ještě nic nepsala, takže nick"Hm" je nick "Hm", nikoliv já, jak se nevím proč domníváte. Navíc jestli se nepletu, dotaz byl od "Hm" směrován k panu Kohoutovi. Ale odpovědět jste samozřejmě mohl i vy :-) .

  reagovatach2018-09-09 19:02:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  ono to tak nebylo? Nebo mi něco uniklo......?

  reagovatJiří Kohout2018-09-09 18:39:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro Anonyma Jirko Kohoute

  Pane inženýre, musím se přiznat, že to Vaše stále stejné mentorování, šroubované věty a paranoidní kádrování mi asi bude chybět. Byl jste dobrý.

  reagovatRupert Česnek2018-09-09 18:36:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, vidím, že stíháš bojovat na dvou frontách současně. Na facebooku dnes urážíš Skládala, nadáváš mu do blbců. A tady urážíš Jasovou a Dostála, teď už dokonce najíždíš do Navrátila. Paralelně urážet všechny na všechny strany. Klobouček :-)

  reagovatKohoutovy výkony na dvou frontách2018-09-09 18:33:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Anonyma Jirko Kohoute

  Stupidní navážení a rozdávání knížek mimo rácio. Obviní radu, nechápe, že rada to neřeší, tak zůstane jen ten neslušný Kohout, tak mu díme knížku. Fascinuje mě, že celé to podle záznamu ze zastupitelstva režíruje Marek Dostál. Hledám příčiny té komedie a naleznu ji u ODS. Nu, tak to prostě chodí. Ambice je potvora a ta mnoho lidí zavede do celkem zajímavých vazeb a vztahů a počinů.......Obávám se, že Jasová dodnes nerozumí tomu co jsme ji napsal, jediné čemu rozumí dobře, tak, že ji to uráží....to bude dobrý politik. Do ODS zapadne.

  reagovatJiří Kohout2018-09-09 18:15:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dan Jas

  Nesere.

  reagovatJiří Kohout2018-09-09 18:11:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ANO

  Je to celé moje dítě a myslím, že je to smysluplná spolupráce s MV. ANO mi ten projekt spíše trpělo, než že by mi pomohli. Už dnes ale trpí symdromem, že vše zařídí, je jich 6 v radě a to nesu jen hodně těžko...... Pokud APK udávají jako svůj úspěch, pak rozumím i tomu, že v tiskové zprávě bylo, jak dělá anketu s obchodníky Tomáš Navrátil, byť tam nebyl...... No, někdo prostě u funkce zůstat musí za každou cenu. Ani na to nesáhli a o pomoci při realizaci, kromě zvedlé ruky v radě nelze hovořit.......

  reagovatJiří Kohout2018-09-09 18:10:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • MÁRO

  Máš ve všem pravdu,ale víš že veš vleze i do kožichu!

  reagovatobčan2018-09-09 17:53:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Marku Dostále

  a co jste tím chtěl říct? Že by se do vás jinak Jasová nenavážela? Opravdu si to myslíte? To jste fakt takový uplakaný menťák?

  reagovatJiří Kohoute2018-09-09 17:51:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Marku Dostále

  Je to totiž neúspěch Jirky Kohouta, který se teď vloží do 5 minut do debaty a všechno bude jinak. Stejně tady skončíme u Hučína.

  reagovatMarek Dostál2018-09-09 17:44:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Marku Dostále

  Nelíbí. Co víc na to říct milý/á ach.

  reagovatMarek Dostál2018-09-09 17:41:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Marku Dostále

  A tebe to Jirko neskutečně sere, tak jak to tvoje patnácté místo, že?

  reagovatDan Jas2018-09-09 17:39:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Marku Dostále

  Když jste u toho makání, docela by mě zajímalo, jak se vám líbí, že ANO ve svém letáku vydává APK za svůj projekt a úspěch?

  reagovatHm2018-09-09 17:35:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Marku Dostále

  S Jasovou už ostatně makáte delší dobu......jen to nebyla ochotná moc přiznat. Dnes už to víme........

  reagovatJiří Kohout2018-09-09 17:31:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dostal jsem do ruky tiskoviny, napřed jsem si myslel, že je to parte, pak jsem si všiml, že je to vzkaz od SPP. Napřed nám tu brečí, že to měli první 4 roky těžké, potom že za vše může bývalé vedení města, pak nám paní Netopilová říká, že neslibujeme a pracujeme, potom zklamání ze zastávky, no a potom, že vyměnili dalšího odborníka na dopravu Sváka za Tužína. No a nakonec výživná diskuse s 13 letými dětmi o participativním rozpočtu města. Zase z nás dělají blbce.

  reagovatxindl2018-09-09 17:19:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ještě jednou o spojování stran před volbami

  Tak tedy ještě jednou a za sebe. přečetl jsem si zde některé komentáře, hlavně ty, které popisují s pravdostí boží a s jasností jasnější než den spojování ODS s ostatními stranami. Mohu vás všechny ujistit, že ODS zatím s nikým nejedná. Vy někteří samozřejmě namítnete, že vám kecám. Víte problém některých zde diskutujících je, že tvrdí, že je vše špatně. ODS se nesmí spojit s tím, oním, tamtím a tamtím. Aha, takže vlastně s nikým. ODS by měla být podle některých z vás asi buď samotná, nebo tedy v opozici. Nu dobrá, tak potom ale po nás nemůžete chtít měnit Přerov, protože ho z opozičních lavic nezměníme. Tím neříkám, že se kvůli tomu abychom se dostali do koalice museli spojit z ANO. Někteří z vás, ať už tady napíšu cokokliv si stějně myslí svoje a bude to zde donekonečna opakovat, protože to je přece JASNÝ protože jsem to přece někde SLYŠEL. A navíc jsem viděl Záchu, Dostála, Koubu, Jasovou, Navaříka, jak se baví s Měřínským, Milánkem, Košutkem, Pospíšilíkem, Václavíčkovou, Lajtochem, Chromcem ml., Chromcem st., takže to je přeci JASNÉ, že se PAKTUJÍ. Takže co s tím? No nic, Přerov je malý a lidi se zde prostě potkávají. A při tom potkávání se spolu baví. To, že se potkám s Pospíšilíkem a prohodíme pár slov o tom, jak jde kampaň a jestli už mají program přeci NEZNAMENÁ, že se PAKTUJEM. No pojďme dál. Takže pro "No jo". Napsal/a jsi, že jsme lháři stejně jako Měřák. Hele jak píši víš, Ať tu napíšu COKOLIV, pro tebe budeme vždy lháři. Pro Teda. Neboj včera jsem určitě nepřebral. Máme všichni v posledních dnech opravdu hodně práce. I ti, kteří s námi poprvé v životě kandidují, ať je to Daniela, Jakub jeden i druhej, Jitka, Petr Caletka, Luboš Dostálů, Tomáš Kocourek, tak všichni jednotně tvrdí a koukají, jak všichni opravdu makáme. Ve svém volném čase se snažíme Přerovu a jejich lidem dát a dávat svůj vlastní čas, svůj potenciál a prostě a jednoduše se jim snažit zpříjemnit ten jejich život v tomto městě. Snažíme se jim ukázat sami sebe tak, aby věděli kdo jsme a koho popřípadě budou volit. A pokud si to někdo nevyzkouší, tak nepochopí jaká je to práce. Já před čtyřmi lety se do této politiky dostal. Znenadání. Do té doby jsem si mysle, že politik je nic nedělající a jen kecající člověk. Ó jak jsem najednou na sobě cítil, že jednak si, pokud mám o něčem rozhodovat, musím danou látku nastudovat. Jsou to metráky papírů a není to sranda, jelikož v nich není občas uvedeno vše. Někdy to vše je to nejpodstatnější, a to je pak na mě samotném abych si to podstatné zjistil. A to je ta práce, která není vidět. Ano občas vám něco unikne, no nejste přeci robot a děláte to ve svém volném čase. Ale snad ti z vás, kteří přerovskou politiku sledujete, vidíte, že my tři jsme VŽDY připraveni, když ne na sto, tak na 99%. Pokud mám o něčem rozhodovat MUSÍM dané téma znát. Nehledě na ODPOVĚDNOST, kterou postem v ZM máš. Takže jestli někomu vadí, že si dám nějaké pivko po práci, tak z dovolením ať mi políbí. Já si svou práci vždy udělal myslím dobře. A v poslední době všichni drabeme nad své možnosti. Takže ještě jednou pro "Teda", ne včera jsem nepřebral NEBOJ. Ještě pro NEEE. Ať napíšu zase cokoliv, tak tě stejně nepřesvědčím o tom, že ŽÁDNÍ KMOTŘI NEJSOU DOHODNUTI. PROSTĚ NEJSOU. Dostál se určitě netěší na křeslo náměstka, protože na něho žádné nemusí zbýt. Mé řečnické schopnosti se ti mohou zdát podprůměrné, mizivé, nulové. Beru. Nevím, jestli jsi se někdy díval na ZM, ale snažil jsem se vždy dané téma prezentovat tak nějak bez zbytečných, hlavně ne latinských, slov, tak aby i babička v Popovicích a dědeček v Újezdci a mladá paní s třemi dětmi v Předmostí pochopili co chci říct. Doufám, že se mi to daří. Bohužel u "NEEE" se mi to NEEEdaří. No a poslední poznámka se týká Michalova. Pro "Hm". Není to žádná nová taktika. V Michalově děláme předvolební kampaně při každých volbách a někdy i když ten daný rok nejsou. Děláme to v Michalově otevřeně a ne skrytě jako ANO na hradbách. Alespoň nám nikdo nemusí vyčítat, že participujeme na nějaké městské akci. Tak za mě zatím vše a mějte pěkný a klidný zbytek víkendu. Marek.

  reagovatMarek Dostál2018-09-09 16:32:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  "Stačí jen, aby tuto podmínku měl každý potenciální partner a pan Petr "falešný úsměv" Měřínský má utrum."Jenže to se nestane. Mimo jiné proto, protože sežene dost ochotných, kteří mu toho primátora nechají. Se situací před čtyřmi lety se to vůbec nedá srovnávat.V ANU byli tehdy všichni podělaní to vzít, protože vůbec nevěděli kde jsou, a co, a hlavně jak mají dělat. Ani by neustavili zastupitelstvo. Tak se jim hodilo, že se o ten post tak dral náš nenapravitelný přerovský patriot a jediný povolaný a všemi milovaný super korektní guru veškerého a hlavně správního práva. Jenže dnes je úplně jiná doba. Pan Petr si to zkusil a už o sobě nepochybuje (on teda nikdy nepochyboval, spíš lidi kolem něj), že zvládne i toho primátora. A kdyby něco, má mobil na Bábu :-). Lidí do koalice najde dost.

  reagovatJako jak jako?2018-09-09 16:08:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  Jako jak jako? Třeba jako podmínka vstupu do koalice? Jak se jako stal Puchalský primátorem? Přesně takto... Ano vyhrálo volby a SpP, jako klíčový partner chtělo primátora pro sebe. Stačí jen, aby tuto podmínku měl každý potenciální partner a pan Petr "falešný úsměv" Měřínský má utrum. Co je na tom k nepochopení?

  reagovatHm2018-09-09 15:35:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  "......................., může s ANO jít do koalice někdo, kdo zabrání Měřínskému stát se primátorem." Dream On.

  reagovatJako jak jako?2018-09-09 15:11:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  Jinak ale jak říkáte, může s ANO jít do koalice někdo, kdo zabrání Měřínskému stát se primátorem. To by byla nakonec pro neANO voliče sice asi ne úplně vítaná, ale nejspíš snesitelná varianta.

  reagovatHm2018-09-09 15:02:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  To určitě, ale taky nezapomínejte na Pospíšilíka, který už s nimi jendou byl. Na Lajtocha, který se pokouší o návrat, na Prachaře, který touží po moci a na SPD, které… kdo ví. Ano má sice neschopného a namyšleného lídra a ukradené úspěchy a koncerty, ale lidi jsou zblblí z Babiše. Budou je volit i kdyby čert na koze jezdil. SpP se nejdřív tvářilo slušně, ale už zase naskočili na vlnu obviňování a útoků. Posledně jim to vyšlo. Třeba se to zopakuje, třeba narazí. Některým vadí spojení s Piráty, jiným zase vadí spojení Pirátů s SpP. Pospíšilík to slušně rozjíždí, má plakáty po celém městě a taky se cítí na velký úspěch. Lajtoch a Prachař jedou zatím spíš nenápadně, ale kdo ví, s čím ještě přijdou. SPD sice působí, jako v klinické smrti, ale v našem městě si voliče najde. ODS zkouší novou taktiku a v pátek měli v Michalově stovky lidí. ČSSD je zatím nenápadná, těžko říct, co od nich čekat. Komunisti svoji základnu mají, ti tam rozhodně budou. A navíc na celostátní úrovni s ANO spolupracují. Zbytek je nejspíš ze hry (pokud mě teď paměť neklame). Například třeba SpP skončí se dvěma zastupiteli a nikdo je do koalice nevezme. Třeba bude mít úspěch Pospíšilík a ODS, můžou udělat dvojkoalici. Třeba půjde ANO s komunisty, Andrej cestu už prošlápnul… Jak vidíte, možností jsou mraky. Takže tyto zaručené informace o dohodách jsou pěkná kravina. Nedivil bych se, kdyby to někdo šířil zcela záměrně, ze strachu před vlastním neúspěchem.

  reagovatHm2018-09-09 15:00:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V Kojetínské visí zloděj.

  Má tam napsáno- Lajtoch.

  reagovatPišta2018-09-09 14:30:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • už to tu několkrát padlo, ale mělo by se to pořád opakovat

  ono se to s sobotu v noci změní, to bude najednou dost chtivých do trojky. Musí tu být jiný subjekt, který bude dost silný, aby koalici vyjednával on, byl konkurencí ANO, jinak bude primátor Měřínský.

  reagovatMilé hm2018-09-09 14:09:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dohoda ANO s ODS je nepopiratelný fakt

  Oprava: prý jsou domluveni s Horkým a hledají toho třetího, jak píšete. Neúspěšně, všichni je odmítli :o)

  reagovatHm2018-09-09 13:44:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dohoda ANO s ODS je nepopiratelný fakt

  A já zase slyšel o tom, že se ANO snaží domluvit s CSSD. Merinsky už se vidí primátorem a snaží se dopředu zajistit křesílko. Ale údajně U NIKOHO nepochodil...

  reagovatHm2018-09-09 13:42:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dohoda ANO s ODS je nepopiratelný fakt

  Kmotři obou politických seskupení jsou dohodnuti. Jen mají obavy, koho třetího do mariáše. To, kdyby náhodou nedosáhli na nadpoloviční většinu. Stejně jako ANO i ODS dělá chyby s lidmi, co nominovali. U ANO je to celá první desítka kandidátů a u ODS kromě vědeckého pracovníka a urýpané Jasové zcela nikdo. Dostál se těší, že bude náměstkem. Proboha, při jeho řečnických schopnostech? Zácha už jednou tuto funkci zastával. No, uvidíme. ANO, to je jedna velká katastrofa. Neoblíbení a minulými čtyřmi lety prověření šišlalové a všehoumělové s kyselými ksichty kritizující ODS kde se dá s nimi najednou budou kámošit? No to je prapodivná kombinace. DO toho Galová, která se nechá vyfotografovat na poster. Už to asi nervově nevydržela a musela se zviditelnit. Ukradla nápad konání hudebních akcí na hradbách a vydáví je za akci ANO. Tak toto je ta kreativita vašich členů ANO? Krást a podvádět? Sorry jako, pane poslanče Vráno!

  reagovatNEEE2018-09-09 12:59:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vime

  Uz jste to konecne rekli naplno, ze jste uz s Merakem domluveni. Tak to teda jdete Maro i Michale do prdele. Jste stejni lhari jako Merak. Tfujtajksl

  reagovatno jo2018-09-09 12:43:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo pohlídáte si to spolu s Měřínským, havranem a Hot Johnem, pěkně dohromady. Ani náhodou, myslíte si, že jsme padlí na hlavu?

  reagovatČesneku, ještě ti smrdí z huby.2018-09-09 12:12:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Maro, neprebral jsi vcera moc.???

  reagovatTeda2018-09-09 12:07:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Nebojte. Hoďte to nám, teda Michalovi, a on už Petříka pohlídá. Bude ho mít na očích každý den a ono to půjde. Pavel půjde do důchodu, ta parta Vladimírových idiotů do prdele a bude líp. Přerov bude zase jako dřív. Bude. Poctivá práce, rozumná řešení! :-))))

  reagovatRupert Česnek2018-09-09 11:57:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • z nás akorát dělá blbce. Četl jsem si jejich výblitek, co mi hodili do schránky. Proč neumí nic jiného, než svalovat neúspěchy na jiné. Jen upozornění nejsem volič ani z jedné ze stran.

  reagovatSPP2018-09-09 11:57:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • přesně tak, ostatní u chodníků jen A, kde je spousta fotek a co víc? Zácha má ještě miny plachty, že jsou tým. No a co? Co si o nich mám myslet? Prachař má na plachtě nějaké sedláky, kde je posbíral nevím, ale vytahaná trička, neupravení! No nevím jestli jsou tito praví. Kampaň na úrovni Vepřova. SPP si stěžují, že jim zastávku v Předmostí zhatila klika ODS/ČSSD. Místo toho, aby si posypali popel na hlavu a řekli, že jsme si to posrali sami, místo toho svalují vinu na jiné.

  reagovatKLM pro volební kampaň2018-09-09 11:49:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Merinsky ma chodniky, protoze je absolutne bez vize, napadu a bez nejakeho šmrncu vubec. Suchar, arogantni ulhany a neschopny se podivat na horizont 10ti let, coz by politik mel umet predevsim. Urednicky se udrzovat ve funkci se ma urednik ale politik ma mit vize a ty umet podat ostatnim. Jinak tam nema co delat a on je ten pripad prikladny. Jen se potrebuje zamestnat a proto vlezl k Babisovi. At jde kurna do chemicky a uvidime, jak dlouho ho Babis bude zamestnavat. Lempl jeden.

  reagovatNo2018-09-09 11:43:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak jsme dnes ráno vezli mladého na trénink, přes celý Přerov. Dojeli jsme domů a žena mi při kávě říká, kdy jsou volby? říkám za necelý měsíc. Zakroutila hlavou. Vždyť nepobíhá žádná volební kampaň, vždyť o nás nikdo nemá zájem. Na billboardu visí Babiš a vedle něho nějaký ušklebený Přerovák, říkám jí to je Měřínský. Odpověď Aha!? Dále mi říká: pak jsou hodně vidět čtverka Za prosperitu, Václavíčková, Pospíšilík a potom malý Zácha. Ostatní jako by o nás neměli zájem. Po debatě jsme se shodli, že letošní kampaň je ostudná, mimo 4. Jak je možné, že tak velké strany jako ČSSD, ODS, KSČM, a další neudělali svým členům aspoň několik billboardů a takový Pospíšilík má po Přerově tolik reklamy? Je vidět kdo to bere vážně, kdo chce a není mu to jedno. Navíc jako jediný tam má věcná témata. Měřínský nám mluví o chodnících a ubytovnách, ale proč tam má Babiše, když je to o Přerově? Proč!? Opravovat chodníky je přece normální. Proč to dávají na billboard. Tím debata skončila.

  reagovatVolební kampaň.2018-09-09 11:21:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prachař

  Chtěl na kozlík ANO Přerov a držet otěže co nejpevněji a rest se ho lekl tak byl odstaven a sám raďeji odešel. Jako kápo by byl ale dobrej, takovej druhej Míra s "Gulama", nevite jestli umi taky boxovat ?

  reagovatMonisterstvo dopravy a spoju2018-09-09 11:05:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a

  To je taky ukazka jak se rozhazuje u tohoto chodniku, kdyz po nem jdete je hezky ale proc tam nekdo dal ty drahe pasy travy okolo, pak je Švidron zapomel zalivat tak uschly a jsou zniceny. Podel cele Velke Dlazky. To je co? Penize leti z okna. To by doma neudelal nikdo. Jen politik, co rozhazuje prachy ale ne svoje...

  reagovatJj2018-09-09 11:04:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a

  Dalsi priklad starosti o lepsi chodniky je pred Strojarem. V prubehu stavby se prijde na to, ze 15m nepatri mestu a tak se vynecha. A zacne teprve resit majetkovy vztah. To je totalni neschopnost Kosutka s 13 tridami. Kdyz uz je to majetek Uradu pro zastupovani statu ve vecech majetkovych, tak proc ten blb nepozada dohodou o souhlas s budouci stavbou a celej chodnik se neudela v celku. Proc to slo u cykloveze, kde se zacalo stavet na pozemku ČD jeste nez byl pod stavbou mesta. Asi proto, ze Prachar aspon neco umel zaridit. Tady tito nymandi neumi nic a ani ta cyklovez by nebyla bez Prachare. Tim ho ale nevychvaluju a rozhodne nechci do vedeni mesta. Mel by radsi domu do Zelatek . Ale je fakt, ze aspon on jedinej z ANO byl bezesporu schopnej, ale asi vseho moznyho.

  reagovatNo Petre2018-09-09 10:41:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Rybářská alej

  Nová cyklostezka je super, a jsem za ni rád, ale nejhorší úsek- cca 10m navazuje. Mohu se zeptat, když už jsme udělali 640m nové stezky, proč už se neudělalo těch katastrofických 10m, které na tuto novou stezku navazují? Mnoho cyklistů jede po novém, a na konci nového sesedne a 10 metrů přejde, jaký tam sou výlomy :-) už nešlo místo 640ti m, udělat 650m? :-))) To mi přijde strašně směšné.

  reagovatPetr Nedělka2018-09-09 10:12:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na přechodu Škodova-Komenského- Novosady, je už 5 let při dešti, kaluž v délce 6ti metrů a šíři 2 metrů. Od kamionů je tam vytlačená asfaltová vlna cca 20 cm vysoká. Chodci o ni zakopávaj a cyklisté sesedaj z kol. Je to krajská komunikace. O prázdninách byl usek 14 dní zavřený a opět ucpaný Přerov. Co opravili? Vyfrézovali a vyasfaltovali 50 m dlouhý a 2.5 m široký kus, úseku, který byl asi v nejlepším stavu :-) Věřím, že pan Měřínský se snažil převelice, aby opravili to, co je potřeba.

  reagovatPetr Nedělka2018-09-09 10:08:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • garance lepších cest a chodníků

  Třeba Jaroslav Liška chce udělat něco pro své spoluobčany, nebo Jiří Běhal chce nadále dělat věci správně, Martina Mazurová sebere odvahu, najde správný směr a nebude se bát. A takových předsevzetí je tu mnohem víc. A na city lidí jen smart city. Už vím koho nevolit.

  reagovatzilvar2018-09-09 08:54:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • S tím snížením dluhu o 200 milionů je to ale tak, že 106 mega byl přebytek z hospodaření z roku 2014 a 80 mega se jim vrátilo jako dotace z akce IOP09. Takže za 2 měsíce na radnici jim přistálo do klína 180 mega. A oni se chlubí, že za 4 roky snížili dluh o 200 milionů. Takže vlastně sami dokázali uspořit 20 milionů, zbytek byl dárek od minulé koalice. Nemluvě o cca 120 mega v Teple Přerov.

  reagovata další upřesnění2018-09-09 08:12:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:člen místního výboru

  Vidíte, to jsem si neuvědomil, máte pravdu. Je to krásná ukázka toho, co jsou zač!

  reagovatHm2018-09-09 07:38:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • člen místního výboru

  díky komu zvýšili peníze do místních částí? Díky Pospíšilíkovi, který se o to snažil. Předkládal to výbor pro místní části, nikdy ne Měřínký nebo Košutek. Podívejte se na hlasování, ANO z velké části bylo vždy proti. Nebýt nás samotných, že jsme o to bojovali, tak by navýšení nikdy nebylo. Měřínský by to nikdy neschválil, takže také LEŽ. Takže jediná věc co je jejich je cyklověž, ale za jakých podmínek byla realizovaná? Ulhanci mizerní. Ať táhnou do p....e.

  reagovatpro hm2018-09-09 06:35:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Lepší cesty a chodníky....???

  A most nebude? Když už se buduje pro Prechezu? Údržba komunikací je v jiných městech záležitost průběžné činnost pri správě majetku.

  reagovatEvžen2018-09-08 20:09:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Petře

  Ale néééé ,je hnusná ,nechám ji cikánům.

  reagovatPetr2018-09-08 18:27:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tak nám přišel do schránky program Pnutí ANO

  ale uz nepisou jakym prasackym a diletatskym zpusobem realizovany. Pujcka na neho se zacne splacet v r2021. A ze byl o 2mio drazsi, nez kdyz ho firma 2roky pred tim nabizela Zachovi. Vse podlozitelne na zastupitelstvech po jejich nastupu. Tak kurna co je teda pravda - zhola NIC. Chudaci, co budou spravovat chodniky. To je dost malo- ne???

  reagovatJo pravdivy2018-09-08 16:13:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak nám přišel do schránky program Pnutí ANO

  1) "Začali jsme velké dopravní stavby" - stavby staví kraj, nebo ŘDS - LEŽ. 2) "Na území města jsme snížili počet lidí žijících v ubytovnách" - ok, ale podpořili vznik dvou nových ubytoven - ZAVÁDĚJÍCÍ. 3) "Snížili jsme zadlužení města o 200 mil. Kč - ano, ale hned v zápětí vzali půjčku dalších 300 milionů - LEŽ. 4) "Vybudovali jsme parkovací dům pro kola" - ok - PRAVDA. 5) "Prosadili jsme pozice 8 asistentů prevence kriminality" - toto je ale projekt pana Kohouta z SpP - LEŽ. 6) "Zavedli jsme SENIOR TAXI" - toto prosadil Dvorský z ČSSD - LEŽ. 7) "Zřídili jsme výbory v místních částech Přerova a navýšili jsme finanční zdroje do místních částí" - finance sice zvýšili, ale výbory v místních částech existovaly už dávno - ZAVÁDĚJÍCÍ. Takže ze sedmi bodů je jeden pravdivý.

  reagovatHm2018-09-08 15:52:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Petře

  ty musíš být hodně velký zoufalec, když bys vlezl i na tu krávu!

  reagovatdoufalče2018-09-08 15:42:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • GALOVOU NIKDY ANO NIKDY SPP NIKDY

  Nějaký zoufalém z SPP asi Ondruj tady zoufale ale marně boj7je za matičku ne Rus ale Galovou Určitě bombarduji majitele stránek PN a vyhrožují kde im ze musí sdělit pisatele No jo jsou to demokrati a vyznávají svobodu názoru Lůza se dere k moci Ale i takovou katarzi Přerov přežije a ANO bude bez nich lip

  reagovatGagaga2018-09-08 14:53:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Lepší cesty a chodníky....???

  Důležité se, že se opírá o estébáckého konfidenta Bureše. Ale máme co jsme chtěli. Stíhaný estébák je premiérem a proruský ožrala prezidentem.

  reagovatPřerovan.2018-09-08 14:14:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Lepší cesty a chodníky....???

  a ten pokrivenej ksich co cumi vedle Babise, no ten je fakt duveryhodny. To je fakt pocin. Chodniky a cesty- to je snad automaticka prace uredniku a ne vize co se ma v Prerove v budoucnosti delat. To je chudak ten Merinsky a na bilbordu to tou hlaskou dokazuje v plnem svetle.

  reagovatNo Petre2018-09-08 14:06:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jestli mi Helena dá ,tak já jí dám hlas. Ale jsem bílý.

  reagovatPetr2018-09-08 13:18:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Lepší cesty a chodníky....???

  Takovej bilboard ... po 4 letech v koalici, to je zajímavá ironie.

  reagovatPetr Nedělka2018-09-08 13:08:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro písalka ANO

  S idiotem Vašeho formátu nemá význam polemizovat. Konec

  reagovatŽloutenka2018-09-08 11:42:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jak zde vidím jak lidé z ANO odpovídají na narážky, obhajují mandát a neumí se chovat, neumí vysvětlit proč na těch hradbách jsou, když ostatní, někdy i zbytečně agresivně narážejí na to, že je to neetické, je to zneužití výhoda. To je špatně. Značí to neúctu k nám všem. Myslím, že by se ostatní měli spojit a po volbách je odsunout do opozice. Ale souhlasím, že to bude o silném morálním aspektu všech ostatních lídrů, jestli toho budou schopni, jestli to místečko na radnici nebude silný magnet. Měl by se dát některému subjektu hodně hlasů, aby byl konkurencí pro ANO.

  reagovatmedvídek Pú2018-09-08 11:01:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nic jste nepochopili. Ani vy ani SPP. S arogancí a pohrdáním se daleko nedostanete.

  reagovatPro ANO2018-09-08 10:17:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:i HOVNO bude jednou lepší

  Vidím, že inteligence z jiných politických stran se nezapře. Galovou nikdy, ty se prve nauč psát na klávesnici a potom někoho kritizuj. Jaká asi ty budeš lůza ? Socani kdysi ukradli volební program Úsvitu a to vám nevadilo ? Nechte to lidech, kteří přijdou k volbám. Oni mají právo rozhodnout a ne nějaký sprostý analfabet. A pokud někdo něco ukradl podejte TO machři. Vždyť se vám lidé jen vysmějí.

  reagovatANO2018-09-08 10:13:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:i HOVNO bude jednou lepší

  Tos evidentně nepochopil.Není to o voličích, ale o strukturách hnutí a politickych paktů.

  reagovatpro ANO2018-09-08 08:56:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:i HOVNO bude jednou lepší

  Ty blbecku tiostbolsevici a mix neúspěšných ze všestranné v zemi to znamená lůza má z 35 procent voličů čas 30 procent hlasu a to je zanedbatelné množství Vaclavik jasné komentuje vztah lidi k této partě Galova ukradla nápad s koncerty na hradbach´ jak jinak a svůj ksicht dala na plakat Ale ani to ji nepomůže Jen blázen ji dá hlas

  reagovatGalovou nikdy nevolit2018-09-08 07:27:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:i HOVNO bude jednou lepší

  Žloutenko opravdu to chce radikální léčbu. Ta sebranka, jak píšeš se pohybuje průběžně kolem 30% a pokud lidi voliče pokládáš za sebranku, co asi bude TY ?

  reagovatANO2018-09-08 06:49:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • i HOVNO bude jednou lepší

  Co chcete od pohnutí mysle jednoho estébáka, který dostal úkol nebo vnuknutí, že když ekonomickou moc má, tak musí ovládnout í politiku. To se formovalo roky a vynesl ho k tomu až propad tradičních politických stran a s tím spojená nespokojenost bloudících voličů s prahnutím po vůdci vše řešícím, vše vědoucím . Problémem těchto takzvaných vůdců jsou lidé kolem nich. Je to sebranka, která by jinde už neměla šanci.

  reagovatŽloutenka2018-09-08 06:38:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nepochopili podstatu článku. Pisatel mluví o morálce. O morálním etickém chování členů ANO. Že je jim to nějak cizí. Teď jsme vyhráli a můžeme si dělat co chceme. Je to smutné. Celé 4 roky bez elementární pokory.

  reagovatVětšina2018-09-07 22:16:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:blednete závistí

  Otázka, jestli lidi věděli, že jdou na akci ANO, nebo šli na koncert....a dělali nevědomky komparz.

  reagovatPetr Nedělka2018-09-07 21:35:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jiří Mahen to popsal už v roce 1924:

  „Otrokům se musí imponovat. Je to lepší než rozkaz, neboť rozkaz by se jim rozležel v hlavách na pouhé gesto člověka, kdežto s veličinou, která imponuje, těžko je česká povaha hotova. Podléhá úžasné autosugesci a pouhá obyčejná sugesce stačí, aby se z českého člověka stal organizovaný dobráček.“

  reagovatANO2018-09-07 20:13:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • no to si ČSSD také svého času myslela, že když rozdá růže a pomeranče, že je budou lidé volit, každý slíbil, když dostal, ale ve finále to byl propadák. Takže, neznamená, že když přijdou na muziku, že je to hlas do urny, to ani omylem. Přišli si poslechnout, určitě budou i tací podporovatelé co ten hlas dají, ale kolik jich z toho je nikdo neví. Ještě dotaz, kolik jste měli lidí na náměstí T.G. Masaryka? Takže počkám až se to sečte. Jo?

  reagovatpro kritici2018-09-07 18:22:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:blednete závistí

  Nechtěl bych být v kůži těch bývalých politických vězňů a všech těch, kteří poznali co to byla KSČ, estébáci a spol. Nyní je estébácký udavač a podvodník v čele vlády. Kam jsme to dopracovali.

  reagovatPřerovan.2018-09-07 18:22:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • blednete závistí

  Všem diskutujícím o akci ANO. Když už jste na internetu zkuste na Facebooku stránky hnutí ANO. Asi mnohým spadne čelist. Mají zveřejněné i fotky z akce. Myslím, že nemá cenu víc psát. Co by jiné partaje daly za takovou účast na akci.

  reagovatkritici2018-09-07 18:13:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  NEVOLTE ZLO, ZÁVIŠŤ A NEBEZPEČÍ. NEVOLTE GALOVOU A ONDRŮJE! Žloutenka to vystihl dobře. Křečovitý úsměv na plakátě. Kdo ten plakát platil a kdo si dovolil dát ho k nezávislému úřadu! Rozhodně Galová a KIS! To je tak na vyhození ze zaměstnání, co pane Vrána?!

  reagovathamba za lidi, co žijí v Přerově2018-09-07 17:50:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak volební stojan zvoucí ta tuto akci s tou divnou osobou v křečovitém úšklebu je přímo u hlavního vstupu do magistrátu ! Co to jako je? To nám občanům budou za chvilku rozdávat letáky ANO přímo na úřadě ?

  reagovatŽloutenka2018-09-07 17:34:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Děkujeme za příspěvek duu Galová ANO a Ondrůj SpPP

  je přesné od Hm, že Galová nemá žádnou zásluhu na tom, že na hradby chodí lidé. Galová jen krade nápady a procpává se na veřejnost nevlastními nápady. Ondrůj je jen chudák, takový přílepek ambiciózní členky ANO, která touží po moci, aby se mohla začít mstít. Whistleblower aneb Galová+Ondrůj, to vám jako postbolševická agitka nevyšlo.

  reagovatMyluju Přerov jako Galová2018-09-07 17:28:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • byl to na nás podvod. Whistleblowere tady si tu agitku strč za klobouk.

  reagovatjojo2018-09-07 16:08:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • budou tam záchody?

  aby zase puchna nemusel čumět jak Marek si ulevuje!

  reagovatobčan2018-09-07 15:59:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Účasti lidi nemá nic společného ani s ANO, ani s paní Galovou. Lidé jsou zvyklí tam ve stejném počtu chodit každé úterý. Teď se jen nechali nachytat, když šli na další z řady koncertů a až na místě zjistili, že je to politická agitka. A proto se lidé tady i na Fejsbúku zlobí :o)

  reagovatHm2018-09-07 15:43:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Díky pánu bohu za ambiciózní Galovou, která organizuje komunitní setkání pro přerovany. Účast lidí hovoří sama o sobě, no co chcete víc ? Svoji účastí lidi potvrzují souhlas s její kreativitou. Jenom to pivečko by se mohlo čepovat rychleji. Paní Galová a ANO Přerov u mě máte palec nahoru a obdiv za nápad a realizaci a věřím v dlouhodobou udržitelnost projektu. Jedině více takových Galových a Přerov bude žít . Nechť se ukáže její pravá podoba jak ji zapřáhnout do stranických a veřejných otěží !!

  reagovatWhistleblower2018-09-07 15:37:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Babiš dá 100% státní dotaci obcím,

  na výstavbu bytů, když z celkového počtu bude 1/5 sociálních bytů. Takže se po volbách můžeme těšin, jak se ANO spolu s nějakým koaličním partnerem pohrnou se žádostmi na výstavbu a v Přerově tak brzy vyroste spousta nových sociálních bytů = dalších bytů určených k vybydlení novými cigány, pač to bude ZADARMOOOOO!!!!! Takže POZOR na tohle u voleb!!!!

  reagovatV rádiu dnes hlásili, že2018-09-07 13:52:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • blíží se volby

  strany dohání,co zameškaly.Ještě si počkejme,s čím se vytasí a co nám naslibují.

  reagovatpenzista2018-09-07 13:50:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Diky za článek

  Včera jsem nad tím zůstal zírat také. Tohle je totální ubohost.

  reagovatPetr Nedělka2018-09-07 13:49:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  se neumí ani přirozené usmát. Jeho pokřivený charakter je vidět hned na první pohled.

  reagovatTen člověk2018-09-07 13:48:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • celý pořad je dobrý, sám jsem několikrát byl, jídlo pití, příjemné počasí na poklábosení, dobře, že to město podrželo. Rád příští rok zase zajdu. Jen se mi nelíbí, že to ANO zneužilo, a že to primátor nekritizuje. Před 4 lety by se v SPP rozčilovali, lítali a křičeli, že by to oni neudělali. Holt je to dnes jinak.

  reagovatKa2018-09-07 13:08:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kdyz vidim tu nakrivenou hubu vedle Babise na bilbordech, tak vidim i tu krivou a prolhanou povahu dotycneho. No a o ambiciozni a zle osobe z ANO jiz vylo napsano dost a urednici vedi sve taky. A toto se cpe zase ke korytum. Bida mesta Prerova pokracuje bohuzel dale a vylidneni 10 tis lidi z mesta v poslednich letech je toho dukazem.

  reagovatno jo2018-09-07 13:08:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ???

  pokud vim, tak prvni koncert na hradbach usporadali Pirati v roce 2014 v ramci VyOsení. Hudební léto začalo v roce 2015.. ANO jen parazituje na povedeném formátu a to je hnus!

  reagovatPrvni koncert2018-09-07 13:00:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To je záležitost ambiciozní Galové!

  A bude tam vystupovat i estébák a podvodník Bureš - Babiš?

  reagovatčtenář2018-09-07 13:00:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to vymyslí jen v SPP a ANO, jak se nám před 4 lety kasali, že jsou jiní než bývalé vedení města. Jak rychle je to přešlo, stačí nízké sebevědomí a obavy o výsledek.

  reagovatstojí to za potlesk2018-09-07 12:19:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je ta Galová s Ondrůjem s SPP co pořádají za město koncerty na hradbách? To je pěkná kulišárna. Takže ne jen kopírování, ale i přímo pořádatelsky stejní lidé. Tak proto s tím město nic nedělá.

  reagovatVéna2018-09-07 11:47:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je záležitost ambiciozní Galové!

  Tato hodná holka z ANO, často telefonující do redakce, kdože to o ní píše, vyhrožující právníky a evropským soudem. má ambice být náměstkyní. Proč ne? protože ji, doufám, nikdo nebude volit! Telefon do redakce, paní Galová nebo Ondrůji, na těchto stránkách.

  reagovatzneužití hradeb pro politické ambice2018-09-07 11:35:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoKolaboranti! To Poche. Tak co, Babiši? Lžete, je to jinak, začalo peklo kvůli Maďarsku

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 26
Čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska.

Politická strana ANO, lídr voleb nebo ne? Jakou má k nám úctu?

publikováno 11. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Do schránky mi přišel volební program ANO, lepší cesty a chodníky.

Lajtoch chce zase do funkce - asi zase bude letiště

publikováno 11. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Kolik nás  stál snový projekt Regionálního letiště Přerov?

Dotaznikove šetření APK 2015 až 2017

publikováno 06. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 34
Pan ing.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy