Názor pana generála na "ochránce" demokracie.


Generálmajor v záloze Hynek Blaško, jenž je krajským zastupitelem za Stranu práv občanů ve Středočeském kraji, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k dění ve Sněmovně, které se odehrálo kolem komunistického poslance Zdeňka Ondráčka.„To co jsem viděl za expozé našich ‚ochránců‘ demokracie Kalouska, Bělobrádka, Jurečky, Stanjury a dalších, mě jen utvrdilo v tom, že tito lidé nemají žádný morální kredit někoho odsuzovat. Někteří byli u toho, když se ‚zhaslo‘ a po rozsvícení chyběly tisíce miliard z majetku státu. Sedí Kožený, takový expert z Harvardu? Nesedí. Harvard, toť vstupenka do ráje. Sedí další za OKD, ‚Mosteckou hnědouhelnou‘, za vytunelované banky? A vy tu budete kázat o morálce?“ poznamenal velmi kriticky Blaško.

„Dobře vás poslanec Ondráček poctil titulem ‚demokratická žumpa‘. Podíl na všech těch svinstvech máte, a myslíte, že jsme to zapomněli? Někteří ano, protože vás volili,“ řekl příkře Blaško.

Ten se vyjádřil i k demonstracím, které se uskutečnily předevčírem. Lidé tam protestovali proti Ondráčkovi v čele sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Ten včera rezignoval.

„O co se dnes někteří tzv. demonstranti snaží? Dívám se na záběry a vidím samé ‚demokraty‘ v čele s Kalouskem a napadá mě, že se tento pán chce, po volebním debaklu, neustále zviditelňovat a stát se vůdcem ‚demokratických‘ sil, které se nikdy nesmíří s výsledky demokratických voleb. Divím se, že mu už z té jím proklamované demokracie nevypadaly všechny zuby a vlasy. Co se děje ve Sněmovně, je naprosto šílené. Místo aby pracovali a snažili se dát konečně ten chlív do pořádku, jak slibovali před volbami, tak nám neustále servírují floskule – s Babišem nikdy, s kým tedy? Okamura – zavřít, vyhnat z místa; prezidenta vyhnat z Hradu,“ začal sčítat Ondráček v den demonstrací.

Jak pak podotkl: „Nyní nejnověji Ondráček-‚mlátička‘: Vyhnat, zavřít, dehonestovat do desátého kolena. Kde byli všichni ti, kterým leží na srdci ohrožení demokracie při hlasování? Nebylo to náhodou záměrně s cílem využít volbu k bezprecedentní destabilizaci státu? Této teorii by odpovídala přítomnost bojovníků za ‚demokracii‘ na akcích.“

Závěrem se Blaško vyjádřil i k dalším událostem, tentokrát světovým. „Jihoafrický parlament schválil odebrání půdy bílým farmářům. Tak, a co bude teď? Začne to jako v Zimbabwe, masakry bílých? Během doby se z kdysi kvetoucí země stala zbídačelá země s hyperinflací v řádu šesti nul. To se stane i s Jihoafrickou republikou?“ zeptal se.

„Německá televize ARD odvysílala rozhovor s příchozím ze Sýrie. Má 7 dětí, 2 manželky a chtěl by ještě třetí a čtvrtou. Má, chudák malý, pětipokojáč, kam se nemůžou ty dvě další vejít, protože každá musí mít svůj pokoj, aby s ním mohla souložit bez diváků. On sám je analfabet a pracovat nechce. Další takový výrobce nové generace povalečů. Jak dlouho to německý sociální systém vydrží? Plně souhlasím s poslancem Okamurou,“ sdělil také k situaci v Německu.

Úplně na konec se pak generálmajor v záloze rozhovořil k italským volbám. „Volby v Itálii dopadly jak dopadly a tady se to komentuje, že je to patová situace a vládu nebude možné sestavit. EU obchází strach z možného sestavení vlády a zahájení odsunu migrantů tam odkud přišli, a tím možného narušení integrity Junckerova panství,“ zmínil.

 

Vloženo: 07. 03. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato redakcí

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Já furt nechápu, levicový voliči. Vy to myslíte vážně, nebo je to pokus o nějakou zvrácenou ironii? Ne-li, tak by mě zajímalo, proč post-komunistické kreatury Vašeho typu lezou z děr právě teď. Hele a jak se na ulici vzájemně poznáte, nosíte nějaký odznáček, nebo jen podle pivního pupku a od závisti a nenávisti zkřivené neholené huby? Schůzujete někde?

  reagovatche2018-03-10 16:26:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Už vidím jak budou pana generála urážet. Ano on patřil k těm keří v r. 1968 veděli že pomoc z tehdejšiho SSSR byla potrebná jinak by ten bordel co je dnes už tady byl v r 1968. Je třeba se na věci divat z vice stran a potom každý pochopí.

  reagovatLevicový volič2018-03-09 11:15:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • hamba

  na politické scéně, pardon já se omlouvám, omluvil se a je vše v pořádku, tak to je síla sám to vymyslel ale třepal se jak ratlík fuj tak to máme demokracii!

  reagovatbomba2018-03-08 17:33:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  " a vlastně " mysli hlavou a ne prdelí. Včera jste měli možnost Okamuru odvolat z postu místopředsedy PS. Nepomohlo ani blití darebáků z KDU ČSL spojených se sudeťáky. a Kradousek se mohl posrat tak jako Ty. Ano každý je odvolatelný pokud získá nadpoloviční většinu z referenda nebo PS. Dovedeš to vůbec pochopit a tvoje makovice zpracovat.

  reagovatto by chtělo Chocholouška2018-03-08 10:45:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Jak je to teda s tou přímou demokracii a odvolatelností politiků, když je pan Okamura neodvolatelný? To je tedy hooodně divné a smrdí to podvodem na voličích SPD. Přece dle nich je každý odvolatelný a každý nahraditelný - i příslušník japonské národnostní menšiny! Neměříme každému stejným metrem?

  reagovata vlastně2018-03-08 07:21:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Soudruh generál se nám stal politikem? Možná jeho děti nebyly v 89 na Národní třídě a tudíž je nikdo nezmlátil - ono totiž možná to co pro komunisty nechtěně v tehdejších zprávách viděla celá republika, tak se to možná ani nestalo a byl to nějaký podivný Majdan, jak dnes s oblibou komunisti říkají. Tož tak je to s " mlátičkou" který vlastně jen sloužil lidu. A ano, demokracie nám pasuje jen když se nám to hodí. protože za bolševika, kdyby japonský Okamura ( což byl tehdy každý Japonec imperialistický nepřítel) by byl za projevy proti diktatuře proletariátu okamžitě zavřený. Dnes máme tu demokracii, tak si může každý žvanit, štvát a dělat věci jaké se mu zrovna zamanou. Fujtajbl.

  reagovatale ale2018-03-08 07:16:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Prosím, pane redaktore

  Pane Nedělko, mohu Vás ujistit, že redakce nikdy nepoužila vaše jméno v diskuzi. Mnohokrát se stalo, že diskuze byla podepsaná i jménem naší redakce. V takovém případě stačí brnknout na uvedený telefon a komentář bude smazán nebo nick zablokujeme.

  reagovatredakce2018-03-07 20:28:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prosím, pane redaktore

  Na těchto stránkách, jsem skutečně dlouho nepřispíval. Že se někdo dlouhou dobu podepisuje, jako já, nemohu ovlivnit. Přestaňte laskavě používat moje jméno. Pokud máte nějaký bližší dotaz, nebo problém, bydlím na Velkých Novosadech 9. Nebo až na Vás narazím, oslovím Vás, a vysvětlím vše potřebné. Děkuji Vám, číst tady své jméno a zcela jiného autora, mi opravdu není příjemné. Děkuji za loajalitu.

  reagovatPetr Nedělka skutečný2018-03-07 18:36:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nedělko a ovare omyl občane, zajdi na diskuzi na PL k odvolání Okamury a asi tě raní mrtvice. Jo plnou hubu keců o demokracii, ale když někdo nesouhlasí, tak je fašista a xenofob. Vůl zůstane vždy jen volem.

  reagovatNedělko a občane2018-03-07 17:35:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE: Levicovému voliči

  Zastřelení 2 vojáků v r.1974 bylo vyšetřováno a jsou i žijící svědci kteří do protokolu po tomto závažném trestném zločinu vypovídali. Je svědek který u pachatele viděl samopal a další svědek který o zastřelení vypovídal. Bohužel se toho dnes vyznamenaného zločince nepodařilo ve vazbě usvědčit. A to zdaleka není vše. On spáchal celou řadu bombových útoků jako např. v r. 1983 kdy v noci zaútočil na občana v Čechách u Přerova. Tento občan upozornil bezpečnost na teroristické akce které ten zločinec spachal a co všechno chystal. Tenkrát mu také nedokázali ani zdaleka všechno.

  reagovatLevicový volič2018-03-07 17:28:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Haluzo

  Občane na rozdíl od tebe nemám problém se pod svůj názor podepsat. To za prvé. Ano nepatřím k Okamurovi, ale k SPD. Na názoru anonyma mě opravdu nezáleží. Ani trochu. To za druhé, IP adresy vidíme a také, který nick jede pod jednou značkou. ......... A pro pana Nedělku Pane Nedělko nevím, proč zrovna vy mě přejete dobrý večer. Já na rozdíl od vás poslouchal Radima Fialu a myslím, že to vystihl naprosto přesně. Bohužel na rozdíl od vás, KDU, TOP09 nevidím důvod k odvolání Okamury. Nedovedu pochopit i vaše vyjádření, cituji: Co si mě bereš do huby. Asi máte problém s písmeny, já vás nikde nejmenoval.

  reagovatzhaluza-redakce2018-03-07 17:21:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Haluzo

  Že už se tady i ty převlikáš do přezdívek, a žaluješ na diskutéry, je vrchol ubohosti, tvé postavy. Prostě nádražák. Tak trochu k tomu Okamurovi pasuješ. Ale IP adresy máš k dispozici, tak víš, kdo je kdo, ale to cos tady dnes ukázal, mně zklamalo. Měl jsem o tobě lepší mínění. Žumpa, je pravý název tohoto tady...

  reagovatObčan2018-03-07 17:04:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co si mě bereš do huby. Já uz se tady k tomu mašinfírovi vyjádřil. Stanjura to dnes hezky řekl...moje slova: " Hlásáte odvolatelnost politiků, a přímou demokracii, a když dojde na vás samotné, couváte a neodvoláváte!". Ale jestli je něco smutné, že se tady osočujem, kvůli názorům, a já idiot do toho vplul také. Ale alespoň mám jasno... že Okamura a Babiš, nwjsou cestou ke klidu a normální politice. Teď je důležitý komunál. A to strašení migrantama a blbostma, ty xenofobní pokřiky, to je malost. Takto se to nevyřeší. Přeji dobrý večer, pane redaktore.

  reagovatPetr Nedělka2018-03-07 16:53:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: Levicovému voliči

  Kdyby v roce 1974 zastřelil dva sovětské vojáky, tak by byl už mrtvý. Nevěřím tomu ani trochu. Nevím ani nic o tom zabíjení. Levicový voliči, jestli víte jak to bylo, napište nám o tom něco.

  reagovatskřivánek2018-03-07 16:33:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud budou Přerovane taková hovada jako ty , tak to opravdu nedopadne dobře. Vy dovedete popírat všechno co je jen náznakem demokracie. Jen se divím panu Haluzovi, že má tolik trpělivosti takovým " demokratickým" hovadům odpovídat. Takový komentář dokáže napsat omezený blb Přerovan.

  reagovatkoli máš nicku Přerovane.2018-03-07 15:55:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  Já byl v r. 1989 ve škole, ale začínám konečně chápat, proč se lidé typu pana Hučína nejen ozbrojovali, ale i zbraně použili, proč jsou ve vitrině KANu terče virotika Zemana a estébáka Bureše. Já bych tam ještě přidal Pitomia - Okamuru. Vážení, tohle neskončí dobře.

  reagovatPřerovan.2018-03-07 14:52:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • čtyřtečko - Nedělko,

  to bylo hrdinství s plnou identitou. Kdo tady plive nejvíc nenávisti jste vy sám.

  reagovat:-(2018-03-07 14:50:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ještě štěstí . . . . pane Nedělko, že ty víš, že v hlavě to hovno máš TY. Článek podle genia čtyřtečky je hromada sraček. Já bych řekl čtyřtečko, taková jako jsi TY. Ten tvůj text je opravdu k pobavení. Nasráno v palici máš jen TY.

  reagovatJiří2018-03-07 14:49:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vážení

  Bavite se o hovnu. Neskutecne kotrmelce z redakce a zoufale nizka uroven diskuze. Nashle nemam zajem...

  reagovatTeda2018-03-07 14:27:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To buď, zhaluzo-redakce, že ti na to nepřišli, proč ses nechal na palachiádě od Ondráčka mlátit. Kdyby věděli, že jsi tam proto, cit. "Aby výsledky nebyly 99% pro KSČ.", to by sis zcela jistě poseděl.

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 14:23:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  zhaluzo-redkce, kámo, prosím, šlo by uvádět, s kým diskutuješ? Já ti vyčítal pravopis?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 14:10:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A pozor, redaktor, neznající interpunkci, kopírující články, které evokují xenofobii, opět nazývá oponenty hlupáky. Tenhle článek, je hromada sraček, odpovídající inteligenci voliče SPD. Člověk, hájící Okamuru, musí mít sám v hlavě velký hovno. Strach není z odsunu migrantů... ale to, ze se k mici dostávají kreténi, jako Okamura... a jiné extrémistické sračky. A ty, kteří ho podporují, Okamura klidně hodí přes palubu. Důležitá je cesta nahoru. Hnus hnus hnus. Nasráno v palici, mají Okamurovci

  reagovat....2018-03-07 13:54:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Holt Přerovane musíš vyměnit voliče, nebo nechat se zvolit premiérem. A toho Gottwalda možná volil i tvůj tatík. Cituji tvůj blábol: Tohle je normální? A, no to je normální, tak rozhodli voliči a ty se můžeš tak akorát p.........

  reagovatzhaluza-redakce2018-03-07 13:49:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Promiň, ale pokud neumíš pochopit psaný text, tak to zkus ještě jednou, asi u tebe několikrát. Nechali jsme se mlátit, aby v tomto státě nevládla jedna politická strana. Aby výsledky volby nebyly 99% pro KSČ. Aby lidi mohli demokraticky a v demokratických volbách vybrat svoje zástupce. Dovedeš pochopit psaný text. Promiň, ale diskutovat s hlupákem je jen ztráta času. S tou kontrolou pravopisu začni u sebe chlapče.

  reagovatzhaluza-redakce2018-03-07 13:42:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Ale vždyť Gottwalda také zvolili ve volbách a jak to pak dopadlo. S tím tady na nás "zhaluzo" nechoďte. Podívejte se na to. Proruský virotik Zeamn, estébácký konfident Bureš a k tomu extrémistiský Pitomio. Tohle je normální?

  reagovatPřerovan.2018-03-07 13:10:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • proč najednou

  Ondráček mluví, že chce chránit své děti, když byly naše děti bity nim tak mu to nevadilo a přitom nic nedělali jen chtěli uctít památku ještě ,že se mohl podívat na to co dělali. Nesmíte jim podat ruku nebo jste bez ní!

  reagovatproč2018-03-07 12:42:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Mladý Ondráček měl štěstí že nenarazil třeba na našeho přerovského válečného veterána 3 odboje který sice nepoužíval nějaké řetězy a nebo boxera ale on byl znám tím že měl nelegálně zbraně a když se cítil ohrožen tak střelil tak jak to bylo v r. 1974když u hřbitova zastřelil 2 vojáky kteří plnily své povinosti a chránili vojenskou kolonu. Když nebyl zrovna v kryminále (byl tam 4x !!!) tak musel mít ochraný dohled a to se dává jen těm největším zločincům. Dnes má ten "náš národní hrdina" za ty svoje zločiny - terorysmuz hromadu metálů a nikdo s tím nic nenadělá. Je to hruza co se ady děje.

  reagovatLevicový volič2018-03-07 12:30:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vyčítáš Pirátom, že v si době, kdy ses (zbytečně) nechal Ondráčkem mlátit, hráli v uhláku na horníka? A nebudeš zpochybňovat výsledky voleb? Čteš to po sobě někdy?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 12:23:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Pardon, mluvíš se mnou? Možná s Mer. Překvapuje mne, že se zastáváš Ondráčka, kovaného komunisty z přesvědčení. Pročs tam teda byl v Palachově týdnu? Kvůli čemu ses tam nechal mlátit? Kdo jsi, (politický) masochista?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 12:15:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Asi mladý muži, mnohokrát jsem ze uvedl, že se nechceme zapojovat do diskuze, ale tvoje komentáře jsou opravdu, opravdu "demokratické" . Vám a podobným, se líbí jen ta demokracie, jen ta co vyhovuje vám. Není to tak dávno, kdy proběhly volby do PS a lidi měli možnost demokraticky vybrat své zástupce a tak také učinili. Dnes znevažujete jednu ze základních věcí demokracie a to svobodnou volbu. Na rozdíl od vás já v Praze v Palachovém týdnu byl s kamarádem a tím pendrekem jsme také dostali, ale nikde jsem neviděl Bělobrádka, Jurečku, Kalouska, Staňuru o mladých Pirátech ani nemluvě, ti si hráli na horníky v uhláku. Na závěr nikdy nebudu zpochybňovat výsledky svobodných voleb, tak jak se to děje dnes. A to mohu mít sto výhrad ke složení parlamentu .Možná, to jednou pochopíš.

  reagovatzhaluza-redakce2018-03-07 11:46:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jihoafrický parlament schválil odebrání půdy bílým farmářům. Tak, a co bude teď? No co by bylo. JAR jarům. Babiš slíbil podíl na moci komunistům. Tak, a co bude teď?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 11:05:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Důležité je, že Ondráček a jeho soudruzi se nezměnili, hlásají pořád to samé a je jim dobře s Okamůrou a Babišem, protože ti by rádi měli v ČR poslušné lidi!!!

  reagovatMer2018-03-07 10:55:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ovlažuješ nás zde kecama jako pan Kohout. Mě se třeba Babiš nelíbí, nevěřím mu ani slovo, za tím vším co dělá, je de mého jen využívání prospěchu pro sebe sama. S názorem generála, ale musím souhlasit. Demokracie nám pasuje jen tehdy, když se nám to hodí.

  reagovatvojíne Kotasi2018-03-07 10:38:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mluvíš se mnou, Jene? Jak ty teda rozumíš Ondráčkovým slovům - vyhnat, zavřít - viz výše anebo si poslechni jeho odstupující projev. Kdo ho chce vyhánět nebo zavírat? Není to tak, že komanči vyháněli a zavírali? Něco mi uniklo, Kalousek něco chystá, o čem ví Ondtáček, ty a pan generál? Řekni mi to, já to pochopím. A jak je to s téma Kalouskovýma zubama a vlasama, kdy mu teda vypadají? Proč nám pan generál nepoví, co ví?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 10:01:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ještě štěstí, že se dovedeš ohodnotit. Bezva.

  reagovatJan2018-03-07 09:50:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Našel jsem si. Naslouchám slovům. Rozumím jejich významu. Poznám, když někdo dělá z lidí blbce.

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 09:30:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Jen kolik máš vojíne roků, patnáct, to by tak odpovídalo tvým názorům. První si něco o dotyčném najdi a potom nebudeš pokládat stupidní otázky. A to špiclování a udávání máte opravdu vy demokrati hluboko pod kůžičkou.

  reagovatčetař2018-03-07 09:08:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan generál zapomněl na lithium. A ilumináty. A podobné blbosti. Co myslel Ondráček tím "Všechny jsem vás vyšetřoval?". Vyhrožoval? A co myslel tím, že ho chtějí vyhostit? Komanči se derou k moci, zase se bude špiclovat, znárodňovat, kolektivizovat?

  reagovatvojín Kotas2018-03-07 09:02:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoKdo stojí za organizaci demonstraci.

publikováno 09. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 56
Milion chvilek nebo Milionový chlívek? Demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi a Andreji Babišovi organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošovskou akademickou obec! Babiš se lekl a vyděsil z toho, co se děje Ficovi na Slovensku, a proto podrazil KSČM!

V pondělí večer proběhly v České republice podivně organizované demonstrace v mnoha městech proti Andreji Babišovi.

Konečně to někomu došlo

publikováno 08. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 1
Křižovatka Palackého - Komenského dozná změny
(https://prerovsky.

zneuziti pravni moci OSPOD

publikováno 07. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 6
Dobry den pokud budete mit zajem o muj clanek tak vam zhruba napisi o co se jedna jde o jedineli pripad v cele ceske republice nerikam to ja ale muj advokat takze v roce 2015 jsem dostala do pestounske pece dite 6 mesicu ( spolu s manzelem s kterym jsem jiz 15 let je italskehopuvodu ale zijeme v ceskuu) po celou dobu bylo o dite velmi dobre postarano pak se stala hrozna vec byla jsem s ditetem na detske oslave na ceste domu me zastavila policie kde podle nich jsem nadychala 2,7 promile alkoholu coz je nemozny protoze v takovem stavu bych byla v komatu a nebyla bych schopna niceho ne ridit ne se postarat o dite telefonovat atd.

Dotaz na město Přerov....odpoví mi někdo???

publikováno 04. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 32
Přišla mi v pátek odpoledne informace do mobilu na smogovou situaci z infokanálu Přerov: Množství prachu v ovzduší výrazně překračuje stanovený limit.

Soud zamítl žalobu aktivistů ohledně stavby D1 u Přerova

publikováno 04. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 4

2.

Děti země Prohrály

publikováno 02. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 37
Soud žalobu Zamítl.

Halík má strach z totality. Já také. Z totality, kterou lidé jako on chtějí nastolit.

publikováno 01. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 7
Stejně jako si připomínáme výročí komunistického puče, tak si připomínáme i výročí umučení kněze Josefa Toufara komunistickým režimem.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy