Nováčci a nové strany v komunálních volbách např. SPD a OK

news img Napínavé klání slibují podzimní komunální volby v Přerově.

Kromě zaběhnutých stran se budou o přízeň voličů ucházet i někteří nováčci - a jedním z nich je strana Občanská koalice (OK) a SPD.

Zástupci by chtěli ukončit zbytečné hašteření na jednání zastupitelstva a dosáhnout toho, aby politici v Přerově táhli za jeden provaz.

Na předních místech kandidátky Občanské koalice (OK) jsou dvě výrazná jména přerovské komunální politiky a veřejného života - zastupitelé Bohuslav Přidal a Michal Chromec.

Oba kandidovali v minulých volbách za ČSSD jako nezávislí a kvůli velké podpoře voličů usedli v zastupitelstvu.

„Už před rokem jsme dospěli k názoru, že bychom chtěli změnu. Rozhodli jsme se dát dohromady lidi, kteří by chtěli pracovat pro naše město bez ohledu na stranické příkazy a usnesení. Měly by to být osobnosti z oblasti kultury, sportu, zdravotnictví, ale i přerovští pamětníci,“ odtajnil Bohuslav Přidal.
Podle něj chce nové uskupení věnovat pozornost všem oblastem života ve městě.

Omlazené SpP

Překvapením letošních komunálních voleb je i obměněná a „omlazená“ kandidátka koalice Společně pro Přerov, která bude usilovat o přízeň voličů společně s Piráty.

Stávajícího primátora Vladimíra Puchalského nahradí v roli lídra radní Jan Horký. I název koalice bude jiný.

„Budeme se jmenovat Společně pro Přerov a Piráti, takže zkratka bude SpPP. Dvojkou na kandidátce je Martin Švadlenka z Pirátů a trojkou Helena Netopilová z SpP,“ prozradil Jan Horký.

Na kandidátce se ale objeví i zcela nové, politikou nepolíbené, tváře.

V Přerově se v poslední době hodně spekuluje i o návratu bývalého primátora Jiřího Lajtocha do komunální politiky. On sám se k tomu ale nechce vyjadřovat.

„Zatím je to nepotvrzená informace,“ uvedl pouze na přímý dotaz Jiří Lajtoch.

Kandidátka ČSSD v Přerově už je ale uzavřená a jméno Jiřího Lajtocha na ní není.

SPD zatím kandidátku ladí

Do přerovské komunální politiky hodlá vstoupit také hnutí SPD Tomia Okamury.

„Jdeme do toho s tím, že jsme noví a chceme nabídnout nové lidi a pohledy na to, jak by mohla radnice fungovat. Ve jménech konkrétních kandidátů ale budeme mít jasno až po krajské konferenci,“ řekl předseda místní organizace SPD Petr Maus.

O přízeň voličů se bude v Přerově ucházet více než desítka stranZdroj: https://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/novacci-na-politicke-scene-v-prerove-ok-ale-i-spd-20180416.html


 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 17. 04. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato redakcí

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:jak to vidím já

  To je pomerne presne hodnoceni. Jasne, Chromec je zoufalec, ktery se tam jen udrzuje a dale chce udrzet a nikdy nic poradneho ani nerekl a neudelal. Merinsky je darebak spolceny s Pracharem, ktery celou dobu arogantne lze a chova se stejne. Ale co ambiciozni Galova, stale nejchytrejsi Kohout a zadavac vsech studii Horky. To bude jeste mazec jak se budou mydlit mezi sebou o korytka.

  reagovatANO2018-04-20 08:32:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jak to vidím já

  V Přerově budou voliči preferovat ty strany, které se nejvíce dokázaly postavit té současné lumpenkoalici ANOSPP. A to jsou ODS a ČSSD. Nikdo jiný. KSČM je skrytě součást koalice. Jenom mlčí a hlasují tak, jak koalice potřebuje. KDU/ČSL - o těch člověk ani neví. Kdo se zastal šikanované ředitelky v základní školy Předmostí? Jenom ODS a ČSSD. Kdo burcoval proti podvodům při stavbě cyklodomu? ODS a ČSSD. OK je zoufalý pokus Chromce se udržet ve VAKu Přerov. Ten s hesly, že chce změnu, spíš člověka rozesměje, když tam sedí tolik let. SPP je v p*deli a nepomůže tomu ani změna názvu na SpPP. ANO zeslábne. Jejich lídr bude asi Měřínský a ten se provařil s cyklodomem a arogancí. Nemá šanci. SPD je nová, ale to je právě riziko, že to bude to samé, co SPP. Nikdo ty lidi z SPD nezná a svěříme jim řízení města?

  reagovattak2018-04-20 06:50:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:divím se

  kolik je starých ve městě, měli by mít větší zastoupení

  reagovatvíš2018-04-20 06:00:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jak to vidim v Přerově já

  ANO = celostátně slábne ale pokud se něco nestane znovu zvitězi (o chloupek) - KSČM = odliv z ANO posili KSČM - SPD = nová strana skonči silně (ostatni strany nemaji co nabidnout) ODS = silně posili - SpPP = žádná osobnost, kandidáti již nemaji co nabidnout - OK = může překvapit - ČSSD = nemá naději na uspěch - KDU/ČSL = jako obvykle - PROSPERITA = skonči na smetišti - ostatni = skonči na smetišti a co na to vy ostatni ?

  reagovata2018-04-20 00:17:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V Přerově

  ANO nikdy je to to nejhorší pro PŘEROV !

  reagovatQvčák2018-04-19 17:27:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • divím se

  že ve svém věku, ještě CHromec a Přidal chtějí a vůbc stojí o nějaké posty asi to dobře vynáší jinak by si měli užívat stáří!

  reagovatasi tak2018-04-19 13:20:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Konec trafik se nekoná, pražští politici ANO inkasují milióny od městských firem

  Ačkoliv hnutí ANO v rámci kampaní slibovalo, že namísto rozdávání politických trafik dosadí do dozorčích rad městských firem profíky, zasedají za město ve společnosti Pražská plynárenská zasloužilí magistrátní politici. A za své angažmá inkasují statisícové odměny. :-)))

  reagovatbp2018-04-19 12:17:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to

  teprve uvidíte ambice a velké sklony k panovačnosti. Jinak ANO je velmi hendikepováno tím, že nemá osobnost, jen lháře a vyžírky a nebo chytrolíny z TSMP.

  reagovattak, tak2018-04-19 09:17:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Galová na šestém místě ANO

  Je dlouholetou členkou ANO a konečně se dočkala. Hodná holka z Přerova, co nikdy nikomu neublížila, jak o sobě ráda povídá. Pokud se dostane do zastupitelstva, rady nebo snad bude aspirovat na náměstkyni, Bůh ochraňuj Přerov!

  reagovatNIE2018-04-19 08:08:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jednička

  ANO Měřínský? Tak to je nevolit ani omylem.

  reagovatSkutečně2018-04-18 18:20:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Pan Přidal ,jak sám uvádí, v minulých volbách kandidoval za ČSSD jako nezávislý a seděl v zastupitelstvu.Stejně jako dr.Chromec.Program nově vznikající strany,jak ho nastínil ,už mělo několik politiků a zůstalo jen u slibů.

  reagovatpřerovák2018-04-18 16:36:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omlouvám se za dvojí úvod.

  reagovat!!2018-04-18 15:46:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tiskový mluvčí není politická funkce.Je to 7 Tiskový mluvčí není politická funkce, ale úřednická práce,ve které nemůže tlumočit své vlastní názory, ale rozhodnutí vedení radnice.Myslet si může cokoliv.

  reagovat!!2018-04-18 15:40:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vy

  Co jste Lajtochovi hazeli klacky pod nohy by jste se mu meli omluvit.Protoze co dokazala Vase koalice s Prerovem ve vasem volebnim uradovani je neomluvitelne.Snad budete mit v sobe trochu hrdosti a ty vase jmena uz neuvidim na zadne kandidatce.Pokud se bude chtit lajtoch vratit ma mou podporu.

  reagovatclovek2018-04-18 14:38:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Občanská koalice a její kandidáti

  Bohuslav Přidal a dr. Chromec.Ten první je přerovské veřejnosti znám jako bývalý mluvčí,který tlumočil to,co mu velelo momentální vedení radnice.Nyní slibuje změnu.Ten druhý je neméně známý,ale hlavně jako stranický turista,který za dobu svého působení v politice vystřídal,jestli se nepletu,tři strany.Pokud se mohu vyjádřit k ostatním kandidátům,tak jde pouze,s výjimkou SPD, o výměnu postů.

  reagovatpřerovák2018-04-18 12:43:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • slibili

  Kosutkovi, ze uz se dockal duchodu a nebude to tem mistrum sveta z ANO kurvit. Ze by nejaka mestska spolecnost ziskala na slovo vzateho odbornika? To je saskarna na druhou, cela politika...

  reagovatCo2018-04-18 11:55:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kam

  zapadla Jasova?. Vybodla se na tu spinu?

  reagovatA2018-04-18 11:52:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ok a ANO

  tak za ANO dobré parte. Měřínský, Vrána, Navrátil, Galová, Střelec, M.Pasinger - by měli být zárukou, proč ANO nevolit. Hlavně nezapomínat na lži, čistky, aroganci. Ať Měřínský připíchne k volebnímu lístku stavební deník a dokumentaci z cyklověže. No a OK - Chromec s Přidalem - ti ve většině, pokud vystupovali, tak obhajovali, nebo lobovali za nějaký svůj zájem (nemyslím osobní).

  reagovatach2018-04-18 09:59:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ok a ANO

  Jestli je lidr Merinsky, tak mi to staci. Jestli lidi zapomenou jak lhal a arogantne a drze se choval po cele 4 roky, pak uz nevim co by se melo stat aby takove lhare znovu nevolili. A ten odvar za nim, no pekne, opravdu i s Konskym chrupem - zaruka seroznosti a prosperity mesta. Hruza

  reagovatTedy2018-04-18 09:58:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ok a ANO

  je rodinný podnik, čemu Chromec s Přidalem za 4 roky pomohli ?? akorát hřiště ve škole na Kopaninách, kde za 16mil bude hřiště pro fotbalisty, které prolobaoval Vrána, který od nich chce hlasy pro ANO, něco jim nasliboval, když je budou volit 2014. Přidalová dělá ředitelku školy. Ono se to nějak uzavírá, že. Co se týká ANO, lídr by měl být Měřínský, potom Mazochová, Vrána, Navrátil, Galová, Střelec, Pasinger, Lichnovský, ten prý také neměl trvalé bydliště v Přerově, také si ho má měnit???

  reagovatXXL2018-04-18 09:20:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:no tak to vypadá na pořádný mejdan

  asi není pravda. MUdr Chromec je Masarikovec - chvilku socan a teď nová strana, udělá vše aby byl ve Vodovodech a kanalizacích, nejlépe ještě na radnici

  reagovatto2018-04-18 06:51:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro Jiřího

  Nejsem Jiří milá dámo, ale takovou hloupost jsem nemohl ignorovat. Dámo možná, že Okamura je menší křivák, jako smažka od Pirátů, Kalousek nebo Gazdík. Nevím jaké máte informace o lidech z SPD ale napsat něco podobného je a to se nezlobte ubohoučké a hloupé. Tyto komentáře pište na trestně stíhaného Babiše a ne na člověka, kterému PČR nikdy nic nedokázala. A myslím, že se hodně za ministra Chovance z ČSSD snažili. Úsvit už neexistuje, ale SPD bohu dík ano .

  reagovatvolič SPD2018-04-18 06:43:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Jiřího

  SPD se hodnotí podle jeho předsedy, jestli ,že je předseda křivák tat se to váže i na jeho členy protože ho kryjí, Úsvit to udělal rázně a správně,že ho vyhodil, ale on je tak drzí, že založí novou stranu !

  reagovatviola2018-04-18 06:31:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A další jména? Koho tam máme dál?

  reagovatZvědavý2018-04-17 22:15:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Koňský chrup na kandidátce

  Galová kandiduje ? A za koho ?

  reagovatNespokojený občan2018-04-17 21:26:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Koňský chrup na kandidátce

  Koňský chrup je na kandidátce na volitelném místě. Chce být náměstkyní! Je to hodná holka, říká o sobě. Kdo ji znají, vědí svoje!

  reagovatabrakadabra2018-04-17 21:07:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jiříku, pane Nedělko

  ... a nebudou dělat ostudu hádkami kdo s kým a proti komu...

  reagovatKarel Strnad2018-04-17 20:13:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jiříku, pane Nedělko

  12 tisíc členů není žádný problém vyhodit... Stačí když se demokraticky znelíbí nejvyššímu vedení. První vlaštovky již byly zveřejněny. Ale zase tak horké to být nemusí. Asi nebudou mezi nimi všichni proti přímé demokracii a možná se i někteří shodnou ke kterému korýtku si kdo sedne.

  reagovatKarel Strnad2018-04-17 20:10:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vážení

  Pan ^bp^ to vyjadril a popsal ty lidi velmi vtipne a bohuzel presne. Pak je taky nize zminka o Pracharovi ale ten je prece obcan Zelatek, pokud ucelove nekoupil nejaky byt v Prerove a neprehlasil trvaly pobyt. To by pro mne bylo jasne krivactvi. Ale nevim?

  reagovatANO2018-04-17 19:54:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a co rikate na to OK ?

  podle mne jedine takovy nestranicky pristup je volitelny. Pane Nedelko s tim Zachou jste to snad nemyslel vazne. Jen se podivejte na jeho sefa Fialu.

  reagovatNo2018-04-17 18:48:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Jiříku, pane Nedělko

  Ne argumenty mě nedošly, ale nejsem rád, když se někdo zbytečně naváží do SPD. Váš názor nemohu akceptovat a nevím, co vás vede k takovému hodnocení. SPD není přeci jen Tomio, ale dnes skoro 12 tisíc členů. Ve vedení je třeba umírněnější Radim Fiala z Prostějova. Nevím co vám Tomio udělal, ale každý hot má právo se svobodně vyjádřit a volit svoji představu demokracie. Myslím si, že vás mohlo SPD už přesvědčit, že mají především zájem prosazovat volební program a ne jako socani jen zájem o koryta. A na závěr, klidně pište i na telefon, já to někdy dělám stejně a taky s překlepem, za to se omlouvám. Zbytečná reakce.

  reagovatJiří2018-04-17 18:33:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • no tak to vypadá na pořádný mejdan

  kandidovat budou: ODS Zácha, ANO s Měřínským, Starostové a Nezávislí s Prachařem a Gramličkovou, KDU - ČSL a TOP09 asi T. Dostál, Za prosperitu Přerova s Pospíšilíkem, OK Chromec a Přidal, nějací Nezávislí včele s Lajtochem, ČSSD s Rašťákem, SPP a Piráti s Horkým, SPD s Mausem a Chromcem mladším, KSČM s Tomaníkovou a ještě asi jedni Nezávislí, ale ne Hermély. Nevím jak Puchalský?? Jestli bude? To je min. 12 kandidátek.

  reagovatdrby z Přerova, co jsme zaslechl2018-04-17 18:28:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ČSSD nedala na kandidátku Lajtocha.

  reagovattak2018-04-17 18:01:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Nedělka

  dávám vám za pravdu, po čem hovno to leze do politiky, jinak se uživit neumí krást , lhát oblbovat to je ta jejich politika!

  reagovatgalina2018-04-17 15:31:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jiříku

  Vim co je demokracie...a vím co je přímá demokracie. Ale nějak to u vás vypadá spíše na diktaturu. Co se týče češtiny, pleteš si překlepy a chyby. Omlouvám se, píšu z mobilu a v té rychlosti to je normální. Kde není argument, dojde na gramatiku že? Lidi v přerovské SPD jsou mnozí dobří a chytří, ale jak jsem napsal, chytli se špatneho hnutí, které dopadne jak věci veřejné. Tomio se zničí.... sám sebe. Protože jeho cíl je postavení, a na lidi totálně sere. Inteligentní člověk to vidí z každého jeho mitinku a vystoupení.

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 14:26:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tomio měl asi horečku

  Vyzval ministry v demisi, k demisi. No comment:-) A že jsem blb? Možná. Ale ne takový, abych podporoval marketingový omyl Okamuru. A opatrně na předvolební letáčky :-)) na fotce může být pouze diktát.... pardon, šéf Okamura. Už za to vyhodil několik kandidátů :-)))

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 14:20:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dokud

  nedostanou od voličů pořádnou facku individua typu šalamoun Kohout, všehoschopný sedmilhář Měřínský, tunelář Horký, romofilka Netopilová, přizdisráč a korýtkář Vrána, blbý Navrátil, blbější Košutek, mistr podnikatel Střelec, senilní Holan, děcko Milánek Passinger, apod., tak do "politiky" polezou stále, jelikož jejich sebereflexe a uplatnění mimo veřejné funkce je jedna velká nula!

  reagovatbp2018-04-17 14:07:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro jiřího

  Ještě štěstí, že ty Maxi jsi takový inteligent a dokážeš se věnovat tématu. Nevím kdo zda nejsi větší blb, jak Nedělka. Věnuj se komentářům ke komunální politice.

  reagovatmůj názor pro Maxe2018-04-17 12:58:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak ti teda mají

  odvahu, Horký který rozkrádá na své libůstky městskou kasu, Netopilka která se nehodí ani na hnůj a ještě měráček za ANO a už to bude jedna sebranka jako vyšitá!

  reagovathnuj k hnoji2018-04-17 12:41:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dvojka SpPP žije ve fucking a pochází z Kokotow? To bude jistě krásný příklad pro děti voličů.

  https://www.facebook.com/svadlenka.martin1707 A kdo jej zaměstnává? Bývalý zaměstnavatel velkého VP? Náhoda?

  reagovathmm2018-04-17 11:28:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro jiřího

  Ty ses oháněl "češtinem" a pak ze sebe uděláš blba, protože sám píšeš jak trotl.

  reagovatMax2018-04-17 11:18:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Děkuji za upozornění. Asi si domluvím hodiny doučování. Jsem jen rád, že to víš ty.

  reagovatJiří2018-04-17 11:02:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro jiřího

  Když chceš kázat, tak si to po sobě přečti. "Vstoupit do poetiky" ? Víš co to je poetika? A čárky ve větě? A složení věty?

  reagovatMax2018-04-17 10:48:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Nedělko, když čtu tvoje komentáře mám pocit, že jsi nejméně ve vrcholových orgánech SPD. Co ty hlupáku víš o demokracii. Už jednou jsem ti radil musíš vstoupit do poetiky a všem nám z SPD ukázat jak se dělá demokracie podle Nedělky. S čím mohu souhlasit, že Zacha a Marek jsou viditelní členi ODS a mohou oslovit některé voliče, kteří si ovšem nepamatují jejich kolaboraci ze socany a rozkvět heren a cikánských vyloučených lokalit. Na závěr jen ten češtin Nedělko aspoň si to po sobě přečti.

  reagovatJiří2018-04-17 10:41:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V mnoha městech se už SPD rozpadá. Chystaj se dost členů vyházet... uvnitř to nefunguje. Demokraticky už vůbec ne. Samozřejmě nemůžu házet vše do jednoho pytle a jistě jsiu zde i lidé schopní. Ale už z principu, že se zařadili k této kontroverzní a nečitelné straně, nevolitelné. Škoda že nevytvořili nějakou novou Přerovskou stranu. SPD určitě ne. SpPP ... v čele s Horkým, to je utopie. ANO zklamalo.... ČSSD je v klinické smrti... mou volbou v komunálkách, bude člověk, který si šanci zaslouží, a je pro mnoho lidí osobnost, a tím je pochopitelně Zácha. Ale obávám se, že ke změně nedojde....a to by byla škoda. Město potřebuje nakopnout....

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 10:31:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mají to v kapse.

  Výborná taktika. Netopilku budou volit čmoudi a piráty fetky,co okupují se psy autobusák.

  reagovatArtaban2018-04-17 10:18:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoSvedectvo úprimnej a vážnej pôžicky

publikováno 19. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 1

dobrý den,
Vy ste jednotlivci nezamestnaní alebo nezamestnaní, Na dlhodobejšie, CDI, docasné, V tažkej financnej situácii, Nadmerné zadlženie, bankový súbor, Investori, obchodníci, ktorí chcú zarobit svoj kapitál? Žiadne dalšie starosti, ktoré vás urobia, som vám dal svoje know-how, aby som vám našiel úver, ktorý vám najlepšie zodpovedá.

Stanovisko SPD na "humanitární" bonbardování Sýrie.

publikováno 18. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 32
V souladu s dřívějším vyjádřením předsedy hnutí SPD Tomia Okamury bezprostředně po útoku na Sýrii, považujeme útok USA, Francie a Velké Británie za porušení mezinárodního práva.

Věci veřejné dostaly peníze z daňových podvodů s naftou, rozhodl po letech soud

publikováno 18. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 14
Miliony tekly do strany přes firmy registrované v Panamě.

Doprava - jako vždy

publikováno 16. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 20
Dnešní ráno – tradičně doprava nejede, Palackého (včetně Dlážky a Předmostí) ucpaná v obou směrech.

Čech žijící v Paříži, šokující svědectví o islámizaci.

publikováno 11. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 34

Vrah Francouze Arnauda Beltrama, Marokánec Radouane Lakdim, už před lety obdržel francouzské občanství.

Protestní akce nebo divadlo TOP 09, KDU-ČSL, STAN ?

publikováno 10. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 62
Folklor Prahy nebo divadelní představení elit národa.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy