Nováčci a nové strany v komunálních volbách např. SPD a OK

news img Napínavé klání slibují podzimní komunální volby v Přerově.

Kromě zaběhnutých stran se budou o přízeň voličů ucházet i někteří nováčci - a jedním z nich je strana Občanská koalice (OK) a SPD.

Zástupci by chtěli ukončit zbytečné hašteření na jednání zastupitelstva a dosáhnout toho, aby politici v Přerově táhli za jeden provaz.

Na předních místech kandidátky Občanské koalice (OK) jsou dvě výrazná jména přerovské komunální politiky a veřejného života - zastupitelé Bohuslav Přidal a Michal Chromec.

Oba kandidovali v minulých volbách za ČSSD jako nezávislí a kvůli velké podpoře voličů usedli v zastupitelstvu.

„Už před rokem jsme dospěli k názoru, že bychom chtěli změnu. Rozhodli jsme se dát dohromady lidi, kteří by chtěli pracovat pro naše město bez ohledu na stranické příkazy a usnesení. Měly by to být osobnosti z oblasti kultury, sportu, zdravotnictví, ale i přerovští pamětníci,“ odtajnil Bohuslav Přidal.
Podle něj chce nové uskupení věnovat pozornost všem oblastem života ve městě.

Omlazené SpP

Překvapením letošních komunálních voleb je i obměněná a „omlazená“ kandidátka koalice Společně pro Přerov, která bude usilovat o přízeň voličů společně s Piráty.

Stávajícího primátora Vladimíra Puchalského nahradí v roli lídra radní Jan Horký. I název koalice bude jiný.

„Budeme se jmenovat Společně pro Přerov a Piráti, takže zkratka bude SpPP. Dvojkou na kandidátce je Martin Švadlenka z Pirátů a trojkou Helena Netopilová z SpP,“ prozradil Jan Horký.

Na kandidátce se ale objeví i zcela nové, politikou nepolíbené, tváře.

V Přerově se v poslední době hodně spekuluje i o návratu bývalého primátora Jiřího Lajtocha do komunální politiky. On sám se k tomu ale nechce vyjadřovat.

„Zatím je to nepotvrzená informace,“ uvedl pouze na přímý dotaz Jiří Lajtoch.

Kandidátka ČSSD v Přerově už je ale uzavřená a jméno Jiřího Lajtocha na ní není.

SPD zatím kandidátku ladí

Do přerovské komunální politiky hodlá vstoupit také hnutí SPD Tomia Okamury.

„Jdeme do toho s tím, že jsme noví a chceme nabídnout nové lidi a pohledy na to, jak by mohla radnice fungovat. Ve jménech konkrétních kandidátů ale budeme mít jasno až po krajské konferenci,“ řekl předseda místní organizace SPD Petr Maus.

O přízeň voličů se bude v Přerově ucházet více než desítka stranZdroj: https://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/novacci-na-politicke-scene-v-prerove-ok-ale-i-spd-20180416.html


 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 17. 04. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato redakcí

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • KOŇSKÝ CHRUP ZACHRÁNÍ PŘEROV

  Volte Koňský Chrup, jedinou naději pro Přerov. Je to nová naděje, v dáli svítící hvězda dobra pro obyvatele Přerova. ANO PŘEROVE, JEN TOBĚ ROZUMÍ KOŇSKÝ CHRUP

  reagovatobdivovatel2018-05-17 07:13:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Jen se Kohoute pochubte

  Preklep: Vylepsil si penzi a pujde na brigadu k Jancurovi na zlute vlaky :-)

  reagovatHm2018-05-13 18:30:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jen se Kohoute pochubte

  Jestli ti prerovsti tupani vubec dojdou k volbam, tak to zas budou jenom seniori a rodinni prislusnici se znamyma kandidujicich. Zase si to rozdeli a lhar Mera tam bude za ty zblblone z ANO zase. Kosutek si pred duchodem vylepsil pezi a splni tajne sny jako Puchalsky. A bida Prerova pokracuje. .Howgh

  reagovatHm2018-05-13 18:28:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Jen se Kohoute pochubte

  A to vzhledem k všeobecné a značné "oblíbenosti" pana NEJ v končícím SpP i napříč politickým spektrem současného obsazení ZM a také díky jeho umění vychcanosti tzv. kam vítr tam plášť. Je to šance pro takovéto politické turisty svézt se na současné vlně a při správně vypočítaném umístění na kandidátce se opět objevit minimálně v ZM a otravovat nám život další čtyři roky. Akorát u Pirátů už by toho tolik neudělal pro cigány jako s SpP. Tento tah se totiž podařil a opět se o to bude rovněž pokoušet pár neschopných tupců z ANO, kteří by jinak skončili na pracáku.

  reagovatJá to vidím na Piráty2018-05-13 18:10:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Černý Petre

  jsou Vaše doména. Ono se ještě uvidí, kdo se bude smát naposled.

  reagovatZvratky2018-05-12 17:43:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyms

  Klidně Vám to osobně řeknu. Klivarova 2610/1. Zn. Kdykoli......

  reagovatJiří Kobout2018-05-12 16:30:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jen se Kohoute pochubte

  kterou partaj,hnutí, spolek v letošním roce obšťastní vaše přítomnost? Já jen, abych si ty zvratky, o kterých píšete, měl do čeho utřít a to bude rozhodně kandidátka s vašim jménem!

  reagovata dost2018-05-12 13:53:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Černý Petre

  Jste opět jeden z anonymních slibu, co pořád anonymně ryji a neumí se pod ty zvratky podepsat. Jinak to komentovat nemá význam......

  reagovatJiří Kohout2018-05-12 13:43:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hele tak tak Skladale

  A která strana, hnutí nebo uskupení bude mít tu "čest" ve svých řadách představit voličům nejlepšího z nejlepších, nejchytřejšího z nejchytřejších, nejarogantnějšího z arogantních, nejčistšího z nejčistějších p. Kohouta? Podle mě je to pro každého politicko-volební sebevražda. Už se nemůžu dočkat jaký další kabát p. Kohout oblékne. Mám rovněž obavy, že to štěstní, kdy do voleb vůbec nepůjde a navždy dá všem pokoj, mít nebudeme :-))

  reagovatČerný Petr2018-05-12 10:48:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Za co asi

  Opet Jiri, ja o koze a ty politicky o voze. Zbytecna debata.

  reagovatKarel Bořuta2018-05-12 08:31:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hele tak tak Skladale

  Kohoute, při vaši prudké vojenské inteligenci může po volbách nastat taky situace "Olomouc", kde se všichni dali dohromady proti ANO! Vzhledem k tomu, že SpP budou volit sami sebe + rodinní příslušníci, že ANO e dostane do problémů za to, že dalo šanci vládnout Puchalskému a jeho aroganci, věřil bych v koalici demokratických stran bez ANO, Nezávislí a SpP. Všichni ostatní jsou přijatelní! A k "deníkům"? No to je jednoduché, tak oznámení na PČR a SZ. A třeba v Pardubicích, když tady existují vazby i na tato místa! Pokud jste kradli a předražovali zakázky, včetně studií atd., tak uvidíme, jak ty Boží mlýny budou mlít!

  reagovata dost2018-05-12 08:01:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hele tak tak Skladale

  Jste průhledný jak fólie na potraviny a vzhledem k tomu, že mě neuvidite na fotkách SpP do nadcházejících voleb tak i idiotovii by to došlo, ale sebesfrednym blbůmi to nedojde........to jako ČSSD tady v Přerově míří ke zdrcující u výsledkům ve volbách a rozuměli ANO? No mozek chybí...... Sorry jako. budete muset spolupracovat právě s Merinskeho a na to se fakt těším, jak sklapnete kufry a bude najednou klid. Deníky, co to je....... :)

  reagovatJiří Kobout2018-05-11 23:31:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za co asi

  Karle, za nic. Nic z toho nemám a mít nehodlám. Jednatel tak konat může a mě nikdo po uzavřeném policejní im vyšetřování dal cokoli řešit. Je to hloupost, myslet si, že kontrol i výbor může jít dál než policie. To, že tomu, Skládal a další chtějí věřit je známka naprosté nesoudnasti. A to nejsem žádný kamarád Petra Merinskeho........

  reagovatJiří Kohout2018-05-11 23:24:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Jednoduchý dotaze - asi Skládale s deníky

  To mi Jirko chces rict, ze Merinsky si muze delat co chce? A ze rade nesdelil jak a na co pouzil dotacni tituly a to uz nemluvim, ze dotace svou dobou udrzitelnosti presahuji volebni obdobi? Proc tak demagogicky klickujes? Chces mi namluvit, ze rada ve vykonu vlastnickeho prava neni schopna iniciovat mimoradnou VH a tam to jednoznacne ve sve pusobnosti jednateli naridit. Proste kecas. Strcil jsi hlavu do pisku a nechal ANO, potazmo Merinskeho delat si co chce. Za co asi? Ze nechali zase oni vas v koalici plnit si sve zajmy? Nejak jste zapomeli na lidi a na to proc tam jste. Myslim, ze nejste o nic lepsi nez ti co tam byli. Carujete podobne. Ty osobne jsi mne zklamal, vis asi sam, jak jsi se posunul. Kdybys jednal otevrene a poctive, zatleskal bych ti. Ale ignorovat lidi a rikat, ze lhar je tvuj koalicni partner a proto nemuzes. No promin. Zemanuv kec o koalicnim partnerovi znam, neboj. No nic, napojil jsem se na toto vlakno a vidim, ze diskuze, ktere obcas prectu nikam , tak jak tato debata mi to potvrzuje. Zijte si i s oponenty v te sve hadce, me je to fuk. A kdyz te zdravim a oslovuju, tak mi aspon odpovez, treba i polub mi prdel. Odpoved na pozdrav je elementarni slusnost. Zdravim na vikend vsechny i tebe.

  reagovatKarel Bořuta2018-05-11 18:30:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Myslím si, že pan Skládal by měl Kohoutovi poděkovat za reklamu. Je zcela evidentní, z koho má Kohout a Měřínský strach. Hoši, já myslím, že Skládal se k těm stavebním deníkům dostane, ať chcete nebo nechcete. A pak se to dozvíme i my. A nebude asi jediný, kdo po nich půjde. Myslím, že Zácha bude hned druhý ve frontě u dveří Přerovské rozvojové. Říjen 2018 to jistí.

  reagovattak tak, Kohoute2018-05-11 18:10:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jednoduchý dotaze - asi Skládale s deníky

  Právo požadovat ho má, pokud to přímo souvisí s veřejnoprávními prostředky, protože kontrolní výbor nemůže kontrolovat městem vlastněné společnosti, pokud nedostali dotaci. V tomto případu dotaci dostali, ale nevím zda součást dotace byla použita na projektovou dokumentaci či nikoli. To musí řešit s jednatelem společnosti. Jinak to není právně vynutitelné, pokud jim jednatel deníky odmítne dát. Stejně jako já jsem se nedostal ke kontrole dotace přidělenou Teplu v rámci které byly prováděny výběrová řízení. byť jsem na to právo měl, bylo mi upřeno.....

  reagovatJiří Kohout2018-05-11 18:04:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pátý pokus

  podle mého zaúkoloval někoho, aby mu odpověď na tuto otázku právně zrevidoval a čeká. Jinak by se pokud by si byl jistý už tak jako ke všemu zde dávno vyjádřil. Pokud to bude ANO, tak to ven nepustí nebo to zase omele svoji omáčkou bez jasného konce a nedejbože za odpověď NE, tak to si na nás zgustne. Já mám na to stejný pohled jako Vy a to, že KV tuto pravomoc má, ale počkám si na "Všeználkovu" odpověď (tedy jestli se toho dožijeme). V opačném případě nechám sám zadat právní rozbor, s jehož závěrem se samozřejmě podělím a uvidíme. Mějte se.

  reagovatPane Bořuta2018-05-11 13:13:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pátý pokus

  To je prča. Schválně jestli ho přinutíte říci jasnou odpověď. Já říkám, že má právo... Ale sázím malé pivo, že Vám přímo neodpoví. To je to svinstvo politiky, do které kandidovat nebudu. Mějte všichni hezký víkend a slunce v duši :-) jak říkal jeden, co předpovídal počasí.

  reagovatKarel Bořuta2018-05-11 11:21:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pátý pokus

  Kontrolní výbor má pravomoc vyžádat si stavební deník od zadavatele (100% společník je město Přerov) kontrolované zakázky? Odpověď: ANO/NE

  reagovatJednoduchý dotaz na p. Kohouta2018-05-11 10:52:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A jeste ke konkretnimu dotazu na JK

  Ja chapu zakon ( a mozna me p. Stejskalova opet pomuze) tak, ze KV ma kontrolovat rozhodnuti rady. Tedy jestli rada v pusobnosti VH rozhodla, ze jednatelem mestske spolecnosti je Frantaflinta, pak ma pravo i kontroly nad cinnosti teto spolecnosti. Rada se prece jmenovanim jednatele nezbavuje odpovednosti za tuto spolecnost a KV musi mit moznost kroky rady kontrolovat. To neni zbaveni se te firmy napospas jednateli. To je firma mestska tedy obcanu a ne soukroma nejakeho jednatele. Za me tedy rikam, ze KV by mel mit moznost kontroly a bylo by to samozrejmne zadouci.

  reagovatKarel Boruta2018-05-11 09:56:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane nebo pani ?

  I ja mam problem s chovanim koalice ale myslim, ze nemam chut se stresovat, ani tu hmotnou potrebu, s takovymi lidmi i kdyz pred temi par lety, kdy jsem tam chvili byl, tak jsem o tom uvazoval. Dostal jsem i nabidku. Ale zustanu obcanem, ktery se informuje a neni mu jedno jak se mesto nerozviji. A na tom to zustane. Zapojit se da i jinak. Tedy 99,9 NE . Mejte se.:-)

  reagovatKarel Bořuta2018-05-11 08:25:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Bořuto

  Moje anonymita je mým rozhodnutím. Nevšiml jsem si, že by tady bylo povinností uvádět své jméno. Proto tuto anonymní výhodu používám. Možná také proto, abych neublížil vám. Jsem velkým odpůrcem SpP. Pokud nechcete, neodpovídejte!

  reagovat?2018-05-11 06:49:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pro pana Bořutu

  Myslite, ze bych mel? :-) Nebudte anonymni a zeptejte se znova, pak vam odpovim.

  reagovatKarel Boruta2018-05-10 21:16:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro pana Bořutu

  Budete kandidovat?

  reagovat?2018-05-10 19:55:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Čtvrtý pokus

  Kontrolní výbor má pravomoc vyžádat si stavební deník od zadavatele (100% společník je město Přerov) kontrolované zakázky? Odpověď: ANO/NE

  reagovatJednoduchý dotaz na p. Kohouta2018-05-10 18:10:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout ztrácí nervy

  Ovšem říká se, že Koňský Chrup, pokud se dostane do zastupitelstva, to bude teprve jízda! Před volbami bude nutné se jasně vyjádřit, konkrétně a věcně!

  reagovatnp2018-05-10 07:52:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Třetí pokus

  Kontrolní výbor má pravomoc vyžádat si stavební deník od zadavatele kontrolované zakázky? Odpověď: ANO/NE

  reagovatJednoduchý dotaz na p. Kohouta2018-05-10 05:26:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Pokud se úředník nechá dotlacit k nezákonněmu postupu na úseku výkonu státní správy, pak to v těchto případech odskáče. Jediné co vím, tak bylo nařízeno soudní jednání. Tedy dovozujii, že proběhlo trestní stíhání a to bylo uzavřeno obžalobou. Pak soudce soudní řízení zrušil, ale nic mi neoznamili . To je vše co vím. Náhrada škody se pochopitelně nekonala.

  reagovatJiří Kohout2018-05-09 23:01:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: tak to teda ne; 2018-05-09 13:49:44

  Mám stejný názor jako Vy pane h.a. Přerovská rozv. mela 9 zaměstnanců, plně vytižených činností kolem správy portfolia městských ale i cizích bytů. A to nemluvím o prostředcích, které neměla dokud tam město nenalilo tu hloupou půjčku. Mejte se. KB

  reagovatKarel Bořuta2018-05-09 21:12:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Veroniku Stejskalovou

  Děkuji za Váš fundovanější a přesnější výklad. Tak jsem to i myslel. Když většina a ani vůle v zastupitelstvu není, tak rada nemusí. Disciplinovaně si odsouhlasili, že nepředloží a neřeknou nic. Měřínský se drze rozhodl a ostatní sklapli. Proto jsem s těmito lidmi nezůstal. Mějte se KB.

  reagovatKarel Bořuta2018-05-09 21:05:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: tak to teda ne; 2018-05-09 13:49:44

  Které úředníky máte na mysli? Podle mého Přerovská rozvojová žádnými, kteří by zvládli inženýring až po stavební povolení, administraci žádosti o evropské peníze, jednání s ČD atd, nedisponuje. Máte-li na mysli městské úředníky, i ti si na takové činnosti většinou sjednávají a navíc se mi nezdá tak docela čisté, že by mohli pracovat pro jinou organizaci, byť městem zřízenou, než je magistrát. A taky by to netrvalo řádově týdny, nýbrž leta, a troufnu si tvrdit, že s výsledkem nejistým.

  reagovath.a.2018-05-09 20:38:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Pane Kohoute a čeho jste tím TO docílil? Byla vám uhrazena škoda? Byl někdo potrestán? Nebo to odskakali jen úředníci, kteří se samotnou realizaci štáby neměli nic společného? A propos. Likvidace cesty k zahradě není trestné. Predpokladam, ze přístup na pozemek mate. A pozemek za zahradou asi nebyl váš. Vlastník tedy neměl povinnost zachovat vám přístup k zahradě. Zákony nic takového nestanoví.

  reagovatJana2018-05-09 19:44:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale pokud vím, tak zastupitelstvo požadovalo, aby byl stavební deník a další dokumenty vydány. Ale Rada města udělala přesný opak. Prostě Kohout, když se mu nechce, tak nevydá. Když byl Kohout sám v kontrolním výboru, tak chtěl kontrolovat Teplo Přerov a dožadoval se nezákonně kontroly a stěžoval si, že mu nebyla umožněna.

  reagovat??2018-05-09 19:40:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  RM v působnosti VH nedoporučila stavební deník KV vydat. Takže co dál?

  reagovatTo už tady bylo2018-05-09 19:09:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kontrolní výbor je poradní orgán zastupitelstva a ze své činnosti se odpovídá výhradně zastupitelstvu. Legální cesta k deníkům vede přes zastupitelstvo. To musí uložit Radě města Přerova v působnosti Valné hromady, aby uložila jednateli společnosti PR, aby uložil zaměstnancům vydat stavební deníky kontrolním výboru. Tak funguji mechanismy obchodních společnosti, jejichž jediným, či většinovým společníkem je veřejnoprávní korporace.

  reagovatVeronika Stejskalová2018-05-09 18:47:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Karle

  Kontrolní výbor má pravomoc vyžádat si stavební deník od zadavatele kontrolované zakázky? Odpověď: ANO/NE

  reagovatJednoduchý dotaz na p. Kohouta2018-05-09 17:48:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  A Vaši výzvu k tomu abych si zjednal pořádek mimo polici mám chápat tak, že si najmu Ukrajince a oni to vyřídí nebo kam tím míříte??? Jdeme právně do Pákistánu a dál....?

  reagovatJiří Kohout2018-05-09 17:01:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Zkuste si to tady v tom vlákně pročíst, než zase stupidně zopakujete ptákoviny co slyšíte. Tady je to asi normální. Já bych rád jednou poznal ty pomlouvače osobně. První, kdo to otvíral byl Lajtoch, Zatloukal, aniž by ti dva vůbec přemýšleli co to je udání. Přijďte, já Vám to JEDINÉ trestní oznámení, které jsem za celý svůj život podal. To bylo na dacany, co se rozhodli, že mi svoji výstavbou zničí dům a podle mého názoru i ovlivňovali rozhodování stavebního úřadu v můj neprospěch. Změna pozemkového uspořádání, likvidace příjezdové cesty k zahradě, technologie výstavby, že jsem akorát zaplakal nad tím, jak mi popraskal kompletně celý barák......atd. Pokud to udělají zase, opětovně do toho jdu natvrdo i za cenu, že mě tady budou svině a zbabělci pomlouvat, až se jim bude kouřit od klávesnice. A Vy jste zase další zbabělec krytý anonymitou....jak to nazvat - česká férovka?!

  reagovatJiří Kohout2018-05-09 16:58:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hlásali jste transparentnost

  místo toho tahání se o stavební dník, peníze za stavbu cyklověže. Tato stavba, dle mého, byla prospěšná pro všechny, co na kole dojíždí pracovat na dráhu anebo jezdí na kole na vlak! Pokud vím, jméno pKohouta nebylo v souvislosti s touto stavbou rozporováno. Spíše se jedná o jeho významné zapojení do různých "udavačských kauz". Že se nestydíte, pane Kohout. Jste dospělý člověk a neumíte si sjednat pořádek jinak než udáním?

  reagovathlahol2018-05-09 16:31:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No tak to mě tedy těch 248 000 Kč pro Prachaře vadí. Nevíme ani za co to dostal. Vy říkáte za rychlou a potřebnou práci. Já se ptám za jakou, dodnes to nevíme. Co přesně stálo těch 248 000 Kč? Sepsání smlouvy? Nebo dvou smluv? Co přesně za ty nehorázné prachy vlastně udělal? A proč na to vítězná firma nevybrala někoho jiného, ale zrovna jeho? Nezlobte se na mě, ale to zcela evidentně není odměna za nějakou práci, ale odměna za to, že té firmě zařídil bezva zakázku. To je celé. Tu práci mohli klidně udělat úředníci, kteří jsou za to placeni a ne Prachař za čtvrtmilionový bonus. Jestli takto si nějaký člen ANO napakuje kapsu u každé městské stavby, tak jim skutečně bude líp. Tohle se stát za Lajtocha, tak ho vedou z radnice v poutech. Ale za ANO se krást může a ještě si to obhájí. Neuvěřitelné!

  reagovattak to teda ne2018-05-09 13:49:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Karle

  Kontrolní výbor má pravomoc vyžádat si stavební deník od zadavatele kontrolované zakázky? Odpověď: ANO/NE

  reagovatJednoduchý dotaz na p. Kohouta2018-05-09 13:46:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Karle

  Toto nerozporuji. Tehdy jsem ještě cítil odpovědnost za koalici, tedy jsem s Petrem Merinskeho neměl problém, někdo to řešit musel dnes už mám pocit, že vše je jen ANO. Deníky jsem nepodpořil, protože už bylo u konce šetření trestního stíhání a kontrolní výbor nemá takové kompetence jako policie. Ta to odlozila. Více to neřeším.

  reagovatJiří Kobout2018-05-09 12:13:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • upřesnění dohadů - odpověď na " To pane Kohoute"

  Tak jsem byl upozorněn, že zde probíhá žhavá diskuze na téma Cyklodům. Ač s Jiřím v mnohém nesouhlasím a mám i kolikrát výhrady k jeho jednání, tak v tomto případě, s ním souhlasím a říká to naprosto srozumitelně, že on s tím toho společného moc nemá, jen to, že byl součástí kolektivního orgánu - rady města. Rozhodnutí rady v působnosti VH úkoluje jednatele. Znova ještě upřesním, a to, že rada v působnosti Valné hromady může jako zástupce majitele(tedy města) úkolovat Přerovskou rozvojovou, tedy jejího jednatele - Měřínského. Úkolovat i jmenovat a odvolávat. To už nevím, jak bylo hlasováno a jestli JK souhlasil s špatným financováním a např. i vydáním Stavebního deníku, či byl přehlasován. Prostě rada ani v působnosti Valné hromady nedokázala nebo nechtěla nařídit Měřínskému aby postupoval transparentně. Já jsem byl v tu chvíli jednatel a rezignoval jsem záhy z tohoto důvodu, že rada nastavila naprosto nestandardní postup financování -- půjčka města 2 mio se začátkem splácení 2021, kdy už tam nebudou - úplná zhovadilost, místo jasného rozpočtového opatření se souhlasem zastupitelstva, nebo navýšení základního jmění společnosti města - Přerovská rozvojová (stačilo vyargumentovat). Naprosto čisté a průhledné. Nestalo se tak a v radě si Měřínský začal dělat co chtěl, a to i přes nesouhlas Petra Vrány, který v inkriminovanou dobu byl na dovolené, se nechal zvolit novým jednatelem. Potom to završil jasnou a otevřenou lží, že já jsem podepsal Smlouvu o dílo a neuměl se za to ani omluvit. Přestal úplně komunikovat s Kontrolním výborem, který má právo ptát se na tyto věci, které samozřejmě s radou a jejími rozhodnutími souvisí a požadovat po radě aby zasáhla jako zástupce majitele v působnosti VH. Tím se jen víc rozběhla jeho arogantní drzost a myslel a myslí si, že on může cokoliv. To byl problém, který nejvíc dráždil a dráždí lidi. A ne nějakých 248 tis, které vyfakturoval Ant. Prachař za přípravné a projektové práce. To byly prachy za odvedenou činnost a velmi svižnou a potřebnou pro realizaci. To, že za tento postup odpovídá JK jen tím, že jako radní odsouhlasil tu hloupě vymyšlenou půjčku a možná i hlasoval pro zvolení Měřínského, je naprosto zřejmé. Pak už to byla máčka jednatele. Tedy v tomto případě Jirko jasné a v další věci ani nekomentuji. Mohls zavolat, podpořil bych Tvůj jasný výklad.

  reagovatKarel Bořuta2018-05-09 10:55:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Lži anonymně

  Tak se je občas pokusím vyvrátit, ale účinek je podobný jak hrách na stěnu házet. Kdo má jaké kompetence nějak nechápeme a ani nechceme, jen jsme hluboce přesvědčení o vlastních pravdach. Není nutno cokoli dokládat, prostě je to hajzlik, tak ho ještě víc anonymně podelame......no té konstrukce tady mnoho neužijeme, pomluv, zášti a averze nesčetně.

  reagovatJiří Kohout2018-05-09 09:09:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Opravdu

  dobra poznamka a tecka za touto hloupou diskuzi. Tato pani doplnena Merinskym v tandemu s Kohoutem by byla jeste horsi pohroma nez ted stary komanc. Krouzkovat slusne lidi. Jina moznost neni.

  reagovatTo je2018-05-09 08:35:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: Pěkná tečka za plodnou diskuzí!

  Vykroužkovat Koňský Chrup směrem na poslední řádek, kam patří!

  reagovatjízda2018-05-09 07:45:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: Pěkná tečka za plodnou diskuzí!

  "politika", který mele hodinu nebo popíše tady 100 stran, ale ve výsledku neřekne vůbec nic nebo si prosadí jen tu svoji jedinou pravdu. To je opravdu hnus co za lidi leze do veřejných funkcí a ne a ne vypadnout. Proč jim to někteří voliči stále a dokola i po převlečení kabátu umožňujete?!

  reagovatUkázkový prototyp2018-05-07 18:08:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To pane Kohoute

  však rada odsouhlasila a doporučila jednateli PR. Nebo to také není pravda? Takže se toho na radě probíralo více a v tomto máte prsty určitě. Jaký byl důvod takto rozhodnout? Je to tajné nebo si už zase nepamatujete?

  reagovatNeukázat nikomu stavební deník2018-05-07 17:20:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To pane Kohoute

  to je přitažené za vlasy. Pouze tvrdím, že od chvíle, kdy se svěřila realizace cyklodomu do Přerovské rozvojové, tak ji kompetenčně neměla rada města pod sebou, ale výhradně Přerovská rozvojová a její jednatel. On radní jako celek neinformoval o krocích, které hodlá učinit, pouze jsme se dozvídali co proběhlo a jak. Více v tom není potřeba hledat.....

  reagovatJiří Kohout2018-05-07 16:32:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • za vše můžou v Přerovské rozvojové jsme se dozvěděli od Kohouta.... tam za všechnou můžou....

  reagovatpane Kohoute2018-05-07 14:51:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Občane

  Také Vám přeji pěkný den

  reagovatJiří Kohout2018-05-07 11:31:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Pěkná tečka za plodnou diskuzí!

  Co mu táta kdy kam strkal, nevíme! Rozhodně tady Kohout posloužil dobře řadě z nás otevřít oči. Nad marasmem, v jakém je dnes Přerov díky SpP, ANO, Nezávislí, prosperita! Na straně druhé, Kohout alespoň napíše svůj názor. Jiní s přezdívkami tak odpornými, že by raději ani neměli vystupovat na veřejnosti. On se nebojí a jde do toho, no je to voják! Ale jinak se všemi souhlasím, marasmus a podvody se tam dějí více než za bývalého vedení. Částky za nesmyslné studie přivedou vedení odboru do pěkného průšvihu.

  reagovatorel2018-05-07 08:34:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je nehorázné jak udavačský gauner Kohout dovede překrucovat naprosto vše. Kohoute co ti táta strkal do zadnice že si takový zamindrákovaný zmrd

  reagovatObčan2018-05-07 08:09:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Milý h.a.

  Proč se pořád snažíte někoho nachytat, že má informace a přístup ke spisu? Tohle je akorát tak váš způsob. Informace o čem bylo TO na cyklověž a s jakým výsledkem dopadlo šetření jste všude roztroubili po jeho ukončení s velkou parádou hlavně vy s Meřínským, takže nehledejte neexistující a zavzpomínejte.

  reagovatPodle sebe soudím tebe.2018-05-07 07:34:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale, ale. Jistě má vysvětlení. Čtěte pozorně. Celé to začalo, když jsem tomu pánovi, co vás tu jménem občanů vyzýval, ať nekandidujete, vytkl, že k tomu nemá mandát, mluvit za všechny občany. Pak jsem Vás se Vás zastal před Nývltovou a těma Dirgama, co tu dali k lepšímu svoje zkušenosti z vojny. Dám za pravdu, máte-li ji. Zde jako jediný, pokud správně počítám. A Vy se do mě furt navážíte, co čekáte? Ano, tati? Dovolíte-li, pro dnes končím. Jináč nám budou vyčítat, že tu sedíme do noci a zítra neodvedem odpovědně svoji práci. Tož zas někdy, dobrou

  reagovath.a.2018-05-07 00:42:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milé h. a.

  Uhýbate.......pece s jakou mě pitvate hledáte výroky, hodnotíte no tak tu péči očekávám i v jiných podobných situacích kolem jiných nicku,. Ovšem neděje se nic...... Pozoruhodná selekce. Má vysvětlení...?

  reagovatJiří Kohout2018-05-07 00:24:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Milý h.a.

  Proč s ptáte na nějaké (jakékoli) TO ausgerechnet mě, tomu nerozumím. Mám informace jen z veřejných zdrojů, rád těžím z Vašich výroků. Nemám Vaše styky a páky. Moji spolupracovníci nepoužívají odposlechy. Nebylo by jednodušší prostě odpovědět na moje otázky, než neustále uhýbat a v každé druhé větě užívat slovo udavač a sousloví trestní oznámení, trestní odpovědnost, atp. Např. co by Vám udělalo, kdybyste vysvětlil svůj výrok o tom, že Vám z Rozvojové poskytli informace o VŘ na cyklodům později. Co by Vám to udělalo, kdybyste odpověděl, např.: Ne, VŘ městem zřízených organizací nekontroluju, to jsem jen tak kafral. Furt hledám to Vaše vyjádření o "věděl ale neoznámil", takže prohlížím Vaše příspěvky 2,3 roky zpátky. Myslím máte docela štěstí, že ti, kterých se týkají Vaše nadsázky o zkorumplovaných (x), taky rozumějí nadsázce. Za (x) si jistě, s Vaším přehledem, správně dosadíte.

  reagovath.a.2018-05-07 00:13:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milý h.a.

  Myslím, že ten erektus co se tu rozpoutal kolem cyklodomu je v mnohém docela poučný. Všimněte si jedné věci, kdosi tu zmiňuje dokonalou znalost spisu a informace o TO podaném na cyklověž. To zná jen úzký okruh lidí. Podat TO, je podle mého názoru, právo každého člověka, ovšem následná kampaň vedená na téma udavač není o právech, ale je to o něčem zcela jiném. Je to o lidské ubohosti a mstě. Nikoho ze zde diskutujících to ani nenapadne, nevnímají to při tom spravedlivém osočování...:) Zásadní otázka na Vás zní, proč je anonymní kampaň o udavačích vedena pouze jedním směrem výhradně ve vazbě na TO podané na Lajtocha a spol. a nevede se směrem k jiným TO podaným již nikoli na bývalou politickou reprezentaci, ale na nás? Oni nejsou odsouzeníhodní udavači? Myslíte si, že jde o ryzí občansky zdůvodnitelné chování objektivní chování normálních lidí?.......já si to rozhodně nemyslím. Neustále se mi potvrzuje to co tvrdím a to, že tady jede anonymní ubohá politická kampaň a vedou ji pouze ti, kteří na ni mají žaludek...... já tedy rozhodně ne. Dokonce se i podepíši a tomu svinstvu čelím pod plnou identitou. Nadsázka, nenadsázka. I Vy dobře víte kam patříte, že....?

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 23:48:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklověž

  nevíte nic, zajímavé. Tak se informujte.

  reagovatNajednou2018-05-06 23:10:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:IOP09

  obhajoby vašich nenahraditelných a tak prospěšných skutků (prevence kriminality, politika zaměstnanosti,...)?

  reagovatA kde jsou další2018-05-06 23:09:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Spousty věcí se stanou aniž mají trestně právní důsledky, a kolikrát jsou i zásadním pochybením. Někdy se na to přijde až po dlouhých letech předsoudních a soudních tahanic. Zajímalo by mne, co pan Kohout myslel tím " ... vyberko běželo v Přerovské rozvojove a tuším ho řešila najatá společnost. Neřešila ho ráda, tedy jsem mnoho informací dostal později." ve svém příspěvku Cyklovez z 2018-05-06 21:23:31. Že by kontroloval VŘ v městem zřizovaných společnostech? No aspoň mu je poskytnou, byť si žehrá, že později, a nemusí už absolvovat takové anabáze jako kdysi v Teple, že ano. Hele, pane Kohoute, pokud se Vás předchozí nějak dotklo, vězte, že bych si nikdy nedovolil takto to formulovat, kdybych si nebyl jistý, že rozumíte nadsázce.

  reagovath.a.2018-05-06 22:57:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklověž

  Nevím jak celou věc šetřili ani neznám obsah TO, ale neumím si představit, že to prosetrili jen ve vazbě na financování a nešli dal....... to se mi zdá velmi podivná dedukce. Nebo máte informace přímo ze spisu?

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 22:52:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklověž

  Proč tedy nekonala policie, pokud tvrdíte, že vyberko a průběh zakázky vykazoval znaky trestného činu? Ta snad jako jediná je schopna to posoudit. Z čeho vycházíte Vy?

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 22:49:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Oponenti koalice

  bylo jen na způsob financování. To neznamená, že příprava, průběh a způsob výběru "jediného" dodavatele + příprava, průběh a výsledek výběrového řízení + příprava, průběh a dokončení samotné realizace, nenesli znaky trestného činu. Takže neplantejte jabka s hruškama, neházejte všechno do jednoho pytle a neblbněte lidi.

  reagovatTO u cyklověže2018-05-06 22:41:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklověž

  a přece jen této vaší verzi věříte, tak zbytečně nepátrejte a nehrajte si opět na chudáčka. Škoda času.

  reagovatSám jste si odpověděl2018-05-06 22:30:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklověž

  Tak mi tedy ysvetlete v čem ten podvod spočívá. Policie ho neodhalila , ano v reálu nebyl takový projektant jaký měl být podle výběrového řízení, ale pořád to neřeší, JK to mohlo ovlivnit danou cenu od jediného dodavatele. To je to oč tu běží..... Chyb v projektech vyrobili i ti před námi požehnaně ale to neznamena, že je to zásadní pochybeni s trestné právními důsledky. A o to jde........

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 22:21:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklověž

  dělat ze sebe debila vám jde ještě lépe. Zůstaňte si u své verze, ale aspoň ji lidem nevnucjte jako pravdivou.

  reagovatChápete to velmi dobře a2018-05-06 22:01:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklověž

  To pochybeni tedy jak ovlivnilo cenu projektu a jediného existujícího dodavatelé.dila.......? Pořád to nechápu. ,

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 21:50:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kamarad

  Se nějak do těch uvozovek dostal, ne.....?

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 21:45:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklověž

  Tak to si děláte prdel? A k čemu je potom zákon o zadávání veřejných zakázek a zadávací podmínky, když jsou to pro vás jen formality? Proč tedy v jiných zakázkách vylučujete uchazeče za nesplnění těchto, podle vás, pouze formálních podmínek a u cyklověže to prošlo? No to je zajímavý, spravedlivý přístup a pohled.

  reagovatFormální náležitosti?2018-05-06 21:44:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To divím se Vam

  je slovo kamarád v uvozovkách víte ;-)

  reagovatProto2018-05-06 21:39:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklověž

  Možná nesplnila formální náležitosti projektu, ale pokud je jediný dodavatel a jediná cena, nemohla být soutěž ohrožena. To je logika..... Nic víc.

  reagovatJiří Kohkut2018-05-06 21:38:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklovez

  jste si cíleně a vědomě "vyrobili" spolu s Prachařem. Výběrové řízení šlo nastavit jinak, ale to by z toho Prachařovi nic nekáplo.

  reagovatJediného dodavatele2018-05-06 21:38:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To divím se Vam

  O jakých kamarádech v politice mluvíte? On se tam někdo pasovat Z mého kamaráda a pak mě pomlouvat? Dobře úsměvné tvrzení...... :)

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 21:37:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Cyklovez

  tak šlo o nesplnění zadávacích podmínek na straně zhotovitele který neměl už ve výběrovém řízení a následně na stavbě autorizovaného inženýra v pozici stavbyvedoucího. A to si myslím, že vliv na ohrožení soutěže mělo. Takže opět bagatelizujete a ohýbáte skutečnosti k obrazu svému.

  reagovatPokud se dobře pamatuji,2018-05-06 21:34:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • IOP09

  Mohli jste si vyhnout rukávy a jít to řídit v době, kdy celou záležitost šetřila policie. Jinak pro naprosté alergiky na SpP, tak pokud už to tady přistálo, a drahé je to jako čert, tak se prostě musím chovat tak abych celou investici nezddfraudoval, ať už mám výhrady či nikoli. To bylo jediné možné řešení, kdy hrozila při zastavení projektu sankce v hodnotě celého díla....... Tedy nic jednoduché, ale chápu všechno Lajtoch, amen...... :) Pro mě další zděděný průšvih.

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 21:30:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • p. Kohoute

  Já dostávat pořád všude a za všechno takovou čočku, být za udavače, být pomlouván a sprostě urážen kolegy a "kamarády" (a to mi věřte, že byste se hodně divil kdo a jak o vás mluví), tak se přinejmenším už v "komunálu" neukážu a Přerovu bych dal sbohem. Jenže k tomu člověk potřebuje určitou míru sebereflexe a ta vám chybí. Pasoval jste se totiž do role zachránce města, žalobce i soudce v jedné osobě, všeználka, Dona Quichota, pana dokonalého a to se nikomu nikdy moc nelíbí a akorát jste si tím nasral do hnízda!

  reagovatDivím se vám2018-05-06 21:24:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cyklovez

  UOHS napsal, že tam nebyl autorizovaný projektant či co a že tím mohla být ohrožena soutěž. No poučné by bylo, kdyby mi i vysvětlil, jak autorizovaný projektant mohl ohrozit soutěž, kde je jediný dodavatel díla. A to slovo Mohla je poměrně příznačné....... vyberko běželo v Přerovské rozvojove a tuším ho řešila napjatá společnost. Neřešila ho ráda, tedy jsem mnoho informací dostal později.

  reagovatJiří Kobout2018-05-06 21:23:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Harley udal a a psal dopis

  Dopis jsem psal, kdo udal by mě fakt zajímalo...... jinak anonymní nenávist jen teče..... :)

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 21:18:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No, Kohoute, a to si představ, že bývalí radní stavěli mosty, domov důchodců, opravili zimák a ještě u toho taky pracovali. A ještě chodili po soudech, protože je nějakej hajzl udal a psal dopis nejvyššímu státnímu zástupci, že si lid přeje, aby byli spravedlivě souzeni. A proč to ten hajzl dělal? Protože ten hajzl měl prý nějaké indicie nebo tak něco...

  reagovatvzpomínáme...2018-05-06 21:07:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ÚOHS vs. Cyklověž

  Pane bože já se velmi omlouvám, vždyť SpP a ANO neuznává rozsudky soudů, tak nějaké rozhodnutí ÚOHSu mají teprve úplně u prdele, že? :-))

  reagovatbp2018-05-06 21:04:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Oponenti koalice

  IOP09 = chlubíte se cizím peřím. Prevence kriminality = ještě větší bordel v Přerově a úlevy cigánům a to vše z peněz daňových poplatníků. Aktivní politika zaměstnanosti = černý nefachčenka se vám vysmáli do ksichtu. Finanční a rozpočtový výbor = kapitola sama. Mnoho dalších problematik = jedno velký hovno. Takže co tam máte dál?

  reagovatSebechvála smrdí2018-05-06 21:01:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak Kohout má zásluhy na implementaci IOP 09? Na projektu, který vznikl za bývalé koalice a Kohout jej těžce kritizoval, přestože byl téměř celý hrazen z dotací? A teď si dělá reklamu na tom, že on ho "implementoval"? No tak to už musí být hodně velká zoufalost.

  reagovatdotaz2018-05-06 20:53:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Oponenti koalice

  Doložte jasné a nezpochybnitelné důkazy, že je Jirka blbec. Jinak se jedná o opoziční anonymní účelově motivovaný boj :-) Bez jasně doložených důkazů, řádně podepsaných pod plnou identitou, Jirka svou blbost nikdy neuzná :-)

  reagovat:-)2018-05-06 20:50:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Oponenti koalice

  Řešil jsem pro mě dominantní témata - prevenci kriminality, implementaci IOP09, na to navazující rozvoj MAN, aktivní politiku zaměstnanosti, finanční a rozpočtový výbor. Na jednoho člověka, který má ještě vedle toho pracovní povinnosti poměrně dost. Mnoho dalších problematik ještě následovalo, to přinesl život města - No a nějaký rozumný a pro město i občany přínosný výsledek toho "snažení" by byl? Mě nic nenapadá.

  reagovatbp2018-05-06 20:42:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Oponenti koalice

  Ty jsi Jirko blbec. Promin. To se neda prehlednout.

  reagovatSmankote2018-05-06 20:35:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Oponenti koalice

  A co ÚOHS vs. Cyklověž?

  reagovatbp2018-05-06 20:19:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h.a.

  Na něco si vzpomínám, něco jsem již zapomněl. Přesto jsem s Vámi dominantně řešil ty témata, která jsem popsal a která mě vedla k závěru. Na těch jste si dal záležet.....

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 18:53:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Oponenti koalice

  Řešil jsem pro mě dominantní témata - prevenci kriminality, implementaci IOP09, na to navazující rozvoj MAN, aktivní politiku zaměstnanosti, finanční a rozpočtový výbor. Na jednoho člověka, který má ještě vedle toho pracovní povinnosti poměrně dost. Mnoho dalších problematik ještě následovalo, to přinesl život města. Nedělám to pro vděk, tedy mě tyto odsuzující komentáře nerozhodí. Oprava chodníků je pro město možná stejně důležitá jako mosty. A ten na Dluhonice + přípravu silničních staveb nelze přehlédnout. K cyklodomu jen podotknu, že trestní oznámení bylo naprosto jalové, protože ho policie odložila. A Jo - Skládale, to, že někdo podá politicky motivované TO neznamená, že policie automaticky bude konat. Tak to není, ona musí zadokumentovat znaky trestného činu a ty v tomto opozičně inkvizičním procesu prostě nebyly, byť chápu, že se těšíte na Měřínského stavební deníky. Váš boj.....jedna věc je se tvářit, že to je dobrá věc, druhá kriminalizovat zákonný proces přípravy stavby.....ono žádné trestní oznámení na nás neuspělo a to je vizitka opozice, nikoho jiného.......

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 18:51:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Souhlas s h.a. Cyklovez dobry napad, slouzi ale ten zpusob jednani kolem byl jednoznacne ukazkou arogantni a namistrovane komunikace s opozici, ktera se jen ptala ale vez uznavala take jako dobrou vec. Tady je problem. Komunikace.

  reagovatjo2018-05-06 18:11:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo a cyklověž, tam jsem taky na Vaší straně, pane Kohoute. Resp. na straně koalice. Podle mého dobrý záměr, na přerovské poměry superrychlá realizace. Škoda, že jste to pokazili silovým vypořádáním se s námitkami.

  reagovath.a.2018-05-06 17:47:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Josefe, jedine co zvladli je zmrsenym zpusobem postavena cyklovez, doprovazena TO a vysetrovanim. A pocitam, ze po volbach bude muset Mera z Rozvojove a z ucetnictvi a vykazu a stavebniho deniku se dovime zajimave veci. No a pred tim treba Kohout absolutne zavira oci a nechava spinu jen na ANO. Ryzi charakter.....

  reagovatjo2018-05-06 17:38:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h. a. 2018-05-06 16:21:00

  No a školu v Předmostí, přístup k datům MP. Plus temata, kde jsme měli shodný názor - hazard, vybírání za rychlost, co si jen tak narychlo vzpomínám.

  reagovath.a.2018-05-06 16:53:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už se vyprdněte na to nadávání p.Kohoutovi, že psal dopis státnímu zástupci. Vždyť už to snad všichni víme. Každý si o bohulibem jednání dotyčného udělá obrázek sám. Mě spis zajima, co konkrétního a viditelného je za tímto radním...protože, bohužel, kromě toho dopisu si ho lidé s jinými věcmi nespojí. Ať je P.Lajtoch a další politici vinný či nevinný, štáby jako je zimák, domov důchodců a most, budou navždy spjaty právě s nimi. Se současnou koalicí si máme spojit co prosím? Jaký počin kromě pár metrů cyklostezek a počáraných cest- pásů pro cyklisty máte prosím za sebou? Jak jste vyřešili problematiku skládkování odpadů? Nějaké memorandum mi nestačí. Tak co?

  reagovatJosef2018-05-06 16:52:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h. a. 2018-05-06 16:15:53

  Nikoli trestný čin, ale některý z vyjmenovaných trestných činů. Jsem rád, že si vzpomínáte.

  reagovath.a.2018-05-06 16:48:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Dívejte se raději na hokej a

  Nápodobně fotbalisto :-))

  reagovatbp2018-05-06 16:43:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dívejte se raději na hokej a

  Hokej si strč do piče.

  reagovatjááá2018-05-06 16:23:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dívejte se raději na hokej a

  takový blitky si strčte do řiti pane radní.

  reagovatbp2018-05-06 16:22:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h. a.

  Pomohu Vám. Nemyslím si, že bych poslední rok řešil s Vámi něco jiné než trestní oznámení, dopis státnímu zástupci a dalsi variace na možné výroky ohledně trestních stíhání. Pletu se? Myslím že nikoliv. Tři roky zpět si pamatovat co jsem řešil konkrétně s jakýmsi nickem h. a. tak to nedávám.

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 16:21:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h. a.

  Stále stejný model... :) Je to obecná povinnost konat dana zákonem, pokud víte, že někdo páchá trestný čin......No jsem zvědav co najdete a jestli se budete obtěžovat to dát do souvislosti.

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 16:15:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h.a. 2018-05-06 14:44:18

  Váš návrh mě vrací do diskuse, díky za nabídku. Projděme si teda ona témata, souhlasím. Tentokrát jsem hledal to, ve kterém tvrdíte, že jste cosi musel udělat, jinak by Vás mohli trestně stíhat za "věděl, ale neoznámil". Dávám do políčka Hledaný výraz různá slova, jména, podstatná i přídavná, dokonce i to, které v souvislosti se svojí osobou hojně užíváte a které já v souvislosti s Vaší osobou nikdy neužil, byť to i v tomto threadu tvrdíte. Vyskakují mi různá, podle Vašeho vyprázdněná témata s různou mírou nadsázky, ale to co hledám ne a ne najít. Mohlo to být tak před dvěma, třema roky, nevzpomínáte, pomůžete? Mám pocit, že zdejší vyhledávač hledá jen ve článcích a ne v příspěvcích.

  reagovath.a.2018-05-06 15:48:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To tak jo a jiné nicky

  Je to marny... nejak jsem si nevsiml, ze bych byl nasrany. Jsem v poho a nikdo z vedeni mesta me nezajima a Vy uz vubec ne. Jen jsem sem zbytecne vlezl. Ted jdu ven a na Vas seru, postizeny a zakomplexovany chudacku. Sbohem.

  reagovatTak jo2018-05-06 15:08:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hele výzvo

  Tak už nám konečně sdělte, kdo mě vyzývá. Vám to připadá normální? Spíš to vidím na blázinec......o jakém spisu mluvíte a kdo z SpP v tom má mít prsty?

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 14:47:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h.a.

  To máte jednoduché. Projděte si témata, která mě nutíte tady komentovat. Jsou již sice prázdná, stará a byť nemáte argumentační sílu mi cokoli nastrčit na hlavu, přesto jsou Vámi stále otvírána a vždy významově posouvána směrem k mému jakémusi provinění ve smyslu co jsem si to dovolil, zda mi to připadá normální atd. Vždy se v rámci těchto diskuzí hojně vyskytuje slovo udavač a udání. Pokud mě paměť neklame, téma je nahozeno nickem, který pak mlčí, o to zdatněji navazujete Vy. V rámci daného celkem slušně vyhroceného prostředí vyvolané ostrým útokem proti mě pak vystupujete i smířlivě, přesto v návaznosti na dané téma. Je nepodstatné zda je osočení pravdivé či nikoli. Téma udavač je nastoleno. Tyto aspekty se k sobě v anonymních diskuzích svazují a lidé si je tak pamatují. Asi nemusím být psycholog, stačí si vzít lidovou pranostiku se rčením - na každém šprochu, pravdy je trochu a přidám k tomu - mám strach aby mě neublížili - a je to uzavřený kruh obvinění a viny bez důkazů.......Je to poměrně slušně pravděpodobné, že si diskuzi s použitím jiných nicků moderujete sám a cíl je jediný, obnažit mě při nějaké chybě, pak téma předat dál někomu jinému nebo ho pitvat sám pod jiným nickem. Pokud to vše sečtu a podtrhnu, patříte do tábora těch, jejichž ego je těžce zasaženo neúspěchem v posledních volbách a na to konto děláte poměrně sofistikovanou a politicky špinavou práci na těch, kdo Vám k tomu dá příležitost. A to jsem já se svým neanonymním vstupem na tyto stránky. Přesně na to anonymní nick dokonale vyhovuje. V tom jsem my dva naprosto jinde. Jinou motivaci proč do toho tady opakovaně jdete Vám neuvěřím, protože je krajně nepravděpodobná. Respektive uvěřím, pokud zjistím kdo skutečně jste a to je jistota, že se to nikdy nedozvím. Sám víte, že přiznat identitu v rámci anonymní diskuze, kterou se mnou vedete není o strachu z možných následků, protože nejsou a ani mě to do té míry nezajímá, abych kvůli těmto anonymním manipulacím kohokoli žaloval - je to marné a vyhozené peníze za právníky - tedy je to pouze o tom, že máte důvod zůstat v zákrytu, protože by vyplavaly vazby a motivy proč to děláte. To nechcete, protože by pak celé to snažení ztratilo náboj a smysl, pokud by se provalil fakt, že je politika a produkt některých politických kruhů a otočilo by se to proti původci této strategie. Jediné co nevím, kdo s poškozeným egem chce tak moc uspět, že na to jde takto v ryze anonymní rovině, zda jste skutečně politik s pošramoceným egem nebo jen jeho spřízněná duše. Přesto si myslím, že to do mnou vykresleného schématu docela dobře zapadá. Proto zůstává v platnosti mé tvrzení o tom, že mě popotahujete z udavačství, Témata a duch diskuze je naprosto jasný a Vaše motivy jsou na to konto poměrně jasně definovány......

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 14:44:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dobrá Kohoute,

  když konkrétně tak konkrétně. Půjdeme spolu na PČR. Tam v konkrétním spisu, ve kterém má SpP prsty a vy taky, protože rozšiřujete informace z tohoto vyšetřování, se konkrétně budeme bavit o konkrétní kauze. I o tom, o čem vyprávíte, že ...kdyby, tak by byli všichni zavření, potrestaní...jak rád důležitě sdělujete. A pokud se prokáže, že lžete a úmyslně špiníte další osoby, odstoupíte z veřejných funkcí! předsedou VV klidně zůstaňte, to je taky partička A že mám na ta vaše slova svědky! Takže, hrdino Kohoute, stanovte termín.

  reagovatvýzva2018-05-06 14:22:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To tak jo a jiné nicky

  Přečtěte si větu na kterou se odvolávate a doufám, že ji pochopíte v plných souvislostech, jinak je diskuze marná. Ptám se co jsem porušil, že mě vyzyvate a opět musím číst vaše averze bez toho, že byste byl jen trošku konkrétní. Že jste nasraný je Vas problém, ne můj .....

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 14:02:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme,

  Pane Kohoute, laskave se vzpamatujte, na vysetreni si zajdete Vy, opravdu to potrebujete. Vy jste rekl, ze nemate problem odstoupit a ja Vam rekl, at to tedy udelate. Vy ihned napadate a vyhrozujete. Fakt statecne. Na Vas exhibicionismus ja kaslu, jsem na anonymnim webu ale i tak jsem slusne zareagoval na vase utoky. Nejsem zadny byvaly politik a uz vubec ne budouci. Ta spina mne miji. Jen jsem napsal svuj pohled na Vasi ^praci^ a myslim, ze muj pohled neni zdaleka osamocen. A Vy i dalsi tzv politici, co se bez znalosti a zkusenosti nacpali do vedeni mesta jsou mi fuk. Nikdy jsem politiky nepotreboval a nebudu. Prici se mi to a je to odporne, stejne jako ti konkretni lide. Zijte dal va sve vyjmecne bubline.

  reagovatTak jo2018-05-06 12:57:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já Vás popotahuju za udavačství? To je pro mne další diskuze ztráta času. Zase se v tech anonymech ztrácíte.

  reagovath.a.2018-05-06 12:35:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme,

  Kdo ze statečných Přerovanu mě vyzývá k odstoupení a proč? Kradu? Porušil jsem zákon? Mám být připosraný z anonymních výzev? Nechcete si zajít na vyšetření? Mandát naplním a volby určí kdo bude pokračovat a kdo už nedostane důvěru. Vy sám o tom nemáte sílu rozhodnout. A doporučuji Vám akceptovat vůli lidi, ta je určují pro to, kdo je zastupuje a je zcela jedno, jaké motivy pro svoji volbu mají......

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 12:25:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  A protože jste statečný anonym, tak se nemusíte bát, že Vás v budoucnu h.a. a jíní anonymní přispivatele, kteří mají až nadstandardní péči o můj morální kredit, budou popotahovat z udavačstvi. Anonymní podněty patří k našemu národů stejně jako jako vůl do stáda krav. A za povšimnutí v budoucnu bude zajisté stát nezájem o množství podnětů, které po naších oponentech zůstanou. A pravda je taková, že oni sami sebe pitvat nebudou a mě ta prizemnost a prostoduchost míjí. Je to jejich život. Jak jsem řekl být politikem není nárok, pouze dočasny statut. Nebudu v politice, také budu žít a docela v klidu a v pohodě s hloupymi anonymním útoky nebo bez nich, je to zcela jedno..... A toho se držím.

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 12:18:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Omyl anonyme

  Kdyz nemate problem odstoupit, ucinnte tak, uz jste i s ostatnimi udelali dost prasaren, respektive neudelali nic uzitecneho. Nez Vas i dalsi na podzim lidi vyfakuji. Ale na to ve sve jesitne vyjmecnosti koule nemate, pravda..

  reagovatTak jo2018-05-06 12:11:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omyl anonyme

  Nemám problém z funkce radního odstoupit, pokud by mě policie obvinila z trestného činu zpronevery, zneužíti moci veřejného činitele. Protože nemám žádné vazby na dodavatelské firmy a ty mi ani neposkytují žádné výhody, tak su naprosto klidný . Takže každý podnět na moji osobu skončí v koši. To budete muset ve své nevraživost zvládnout ať se Vám to líbí nebo ne. Napište si trestních oznámení kolik uznáte za vhodné. Klidně i neduvodne......

  reagovatJiří Kohout2018-05-06 08:40:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h. a.

  Sdílet, Kohoute, nemusíte. Nést morální zodpovědnost - to se u členů SpP nenosí, jsou bez morálky, bez charakteru. Jinak by v SpP nemohli být! Lidé a příslušné orgány vám sečtou všechny ty prasárny, co jste dělali. Konečně pocítíte sami na vlastní kůži, co to je být vyšetřován! A pranýřován v tisku! Kohoute!

  reagovata dost2018-05-06 08:15:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h. a.

  Ten nazehkeny vyrok je to obecně platby výrok. A podle mého názoru orgány činné v trestním řízení by měly produkovat fakta. Jestli to máte jako indicie je to Vas pohled a ten nesdílím.

  reagovatJiří Kohout2018-05-05 23:06:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vecnost

  Aha, už rozumím. Když se pomluva nažehlí na triko, je to nadsázka. Neboť trestní stíhání, obžaloba a soud jsou jasné indicie. Nebo jsem to zase nějak popletl?

  reagovath.a.2018-05-05 19:45:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kdy pracujete?

  jaký máte čas na svůj obchod když neustále kvákáte a na vše odpovídáte!

  reagovatasi tak2018-05-05 18:10:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nepomlouvejte pana Kohouta!

  Dokázal uhlídat lokomotivu cigány před cigány.

  reagovatArtaban2018-05-05 17:25:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak to klape doma?

  Co na to rodina, když jste tady nonstop nateplenej od pondělí do neděle v jakoukoliv hodinu několikrát denně a děláte jim takovou "reklamu" p. Kohoute? ;-)

  reagovatbp2018-05-05 13:12:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vecnost

  Indicie jsou podle Vas trestní stíhání, obžaloba a soud? Tedy dobře. Opět trochu odcházíme trochu jinam. Soudce prohlásil, že skutky se staly. Tedy indicie....... triko je nadsázka, chápu, že ji nerozumíte.

  reagovatJiří Kobout2018-05-05 12:42:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h.a.

  Taky zdravím. Pár dní jsem byl pryč. Ne, Nývltová nejsem. V tomhle vlákně u mě vítězíte, ono zase diskuzně porazit sráče, co na vojně dával deku a dneska se tím ještě chlubí - to není nic tak těžkého, takový žádné argumenty nemá, jen závěry. Největší dacani a křiváci, jejichž jedinou zásluhou bylo, že přežili první rok, si vybili svou malost na služebně mladších, a na které fyzicky nebo mentálně nestačili, těm dali deku. To je opravdu hnusný případ kolektivní anonymity. Doufám mne mezi takové dacany typu Nývltová a spol., nepočítáte. Snažím se být věcný. Třeba by mne konkrétně zajímalo, kdo to byli ti Oni, co kradou, když jste vy mlčeli (narážím na ty trika, co jste Vy a Vaše parta nosili) a jaké jste pro svá nažehlená tvrzení měli důkazy. Pravda, měli jste indicie ...

  reagovath.a.2018-05-05 11:18:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsem

  To tady vubec cetl a ztracel cas. Postizeni Kohouta se prohloubilo a to co o nem rikaji byvali spolubojovnici z armady je pravda beze zbytku. Neuveritelne, jak se clovek muze chovat.

  reagovatZe2018-05-05 10:18:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • prosím, nebavte se už s tím kokotem kohoutem, on se už odkrágloval sám, to už nemá cenu na něho reagovat......

  reagovatprosím,2018-05-05 10:14:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonymove

  To mají být ty fakta o které své pomluvy opirate? Dobrá práce.........

  reagovatJiří Kohout2018-05-05 09:08:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co říkají hvězdy dle Dagmar Kludské!

  Kohouta ve snu viděti: požár, slyšet kokrhání znamená, že se o vás šíří nepříjemné zvěsti, vidět ho mezi slepicemi naznačuje, že budete zanášet, a když ho vidíte zápasit, je to předzvěst bídy a války. Tak pozor na Kohouta! Tak se nedivte, co tady píše a jak se chová! Nomen omen! A on někdo odešel z radnice, Kohoute? A kdo to je?

  reagovatpro zde zápasícího Kohouta2018-05-05 07:04:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ubožáku Kohoute

  Víte, čemu se říkalo na vojně deka? Nebo mazácká pochvala? Mít takového vojáka v době v četě, rotě - základní vojenské služby, měl byste deku snad každý týden. Mazáckou pochvalu určitě nikdy, křivost se na vojně neodpouští! Jste ještě větší chudák, než jsem si myslel. Jste ostudou naší armády a ještě větší hanbou města Přerova, odkud ani nejste! Vás volit? Nikdy!

  reagovata dost2018-05-05 06:36:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Je to ubohé, ale tak nějak mi to k těm co odešli z radnice sedí. Ten styl poznávám.

  reagovatJiří Kohout2018-05-04 20:07:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, vy jste ještě větší ubožák a chudák, než jsem si myslel

  Dobře víte, že neříkáte pravdu. Jen díky udávání jste se jako SpP a jednotlivci dostali do vedení města, které je nyní v hrůzostrašném stavu. Je to ukázka touhy po moci lůzy! To se jistě rozumem přerovských voličů změní! Vy skončíte jako nula bez jakéhokoliv poděkování občanů. Pro ně jste žádnou práci nevykonal, jen dělal ostudu a předváděl se na zastupitelstvech. SpP je opravdu banda!

  reagovatubožáku Kohoutovi2018-05-04 13:24:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ubožáku

  Nevím jak Vám, přízemnímu anonymovi, mám vysvětlit pod svým plným jménem, že na Lajtocha jsem žádné trestní oznámení nepodával. To, že mě nemá rád je jasné každému, to je jeho věc, která mě netrápí, ale alespoň ho anonymně nepomlouvám. Se zaseknutým gramofonem se těžko diskutuje. Lajtocha šetřila policie a a ta se státním zástupcem vedla vyšetřování. Pak se i rozhodla pro obžalobu. To je celé. Není to rozhodnutí SpP, to mohou tvrdit jen hlupáci a nebo křiváci, kteří tak vedou anonymní politickou kampaň. Proto je anonymní, protože tu hanbu by ti pomlouvači, včetně Vás, nechtěli před veřejností nést jmenovitě. A k anonymnímu pomlouvání tenhle plátek slouží naprosto výborně. Takže čest zbabělosti vážený anonyme.

  reagovatJiří Kohout2018-05-04 13:02:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, jste obyčejný ubožák a chudák

  Kdybyste alespoň přiznal, koho jste udal, na koho jste poukázal společně s vámi podobnými Jandovou a Puchalským. Kolik stálo daňové poplatníky vyšetřování Lajtocha a spol a kolik stojí jejich nynější odškodné? Za to vše nese SpP zodpovědnost a proto, kdo je bude volit, volí to největší zlo, ubožáky a závistivé zakomplexovance. Dotaz - nechcete kázat ta vaše moudra v rodišti Jablonci? Dáme vám doporučení z Přerova. Preventistu kriminality, co divným způsobem manipuluje s veřejnými prostředky tam jistě nemají!

  reagovata dost2018-05-04 07:04:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Proč dost

  Neměl byste dokládat naopak Vy a Vám podobní anonymně? Snad něco tvrdíte tak to doložite. Je to docela jednoduché.......

  reagovatJiří Kobout2018-05-03 19:51:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Proč dost

  Soupis konci u čísla 1. Na můj dům mi prostě nikdo sahat nebude a to ještě v rozporu se zákonem. Pokud máte zájem, navštivte mě.

  reagovatJiří Kohout2018-05-03 19:46:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute,

  Vy, Jandová a Puchalský raději mlčte! Pokud jste takoví hrdinové, dejte sem soupis toho, koho jste udali pardon na koho jste podali oznámení s prosbou o pečlivé prošetření! A potom se začneme bavit o demokracii, o anonymních útocích, o tom, co stojí peněz daňové poplatníky vyšetřování bludů, vyplavených z vašich žlučí plných nenávisti a závisti. Vy tři jste přerovská trojce hamby!

  reagovata dost2018-05-03 12:42:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro čtenáře novin

  Už jen to, že někdo povýší anonymní útoky za relevantní, bez snahy cokoli ověřovat je naprostý úlet, ale už jsem zmiňoval, v těchto krajinách je pomluva naprosto běžný způsob komunikace a funguje již stovku let. Jak praví čtenář novin, stačí tu cokoli napsat a je to najednou pravda. Do redakce nevolám, na nikoho trestní oznámení nepodávám, nevyhrožuji nikomu POUZE se snažím čelit naprosté demagogii a lhaní anonymů směrem k mé osobě. Jak si to ten anonymní čtenář vysvětlí, že v mém případu ulétl netuším, ale podle jeho logiky je to přeci jasná věc! Zvedněte zadek z křesla a běžte si to ověřit, než vypustíte hlouposti. Předpokládám, že tyto všepravdy jsou zde vloženy s ohledem na diskuzi vyvolanou paní anonymní Nývltovou (asi ze seriálu ulice), všichni ji známe, že...... Tak už prosím vylezte z té zbabělé anonymity ať vím s kým se bavím. Výmluvy na strach neberu, je to jen zbabělost.....krom toho, že se zesměšníte, tak nic jiného Vám nehrozí.

  reagovatJiří Kohout2018-05-03 12:21:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro ctenare novin

  Velmi dobra glosa. Ale toho pana nize nezlomite. Jeho presvedceni, ze my vsichni tady jsme svine a on vyjmecny a spravedlivy, to se nezmeni. Zbyva jen peclive nezvolit v nejake skupine, ke ktere se samozrejmne prida. Do kanalu by mel odtect jiz davno sam.

  reagovatno jo2018-05-03 08:01:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • K čemu kdo co potřebují vědět, jak se kdo jmenuje

  V těchto otevřených anonymních internetových přerovských novinách se dobrovolně a svobodně, každý sám rozhode, zda se podepíše svým jménem anebo svoji identitu skryje, z různých důvodů, do anonymní značky. To se nelíbí těm, co mají máslo na hlavě. Právě oni neustále poukazují na nepravdivost komentářů. Proč by si ty historky ale někdo vymýšlel? No a tak určitě telefonují do redakce a vyhrožují, žádají jména a adresy pisatelů. Proč asi? Demokrati? No aby se mstili. A o kom se tady píše? O politice ve městě, politických zástupcích a šlendriánu v Přerově. Podepisující se a hlavně telefonující demagogové by tak rádi zaútočili na ty, co je kritizují, no a když to nejde, konzultují vše s právníky a hledají cestu na PČR a státní zastupitelství. To je způsob demokracie v jejich podání. Tohoto je zapotřebí se ve volbách zbavit jako zhoubného nádoru. Volme ty, o kterých tady nepíšeme anebo je pochválíme, známe je a víme, že mají páteř. Na rozdíl od přezdívek, které v těchto internetových novinách, v článcích, kolují zcela pravidelně!

  reagovatčtenář Přerovských internetových novin2018-05-03 07:13:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To no jo

  Kanál musíte nechat odtéct, nic jiného se nedá dělat, obzvláště pokud je anonymní.......bohužel, tak to je.

  reagovatJiří Kohout2018-05-02 23:46:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  To je pravda a navic totalne splachovaci. Ho nenaserete, on to ani nevnima, vse po nem samovolne steka. Hruza charakteru cloveka

  reagovatno jo2018-05-02 20:03:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute ty jsi fakt největší......v.l

  reagovatno teda2018-05-02 17:50:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Obecne

  Víte proč se tedy neprobiraji ti co podali trestní oznámení na soudobou politickou reprezentaci jako jmenoviti udávači? Zjevně nejsme tak schopní pomlouvat jako ti, kterým jsme čeli v minulém volebním období. Osobně takové metody nehodlám používat, protože anonymní pomluva je, bylo a bude naprosté svinstvo. Ale je to tak nějak naše tradice.....

  reagovatJiří Kohout2018-05-02 07:30:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to student

  Hele studente, to co píšu je fakt. Zkuste si od těch anonymních hnupu nechat dožít ty ptákoviny co tu léta anonymně vkládají. Bude klid. Vedle toho se zeptejte koho Kohout měl poškoditl. Z těch jmen Vám pak vyleze okruh pomlouvacu. Je to jen snaha dělat politiku.

  reagovatJiří Kohout2018-05-02 07:14:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Fakt hustý Kohout takže podle Kohouta udal jen jednou a to souseda všechny ostatní pouze oznámil a není to udání protože se pod to podepsal no ty vole to mě poser

  reagovatStudent2018-05-02 06:31:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute ty si trotl. Takže ty jsi neudával ty jsi pouze oznamoval. Co ti to musel tatik dělat když si byl malý ze je s tebe taková zrůdička

  reagovatZulu2018-05-02 01:16:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milý h.a.

  Docela by mě zajímalo, jestli jste to psal ze stejného IP jako ctihodná paní Nývltová nebo na to jdete chytřeji?

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 22:01:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h.a.

  To už jsem si snad vyříkali - je mi naprosto jedno, že Vám to vadí. A opatrně se zdravím....:)

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 21:56:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Re

  Pane Kohoute, mluvíte-li se mnou: Točí se, točí kolo ve mlýně. Ukažte mi místo, kde tvrdím něco o udání. Zkuste mé připomínky vnímat výrokovou optikou. Žádná politika. Když vyčítám Kohoutovi (to je nick příspěvku 2018-05-01 10:58:54, který Vás žádá JMÉNEM PŘEROVANŮ abyste nekandidoval), že nemá mluvit jménem Přerovanů, jinak je stejný jako on (správně jste dovodil, že Vy), myslím tím, že není sportovní vydávat svůj názor za názor Přerovanů. Nikdy jsem Vám neupíral Vaše právo kamkoli psát a o cokoli žádat či cokoli oznamovat, to je ryze Vaše věc. Co mi vadí je, že jste se v případě, o kterém se bavíme, stavěl za tribuna občanů města Přerova. Točí se kolo, voda s hlukem padá ...

  reagovath.a.2018-05-01 21:51:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to panu Kohoutovi

  To mě má jako rozhodit? Podejte si podnětů kolik uznáte za vhodné a a nezapomeňte se podepsat, ať h.a. a jemu podobní mohou opět perlit. Zajisté v zájmu objektivity......:)

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 21:09:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Re

  No a je to venku. prosba o zvýšený dohled...tak pane zastupiteli, dovolím si požádat policii a státní zastupitelství o prošetření proplácení zakázek za působení SpP v čele města. Nebojte, bude to jen prosba o zvýšený dohled a hloubkové prošetření! A nemyslete, to není něco proti vám!

  reagovatpanu Kohoutovi2018-05-01 18:29:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Re

  Vědro má díru, milý Lojzo, milý Lojzo...... přečte si co je v příspěvku známé neznámé a zkuste to vnímat nikoli jen optikou dopisu na SZ. To nebylo udání, ale prosba o zvýšený dohled nad kauzou, která byla vyšetřena a uzavřena.... . Pojmově trochu posunuto..... :)

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 17:32:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Stejní jako já?

  Ano, Kohoutovi Vás jménem Přerovanů o cosi žádá, jako jste Vy jménem Přerovanů o cosi žádal, v tom jste přece stejní. Začnem další kolo? Jsem proti. Sám jste se k autorství dopisu, ve kterém, s odvoláním na Přerovany, o cosi žádáte SZ, přihlásil. Tak jaká pomluva, jaká fáma? Nebo znamená, že když se podepíšete a já ne, máte pravdu a já ne?

  reagovath.a.2018-05-01 17:18:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už to na Kohoutovi VV prasklo. Vydírání,udávání a zastrašování Kohoutovi nestačilo. Jeho VV kterým se svým kolegou a kámošem se kterým jezdil i do Přerova šéfoval tito gauneři financovali z kriminální činnosti. Kohoute to je hnus

  reagovatVilda2018-05-01 15:13:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Stejní jako já?

  Pomluvy a fámy, to tady v té zemi vždy fungovalo, proto jsou anonymní a všudypřítomné. Zatím se podepisují pod vše, , proto každý ví s kým se baví. Podobně výzvy v bažiny jsou k smíchu...... Obzvlášť od anonyma stejného jako ti kolem.

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 14:59:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:To Nyvltova

  Další in nomine přerováků. Žádejte svým jménem (zde "Kohoutovi"), jinak jste stejný jak on.

  reagovath.a.2018-05-01 11:40:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To Nyvltova

  Pane Kohoute, píšete "...policie blbosti odkládá..." Stojíte si pevně za tímto výrokem? Pane Kohoute, ve jménu Přerováků vás zdvořile žádám, už prosím nekandidujte a věnujte se nějaké bohulibé činnosti. Třeba úklidu ve městě!

  reagovatKohoutovi2018-05-01 10:58:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To Nyvltova

  Co si pamatuji tak jsem v životě podá jedno trestní oznámení ohledně mého rodinného domu. Že by se do něj vešlo tolik lidí? Zkuste něco z těch blábolů doložit a než začnete, tak si ujasněte co je to trestní oznámení. Na. mě jich bylo taky pár podáno a neřeším je. Policie blbosti odkládá.......

  reagovatJiří Kohout2018-05-01 09:02:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Drahý pane Kohoute vy se tu prezentujete jako slušný člověk,kterému mu jde pouze o blaho přerovanů. Ovšem těžko svoji PR akcí vymažete lidem paměť. Zůstanete v paměti města tím kým skutečně jste a to zákeřným udavačem,mstivým zlým člověkem co udával jak politiky a úředníky tak i sousedy v Újezdci. Dokonce jste udával i policisty,kteří odkládali vaše udávání... ve svých intrikách a udavačských praktikách jste zašel až tak daleko že jste poslal udání NSZ Zemanovi a lhal mu že si stěžujete jménem prerovských občanů. Vy by jste byl hvězdou v jiné době minulého století. Bůh nás ochraňuj před lidmi jako jste vy.

  reagovatJana Nývltová2018-05-01 08:37:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Si

  predstavte, ze toto se spoji se zakernosti K. Ch. a v Prerove je hotovo. Ted do toho moc nechybi ale pak neni uniku z hlubokeho upadku.

  reagovatA ted2018-04-30 19:58:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To odpověď zastupiteli

  Presvedciva odpoved dokazujici posun osobnosti. K te umanutosti, se znaky pocitu vlastni vyjmecnosti a neomylnosti se neda uz nic rici. Kolegove diskutujici, toho nezlomite. Kolegove volici, toho se zbavite jen tim, ze uz ho prosiiiiiim nezvolite. To je nezmar.

  reagovatOpet2018-04-30 19:54:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kouzlo

  Ze spolutvůrce průseru s drogovlakem udělat ze sebe nakonec hrdinu, to dokáže jen a pouze náš p. Kohout ;-)

  reagovatbp2018-04-30 18:40:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:To odpověď zastupiteli

  "oni kradou" je demodé, včilka se nosí "předložte důkazy"

  reagovatTriko2018-04-30 17:36:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To odpověď zastupiteli

  Pane Kohoute, i ti, které jste se se svými partajníky snažil likvidovat, žijí (a velmi dobře i ekonomicky) dále! Stát se za éry Lajtocha to, že se "něco" proplácí dodatečně, to by dveře na státním a policii ani nedovřely a byli byste (SpP) tam zase, cože je to za rozkrádání! Alespoň jednou přiznat chybu by z vás udělalo rovného člověka. Takto jste jen a jenom tím kým jste.

  reagovatodpověď zastupiteli2018-04-30 16:59:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To odpověď zastupiteli

  Žádné boží mlýny v tom nevidím a vidět ani nemohu. Jen si vždy stojím za svým, třeba i sám proti většině. To, že mi neprojde návrh není nic co by mělo město složit, pouze je škoda směrem k prevenci jako celku. Město bude žít dál bez ohledu na mě i na protidrogový vlak.....

  reagovatJiří Kohout2018-04-30 16:10:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Návrh na usnesení je dotace nadaci

  Dvorský nedokáže řešit problémy školy kde řediteluje jen aby se udržel nebo došel na radnici, znám dobu kdy už propouštěl lidi na radnici jak se těšil až bude primátorem

  reagovatpan2018-04-30 09:49:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohout

  To, co se vám stalo na posledním zastupitelstvu je ukázka oněch "Božích mlýnů". Jen zpytujte svědomí, kolika lidem jste svým chováním a jednáním ublížil, teď se vám to vrací!

  reagovatodpověď zastupiteli2018-04-30 06:52:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ono je to i jinak. Představme si osobu silně zakomplexovanou a ne příliš úspěšnou. Ta osoba touží po úctě, které se dostává kamarádům a známým. Ona se tak snaží ale ono to nepřichází. No a takový nýmand je ale natolik vyčůraný, že ví, co to je být v politické straně, která se za něj postaví. Takový človíček vleze kamkoliv, jen aby byl viděn a slyšen. Všichni ti, co byli výše než je ona osoba, se musí do budoucna bát její moci. Ona osoba bude určovat pravidla a jen ona žije tak jak se má a všichni ostatní to budou respektovat, jinak jim ukáže, co to je, mít moc. Nebude to trvat dlouho ale škody natropí. Proto je potřeba dát pozor, koho volíte!

  reagovatxaver2018-04-30 06:45:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud si kdokoli mysli, že dělat náměstka nebo primátora na maloměstě je vysoký politický post, hluboce se mýlí. Chápu však, že pro některé je to nedostižná meta. Průměrný manažer v soukromé sféře bere mnohem víc s nemusí každý měsíc exhibovat před kamerami místní televize, vysedávat na radě, kde je Puch vyvolává jak školáky a odhánět z radnice hejna občanů, co si tam chodí postěžovat a poplakat. Takoví kluci a holky od nádraží jim tam chodí pořád.

  reagovatJosef2018-04-29 22:08:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Návrh na usnesení je dotace nadaci

  Je to naprosto legální a mohl jsem to jako zastupitel kdykoli navrhnout. To, že si to někdo převzal jako zpětné financování je jeho věc. Dotace za přistavení vlaku, pokus sanovat náklady za přistavení vlaku dotací bohužel nevyšel. Nebude protidrogový vlak v Přerově, nic víc se neděje. Prý prevence na školách je kvalitní a dobrá a protidrogový vlak škodí - to je pro mě nejsmutnější závěr jednání zastupitelstva. Pro mě naprosto nepochopitelný vývoj vedle toho jak byl školami a samotnými dětmi přijat. A to jsem si byl osobně zjišťovat přímo na místě. Za mě, dobrá věc, která zase mine Přerov, protože politikaření prostě vyhrálo. Zdolat Kohouta bylo důležitější, než přemýšlet nad tím, co je pro město přínosem a co nikoli......jak řekl pan Dvorský, problematiku to nevyřeší, ale nechápe tu averzi proti této aktivitě.

  reagovatJiří Kohout2018-04-29 21:03:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsou spousty věcí, co se proplácejí zpětně. Schované v RO, ptejte se víte koho.

  reagovatujuhuu2018-04-29 20:59:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Povída se, že

  K.CH. začalo vyhrožovat, telefonovat, lhát a pomlouvat. To proto, že se o K.Ch. píše tady. K.Ch. to údajně, podle sdělení v hospůdce, to předalo právníkům, aby ztrestali každého, kdo se o K.Ch. jen zmínkou otře. K.Ch si údajně, podle sdělení veřejnosti myslí, že komunální volby vyhraje a bude na vysokém politickém postu. K.Ch. asi neví, že i ti na druhé straně mají, údajně, podle vyprávění, také nabito! Bude to horký volební podzim!

  reagovat6 může být 422018-04-29 18:59:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Paní Tomanikova

  Já jsem reagovala na příspěvek p.kohouta, který má v názvu jméno naši paní zastupitelky. Přímo o ni jsem nic nepsala. Stačí si přečíst příspěvky níže a budete v obraze. Takže napadat kohokoli je úplně zbytečné. Zvlášť pokud nemáte odvahu se ani podepsat.

  reagovatVeronika stejskalová2018-04-29 17:32:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Paní Tomanikova

  Stejskalová jste vedle jak ta jedle, Tomaníková neměla nic proti vlaku ale proti placení zpětně a neprojednání v radě, fin. výboru,ptejte se Kohouta

  reagovatpaní2018-04-29 17:01:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Paní Tomanikova

  Jsi natvrdlej nebo co. Neni to o tom co Tomanikva. Je to o tom, ze Navratil a dalsi lempli nemaji co delat ve vedeni mesta. Ostatni je jak rikala Verca jen omacka pro ovce.

  reagovatPoslouchej2018-04-29 15:20:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Paní Tomanikova

  si zastupitelstvo, Tomaníková první poukázala na placení ex post musíš Veroniko sledovat zastupitelstvo než někomu přisoudíš své rozhodnutí. Znovu jsem to kontroloval.

  reagovatpusť2018-04-29 15:11:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Paní Tomanikova

  Odpovim jednoduse. Navratil ale i dalsi zoufalci z ANO jsou tam jen proto, ze ANO nikoho nema a dostali se tam jen proto, ze celostatni zblbnuti z Babise pred 4 lety to umoznilo. Jinak pred tim v zivote ani politice nedokazali. Ale ted zato prijde excelentni intrikanka K.Ch. a to bude mazec. Ale to asi i tusite...:-(

  reagovatVeroniko2018-04-29 14:41:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Paní Tomanikova

  Nezlobte se na mě, ale rozhodovat o financování čehokoli ex post je zcela mimo jakákoli pravidla rozhodování ve veřejné sféře, protože jde o veřejné peníze. Nepředložit cokoli k projednání do výboru, je dle mého názoru porušením pravidel, které si toto zastupitelstvo stanovilo. Dovozuji z toho jediné. P. náměstek porušil pravidla projednávání věcí v orgánech obce a je otázkou, zda je pro výkon takové funkce povolaným. Obrázek nechť si volič udělá sám. Vše ostatní je pro mě jen omáčkou, tohle je podstata věci.

  reagovatVeronika Stejskalová2018-04-29 13:42:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: nevolím ty, co makají pod sebe

  No tak "ženský co makají" volit nebudu. Znám jenom jedny co makají a ti domakali Puchalského na místo primátora.

  reagovat()2018-04-27 22:26:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Klasické strany budou mít tentokrat v komunalu dost novych lidi. Očekávám příjemné překvapení. Očekávám víc ženských s mozkem v hlavě. Ty se nehadaji, ale skutečně makají.

  reagovatHenrieta2018-04-27 18:20:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:že

  Jenze do kazde strany nalezou nejake prezdivky chtive penez a lehkeho ziti za cizi prachy bez rizika vlastniho podnikani. A to je motor, ktery zene vetsinou neschopne a nebo kreatury schopne vseho.

  reagovatJo jo2018-04-27 16:58:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:že

  Pravda, přezdívky a jejich strany nevolit!

  reagovatúdajně se říká2018-04-27 16:15:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • za hovno

  ale sype to víc!

  reagovatano2018-04-27 12:50:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Přerovské přezdívky:

  A jeste kavoň, ten se posral a pustil je tam aby mohl zapadnout do stada tupcu v parlamentu v Praze.

  reagovatANO2018-04-27 08:22:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • že

  jsou hrobem Přerova je slabé !

  reagovatto je fakt2018-04-27 07:28:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerovské přezdívky:

  Čtu tady: Retard, Lžidoktor-Puchna, Kykyryký, Hotjohn, Koňský chrup. Tito přinesou, údajně podle voličů, svým partajím zkázu. Jejich obliba v Přerově je, jak se údajně mezi lidma říká, hrubě pod bodem mrazu!

  reagovatúdajně se říká2018-04-27 06:29:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:A co retard

  spravuje navrátil, zdravotnictví a školství, tak proč držel hubu

  reagovatco2018-04-27 03:49:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, proč tady poklonkuješ nějakému ubohému anonymovi? Proč ho nevyzveš, by se tu podepsal a odhalil svou plnou identitu? Když se tebou někdo souhlasí, tak poklonkuješ. Když s tebou někdo nesouhlasí, tak se dožaduješ odhalení identity.

  reagovatdotaz2018-04-26 15:31:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milá Ach

  Mozek v hlavě Vám rozhodně upřít nemohu. Je to přesně v té pozici jak to popisujete. Pan Kouba velmi rád věci přifukuje, asi se pak cítí důležitější u daného tématu......

  reagovatJiří Kohout2018-04-26 15:16:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:účinnější jednou vidět, než 10x slyšet

  já jsem to pochopila, že šlo o přesun termínu z podzimu 2018 na jaro 2018.

  reagovatach2018-04-26 13:47:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:účinnější jednou vidět, než 10x slyšet

  Pro upřesnění, akce protidrogový vlak se uskutečnila na podzim 2017, nešlo o přesun na jaro 2018.

  reagovat?!2018-04-26 13:33:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • účinnější jednou vidět, než 10x slyšet

  je můj názor na smysluplnost projektu "Protidrogový vlak". Také na argumentaci zástupkyně za Kapu - kdy považuje za jediné správné s dětmi o problému pouze diskutovat. Kdy vyčítá "Vlaku", malý prostor na diskuzi. No - nebylo třeba vést velké diskuze, studenti viděli možné fatální dopady. Na ZM se sice hlavně řešilo proplacení - neproplacení zpětně této akce. Ale svoji roli také sehrálo hodnocení a přínosnost akce. Pan Kouba to nazval pouťovou atrakcí, demagogicky uváděl částku 700Kč/student. Pravda je přes 300Kč. Problém projednání možná vznikl i kvůli přesunu akce z podzimu již na jaro a v p. Navrátilovi. Vyjádření MŠ k této věci - můžeme a nemusíme ho považovat za dobré. Rozhodují jen jednotliví lidé, byť odborníci. Ministryně školství Valachová také "odborně" prosazovala umístění dětí do školek od dvou let. Normální člověk se chytal za hlavu. Ohledně proplacení akce možná měli přihlédnout k celé vzniklé situaci. Každá forma prevence užívání drog je přínosnější, než NIC. Ať je to pouhá diskuze, nebo ukázka tvrdé reality. Pan Kouba měl starosti, že tam jsou naháněny děti...mě spíš dělaly starosti nahnané děti ze škol na "demonstraci", jejich manipulace a ovlivňování, kdy pořádně ani nevěděly, zda Babiš je premiér, není premiér, bude premiér...Takže za mě - proč Protidrogový vlak nepodpořit? Má taková akce plusy, nebo mínusy? Plusy - a každý je dobrý. Ale zastupitelé již rozhodli jinak. Škoda.

  reagovatach2018-04-26 12:31:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A co retard "náměstek" Navrátil?

  Podle slov p. Kohouta na ZM má v tom průšvihu také prsty Navrátil, který o této aktivitě věděl s časovým předstihem, ale jaksi už nedal díky neporozumění (u něho to asi nikoho nepřekvapí) tento materiál včas k projednání dotčeným orgánům města a pak se stalo to co se stalo. Na zastupitelstvu se tlemil jak blb a bylo vidět jak se mu hodí do krámu, když se všichni vrhli na p. Kohouta a jaksi se už přešla tato informace o jeho "spoluúčasti". Opravdu charakter k pohledání. To by člověk opravdu zvracel, když vidí některé "lidské kreatury" sedící ve vedení města a ještě si dovolí být opět na kandidátkách pro nadcházející volby?! Přerovu už nepomůže ani svěcená voda.

  reagovatbp2018-04-26 08:07:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Občanský nazore

  tu akci jste zkurvil vy, svým špatným postupem. Když na vás sere rada, tak jste měl navštívit kluby a s nimi to projednat. Jenže vy si hrajete na nejvyššího a jste v pr...

  reagovatKohoute2018-04-26 01:29:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro volice 2018

  Z jedné strany je to jen vychytralost. V okamžiku úspěchu paní Mazochové a očekávaném neúspěchu KCH kamarádství končí a nastupuje nenávist a pomluvy. Koho nevolit je jasné!

  reagovatale jo2018-04-25 20:41:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • stejnak karty

  rozdají ovce, a my budeme 4 roky v prdeli!

  reagovatblaboly2018-04-25 17:32:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  byla na radnici a co udělala v oblasti školství a zdravotnictví nic a tak proč znovu

  reagovat2018-04-25 16:34:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je paní Krakorova zlatokopka? Prý bude kandidátka, jak bylo někde psáno.

  reagovatJosef2018-04-25 16:09:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro volice 2018

  Je tam problem. Chrup je kamaradkou p. Mazochove. Nevolit ANO je cesta lepsi. Uz toho predvedli dost. Vlastne nepredvedli, krome lzi, arogance a nekompetentnosti.

  reagovatAle2018-04-25 15:51:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:přál bych si a slyšel jsem

  Koho prosím myslíte těmi hokynarkami a zlatokopkami. Kdo je ta ambiciózní dáma?

  reagovatJosef2018-04-25 15:49:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Paní Tomanikova

  Kohoute, neobviňujte Tomaníkovou ze své neschopnosti přesvědčit radu a platit něco ex po to se může stát jen v Přerově. Objednávka - fakt. odsouhlasení radou, zastupitelstvem, sáhněte do své kapse když neumíte průběh zajištění akce.

  reagovatpane2018-04-25 13:38:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Profesor =

  Tak to souhlasím bezezbytku. Buď je p Netopilová bakalářkou, magistrou anebo doktorkou. Rozhodně není docentkou nebo snad profesorkou (to by jí jmenoval prezident republiky). Jak je ale u SpP zvykem, ani předseda si nepamatuje, že není doktor práv. Tak podobně si počíná a nechá říkat Netopilová...profesorko!

  reagovatsouhlas2018-04-25 13:20:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Profesor =

  je nejvyšší vědecko-pedagogická (nebo umělecko-pedagogická) hodnost vysokoškolského pedagoga, tedy vyšší než docent. „Profesor“ se zřídka používá pouze jako jakési "označení" učitele na českých gymnáziích, příp. jiných středních školách. Byl bych tedy opravdu rád, kdyby se ve spojení s pí. Netopilovou už nikdy a nikým nepoužívalo slovo PROFESOR!!! Je to urážka skutečných profesorů a ona má při vyslovení tohoto kouzelného slůvka u jejího jména zjevné vzrušení a nos nahoru!! Děkuji.

  reagovatbp2018-04-25 12:33:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan

  Kohout, když byl v opozici, tak vděl černé mraky, jako radní se vyjasnilo vše i ty mraky!

  reagovat....2018-04-25 12:05:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • přál bych si a slyšel jsem

  Doufám, že budou kandidovat paní Mazochová a paní Tomaníková. To jsou dámy, které umí vystupovat. Budou určitě kandidovat hokynářky, zlatokopky a jedna velmi ambiciózní zakomplexovaná!

  reagovatvolič 20182018-04-25 11:43:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A kolik žen bude kandidovat? Máte povědomí? A budou mít také něco v hlavě? Zn. Volba paní profesorky Netopilové už se nesmí opakovat!

  reagovatJosef2018-04-25 10:27:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • u našich

  radních projde financovat Horkého, jinak nic!!

  reagovatobčan2018-04-25 10:00:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Občanský nazore

  To, co jste dělal druhým se vám nyní vrátilo, zastupiteli Kohoute. Když jste tak férový, zaplaťte ze svého. Jinak si budou občané myslet, že za tím něco je...tak jako vy jste dělal, když jste byl v opozici!

  reagovatobčanský názor2018-04-25 09:11:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Paní Tomanikova

  je fajn ženská, bezpochyb. Přesto tím že ruku neuvedla pro financování expost tak podpořila zastavení projektu. To rozhodnutí má dopady do budoucna. Proč by měl pan Tůma opakovaně v Přerově riskovat nevoli rady, pokud mají zájem jinde a poptávka je vysoká. Vlak už do Přerova nepřijede, to mi potvrdil. Zásadní průšvih vznikl ve výboru školství, kdy ještě v rozumném termínu před příjezdem vlaku to Tomáš Navrátil nepředlozil jako bod jednání výboru a tím to nešlo do zastupitelstva včas. Jen si o tom popovídali. Duo Kouba Václavíčková to odmítli, což byl pro Tomáše signál, proč nemusí pokračovat. Jecelkem jedno, že následně na jednání vyvolané mnou s řádně zařazenym bodem na jednání vyboru již výbor akci podpořil. Vše ostatní pak už jen byla snaha zůstat vůči panu Tomovi slušný a dostat svému slovu to předložit orgánu obce, který o financování rozhoduje. Tím je zastupitelstvo. To jsem i udělal, naprosto sám za neskutečných obstrukci jak koaličních partnerů, tak za nezájmu vlastní SpP. V tomto případně vyhrává moje slovo a podána ruka panu Tůmovi. A 80- 90 tisíc není částka, která by mesto rozhodila.......nemá enu to více komentovat. Je to politické rozhodnutí, nikoli diskuze o financování ex post. Česká spadá do fiskálního období 2018, tedy jestli bude vyplacena v květnu nebo červenci je naprosto jedno. Zástupny problém, pod který lze schovat nepodporu projektu. Nic víc to není....

  reagovatJiří Kohout2018-04-25 08:48:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Prostějov

  Tomaníková to řekla dobře co ty dámy a pánové v té radě dělají? Každý jen tu svou má za jedinou. Kohoute musí bojovat, Tomaníková nebyla proti vlaku ale proti zpětné platbě. Musíte být ostrý i proti svým koaličním partnerům ne jen proti opozici.

  reagovatlk2018-04-25 08:12:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prostějov

  .... ten to bez problémů zafinancoval podruhé po půl roce. U nás to prostě rada blokuje a tím je to dané. Pak už stačí málo a neprojde to zastupitelstvem. .

  reagovatJiří Kohout2018-04-25 07:59:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Protidrogový vlak

  zase zametou pod koberec a zaplatí to město, je to jen bublina na lidi Zahladí se více průserů než 100 tis. Tomaníková to řekla dobře, podívejte se na Prostějov, taky rozepře mezi stranami, ale města se to nedotkne, Rozvíjí se.

  reagovatto2018-04-25 07:45:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Občanský nazore

  Jen blbec v tom vidí trestný čin, neřeším hovadiny, ale podstatně je, že to byla radikální stopka spolupráci s revolution train. Spíš jsem to vnímal jako blok proti mě, než racionální rozhodnutí. A ten blok, stranický dohodnutý blok, neumožní jednu službu dětem, o které jsem hluboce přesvědčen, že je dobrá a pomůže jim. O nic jiného v tento okamžik nejde.

  reagovatJiří Kohout2018-04-25 07:45:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Milý bp

  to chce jistou náturu, tak prosím nekandidujte. Můžete sebou přibrat i někoho dalšího z té vaší tlupy

  reagovatkdyž2018-04-25 07:34:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • K panu Kohoutovi

  Kdyby se "kauza vlak" přihodila za Lajtocha, to by byl řev ze strany SpP! Okamžitě by byl podaný podnět na PČR a státním zastupitelstvu, kolik že z těch 90 tisíc mělo vedení radnice a na ni navázaní podnikatelé. Kdyby byl Kohout charakter, zalepí to ze svého. Pobytem na radnici už jistě vydělal dost!

  reagovatobčanský názor2018-04-25 06:47:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Milý bp

  To jste ale nepřišel s ničím novým, co se týče charakteru některých z vedení města. Nejste tam první den. Nicméně závěr je ten, že to nyní nevrhá nejlepší světlo na město, když nedojde k úhradě. Je však pravda, jak jste sám řekl, že šli do tohoto rizika s vědomím, že to nemusí dopadnout (tzv. riziko podnikání) a taky to nedopadlo. Akorát by to člověk nečekal v situaci, kdy je protistrana město. Aspoň vidíte, jak může být snaha něco udělat i v dobré víře, po zásluze "odměněna". Zkušenost pro příště jistě dostatečná.

  reagovatbp2018-04-24 22:12:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milý bp

  nejsem blbý a věděl jsem, že tam budu stát sám proti všem. Důsledek toho, že dovedu držet slovo i v situaci, kdy to není dvakrát příjemné. Předložit do orgánů města takový materiál v situaci, kdy si všichni kolem naprosto cynicky umyjí ruce s odvoláním, že to nebylo schváleno a hází tvrdě klacky pod nohy chce jinou náturu, než na radnici kolem sebe potkávám......

  reagovatJiří Kohout2018-04-24 21:07:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:ano ANO

  To by v ANO nekdo musel byt. Samej ambiciozni prospechar, co jeli a jedou na Babisove vlne. Ale ani jinde nejsou, takze volby me nezajimaji. Aspon do do doby zverejneni kandidatek a pak bude papir na podpal. Bohuzel, politika pritahuje stale stejne typy.

  reagovatNo jo ale2018-04-24 20:52:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Protidrogový vlak

  Tak jaká byla odezva p. Tumy po včerejšku, kdy ZM naštěstí, ikdyž pro předkladatele evidentně překvapivě, neschválilo úhradu toho jeho vláčku p. Kohoute? S vámi bych chtěl dělat kšefty! Zadarmo! Budete to tedy jako čestný občan a chlap co vždy drží slovo, cálovat ze svého? Chacha

  reagovatbp2018-04-24 20:50:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ano ANO

  Je potřebí zakroužkovat slušné lidi. Pokud dopředu víme, kdo je lidsky nebezpečný, profesně nula a ještě má hromadu komplexů, toho nevolíme! Volme skutečné osobnosti a reprezentanty města!

  reagovatkdo volí chrup dostane na zub2018-04-24 20:33:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ano

  měly by rozhodovat preferenční hlasy, ale nesmělo by se s nimi šidit férovost není zajištěna!

  reagovathugo2018-04-24 17:31:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:no tak to vypadá na pořádný mejdan

  Souhlas

  reagovat§2018-04-24 14:26:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:no tak to vypadá na pořádný mejdan

  Měly by rozhodovat preferenční hlasy, tzn. nemělo by být jistě, že volební lídr lídrem po volbách zůstane. Je na tom kdo dostane nejvíce preferenčních hlasů, aby z toho vyvodil svoji osobní odpovědnost a chopil se starostovského křesla a sestavil si svůj pracovní tým. Pokud tým nebude fungovat odvolá jedince a nebo rezignuje. Tak by to mělo fungovat.

  reagovatWhistleblower2018-04-24 13:05:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To odpověď

  Ano, pane Kohoute, taková komunikace je divná. Tentokráte se vás netýkala. Jde o reakci na odezvu plnou výhrůžek! Od osoby, která už nyní může tušit, že před podzimními volbami si mnozí vzpomenou na události, na které už skoro zapomněli. Ne z důvodů msty. Ta není na místě. Z důvodu toho, že do komunální politiky by už konečně měli jít lidé s morálním kreditem. Kdysi jsme se tady společně domnívali, že SpP je to nejhorší zlo, co může existovat. O tom o čem a o kom mluvím je několik stupňů za nimi. Pravda vyjde najevo buď u soudu anebo na veřejných shromážděních a ve svobodné diskuze. Kdo má strach, vyhrožuje. No a jaké budou reakce? To uvidíme!

  reagovattrust2018-04-24 08:59:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To odpověď

  komunikace se slovy místo lidmi je podivná, nepřirozená, ale budiž. Reaguji na No teda nikoli na čum jak ....na.....

  reagovatJiří Kohout2018-04-23 21:08:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:to no teda

  Nejen Jiří Kohout tady bývá zmiňován. Ne, tentokrát nejde o Jiřího Kohouta! Metodika prevence!

  reagovatodpověď2018-04-23 19:41:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to no teda

  Jen díky tomu podpisu víte, koho pomlouváte.....a já neznám toho hrdinu, který mi to statečně nandává......;)

  reagovatJiří Kohout2018-04-23 19:36:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • COSI POTREFENÉHO SE VŽDY OZVE

  Jedno z údajných adeptů do komunální politiky se ozvalo a nenávistně zahrozilo! Údajně bylo napadeno to ono ego! Cosi potrefeného (může být muž nebo žena nebo hermafrodit) už teď ví, vše to, co bylo o tom plémě napsáno a vše bylo údajně konzultováno s advokáty. To ono potrefené teď vyčísluje, na kolik se cení tohoto tvora čest! Jak to víme? Máme to z údajně spolehlivých zdrojů. Co z toho vyplývá pro zdejší diskutující. Nepište jména osob. Popište ale danou osobu věrohodně, třeba s jejími morálními vlastnostmi. A kdo si něco domyslí, nechť raději nedomýšlí. Dejte pozor, koho volíte. A k potrefenému individuu? No ještě je mnoho dnů před volbami do komunálu. Ale to co má přijít, to přijde. A to pák nepomůže ani právník. A že toho nasbíráno je! Totalitární způsoby, nenávist a pomluvy, to je to, co nazýváme něčím "potrefeným" Jenže, ono se to taky může obrátit a to potrefené bude zase tam, kam ostatně patří. A že nevíte, o koho se jedná?

  reagovatčumí jak ....na...2018-04-23 17:53:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Realita

  Zato ty Kohoute jsi clovek veliky svym duchem vsechny pitomce zde precnivajici. Napsal ti to nize dobre- jsi absolutne nesoudny az chorobne namistrovany a neumis jednat. Jen ja a ja a zase furt ja. Tak se jeste vyfot a posli vsem..

  reagovatNo teda2018-04-23 15:42:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já budu mnohem raději volit Hudečky, Skládaly, Rašťáky a Krákory, než Horké, Netopilové, Puchalské. Jenom u dvou stran mám jistotu, že tuhle SPP bandu vymetou z radnice a to je ODS a ČSSD. Kromě toho ČSSD se očistila od Lajtocha, tak nevím, co kvičíš, Šimánku. ODS není moje gusto, takže volba je jasná: ČSSD.

  reagovatŠimánku, Šimánku...2018-04-23 12:58:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ale minulé volby - p. Dvorský se tehdy nehodil ani na hnůj, jak jste ho zde na tomto plátku dehonestovali a štvali po něm , ještě si to pamatuji ....vy už si to nepamatujete?

  reagovat...2018-04-23 11:30:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Zvědavý

  Kvalita ČSSD zaručena i bez Lajtocha, rodina Hudečků, Skládalů, Rašťáků,Krákorů, jen ten pan Dvorský jako jediný slušný a chytrý člověk se do toho klanu nehodí.

  reagovatJiří Šimánek2018-04-23 10:57:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Realita

  Už jen ten rámec ve kterém mě obviňujete z kde čeho mi napovídá, že označení malý český člověk je na místě. Musíte být konkrétní a nebát se i podepsat. Já jsem to dělal vždy. A jestli někdo věří těmto anonymním projevům malosti, je to jeho volba.

  reagovatJiří Kohout2018-04-23 09:20:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nesahejte na toho co se podepisuje

  Já ho mám opravdu lidsky rád. Je to čestný člověk. Pracovitý, pro Přerov dělá i nemožné! Upozorňuje správně na nešvary na radnici. Když to nejde po dobrém, použije svého kamaráda právníka a jde ohlásit skutek na státní zastupitelství. Hlídá peníze obce s rozvahou dobrého hospodáře. Ví, že nyní je vše transparentní a spravedlivé. Při výběrových řízeních vyhrává jen ten nejlevnější a nekvalitnější. Bude mě ho líto, až noví lidé na radnici dají prověřit veškeré dobré skutky nynějšího vedení policii! No, co se dá dělat. Po právu dostane to, co si zaslouží!

  reagovatvolič praporčíka ve výslužbě, inženýra pořadového kroku, spravedlivého2018-04-23 09:20:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Statečný občane

  Jiri Kohoute, obcan nevyjmenoval zdaleka vsechny. Je zrejme, ze tato sestava ktera se diky priposranosti Vrany dostala do vedeni mesta, toho moc nedokazala, vcetne vas. Jen vy si myslite, ze jste predurcen k poucovani a vase nesoudnost s vlastni nedostiznosti jiz je zde znama a je chorobna. A opravdu vyskyt blbcu a krivaku na radnici je v tomto volebnim obdobi nadmerny. Bohuzel ale na vyber moc neni. Vy by jste mezi tyto lidi nemusel patrit, kdyby jste se naucil chovat. Ta moc ovsem velmi chutna, ze...

  reagovatAle ale2018-04-23 08:20:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Statečný občane

  Tady nejde o podpis autora, hlavní je obsah a v tomto případě je opět pravdivý. Ale pravda bolí a chápu, že je potřeba od ní odvést pozornost, že p. Kohoute?

  reagovatbp2018-04-23 07:13:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Statečný občane

  Vy jste takový hrdina, že kdyby jste se měl podepsat, tak byste potřeboval plínku.....takových hrdinů je v Přerově hodně.......

  reagovatJiří Kohout2018-04-23 00:13:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • zachránit Přerov

  Může jen nevolit ty kteří vímeže škodí nám přerovanům Měřinský, Horký, Netopilová, Kohout,Navrátil, Košutek,Galová a posraný Vrána!

  reagovatobčan2018-04-22 12:09:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerovská tragédie

  Po Puchalském a spol chce svoje ambice uplatnit Galová. Teď budou mít šanci všichni, které pomlouvá, vyhodila z práce. Ublížila spoustě lidí! Schovává se za Vránu. Před volbama praskne moc věcí. Bude horký podzim. Pro některé velmi horký!

  reagovattak to bude2018-04-22 10:17:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ANO+ČSSD+KOMUNISTI

  Jestli bude Merinsky primator, tak prohlsuji, ze Prerov je mesto debilu. Prolhany arogantni a vsehoschopny v tandemu s Pracharem je jista zkaza mesta. A hodna holka Konsky chrup, to je dalsi pohroma, hlavne pro urednictvo. To stary komous Judr byl slaby odvar.

  reagovatTak teda2018-04-22 09:49:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ANO+ČSSD+KOMUNISTI

  Jednají o budoucí kandidátce. Měřínský chce být primátorem. To se nelíbí Galové, chce být náměstkyní. Taky je tady adept Košutek. Socani chtějí prosadit Dvorského, kterého manželku vyštvala Galová z KIS. Bez ambicí nejsou komouši. Podle výsledků voleb by měli zájem o primátorské místo.

  reagovatzdroj2018-04-22 09:36:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na kvalitku z ČSSD. moc zvědavý... kdopak tam asi zbude. Lajtoch už prý nebude.

  reagovatZvědavý2018-04-21 23:33:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pokud se ANO spoji s CSSD

  tak je to podraz na jejich volice a v komunalnich volbach propadnou .

  reagovattak2018-04-21 22:28:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale Koňský chrup je připraven!

  Vše napraví, tato hodná holka! Volím Koňský chrup.Potom se půjdu dobrovolně oběsit!

  reagovatvolič KCH2018-04-21 21:23:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerované

  už nechtějí ANO díky nim , jsme měli na radnici lháře zloděje udavače. A nebýt ODS a pár lidí z KSČ kteří je kritizovali a kazili jim kšefty tak by rozkradli co se dalo proto věřím ODS a komunistom!

  reagovatasi tak2018-04-21 11:34:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:nova koalice v Prerove

  Ty jsi typicky prerovsky debil. Asi moc hulis. Jestli si myslis, ze ANO je nejlepsi reseni pro Prerov, tak potom jsi sam krivak a lhar Meracek ale mas smulu, lidi na to, co jsi nezapomenou a hodne si pamatuji i urednici.

  reagovatNo jasne2018-04-21 10:04:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nova koalice v Prerove

  ANO + KSCM + SPD. Nejlepsi pro lidi.

  reagovatprerov2018-04-20 22:11:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A tak furt dokola

  Nojo, ODSČSSD se v minulém období celkem dost odkopali, tak hurá je volit. Ale je fakt, že zatím není kdo, tak to znovu zkusit, třeba se poučili z krizového období (zkušeností je dost). Jen tak naokraj: ODSČSSD má na triku dost větší kšefty s možností mnohem vyššího vejvaru než současní. O tom že různé věci nebyly křišťálovější než křišťál nemluvil jen Kohout nebo jeho kamarádi z SpP. Nehájím ty současné, jen by si někteří měli sundat růžové brýle.

  reagovatKarel Strnad2018-04-20 19:40:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • já to vidím tak

  1 ODS, 2 ČSSD 3 KSČM 4 ANO, a o zbytek se podělí jiní SPD poslední místo !

  reagovattak to vidím2018-04-20 12:31:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jak to vidím já

  To je pomerne presne hodnoceni. Jasne, Chromec je zoufalec, ktery se tam jen udrzuje a dale chce udrzet a nikdy nic poradneho ani nerekl a neudelal. Merinsky je darebak spolceny s Pracharem, ktery celou dobu arogantne lze a chova se stejne. Ale co ambiciozni Galova, stale nejchytrejsi Kohout a zadavac vsech studii Horky. To bude jeste mazec jak se budou mydlit mezi sebou o korytka.

  reagovatANO2018-04-20 08:32:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jak to vidím já

  V Přerově budou voliči preferovat ty strany, které se nejvíce dokázaly postavit té současné lumpenkoalici ANOSPP. A to jsou ODS a ČSSD. Nikdo jiný. KSČM je skrytě součást koalice. Jenom mlčí a hlasují tak, jak koalice potřebuje. KDU/ČSL - o těch člověk ani neví. Kdo se zastal šikanované ředitelky v základní školy Předmostí? Jenom ODS a ČSSD. Kdo burcoval proti podvodům při stavbě cyklodomu? ODS a ČSSD. OK je zoufalý pokus Chromce se udržet ve VAKu Přerov. Ten s hesly, že chce změnu, spíš člověka rozesměje, když tam sedí tolik let. SPP je v p*deli a nepomůže tomu ani změna názvu na SpPP. ANO zeslábne. Jejich lídr bude asi Měřínský a ten se provařil s cyklodomem a arogancí. Nemá šanci. SPD je nová, ale to je právě riziko, že to bude to samé, co SPP. Nikdo ty lidi z SPD nezná a svěříme jim řízení města?

  reagovattak2018-04-20 06:50:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:divím se

  kolik je starých ve městě, měli by mít větší zastoupení

  reagovatvíš2018-04-20 06:00:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jak to vidim v Přerově já

  ANO = celostátně slábne ale pokud se něco nestane znovu zvitězi (o chloupek) - KSČM = odliv z ANO posili KSČM - SPD = nová strana skonči silně (ostatni strany nemaji co nabidnout) ODS = silně posili - SpPP = žádná osobnost, kandidáti již nemaji co nabidnout - OK = může překvapit - ČSSD = nemá naději na uspěch - KDU/ČSL = jako obvykle - PROSPERITA = skonči na smetišti - ostatni = skonči na smetišti a co na to vy ostatni ?

  reagovata2018-04-20 00:17:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V Přerově

  ANO nikdy je to to nejhorší pro PŘEROV !

  reagovatQvčák2018-04-19 17:27:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • divím se

  že ve svém věku, ještě CHromec a Přidal chtějí a vůbc stojí o nějaké posty asi to dobře vynáší jinak by si měli užívat stáří!

  reagovatasi tak2018-04-19 13:20:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Konec trafik se nekoná, pražští politici ANO inkasují milióny od městských firem

  Ačkoliv hnutí ANO v rámci kampaní slibovalo, že namísto rozdávání politických trafik dosadí do dozorčích rad městských firem profíky, zasedají za město ve společnosti Pražská plynárenská zasloužilí magistrátní politici. A za své angažmá inkasují statisícové odměny. :-)))

  reagovatbp2018-04-19 12:17:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to

  teprve uvidíte ambice a velké sklony k panovačnosti. Jinak ANO je velmi hendikepováno tím, že nemá osobnost, jen lháře a vyžírky a nebo chytrolíny z TSMP.

  reagovattak, tak2018-04-19 09:17:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jednička

  ANO Měřínský? Tak to je nevolit ani omylem.

  reagovatSkutečně2018-04-18 18:20:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Pan Přidal ,jak sám uvádí, v minulých volbách kandidoval za ČSSD jako nezávislý a seděl v zastupitelstvu.Stejně jako dr.Chromec.Program nově vznikající strany,jak ho nastínil ,už mělo několik politiků a zůstalo jen u slibů.

  reagovatpřerovák2018-04-18 16:36:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omlouvám se za dvojí úvod.

  reagovat!!2018-04-18 15:46:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tiskový mluvčí není politická funkce.Je to 7 Tiskový mluvčí není politická funkce, ale úřednická práce,ve které nemůže tlumočit své vlastní názory, ale rozhodnutí vedení radnice.Myslet si může cokoliv.

  reagovat!!2018-04-18 15:40:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vy

  Co jste Lajtochovi hazeli klacky pod nohy by jste se mu meli omluvit.Protoze co dokazala Vase koalice s Prerovem ve vasem volebnim uradovani je neomluvitelne.Snad budete mit v sobe trochu hrdosti a ty vase jmena uz neuvidim na zadne kandidatce.Pokud se bude chtit lajtoch vratit ma mou podporu.

  reagovatclovek2018-04-18 14:38:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Občanská koalice a její kandidáti

  Bohuslav Přidal a dr. Chromec.Ten první je přerovské veřejnosti znám jako bývalý mluvčí,který tlumočil to,co mu velelo momentální vedení radnice.Nyní slibuje změnu.Ten druhý je neméně známý,ale hlavně jako stranický turista,který za dobu svého působení v politice vystřídal,jestli se nepletu,tři strany.Pokud se mohu vyjádřit k ostatním kandidátům,tak jde pouze,s výjimkou SPD, o výměnu postů.

  reagovatpřerovák2018-04-18 12:43:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • slibili

  Kosutkovi, ze uz se dockal duchodu a nebude to tem mistrum sveta z ANO kurvit. Ze by nejaka mestska spolecnost ziskala na slovo vzateho odbornika? To je saskarna na druhou, cela politika...

  reagovatCo2018-04-18 11:55:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kam

  zapadla Jasova?. Vybodla se na tu spinu?

  reagovatA2018-04-18 11:52:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ok a ANO

  tak za ANO dobré parte. Měřínský, Vrána, Navrátil, Galová, Střelec, M.Pasinger - by měli být zárukou, proč ANO nevolit. Hlavně nezapomínat na lži, čistky, aroganci. Ať Měřínský připíchne k volebnímu lístku stavební deník a dokumentaci z cyklověže. No a OK - Chromec s Přidalem - ti ve většině, pokud vystupovali, tak obhajovali, nebo lobovali za nějaký svůj zájem (nemyslím osobní).

  reagovatach2018-04-18 09:59:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ok a ANO

  Jestli je lidr Merinsky, tak mi to staci. Jestli lidi zapomenou jak lhal a arogantne a drze se choval po cele 4 roky, pak uz nevim co by se melo stat aby takove lhare znovu nevolili. A ten odvar za nim, no pekne, opravdu i s Konskym chrupem - zaruka seroznosti a prosperity mesta. Hruza

  reagovatTedy2018-04-18 09:58:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ok a ANO

  je rodinný podnik, čemu Chromec s Přidalem za 4 roky pomohli ?? akorát hřiště ve škole na Kopaninách, kde za 16mil bude hřiště pro fotbalisty, které prolobaoval Vrána, který od nich chce hlasy pro ANO, něco jim nasliboval, když je budou volit 2014. Přidalová dělá ředitelku školy. Ono se to nějak uzavírá, že. Co se týká ANO, lídr by měl být Měřínský, potom Mazochová, Vrána, Navrátil, Galová, Střelec, Pasinger, Lichnovský, ten prý také neměl trvalé bydliště v Přerově, také si ho má měnit???

  reagovatXXL2018-04-18 09:20:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:no tak to vypadá na pořádný mejdan

  asi není pravda. MUdr Chromec je Masarikovec - chvilku socan a teď nová strana, udělá vše aby byl ve Vodovodech a kanalizacích, nejlépe ještě na radnici

  reagovatto2018-04-18 06:51:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro Jiřího

  Nejsem Jiří milá dámo, ale takovou hloupost jsem nemohl ignorovat. Dámo možná, že Okamura je menší křivák, jako smažka od Pirátů, Kalousek nebo Gazdík. Nevím jaké máte informace o lidech z SPD ale napsat něco podobného je a to se nezlobte ubohoučké a hloupé. Tyto komentáře pište na trestně stíhaného Babiše a ne na člověka, kterému PČR nikdy nic nedokázala. A myslím, že se hodně za ministra Chovance z ČSSD snažili. Úsvit už neexistuje, ale SPD bohu dík ano .

  reagovatvolič SPD2018-04-18 06:43:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Jiřího

  SPD se hodnotí podle jeho předsedy, jestli ,že je předseda křivák tat se to váže i na jeho členy protože ho kryjí, Úsvit to udělal rázně a správně,že ho vyhodil, ale on je tak drzí, že založí novou stranu !

  reagovatviola2018-04-18 06:31:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A další jména? Koho tam máme dál?

  reagovatZvědavý2018-04-17 22:15:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jiříku, pane Nedělko

  ... a nebudou dělat ostudu hádkami kdo s kým a proti komu...

  reagovatKarel Strnad2018-04-17 20:13:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jiříku, pane Nedělko

  12 tisíc členů není žádný problém vyhodit... Stačí když se demokraticky znelíbí nejvyššímu vedení. První vlaštovky již byly zveřejněny. Ale zase tak horké to být nemusí. Asi nebudou mezi nimi všichni proti přímé demokracii a možná se i někteří shodnou ke kterému korýtku si kdo sedne.

  reagovatKarel Strnad2018-04-17 20:10:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vážení

  Pan ^bp^ to vyjadril a popsal ty lidi velmi vtipne a bohuzel presne. Pak je taky nize zminka o Pracharovi ale ten je prece obcan Zelatek, pokud ucelove nekoupil nejaky byt v Prerove a neprehlasil trvaly pobyt. To by pro mne bylo jasne krivactvi. Ale nevim?

  reagovatANO2018-04-17 19:54:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a co rikate na to OK ?

  podle mne jedine takovy nestranicky pristup je volitelny. Pane Nedelko s tim Zachou jste to snad nemyslel vazne. Jen se podivejte na jeho sefa Fialu.

  reagovatNo2018-04-17 18:48:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Jiříku, pane Nedělko

  Ne argumenty mě nedošly, ale nejsem rád, když se někdo zbytečně naváží do SPD. Váš názor nemohu akceptovat a nevím, co vás vede k takovému hodnocení. SPD není přeci jen Tomio, ale dnes skoro 12 tisíc členů. Ve vedení je třeba umírněnější Radim Fiala z Prostějova. Nevím co vám Tomio udělal, ale každý hot má právo se svobodně vyjádřit a volit svoji představu demokracie. Myslím si, že vás mohlo SPD už přesvědčit, že mají především zájem prosazovat volební program a ne jako socani jen zájem o koryta. A na závěr, klidně pište i na telefon, já to někdy dělám stejně a taky s překlepem, za to se omlouvám. Zbytečná reakce.

  reagovatJiří2018-04-17 18:33:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • no tak to vypadá na pořádný mejdan

  kandidovat budou: ODS Zácha, ANO s Měřínským, Starostové a Nezávislí s Prachařem a Gramličkovou, KDU - ČSL a TOP09 asi T. Dostál, Za prosperitu Přerova s Pospíšilíkem, OK Chromec a Přidal, nějací Nezávislí včele s Lajtochem, ČSSD s Rašťákem, SPP a Piráti s Horkým, SPD s Mausem a Chromcem mladším, KSČM s Tomaníkovou a ještě asi jedni Nezávislí, ale ne Hermély. Nevím jak Puchalský?? Jestli bude? To je min. 12 kandidátek.

  reagovatdrby z Přerova, co jsme zaslechl2018-04-17 18:28:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ČSSD nedala na kandidátku Lajtocha.

  reagovattak2018-04-17 18:01:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Nedělka

  dávám vám za pravdu, po čem hovno to leze do politiky, jinak se uživit neumí krást , lhát oblbovat to je ta jejich politika!

  reagovatgalina2018-04-17 15:31:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jiříku

  Vim co je demokracie...a vím co je přímá demokracie. Ale nějak to u vás vypadá spíše na diktaturu. Co se týče češtiny, pleteš si překlepy a chyby. Omlouvám se, píšu z mobilu a v té rychlosti to je normální. Kde není argument, dojde na gramatiku že? Lidi v přerovské SPD jsou mnozí dobří a chytří, ale jak jsem napsal, chytli se špatneho hnutí, které dopadne jak věci veřejné. Tomio se zničí.... sám sebe. Protože jeho cíl je postavení, a na lidi totálně sere. Inteligentní člověk to vidí z každého jeho mitinku a vystoupení.

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 14:26:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tomio měl asi horečku

  Vyzval ministry v demisi, k demisi. No comment:-) A že jsem blb? Možná. Ale ne takový, abych podporoval marketingový omyl Okamuru. A opatrně na předvolební letáčky :-)) na fotce může být pouze diktát.... pardon, šéf Okamura. Už za to vyhodil několik kandidátů :-)))

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 14:20:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dokud

  nedostanou od voličů pořádnou facku individua typu šalamoun Kohout, všehoschopný sedmilhář Měřínský, tunelář Horký, romofilka Netopilová, přizdisráč a korýtkář Vrána, blbý Navrátil, blbější Košutek, mistr podnikatel Střelec, senilní Holan, děcko Milánek Passinger, apod., tak do "politiky" polezou stále, jelikož jejich sebereflexe a uplatnění mimo veřejné funkce je jedna velká nula!

  reagovatbp2018-04-17 14:07:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro jiřího

  Ještě štěstí, že ty Maxi jsi takový inteligent a dokážeš se věnovat tématu. Nevím kdo zda nejsi větší blb, jak Nedělka. Věnuj se komentářům ke komunální politice.

  reagovatmůj názor pro Maxe2018-04-17 12:58:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak ti teda mají

  odvahu, Horký který rozkrádá na své libůstky městskou kasu, Netopilka která se nehodí ani na hnůj a ještě měráček za ANO a už to bude jedna sebranka jako vyšitá!

  reagovathnuj k hnoji2018-04-17 12:41:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dvojka SpPP žije ve fucking a pochází z Kokotow? To bude jistě krásný příklad pro děti voličů.

  https://www.facebook.com/svadlenka.martin1707 A kdo jej zaměstnává? Bývalý zaměstnavatel velkého VP? Náhoda?

  reagovathmm2018-04-17 11:28:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro jiřího

  Ty ses oháněl "češtinem" a pak ze sebe uděláš blba, protože sám píšeš jak trotl.

  reagovatMax2018-04-17 11:18:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Děkuji za upozornění. Asi si domluvím hodiny doučování. Jsem jen rád, že to víš ty.

  reagovatJiří2018-04-17 11:02:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro jiřího

  Když chceš kázat, tak si to po sobě přečti. "Vstoupit do poetiky" ? Víš co to je poetika? A čárky ve větě? A složení věty?

  reagovatMax2018-04-17 10:48:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Nedělko, když čtu tvoje komentáře mám pocit, že jsi nejméně ve vrcholových orgánech SPD. Co ty hlupáku víš o demokracii. Už jednou jsem ti radil musíš vstoupit do poetiky a všem nám z SPD ukázat jak se dělá demokracie podle Nedělky. S čím mohu souhlasit, že Zacha a Marek jsou viditelní členi ODS a mohou oslovit některé voliče, kteří si ovšem nepamatují jejich kolaboraci ze socany a rozkvět heren a cikánských vyloučených lokalit. Na závěr jen ten češtin Nedělko aspoň si to po sobě přečti.

  reagovatJiří2018-04-17 10:41:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V mnoha městech se už SPD rozpadá. Chystaj se dost členů vyházet... uvnitř to nefunguje. Demokraticky už vůbec ne. Samozřejmě nemůžu házet vše do jednoho pytle a jistě jsiu zde i lidé schopní. Ale už z principu, že se zařadili k této kontroverzní a nečitelné straně, nevolitelné. Škoda že nevytvořili nějakou novou Přerovskou stranu. SPD určitě ne. SpPP ... v čele s Horkým, to je utopie. ANO zklamalo.... ČSSD je v klinické smrti... mou volbou v komunálkách, bude člověk, který si šanci zaslouží, a je pro mnoho lidí osobnost, a tím je pochopitelně Zácha. Ale obávám se, že ke změně nedojde....a to by byla škoda. Město potřebuje nakopnout....

  reagovatPetr Nedělka2018-04-17 10:31:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mají to v kapse.

  Výborná taktika. Netopilku budou volit čmoudi a piráty fetky,co okupují se psy autobusák.

  reagovatArtaban2018-04-17 10:18:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoStanovisko SPD na "humanitární" bonbardování Sýrie.

publikováno 18. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 66
V souladu s dřívějším vyjádřením předsedy hnutí SPD Tomia Okamury bezprostředně po útoku na Sýrii, považujeme útok USA, Francie a Velké Británie za porušení mezinárodního práva.

Věci veřejné dostaly peníze z daňových podvodů s naftou, rozhodl po letech soud

publikováno 18. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 29
Miliony tekly do strany přes firmy registrované v Panamě.

Doprava - jako vždy

publikováno 16. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 20
Dnešní ráno – tradičně doprava nejede, Palackého (včetně Dlážky a Předmostí) ucpaná v obou směrech.

Čech žijící v Paříži, šokující svědectví o islámizaci.

publikováno 11. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 34

Vrah Francouze Arnauda Beltrama, Marokánec Radouane Lakdim, už před lety obdržel francouzské občanství.

Protestní akce nebo divadlo TOP 09, KDU-ČSL, STAN ?

publikováno 10. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 64
Folklor Prahy nebo divadelní představení elit národa.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy