Oranžová selata z ČSSD se derou ke korytům

news img Václav Klaus st.

: Skripal? Vím, o co ve skutečnosti jde, i Babišovi. Smutné, že ČSSD se vrací. Budou nás plundrovat Marksová a Valachová.

Nechci se vůbec zaplétat do hypotéz, jak se to stalo nebo jak mohly mít britské jednotky okamžitě na ulici připravené konkrétní protilátky, jak mohly okamžitě vědět, jaký jed to učinil. To přece není možné. Ale to bych se zaplétal do něčeho, co mi není vlastní, a nechci se v tom nijak podrobněji vyznat. Mě zajímá, kdo z toho má prospěch. A je naprosto jasné, že prospěch z toho má někdo, kdo chce dramatickým způsobem zvýšit napětí ve světě. Někdo, kdo chce vyvolat novou studenou válku,“ sdělil Klaus s tím, že té akci prostě nevěří.

Když pak promluvil o výsledku voleb, bylo prý jasné, že bude obtížné sestavit novou vládu. „Někteří z nás, aspoň lidé mého ideového zaměření, byli rádi pouze za to, že zmizela sociálnědemokratická skupina Dienstbierů, Marksových, Valachových. Zdálo se, že jsou nenávratně v propadlišti dějin, a teď najednou s hrůzou vidíme, že se vracejí,“ poznamenal Klaus, že by se nedivil, kdyby se tu objevila starodávná koalice s KDU-ČSL.„Je smutné, že ČSSD, která takto propadla, najednou dostane obrovskou moc. A proč ji dostane? Babišova strana je politicky, ideově velmi nevyhraněná, nejasná, nemá zřetelný program. Proto od začátku šlo jen o to, jakého bude mít partnera a na kterou stranu bude tímto partnerem tlačena. Teď to vypadá tak, že tato vláda nebude odolávat probruselským tlakům, nebude prosazovat naše národní zájmy. Bude naskakovat na myšlenky neomarxistické levice, protože této nevyjasněné politické straně ANO bude najednou diktovat část ČSSD, která se dostane k moci,“ řekl pro MF Dnes a zkritizoval ODS za to, že propásla šanci být s Babišem ve středopravé koalici. „Nechat naši zemi plundrovat Marksovou a Valachovou je přece

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 05. 04. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: EB

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:Tak to tedy ne

  o co jde socanům, ale z vonku to vyzerá, že fakt o koryta

  reagovatnevím2018-04-17 06:06:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • antisluníčko

  V Německu zase vraždil hajzl autem. Děkujeme Vagín Merkel!

  reagovatvytočený2018-04-07 18:15:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Tak tak ja prece vim co chcete a ja na to mam a ja vas vy slepe ovce vyvedu ze tmy... takto presne zacinaly vsechny totalitni rezimy. Demokracie je pomala a draha, ale nutna...

  reagovatANO2018-04-07 11:22:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nemůžu pravdu, toto přece musí každý volič pochopit!

  reagovata ještě2018-04-07 10:42:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tak to tedy ne

  Nemohl jsem říct pravdu, toto přece musí každý rodič pochopit!

  reagovatandrej2018-04-07 10:40:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak to tedy ne

  Tak znova. Prevod firmy na a.s. na akcie na dorucitele (anonymni) znamena, ze kdo drzi akcie je majitel. Tedy ucelovy prevod na me dospele deti, znamena, ze me akcie neopusti muj trezor a ja kecam sve pohadky hlupakum. To je problem ministerstva, ktere nevi, kdo prijde a na kterou stranu se maji pridat. A kdo me pohadce neveri, toho smetu s prezidentem dohromady jako obtizny hmyz. Protoze ja na to ty miliardy mam a ja to tak chci a chci a chci. A budu vam vy ovce vladnout sam a hotovo. ...

  reagovatANO2018-04-06 22:55:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dejte si otazku

  proc socani chteji tak nutne ministerstvo vnitra ? Asi tam neco smrdi a nestacili tam uklidit svou spinu z minule vlady. Boji se co tam Babis na ne najde ? Smrdi to smrdi.

  reagovatano2018-04-06 22:20:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Jiriku

  Smankote telefon. Samozrejmne starej kozak :-)

  reagovatANO2018-04-06 19:46:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Jiriku

  V tomto mate jiste pravdu. To mi vadi take a hodne. Ale neprevazilo to tak abych volil vlevo. Taky jsem starej kozaj co se zivil poctive a krivaky at zprava nebo zleva nesnasim. Diky za pohodovou vymenu nazoru a gezky vikend.

  reagovatANO2018-04-06 19:45:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak

  vy Okamurovi ještě svitíte, a pořád se bude jenom krást to je tedy politika, pořád se ohlížíte na minulost, ale ti lidé už tam dávno nejsou a nesmíte je házet do jednoho pytle. Že jsem ještě nikoho neslyšel že by byl z Okamurovou cestovkou, zástěrka milý pane!

  reagovatto je síla2018-04-06 17:22:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Jiriku

  Tak ještě jeden komentář. Já kdysi také fandil ODS a Klause si opravdu vážím. Ale nebyla to kdysi právě ODS a její politici, kteří odkláněli miliony. Nebyli to kmotři ODS z Přerova co zamořili město hernami a pod. Vážený myslím si, že Okamura si dokázal vydělat z cestovního ruchu více, jako my dva dohromady. Mohu vás ujistit, že jsem zaměstnával lidi, platil zdravotní a sociální a když viděl, jak to funguje v ODS, tak jsem raději odešel. A na závěr, kdyby Okamura kradl zbytek života, tak nikdy nedožene některé politiky ODS. Hezký den bez politiky.

  reagovatJiří2018-04-06 17:05:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • je to tak

  lenost vychcanost a křiváctví to je SPD a Zeman se pomátl když chce aby Babiš s ním jednal ,Nové volby a vše se bude opakovat, a nikomu nevadí kolik to bude stát! Tak to už bych raději s ODS a komunisty!

  reagovatano2018-04-06 12:43:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jiriku

  prozradim vam jedno tajemstvi, ktere jste jiz mohl vycist a pochopit z nize psaneho prispevku, ze jsem volic pravicovy. Tzn, nesouhlasim s rozdavanim a jsem zastancem nazoru, ze vsichni zodpovidaji za sebe sami a jsou strujci sveho stesti. Zaroven chapu, ze vsichni mentalne nemohou byt manageri a ze existuji lide, kteri pomoc napr ze zdravotnich duvodu proste potrebuji a jsem humanista a zasadne PRO. Nejsem pro lenost, vychcanost, krivactvi a pod. Ja mam sve hodnoty a svedomi srovnane. Hezky vikend...

  reagovatANO2018-04-06 12:08:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Vy blbecci

  Vážené ANO s vašim komentářem mohu souhlasit a myslím, že i mnoho diskutujících souhlasí. Ale je jen otázkou zda vaše požadavky nejsou jednou velkou utopii. Jen mě ještě napište pokud to není tajemství koho podle vašich kritérii volit. Politické strany jsou dané a koho vybrat podle vašich požadavků. Ještě věta, svobodné volby jsou základním pilířem demokracie. Aspoň toho mají plnou hubu všechny politické strany. Hezký víkend.

  reagovatJiří2018-04-06 11:47:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Vy blbecci

  Jiri, dal se usmivejte ale opravdu nechci migranty, nechci platit prizivnicke cigany, nechci Babise, ktery ucelove caruje s dotacemi. Chci slusne lidi co spravuji mesto i stat. Nic sloziteho na tom neni, verim, ze to chce vetsina slusnych lidi. Nechci proste urvane vychcance a proto nemam zajem sam mezi takove typy jit. Zkuste sam sve stesti, pokud neco umite a nebudete mlcici a neviditelny vycuranek, co jen chce par drobnych. Jako Vrana v parlamentu a jako nekteri nasi zastupitele. Mejte se...

  reagovatANO2018-04-06 08:31:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ferdo jako vždy jsi mimo mísu. My nemáme smůlu, my jsme šťastni, že oranžová selata do vlády nepůjdou a přijdou o koryta. Konečně něco co chtěli i voliči. Chrochtejte ve svém oranžovém chlívku a dejte pokoj.

  reagovatJiří2018-04-06 07:44:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak už nevím

  jestli má vůbec cenu, k novým volbám jít. Když je prokázáno. že se manipuluje s hlasy voličů.Ne Babiš ale ČSSD mělo podmínku dokut je Babiš stíhán aby nebyl premier ale to Babiš nechce a tak nás čekají další vyhozené peníze, a vše se bude opakovat!

  reagovattak už nevím2018-04-06 07:44:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Vy blbecci

  Pane ANO, když jsem si přečetl váš komentář musím se opravdu jen smát. Nechcete "vychcaného Japonce", a hned napíšete, že nechcete platit cikány a nechcete migranty. Nejste nějak moc rozervaný v názorech ? Doporučuji, zkuste si přečíst volební program aspoň některých politických stran a potom zde psát takové nesmysly. Druhá možnost je ta, že vstoupíte do politiky a všem ukážete, jaký jste machr. Babiše nebudu obhajovat, nejsem jeho volič, ale pořád lepší, jak politická sebranka prasečkáři z KDU-ČSL, ČSSD, TOP 09 a pod. Tak hodně úspěchů v politice.

  reagovatJiří2018-04-06 07:41:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Máte smůlu socani s Babišem do vlády nejdou, takže korýtka zbydou pro jiné a článek si autor mohl odpustit......

  reagovatFerda2018-04-06 06:19:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dekujeme pane Babisi

  ze jste se nenechal vydirat . Vlada se socany by byl hnusny podraz na vase volice !!!

  reagovata je to tu2018-04-05 23:40:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo a jeste Jiriku

  bud si jistej, ze Babise ani vychcane sosany a uz vubec Tomia jsem nevolil. Do kostela nechodim, komance povazuji za mrtvoly a dozivajici, tak si to spocitej, chytrej .

  reagovatANO2018-04-05 18:22:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vy blbecci

  Ja tu zadny migranty nechci. Ale taky tady nechci urvanyho a vychcanyho japoncika, co si z politiky dela byznys pro sebe. Taky tady nechci aby geometrickou radou se mnozili cigani a ja je musel z dani zivit. Tak se kurva do mne nenavazej. A taky tu nechci Babise aby cerpal z EU pro sve firmy tim, ze je jakoby prepise na rodinu a pak jakoby se nic nedelo zase zpet. Jestli verite nekdo, ze ty akcie opustily, kdyz byly na dorucitele, jeho trezor, tak jste naivni putomci a stejni urvanci jako Tomio. A jeste Jiriku chces neco poznamenat?

  reagovatANO2018-04-05 18:11:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tohle chcete blbe Nedělko a ANO

  EXKLUZIVNĚ 3 714 korun za 45 minut platí ministerstvo školství za výuku azylantů. Arabové a další migranti se v Čechách učí kořeny evropské civilizace nebo soužití s majoritou.

  reagovatTo je hnus2018-04-05 17:24:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:SPD

  Vy dva hlupáci máte asi bohaté zkušenosti s tím rozkrádání peněz. Jen ubohé kecy proevropských blbečků. Já tipuji, že ty magore Neděklo ani ty 4 roky nevydržíš. Jen by mě zajímalo koho jste vy dva inteligenti volili. Nedělko to, že jsi hlupák nemusíš dokazovat v každé diskuzi.

  reagovatJiří2018-04-05 17:11:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:SPD

  Tentokrat Petre naprosto sdilim postoj. Kdo nevidi SPD s ukricenym Tomiem jako politicky podnikatelsky subjekt je ignorant nebo trouba. Sladek byl to same. Vyzdimat prispevky ze statu pro sebe a vykrikovat xenofobni a take nesplnitelne politicke pozadavky. Hlavne vsechny prervat a prachy z politiky pro sebe. Nekoho mi tu pripomina.

  reagovatANO2018-04-05 15:50:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • SPD

  ... tu nechce ve vládě nikdo. Důvody nevidí jen slepý. Sládek byl proti nim navoňaný frajer. Tipuji, že do 4 let skončí. Tyhle zabedněnce nemůžou lidi držet dlouho- nevěřím, že jsme až tak hloupý a naivní národ. A Babiš.... pouze jeho persona blokuje vládu, měl by odstoupit.

  reagovatPetr Nedělka2018-04-05 14:35:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nedemokratické strany TOP, ODS, STAN, "piráti", lidovci.

  Zatím se nejvíce DEMOKRATICKY a odpovědně chová KSČM.

  reagovatSvatá pravda2018-04-05 14:10:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • demokracie je vláda vzešlá z voleb

  Copak ODS, lidovci, TOPCI, "piráti" a STAN mají zájem vládnout? Nerespektují výsledky voleb a nemají koaliční potenciál. TAK ROZHODL VOLIČ.

  reagovatRespektuj jinak si nedemokrat2018-04-05 14:07:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:To je bohuzel velmi spravny postreh

  copak lidé ve volbách řekli, že chtějí socany? Babiš nerespektuje výsledky voleb - kromě svého. Hamáček jasně probruselista, možnost referenda o EU odmítá, Zimola je pro, ale není to zřejmě pro diskuzi v ČSSD. Pro nás velmi zásadní věc. Dublin IV. za dveřmi a ticho po pěšině. Jak se zachová Babiš? S ČSSD v zádech? Ze strachu o dotace se podřídí. Merkelová jasně řekla, že kdo nepřijímá migranty, nedostane dotace. Koalice ANO - ČSSD je cesta do pekla. A kritik SPD by si měl přežvýkat, PROČ se Okamura nehodí do krámu Babišovi a socanům - ti požadují odstavit Okamuru ze všech pozic, nejlépe celou SPD zakázat. Přemýšlejte. To, co říká Okamura, jde proti zájmům ANO, ČSSD (EU) a ti jdou proti zájmům občanů - referendum je pro nás životně důležité. Musíme mít možnost vystoupení z EU, pokud to bude dál směrovat tam, kam to Němci a Brusel tlačí. Bojíte se totality a diktátu z východu, ale že přichází z opačné stranu nevidíte? Němčouři opět na scéně.

  reagovatach2018-04-05 13:28:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To je bohuzel velmi spravny postreh

  ANO k vašemu diskuznímu komentáři není co dodat až na tu kritiku SPD. Babiš se jenom posral z Bruselu a socani nás budou ještě víc tlačit k euru a polezou Bruselu do konečníku aniž by se vyzuli. Už mě Babiš opravdu sere.

  reagovatvolč ANO2018-04-05 13:00:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je bohuzel velmi spravny postreh

  Jen to nejsou selata ale prasata. Ten Zimola je krivak od pohledu, skraloupu taky dost (viz stavebni firma co delala spital postavila chatu za 6 mio, a nic - je to ok. Jako u nas bazen a barak). Proste stale stejna spina v politice a Babis nemocny ze sve moci udela uplne vsechno. Jeste pitomio muze delat ministra a je to vsechno. Odporne....

  reagovatANO2018-04-05 12:11:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoCukrárna Třešnička

publikováno 04. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 26
Jak jste spokojeni s cukrárnou, máte nějaké zkušenosti, chceme zde slavit dětské narozeniny.

Pozvánka na Strašidlácký rej

publikováno 04. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 0
Přerovská strašidla a TOM Lišáci zvou všechny, kteří si rádi hrají: malé, velké, děti i dospělé na tradiční jarní setkání strašidel při 12.

volby 2017

publikováno 04. 04. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 11
Stále slyšíme že volby vyhrálo ANO a i když jsou vítězi voleb přece to nic neznamená a že je nevolilo 70 % občanů.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy