Politická strana ANO, lídr voleb nebo ne? Jakou má k nám úctu?

news img

Do schránky mi přišel volební program ANO, lepší cesty a chodníky.

Už jsem starší osoba. Tak jsem se s radostí začetl, jak to budou dělat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem došel k volebnímu období 2014 – 2018. V programu mají uvedeno, že začali velké dopravní stavby, což pokud se nemýlím začali je plánovat už dávno před tím než vznikla současná koalice, a pokud jsem dobře četl, tlak vyvíjel hlavně v začátku primátor p. Puchalský.

Snížili jsme počet žijících lidí v ubytovnách? Kam šli? To už nenapíší, že většina zůstala v Přerově, ti lidi se nevypařili! Kolik jim dalo město bytů? Aby je mohli znovu vybydlit? Snížili jsme zadlužení města o 200mil. Kolik je úvěr nový? Kolik bylo na profinancování dotačních projektů, kde se peníze vrátili zpět? Jaký je hospodářský růst a kolik má město z hazardu, který nakonec nezakázali. Parkovací dům na kola! Jak to bylo se stavebním deníkem? Se stavebním povolením, s pozemkem pod stavbou? Kolik se na tom podílel Prachař?

Prosadili jsme asistenty prevence kriminality. Nebyla to náhodou zásluha p. Kohouta z SPP? Senior taxi navrhoval pokud se nemýlím Radovan Rašťák z ČSSD, a místní části tak to je úplný výsměch, to je doména p. Pospíšilíka, který je předsedou výboru pro místní části. Bez něho by po místních částech neštěkl ani pes. Chtěli bourat Strojař, ještě si pamatuji dohadovací zastupitelstvo, jak bourání tvrdě prosazovali, dnes ho mají v programu, multifunkční sportovní halu a místní části berou p. Pospíšilíkovi ze strany Za prosperitu Přerova a jeho místních částí. Nakládání s odpady to byla doména ČSSD a ODS, kritizovalo to SPP.

Podepsali memorandum s Veólií, jdou proti spolupráci s krajem, kde jsou členy pracovní skupiny. Scholar, to je věc stará víc jak 15 let. Zadáme studii veřejných prostranstvích v místních částech, cyklostezky to byla věc p. Pospíšilíka a studie p. Horkého z SPP. ODS a Za prosperitu Přerova mají dlouhodobě průmyslovou zónu. Tak bych mohl pokračovat dále. Je vidět, že se absolutně nestydí.

Politické strany, které tak moc kritizovali, to až tak špatně nedělali, a nebylo vše špatně. Tak jak nemorálně parazitují na městské akci Hudební léto na hradbách a udělali si z toho politický mítink, tak bezostyšně loupí v programech jiných politických subjektů. Je to o to horší, že je to v programu strany, která aspiruje na vítěze voleb.

 

Fotogalerie


 
 
Vloženo: 11. 09. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: občan

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • POLITIKA

  je špinavá, i peníze jsou špinavé ale někomu nesmrdí hlavně když tečou!

  reagovatasi tak2018-09-19 17:41:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Loutky Babiše

  Estébácké ANO vedené a založené superestébákem je naše národní ostuda.ostuda. Měřínský je jenom takový produkt, který se nestydí vyfotit vedle komunistického gaunera Bureše. Fuj Měřínský! Však ty budeš litovat, ale je dobře, že jsi se ukázal. Z toho už cesta zpět nevede.

  reagovatčtenář2018-09-16 16:57:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pozorovateli

  určitě měl mobil na který jsme mu všichni přispěli to byla jeho první věc, že si z městské kasy koupil mobil za 28 ooo a to se ještě dovíme jaké jiné věci měl ve stavebním deníku jinak by ho předložil kdyby měl svědomí čisté ale bohužel!

  reagovatbelina2018-09-16 13:22:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Loutky Babiše

  Jsem slyšel, že ten plakát s estébákem Burešem a Měřínským se uplatnil v jedné neveřejné střelnici jako střelba na figury. Snad nic tajného neprozradím, když sdělím, že je to v Kazetě. Dvojice estébáka Babiše (Bureše) a Měřínského dost lidí motivuje ke střelbě na ně. Asi si půjdu také střelit. Ti dva fakt to je tedy dvojka.

  reagovatčtenář2018-09-14 12:43:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Loutky Babiše

  Rozdávání volebních koblihů financovaných Babišem V Předmostí včera rozdával volební koblihy Měřínský , lídr za ANO. Docela jsem se pobavil a zasmál, že si našel pro svou volební agitaci místo mezi bilboardy Prosperity a KDÚ ČSL. /poznámka/ Na koblihy rozdávané tímto člověkem mi úplně přešla chuť. Tam už chyběla jen telefonní budka, asi měl Měřínský mobil.

  reagovatpozorovatel2018-09-14 11:15:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ANO nebo NE

  že Babiš skoro vždycky udělá opak toho co předtím říkal. to není vtip - viz film selský rozum na ČT

  reagovatAle to je už známá věc,2018-09-13 13:25:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • o článek níže píše p. Kohout, jak to ve vedení města nefunguje. Asi už delší dobu je tam rozkol mezi SPP a ANO ohledně počtu křesel v radě. Asi chápu rozčarování p. Kohouta z fungování náměstků za ANO, to jsme všichni, že tam 4 roky vydrželi. Ale měl to řešit a nestěžovat si 3 týdny před volbami. Jenže máslo na hlavě mají i oni svou mstivou povahou, včetně Neulse od Nezávislých. Takže, pane Kohoute pokud si chcete stěžovat, tak jen mezi svými, co jste zbyli po odchodu Šlechty a Tužína. Ať budete v jakékoliv koalici, bude to díky vašim povahám stejné. Je to i varování pro ostatní politické subjekty, kdo s nimi půjde do koalice, vždy zapláče. Ještě dovětek pro p. Kohouta Měřínský je lídr za ANO, Mazochová na finance a Navrátil zase na školství. Pro Přerov není východisko, je to smutná vize pro další 4 roky.

  reagovatNavrátil2018-09-13 09:45:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Volíme ANO volím Precechtelovou

  reagovatZilvar2018-09-13 09:45:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ANO nebo NE

  Tak vy se tady vybavujete o estébáckém spolku ANO, které tady reprezentuje nějaký bezpáteřní kretén Měřínský a spol. Cožpak lidi vám nedochází, že celá ta sebranka je vytvořena superkonfidentem StB Babišem? To už jste sakra zapomněli co to bylo za zločince? Je veliká škoda, že ti co to poznali a proti tomuto zlu bojovali jsou už dnes staří. Já být takovým Hučínem, tak bych asi vzal opět do ruky kvér. Já vím, že je to o volbách, ale přece nemůžeme být až tak moc blbí a ty estébácké zmrdy volit.

  reagovatčtenář2018-09-12 18:55:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tleskám, skvěle napsané. Posíral to Sobotka, teď i Babiš. Spousta řečí a před Merkelovou stáhnou ocas.

  reagovatDvacítko2018-09-12 18:33:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ANO nebo NE

  Dobrý den. Možná to zcela do problematiky komunálních voleb nepatří, ale otázka v názvu článku mluví o úctě. Tedy se ptám jakou úctu mají europoslanci hnutí ANO k výsledkům demokratických voleb v Maďarsku, jakou úctu mají k předsedovi maďarské vlády, kterého si svobodný národ zvolí. Dnešním hlasováním proti našemu sousedovi, který v osobě svého předsedy vlády hájí národní zájmy a především občany své země, svou kulturu a tradice, nám jasně ukázali, že žádnou. Možná mají členové ANO v Přerově mobil na Andreje, ale já jako svobodný a svobodomyslný člověk bych ho po dnešku zahodil. Andreji mažu tě. Nevím a ani netuším, jestli pro občana Přerova, jsou chodníky důležitější než pocit, že jsou svobodnými občany Přerova a své země, ale vrazit nůž do zad našemu sousedovi není dobrá reklama nikdy. Pevně věřím, že v hnutí ANO jsou slušní a pracovití lidé, ale pokud bude Andrej doma mluvit jinak než v Bruselu, Berlíně nebo Paříži, pokud europoslanci za ANO budou hlasovat tak jako dnes pak se ptám? Jak chcete, aby Vám věřili Přerované? Můj hlas jste neměli a mít nebudete.Tak jako Vaše elity v Bruselu podráží člena V4 tak podobně můžete podrážet i vy doma své občany. Volby jsou za dveřmi, nikdo neví jak dopadnou, ale těm co budou uvažovat o případné koalici s ANO říkám už nyní, dvakrát měř a jednou řež.

  reagovat202018-09-12 18:25:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • opravy

  chodníků a jiné potřebné opravy města, není potřeba dávat do volbního programu, to je povinost města opravit!

  reagovatobčan2018-09-12 16:50:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:kdy to senior taxi bude konecne zruseno ???

  Zrušit důchodce taxi a reží na dráze! Pro mě je to úplně na hovno a škrti důchodci at platí:!!!!!!!!!

  reagovatPetr2018-09-12 16:33:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vsichni oblbuji s otevrenou radnici

  tak proc tento seznam a mnoho jinych zajimavych informaci pravidelne nezverejnovat.

  reagovat.....2018-09-12 16:08:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:kdy to senior taxi bude konecne zruseno ???

  By fakt bylo zajimave videt kolik potrebnych babicek co nemuzo chodit se svezlo seniortaxi. A kolik vyzranych a linych ciganu ale nejen jich..

  reagovatTo2018-09-12 16:00:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Také mi to vadí.

  Nejsou schopni sami něco vymyslet? Co ty 4 roky dělali?

  reagovat??2018-09-12 15:49:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kdy to senior taxi bude konecne zruseno ???

  MHD je zadarmo tak proc mesto stale vyhazuje desetitisice mesicne pro neco co je zneuzivano par jedinci. Bylo by dobre zverejnit jmenny seznam kolik lidi a jak casto to uziva.

  reagovattaxi2018-09-12 15:44:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Proč pořad vytahujte na pana Babiša že je nějaký agent. Pan Babiš pracoval na ochraně naší republiky a to v rámci zákona. Jsem slyšel že na továrně Kazeto se být nápis že ANO je založena estébákem. Já se ptám proč už nekdo nezasahl proti té vitryně KANu kde je návod na střelbu po panu Babišovi a panovi prezidentovi Zemanovi. Co na to SPD ????

  reagovattaké levicový volič.2018-09-12 13:41:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nejvíce se nám v kanclu líbí senior taxi, to stojí za potlesk. To asi řešil Andrej s Petrem po telefonu. Teď už bez srandy, do teď jsme si mysleli, že aspoň Mazochová je slušná, ale jim nevadí ta ostuda. Každý ví, že senior taxi je sociálních demokratů. Místní části, no probůh Měřínský zesměšňoval představitele místních části na zastupitelstvu a teď si to dali do programu.

  reagovatXXL2018-09-12 12:17:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Loutky Babiše

  Babis ma asi 5 telefonu. Jeden mam taky. Chces?

  reagovatHej2018-09-12 12:13:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Loutky Babiše

  Všude na plakátech, ten a ten má na mne telefon. To už ten Babiš řídí celou republiku po telefonu přes svoje loutky? Možná, aby práskači mohli tomu hlavnímu co nejefektivněni práskat, a ještě se tím veřejně vychvalují na plakátech. To Ti z ANO chtějí nám všem ostatním dát na vědomí, že kdo nemá telefon na Babiše, je kreténem a idiotem?

  reagovatNaštvaný volič SPD2018-09-12 11:39:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • re:čtenář

  Ale zasloužíme. Pokud je většina národa dementů co volí proruského ožralu a stbáka Babiše, nebo tomu přihlíží a nevolí nikoho,dobře nám tak!!!

  reagovatKawasaki2018-09-12 10:50:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:komunální volby

  Milý studente. Ti političtí vězni a další bojovníci proti komunismu jsou už dnes za dávno za zenitem. Musí to být pro ně úděsné, když premiérem je estébák z ANO Bureš, prezidentem proruský ožrala Zeman a k tomu komunisté na vzestupu. Hučín se sice snaží, ale pokud chce udržet Kazeto při životě, tak musí pro to i něco dělat. Ovšem to co se tady děje je fakt ostuda. To si snad ani nezasloužíme.

  reagovatčtenář2018-09-12 07:23:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Precechtelová s Vránou všetko opraví. Vsetko postaví tak nepicuj

  reagovatŽolík2018-09-12 06:54:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Něco ze stránek SPD, ať tady není tolik smutno

  "To jsem blázen," diví se primář porodního oddělení, "tento týden nám omdlel již desátý otec." "Nedivte se, šéfe," kření se asistent, "narodil se nám tady jeden černoušek a sestřičky ho ze srandy ukazují tatínkům."

  reagovatSPD2018-09-11 20:42:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak to ma byt

  demokraticka diskuse zastupitelu pry tentokrat rozhodne zda jim budou servirovany stale jen chlebicky se sunkou nebo si bude moci vybrat z nekolika druhu. Ty se sunkou pry nemaji dosti vlasaku a spatne se pri nich nekterym diskutuje.

  reagovattak2018-09-11 16:33:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:komunální volby

  Doufám, že se proti ANO co nejdříve vyjádří místní pobočka konfederace politických vězňů v čele s panem Hučínem, KAN a další protikomunističtí bojovníci, kteří poznali co to byli komunističtí udavači typu Babiš - Bureš.

  reagovatstudent gymnazia.2018-09-11 13:31:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • komunální volby

  Blíží se komunální volby a politici z ANO si už hledají koryta.Taková rodina Košutkova-ivana a Pavel Košutkovi už kandidují na starostu.To bych tam raději znovu viděl Lajtocha ne podobné lemply !

  reagovatpetr2018-09-11 12:57:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoLajtoch chce od státu 20 milionů - slušností proti aroganci a co pokora ? Takže hlasy a prachy

publikováno 14. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 68

Lidi na ulicích na mě pokřikovali, kde mám bazén.

Cikán s Porsche Cayenne se vymlouval MP, že je na sociálce a nemá na pokutu

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 29

Dnes jsem byla svědkem, jak se MP Přerov pokoušela dát pokutu za stání u Aničky na Čechovce za stání asi bez parkovacích hodin:

Porsche Cayenne, zaparkované u květinářství u Aničky na Čechově ulici a jeho řidič se drze příslušníkovi MP vymlouval, že nemá na pokutu, protože je na sociálce a pobírá pouze dávky.

Kolaboranti! To Poche. Tak co, Babiši? Lžete, je to jinak, začalo peklo kvůli Maďarsku

publikováno 13. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 26
Čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska.

Lajtoch chce zase do funkce - asi zase bude letiště

publikováno 11. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Kolik nás  stál snový projekt Regionálního letiště Přerov?

Na koncerty na hradbách u Neptuna zve Hnutí ANO Přerov.

publikováno 07. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 289

Při procházce Přerovem jsem si všiml reklamy na koncert na hradbách politické strany ANO.

Dotaznikove šetření APK 2015 až 2017

publikováno 06. 09. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 34
Pan ing.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy