Přerov – dopravní Kocourkov, nejzauzlovanější dopravní uzel ve střední Evropě …a věru vhodné sídlo pro Vysokou školu logistiky

V současné době probíhá uzavírka křižovatky ulic Čechova-Šířava u Go Galerie - jedné z nejexponovanějších křižovatek v dopravně velmi vytíženém městě.


To znamená, že celé čtvrti města ( s občanským vybavením – obchody, úřady, poliklinikou…) ležící mezi nádražím a touto křižovatkou se „drenují“ jen na jih – nikdo nemůže projet přímo do centra či za Bečvu, jelikož nikoho nenapadlo dočasně zrušit celkem novou jednosměrku v krátké propojce přes Wurmovu ulici na ulici Komenského (např.s povinným odbočením doprava - na následujícím kruhovém objezdu se dá otočit). (Několikametrový nový úsek cyklostezky, vedoucí do nikam! zde postrádá smysl!) Jelikož směrem na sever nadělalo město jednosměrky (Havlíčkova, Wurmova), tak nyní každý, kdo z jižní části centra chce na sever, musí napřed dolů - a buď kolem nádraží, nebo až skoro ke hřbitovu a objet to až na kruháč k Želatovské!
To nejen zvyšuje exhalace ve městě a spotřebu pohonných hmot občanům, jelikož se musí najezdit kilometry navíc . a přetěžuje už i tak přetíženou dopravu kolem nádraží a na třídě 17. listopadu - ale v dopravních špičkách nedostačují dvě malé křižovatky, kde se drenovaná oblast formou malé vedlejší ulice napojuje na přetížené hlavní komunikace, po kterých se sune souvislý proud aut - tj. napojení ulice Ztracené na hlavní ulici 9. května, ulice Čechovy (v pokračování: Nádražní) do Tovární.
Na těchto křižovatkách ve špičkách není ani náhodou policie, která by řídila dopravu - riskantní proces probíhá kreativitou řidičů a nejspíš se neobejde bez karambolů.
Ale nejvíc mne mrzí, že opravy na křižovatce Čechova-Šířava spočívají pouze v pokládce nové obrusné vrstvy (… s prvním sněhem, aby to bylo rychle, že!). Místo toho, aby tam byl konečně zprovozněn kruháč, který tam dávno měl být (tvarem a vytížeností je křižovatka místem denního stresu řidičů a častých dopravních nehod).
Předchozí zastupitelstvo města (SPP-ANO) křižovatku neřešilo (kruháč byl v kuloárech SPP navržen již dávno – leč v časech, kdy na schůze sdružení docházeli ještě lidé s nadějí, že tudy prosadí zlepšení života ve městě). Nyní končící radnice se nestarala o horké uzly města, místo toho řešila bájný průpich. Jejím dopravním „přínosem“ je instalace radarů - snadné a rychlé řešení k pokutování občanů - místo toho, aby se snažila dopravní situaci zlepšit. Opatřená prý zvýší počet zbytečných pracovních míst na magistrátě, kde noví úředníci budou živi z pokut občanů. Nikdo neřešil dopady radarů: např. na jižní výpadovce (ul.Generála Štefánika) se z aut, které se sunou na rovném, dlouhém a přehledném úseku padesátkou stává proud, kde stále je něco v blízkém dohledu, čímž se ztěžuje napojování z vedlejších komunikací - ve výsledku je situace na těchto křižovatkách nebezpečnější, než byla předtím! To je fuk…ovčané opět tvůrce tohoto bezva pokutovacího zlepšováku, „Prosperitu“ vyvolili… Neproběhla ani dopravní úprava křižovatky Wurmova-Čechova (která se zjednosměrněním napojení Wurmovky na Komenského stala velmi vytíženou): aby měl řidič do křižovatky výhled, musí vyjíždět za STOPku, stát na frekventovaném přechodu pro chodce…Nevím, kdo byl na radnici odpovědný za dopravu!! ale jeho posmrtný trest (za vzniklé dopravní nehody, exhalace a zpoždění) může spočívat v nekonečném šoférování Přerovem, kde za každé porušení pravidel bude elektrický výboj.
Takže po zrušení současné uzavírky můžeme pokračovat frézováním na křižovatkách Ztracená – 9. května a Nádražní – Tovární, kde je teď povrch přetěžován a rozjížděn. A tak pořád dokola…
Přesně, jako když kopali studnu v Kocourkově.
IP

 

Vloženo: 27. 11. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: IP

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:Kvalita VŠLG pro gergela

  Svatá pravda. Jestli rodiče mají dostatek peněz tak se vysněného diplomu děcko dočká, s jakým prospěchem na VŠLG se dostane je věc jiná. Hlava může být dutá,ale hlavně,že rodiče zaplatí. Tak to bohužel chodí-měli jsme v rodině takový případ.

  reagovatobčanka přerova2018-12-16 02:43:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:No ještě to tak u lokomotivy ještě stromek a stánky

  Pane Bože Artabane, snad nechcete stánky a stromek u lokomotivy, vždyť vidíte jaký nepořádek je kolem- popelnice přetékají odpadky, a nám co platíme a třídíme tak město zvedlo poplatky. Tož tak co naděláme!!

  reagovatpřerovačka2018-12-16 02:31:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:odpověď pro zvědavý

  Pane zvědavý pan Passingr, už není zastupitel.Takže se už asi nic nedozvíte. Občané už ho nezvolili, myslím, že udělali dobře. Jinak komunisté mají 4 zastupitele.

  reagovatTaky zvědavá2018-12-16 02:20:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Kvalita VŠLG

  Pokud Vaši rodiče nebudou mít peníze na zaplacení VŠLG, tak si o studiu s vysněným diplomem nechejte pouze zdát! Obavy o přijetí nemusíte mít žádné! Na školu byl přijat i student na vysvědčení většinou trojky,čtyřky a maturit. zkoušku udělal až na druhý pokus!!!. Jaká je to tedy kvalita mohu jen pochybovat! Hlavně, že se zaplatilo, nakonec stejně ze školy odešel !!

  reagovatodpověď Janě2018-12-12 15:14:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dotaz

  kdepak je Passingr, co chtěl řešit po své bouračce dopravu v přerově. Komise města něco projednala, ale nic se nedotáhlo do konce. A tak to bude pořád dokola, přijdou noví a zase noví a zase nic a zase nic. Kocourkov vzkvétá !!!

  reagovatzvědavý2018-12-03 00:00:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Stbáka Beneše si pamatuju dělal ve strojírnách zahraniční obchod a jako stbák byl nedotknutelný. Nějaký krycí méno měl tak je možný ze studna je Beneš

  reagovatDůchodce2018-12-02 07:46:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Petr nedělka

  Kde se mám podívat? V ČT nic není.

  reagovatnekorejc2018-12-01 22:24:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro Nedělku

  Nedělka se tu kdysi prezentoval jako mistr v chemičce, který tam dělá 250 hodin měsíčně a pak že ještě ca 160 hodin měsíčně dělá izolatéra.

  reagovatpro kdr2018-12-01 22:15:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro kdr

  A co tam tvůj děda dělal? Tipuji to na vrátného nebo ještěrkáře. A pokud by byla pravda to co říkáš, tak by strojírny již dávno neexistovaly. Ale ony existují, i když v okleštěné podobě díky experimentům takových lidí jako Matějka. Tunelování strojíren lidmi z PPF bylo také pro tenhle podnik devastující, ale přesto jeho výrobky se stále vyrábějí a prodávají.

  reagovatMirku2018-12-01 22:09:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Putin ho vymrdá stbáka

  Volil jsem toho estébáka z čobolska. myslel jsem,že zatočí s těmi zloději,co si nyní říkají modří ftáci a nic. Ještě by měl vrátit těch 10 miliard dotací pro agrošmejd a ist do piči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dúchodci by neměli volit ta pi.a ví,kde jsou hlasy.at jim zaplatí ze svého,a ne z našeho.

  reagovatlevicový volič2018-12-01 19:56:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mirek

  Ano, ve farikách byly fleky pro leky ale, je to dnes jiné? U soukromých firem jistě ale ve státní správě se toho moc zas nezměnilo.Jinak já psal trochu na jiné téma Mirku mě třeba můj děda vyprávěl jak těžil v 50tých letech uran. Ikdyž o tom mluvit moc nechtěl. Jestli víte o čem píšu. Ono to s tou přezaměstnaností neylo tak horké a co se týče neexistence reálných nákladů to jsem nepochopil odkud jste čerpal info. Nesmíte věřit všemu co vám dnes povídají ve škole. Reálné náklady se nepočítali tak ma do60tých let, ale v 80tých to bylo už trochu jiné kafe. Ne nadarmo jsme byli jako republika tenkrát v plusu.

  reagovatkdr2018-12-01 14:28:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tam by bylo plno.

  Na náměstí zdechl pes. Proč nejsou ty stánky a stromek u lokomotivy?

  reagovatArtaban2018-12-01 10:28:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak o těch časech by mohl pohovořil stbak Beneš. Krycím jménem studna

  reagovatZe strojíren2018-12-01 08:40:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro kdr

  A nebyla ta poptávka po produktech strojíren způsobena tím že neexistovali reálné náklady ? Prezamestnanost atd. Děda dělal ve strojírnách, vím jak se tam "nadřel".

  reagovatMirek2018-12-01 07:36:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Nedělku

  Řeči tohohle typu jak by to stejně krachlo přímo miluji. Nevím co jste zač a čím se živíte ale máte vymytej mozek Lidovkama a podobnými plátky. To co se odehrálo v 89roce aco se odehrálo po té, byla jen řízená likvidace západu nepohodlné konkurence- příkladem např. cukrovary nebo přer. strojírny. Pravdu máte jen v tom, že mladším komančům u moci vadilo se musí se svými majetky a mocí schovávat, aby na starnických schůzích nemuseli nějakému frantíkovi od lopaty nebo soustruhu vysvětlovat kde k tomu majetku přišli. Nechcete mi tvrdit, že fabriky, které do té doby jeli ve velké většině na tří směny a neplnily plán exportu najednou ty jejich výrobky z měsíce na měsíc nikdo nechtěl. Ne, to bylo neschopností nového vedení, za což oni ani částečně nemohli, protože ve valné většiněobchodní oddělení ve fabrikách, obchodovalo se zákazníky přes PZO. Jako odborníka na vše Vás určitě nemusím poučovat co zkratka znamená. To co se dnes nazývá samet. revolucí byla jen domluvená fraška my vám dáme moc a vy nám necháte majetky a klid, jinak by to dnes asi samet nebyl. O tom jak se získával majetek za privatizace jsem měl osobně možnost se přesvědčit a zároveň ztratit iluze o mnohých tehdy i dnes veřejně známých lidech. Přesto když se dívám an archivní pořady jsem rád, že se režim u nás změnil k vůli mým dětem, že pokud v tomhle našem marasmu nechtějí žít můžou jít kde se jim bude líbit a spokojeně žít.

  reagovatkdr2018-12-01 05:50:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud vím tak Kohout studoval na VŠLG obor logistika ale nezvládla studium a nedokončil druhý semestr. Z toho možná pramení jeho nenávist ke Kulíškovi a úspěšným lidem.

  reagovatObčan2018-11-30 22:42:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tu zas vypisuje banda zhulenců, celý přerovský výkvět. V tom Přerově zůstali opravdu jen ODBORNÍCI. Nedivím se, že jsme v takové prdeli, kde jsme. Hezké vánoce.

  reagovatXXL2018-11-30 12:50:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dnes

  Já přijdu. Ale o vánocích chci v klidu rozjímat nad svařákem a ne poslouchat bubnování a skřeky nějakých zhulenců.

  reagovatPetr2018-11-30 10:38:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za všechno může Kulíšek s Lajtochem.

  reagovatKohout2018-11-30 08:33:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dnes

  Nepodporuju zloděje,tak si ho udělám doma kuwa

  reagovatKulička2018-11-30 08:05:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dnes

  9. oo se zahajují trhy, tak si příjděte na dobrý mok!

  reagovatMILOUŠ2018-11-30 07:48:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Čest práci!

  330 mld.se vyplatí na důchodech tak za 8 měsíců,to je nic.Je nutno oddělit důchody od rozpočtu.

  reagovatBojovník2018-11-30 07:17:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nevěř tomu, že po komančích, bylo ve fondu 330 mld. :-) jednak ti uskočila nula, a taky kdyby to v 89 nevzdali, tak by do pár let, padli sami, s tou jejich mrtvou ekonomikou. Samet byl pro komanče vysvobození, protože to mohli důstojně položit. Podívej na Severní Koreu, jak lidé žijí v uzavřeném blahobytu...

  reagovatPetr Nedělka2018-11-30 01:18:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Čest práci!

  JEN ABY JSI SE DOŽIL TY DÚCHODU, NEPOMLOUVEJ DŮCHODCE, MĚLI NAŠETŘENO NA DŮCHODY VE STÁTNÍ ZPRÁVĚ 330 000 000 000 mld. korun. Díky POREVOLUČNÍM Vaškům, zam zbylo prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  reagovatmejej2018-11-29 12:43:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • doprava v Přerově

  duté hlavy v Přerově přece mají rády kolony a uzavírky, protože již druhé volební období nám vládne parta od Stbáka, která pořád mele bude líp, dobře nám tak ovcím z Přerova

  reagovatlysovská2018-11-29 11:35:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Čest práci!

  BOJOVNIKU, malo makáš jinak by měli měli mumie ECKO za 25, Kč měsíčně......

  reagovatOxford2018-11-29 11:33:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Čest práci!

  Jaké zdražování? Co se zdraží ,to vám přidají a daleko víc. Komunisté si nyní říkají senioři. Éčko za 62 kč-můžete rajtovat za to celý měsíc,celé dny dokola. Říkám tomu hospic na kolečkách.Samá vysušená mumie,člověk aby se bál jet v noci.

  reagovatBojovník2018-11-29 09:54:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Kvalita VŠLG

  Ta otázka je samo odpovědí! Otázkou není, co mají studenti v hlavě ale zda rodiče mají dostatek peněz na zaplacení celého studia.

  reagovatgergela2018-11-29 07:59:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Čest práci!

  Vždyť nám právě teď komančové vládnou a jiní komančové ty komanče z ANO a ČSSD podporují. Takže jak to bude? Podle Občana - NE, už s námi nebude líp? Když s komančskou vládou čeká příští rok zdražování pan Občan? A proč teda občané volí tuto hanebnou trojkoalici a stále jí věří, když už ví, že nebude líp, ale hůř? A ono bude hůř, neb ekonomika začíná sjíždět rychle dolů!!! Takže jak soudruhu Občane - čest práci, nebo čest hlouposti?

  reagovatAle copak?2018-11-29 07:49:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Čest práci!

  Je třeba vyslat Občana do Severní Koreje - zpět se vrátí určitě vyklidněný a nebude vykřikovat ty své bláboly. A proZase - moc se díváte na Barrandově na Soukupa, protože jinak by Vám češtináři urazili pazoury za ten debilní výraz "lepšolidi", který s oblibou používá jediný správný moderátor Jaromír Soukup. Znamená to snad, že existují i "horšolidi"? Kam to padáme, do jaké žumpy a kdo nás začíná ovládat a měnit v tupé stádo? Je fakt, že přeživší komunisté si radostí mnou ruce, jak nakonec Česko dělá otočku a míří k jejich světlým zítřkům - nekecat, nekritizovat ( maximálně v hospodě) a hlavně je nechat nám v klídku srát na hlavu.

  reagovat...2018-11-29 07:41:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • volove co vas zase trapi

  kdy vam roznou na namesti strom. Doufam ze tam bude dobry burcak

  reagovattak co2018-11-28 23:50:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kvalita VŠLG

  Může se zde někdo objektivně a s nadhledem vyjádřít ke kvalitě této školy??

  reagovatJana2018-11-28 20:59:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Čest práci!

  Toto a jiné věci se za komančů namohly stát!!!! Takovej bordel ve Vepřově NIKDY nebyl!!!! Zlatí komouši, kéž by to šlo vše vrátit a zapomenout na tu zasranou "sametovou" revoluci, jaká to byla revoluce? Víte vlastně, co je to revoluce, ha? Samet s námi zamet!!!! A těšme se na další roky, už na ten příští, zdražování atd. Čest práci, soudruzi.

  reagovatObčan2018-11-28 17:26:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak nam zase v Prerove bourala ozrala cyklistka

  ....a to si predstavte az jim ti "lepsolidi" v senatu povoli zakonem ze mohou chlastat i pri jizde na kole. To bude srandy v prerovskych ulicich.

  reagovatZase2018-11-28 16:58:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • rozsirte silnice a krizovatky a bude lepsi provoz

  Snadne...dejte si za ukol zbourat kazdy rok 5 starych rozpadajicich se baraku u silnic a za 5 let neni v Prerove problem.

  reagovathonza2018-11-28 16:45:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ...tak jest

  je to typický internetový troll....

  reagovatExem je vskutku otravný2018-11-28 11:59:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Odstrante parkující auta ze silnic a bude lepší provoz dacami.

  reagovatLEOŠ MAREŠ2018-11-28 07:47:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro SpP

  To h(p)nutí mělo vůbec nějakou myšlenku a koncepci, než Puch-kir-sen primátorem? Nenech se vysmát Kohoute! Běž už na jiné hnojiště ubožáku.

  reagovatExem2018-11-28 05:55:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • SpP

  Celou dobu jsme se snažili o vytvoření samostatného odboru pro dopravu, naši koaliční partneři nás po volbách vyslyšeli - vytvořili místo pro uvolněného radního bez potřebné praxe pro danou problematiku......;) Je zajímavé, jak jsou některé myšlenky SpP transformovány do praxe.......

  reagovatJiří Kohout2018-11-27 22:39:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:dobře IP

  Jak to mohli vůbec dopustit, na školství nic za těžký prachy a teď dopravní expert a zase za těžký prachy. Evidentně to Měřínskému, Záchovi ani Vránovi nevadí. A k tomu ještě tisícový hlas M. Dostála, no supr.

  reagovatCyril2018-11-27 17:48:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro SATANA

  Satane, to o té škole moc neříkejte na magistrátu. Má to tam kde kdo až po uklízečku.... oxford: zcela mimo, podobně jako Tom Šlechta. Ale to je tady evergreen se nedržet tématu vlákna.

  reagovatJan Sova2018-11-27 13:19:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dobrý článek

  Bylo, protože nebyla auta. Za komančů bylo v Česku 1 milion aut, teď je 6 milionů. A silnice jsou stejné.

  reagovatHm2018-11-27 12:40:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dobrý článek

  Naprosto souhlasím! Za komunismu bylolíp!

  reagovatTom Šlechta2018-11-27 12:20:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za problémy s dopravou v Přerově a okolí

  můžete poděkovat soudruhu Patrikovi a vychcánkům z Dluhonic.

  reagovatoxford2018-11-27 12:08:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan Navrátil

  se stal inženýrem na naší provinční "vysoké škole", což je ovšem kvalifikace nedostačující naprosto k ničemu. Naštěstí za něj mluví na zastupitelstvu jiní.

  reagovatSATAN2018-11-27 11:51:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:dobře IP

  Nenechte se vysmát, že on někdy něco předvede. Bude dobře, když opozice i občané budou po něm neustále a opakovaně požadovat, aby tyto dopravní paskvily a nebezpečná místa řešil, seznámil občany s jeho návrhy na opatření k nápravě atd. Jen tak se ten "odborník" na dopravu sám odvaří a ještě rád od toho za včasu uteče nebo ho už koalice nebude nadále chtět krýt a bude odejit, protože ze sebe nebudou všichni dělat do nekonečna stejné blbce jako je Navrátil.

  reagovatPan Navrátil?2018-11-27 09:43:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dobře IP

  ...podepisuji se.... Mimochodem byla zástupcům města v roce 2017 předána výsledná dopravně-technická studie, z níž se realizovaly pouze střípky (Wurmova-Čechova). Co takhle zkapacitnění chodníků pro tisíce chodců denně na ulici Čehova ?? Posunutí přechodů v křižovatkách tak, aby nedocházelo ke kolizním situacím automobilistů s chodci ? (ano, některé přechody zrušit a vysvětlovat, že....). No pan Navrátil a současná koalice budou mít hodně co předvádět.....

  reagovatJan Sova2018-11-27 09:34:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoVolební preference 2019. Aneb jak Piráti síli a TOPka umírá

publikováno 03. 12. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 11

Volební preference prosinec 2018 – volební model Kantar TNS
I prosincové volební preference vyhrálo hnutí ANO s 32,5 % a nepotvrdila se tak ztráta po kauze Andrej Babiš junior.

Za 17. listopad jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč!

publikováno 26. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 28

Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy