Rozleptaná důvěra

Tak nám chemička pana ministra Babiše, v jejímž čele stojí radní města Přerova Vrána vypustila do vzduchu tolik chemie, že z toho ve městě pršela kyselina, dokonce poleptala dva policajty.

Chemička se odvolala a Vránův a Babišův partajní kolega ji prominul pokutu.
Kuk sem: http://domaci.ihned.cz/c1-65684230-babisova-chemicka-byla-omilostnena-podle-brabcova-ministerstva-nelze-prokazat-ze-prerov-zamorila-jedovatym-plynem-precheza
Pan radí Vrána je dokonce pro výrobu kyseliny uvedený jako kontaktní osoba: https://www.precheza.cz/kyselina-sirova-technicka/
Takže věc se má takto: Radní města radši vědomě otrávil vlastní město, které má spravovat, než aby zastavil výrobu. Bez jeho spolupráce by nikdy nemohlo dojít k tomu, aby Precheza s odvoláním uspěla. A jeho kolega mu to rád přikryl.
Je možné vůbec brát vážně člověka, který sám otráví město, které má spravovat?
Dozvíme se nějaké vysvětlení? A jaké asi bude? Sdělí nám pan Babiš "Sorry jako" nebo spíš "Všetci kradnú"?
A co na to pan primátor? Půjde traviči Vránovi po krku? Nebo to smázne obvykle rozplizlým svedením viny na Lajtocha?

 

Vloženo: 04. 04. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Rozleptaná důvěra

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Nedělka

  se asi otrávil tím svinstvem z chemičky a teď mele úplné blbiny.

  reagovatHmmm2017-04-09 22:21:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pro Petra Nedělku

  Já tomu nerozumím. Jak on může vědět, že diskutuje se závistivým parazitem? A jak mám rozumět smyslu, když nevím, co znamená "Alw"? A proč mu doporučuje oslovit Vránu přímo, když s tím, jak tvrdí, nemá nic společného. A proč říká, že jsou hloupí, kdo neznají svá práva. Takhle se shazovat, možná by bylo lepší se za ty nepřesnosti, co tu psal o té inspekci, slušně omluvit a ne hned nadávat do ksindlů a že smrdí cikáni a ne chemička. To je to, co ví, ale nepoví? Možná nemůže ani naznačit. Pozor pane Nedělko, vás se na nic neptám, Plha není moje občanské jméno, jsem anonym. Ale i tak vám budu vděčný, když mne ze svých ze svých sprostot vynecháte. Je-li to ale silnější než vy, klidně si ulevte.

  reagovatPlha2017-04-09 07:39:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro Petra Nedělku

  Jak říkám...jsi guma. Najednou mi vykáš :-))) jen si na něco hrej. Ty jako občan...můžeš podniknout kroky. A nikdo to neudělal...a nyní kritizujete. Jak říkám...nebudu komentivat jak, neb jsem loajální....a ty hloupý, protože neznáš svá práva. Ještě jednou ti, ty anonymní hlupákz říkám, že Vrána nemá nic společného s výrobou a touto stránkou....týkající se jejího vedení. Vulgarismus zde užívám záměrně, protože jsi hnůj, ještě větší než ti, o krerých to tvrdíš. Že tady každý měsíc cikáni tráví třetinu Přerova...to ti ty xindle nevadí. Vylez z anonymity a oslov Vránu přímo. Na to nemáš....anonymní drbny jsou u mne sráči a nemám důvod se k nim chovat slušně, protože si píšu s " nikým"... pomlouvat....drbat...spekulovat....to jo. Alw udělat něco, aby byl viník potrestán, to ne. To dokáže kde kdo... závistivý parazite

  reagovatPetr Nedělka2017-04-08 15:52:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro Petra Nedělku

  Podepisuju do puntíku a dodávám, že diskutovaný pán je ještě krajským radním a bude poslancem. Na všech těchto postech mu jde o blaho občana a vede nesmiřitelný boj proti tie korupci.

  reagovatto se neutralizuje2017-04-08 11:32:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Chci Vránův konečník

  reagovatLord2017-04-06 19:19:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Petra Nedělku

  Díky za podnětnou reakci a hezký soupis sprostých slov. Vulgarity neznalost neschovají. Jako občan nemohu napadnout rozhodnutí, u kterého nejsem účastníkem řízení. Právo na informace je mi k ničemu. To, že občan potrestání chemičky nijak nedosáhne, je holá skutečnost. Vaše lži a neznalost můžete vydávat za loajalitu někde jinde. Vrána je vysokým manažerem chemičky, sám se tak prezentuje. Je i radním téhož města. Chemička otrávila město. Tohle je špatně. Na tom si trvám. V civilizovaném světě by člověk v takovém postavení složil funkci sám, případně o ni obratem přišel a šel se stydět do kouta. Doufám, že za ty Vaše kecy dostanete od Prechezy přidáno.

  reagovatRozleptaná důvěra2017-04-06 11:20:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Stále věříte, že mu jde o český národ?

  no já mu nevěřím od začátku. I proti imigraci nejprve nebyl. Až viděl ten odpor a pochopil, že by mu to uškodilo, začal říkat to, co lidé chtějí slyšet. Ono to nic nestojí, že... Orbány horko-těžko vykope Sorose, Babiš ho chce? Lidé by měli velmi pozorně Babišovo jednání sledovat. Ten půjde vždy hlavně za kšeftem - samozřejmě svým. Ten nenaskočil do politiky, aby dělal pořádky, ale aby pro sebe mohl z pozice moci dál úspěšně tlačit své firmy a zájmy. Na Babiše velký pozor. Ten tu není pro nás.

  reagovatach2017-04-06 10:25:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Stále věříte, že mu jde o český národ?

  Drahoš konečně vyjádřil svůj názor: Více Sorose do ČR........................................................... http://svobodnenoviny.eu/drahos-konecne-vyjadril-nazor-vice-sorose-do-cr/

  reagovata Drahoš...2017-04-06 10:17:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Stále věříte, že mu jde o český národ?

  Orbány zakázal v Maďarsku Sorošovu školu, kterou kdysi před lety u nás zakázal i Klaus. A okamžitě se přihlásil Andrej a spolu s jakýmsi Drahošem se hned nabídli, aby se jeho škola přestěhovala do ČR. Bureš řekl: "Jedna z nejlepších škol v Evropě bude muset asi skončit. Neměli bychom jim pomoci a mít je v Praze?" I když veřejně je Andrej proti imigrantům, ve skutečnosti spolu s celou vládou on a jeho strana všechny proimigrantské zákony schvaluje také...........................................................................................http://www.czechfreepress.cz/blogy/tohle-ct-nezverejni.html

  reagovatBabiš2017-04-06 09:43:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Důvěru rozleptal Vrána. Nevyvrátil informace o svém spojení a úzké vazby na Přecechtělovou. Podrazil své voliče a občany které obelstil tvrzením ze jako lídr kandiduje na primátora a po volbách předá moc nad městem tomu nejhoršímu kterému mohl. Ukázalo se že se nevzdá svého životního stylu pařeb a večírků ve stylu zlaté mládeže a také jeho mlžení sexuální orientace mu neprospívá. Nikdo dodnes netuší jestli je tento stárnoucí pán fenka nebo pumr

  reagovatLucifer2017-04-06 06:19:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:...

  Kotel na kyselinu opravdu vybuchl. Regulérní vybuch. Kotel Byl nově na instalovany a nevydrzel provoz. Kusy kotle a izolace po cele chemičce. Provoz vyroby kyseliny odstaven na rok. Kotel nesel opravit Roztranej na kusy. Kotel velikosti budovy. Ted je tam kotel novej tak se tam zas spaluje síra. To je tak kdyz kotel svařuji pitomci a pak ho obsluhuji borci na fetu.

  reagovatLol2017-04-06 06:11:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Připojuji se k většině...Nedělka je hňup...

  reagovatdavid2017-04-05 23:53:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dva policajty?

  Protože v noci, ty mrkvisto.

  reagovatsorry jako2017-04-05 23:52:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pro Petra Nedělku

  Tak HN píší sračky... No tak to pak jo...

  reagovatPane Nedělko2017-04-05 23:49:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: neumíš ani cist ty osle

  A tím se vyznačuje většina Babisovych voličů! O zavírání chemičky jsem nepsal ani slovo!!! A navíc...Chemičku znám jako své boty,pracoval jsem v ní, když ty jsi nejspíš nebyl ani na světě. O to víc mě štve že takový jako jsi ty,se nechají nachytat ne ty jeho bláboly! Už jsi viděl jak si nějakej milionář přímé s dělníky? Fakt naivní myšlení.

  reagovatdavid2017-04-05 23:47:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jsem si přečetl odkazovaný článek

  Musím říct že Nedělka je fakticky divný. Hlavně že blbě pindá. Jo a ten problém vyvolal podle něj nejspíš nějaký debil, co vyhodil starou baterii do pangejtu. A pan Juliš to o páře určitě myslel ironicky, dle jeho tehdejší reakce pro HN.

  reagovatčtenář2017-04-05 23:46:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: Mohu naplno říci...

  Tak omluva. Vodní páru z chemičky nezmínil pan Košutek, ale pan Juliš. A potvrdil to i odborník chemik pan Nedělka. Ten ještě doplnil CO2.

  reagovatRichard Hovorka2017-04-05 20:09:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Mohu naplno říci...

  To jsi toho Nedělko naplno řekl... Jak malé dítě - heč já něco vím a nepovím... Asi to musel být dost průser, když se o tom nesmí nic zveřejnit. Ale já vím. Za smrady z chemičky mohou rozptylové podmínky. Chemička vypouští jen vodní páru - jak nám sdělil pan radní Košutek. A ta jasnojistě nesmrdí. Ale rozptylové podmínky, ty smrdí.

  reagovatRichard Hovorka2017-04-05 20:00:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Maďarsko jde tvrdě po krku Sorosově fondu!

  http://www.novarepublika.cz/2017/04/madarsko-jde-tvrde-po-krku-sorosove.html

  reagovatPapája2017-04-05 19:10:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro Petra Nedělku

  Ty budeš dobrá guma. Inspekce ŽP je nezávislý orgán. Ty, jako občan, můžeš jednak napadnout rozhodnutí....a jednak máš právo na informace. Co se týče toho, můžeš udělat pro potrestání viníka, budu mlčet, neb jsem loajální k firmě. Takže právo a zákoník si nastuduj ty. Jinak Vrána není manažer vedení Prechezy a neřídí výrobu. Je manažer bývalécho Precoloru a řídí oblast prodeje. Tak se ty demente prober...přestaň tady kvákat idiocie ..a raději svůj čas věnuj studiu a hledáním informací. Psát anonymně takové sračky, dokáže kdejaká uklízečka. Snížení pokuty bylo jasně zdůvodněné a předpikládám...soudy se potáhnou dál. Tak si ty demente něco zjisti...pak si vymysly anonymní přezdívku...a pak tady zase něco připosraně vyblej

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 18:45:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:...

  To s tím nesouvisí...

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 18:38:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: Já jsem zase slyšel drahý krtonižko

  ,že při těch lumpárnách jsi Hučínovi kryl záda.Tak bacha na to co tady píšeš.Ovšem máš opravdu nick tobě podobný.Krtonožka je škudce asi tak jako ty.

  reagovatJuchelka2017-04-05 18:13:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ...

  Jestli si to dobře pamatuji,tak v chemičce vybuchl kotel na výrobu kyseliny sírové.Nějakou dobu museli kyselinu dovážet do chemičky kamiony od jiných dodavatelů.Ale znáte to.Jedna paní povídala........

  reagovatH2SO42017-04-05 15:24:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • By mohl vyučovat na univerzitě pana Babiše a Soroše sexuální výchovu

  reagovatPetr Vrána2017-04-05 15:06:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Babiš přestřelil a pokud tak rádi tapetujete i ja použijí článek PL. Přesun Sorosovy školy do Prahy: Andrej Babiš narazil na odpor v ANO.

  reagovatBabiš podporuje socany2017-04-05 14:01:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Školu, která zřejmě bude muset opustit Maďarsko, mezitím pozval do Prahy ministr financí Andrej Babiš a nabídl jí objekt pražské Invalidovny.

  Je to dobrý nápad, alespoň se využije nádherný, ale chátrající objekt, pro který stát nemá využití. Podmínkou ale musí být, že u nás Soros nebude vyvíjet žádné politické aktivity, neslučitelné s naší bezpečností, ani nebude na obdobné bázi provozovat žádný ze svých oblíbených think tanků. Čímž si nejsem jistý, že bude toho schopen.

  reagovatnápad2017-04-05 12:59:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Do prdele, do Prahy, hraboš Babiš: Po nabídce, aby si George Soros přestěhoval svou univerzitu k nám, je živo

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Do-prdele-do-Prahy-hrabos-Babis-Po-nabidce-aby-si-George-Soros-prestehoval-svou-univerzitu-k-nam-je-zivo-482450

  reagovatBureš2017-04-05 12:20:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Školu, která zřejmě bude muset opustit Maďarsko, mezitím pozval do Prahy ministr financí Andrej Babiš a nabídl jí objekt pražské Invalidovny.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vykopnuta-Sorosova-skola-kterou-Babis-zve-k-nam-Jasne-slovo-Viktora-Orbana-482457

  reagovatPodraz2017-04-05 12:17:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane anonym "Rozleptaná duvěro". To je zlý sen. Cituji:Ukažte mi, jakým způsobem mohu jako občan chemičku potrestat. A jakym právem, jako občan chcete trestat chemičku Tim, že jste se zrovna probudil, tim trestate nás občany Přerova. Za komančů, když z komínů stoupala duha a barevná hudba všechno ok. A to, že Petr je zaměstnanec podniku a existují kontrolní orgány. A pokud ČIŽP zjistila nedostatky ve výrobě, tak jsou v terminu odstraněny nebo je vyměřena pokuta. TEČKA. Je na tom něco nepochopitelné. A Chemička buď zaplatí nebo se odvolá. Zase TEČKA.

  reagovattož tak rozepsaná důvěro2017-04-05 12:10:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro Petra Nedělku

  Vážený pane Nedělko, tvrdit, že ministr nemá vliv na výsledek odvolacího řízení, které vedou jeho podřízení, je naivní. Jeho podřízení jsou povinni poslouchat jeho příkazy, bez nich bohužel rozhodovat nemohou. Doporučuji prostudovat si zákon o státní službě. Vysoký manažer chemičky, která tráví město, je zároveň vysokým představitelem tohoto města. Nemohu si pomoct, ale vidím v tom velký problém. Občané viníky podobných událostí netrestají, od toho je ČIŽP, která to také udělala. Ukažte mi, jakým způsobem mohu jako občan chemičku potrestat, rád to udělám. Až politická tlačenka trest snížila na směšnou výši. O tom, kdo je tady hlupák, se nemá cenu bavit. O zavírání chemičky nebylo ani řeči. Sexuální orientace kohokoliv při nejlepší vůli nemá na věc nejmenší vliv.

  reagovatRozleptaná důvěra2017-04-05 10:16:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jitko

  Tohle navážení se do orientace...pletení si témat...atd, mne nutí tě nazvat hnojem a ještě bojácným. Dám si zde přezdívku a napìšu ti, že jsi kunda? Ne...klidně se pod to podepìšu. Tyhlety drby a soukromé věci motat do politiky atd, může opravdu jen lidská kunda. Trapné.

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 09:27:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Trojtečko zastavit výrobu bez ohledu na lidi. A co ti zaměstnanci, ty je budeš živit. To si snad dělaš prdel. Kolik zaměstnáváš lidi. Doporučuji aby to Babiš dělal jako oranžový průjem ČSSD. Odvolávat se, odvolávat se. A pro Jitku nevím, proč sem tahaš sexuální orientaci. Sere te, že tě nechal ?

  reagovatvýplach rozleptaného2017-04-05 09:02:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Nes*r se do babiše,bodeme ho volit,je to hrdina,který zatočí s vámi zloději zkurv*nými.

  reagovatPetřík2017-04-05 08:56:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přesně, chemička místo toho, aby zastavila výrobu jela dál, byznys je byznys, bez ohledu na lidi. Samozřejmě, že se to žehlilo, pokutu vám jen tak nikdo neodmázne.

  reagovat...2017-04-05 08:46:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Já si pamatuji, že náš známý přerovský občan pan Hučín již před mnoha lety tvrdil, že bývalí exponenti STB se vrátí a budou mít rozhodující místa ve státní správě. Také si pamatuji, že za tato a podobná tvrzení byl mimo jiné vazebně asi rok stíhán po nástupu soudruha Ovara Virotika. No a dnes se na to podívejme. Soudruh nomenklaturník Bureš je ministrem celé ČR a lidi s chutí požírají jeho koblihy. Tenkrát v Přerově vybuchlo několik bomb, pachatel doposud není, ticho po pěšině,ale když to bouchne někde jinde, tak je kolem toho mazec.

  reagovatkrtonožka2017-04-05 08:31:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mě děsí politikaření sexuálně nečitelného Vrány!!! Nadvláda Přecechtělové nad jeho podivnou osůbkou nemůže přinést městu nic dobrého. Každodenní utajované lobistické schůzky Vrány na hotelu Jana jsou děsivé

  reagovatJitka2017-04-05 08:12:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  A co s tím má společného Vrána???? Jeden za 18...druhý bez za 20.

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 07:36:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Davide....ty si pracoval na Slovensku?

  Tak to víš asi vše nejlépe:-D to je opravdu pádný argument. Jednak si pletete slováka s čechoslovákem, a jednak Vás ssi někdo práskl přes prsty...vidno. Já bych nakopal a hodil za čáru hlupáky, kterých je zde habakuk.

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 07:35:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Nakopat do prdele tak akorát Tebe. Píše snad autor článku o nějakém zavírání chemičky? Ne! K zvýšeným emisím došlo přece při "rozjezdu" výroby kyseliny...co s tím má společného Sobotka, Lajtoch a ČSSD?

  reagovat??2017-04-05 07:32:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mohu naplno říci..že větší krávovinu, plnou výmyslů..jsem tady dlizho nečetl. Jednak Vrána nemá absolutně nic společného s výrobou- je prodejní manažer, a druhak odůvodnění sníženò je veřejně dostupné, a ministr ŽP na něj nemá vliv.... navíc- nemohu o tom mluvit, vzhledem k tomu, že vím, jak se vše seběhlo, jste úplně mimo. Prostě další anonymní hloupoučký pisálek, co má potřebu si vylít srdíčko tady....kdybyste chtěl najít a potrestat viníka, měl jste jako občan možnost...nevyužil jste. Jste posranej. A navíc ...aby pršela kyselina....musely by nastat trochu jiné podmínky. Ale chemii vytahovat nebudu..k úctě k Vašemu IQ.Pproč Vás urážím? Protože Váš článek je psán v podobném duchu...hlupáku.

  reagovatPetr Nedělka2017-04-05 07:30:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omlouvám se za překlepy už jsem byl na cestě do procesu.

  reagovatjsem rád za EET2017-04-05 07:09:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já to vidim jinak Davide. Nakopat do prdele potřebuje Sobotka a jeho kampání. K obsahu článku snad nemá ani cenu se vyjadřovat. Izidor to napsal přesně. Pohádka o Červené Karkulce a zlem vlku. Myslím, že to bylo jak 2 promile. Ty snahy zavřít Chemičku tu už předváděli ekologičtí teroristé už v 90 tem, ale to pisatel ještě tahal kačera a v útlaku si hrál na horníka. 8let tady hnus z ČSSD v čele s Lajtochem průmyslovou zónu. Přerov má jednu z největší nezaměstnanosti a ty tu budeš zavírat Chemičku. Ten Slovák má více rozumu a inteligence, jako ty a čela ČSSD se Sobotkou.

  reagovatjsem rád za EET2017-04-05 07:06:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Babiš je slovenskej grázl, kterýmu zobe z ruky většina lidí, kteří si nevidí na špičku vlastního nosu. Spousta lidí mu tleská za EET,protože mají pocit,že je doposud hospodští okrádali a teď už nebudou. A že ten slovenský parchant obíral celé roky,to jim nevadí. Lidi proberte se,Slovák patří nakopat do prdele a hodit za Makov. Tam ať si škodí,však je doma.Apropo...Dovedete si představit ,že by slovenskym ministrem byl Čech??? Anebo primátorem Bratislavy...?! Velmi naivní představa ! Na Slovensku jsem pracoval několik let a vím čem mluvím. Jsme fakt blbej národ. Jedna parta volí Slováka,druhá Rakušaka.Kazdej z nich hájí svoje zájmy a jen Čech to nevidí...

  reagovatdavid2017-04-04 23:55:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dva policajty?

  A jaktože nepoleptala další lidi? Jenom policajty... Hmmm, mrkev v zimě - podivil se zajíček. Připadá mi to, jako by to přednesl Kalousek u řecnikého pultíku s 2 promile v krvi v rámci kampaně Za vše může Babiš.

  reagovatIzidor2017-04-04 23:21:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mi

  zase rozleptaly Slepé střevo Kostelecké párky. Ale, když dostanu kobližku, zase ho budu volit.

  reagovatHever2017-04-04 22:49:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoOdboj skupiny bratří Mašínů

publikováno 06. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 42
Dosavadní diskuse v médiích o aktivitách skupiny bratří Mašínů potvrzuje, že pro hodnocení je dobré se informovat, abychom nekritizovali vlastní představy.

Končím s ČSSD. S neslušnými lidmi nedělám.

publikováno 06. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 41
Marie Benešová, blízká spojenkyně prezidenta Miloše Zemana, z politiky odchází.

Tak jsem viděl Senior Taxi v praxi

publikováno 05. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 34

Dnes jsem z balkónu zahlédl takovou malou krabičku na kolech a na ní napsáno Senior Taxi.

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24.

publikováno 04. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 11

Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu.

Tak nám zabili primátora, řekla posluhovačka...

publikováno 03. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 27

........ je to jen fikce. 

Už to začíná... pomaloučku, polehoučku......

publikováno 02. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 3
Muslimové chtějí infiltrovat naše školy a manipulovat našimi dětmi

ISLÁMSKÁ NADACE V PRAZE
ČESKÁ REPUBLIKA
ISLAMIC FOUNDATION IN PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Zde je jejich zcela jistě nezjištná "nabídka" :

Nabídka základním školám, středním školám, gymnáziím, vysokým školám i jiným organizacím
dovolte, abychom vás jménem Islámské nadace v Praze seznámili s nabídkou některých akcí pro žáky/studenty a vyučující, které naše nadace pořádá s cílem posílit vědomí příslušnosti k multikulturní společnosti a rozšířit informovanost o islámu a jeho kultuře.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy