Rušení (přemístění) pošt - zápis Rady města Přerova

Zápis z 82.

schůze Rady města Přerova konané dne 14. prosince 2017

3497/82/11/2017 Informace České pošty
Materiál předložil, jako písemnou předlohu, navrhovatel Mgr. Vladimír Puchalský, primátor.
K předloženému materiálu nebyly žádné připomínky.
Rada města Přerova po projednání:
54
1. bere na vědomí informaci společnosti Česká pošta, s.p. o záměru přemístění pošty Přerov 1 z ulice Husova a pošty Přerov 5 z ulice Trávník do obchodního centra Galerie Přerov
2. souhlasí s uvedeným záměrem.


Diskuse:
Ing. arch. Horký:
 Navrhl hlasovat samostatně po bodech usnesení.

Hlasování o bodu 1. usnesení: 10 pro jednomyslně.
Hlasování o bodu 2. usnesení: 7 pro, 3 proti (Ing. Holan, Ing. Měřínský, Ing. arch. Horký).

Zrušení - přemístění - pošt navrhla Česká pošta a naši radní slepě odsouhlasili. Asi nechodí osobně na poštu si vystát fronty na obsloužení. Nejde o umístění poboček, ale evidentně chtějí v rámci úspor udělat ze dvou poboček jednu a tím i navýšit dobu čekání na obsloužení. Z osobní zkušenosti s poštou na Trávníku, kdy to raději vzdám, než abych čekal dlouhou frontu a nyní chtějí do Galerie sloučit dvě pobočky. To už bude chtít na čekání dovolenou. Mnoho jiných obcí vstoupilo do jednání s tímto státním podnikem o zachování poboček a někteří i úspěšně. Zde je však vidět zájem našich radních o občany na kterých jim evidentně nezáleží.

 

Vloženo: 02. 01. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: V.M.

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:pro KDOSI

  3. ledna 22:16:59. Mimon proste. Jde to videt.

  reagovatkdosi2018-01-05 22:42:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:pro KDOSI

  Kde píšu něco o připlácení?

  reagovatalef2018-01-05 13:41:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro KDOSI

  Mila Marto, zacinate svuj prispevek konfliktne, pritom pisete presne to same co ja - tedy ze prostory v Galerii jsou drahe, Tomu trosku nerozumim :-) stejne tak pisu to same co "ach" pod Vami, tedy ze obvykle (nevim jaky maji vymysleny rezim do Galerie) posta v obchodnim centru neni postou ukladaci, tedy (ne jak scestne mele alef o tom, ze si budete priplacet za cosi) kdyz vam postak balik nedoruci, tak vas bude nejspise cekat na Kratochvilove (se ctyrmi parkovacimi misty). Tedy myslim, ze nemusite konfrontovat slovy "a kde si mile KDOSI", protoze nase nazory jsou ve shode :-) schvalne se podivejte niz, co jsem psal. Napovim, zacal to prispevek ,,Jen se radujte. Nez (jako ze to tak obvykle byva) posta zjisti, ze uchovavani baliku v obchodnim centru stoji balik a tak si z dane posty sice dopis poslete, ale pro balik si budete chodit na Kratochvilku, kde jsou, pokud si spravne pamatuju, cele 4 parkovaci mista - skoro porad obsazene.". No a tak tedy :-)

  reagovatTomas2018-01-05 08:14:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nechcete postu v Galerii? Dobře, tak nebudete mít žádnou poštu.

  reagovatPuchalský2018-01-05 06:47:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro KDOSI

  A kde si milé KDOSI myslíte, že se bude platit nejvyšší nájem? V Husově ulici, na trávníku a nebo v Galerii Přerov o které je známo jak přemrštěné jsou tam najmy za metr čtvereční? A pokud se sloučí dvě pošty, asi to bude chtít i větší prostory, že? Takže pošta se sice přestěhuje do luxusních nových prostor, ale zaplatí určitě víc za nájem a navíc: lidem to zkomplikuje vyzvedávání zásilek, z Galerie se stane doupě černých parazitů a Galerii přibudou problémy s kriminalitou.... A nejvíc na tom všem mě děsí radní, kteří si tu dělají absolutně co chtějí a kašlou an názory lidí. A opravdu mě udivil Puchalský, že tohle posvětil! Nadávala jsem na lajtocha ale to co se děje za vlády SPP tak to je něco šíleného. Mám pocit, že město se propadlo na absolutní dno a navíc přišla řekla bych GREMLICOVA DOBA (jak já říkám), kdy se začne bourat polovina města "pro dobro" nás všech jak nám tvrdí SPP! Nedivím se mým dětem, že se sem po škole už nevrátily....

  reagovatMarta2018-01-05 06:24:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a navíc,

  pokud to bude jako v Šantovce, tak listovní zásilky a balíky si v Galerii nevyzvednete. Takže směr náměstí. Jediná pošta v Přerově, kde si to vyzvednete. Tak kdysi dávno Přerov začínal...to byla tuším první pošta na nádraží.

  reagovatach2018-01-04 23:09:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A proč

  tu petici nezorganizuješ ty,když potřebuješ poštu na každém rohu?My teď řešíme kam upíchneme Sobotku a ty mě otravuješ s takovými malichernostmi.Možná bude dělat listonoše v okrsku kde bydlíš.

  reagovatSkládal2018-01-04 23:04:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pošta je státní podnik

  a je to veřejná služba občanům. Navíc stát ji platí kompenzace - loni 800 mil. Stále nechápu, proč pobočka Trávník, která slouží velké části města - velmi hustě obydlené, má být zrušena. Takže budou 2 pošty v centru města a tam se budou lidé nuceně dopravovat. Uniká mě logika věci. Vidím pouze zájem pošty bez ohledu na zákazníky. A mlčící zástupce města bez zájmu o občany.

  reagovatach2018-01-04 22:57:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Já myslím, že pan Skládal se určitě postaví za správnou věc. Bydlí na Trávníku vnímá dění kolem pozorně. Pokud bude mít signál od občanů, tak určitě vystoupí na zastupitelstvu za tuto lokalitu. Fandím mu! Doufejme, že pro nás na Trávníku bude organizovat petici. Ať jsi dají poštu do Galerie, ale ať zůstanou ty stávající.

  reagovatelf2018-01-04 21:42:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A co na rušení pošty řekne pan Skládal? To se vůbec nepostaví za občany? To je pro něj téma, nebo ne? Kampaň ještě nezačíná?

  reagovatInformovaný2018-01-04 18:33:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Pane Nedělko,

  Od zacatku pisu,ze posta plati za prostor,ne vy. Jde videt (i z kecu o KFC),ze jste proste uplne mimo. Koncim :)

  reagovatkdosi2018-01-04 11:48:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • omlouvám se...pěšky, autobusem...v Galerii...:-)

  reagovatMer2018-01-04 10:41:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud občané tak hrozně chtějí pošty zachovat, tak ať se ozvou a naléhají. Myslím si ale, že Přerov je mnohem menší než Olomouc a dostupnost poštyv Galerii je v pohodě pro kohokoliv, pěšky autobusem, na kole...a kolikrát na tu poštu jdete? Já za minulý rok ani jednou...

  reagovatMer2018-01-04 10:40:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:v Olomouci

  A co má říkat chudák starý cikán když mu zruší poštu na Husovce a bude se muset trmácet pro důchod až do Galerie.

  reagovatalef2018-01-03 22:42:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Pane Nedělko,

  Pošta je pošta ať je v nájmu v Galerii,v Pegasu nebo jinde.Na každé poště je vyvěšen ceník služeb.Pouze jednou jsem minulý rok měl na Trávníku uloženou zásilku deset dní.Nabíječku na telefon,přišla když jsem byl na dovolené.Za uložení zásilky jsem nic neplatil a nevím ani o tom,že by se kdy za uložení zásilky něco platilo.

  reagovatalef2018-01-03 22:16:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pane Nedělko,

  Absenci argumentu nahradime kecy o chlastu,bravo. Co teda cekate,ze posta bude platit skladovaci prostory,abyste si tam balicek vyzvednout mohl,nebo ze to bude posta bez moznosti ulozeni balikovych zasilek,jak tomu byva u post v obchodnich centrech? Dekuji za vecne zodpovezeni.

  reagovatkdosi2018-01-03 21:51:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • v Olomouci

  řešili stejnou věc. Pošta chtěla zrušit 2 pobočky a nově zřídit poštu v Šantovce. Zvedl se obrovský odpor občanů, petice. Město i přes svůj prvotní souhlas Poště ke zrušení poboček věc přehodnotilo. Vstoupilo do nelehkého jednání a podařilo se pobočky zachovat. Pošta nedokázala vysvětlit důvod zrušení poboček - vytíženost, vhodnost prostor a pod. Pošta od záměru odstoupila na přání občanů, firem, zástupců města a kraje. Já poštu přiřazuji k základní občanské vybavenosti. Určitě bude mnoha lidem vyhovovat Galerie - bydlí tam, nebo se lépe dostane autem. Ale na úkor 2 pošt v centru bude obtížná dostupnost z jiných částí města. Trávník je pošta vytížená - stížnost na fronty tady můžeme číst. Takže ji využívá dost lidí, slouží velkému okruhu města. Ono každý nemá přilepená auto u zadku a klávesnici počítače na rukách. Jsou tady ještě stále lidé, kteří se s tím jinak, než klasicky nepopasují. A pak další, kdy věk a snížená mobilita jsou pro ně omezující. Proč se má stát luxusem rozumně dostupná pošta? A s paní Martou souhlasím, že cigáni, kteří chodili na nádraží se zřejmě přesunou do Galerie. Jejich výučním oborem je kapsářství - známou si tak vytipovali u nádraží, když vybírala peníze a táhl se za ní tak dlouho, až se mu podařilo ji tašku ukradnout. A takových "čekatelů" tam bude! Město prostě nemělo jen odkývnout záměr Pošty, mělo jednat v zájmu občanů a třeba by se povedlo to, co v Olomouci.

  reagovatach2018-01-03 21:02:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: pane Mike

  Bohužel někdy se poště nevyhnete i kdybyste se na hlavu stavěl. Např. když potřebujete poslat doporučený dopis, protože protistrana akceptuje jen tuto formu. Nebo potřebujete reklamovat a firma přijímá balíčky jen na adrese Poste restante... Asi by se toho našlo víc, kdy je nutné využít poštu, toto jsou věci, co mě hned napadly.

  reagovatKarel Strnad2018-01-03 19:42:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pane Nedělko,

  Na Wurmovce již prodejna Pela není?

  reagovatKarel Strnad2018-01-03 19:37:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Nedělko,

  některým to nikdy nevysvětlíte.Některý si nechá posílat poštou dva šrouby!!!Vlastně proč ne,v Přerově není ani jedna prodejna s tímto sortimentem.Poslední je PELA v Želatovských kasárnách,ale tu chce Kohout s Měřínským zrušit a udělat z ní CASINO.Paní Marta zase má jasno o zdražování dopravců,v tom má určitě prsty Puchalský s Netopilovou.Paní Marta ať si raději nenechává nic posílat,protože ji podříznou v Galerii.A ten kdosi-být ožralej 11:48,klobouk dolů.

  reagovatalef2018-01-03 18:52:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • NEJHORŠÍ zloději zkrachujte

  Platil jsem zlodějům z O2 101 KČ A 30KČ MĚ STÁLA složenka navác. KURVY SI DĚLÍ STAMILIONY A MY JIM TO ZAPLATÍME.

  reagovatBedřich2018-01-03 17:36:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Super nápad

  A klidně tam mohou dát i šílenou poštu z Předmostí, která s jejich přestávkami a systémem odbavování je už dávno adept na zrušení!

  reagovatkarda2018-01-03 16:00:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dobrý nápad

  Souhlas už to tam dávno mělo být.

  reagovatLaďa2018-01-03 15:00:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:mě to nevadí,

  Na ktere poste? Jinde,ze vam v Galerii balik nedaji? To je vyhra. Nebo mate pocit,ze nebudou platit dle zabranych metru vy KFC?

  reagovatkdosi2018-01-03 11:48:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Nedělku

  Pane Nedělko, nebu´dte naivní. Vážně si myslíte že zásilkovna nezdraží? Že nezdraží ostatní dopravci? Ale zdraží a nebude to trvat dlouho....a i do té zásilkovny se to musí nějak dostat! Takže zdražení přijde co by dup a to jak mnozí píšou, že NIC poštou neposílají, tak tu lžou. Podívejte se jen na vanoce co chodi baliku! Navíc: za chvíli tu v tomto prdelkově nekoupíte nic a nezbyde vam nic jineho než vse objednávat pointernetu a využívat služeb zdražujících dopravců.....

  reagovatMarta2018-01-03 11:43:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:česká pošta

  Českou poštu takto již nevyužívám. Kurýr je max va stejné ceně....a když to lze, zšsilkovna, nebo úloženka vyjde do 35 korun. Proč tedy použivat a stát frontu na poště?

  reagovatPetr Nedělka2018-01-03 11:35:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Úvaha

  Dokáže si někdo z Vás tady představit, co se stane, když se sloučí Trávník a Husova dohromady? Stane se to, že v Galerii Přerov se začnou lidi bát o své peněženky, ženy o své kabelky, protože těch několik set cigánů potulujících se neustále mezi domovem a poštou v Husově ulici se najednou přemístí do Galerie...přibude krádeží, lupů a za následek to bude mít úbytek návštěvníků v Galerii Přerov, stejně jako se to stalo se supermarketem TESCO, kteréje dnes doslova černým Tescem na mapě Přerova..... zvažte prosím to, co chcete udělat, protože přelejete kriminalitu do centra města

  reagovatMarta2018-01-03 11:12:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • už roupama

  nevědí co dělat. jen ten kdo potřebuje jít z práce na poštu a potřebuje stihnout vlak, poletí až do galerie, protože nějaký blbec si vymyslel na nádraží zrušit poštu! Běžte už do prdele a neotravujte lidi myslete hlavou!

  reagovathonza2018-01-03 08:56:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • česká pošta

  Objednal jsem si na internetu dva nerzové šrouby průměr 6 mm a délka 50 mm.Cena šroubů byla 10 kč.Ale naše česká pošta si účtuje za doručení 120 kč.Je to normální ?To museli doručit holubí poštou !Proč nás takhle státní instituce okrádá _?

  reagovatzdeněk2018-01-03 08:18:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • česká pošta

  S českou poštou 2 naproti měst.domu mám velice smutné zkušenosti.Že čekám u přepážky až si slečna poskládá papíry je pravidelná věc.Horší je žen jsem posla na dobírku mandolínu,pojistil.uvedl křehké-tak mi pošta doručila nástroj rozbitý na tři kusy.Reklamace trvala 5 týdnů.Pošta se stále vyhýbala náhrady.alší nástroj poslaný na dobírku mi pošta zašantročila a šek jsem od odeslání 13.12. jsem ještě nedostal.Do dnešního dne 3.1 2018 jsem po reklamaci peníze ještě nedostal.l To jsou služby české pošty-nšjlépe tuto bandu darebáků rozpustit!

  reagovatpetr2018-01-03 07:51:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Poštu kurva nerušit! Sem důchodce a nemožu chodit nějaký tůry na jinou poštu a auto nemám. Navíc musím Machačkovy včas platit úroky

  reagovatFranta2018-01-03 06:43:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je neuvěřitelně chytrý trik

  V Přerově žije 14 000 dávkařů, kteří si chodili pro love na pošru u nádraží. Teď to hned utratí v Galerii, moc chytré.

  reagovatLilenthal2018-01-03 05:44:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:kurvy přerovské-hajzli pověsit čuráky,kteří j zruší

  Ani ne dva řádky výstižného a stručného textu ale slzela jsem smíchy asi 20 minut. Palec nahoru!!!!! Díky

  reagovatBubu2018-01-02 22:43:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:mě to nevadí,

  Ten balík se nebude uchovávat někde v KFC,nebo na informacích,ale na poště.

  reagovatalef2018-01-02 22:41:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Rušení je úspora nákladů pošty

  neb dovedli byjste přežít v dnešní době z platu GŘ ve výši á 8.milionů peněz, či jako náměstci za pouhých 4 mil.ročně ??????? holt někde se na platy vedeníGŘ pošty ušetřit musí..................

  reagovatkanzer2018-01-02 22:40:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:mě to nevadí,

  Jen se radujte. Nez (jako ze to tak obvykle byva) posta zjisti, ze uchovavani baliku v obchodnim centru stoji balik a tak si z dane posty sice dopis poslete, ale pro balik si budete chodit na Kratochvilku, kde jsou, pokud si spravne pamatuju, cele 4 parkovaci mista - skoro porad obsazene.

  reagovatKdosi2018-01-02 21:57:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • mě to nevadí,

  naopak - na Trávníku nezaparkuju, na střeše Galerie krásně, vzdálenost do Galerky pro mě stejná jako na Trávník. Husovku nevyužívám. A jsem pro podporu Galerie - je to jedna z mála dobrých věcí v Přerově - krásné nové čisté moderní a kulturní prostředí jak na nákup tak na občerstvení. Zatím tam i hlídají a dávají bacha na čmoudy což je dobré a snad to tam udrží. Jedno z mála pěkných míst v tomhle Buranově plném čmoudů, vandráků, psích hoven na chodnících a odpadků rozjebaných kolem popelnic. Kdyby Galérka padla, byla by to velká škoda

  reagovatJarda Fochr2018-01-02 21:17:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dobrý záměr

  Na poštu chodím minimálně- vše řeším elwktronicky, či ppl. Ale na Husovce se nedá kam narychlo odstavit auto. Pěšky....to je v podstatě šumák....ale kolem galerky jsem nejčastěji. Za mne dobrý. Fujtajbl je asi z těch, co stojí 30 minut ve frontě, a až v okýnku, vypisují kupřikladu průvodku.

  reagovatPetr Nedělka2018-01-02 20:07:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pošta

  je stále státní a stát je povinen o záměru informovat dotčenou obec.Takže nevím proč se ten fujtajblík tak rozohnil.Já poštu potřebuju max.dvakrát do měsíce.Tu hrůzu na Trávníku mám sice nejblíž,ale klidně si zajedu až do Galerie.Bez problémů s parkováním,což se o poště na Trávníku říct nedá.Když bude otevřena i o sobotách a nedělích jako v Olomouci v Šantovce,není co řešit.Tady někteří skuhrají jako kdyby na poštu chodili pětkrát za den.

  reagovatalef2018-01-02 19:53:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Smutný Přerováku a další - co děláte na poště? Proč poplatky neplatíte přes internet? Nebo snad posíláte v době mailů doporučené dopisy? A balíky se dnes doručují také x jinými způsoby...nechápu, co zas máte...

  reagovatMike2018-01-02 19:39:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To tam máme bandu debilů.... Ach jo

  reagovatKurka2018-01-02 19:32:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ...no trošku zbytečný akt...

  Tak pokud má ČP povinnost to oznamovat městu nebo obci (rušení nebo přemístění poboček), tak si tuto formálně splnila. Pokud to město vzalo na vědomí, tak se jedná o další formalitu. Pochybuji, že kdyby většina byla proti, donutilo by to ČP platit nadále nájem na Husové a dále udržovat malou pobočku Trávník (i když ta fungovala mnohem lépe než pobočka Předmostí). Takže rozmístění a počet poboček ČP není tak úplně v rukách zastupitelů. Proto se tito raději zaobírají důležitějšími usneseními o radarech apod.

  reagovatJan Sova2018-01-02 18:45:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Špatný vtip

  Ve všech bodech s váma souhlasím jen s tím posledním nemáte pravdu.Budovy staré pošty u nádraží patří Českým drahám.

  reagovatškolník2018-01-02 18:31:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:proboha je 21 stoleti obcane

  Naprostý souhlas, že poštu využívá méně a méně lidí a to především díky jejich kvalitám služeb. v 21. století by měly být i adekvátní služby a nečekat 40 min na vydání balíčku. Proto, pokud to jde, využívám raději jiných přepravních společností, ale někdy není vyhnutí a musím na poštu. Nevadí mě přesun pobočky, vzhledem k parkování i snad výhodnější, ale sloučení, kdy lze očekávat nárust front. K vaší digitalizaci, computerizaci a robotizaci - OK, ale nacpěte nákup v eshopu do drátu a doručte ho na můj stůl ......rád bych se toho dočkal

  reagovatzandas2018-01-02 18:04:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • proboha je 21 stoleti obcane

  posty uziva mene a mene lidi tzn. ze Ceska Posta prodelava penize. A to nejen ta ceska ale vsude na svete jsou jiz posty prodelecne. Jen se podivejte kolem sebe : komputerizace lekarskych receptu - magistratu - nakupovani - financni platby a prevody -rizeni automobilu -robotizace prumyslu atd...... zkratka vstoupily jsme do digitalniho veku Prerove. A ten napad s Postou v Prioru je vyborny pro vsechny dokonce i s parkovanim na strese jako bonus !

  reagovatuspora2018-01-02 17:28:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Špatný vtip

  To snad není normální. Cesta na poštu na náměstí je noční můra. Obvykle v provozu třetina míst a neskutečné fronty na všechno. No, a aby to bylo "lepší", tak z dalších dvou poboček udělají jednu. Důvod je jasný, přesně jak píše "krk", zaplnění prodejních prostor Galerie. Jo zastupitelstvo ví co je pro obyvatele města nejlepší. Ještě by mohli do Galerie přestěhovat knihovnu.... Doufám, že alespoň Česká Pošta provede demolici těch neskutečně hnusných budov u nádraží, když už je nepotřebují.

  reagovatSmutný přerovák2018-01-02 17:13:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Desítky let

  Desítky let je pošta na Trávníku...další pošta na strategickém místě. Postaví se jedna Galerie, která nemá obsazené předražené obchodní prostory.... Nic jiného je nenapadne než lámat ČP (zrušit dvě pošty), aby natáhli další zákazníky. Radní rozhodli, ovčané budou povinně chodit do Galerie. Jen tři měli rozum....

  reagovatkrk2018-01-02 16:55:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kurvy přerovské-hajzli pověsit čuráky,kteří j zruší

  Unádraží musí být pošta vy piče hovězí.

  reagovatfujtajbl2018-01-02 16:23:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoJak se změní Česko a EU vlivem migrace.

publikováno 07. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 31

To, že se blíží presidentské volby asi nikoho nepřekvapí.

Odměny řediteli příspěvkové organizace

publikováno 05. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 60
Tak tato zpráva mě opravdu, ale opravdu už zvedla ze židle:

Materiál předložil, jako písemnou předlohu, navrhovatel Mgr.

Vtipné kousky na silnicích.

publikováno 04. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 39
A jedeme dál.

Milí čtenáři a voliči SPD.

publikováno 03. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 54
Milí čtenáři,

vážené dámy a pánové, važme si našich rodin a přátel.

Přání do nového roku

publikováno 02. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 13
Do nového roku nám popřál pan primátor a doporučil nám, abychom uvěřili, že se v Přerově vše k lepšímu obrátí.

Novoroční ohňostroj 2018

publikováno 01. 01. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 89
Heslo Statutárního Města Přerova:
Jak na Nový Rok
tak po celý rok!

PSS a současné vedení města

publikováno 31. 12. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 149
Blíží se doufám již konec jediného volebního období nejhoršího vedení města Přerova v podání SPP a ANO.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy