Stačí kostka mýdla k umytí tuny špíny? Co na to občan?

Přerov - Bývalí představitelé přerovské radnice včetně tehdejšího primátora Jiřího Lajtocha (ČSSD), kteří pět let čelili podezření z korupce, se dočkali od ministerstva spravedlnosti satisfakce za trestní stíhání.

Uhradilo jim část požadovaných náhrad za náklady řízení a v nemajetkové újmě za délku trestního stíhání, řekl dnes ČTK Jiří Lajtoch. ČTK to potvrdili zástupci ministerstva. Tehdejší politici se rozhodli žádat o satisfakci loni v listopadu, když byli definitivně zproštěni obžaloby. Podle Lajtocha ještě zvažují žalobu na stát.

Bývalí politici žádali po ministerstvu náhradu za náklady řízení. Šlo o výdaje na obhajobu, které podle nich každého za dobu procesu stály až statisíce korun. "Uznali nám část nákladů na obhajobu. V druhé věci, v oblasti nemajetkové újmy, uznalo ministerstvo spravedlnosti délku procesu, která dosáhla zhruba šesti let. Za to jsme rovněž dostali náhradu. V celkové výši jde zhruba o třetinu nákladů," řekl dnes ČTK Lajtoch.

Uvedl, že podobné odpovědi s dočkali i jeho tehdejší kolegové z vedení radnice. Podle mluvčího ministerstva spravedlnosti Jakuba Římana přiznalo ministerstvo Lajtochovi, jeho tehdejšímu náměstku Josefu Kulíškovi a radním Václavu Zatloukalovi a Jaroslavu Čermákovi náhradu nákladů obhajoby. Prvním dvěma z nich přiznalo také zadostiučinění za způsobenou nemajetkovou újmu. Zatloukalovi byla přiznána náhrada za nepřiměřenou délku trestního stíhání a náhrada ušlého zisku a Čermákovi zadostiučinění za nepřiměřenou délku řízení. "Pavlu Galovi jsme přiznali náhradu nákladů obhajoby a cestovné. Žádost Jiřího Raby v evidenci odškodňování neregistrujeme," řekl dnes ČTK Říman.

Lajtoch nyní zvažuje další kroky, ministerstvo je v případě nesouhlasu s náhradou škody odkázalo na soud v Praze 2. "Teď je otázka, zda podat žalobu na stát a žádat další náhrady za nemajetkovou újmu. Zvažujeme to, budeme se tím zabývat do konce listopadu. Uvidíme co bude dál," doplnil.

Lajtoch, jeho tehdejší náměstek Kulíšek (ODS), radní Zatloukal (ČSSD) a Čermák (ODS) a úředníci Gala a Raba byli původně obžalováni z trestného činu sjednávání výhody při zadávání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě a ze zneužití pravomoci úřední osoby. Soud je zprostil obžaloby po dvouletém procesu loni na konci listopadu. Vzápětí se bývalí představitelé města rozhodli žádat o satisfakci. Poukázali na to, že kauza poškodila je, jejich rodiny i jejich politické strany. Případ také zastavil jejich politickou kariéru.

Případ se týkal veřejné zakázky na rekonstrukci zimního stadionu a stavby domova důchodců v Přerově. Podle obžaloby obě stály podstatně více, než město plánovalo. Navíc vícepráce vykonala bez dalšího výběrového řízení stejná firma Přerovská stavební, která zakázku vyhrála, tvrdil žalobce. Soud aktéry definitivně zprostil obžaloby s tím, že se skutek stal, ale nejde o trestný čin.

Kauza se řešila pět let, k soudu se dostala po třech letech vyšetřování. Protikorupční policie šest zástupců radnice navrhla obžalovat čtyřikrát. Žalobkyně Marie Kodytková trestní stíhání pokaždé zastavila s tím, že trestný čin nespáchali. Obžaloba padla až v dubnu 2014, po změně státní zástupkyně. Kodytková na protest proti odebrání spisu rezignovala na svou funkci. Případ si poté vracely okresní a krajský soud.

 

Vloženo: 09. 11. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Přemýšlivý Přerovák

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Mily Joe

  Hlavne potrebujeme my i cela ČR aby v politice byli lidi cestni a ne pokriveni lhari, prikradaci a nebo dokonce velkozlodeji. Samolibi a sebestredni, jako byl Klaus a Zeman ze zbytecneho Prognostaku, to byla nejvetsi chyba drivejsi zmeny. Tito dva nastartovali u nas tu spinu privatizace jen pro nekoho a naslednou vychovu dnesnich kriplu, kterym jeste stary ozrala z hradu předsedá.

  reagovatNo2017-11-19 11:15:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takže si to shrňme : ČSSD se musí očistit od Lajtocha a Zatloukala. To je jedina možná cesta. A my v Přerove potřebujeme čistou ČSSD jako alternativu k lumpen koalici ANO SPP.

  reagovatImmortal Joe2017-11-19 09:26:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE: pane h.a. -

  kde píšu, že " s obsahem dopisu souhlasím"? To jen pro pořádek. Takže znovu - pan Kohout dopis psal nejen jménem svým, ale i občanů Přerova. Ne VŠECH občanů. Byli to nejen petenti za odvolání Lajtocha v souvislosti s veřejnými zakázkami, ale určitě i ti, kteří sice petici nepodepsali, ale kauzu sledovali. O všechny tyto občany se mohl pan Kohout v dopise opřít. Já patřím mezi ně. Dále - protikorupční policie ve věci Zatloukal: v době rozhodování o zakázkách, v průběhu a po ukončení měl majetkový prospěch v podobě stavebních prací. Státní zástupce Beránek - byl prokázán majetkový prospěch. Kdy Lajtoch - 278 tis., nevymáháno, zaplaceno za 2 roky. Zatloukal - stavba v hodnotě 3.1 mil. Zaplaceno 790 tis., nevymáháno, promlčeno. Sokol - kde píšu, že obhájce Sokol = vinní? Nikde. Ale to, že Sokola si vezmou jako obhájce hlavně ti, kteří ví, že pokud vůbec někdo je může s průšvihu vysekat, je to právě on - k tomu se hlásím. Paradoxně zastupuje často takové klienty, kteří si nelegálně "nahospodařili", protože právě ti pak mají na velmi vysoké částky za zastupování. Třeba Kottovi. Ale nevnucujte mně, že tím myslím Lajtocha, ten má slušný příjem třeba z fotovoltaiky. No a to triko nosil kdo? SpP? Jestli ano, nejste tady na stránkách první den, tak znáte můj názor na toto uskupení SpP/ANO.

  reagovatach2017-11-18 21:04:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Koňský chrup? Snad Loňský chlup...

  reagovatInformovaný2017-11-18 18:30:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • VOLTE KOŇSKÝ CHRUP

  Jediný kandidát na první primátorku města je Koňský chrup.

  reagovatvolba století2017-11-17 15:04:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerov je Vepřov.

  Je vidět, že dnes v den výročí pádu komunistického režimu 17.listopadu 89 je tady mrtvo. Prostě lidi zajímá mít plné břicho a stačí. Bude nutno si zopakovat minulost a to co nejdříve!

  reagovatPamětník2017-11-17 11:38:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zdravim pane h.a.

  Nemusite se nazyvat idiotem ani hloupym anonymem, myslim, ze nejste podle stylu psani ani jedno. Jen tim anonymem. Jen zopakuji, ze ac si mohu a myslim o tech levarnach svoje, nevedel jsem souvislosti a nemel dostatecne info ale myslel jsem, ze ziju v pravnim state a proto me zajimala pravda a naivne jsem si myslel, ze se ji jako obcan dozvim. Opakuji, myslet si mohu cokoliv ale indicie byly jine. Nezaplaceny dum jednoho, zaplaceny bazen az z donuceni, to neni standardni chovani radnich. A ze jeden obcan se nebal do toho vrtat me neurazelo a neurazi ani ted. Stejne si to masinerie udelala po svem a ta horka pachut toho, ze nekdo ma furt navrch nad druhymi - temi druholigovymi, je to tu stale. Jen poznamka kterou vzdy pripomenu. Nebyl jsem z Spp ale byl jsem clenem ANO do te doby nez Merinsky zacal verejne lhat a Vrana to svym mlcenim prekryl. Carovali kolem cyklodomu a to byl zacatek. Tim se nastartovaly podobne postupy jako predeslych politiku. Neprijatelne? Ale vidime, ze realita. Takze o lidech deroucich se do politiky si fakt iluze nedelam. Vyjimka ovsem potvrzuje pravidlo. No nic, mejte hezky den.

  reagovatKarel Boruta2017-11-17 09:16:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE: pane

  ještě tady někdo psal o nové koalici ANO, SPP, Neusl a Tomaníková a nic takového se neděje. Myslím, že Tomaníková má pevnější zásady něž někdo na " vrchu " komančů. Už aby byly volby do komunálu a my se zbudili.Já tu babu NEZNÁM, ALE často se tu o ní píše. Kdo vlastně je v koalici a kdo v opozici? Je v tom volajaký bordel

  reagovatnevím2017-11-17 03:04:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE: pane

  kdo krade, ale před volbama všichni nadávali na Babiše a po volbách za koryto v parlamentu změní retoriku. Proč se komanči diví, že to prosrali a někteří voliči přešli k Babišovi, bližší košile kabátu. Kdo bude místopředsedou parlamentu komanč a proč už nenadává, má koryto a tak je to se všemi

  reagovatnevím2017-11-17 02:53:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: pane

  Píšete, že s obsahem zvacího dopisu souhlasíte. Jmenujete skutky, které nebyly odsouzeny ani nepravomocně (že Zatkoukal nezaplatil barák). Píšete, a to dlouhodobě, leta, že ten, kdo má na Sokola, je vinnen. Sleduju to. Vy dokonce víte své, aniž respektujete rozhodnutí soudu (Vy jej jen berete jej na vědomí). Čtu pozorně. Rozumím psanému textu. Máte taky to triko Oni kradou?

  reagovath.a.2017-11-17 00:11:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: pane

  pan Bořuta vám odpověděl i za mě. V podstatě nemám co dodat. Vy jen pozorně čtěte, kdo co píše a snažte se to pochopit, aby jste se vyhnul zavádějícím závěrům.

  reagovatach2017-11-16 23:42:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: pane

  Tak to se omlouvám, měl jsem za to, že se někde níže k dopisu hlásíte. Pokud vím, nešlo o tzv. otevřený dopis, takže jste o jeho existenci nemohl tušit. Jsa idiot, nemusím rozumnět úplně všemu. To je moje výhoda proti těm, co se tu podepisují.

  reagovath.a.2017-11-16 22:48:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane

  Vy jste trochu prekrucovac. Zadny souhlas jsem nedal, protoze jsem netusil o existenci nejakeho dopisu. Protuze jsem o tom nemel informace a zdalo se mi, ze je vec ucelove zdrzovana a zasmodrchavana, tak me neurazelo, ze nekdo se o problem jmenem prerovaku zajima a nenechava vec vyhnit. Ja respektuji vysledek od soudu ale nikdo mi nezabrani myslet si sve a mit svuj nazor. Myslim, ze jsem v zivote prosel ledascim a v byznysu uz jsem potkal ruzne lidi a fakt si nazor umim vytvorit na zaklade tech indicii co byly k dispozici. Jestli vy jste necitil potrebu, at jiz z jakehokoliv duvodu, znat neprekroucenou pravdu, pak je to vas problem. Mne, treba i pani ach ale i jiste mnoho dalsich pravda zajimala. Priste, az mne zminite, tak prosim zvazte objektivitu pripominky. Hezky vecer

  reagovatKarel Boruta2017-11-16 22:09:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takže všechno dobře dopadlo, všechno se vysvětlilo. Zvací dopis byl napsaný se souhlasem pana Bořuty a paní ach, spravedlnost, po které se v něm volalo, se prosadila. Sice díky Sokolovi, nějakým procentům a nějakému, blíže neurčenému promlčení něčeho. To všechno je naprosto v pořádku, protože nějací 4 cikáni z nějakého výboru napsali cosi prezidentovi. To je přeci logické. Podle Hlavy XXII nikdo, ani bp, ani já, neví, jak by pověření mělo vypadat, z čehož jasně vyplývá, že jsme idioti. Navíc zbabělí a nesledujeme dění. Hosana.

  reagovath.a.2017-11-16 21:28:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • KOŇSKÝ CHRUP NA RADNICI

  Přerováci. Volte Końský chrup. Puchna - to je jen slabý odvar toho, co nastane, až nastoupí na radnici. Ať žije Koňský chrup!

  reagovatvolím jen kch2017-11-16 19:39:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak prý se Puchna tlačí do ANO. Ale možná sou to jen kecy...že by Vrána dělal nábor do makáme, na lidí však kakáme?

  reagovatInformovaný2017-11-15 19:31:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ministr spravedlnosti je Pelikán z ANO. Mafián.

  reagovat§§2017-11-15 18:50:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:spravedlnost

  Spravedlnost existuje jenom socanská. Mafiani .

  reagovat§2017-11-15 17:42:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • spravedlnost

  Tak spravedlnost přece jen existuje a to je dobře.

  reagovatred2017-11-15 08:13:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ptám se, co vlastně ten Lajtoch udělal?

  Tady někteří nadávají na Lajtocha a já čtu, že byl soudem osvobozen, že mu dají peníze a že se stát omluvil za jeho trestní stíhání. Tak co proti němu ještě máte? Pokud se jedná o osobní averzi, to se dá pochopit. Že kradl? Vidíte, soud rozhodl. Tak co máte? Ven s tím!

  reagovat´´´´2017-11-15 07:20:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Průměrný středoškolák zná IP adresy všech v celem Přerove

  reagovat:-)2017-11-15 06:50:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Skládal viš, že si průměrný středoškolák zjistí tvoji IP adresu a přečte si, sám sebe oslovuješ pan Skládal? Hoď se do klidu pane Skládal :) :)

  reagovatLola2017-11-14 21:28:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hestere, ty asi pana Skládala znáš, když to tady píšeš. Jestli umí SKládal vládnout pevnou rukou, tak jedině dobře. Vymést Lajtocha a Zatloukala potřebuje ČSSD jako sůl. Takže v tom mu fandím. Snad se mu pak podaří i dodržet slib a vymete Kohouta a Mlčocha. Takového člověka potřebujeme. Neboj se ničeho, umí bouchnout do stolu a prosadit to, co je potřeba? Tak šup s ním na radnici. Po neschopných náměstcích ANO s devíti třídami rád uvidím někoho schopného a vysokoškolsky vzdělaného. Hlavně pryč s lumpy z ANOSPP.

  reagovatnázor2017-11-14 20:30:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Skládal je druhý Puchalský, akorát v mladším provedení. Doma z něj jistě mají vítr. Vládne rukou pevnou a nesmlouvavou. Těš se Vepřove, až takovej magor bude sedět v měšťáku. Zastupitelé tam budou sedět dva dny a diskuze pořád poběží. On diskutuje rád, ale blbě.

  reagovatHester2017-11-14 20:00:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • můj názor - tak blb jsi ty!

  A mimořádný. Nemusím být z ČSSD abych věděl, čeho je banda SpP schopna. Nenávisti, závisti z vlastní neschopnosti převážné většiny členů. Udávání je jim stejně blízké jako poučování a arogance, s jakou tady vystupuje "můj názor" nebo "jo".

  reagovatantikohout2017-11-14 19:56:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • můj názor - tak blb jsi ty!

  A mimořádný. Nemusím být z ČSSD abych věděl, čeho je banda SpP schopna. Nenávisti, závisti z vlastní neschopnosti převážné většiny členů. Udávání je jim stejně blízké jako poučování a arogance, s jakou tady vystupuje "můj názor" nebo "jo".

  reagovatantikohout2017-11-14 19:56:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • antikohoute - blbe z ČSSD

  Ty blbe, vždyť ty jsi jednička v nenávisti a to co popisuješ sám děláš. Máčka jsi akorát ty. Spíš menses.

  reagovatmůj názor2017-11-14 14:40:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo - blbe z SpP nebo odjinud II.

  Koho bereš, hlupáku, v potaz, je úplně jedno. Kdyby se jednalo o nepodložené kecy, tak by tady nefigurovaly! S ČSSD to nemá nic společného. Je to jen o tupé závisti, myšlenkové neschopnosti ale jinak schopnosti naplivat na kohokoliv cokoliv. A potom otravovat policii a státní zástupce, aby jednali. Taková je realita lidí kolem SpP. Taky nezávislí. Ale to je jiná máčka!

  reagovatantikohout2017-11-14 14:17:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • antikohoute - blbe z ČSSD

  Ještě dodám ty hrdino a bojovníku ( ne anonyme ), hlavně pozor na to co vypouštíš s rypáčku.

  reagovatJo2017-11-14 11:09:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • antikohoute - blbe z ČSSD

  Když nebudu brát v potaz Puchalského, tak jen kecy, neodůvodněné kecy, a zase jen nepodložené kecy. Ty si dej raději mokrý hadr na hlavu. Blbe.

  reagovatJo2017-11-14 10:53:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo - blbe z SpP nebo odjinud

  Kdo píše o ČSSD? Myslíte si, že v hledáčku SpP a spol. byli jen členové CSSD? Vzpamatujte se, dejte si skleničku čiré vody a dýchejte zhluboka. SpP a Nezávislí StB toho mají na svědomí opravdu hodně. Jedni z líhně StB jiní z dob, kdy udávání bylo u některých povinností! Pozor Jo, pozor na ten slovník. Jen anonymita vás chrání před poučením!

  reagovatantikohout2017-11-14 10:38:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • antikohoute - blbe z ČSSD

  Antikohoute Vy nevidíte, jak vás lidi nenávidí? Jak jste směšný? Víte, že lžete! jaký jste chudák z ČSSD. Vytváření umělých kauz, no to jste mě opravdu pobavil. Nevinní občané z ČSSD to je pecka. Ty magore už to zde několikrát mnozí psali, nebýt úpravy zákona tak ti slušní sedí na Borech. Co nevinný Vašík už doplatil svůj prasečí domeček? Anonymní hrdinové z ČSSD z výsledkem 7% ve volbách, to je ta podpora těch občanů Přerova ? A zase, to zde bylo už napsané kolik lidí vás podporovalo 4000 tisíce lidí v Přerově ? Myslím, že výsledek 4 místo pro ČSSD v Přerově je opravdu ukázka lásky k této MAFII.

  reagovatJo2017-11-14 09:09:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To že p. Kohout mele z posledního je jasný všem. Už řekl, co chtěl, názor si udělá každý sám a tuším, že u voleb moc nepochodí to SPP. Ale co dál? Koho vlastně volit? Socdem tragédie, jejich lidi vládnout neumí, ODS někdy dobrý, většinou ale divadlo a šou. Komouši tam sedí a vyjma pár lidí ani nemluví. Máme vlastně výrazný lidi, kteří tu práci můžou dělat? Třeba jako nezávislí?

  reagovatMarnie2017-11-14 08:51:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • KOHOUTE

  Vy nevidíte, jak vás lidi nenávidí? Jak jste směšný? Víte, že lžete! A to je hanba, pokud jste opravdu důstojník armády! Vaše zásahy do policejních kauz a vytváření nových je prokazatelný fakt. To, že jste věděl o udávání vašich kolegů z SpP a vytváření umělých kauz proti nevinným občanům, je taky pravda. O intrikách a vytváření pomluv nemluvě. Opravdu, až vás uvidím, plivnu vám do ksichtu za lži, odporné chování. Bylo by pro vás i Přerov nejlépe, kdyby jste se odstěhoval. A dělal dobro zase někde jinde někomu jinému. V Přerově toho SpP s Nezávislí a přeběhlíky do ANO pokazila dost.

  reagovatantikohout2017-11-14 08:48:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak

  jestli KV vari z vody v pripade cyklobaraku, tak jen proto, ze arogantni a drzy lhar Merinsky taji financovani a cely postup stavby. A to ti nevadi, ze? A na teto spinavosti to zacalo, ten vas sprosty a ignorantsky zpusob jednani s opozici i lidmi ve meste. Myslite si, ze kdyz jste tam, zatim, ze muzete vsechno. A ta umanuta povysenost vypovida o charakteru cloveka dostatecne, to je posun osobnosti jednoznacny.

  reagovatNo2017-11-14 06:59:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dělení moci repsektuji

  Rozdíl je v tom, že po tom, co opustím politiku nebudu tady nikoho urážet, jen abych znovu uspěl ve volbách,, řešit iestli nekdo něco udal nebo ne. Správu veřejného prostoru může dělat jen ten, kdo lidí přesvědčí, že to bude dělat poctivě. Ostatní si půjdou dělat svoji práci. Tak to je a nemám s tím problém......rozdíl je i v tom, jak dnešní opozice vyrábí kompro a jinak v ruce nic nemá........jen hloupé řeči, často mimo mísu......toliko mé vnímání zastupitelstev a Zácha s predcitacimi schopnostmi na tom moc nezmění.

  reagovatJiří Kohout2017-11-14 00:25:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:za které občany pan Kohout vystupoval?

  "pro mě jsou tito pánové nevinní pouze rozhodnutím soudu" - čili beru na vědomí. "Ale fakticky ne" - tzn. myslím si co chci. Morálky se týká pouze požadování náhrad za zastupování a jiné újmy.

  reagovatach2017-11-13 23:51:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hlídací psi demokracie

  to si nerozumíme - co jsem psala se vztahovalo k opozici, kterou jste byli vy. Kdy jste jako opozice fungovali. A proč nazývat fungující opozici udavačskou? I dnešní opozice dělá svoji práci. Od toho je opozicí - hrát roli hlídacího psa. Vy jste ji již dohráli, jste koalice. Předali jste roli, tak se to snažte respektovat.

  reagovatach2017-11-13 23:37:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hlídací psi demokracie

  Tak ty si představuji trochu jinak, než to co tu máme. Zatím vše vaří z vody a jen dělají zlou krev........od prvopočátku, za podpory právě těchto hrdinů, co tu lezou z bažiny. Možná oni sami. je......nic moc pokud jde ó normální slusnou diskuzi. Překračování kompetencí KV, účelové lži......a těch trestních oznámení už mají za sebou taky slušně. Přesto, že si plivají do vlastních urážek, tak je nehodlám nazývat udavači. To je asi jen jich způsob prohry......můj ne.

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 23:19:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ještě k tomu udavačství -

  pokud mají opoziční zastupitelé přístup k informacím o zakázkách a shledají nějaké podivnosti, nebo podezření z finančních machinací, tak jednají. Logicky. Od toho tam hlídací pes opozičníků je. Tak proč to nazývat udáváním? Nebo zrušme opozici/koalici, bude jedna strana a jedna vláda a ta bude vládnout až do úplného vyčerpání - financí města. Vy jste pane Kohoute byli v opozici, dnes jste koalice. Nezapomínejte, že i dnešní opozice funguje jak má. Nenazývejte jejich činnost politickým předvolebním bojem, ale respektujte ji jako součást demokracie.

  reagovatach2017-11-13 23:07:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:za které občany pan Kohout vystupoval?

  Paní ach, jsme v právním státě. Nesoudíme nikoho podle jeho morálky, ale vždy a zásadně podle zákonů. Myslet si můžeme co chceme, rozsudek však vyhlašuje jedině soud. Hledání vyšších principů mravních tedy patří spíše do oblasti filozofie, nikoli práva. Právo a morálka jsou tudíž dva zcela odlišné pojmy, které se potkají jen velmi zřídka.

  reagovatMarnie2017-11-13 22:48:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • za které občany pan Kohout vystupoval?

  Za ty, kteří se o kauzu zajímali a průběh sledovali. A těch nebylo málo. Pak jsou ovšem občané, kteří se nezajímají prakticky o nic a co se děje v Přerově jde kolem nich. Za takové pan Kohout logicky nemluvil. Já jsem vše průběžně sledovala, takže ANO, jsem občanka, za kterou pan Kohout mluvil. Dnes nezbývá, než pravomocné rozhodnutí soudu vzít na vědomí. To ovšem pro mě neznamená, že si myslím, že vše bylo OK. Jen na okraj - Lajtoch zaplatil "zapomenutý" bazén v době, kdy se začala policie zajímat, Zatloukalovi jsme zaplatili podstatnou část domu (PSS si to "někde" vynahradila - není charita) -zbývající část promlčena. NIKDY nebyly faktury urgovány k zaplacení! ?????? Takže zbyly jen vícepráce, které změnou zákona již také nebyly ke stíhání. Tak to máme. A pánové se nestydí požadovat náhradu nákladů na právní zastoupení. No - ona mnohaletá obhajoba Sokolem něco stojí. Pro mě jsou tito pánové nevinní pouze rozhodnutím soudu. Ale fakticky ne.

  reagovatach2017-11-13 22:37:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To informovaný

  Myslím, že pro každého zloděje je udavač to nejhorší zlo. Tak to na světě chodí.......vidím to jinak, ten kdo podal trestní oznámení na podivnosti kolem domova důchodců a zimáku tomuhle městu prospěl. Kruh lidí kolem "vyvolených" a také potrefených, tak ti to nikdy neuznají a vzhledem k povahám těch, kteří tyto lidi kryli a kryjí, se ani nedivím. Anonymní pomluvy z udavačství jsou pro mně vítanou záminkou to dokola vysvětlovat. Mám i luxusní postavení normálního slušného člověka, který se nebojí podepsat proti neustále vyhrožujícím, urážejícím anonymním zbabělcům, rozehrávající stále dokola stejné divadýlko. No Kohout se z Vás nepodělal a tak je na raně. Počítám s tím.......ta kupa hnoje, co se na mě stále snažíte shodit, moje není. To mi věřte. Jako informovaný byste to mohl vědět........

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 22:21:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • P.Kohoute, nálepku udavače již ze sebe nikdy nesmyjete. Je to jako tetování na viditelném místě. Ale co. Dneska je tetovačka in, čili vlastně jdete s proudem. Teda vlastně s davem. Těch, co vás minulé volili. Ale bacha na davové nálady. Víte jak to je. Někomu rupne v bedně a ten vámi zmanipulovaný dav se obrátí proti vám a dostanete na budku. V lepším případě.

  reagovatInformovaný2017-11-13 21:56:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Absurdní diskuze

  V dopise vložený Vámi bp je doslovně uvedeno: "Prezident Zeman však konstantně překračuje meze slušnosti, nenaplňuje očekávání, která do něj občané vkládají, jeho služba státu je nekvalitní a kontraproduktivní.". Identická situace, mlčíte. Za koho mluví. Vy jste jim dal pověření, kdy, kde a jaké. Smlouvu, zmocnění s ověřeným podpisem, souhlas s vřelým stiskem ruky????? Budete je žádat o pověření za občany, kteří je nepověřili a cítí se dotčeni a uražení jejich konáním? Či zastupitel, který vystupuje za občany, kdy nespecifikuje kdo přesně, či předseda místního výboru, který vystupuje za občany bude muset jít a získávat zmocnění???? Vymýšlíte si naprosté ptákoviny mimo veškerou logiku. Kterýkoli vládní činitel by se mohl jít s tou Vaši logikou omlouvat skoro všem občanům této země a klidně i 15 za den....Podstata absurdní diskuze a stupidního vynucování omluvy, za něco co nejste s h.a. schopni uchopit je jinde, než v občanské angažovanosti........jste ze stejného IP, jako ti co tu stále dokola trousí "zaručené" inofrmace o udavači Jiřím Kohoutovi?

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 21:26:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já jsem Kohout,

  kdo je víc?!

  reagovatftw2017-11-13 19:07:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Bp

  Ze kasles na obcany jsme si uz vsimli, co me ale zarazi je ta chorobna umanutost a presvedceni o vlastni vyjmecnosti. To je nebezpeci. Arogance Pucha je slaby odvar.

  reagovatNo2017-11-13 16:17:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Bp

  Obsah a cíl petice ovšem není totožný s obsahem a cílem dopisu. To je ten hlavní rozdíl. Já ho vidím, vy ne a to je také ten hlavní rozdíl. Ukončuji tedy tímto zřejmě nikdy by nekončící hru na blbého a blbějšího. Pěkný den.

  reagovatbp2017-11-13 16:06:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Bp

  Do teď necítím potřebu jakéhosi pověření od občanů. Dostatečně legitimní považuji petici Že máte jiný názor mne opravdu netrápí. Množné číslo je důvodně a ani netuším jak toho pověření dosáhnout. Tím je to uzavrene. Pěkný dem

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 15:50:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To bp

  Ovšem na úroveň idiocie jste tuto "diskuzi" dostal bohužel Vy.

  reagovatbp2017-11-13 15:01:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To bp

  Učebnicová ukázka špičkově propracované demagogie v přímém přenosu z pera radního p. Kohouta. Kličkuje lépe než zajíc. Tleskám!! :-)

  reagovatftw2017-11-13 14:59:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To bp

  A kde je v něm tedy podle Vás nějakým způsobem vyselektovaná, označená, uvedená nebo jak chcete určená jen a pouze SKUPINA či ČÁST občanů, kteří s tímto dopisem souhlasila? Už nevím, jak Vám to napsat. Evidentně nemáte zájem pochopit o co nám zde některým jde.

  reagovatbp2017-11-13 14:55:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To bp

  S poslední větou souhlas. Proč nečtete, co Vám píšou? Vizte příspěvek 2017-11-12 19:48:33; nemotáme se v kruhu, nebylo by lepší diskuzi ukončit? Evidentně chápeme psaný text každý jinak. Rozumím tomu správně, že jste ten dopis psal?

  reagovath.a.2017-11-13 14:10:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To bp

  To je fakt na Chocholouška. Kde v dopise čtěte my VSICHNI občané. Fakt diskuze na úrovni idiocie.......

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 13:52:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:socani ta pamět

  A promiň vykání, hloupý zvyk, asi výchova.

  reagovath.a.2017-11-13 13:10:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:socani ta pamět

  Naopak pane zhaluzo. Tímto způsobem můžete legitimizovat všechno. Posháníte pár kamošů (logicky na množné číslo stačí 1) a můžete psát jménem občanů kamkoli. Třeba bychom se s bp, je-li občanem města Přerova domluvili, že někam napíšem nějakou žádost jménem občanů města Přerova. Jsme občani, jsme. Máme shodný názor, máme. Tozn. i vaším jménem pane zhaluzo, jménem pana Bořuty, ano, i jménem pana Kohouta napíšeme např. prezidentovi, že se nám něco nelíbí, a požádáme jej a požádáme jej ať to nějak řeší. Cítíte, že něco nesedí?

  reagovath.a.2017-11-13 12:48:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:socani ta pamět

  Vážená trojtečko máte pravd, že tento problém má byt prioritou radnice. Pochodu za zrušení Chemičky, Letiště, a teplárny jsem zažili už mnoho. Akci organizoval Roman Haken a Petr Dutko. Je jasné, že tomuto problému se radnice vyhýbá nebo nevíme, jaké stanovisko zaujala radnice. Pokud se pamatuji byly varianty úprava stávajících kotlů, výstavba spalovny. Možná někdo z radnice bude zde informovat.

  reagovatzhaluza2017-11-13 10:53:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:socani ta pamět

  Nevím, zda má cenu vůbec reagovat na tak hloupou argumentaci. Tímto způsobem vážený pane můžete zpochybnit takřka všechno. Ten chocholouškov tady vytváří pár podobných, jako ty.

  reagovatzhaluza2017-11-13 10:45:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:socani ta pamět

  a jak je to s referendem o ZEVO? Čas ke skládkování do země se neúprosně krátí. Má SPPANO řešení? Nechci platit za odpad a rodinu pět tisíc jen proto, že na radnici jsou neschopní darebáci. To by mělo před komunálkami zajímat každého, včetně redakce. nebo má být v plánu nějaký pochod za levné teplo a levné odpady? To by určitě ANO slíbit mohlo, slibem ještě nikdo nikoho neurazil ...

  reagovat...2017-11-13 10:11:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:socani ta pamět

  Opět jabka s hruškama (1600 petentů nerovná se obecně my všichni občané města Přerova + petice pro odvolání primátora nerovná se souhlas všech občanů s dopisem na SZ). To už je fakt na chocholouška :-))

  reagovatbp2017-11-13 09:48:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • když hlavním motorem konání je touha po moci a msta, nemůže to dopadnout pro nikoho dobře.

  reagovatXXL2017-11-13 09:28:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • socani ta pamět

  Jen stručná fakta a upozornění pro slepé a hluché příznivce a členy ČSSD. Přerovský magistrát dnes obdržel petici za odvolání primátora a senátora Jiřího Lajtocha (ČSSD) obviněného v souvislosti s veřejnými zakázkami. Podepsalo ji více než 1600 lidí. A v mnohém souhlasím s Karlem Bořutou a jeho textem. Myslím, že 1600 petentů je dostatek k tomu, aby Jiří psal dopis v množném čísle. I těch 1600 podepsaných lidí jsou obyvatelé Přerova. Už se těšíme v redakci na příští rok a komunální volby to zažijeme úžasné kecy socanů. Ale pravdou je fakt nebýt úpravy zákona, kterou na poslední chvilku prosadil socan Tesařík a oranžového senátu v čele s komunistou Štěchem, průtazích a obhájci Sokolovi. tak Bory měly další chudáky v teplácích.

  reagovatzhaluza2017-11-13 09:05:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme bp

  Kde jste prosím vás našel nějakou výhrůžku? Nebo něco o dalším udávání u příspěvku wtf? Pane, vy jste už úplně paranoidní. Není dobré vše vidět svoji optikou a způsoby vámi užívanými. Každý není jako vy. :-)))

  reagovatbp2017-11-13 08:50:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale...

  Koukám, že si udávání si ještě do konce volebního období užijeme dost. Hlavně tam nezapomeňte napsat, že jsem udavač......a vy jste ctihodný občan, kterého udání pobuřuje, že...?

  reagovatJiří Kobout2017-11-13 08:29:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:LZPS+TŘ

  TZ samozřejmě ;-)

  reagovatTZ samozřejmě ;-)2017-11-13 08:14:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • LZPS+TŘ

  Pane Kohoute, říká vám něco možné porušení čl. 10, odst.1 a 2 LZPS a některých ustanovení TŘ ve vztahu k lidem, kteří nesouhlasí s vaším dopisem SZ, ve kterém se prokazatelně a evidentně "schováváte" za všechny občany města Přerova?

  reagovatwtf2017-11-13 08:11:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme bp

  Otázky jsou hlouposti a výhrůžkami u mne nepochodite.

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 08:08:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:h.a. = Skládal...:)

  Já bych to už uzavřel, protože p. Kohout na dvě jednoduché otázky zjevně a záměrně neodpoví, protože on je v tomto mistr. Soud rozhodl s nějakým výsledkem, se kterým ve vztahu ke svým aktivitám směrem ke SZ p. Kohout nesouhlasí a nikdy se s ním nesmíří. OK, je to jeho pohled na věc, až na to, že i za mě bez mého vědomí psal dopis na SZ = jádro sporu a této "diskuze". Je zjevné, že se v tomto pro p. Kohouta naplnila a v budoucnu i naplní některá přísloví, a to: "Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Kdo s čím zachází, s tím také schází. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." Hezký den.

  reagovatbp2017-11-13 07:42:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milý h.a. Proc vycitate ČSSD dluhy, které nasekal Zeman? Kdo dluhy nadělal, ať je zaplatí. Takže Zeman. Mimochodem ten rozsudek byl odložen soudem, takže socani zatím platit nemusí. A ministerstvo spravedlnosti spadají pád ANO. Co se týka Kohouta, je to udavac.

  reagovatdotaz2017-11-13 06:27:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:h.a. = Skládal...:)

  že jste malý pán ale jste v-l

  reagovatnejen2017-11-13 02:33:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hloupý anonym

  Víte, nereagujete na mé otázky, pouze si kladete své a stále nejsme v diskuzi. To je situace, kdy jedna ze stran nechce brát argumenty té druhé. Pracuji do noci a nemám s tím problém......Vím o mnoha, kteří s dopisem souhlasí a to je i důvod množného čísla. Fakt jen "bedna" vymyslí, že jsou to všichni občané a dokonce se cítí dotčen.....a nebo? Hledejte detektive. A s tím Skládalem to myslím vážně, je to identický styl diskuze.....ledaže by měl svého učitele......;)

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 01:14:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute, nevidím mezi Váma a socanama až tak velký rozdíl. Přečtou si pravomocný rozsudek a mají k tomu leda "No jo, ale".

  reagovath.a.2017-11-13 00:36:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:h.a. = Skládal...:)

  Že mě máte za Skládala, mě uráží. Já dluhy platím. Není na Vás už moc pozdní doba? h.a. = hloupý anonym, tak jste mne kdysi v podobném jiskření nazval. Jaké, prosím drby? Rozumíte psanému textu? Jste schopen ve své skladalofobii ještě vůbec rozumně uvažovat? Psal jste ten dopis nebo ne? Ano-li, kdo Vás zmocnil, mimo pana Bořuty, kterému to nevadí, jednat jménem občanů města Přerova?

  reagovath.a.2017-11-13 00:29:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ano Jiri

  Že vám do toho vstupuju. Ráno jsem nedojedl kukulupínky s jogurtem. Z toho jasně vyplývá, že děti v Kamerunu kvůli mně hladovějí.

  reagovath.a.2017-11-13 00:15:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • h.a. = Skládal...:)

  To je jistota....:) Selekce informací je základní rys Skládala. Některé nevidí. Prostě nevidí a neslyší.....soud dospěl k názoru, že nejde o trestný čin právě díky průtahům v řízení, kdy došlo k promlčení některých skutků a také ke změně zákona. Za průtahy se ministerstvo také omlouvalo. Ty průtahy způsobila i Kodytková! Opravdu je to o ničem. Je to marné, je to marné, je to marné......a když slyšíte drby po Přerově, že se ta parta skládala ani to moc netajila, tak si o spravedlnosti akorát myslíte své.....Nemusím nic zpochybňovat. Soud došel v několika rozhodnutích k tomu, že je nepravomocně odsoudil. Tedy samotní soudci, kteří případ soudili v tom trestný čin viděli......co já. Já jsem malý pán.......;) Ach to selektivní vidění.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-13 00:12:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nechte toho občani města Přerova. Až se do komunalu dostanou Piráti, bude se na radnici a třeba i na zastupitelstvu muset zapisovat, kdo se s kým potkal a kde, jaké mu byly nabídnuty výhody, jestli dostal kafe a chlebíček. A pak bude jasné, co, kde, kdo řekl, slíbil a podobně. Bude taky jasné, za koho Kohout mluví a tak. Bude to muset napsat do zápisů. Teda jestli tam příště ještě bude.

  reagovatInformovaný2017-11-12 23:57:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ano Jiri

  v poslednich vetach s tebou naprosto souhlasim. Pachut a velky smrad po tomto postupu tu zustal. A kdo to neciti je slepy a nebo primy akter. Tecka.

  reagovatKarel Boruta2017-11-12 23:48:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co je to zas za konstrukci? Už se tím radši netrapte. Množinu lidí vymezujících se proti něčemu pojmenujte množinou lidí vymezujících se proti něčemu a ne občané města Přerova. Pak bude všechno v pořádku. Asi čerpáte z jiných zdrojů, že soud zprostil kvůli promlčení, průtahům, změně zákona. Nebo možná z průběžných jednání - to byste mohl tvrdit, že byli odsouzeni. No a byli, to je pravda. Konečným rozhodnutím soudu bylo, že se skutek stal, ale nešlo o trestný čin. Ale mohu-li argumentovat jak chci a k ničemu to není, nevidím smyl pokračovat v diskuzi, ve které jste v odpovědi na dvě jednoduché otázky na jednu neodpověděl vůbec (zda Vámi podepsaný dopis dle odkazu vizte níže je autentický) a na druhou (kdo Vás zmocnil jednat jménem občanů) tak, že jsem jednu chvíli odmítal uvěřit, že to myslíte vážně, že si z nás nestřílíte. Nestřílíte. Vy nesoudíte justici, nýbrž zpochybňujete postupy zástupkyně, jež měla od samého počátku ten právní názor, ku kterému dospěl soud po pěti (nevím přesně) letech - skutek/ky se stal/y (překročení limitu víceprací + výběr zhotovitele bez soutěže(?)), ale nešlo o trestné činy, které jste ve zmiňovaném dopise jmenoval. Vy a ta Vaše skupina, kterou jste pojmenoval občané města Přerova (už to proboha neroztáčejme, je vidět že si neporozumíme), jste se spravedlnosti dovolali, nezávislé soudy rozhodly. Mimochodem stejně, jak Kodytková na samém začátku, tuším 3x. To už asi víte, z tisku. Takže o co Vám přesně teď jde? Zpochybňujete pravomocný rozsudek? To si teda se socanama padněte kolem krku - to je jejich specialita. Anebo soud respektujete (nešlo o trestný čin), a zároveň Kodytkové názor (nešlo o trestný čin) zpochybňujete - tak to chápu správně? Je mi moc líto, že nechápete logiku dvou jednoduchých, podle Vašeho stupidních dotazů, a proto na ně nedokážete odpovědět. Rád bych Vám nějak pomohl. Souhlas vyjádříte slovem Ano, nesouhlas Ne. Na otázku Kdo je např. možná odpověd: Nikdo. Je mi upřímně líto, že Vám nedokážu vysvětlit, na co se Vás bp celou dobu ptá. Pozor, necítím k Vám nenávist a nechci končit urážkami, jak jste níže predikoval.

  reagovath.a.2017-11-12 23:46:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milé h.a.

  Vy jste schopen nějak pod anonymem doložit, že nejste ten druhý nick.....??? Zábavné, jak si v pokřivené logice notujete s bp.Odpověď na dotaz na to jak má vypadat pověření obyvateli jsem nedostal a jak jinak mám pojmenovat množinu lidí vymezující se proti tomu, jak je s případem proti rozhodnutí NSZ nakládáno jinak než množným číslem občanů města netuším. Netuším logiku stupidních dotazů, jedině že začínají nabývat skládalovských rysů. Mužete argumentovat jak chcete, k ničemu to není........opětovně opakuji protahování sporu vedlo k - promlčení některých skutků, změně zákona - toliko vyjádření soudců, průtahy hrály do karet obžalovaným a soud je nakonec z těchto důvodů i zprostil. Uznávám právo SZ spor odložit, ale beru v potaz, že si paní Kodytková řízeně spor vytáhla od podřízených a ujala se ho sama. Tedy šla proti Vsetínským státním zástupcům a pak i proti NSZ. Nesoudím justici, ale o nestandardním chování paní Kodytkové si myslím své.

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 22:46:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:vážení

  Pne anonyme, spete v klidu, vas rozdilny nazor beru jako Vas nazor a nemam problem. Jsme dva jedinci s rozdilnym nazorem. To se stava. Rekli jsme si ho a nemusime se za to jeden druhemu omlouvat. Jsme proste jini. To je cele. Nemusime se shodnout ale je potesujici, ze se respektujeme. Toho si cenim i kdyz jste napsal vyznam nicku h.a. Jste sice anonym ale to druhe urcite ne. Dobrou noc :-)

  reagovatKarel Boruta2017-11-12 22:05:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE: pane

  Tak jo. Mě, Frantovi Flintovi. vadí, vadilo a vadit bude, když bude kdokoli jednat mým jménem bez mého pověření. To se týká i případů, kdy mne zahrne do širší skupiny, např. plešatí, zahrádkáři od Laguny, občané města Přerova, apod

  reagovath.a.2017-11-12 21:59:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:vážení

  Já jsem petici nepodepsal a pokud vím, petice nebyla o žádosti na zvýšený dohled na ZS, nýbrž o odvolání primátora. Spousta občanů si přála (tomu se říká v důkaz kruhem)... a ještě přeje, neboť neustále nemože skousnout, že kauza i po objektivním vyšetření, pojmenování, soudech, po kterých JK volal, ať objektivně rozhodnou, dopadla tak, jak ji od začátku hodnotila odstoupivší SZ paní Kodytková - nejde o trestný čin, není co žalovat. Na rozdíl o Vás nevidím souvislost s Rathem, nějakýma letadlama apod. Není vám jasná věcná podstata problému, tozn. že někdo jedná Vaším i mým jménem? Jménem občana. Kdy se zmocnil mého mozku, že ví, co si myslím? Vám vadí, že Měřínský podepsal nějaký papír a nevadí Vám, že JK píše i Vaším jménem dopis na SZ, proto, že je to i váš názor? Co když si Měřínský myslel, že byste to stejně podepsal, tak řek že jste to podepsal. Já v tom nevidím zas až tak velký rozdíl, Měřínský podepisuje za Vás, JK za mě. Vám to vadí, mě to vadí. A to, prosím, nejsem potrefená husa. Jenom cítím jinak. Ale nic ve zlém, žádnou nenávist necítím, urážky nejsou mým záměrem. Pokud jsem se Vás dotkl, řekněte v čem a můžem to probrat.

  reagovath.a.2017-11-12 21:42:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: pane

  Pane, mne to nevadi, ze psal v mnoznem cisle. Prominte, pokud vam to vadi, napiste. Mne Frantovi Flintovi to vadi, vadilo a tecka. Vic vam poradit neumim. Omlouvam se...

  reagovatKarel Boruta2017-11-12 21:33:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:vážení

  Dobrý večer p. Bořuta, já ale do toho mnoha občanů, jak zde píšete, nepatřím, nepatřil jsem a patřit nebudu. Není v tom nic víc, než to, že mě tyto kauzy vůbec nezajímají, protože ať dopadnou jak dopadnou, chleba pro mě levnější nebude. To je ten důvod, proč mě tak štve, že někdo někdy někomu psal i za mě. Nesnáším tyto čím dál více populárnější zvyklosti ve stylu "o nás bez nás".

  reagovatbp2017-11-12 21:22:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Bořuto, ale to píšete trochu o něčem jiném. Ano, Jiří Lajtoch je veřejně uznaný lhář, protože lidem lhal, že když bude zvolen senátorem, skončí jako primátor. Je to lhář a hotovo, to nikdo nepopírá (možná jenom on sám). Ale to snad neomlouvá pana Kohouta, aby psal dopisy nejvyššímu státnímu zástupci jménem občanů.

  reagovatpro Karla Bořutu2017-11-12 21:09:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:to bp

  Přesně tak. To už se v tom motá pouze on sám. Nicméně stále mě zajímá odpověď na moji poslední otázku, podle které si já i všichni ostatní uděláme názor na ten dopis a já také jak naložím se skutečností, že za mě někdo někomu píše bez mého vědomí a souhlasu.

  reagovatbp2017-11-12 20:59:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vážení

  Dobry vecer, ac s Jirim Kohoutem v mnohem nejsem ve shode, po tom, co jsem to tu precetl, musim poznamenat, ze JK napadate zbytecne a dela to na mne dojem, ze se ozyva potrefena husa. Vysetrovani a postup justice rozhodne nebyl standardni. Prutahy, predavani, oddalovani mi velmi pripomina Rathuv pripad, i kdyz toho chytli za ruku a nase radni ne. Ale v tu dobu, ruku na srdce, tyto veci vadily spouste obcanu a nejen JK. Mluvilo se o tom mezi uredniky (potichu), v hospodach (nahlas) a spousta obcanu si prala aby se veci nezametly pod koberec. Proto si myslim, ze jako iniciator petice JK pouzil mnozne cislo a v te dobe si troufnu rict, ze to bylo i prani mnoha obcanu aby se to objektivne vysetrilo a pojmenovalo. A to je cele z pohledu mnozneho cisla pouziteho JK. Ja jsem JK podepsal petici a napsal jsem to jiz verejne, ze to bylo za LEŽ, kterou verejne rekl Jiri Lajtoch, kdyz prohlasil, ze kdyz ho zvolime senatorem, nebude kandidovat na primatora. Stejne jsem neprijal lez P. Merinskeho, kdyz verejne lhal o mem podpisu na smlouve o dilo pro Rozvojovou a take jsem to verejne pojmenoval. Tedy JK tehdy vyjadroval opravdu nazor mnoha prerovaku a jestli to nebyl vas nazor anonyme, nebojte se napsat a podepsat, ze vas nazor to nebyl. Ja jsem o tom nic nevedel a chtel jsem znat pravdu ale petici jsem podepisoval kvuli lzi. Tolik k vyjadreni Jiriho Kohouta a nebojim se ho podepsat. Hezky vecer vsem kdo o to stoji, potrefene husy jsou mi fuk. Čau Jirko...

  reagovatKarel Boruta2017-11-12 20:54:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to bp

  Nedejte se zmást. Od počátku je Vaše otázka na zmocnění k žádosti na ZS jménem občanů naprosto logická. Nevidím v celé diskuzi jediné místo, kde byste vycházel z nepodložených skutečností (je-li dopis autentický). Já uznávám, že má pan Kohout problém se v niccích orientovat, tudíž má možná za to, že jsme jej také označili za udavače. Ani já, ani Vy jste jej za udavače neoznačil, ani v jeho žádosti na ZS, myslím oba, nevidíme žádné udavačství. Oč tu běží je, že se označil za tribuna, bez zmocnění. Jednoznačně, neokecatelně, logicky ani ne deduktivně, nýbrž přímo explicitně. Ty kotrmelce, co tu předvádí, odvolávajíc se na logiku ...

  reagovath.a.2017-11-12 20:51:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Znovu opakuji, politika vedená tímhle stylem je odporná. To ať mě raději lidé nezvolí, než abych to vedl takovým hnusem......

  Takže nám zde p. Kohout zřejmě potvrdil svoji kandidaturu do nadcházejících komunálek. Odvážný to člověk, to se musí nechat. Za koho a s kým nás opět obšťastní?

  reagovatJK2017-11-12 20:35:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to bp

  Omlouvat se Vaše výmysly nehodlám. Bohužel, od počátku taháte v logice za kratší konec a tuším, že stejně skončíme jen u nenávisti a urážek. To je totiž motiv vzniku této stupidní diskuze, to je tem prapůvod, proč vznikají stupidní teorie a výklady o tom co co znamená. Omluvit se umím, pokud vidím, že jsem udělal něco špatně, tento případ to anonyme není.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 20:15:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Konečně jsem pochopil, že občané si přejí na Laguně lyžařský vlek. Není v mých silách dokázat, že si jej nepřejí, tudíž si jej přejí. To je přeci logické.

  reagovatvšechno je jasné2017-11-12 20:15:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Poslední otázka a vaše odpověď na ni vše rozsekne

  Pane Kohoute, je fotokopie dopisu v odkazu (http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/clanek-z-patecniho-prerovska-o-kohoutove-udavacskem-dopise) shodná s originálem vašeho dopisu SZ?

  reagovatbp2017-11-12 20:14:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • .....

  A gramodeska jede o začátku.....:) Vítejte v Česku.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 20:08:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h.a.

  To nemá cenu. Člověk (p. Kohout) tohoto ražení, se způsoby chování, jednání, vystupování, vírou ve svoji neomylnost, jedinečnost, výjimečnost,.... si pojede nadále svou, protože slovo omluva bere jako sprosté slovo a přiznání si určité formy prohry či uznání chyby.

  reagovatbp2017-11-12 20:08:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To bp a h.a.

  Já prostě odmítám uvěřit tomu, co čtu. Pane Kohoute, Vy své otázky snad myslíte vážně? Řečnická, odpovídat netřeba. Dobrý večer

  reagovath.a.2017-11-12 20:06:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To h.a.

  Pane Kohoute, neděje se nic jiného, než že Vás doběhla Vaše nenávistná udavačská minulost. Sice žijeme v Česku, kde vždy bylo udavačům přáno, ale jsou věci, které už projít lumpům s pokřivenou morálkou projít nesmějí! A vám všem ze Společně pro Přerov se za rok bude dýchat velice ztěžka :-(

  reagovat...2017-11-12 20:04:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to bp

  Množné číslo neznamená, že jde o všechny občany. Zbytek je naprosto irelevantní stupidita. Snaha dehonestovat za každou cenu. Nerovný přístup pod anonymním krytím proti mé plné identitě Vám umožňuje se nestydět si vymýšlet......víte, jste prostě zbabělec.....ale, fakt je, že to nedělám pro Váš hezky anonymní nick, ale pro zbytek obecenstva, které do diskuze nezasahuje......teď už hezký večer všem.

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 20:03:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Otevřete si tento článek a prohlédněte si obrázky. Je tam přímo ten dopis včetně originálu podpisu Jiřího Kohouta: http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/clanek-z-patecniho-prerovska-o-kohoutove-udavacskem-dopise

  reagovatto bp2017-11-12 20:03:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:to bp

  Takže jste to psal. Omlouvám se, že jsem to hned nepochopil, že nemyslíte všechny občany, ale jenom některé, tím se to vysvětlilo. Děkuji.

  reagovath.a.2017-11-12 20:00:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:To anonymní bp

  Přesně tak, pokud to tak je a někdo zde vložil dopis záměrně upravený, pak byla tato debata zbytečná, ovšem v případě pravosti obsahu dopisu logická a opodstatněná. Tak kde je pravda p. Kohoute?

  reagovatbp2017-11-12 19:57:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To bp a h.a.

  Otočíme to pánové, ať hloupost Vaší logiky vyplave. Účel světí prostředky, že....? Vy máte důkazy, že jenom já jediný schvaluji ten dopis a nikdo jiný v Přerově? Pak mi prosím předložte důkaz. Jinak je tam množné číslo důvodné......Děkuji a pěkný večer.

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:57:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:To anonymní bp

  bp, byl jste o 4 minuty rychlejší.

  reagovath.a.2017-11-12 19:54:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to bp

  Vy z toho chápete, že všichni občané? Pak si přečtěte příspěvek níže......já nikoli a ti, za které mluvím, občané jsou. Množné číslo je tam důvodné......Tedy ve vší slušnosti, za dopisem si stojím. Cítíte li se dotčen je to Váš problém, který nehodlám řešit......

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:53:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To anonymní bp

  Začíná mi svítat. Příspěvek 2017-11-10 17:22:23 signovaný nickem "přepis dopisu Jiřího Kohouta" neodpovídá skutečnosti a neobsahuje obraty, ... o zvýšený dohled nad kauzou, která velmi hýbe občany města Přerov. ; ... vyšetřování nejvyšších zastupitelů města, jsme jako občané Přerova uvítali ; a není koncipován ve 2. osobě množného čísla - my se domníváme, my vnímáme, nás zarazilo. To jste měl říct hned, že jste takový dopis nepsal, mohli jsme si ušetřit nedorozumnění.

  reagovath.a2017-11-12 19:52:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To anonymní bp

  Části dopisu, z kterých dedukuji: "Vážený pane nejvyšší státní zástupče, obracím se na Vás jako na nejvyšší autoritu s prosbou o zvýšený dohled nad kauzou, která velmi hýbe OBČANY města Přerov....... Celé vyšetřování nejvyšších zastupitelů města, jsme jako OBČANÉ Přerova uvítali....... Velmi NÁS proto zarazilo, jakým způsobem trestního stíhání probíhá...... VNÍMÁME tento proces jako netransparentnost a DOMNÍVÁME se,......" Tak a teď mi v dopisu ukažte vy, kde v něm hovoříte pouze za petenty nebo za část občanů města Přerova, kteří s vámi a s vašimi názory a postupy v této kauze souhlasí. Děkuji.

  reagovatbp2017-11-12 19:48:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To h.a.

  Hloupý anonyme, z dopisu neplyne, že mluvím za všechny občany, to si prostě jen někdo myslí a není možno mu to vymluvit. Anonymní diskuze plyne a zavádí nás do absurdna. Na zastupitelstvu často vystupují občané a mluví za občany. každému soudnému, to podtrhuji, je zjevné, že to není za všechny, ale proti anonymnímu rytí není obrany. Ano anonym je někdo, kdo se bojí ke své identitě přihlásit a obrana typy, aby mi neublížili mně nebere......jsou to zbabělci a pak se v diskuzích dostáváme k naprostým stupiditám, třeba vynucování omluvy za něco, co neexistuje.....pěkný večer.

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:46:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro anonyma bp

  V které pasáži dopisu čtete, že hovořím za úplně všechny občany? Jak má vypadat pověření od všech občanů se nedozvím, na to rezignuji.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:40:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro anoanyma

  Takže až budu v budoucnu psát dopis třeba na radnici, úřad, PČR, soudu, vládě, do banky atd. mohu vás v něm také uvést bez vašeho dovolení? Samozřejmě že ne a ani by mě to nenapadlo, protože mám slušné vychování a respektuji vaše osobní práva a soukromí. Věřím, pokud bych tohle udělal, tak bych měl problém s vámi i s kýmkoliv jiným, koho bych bez svolení někde uváděl jako součást mého jednání či konání.

  reagovatbp2017-11-12 19:38:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To anonymní bp

  To má logiku. Kteří to byli, ti co souhlasili? Petenti? Pokud vím, týkala se petice odstoupení primátora, nikoli žádosti o dohled. Takže Vy, paní Netopilová, pan Puchalský a co další. Vuďo, to je napvosto noumávní, takže tam byl Mivek, Dušáán, Venéé, Vobeúút, ...

  reagovatprof. Ch.2017-11-12 19:37:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To anonymní bp

  A ještě mi řekněte, z které části textu dedukujete, že mluvím za všechny občany města......to anonymní rytí je fakt pod úroveň. Ke komu patřte je jasné, kohoutobijče.....;)

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:31:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To anonymní bp

  Tak ještě jednou: "Pokud byste v dopise uvedl, že píšete jménem OBČANŮ, kteří se vám podepsali pod petici... Proto by se nabízela omluva OBČANŮM, kteří v petici nefigurovali, nesouhlasí s vašimi názory a postupy v této kauze nebo se o tuto frašku a politiku nezajímají vůbec." Tak mi řekněte, kde jsem uvedl, že petenti nebo ti co s vašimi postupy nejsou občané?

  reagovatbp2017-11-12 19:28:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Plho

  No tak řekněte jakou formu má mít zmocnění od občanů......vy jste to někdy viděl? Já ne....

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:27:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To anonymní bp

  A ti občané, kteří s dopisem souhlasí nejsou občané???? Váš pohled je naprosto prostoduchý....1500 podpisů pod peticí má svou váhu. Kterým občanům konkrétně se mám omluvit? Vám? Anonymnímu nicku?

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 19:21:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:pro anoanyma

  Je to naprosto srozumitelné hned od počátku. Je naprosto jasné, že se odpovědi nikdy nedočkáte.

  reagovath.a.2017-11-12 18:37:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro anoanyma

  Tak to už se pochopit ani nesnažím. On píše dopis jménem občanů Přerova a na otázku, kdo ho k tomu (jednat jménem občanů) zmocnil, odpovídá - jak by mělo takové zmocnění vypadat, anonymní zbabělče? Rozumíte mu někdo?

  reagovatPlha2017-11-12 18:35:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro anoanyma

  Psát dopis pouze za sebe a nebo za občany je veliký rozdíl. Pokud byste v dopise uvedl, že píšete jménem občanů, kteří se vám podepsali pod petici, nemám s tím problém, ale tak to nebylo. Proto by se nabízela omluva občanům, kteří v petici nefigurovali, nesouhlasí s vašimi názory a postupy v této kauze nebo se o tuto frašku a politiku nezajímají vůbec. Psát státnímu zástupci nebo komukoliv za svoji osobu a nebo za občany města může mít absolutně jiný rozměr, pohled či vliv při rozhodování a reakci adresáta. Už je to srozumitelné o co mi tu jde?

  reagovatbp2017-11-12 18:29:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je lepší. Takže jste měl zmocnění od petentů. Prosím, až budete psát příští dopis, dejte do závorky za text "občané města Přerova" text "(s výjimkou h.a.)". Nepatřil jsem mezi petenty a tedy jsem Vás nezmocnil. Je zbytečné mi odpovídat, jsem h.a. = hloupý anonym.

  reagovath.a.2017-11-12 18:28:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro anoanyma

  Tedy by to pověření mohlo vypadat nějak jako vstupenka do metra? Ono mlít stále dokola hlouposti je jedna věc, ale nějak ty své hlouposti uchopit a zhmotnit je věc druhá. Nemám se za co omlouvat. To jsou jen představy někoho kdo se cítí dotčen a ví proč. Opakovaně se ptám jak to pověření má vypadat, pokud jedině to má nějak, podle Vás, opravňovat kohokoli psát dopis. Už po páté opakuji, že jsem sbíral petici a vím co si lidé mysleli. To je velký rozdíl mezi námi. Jiří Kohout podepsal dopis nejvyššímu státnímu zástupci, Jiří Kohout sbíral podpisy na petici.....s kým vedu tuto duchaplnou polemiku. Promiňte, že si odpovím - se zbabělcem......

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 18:12:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ne, pane Kohoute. Všichni nejsou pitomí. Díky bohu za to. A bohužel pro vás.

  reagovatpro Jiřího Kohouta2017-11-12 17:44:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Odmítám uvěřit, že jste nerozumněl, na co se Vás bp ptá. Jednoduchá odpověď, kterou chce bp slyšet, je: Ne, žádné pověření jsem neměl. Neuvědomil jsem si to, omlouvám se.

  reagovatotázky jsou za určitých okolností přípustné2017-11-12 17:35:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já tomu nerozumím. Skládal taky napsal nějakou žádost na zastupitelství?

  reagovatPlha2017-11-12 17:23:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To stále anonymní bp

  Pro představu byste mohl uvést nějaký konkrétní případ jak by mohlo takové zplnomocnění vypadat?

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 17:14:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro Jiřího Kohouta

  Zapomněl jste si uvědomit, že Skládal jde ruku v ruce s Rumburakem na kterého tady zjevně pod mnoha nicky i anonymně odkazuje. Navíc si pak přidá do médií jeden článek, který už ale nenadepíše Udavačstvím, ale dopisem a ten i podepíše......možná si myslíte, že všichni jsou pitomí a na tenhle způsob naskakují, ale není tomu tak. Znovu opakuji, politika vedená tímhle stylem je odporná. To ať mě raději lidé nezvolí, než abych to vedl takovým hnusem......

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 17:11:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jako příklad anonymního svinstva lze uvést upozornění, které tu padlo ve věci vyhlášení zón s nepodporou ve formě příspěvku na ubytování. Načež se prioritně řešilo, kdo na to přišel dřív, čí je to eventuálně zásluha, že pondělí je až po středě a že rada nebude reagovat na anonymní podněty. Takže se poměrně jednoduchá otázka boje proti obchodování s chudobou stala předmětem politického boje, ve kterém není zřejmý nepřítel! Kdo za tím, sakra může stát? Pánové Skládal, Zatloukal, Zácha, Dostál, Nekl, Šlechta, ten zelený, co si nemožu vzpomnět na jméno, Vrána, Košutek, nebo kdo sakra, nějaká oblíbená paní? Zvenku nebo zevnitř, nebo někdo, na koho si ještě nevedem složku? To by byla rána. Dokud toto nezjistíme, nemůžem žádnou vyhlášku o omezení výplaty příspěvku přijat a budem řešit důležitější věci, třeba jak nám občani neschovávaj popelnice, nebo jak nám prachy na nové silnice prožírají lýsecká děcka v buřtech.

  reagovatZelený Raoul2017-11-12 15:02:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute, ale pan Skládal se pod své články podepsal. Vy se stále oháníte tím, že proti vám stojí anonymové. Ale to není pravda minimálně v jednom případě - v případě pana Skládala. Tak se přestaňte vymlouvat na anonymy a stavte se čelem ke skutkům, které jste napáchal. Nemáte proti sobě anonyma, ale někoho, kdo se pod své články podepsal, stejně tak, jako jste se vy podepsal pod svůj udavačský dopis. Nevymlouvejte se pořád na anonymy.

  reagovatpro Jiřího Kohouta2017-11-12 14:51:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokládáte-li za nestandardní chování státní zástupkyně, pokládáte za nestandardní i konečné rozhodnutí soudu, které její postoj od počátku kauzy kopíruje a dává jí za pravdu - nejde a nešlo o trestný čin, tedy není a nebylo co žalovat. Tím nám říkáte, co už víme: jedno jak rozhodly soudy, furt platí trička. To je legitimní, to je Vaše věc. Ale otázka bp zněla, kdo Vás zplnomocnil prosazovat takový názor ne jako svůj, nýbrž jako názor občanů.

  reagovats bp v šiku2017-11-12 14:34:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To udavačům zdar

  Příspěvek není určen Vám, ale v reakci na Vás a Vaší odvahu. Kohout se nerozčiluje. Chápe, že vždy budou kliky, které nerozdýchají odstavení od moci a budou se mstít způsobem, který jim byl vždy blízký - pomluvou, anonymním udáním, osočení z udavačství, anonymní dehonestací. Chápu, že pro ně je ztělesněním zla, každý kdo se "ctihodným pánům" postaví. Kdo se ohrazoval proti Lajtochovi podporoval úpadek Přerova, podle Lajtocha, kdo se dnes ohrazuje proti Puchalskému už nepodporuje úpadek Přerova? A že těch anonymních svinstev přibývá je očividné. Všimněte si, že "ctihodné pány" netrápí kdo podával trestní oznámení, ale dopis který řeší státní zástupkyni, která podivně, velmi nestandardně rozhoduje proti rozhodnutí nejvyššího státního zástupce.......proč se dodnes neví, kdo trestní oznámení podával, ale ví se, že Kohout je udavač, protože Lajtocha vyzval k odstoupení, uspořádal petici a napsal dopis, kde upozorňuje na nestandardní chování státní zástupkyně právě v této kauze? Pro osvěžení paměti - už v roce 2012 měl Jiří Lajtoch jasno v tom, že jsem udavač a veřejně to před svědky prohlašoval. Zatloukal prý našel přiložený dopis ve spisu. Kdybych se ho zeptal, kolik dalších dopisů měl přiložených ve spisu, tak by asi začal blekotat a lhát. Lžou plánovaně a vědomě. Vědí co dělají a ví i proč se tu stále anonymně napadá Jiří Kohout..... Náhody, že? Výkřiky od Lajtocha o udavačích je lapsus člověka který byl součásti moci zákonodárné v Senátu. Hrozné. Jako by neexistoval trestní řád, jako by to byl vzduch, prostě udavači rozhodují. To není práce SpP, ale té druhé strany. Dnes to přebírá Skládal ani se nečervená........Poněkolikáté opakuji, nechci být v politice za každou cenu, z těchto praktik se mi zvedá kufr. A je to vrstva lidí, kteří nemají ani koule se podepisovat pod politicky motivované trestní oznámení, které podávají proti nám jako na běžícím pásu........Lajtoch i Kulíšek vždy věděli proti komu stojí, protože jsem byl vždy podepsán. Neuhýbal jsem možným následkům toho co dělám a stojím si za tím. To čemu čelím dnes, a divím se, že tomu někteří dokonce věří, je prostě anonymní hnus zbabělců, včetně Vás.......nic víc to není než česká férovka.

  reagovatJiří Kohout2017-11-12 13:29:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak hovno? A co ta mravenčí politická práce? A co ty oběti? Toho času, co to sežere. A co zprostředkování schůzek představitelů přerovských škol s Krajem? A co vzdání se části svého podílu na tantiémách ve prospěch bývalých členů dozorčí rady Tepla, to by udělal opravdu málokdo.

  reagovatZelený Raoul2017-11-12 10:32:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hlavne

  Ze Lajtoch byl sberatel funkci. Podivejte se na Vranu, co vsechno ma za funkce a jak to dela a stiha. Zase stejne - tedy nijak. Prejizdi sem tam, zvani a na konci ...hovno. Vsichni stejni. Jen jdou hrabat.

  reagovatNo2017-11-12 10:06:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Ne. Změnily by se osoby, nikoli role.

  reagovatčemu na tom nerozumíte?2017-11-12 10:06:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Takže kdyby na Kohoutovo přání všichni nesympatičtí odstoupili, byl by v Přerově od jeho výkřiků pokoj? To bych si moc přál!

  reagovatInformovaný2017-11-12 09:54:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vysvětlil to jasně. Kdyby Lajtoch aspol. odstoupili, jak vyplývalo z tehdejších socanských pravidel (presumpce viny), žádný dopis by nepsal. Nebažil po tom, dostat někoho do tepláků za každou cenu. Podobné to bylo se školou v Předmostí. Kdyby ředitelka odstoupila, neposílali by jednu kontrolu za druhou.

  reagovatčemu na tom nerozumíte?2017-11-12 09:08:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Udavač Kohout se rozčiluje nad tím, že si někdo dovolil zveřejnit jeho udavačský dopis. Zvykej si, Kohoute. Ne každý je z tebe a toho vašeho zablešeného SPP podělaný strachy a to i přes ty vaše likvidační metody. Jsou lidi, na které nic nemáte a ti se vás bát nemusí. UDÁVÁNÍ ZDAR!

  reagovatudavačům zdar2017-11-12 08:35:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • nechapu

  to jak tu nekdo chce dat soudni vylohy tomu kdo podal TO. ten to prece nedotahl k soudu. a pokud se zastupci bali medializace a proto do toho sli, tak at radej daji vypoved a jdou delat neco jineho.

  reagovatmirek2017-11-11 19:34:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Strnade

  Doktore Nono, trochu ze života pana Lajtocha: V letech 1984 až 1987 pracoval jako tajemník Okresního výboru SSM. V letech 1988 - 1998 působil jako vedoucí finančního odboru Městského národního výboru, respektive Městského úřadu v Přerově. konec vysílání.

  reagovatKarel Strnad2017-11-11 19:27:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A díky tomu máme konečně hazard zpátky, amen. Dobře´s mu odpověděl, hlupákovi bez nicku. Sice se ptal na něco jiného, a někoho jiného, ale dobřes mu to řek, hlupákovi.

  reagovatto máte pravdu, občane2017-11-11 16:48:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Kdy a kde

  Pro tak,tak a hlupáka bez nicku Zatloukala nebo Skládala. Bohužel to byl váš velký guru Lajtoch, který seděl jednou prdelí na 20 židlích. Pamatuji si vystoupení pana Bořuty na zastupitelstvu města, kdy Litochovi přečetl množství asi 20 funkcí. Jenom hleděl jako puk nebo péro z gauče. A herny ty fungovaly od začátku koalice ODS a ČSSD. Samozřejmě herny a hazard zde byly od doby, kdy místní politická smetánka ODS založila svůj byznys na hazardu.

  reagovatobčan Přerova2017-11-11 16:06:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Omluva za neustálé překlepy

  Neomlouvejte se, já tomu tentokrát rozumím.

  reagovatPlha2017-11-11 14:13:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Omluva za neustálé překlepy

  ....mastím to z mobilu...

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 14:07:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Petr Nedělka

  V tom mohu souhlasit. Nicméně já psal, že nebeeu-li činy, ale politický vzhled. Tedy jsem spíše vychazel z toho, jak jsem je vnímal při projevech, vystupování a komunikace. A jak nyní vnímám současného. Vy je znáte osobně....máte logicky jiný vjem. Ty skutky a činy, nechci nějak soudit. To je práce všech lidí ve vedení, a v tomto ohledu nelze nikoho hanit. Udělalo se i v tomto volebním období dost zajímavých počinů- to nelze upřít. Nechci házet všechny do jednoho pytle, prostě mi nesedí pouze par lidí, a onen nejvyšší. Proti Vám taky nic nemám....i když tady čtu všelijaké divočiny. Jste nejvíc komunikativní a perete se za názor. To musím cenit. Ale prostě tady z nejvyššího patra, cítím hodně zla....arogance..pomstychtivosti...a to ani nekomentuju zastupitelstva. Tolik zla tady nikdy nebylo- byť se pod to podepisuje celá řada lidí. Ale kapitán vede loď.

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 14:05:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kdy a kde

  bude tedy možné vidět oficiální pověření občanů města Přerova p. Kohoutovi pro dopis státnímu zástupci? Pokud takové neexistuje, kdy a kde se vzhledem k výsledku soudního sporu p. Kohout veřejně omluví občanům města Přerova, že si dovolil jejich jménem jednat? Děkuji za odpověď p. Kohoute.

  reagovatbp2017-11-11 13:54:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kasina v Přerově povolil Puchalský a ANO. A na to je třeba pamatovat, jak se před volbami proti hazardu vymezovali a ejhle, byly to jenom kecy pro voliče. I Kohout obrátil jako korouhvička. A jak se čertí, když se připomíná jeho udavačská minulost. Doufal, že nikdo nebude mít odvahu to říci veřejně. A ejhle, on se někdo našel. Máš pravdu, Kohoute, články Rumburaka odkazují na texty pana Skládala z Přerovských listů. A to tě štve, viď? Já ti něco řeknu: každého dožene jeho minulost. Ty jsi udával, aby jsi se dostal na radnici a vadí ti, že se to lidi dozvěděli. Jestli na to upozornil pan Skládal? TO JE ALE MOC DOBŘE! Já jsem rád, že o tom napsal a že se to lidi dozvěděli, co jsi zač. Tobě to snad vadí? No tak jsi ty udavačské dopisy neměl psát a HOTOVO.

  reagovattak tak2017-11-11 13:46:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pepa Nos na PL píše něco o funkcích jako japonská kalkulačka. To má asi na mysli Vránu z ANO. Zastupitel města + radní města + zastupitel kraje + radní kraje + poslanec + manažer Prechazy + předseda představenstva TEPLO Přerov. Je těch funkcí dost? Neuděláme z něj i prezidenta? A ty tu budeš psát něco o Lajtochovi a jeho funkcích? Vždyť tu teď máte to samé, jenom místo oranžové barvy modrá barvy, bývalý ODSák Vrána v obleku ANO BUDE LÍP.

  reagovatpro Pepu Nosa2017-11-11 13:40:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak to zase pr, nebuďte nespravedlivý. Mnohé se opravilo, třeba v Čekyni, ale i jinde. Investice nestojí, pokračují regenerace sídlišť, ve městě jsou tři oživená parkoviště, koupil se Strojař, budeme mít nové dluhonské mosty.

  reagovatZelený Raoul2017-11-11 13:02:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je jednoduché nadávat pod ochranou anonymity na minulé vedení. Vykřikovat o úplatcich a brebendách. Je fakt, že Přerov mohl být čistý jak křišťál, nestavěl radši nic a neinvestovat, pro jistotu. Mohli jsme tu mít planinu a poušť, ale všichni by měli čistý štít a nebylo by na koho nadávat. Když je všechno špatně a předražené, nedělejme vůbec nic. Zrušíme zastupitelstvo a radnici, k ničemu nám nejsou. Už se probíhá zamyslete! Všechno se zdá drahé a přeplacené, ale je tu aspoň něco hmatatelného. Slouží to všem. Rozvoj a pokrok nelze zastavit. Je úplně fuk, kolik to stálo. Tato Kohout jen řve. Výsledek práce tak 3-. Ale šetří. To je fakt.

  reagovatInformovaný2017-11-11 12:48:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Asi si vás pletu s Knoblochem. Omlouvám se.

  reagovatobčan Přerova2017-11-11 12:46:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pár řádek pro mafiany z ČSSD

  To tak prostě chodí. Až do včil. Včil už bude všecko jiné, lepší.

  reagovattojo2017-11-11 12:38:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já že prosazoval kasina? To si mne asi s někým pletete, občane.

  reagovatto nemáte pravdu, občane2017-11-11 12:33:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pár řádek pro mafiany z ČSSD

  Pokud jste se potkával se Zemanem už před lety v divadle, dokázal už tehdy zaujmout masy? Samozřejmě! Od samého začátku, když vedl sociální demokracii, tak byl úžasnej! Kdyby nebyl, tak by ČSSD nevstala z mrtvých. Jen on ji dokázal vzkřísit. To, že teď šla ČSSD do kytek, tak to ani náhodou není vina Miloše Zemana, to je vina šílený hlouposti a mocichtivosti lidí. Takže jste i vy přesvědčen o tom, že v ČSSD vládne parta mocichtivých? Jasně! Jakmile jsou politické strany u moci po dobu čtvrtstoletí, jako ODS a ČSSD, tak je jasné, že i kdyby nechtěly, tak že vytvoří mohutnou mafiánskou zločinnou gangsterskou síť. To je přirozený jev. Možnost nalézt do různých postů, do parlamentních funkcí, do výhodných funkcí přinášejících jakékoliv prebendy je pak jen toho všeho důsledkem. Tyhle volby ale byly o tom, že ta dlouhodobá čtvrtstoletí trvající snaha vytvořit ještě větší a dokonalejší mafiánskou síť skončila. Lidi si totiž tech kmotrů všimli a už je nechtějí. Jestliže neexistují mechanismy, které by zabránily mocichtivosti, tak se pak ve společnosti vygenerují mimo jiné různé genocidní záležitosti, jako je třeba současný islám, anebo jako byla v minulosti nacistická či komunistická moc. Je třeba si uvědomit, že moc má neuvěřitelnou tendenci se rozpínat podobně jako vesmír, a je třeba to vzít vpotaz. Dá se tedy říci, že ČSSD nyní ve volbách „dojela“ na podobný model „kmotrovské“ strany, jako byla kdysi ODS, a proto šla tato partaj ke dnu? Ano, protože se dostala k moci. Ale jakmile se někdo dostane k moci, tak tzv. spí na vavřínech a pak si z lenosti nevšímá podvratné činnosti uvnitř. Proto se to následně začne hrotit. Ztráta 35 poslaneckých míst je docela fatální. Proč si myslíte, že Miloš Zeman nepodlehl této „nemoci mocných“? Protože je výjimečný. To je celý. Kdysi se o něm říkalo, že nemá touhu shromažďovat bohatství... Jinými slovy ale říkám to samé – on je výjimečný! Pánbůh zaplať za takové lidi!

  reagovatPepa Nos na PL2017-11-11 12:33:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Však jste ty kasina ČSSD s ODS tak ve městě 20 let prosazovali. Myslím, že Knobloch a Čermák už mají nahrabáno s vydatnou podporou ČSSD.

  reagovatobčan Přerova2017-11-11 12:29:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  A co most, zimák, lávka? Model, maják, střecha na zámku? A co, sakra, buřty, co sežraly děcka v Lýskách? Samý vyhozený prachy, víte co za to mohlo stát kasin?

  reagovatto máte pravdu, občane2017-11-11 12:19:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Alefe

  S Vaším názorem nemám problém. S anonymními články, na které tu pilně anonym odkazuje, které pochází z pera jistého Rumburaka už ano. Názvy článků jsou - Jiří Kohout příběh opravdového udavače, Článek z pátečního Přerovska o Kohoutově udavačském dopise a Dopis Jiřího Kohouta nejvyššímu státnímu zástupci z roku 2012. Vše z pera jednoho člověka. Pokud by to byl Skládal a vkládal by sem i odkazy a dále živil tyto pomluvy, pak Vám vyhřezne styl politické práce těchto zosobněných "morálních autorit". Pravda je, že stejné argumenty musím číst právě od Skládala i cestou FB či Nového Přerovska a časté odkazy na dílka Skládala právě v článcích anonymního Rumburaka pak ten kruh uzavírají.......jsem hluboce přesvědčen, že někteří členové z ČSSD začali z pomstychtivosti a lidské ubohosti přecházet na tento styl politického boje. A za sebe říkám, raději nebudu zvolen, než toto. Omlouvám se, takový styl politické práce neuznám.......

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 12:18:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Tak to trochu připomenu těch 1000%. Autobusák+40milionů, domov pro seniory+48milionů, letiště jen provoz bez provozu 20milionů, opravdu tato mafie udělala pro město a hlavně pro sebe první poslední. Doufám, že do komunálu půjde SPD a lidi, kteří nemají 20 funkcí, jako kdysi Lajtoch a jeho kalkulačka. Ono si stačí přečíst komentáře některých členů ČSSD po volbách a člověk se ptá, jak taková mafie může vůbec v demokracii existovat.

  reagovatobčan Přerova2017-11-11 12:03:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Odkazy na díla Rumburaka

  No dovolte. Koho pomlouvám?

  reagovatPlha2017-11-11 11:50:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Odkazy na díla Rumburaka

  Vždy jde o osočení z udavačství. Tvrdě anonymní politická kampaň. Pardon, spíše vendeta a pěkně hnusná....:) Dodnes nevím, kdo za tou politickou kampaní stojí. Tipoval bych to na práci buď Zatloukala nebo Skládala. V podezření byl jednu dobu Marek Dostál, ale ten to popírá, to zda je možno věřit netuším.......pěkné svinstvo. A to mi bude někdo anonymně vyčítat agresivní volební kampaň, jenom proto, že se dotkla ctihodného občana Jiřího Lajtocha? Proto tomu tady říkám bažina....kvůli ničemu jinému. Příběhy, které se zde píší jsou o tom, jak beztrestně lhát a pomlouvat.

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 11:46:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • občane, o koryta jde hlavně ANO a SPP. Ale pokud se někdo sápe po korytu, měl by alespoň něco pro město udělat. A to za ČSSD bylo o 1000% lepší než za téhle bandy, která se ke korytům vyloženě prolhala. Co pro město udělali? Jenom lhali a lhali.

  reagovatANO, budeme vám opět lhát2017-11-11 11:41:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přesně tak, ta fotka jak je celé SPP v těch svých trikách definuje celé to jejich SPP: http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/jiri-kohout-pribeh-opravdoveho-udavace

  reagovat:-)2017-11-11 11:38:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro tak

  Zbytečné se ptát na oficiální postoje, máte je na trikách. V tom jste konzistentní.

  reagovatpane Kohoute2017-11-11 11:32:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Bože tolik magorů z ČSSD na jednom místě to je opravdu síla. tady budete hodnotit i volební kampaň před několika lety. Co dělala oranžová mafie proti hnutí ANO dnes na pokraji celorepublikového propadu do hoven? Já si pamatuji bezva volební kampaň Usvitu, kterou dělali kluci z redakce. Pluhy s traktory před radnicí, kostlivci ve skříních a pod. To byla kampaň a Bob s Lajtochem mohli lítat a volat policajty, jako urvaní ze řetězu. To, že Skladal, Zatloukal a podobní touží po korytech a mlaskat je všem myslícím naprosto jasné, jen je otázka, kdo tyto Sobotkovi pohrobky bude volit.

  reagovatobčan Přerova2017-11-11 11:32:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Petr Nedělka

  Já tomu nerozumím. Skutky se staly, ale nešlo o trestné činy, jsem četl. Něco se změnilo? Staly se a byly promlčeny? Staly se a zástupkyně opakovaně zatvrzele odkládala? Proti názoru VŠECH okolo? My, občané města, se na vás obracíme ... To už tu bylo, ne?

  reagovatPlha2017-11-11 11:28:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro tak

  Lajtoch byl trestně stíhaný, ČSSD údajně ctí presumpci viny politiků za ČSSD, Lajtoch neodstoupil ani po petiční výzvě. To je problém ČSSD, že se rozešla v proklamacích od reálného života, nikoli SpP......a nepleťte si anonymní příspěvky tady v bažině a oficiálními postoji SpP. To dělají jen hlupáci a ti, kteří z toho něco mají.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 11:20:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, takže jsi tu jenom potvrdil to, co tu Lajtoch napsal. Každý si jistě vzpomene na vaši útočnou volební kampaň, doslova nenávistnou. Jak jezdily po Přerově autobusy s nápisy zesměšňující Lajtocha, Zatlokala, atd. Dodnes to má SPP na svém webu, ty vaše noviny, které jste vydávali. Na všechny jste kydali hnůj. A vy se tu budete otírat o ČSSD, která se jenom brání, když uvádí věci na pravou míru? Vy jste pěkní hajzlící, ta vaše parta udavačů. Vy můžete špinit, a když se někdo brání, tak podle vás špiní on. Vám by se nejvíce líbilo kdyby jste mohli nerušeně lhát a ostatní by mlčeli.

  reagovattak2017-11-11 11:17:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Skládale

  Jediný kdo dnes soustavně útočí, jste Vy. Já se jen bráním pomluvám a lžím. Jinak jste mi naprosto ukradení a pokud budu odpovídat za kampaň, nehodlám ji řešit tímto nenávistným způsobem. Pokud někdo vystupuje slušně, nelže, tak se s ním i domluvíme. Naopak dnes je nenávist Vaše vizitka. Nevidím jediný důvod se ČSSD zabývat v tomto ohledu. Připouštím, že objeví li se na kandidátce Jiří Lajtoch, způsobí to otevření jeho kauz a pak bude na voličích jak se rozhodnou. To bude Vaše rozhodnutí.......

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 11:10:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je fakt, že pokud by ČSSD dali Lajtocha a Zatloukala na kandidátku, tak by byli blázni. Pokud si pan Skládal vytvoří kandidátku lidí bez takovýchto kauz, tak jedině dobře. To Kohoutovi a Puchalskému vezme vítr z plachet. Jak vidíte, i když byl Lajtoch osvobozen, pořád se snaží tu šířit bludy o Tesaříkově pomoci atd. Pořád dokolečka dokola, nekonečný příběh. No a nebezpečné pro Kohouta a spol bude, když na kandidátce ČSSD nebude nikdo, na koho by mohli útočit. Už jenom to, jak se Kohout pořád pana Skládala bojí, jak ho tu pořád zmiňuje, je jenom důkazem, že si ním neví rady a vidí v něm velké nebezpečí pro své vlastní mocenské touhy. A to je dobře pro nás, protože Kohout je nebezpečí pro Přerov.

  reagovatLajtoch2017-11-11 11:01:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To JK

  To máte jasné - za všechno může zlý, arogantní a hloupý Kohout. Přeberte si to sám....;)

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 11:01:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Petr Nedělka

  Jeden z možných důvodů, proč se státní zástupkyně chovala tak zatvrzele proti názoru všech okolo, mohla být skutečnost, že byla motivována k tomu spor zdržovat odkládáním. A to odkládání šlo obžalovaným ku prospěchu. Konstatování soudců, že skutky se staly jsou dané. Některé byly promlčeny, kauza se táhla a změnil se zákon. Co je na tom osvobozující netuším, ale beru to jako daný stav zákonů a justice. Neznám spis, ten zná pouze ten, kdo se tím zabývá a jedna s institucí, která opakovaně rozhodla, byl úřad nejvyššího státního zástupce. Na druhou stranu nebažím, aby se lidi zavírali za každou cenu a uznávám právo Lajtochovi a spol. se bránit všemi dostupnými prostředky. To je přeci legitimní. Ovšem, dělat z něj něco lepšího, tak to je mimo mé chápání, ale budiž. Je to názor.....

  reagovatJiří Kohout2017-11-11 10:57:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Alefe

  Pane radní Kohoute, odchod dvou vedoucích stavebního úřadu krátce po sobě a dalších úředníků, to je ta vaše diskuse se stavebním úřadem?

  reagovatJK2017-11-11 10:54:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale Jirku si socani k sobě už nepustí. Teď je tam můj tým a my se bojíme, že by ho lidí mohli vykroužkovat a my nebudeme nikde. A já se tak moc těším na funkci. A můj oranžovej tým taky.

  reagovatSkládal2017-11-11 10:37:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nepsal jsem...

  Skvělý Lajtoch.....ale uvažoval jsem lepší Lajtoch. Něco skvělého si představuji trochu jinak :-))

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 10:29:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:důsledek změny zákona

  Já si myslím, že to procentuální navýšení, byl dobrý nápad. Skoro pořád, s tim byly problémy. Ale to je moje úvaha. Je jasné, že na to má spoustu lidí, jiný pohled. Nicméně tak se stalo.

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 10:23:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Alefe

  Lži a manipulace. Anonymní........dopisem státnímu zástupci jsem nemohl nikoho udat. Nic nového tam nesdělují. Již bylo vše vyšetřeno......zajímalo by mne kolik policistů jsem udal a proč musím držet hubu a krok, když mám pocit, že mi někdo krátí práva tím, že staví za mým barákem tak, že poškozuje můj dům? Politické na tom je akorát to, že si nechal stavět barak bývalý náměstek Kulíšek jinými lidmi, aby obešel zákon ó střetu zájmů. Jinak je to diskuze se stavebním úřadem. A narovinu říkám, že pokud půjde o můj barák, tak doporučuji každému, ať ctí zákony a chová se slušně. I politikům, kteří si myslí, že mohou vše,, i ovlivňovat stavební úřad...... K té krátké paměti ohledně skvělého Lajtocha jen připomenu, že jsem sbíral podpisy na petici a mínění veřejnosti jsem poměrně dobře znal. Že nevyhovuje lidem typu Skladal, který zde opět rozjíždí kolotoč smyslenek, tak to je snad jasné. . Z anonymních pomlouvačů nemám a nikdy nebudu mít strach. To, že tu diskutuje nad mým dopisem státnímu zástupci je jen proto, že nemám problém se podepisovat pod to co vytvořím. I pod trestní oznámení. V tom je mezi mnou a těmi zbabelci na druhé straně drobný rozdíl.....

  reagovatJirinKohout2017-11-11 09:45:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nechci vás urazit, ale hloupost vaše překonává všechny meze pane Alef. ..........Trestní oznámení - může podat kdokoliv, nikoli tedy pouze poškozený - lze podat ústně či písemně - je možné podat na kterékoli oddělení policie (podat trestní oznámení lze i na službu kriminální policie a vyšetřování v místě, kde došlo ke spáchání trestného činu) nebo na státní zastupitelství. Tyto orgány mají povinnost oznámení přijmout a bez průtahů věc vyšetřit..

  reagovatMgr2017-11-11 09:31:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je neuvěřitelné čeho je Kohout schopen a ještě má tu drzost sem psát. Celá trestní kauza nikdy kauzou nebyla!! Policie případ odložila ale Kohoutovi neustálé výhružky a stížnosti a udávání policistů úředníků je donutili z obavy ze budou mediálně skandalizovány poslat tyto lidi před soud!! O Kohoutových udavačských výkonech se baví dokonce i lidé v Hradci králové... vždyť on psal udání i na úředníky za to že vydali stavební povolení sousedům. Nechci si ani představit jak by se Kohout zapsal do dějin kdyby žil ve čtyřicátých létech dvacátého století.....

  reagovatAlef2017-11-11 09:21:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • důsledek změny zákona

  Ještě dodám, jak zde bylo několikrát sděleno. Během projednávání došlo ke změně zákona o procentech navýšení celkové částky za více práci z pera pana Tesaříka a senátu v barvách ČSSD. myslím, že další komentář je zbytečný.

  reagovatMgr.2017-11-11 09:19:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro fanatiky z ČSSD

  Trestní řízení je zákonem (trestním řádem) upravený postup orgánů činných v trestním řízení a dalších subjektů podílejících se na tomto postupu. Jeho úkolem je zjistit, zda se trestný čin stal, zjistit jeho pachatele a uložit mu trest nebo ochranné opatření, zajistit jejich výkon a rozhodnout o nároku poškozeného na náhradu škody způsobené trestným činem. Úkolem trestního řízení je též zajistit, aby nikdo nevinný nebyl trestně stíhán či dokonce odsouzen.

  reagovatMgr.2017-11-11 09:13:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Petře Nedělko

  Souhlasím bezezbytku s tím, co jste napsal!

  reagovatantikohout2017-11-11 08:41:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Primátora nevolí lid. Nicméně, na takový post, člověk ABSOLUTNĚ nevhodný. Když jsem ho sledoval v opozici, čekal jsem, po těch tunách kritiky, precizní výkon. Bohužel je to přesně naopak. Když nebudu brát v potaz vývoj města, z politického hlediska, mi přijde, že Lajtochovi sahá někfe ke kolenům. Ale beru si z toho ponaučení, že není možno volit stranu v komunálkách, ale osobnost....bez ohledu na triko. Jsou tady 2 zajímavé varianty, mimo současnou koalici. Snad budou lidi všímaví....a ohlas, je opravdu špatný. Nepamatuju, kdo by mluvil pozivně- z těch, kdo sleduje dění podrobně. Jsem zvědav..

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 07:58:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No rozhodně z Vepřova neudělají ráj na zemi ti blbečci z SPP a ANO. Už jenom to, že Puchalský a jeho banda začali mluvit o Přerově jako o Vepřově, značí něco o lidech, kteří ho volili v roce 2014 na primátora.

  reagovatpro ztohodohoven2017-11-11 07:17:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jsem si jist, že jakákoliv varianta, bude vždy lepší, než tato současná. Nejsem volič ČSSD, ale za Lajtocha jsem měl pocit, že sleduju politika. Nyní ten pocit nemám. Nějaké doměnly a fabulace mne nezajímají. Preferuji presumpci nevinny, napříč všemi.

  reagovatPetr Nedělka2017-11-11 05:01:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  socani mají vynikající lidi. Náčelník Velká hlava, uhrovitý student Vymětalík, dvacítka na mateřské Landsingerová, hlasovací panák důchodkyně Hudečková, nesmrtelná Krákorová a bafuňáři Hlavinka s Rašťákem. Ti udělají z Vepřova ráj na zemi! Muhehehe....

  reagovatztohodohoven2017-11-10 22:35:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Pane Skládale, Váš rukopis nejde přehlídnout. Vy se chválíte všude. I tady na tý platformě. Naštěstí jste sám. Socani ve městě zalezli někam hluboko do kanálu. Asi se stydí za ty jejich prasárny z dřívějška. Ale pár oranžovejch potkanů ještě smrdí ve městě. Příště už ale ani 5% Skládale pá pááááá.

  reagovatHanibal Lecter2017-11-10 22:23:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Strnade

  lžeš. K nikdy nebyl žádný vrchní mládežník ani úředník. A to o té škole jsi si vymyslel.

  reagovatNono2017-11-10 22:01:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Strnade

  Kdysi se nechal slyšet, že ta jeho soukromá škola nedostává nic od státu a že se musí těžce uskromňovat, aby tu školu udržel v chodu. Jasně že to byly pindy na oblbnutí plebsu.

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 21:45:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Marnie

  Jako vchní mládežník a úředník si určitě vydělal těžký prachy. Akorát pak nevím proč nám furt věší bulíky, že úředník je chudák, co má tak akorát na vodu a suchý chleba a musí se mu přidat aby nepomřel hlady.

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 21:41:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Strnade

  Kdy kulíšek říkal že je žebrák? Dům v Újezdci měl již několik let než vstoupil do politiky. A pokud si pamatuji tak ještě než přišel na radnici tak mel BMW 7. Co to tady plácáš?

  reagovatNevim2017-11-10 21:37:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ale to se pleteš, Marnie. Socani mají lidi. A na to, že jsou v opozici, dokázali dost hlasitě ukazovat na lumpárny Měřínského, Kohouta a spol. A to i bez Lajtocha. Ten už je minulostí. Stejně jako Puchalský. Pokud budou socani opět na radnici, město zažije opět rozvoj, jako za minulých let. To neleží na jenom člověku, ale na celém týmu. Lajtoch nebyl sám, měl za sebou tým. A ten tým tu v Přerově pořád je.

  reagovatomyl, milá Marnie2017-11-10 21:24:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Karel Strnad, ten výrok jsem nečetla. Moje chyba. Barák pokud vím si L.postavil před tím, než šel do politiky. Nepletete si Kuldu s L.? No jinak já teď moc nadějných a slušných místních lidiček ve městě nevidím, co by mohli být zastupiteli. A to co je tam teď, no až na pár jedinců hrůza. A socani jsou úplně na dně. Ti místní. Bída, hrůza, ticho. Nemají lidi.

  reagovatMarnie2017-11-10 20:56:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout a to panoptikum SpP by měli náhrady sami zaplatit.Doufám,že na vás dojde.Ať sklidíte co jste zaseli.

  reagovatHřebínek2017-11-10 20:39:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: marnie

  Je to již celkem dávno, ale pan Lajtoch se nechal slyšet, jak on se obětuje pro lidi, že za ty funkce co zastává, bere jen almužnu. Tak se pak nabízí otázka, z čeho že zaplatil např. barák na Southforku. Pan Kulíšek také svého času tvrdil, že je vlastně žebrák...

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 20:22:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE: Marnie

  A ještě když se k tomu připojí všimné, tak to musí být samozřejmě o dost dražší. Je jasné že když není žalobce tak není soudce a takové ty malá domá, já na bráchu, brácha na mě so velice špatně prokazují. A nevěřím, že na tzv. dotačních programech se přiživovali jen Rath s kamarády a lidi o kterých se mluví v kauze ROP severozápad...

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 20:16:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:tak kdo

  proč se ptáte, když máte od počátku jasno - obhajoval je Sokol -> jsou vinni.

  reagovatale2017-11-10 19:14:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak kdo

  podal TO?

  reagovatach2017-11-10 19:06:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pověření občanů města Přerova

  To byste nejdřív musel sdělit, jak se jmenujete, zda jste občan Přerova, a prokázat plnoletost předložením OP. Dále bude potřeba svědecké výpovědi nejméně čtyř osob, notářsky ověřené, že nekrmíte toulavé kočky, nejste členem žádné politické strany a komisionálně budete přezkoušen ze znalosti sanskrtu. Teprve pak můžete klást otázky, ale jen takové, jež neobsahují příslovce času, místa, způsobu a míry. Tak je to v souladu se zákonem o obcím, to byste si mělo, milé bp, nastudovat.

  reagovatotázky jsou za určitých okolností přípustné2017-11-10 18:53:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Karel Strnad všechno je drahý. Když ke mně domů přijde řemeslník a natahuje ruku, vúbec se mi to nelíbí. Město investuje mnohem víc a prašule se logicky kutálí rychleji. Navíc zákon o zakázkách. Ten kdyby nebyl, stavělo by se o třetinu levněji. Věřte tomu. Je blbost házet všechno na jednoho člověka. Navíc ani teď se nebuduje levněji. Skoro nikde. Firmy si zvykly na svoje ceny a město musí smlouvu uzavřít s nejlevnějším. Ten zákon je úplně pitomej.

  reagovatMarnie2017-11-10 18:40:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pověření občanů města Přerova

  Mohl by zde nebo kdekoli jinde p. Kohout veřejně předložit nebo vysvětlit nějaké oficiální pověření občanů města Přerova, že může jejich jménem vystupovat v komunikaci se státním zástupcem v předmětné kauze? Děkuji.

  reagovatbp2017-11-10 18:35:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Třeba to Kohout nepsal za nás občany města, ale jemu by bylo podobné sám sebe oslovovat v množném čísle. No, konec srandy, je to opravdu vrchol co si tento člověk dovolil a dovoluje. Psát za občany a schovávat tak své potřeby být u všeho, prosadit si svoji verzi, svoji pravdu, překroutit to k obrazu svému, znepříjemnit nevyvoleným co nejvíce jejich život, atd. Všechny co zde mají jiný názor než on poučuje, aby si nejdříve zjistili fakta, načetly právní normy a dokumenty, ale sám píše státnímu zástupci a čerpá informace pouze z médií, tak to nemá chybu.

  reagovatbp2017-11-10 18:24:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Nemaluj čerta na zeď. Ale na druhou stranu zase by se fest investovalo. Předraženě, ale s láskou k panu primátorovi.

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 18:05:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:jen pár čísel a faktů

  Muslimové mají uzákoněny sňatky s devítíletými a jsou snahy tyto sňatky legalizovat v Německu. Myslím že plno nedočkavých by zrušení zhovadilosti o nemožnosti sňatku s devítiletou uvítalo. Prostě v době kdy se činy staly byly zákony nějak postaveny a ti pánové museli vědět, že dělají něco špatně a přesto to dělali...

  reagovatKarel Strnad2017-11-10 18:04:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Možná by stačilo, kdyby Kohout musel Lajtochovi za trest navléci zpět primátorský řetěz. Vsadím se, že by Kohouta vynášeli nohama napřed z té slavnostní akce. A ostatní blby z SPP by lidí za odměnu mohli z radnice i z měšťáku vypráskat ničem.

  reagovatHanibal Lecter2017-11-10 18:02:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dovolal spravedlnosti - soud rozhodl svobodně a nezávisle. Hele, máte ještě ty trika Oni kradou?, že se v nich ta vaše parta už dlouho nefotila.

  reagovatTakže se vlastně nic nestalo.2017-11-10 17:42:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vážený pane nejvyšší státní zástupče, Obracím se na Vás jako na nejvyšší autoritu s prosbou o zvýšený dohled nad kauzou, která velmi hýbe občany města Přerov. Jedná se o trestní stíhání senátora a zároveň primátora města Jiřího Lajtocha, prvního náměstka Josefa Kulíška a dvou radních, pana zatloukala a Čermáka, dvou úředníků magistrátu pana Raby a Galy. Informace čerpám z médií, proto prosím omluvte možné nepřesnosti. Má se jednat o trestné činy sjednání výhody při zadávání veřejné zakázky a zneužití pravomoci veřejného činitele, spáchané ve spolupachatelství. Celé vyšetřování nejvyšších zastupitelů města, jsme jako občané Přerova uvítali. K dnešnímu dni již existuje mnoho indicií, které napovídají, že s veřejnými zakázkami se zde manipuluje. Město například dostalo několik pokut od UOHS právě kvůli nejasnostem kolem zadávání výběrových řízení a v obecnosti z jeho vyjádření plyne, že se jedná o velmi vážná pochybení. Velmi nás proto zarazilo, jakým způsobem trestního stíhání probíhá. Případ vyvolal spory mezi žalobci. Kauzou se nejprve zabývalo vsetínské státní zastupitelství, které mělo na popud krajské státní zástupkyně Marie Kodytkové zastavit stíhání u většiny obviněných. Vsetínský státní zástupce Petr Bareš to však odmítl s tím, že její pokyn byl nezákonný, a tak mu případ Kodytková odňala a rozhodla o tom, že obvinění nepůjdou před soud. Přitom právě do Vsetína byl případ přeložen z Přerova kvůli možné podjatosti a vsetínské zastupitelství se kauzou zabývalo asi půl roku. Po přezkoumání rozhodnutí Kodytkové Nejvyšším státním zastupitelstvím v Brně zůstalo nadále stíhaných šest osob. Stíhání všech jmenovaných je tedy nyní Kodytkovou zastaveno. Vnímáme tento proces jako netransparentnost a domníváme se, že pokud existuje tolik názorových neshod mezi samotnými státními zástupci, respektive jedné státní zástupkyně proti ostatním orgánům činným v trestním řízení, potom by už jen z principu měl celý spor končit u soudu, která rozhodne svobodně a nezávisle. Předem děkuji za nestranný dohled nad touto kauzou, která vyvolává pochybnosti i v kontextu známé informace, že jmenovaná státní zástupkyně figurovala i v jiných kauzách, které nejsou doposud uspokojivě vyřešeny – např. Petr Navrátil a krádež letadel, kde dodnes není shledán viník. Jiří Kohout

  reagovatpřepis dopisu Jiřího Kohouta2017-11-10 17:22:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak Kohout vzteky píše o anonymech!

  Jestli SpP nebo členové této bandy neschopných udali uvedené úředníky je jedno. Minimálně je špinili jak mohli (zastupitelstva, předvolební kampaň) a to stačí. Budovat si pozice udáváním, důstojníku Kohoute, je odporné! Kde je vaše důstojnická čest? Pokud jste se třeba jen dopisem státnímu zástupci o kauze zmínil, je rovněž hnus podobný vašemu narcistnímu chování na zastupitelstvech města, odkud ani nejste a ani sem nepatříte. Až jednou půjdete městem a někdo vám plivne do ksichtu, budu to já a vy budete vědět, o koho šlo! A Kohoute, toto je anonymní stránka, pokud se vám nelíbí, nelezte sem. A odstěhujte se jinam, kde touží po takovém chytrolínovi, jakým jste vy. O udavačství nepíšu! Přerováci vás ale takto vnímají. proč asi?

  reagovatKohoutovy bláboly2017-11-10 17:22:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/dopis-jiriho-kohouta-nejvyssimu-statnimu-zastupci-z-roku-2012

  reagovatKohoutův dopis - článek č.22017-11-10 17:21:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • http://prerovskenoviny.eu/vase-clanky/clanek-z-patecniho-prerovska-o-kohoutove-udavacskem-dopise

  reagovatKohoutův udavačský dopis2017-11-10 17:14:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • zase kohout obrací a klame, je to klamař..... nic víc, všichni to na vlastní oči, uši vidíme, slyšíme, zažíváme. Vám p.Kohoute už nepomůže nic, nic, nic, to si uvědomte!!!!! každý ví co jste zač. Klamete-korektně, česky lžete.....

  reagovatto2017-11-10 17:10:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Může zde někdo ten dopis vložit nebo odkaz, kde ho dohledat? Nejjednodušší by to bylo přímo od p. Kohouta. Pokud psal za nás státnímu zástupci, tak by nám všem mohl vrátit peníze, co nás daňové poplatníky ta šaškárna stála.

  reagovatbp2017-11-10 16:39:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout psal dopis nejvyššímu státním zástupci. Ten dopis zde byl dokonce zveřejněn. V dopisu Kohout žádal státního zástupce, aby byla věc posouzena jako trestný čin, že my občané si to přejeme.

  reagovattak to je2017-11-10 16:12:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pro tyf

  Třeba jste TO nepodávali, každopádně moc zdrženlivě jste se nechovali. Vy zvlášť p. Kohoute. Víte, někdy je fakt lepší chovat se diplomaticky, než urputně bít na poplach. Teď to platíme ze svých daní všichni. I vy. A pak proč stále nejsou peníze na užitečnější věci.

  reagovatInformovaný2017-11-10 15:56:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro tyf

  Kdo Vám řekl, že trestní oznámení dávalo SpP??? Co to je zase za bláboly? Doklad, důkaz máte? Nepotřebujete ho, pokud šíříte pomluvy anonymně, že.....? To, že protestujeme proti trestně stíhanému primátorovi přeci neznamená, že na něj podáváme TO. Pro bp, soudní spor zosnoval státní zástupce s policií......to jsou fakt výrony profesorů práva......

  reagovatJiří Kohout2017-11-10 15:17:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jen pár čísel a faktů

  Vůbec bych se nedivil, kdyby se v brzké době objevilo TO na ty, kteří tento soudní spor zosnovali a tlačili a tlačili až nedotlačili.

  reagovatbp2017-11-10 14:14:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Rád bych v Přerově aspon' 5x denně poslouchal muezína.

  reagovatAtaturk2017-11-10 14:13:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ty asi

  á se těch debilů nezastávám,taky jsem volil Zemana,ale vidím,že se nic nezměnilo,kolem sebe má plno tajných v civilu lačných po zákroku,jako kdysi.Zeman ně nekdy se**,ale lepší on,než nějaký žid Drahoš,kterého to nikdo neznal a média nám ho podstrkují fuj.

  reagovatPinochet2017-11-10 14:11:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jen pár čísel a faktů

  Nerad bych se tu zastával kohokoli, čísla jsou jasná, o tom není pochyb. Možná jen jedna drobnost. I v Německu je limit na vícepráce vyšší než 20%, už dlouho mají 50%. Takže s tím Tesaříkem nevím...už dlouho se vědělo, že v tom zákoně je kravina že to uhlídat je fakt na posrání. A z toho plyne co? Že když si plácnem, že ten limit byl nastavený blbě, žádná estráda by se v Přerově nekonala a daňový poplatník by teď nemusel solit. Takže autor má pravdu. Vylejou na vás kýble špíny a pak vám dají kostku mýdla, aby ses umyl. Bezva...

  reagovatInformovaný2017-11-10 13:30:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jen pár čísel a faktů

  Zkusím přidat pár čísel pro ČSSD, oranžové bojovníky, jak vypadala situace v našem městě a už konečně zavřete rypáky. Počet hlasů u voleb ANO 21108, SPD 8827, KSČM 5855, Piráti 4501, oranžová mafie 4296, TOP 09 1462. Nebýt na poslední chvilku Tesaříkem a spol. úpravy zákona, tak tato elita města Přerova sedí v teplákách na Borech.

  reagovatobčan Přerova2017-11-10 12:44:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ty asi patříš Pinochet k těm stbakum

  Ty magore, ostudu v Lipníku dělalo pár podobných debikůi, jako Ty a tobě podobní, kteří nemají úctu k ničemu a nikomu. Ono stačí tvůj nick, který mluví za všechno.

  reagovatz Lipníka2017-11-10 12:21:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • estébáků víc než voličů

  Zemanovci se odsud nějak vytratili po té ostudě v Lipníku.

  reagovatPinochet2017-11-10 11:56:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • co tím chtěl básník říct

  SPP v opozici tehdy podalo trestní oznámení,které se,dle rozhodnutí soudu, nedělo. naprosto správně chtějí náhradu za soudní výlohy. dle mého by to měl platit ten, kdo to trestní oznámení podal. Takže pan primátor ,přisluhovač kohout a vlastně všichni členové téhle jako vládnoucí garnitury. schválně je píšu s malými písmenkami,protože za velké mě nestojí

  reagovattyf2017-11-10 11:07:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Zproštěni obžaloby

  No podle tohoto modelu, kdo nahlásil přestupek (a že těch bonzáků v panelácích žije), pokud se to neprovede prokázat, tak by měl zaplatit výjezd státní nebo městské policie. Takže dobře on (kdo) !!!

  reagovatane_kdo_ta2017-11-10 11:01:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • 2x danit zisky je soc. zlodějina.

  Čekám,že pan Babiš se postará o zrušení daně z dividend. Už mám dost toho cpaní mých peněz do důchodců a cikánů.

  reagovatBojovník2017-11-10 09:46:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Přerov je veliké Capí hnízdo.

  reagovatGoro2017-11-10 08:56:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Křišťálovější než křišťál

  Čuráku

  reagovat...2017-11-10 08:12:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Křišťálovější než křišťál

  jak dopadne kauza Čapí hnízdo. A že čapího lidu je v Přerově v Babišově fanclubu fakt hodně. Tam už nebude stačit ani nákladní vlak mýdla. Ale co je to pro koblihy, že... Tento zářez z našich daní pro lajtocha a spol bych nechal zaplatit udavačům, policajtům a vyměněnému státnímu zástupci jednoznačně. Je hodně zlé, když na nekvalitní práci organů až příliš činných v trestním řízení má doplácet zcela nevinný daňový poplatník. Srážkami ze mzdy politicky vedeným státním horlivcům by se to snad dalo napravit!

  reagovatuvidíme2017-11-10 07:31:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Zproštěni obžaloby

  to udal tak by měl platit

  reagovatkdo2017-11-10 05:21:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zproštěni obžaloby

  Soud pravomocně rozhodl, že nejde o trestní čin = tečka. Ostatní už jsou jen kecy k pivu, domněnky, neopodstatněná udání, atd. Úsudek si může udělat každý znalý i neznalý věci sám pro sebe, ale tím to končí, ať se závěr této kauzy někomu líbí nebo nelíbí.

  reagovatbp2017-11-10 01:48:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Křišťálovější než křišťál

  Doufám že znovu vstoupí do politiky. Takové zásadové lidičky, co umí a druzí jen čumí, město potřebuje.

  reagovatKarel Strnad2017-11-09 22:30:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kostak mýdla fakt nestačí, ale pro Kohouta a spol. ti mají špinavý ruce až po ramena ....

  reagovatta2017-11-09 17:06:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoPerinbaba na Horním náměstí přilákala děti z okolí

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 4
Komparzisté se klepou zimou, štáb naslouchá režisérovým postřehům a povelům.

Kde vzít na vánoční dárky?

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 12
Nákup dárků přes internet

Internetové obchody jako Aliexpress nebo Ebay nabízejí rozličné zboží, včetně oblečení, bot, batohů, hraček a doplňků.

Rozhovor s vedoucí útulku Liga na ochranu zvířat ČR

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 13
Patříte k jedním z nejlepších útulků v České republice, máte inspiraci v organizacích jako Hope for Paws, Humane Society USA, v pražském Dogpointu, či u jiných?

Zda patříme k nejlepším útulkům, na to se těžko odpovídá, je to otázka spíše pro veřejnost.

Tomáš Hradílek není sám

publikováno 10. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 24
Tomáš Hradílek od první¬ho listopadu drží hladov¬ku, aby přiměl preziden¬ta Miloše Zemana ke zrušení ohlášené kandidatury.

Radní: Nechceme v Chemiku ubytovnu, navrhujeme raději demolici objektu

publikováno 08. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 27

Přerovští radní navrhují zastupitelům, 

Mají zaměstnanci MP Přerov speciální imunitu?

publikováno 08. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 22
Dnes 8.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy