Tomáš Hradílek není sám

news img Tomáš Hradílek od první¬ho listopadu drží hladov¬ku, aby přiměl preziden¬ta Miloše Zemana ke zrušení ohlášené kandidatury.

Legendár¬ní moravský disident, jeden z mluvčích Charty 77, má cuk¬rovku a sedmdesát dva let. Od prvního dne protestu ztratil přes pět kilo váhy. Sám přiznává, že netuší, co takový zásah s jeho or¬ganismem udělá. Hradílek není muž laciných gest, za svoje rozhodnutí vždycky v životě ručil. Toto už znamená, že vidí věc ne¬smírně vážnou.

Zeman, se kterým se zná ještě z revolučních politických časů, ho nesmírně zklamal, jeho zahra¬ničněpolitické působení a směřování země ho zděsilo. „Myslím si, že jeho další volební období by bylo katastrofou (...) Blíží se sté výročí vzniku samostatného Československa a představa, že bychom měli v čele naší země Miloše Zemana, je pro mě ne¬myslitelná. Jsem schopen a ocho¬ten to dotáhnout až do konce a klidně i ukončit svůj život,“ řekl novinářům.

Od sebeupálení Jana Palacha a Jana Zajíce společnost není zvyklá na absolutní oběť. I teh¬dy to pouze o pár měsíců pro¬dloužilo pookupační agónii. Přesně do roka a do dne od 21. srpna ’68 stříleli a vraždili naše lidi českoslovenští vojáci a milicionáři. Držet hladovku za Miloše Zemana je navíc čin mar¬ný. Dramatik Florencio Sánchez vložil jedné z postav ve hře Mrtví do úst slova, že bez¬charakterní člověk je kráčející mrtvola.

To je, vážený Tomáši Hradílku, prezident Zeman. Jemu jsou lidé zcela ukradení, jako cynic¬ký sociopat by zneužil Vaši smrt ve svůj prospěch. Duchov¬ní sebevražda by otřásla Vašimi nejbližšími, přáteli a lidmi, kteří Vás mají rádi a váží si Vás. Ná¬rodem (a o jakém národě to vlastně dnes mluvíme) to neotře¬se. Ano, i to je důsledek rezigna¬ce prezidenta na kultivaci spo¬lečnosti, po které toužíte. Ale ne¬jste přece na svůj zápas o kvali¬tu demokracie sám. Vaše rodina a přátelé to dokazují slovy v peti¬ci, kde píší, že Vás potřebují, abychom mohli svobodu a de¬mokracii bránit společně (https://www.petice24.com/vyzva_pro_tomae_hradilka). Vvslechněte nás prosím.

Břetislav Rychlík, režisér, LN, Díže, 9.11.2117
* * *
Včera jsem petici podepsal jako 311 v pořadí (symbolické číslo 311 perutě RAF) s tímto textem: Florencio Sánchez: "Bezcharakterní člověk je kráčející mrtvola." Smekám před panem Hradílkem ve víře, že on bezcharakternost prezidenta Zemana přežije a svým statečným činem pomůže probudit zemi z mravní letargie.

Oceněný příslušník III.odboje se statusem válečného veterána Vladimír Hučín opět sebestředně, narcisticky a imtrikánsky využívá a zneužívá situace ve své podlé kritice Tomáše Hradílka, podobně jako při vydání knihy bývalého ředitele BIS Jiřího Růžka V labyrintu zpravodajských služeb, kde Hučínovu bezcharakternost a všehoschopnost přesně popsal a vystihl.

Samozřejmě, že k dění v Přerově a korupci bývalého vedení mlčí, zato pomlouvá charakterního člověka. Ptejme se, proč Hučín obdržel jako jeden z nejmladších mezi prvními ocenění MO, zatímco Pavel Wonka čeká již 5 let na ocenění příslušníka III.odboje in memoriam a na jeho bratra Jiřího Wonku byla podána další účelová žaloba?!

Otakar Motejl řekl moudře: „Lid nemá mozek.“ Dodávám jen city a emoce, se kterými se snadno manipuluje, jak negativně, tak pozitivně. Věřím, že cit lidu po 28 letech od listopadu 89 už dokáže mezi obojím rozlišovat a bude to dávat v dalších volbách najevo stále více.


Jan Šinágl, 10.11.2017

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 10. 11. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Jan Šinágl

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Je Hučíne chceš to vyvrátit ,že jsi tam nebyl?

  A co kdyby tobě někdo zastřelil krtonožkovou to by jsi tady řval ty hajzle. Život druhého tě asi nezajímá.Měl právo někomu vzít život?Ty jsi sice hmyz škodlvý ,ale zřejmě také chceš žít.Jak můžeš vědět že ti vojáčci byli zločinci?To neví ani jejich vrah.Tak raději zalez a raději se nerozmnožuj hajzlů tu máme dost.

  reagovatpřerovák2017-11-21 12:53:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Je Hučíne chceš to vyvrátit ,že jsi tam nebyl?

  Pokud bych mohl Hučínovi něco vytknout, tak snad jen to, že těch komunistických zločinců cíc nepostřílel. Ti dva sovětští okupanti sice stačí, ale chtělo to asi fakt více munice.

  reagovatkrtonožka2017-11-20 20:15:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Je Hučíne chceš to vyvrátit ,že jsi tam nebyl?

  Je tam dost svědků z OO VB Přerov kteří tě viděli.Neboj ještě to neskončilo.

  reagovatZnalý2017-11-20 19:15:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Je

  Halo noviny máš jinde!Soudruhu.

  reagovatBojovník2017-11-20 06:54:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Je velice zajímavé že za pár minut po výbuchu se tam ukázal Hučín a radil co mají policajti dělat.

  Hučín je velice nebezpečný člověk a již od r. 1970 po něm šla bezpečnost oprávněně. Žádný 3.odboj tady nebyl. Ocenění že je válečný veterán bude nutné mu odebrat. Celý ten jeho odboj byla jen závažná trestná činnost.

  reagovatLevicový volič2017-11-19 23:14:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je velice zajímavé že za pár minut po výbuchu se tam ukázal Hučín a radil co mají policajti dělat.

  Není to nějak zajímavé?U posledního výbuchu nebyl.Proč? Výbuch byl naproti Okresní správy a to měl strach.Tenkrát měl každý strach tak se to nějak nevyšetřovalo.Byla to sprostá drzost.Tak ,že nevím k čemu by se měl Hradílek přiznat.

  reagovatZnalý2017-11-19 17:33:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • po ožralovi

  Zeman by měl šetit nohy,aby 5 let na Hradě vydržel. Může rajtovat ne koloběžce,určitě se na Hradě ještě nějaká najde.

  reagovatArtaban2017-11-18 09:57:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Za Havlovcem!!!

  Doufám,že soudruh Hradílek už nikdy nedostane nažrat.

  reagovatPinochet2017-11-17 07:18:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Dotěrný diktátor.

  Pokud je to tak jak píše na svých stránkách www.vladimirhucin.cz válečný veterán 3.odboje Hučín, tak potěš pánbůh. To je tedy pecka.

  reagovatPepan2017-11-16 16:20:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dotěrný diktátor.

  Z Hradílka se vyklubal prachobyčejný diktátor. Očekávám že odejde ze světa co možná nejdříve a nebude tak zaplevelovat media svými směšnými moudry.

  reagovatCarlos2017-11-16 15:45:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Bývalý komunista Hradílek by se měl vzpamatovat a posypat si hlavu popelem a především by se měl omluvit Hučínovi za to, že se nechal vtáhnout do děsivé hry, kterou započali takoví zmetci jako je Zeman, Gross, Kavan, Růžek a další. Ty výbuchy v Přerově stále čekají na objasnění.

  reagovatPamětník2017-11-12 21:29:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jestli nedotáhne hladovku do konce,tak je podvodník.

  reagovatTÁK2017-11-12 20:53:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hradílek odsoudil Hučína

  Všichni dobře víme, že Hučín byl v minulosti odsouzen po právu za celou řadu velmi závažných trestných činů. To nás tady nějaký pošukaný Šinágl nemusí poučovat. To že teď v novém režimu dali Hučínovi že je válečný veterán a odbojář je skandální. Žádný 3 odboj tady nebyl. Byl mír a tak nebylo potreba žádného odboje. Hradílek už asi neví co dělá a je na hlavu a já bych se nedivil kdyby se už z toho Hučína zbláznil. Já jsem Hradilkovi celkem fandil když prohlásil že Hučín je terorista a veliký gauner a že ty bomby odpaloval.

  reagovatObčan2017-11-12 10:37:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Návštěva prezidenta v Lipníku

  a ty si vymysli svůj nick a nepoužívej cizí!

  reagovatach2017-11-11 19:52:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Šinágl je další adept na svěrací kazajku

  Toho Šináka si pamatuji jak vyřváněl u soudu s Hučínem. Už tenkrát mi bylo jasné, že jeho cílem je dělat co největší bordel aby byl viděn. Já už tenkrát Hučína varoval že to je pošuk, ale Hučín nedbal. No ale fakt je že se Šináglem je prdel.

  reagovatZ Přerova2017-11-11 09:40:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tam se rodí takovi...

  Míra Čech je velký pablb! Odkud je ?Odhaduji,že z Vepřova.

  reagovatČapek2017-11-10 23:38:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Návštěva prezidenta v Lipníku

  Ty čurá*** levicový táhní konečně do pi...

  reagovatach2017-11-10 23:27:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • snad pan Hradilek dodrzi slovo a dodrzi hladovku az do konce jak sliboval. Jinak to je jen prazdne gesto bez nejakeho vyznamu. Ted jsem teda zvedavej :-D

  reagovatxx2017-11-10 22:05:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Šinágl je další adept na svěrací kazajku

  Už dávno měl být v Bohnicích přivázanej k posteli cvok jeden

  reagovatKryštof2017-11-10 20:55:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Návštěva prezidenta v Lipníku

  A jak to, že tam nebyl pošuk Šinágl? On ten trubec pořád někde dělá peklo. Před lety lítal s tričkem kde měl Hučína a strkal svoji obrovskou kebuji do kamer. Potom zase odfrčel na druhou stranu barikády a čeká kde něco kápne. Je s ním sice prdel, ale raději od něj dále. Ovšem že je Hučín zločinec a terorista se ví už dávno. Že dostal ocenění je skandální.

  reagovatLevicový volič2017-11-10 19:38:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Návštěva prezidenta v Lipníku

  Zúčastnili jsme se s manželem shromáždění s panem prezidentem na náměstí v Lipníku. Lidí tam bylo opravdu hodně. Stáli jsme na druhém konci náměstí, takže ty provokatéry s červenými kartami jsme vůbec neviděli, ale ta hudba byla opravdu velmi hlasitá a narušovala začátek setkání s panem prezidentem. Mám tu píseň ráda, ale jako protest proti prezidentovi mi přišla úplně nevhodná. Myslím si, že zásah policie byl oprávněný. A pan Hradílek ať co nejdřív přehodnotí svůj záměr, aby nebylo pozdě!!!

  reagovatMilena2017-11-10 18:56:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Patří do blázince,stejně jako Palach!

  reagovatArtaban2017-11-10 18:46:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Všichni chtěli demokracii a přimou volbu, a nyní někdo protestuje? Přijde mi to sobecké a hloupé. Pokud má cukrovku a 72 let, a takto hazarduje, asi to nemá v hlavě v pořádku.

  reagovatPetr Nedělka2017-11-10 18:16:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hradílek odsoudil Hučína

  ale tohle nějak nezvládá. Nejprve byl největší propagátor M.Zemana a nyní dělá takové blbosti jako je hladovka. Když toho teroristu Hučína zavřeli, tak Hradílek měl raději počkat a nevyskakovat a tvrdit že má důkazy o Hučínově účasti na těch bombách, že celý ten Hučínův odboj byla ryze kriminální činnost a že je to gauner největší. Teď se asi zbláznil a dělá hladovku proti panu prezidentovi Zemanovi, který s panem Babišem tady konečně může udělat poradek. Že ten soud Hradílek prohraje je pravdepodobné ale to neznamená aby dělal takové voloviny.

  reagovatvolič Miloše Zemana2017-11-10 17:39:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoJak se zbavit cigánů v Přerově

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 14

Předmět:: Lety - výzva !Velebný pane Hermane! Proboha vás prosím: dotáhněte tu aféru koncentrák Lety až do konce.

Perinbaba na Horním náměstí přilákala děti z okolí

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 4
Komparzisté se klepou zimou, štáb naslouchá režisérovým postřehům a povelům.

Kde vzít na vánoční dárky?

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 12
Nákup dárků přes internet

Internetové obchody jako Aliexpress nebo Ebay nabízejí rozličné zboží, včetně oblečení, bot, batohů, hraček a doplňků.

Rozhovor s vedoucí útulku Liga na ochranu zvířat ČR

publikováno 11. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 13
Patříte k jedním z nejlepších útulků v České republice, máte inspiraci v organizacích jako Hope for Paws, Humane Society USA, v pražském Dogpointu, či u jiných?

Zda patříme k nejlepším útulkům, na to se těžko odpovídá, je to otázka spíše pro veřejnost.

Stačí kostka mýdla k umytí tuny špíny? Co na to občan?

publikováno 09. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 226
Přerov - Bývalí představitelé přerovské radnice včetně tehdejšího primátora Jiřího Lajtocha (ČSSD), kteří pět let čelili podezření z korupce, se dočkali od ministerstva spravedlnosti satisfakce za trestní stíhání.

Radní: Nechceme v Chemiku ubytovnu, navrhujeme raději demolici objektu

publikováno 08. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 27

Přerovští radní navrhují zastupitelům, 

Mají zaměstnanci MP Přerov speciální imunitu?

publikováno 08. 11. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 22
Dnes 8.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy