Tyršův most bude uzavřený na 10 dnů.

news img Na deset dnů se pro řidiče uzavře Tyršův most, který se klene nad řekou Bečvou.

Důvodem uzavírky, která začne v pondělí 21. května a potrvá do konce měsíce, je reklamace stavby. Společnost Skanska, která nový most předala před šesti lety městu, se pustí především do oprav severního předpolí, kde jsou poruchy v živičném krytu – trhliny u armaturních poklopů a spár.

„Dále jsme reklamovali deformace na dlážděné vyvýšené křižovatce, kde jsou viditelně vyjeté koleje. A v neposlední řadě požadujeme nahradit ztrátu výplně, tedy kamenné drti mezi dlažbou z žulových kostek,“ uvedla Ivana Pinkasová z přerovského magistrátu. Tyršův most byl postaven v roce 2012, přišel město na 116 milionů korun - a nahradil původní lávku, která byla v havarijním stavu. Za šest let své existence prochází konstrukce už sedmým reklamačním řízením – a to od drobných vad až po ty náročnější. Například od minulého roku stále ještě běží reklamace obkladů pilířů, které nevydržely nápor vody. Tato část mostu by se měla s největší pravděpodobností opravit letos v létě, kdy bude na Bečvě plánovaná srážka.


Zdroj: https://www.prerov.eu/cs/magistrat/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-2018/tz-kveten-2018/tyrsuv-most-se-kvuli-reklamaci-v-zaveru-kvetna-uzavre.html

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 17. 05. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato redakcí

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • vidím jedinou chybu. Zubr je na podstavci. Být úrovňový jak býk na Manhattanu, jsme světoví. Tím neříkám, že chodníky a silnice v Čekyni nejsou potřebnější. Jistě jsou.

  reagovatNa mostě2018-05-22 09:22:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: ...nějak

  A když je politiky vybrána stavba o mnohem vyšší ceně než konkurenční nabídky, které byly lepší, tak tím tuplem.

  reagovatKarel Strnad2018-05-19 14:48:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: ...nějak

  Stavby financované z peněz daňových poplatníků jsou vždy vizitkou politiků, kteří tu kterou stavbu nechali postavit.

  reagovatKarel Strnad2018-05-18 23:07:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Každá stavba se musí opravovat a udržovat. A pokud jsou nějaké problémy s kvalitou tak za ně může stavební firmy a ne investor. Lajtoch ten most s lopatou v ruce nestavěl, že...

  reagovatasi tak...2018-05-18 11:45:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro odpověď

  Respektuji vaše stanovisko, ale to je tak vše. Tato věta mluví za jakoukoliv diskuzi. Cituji : " Za šest let své existence prochází konstrukce už sedmým reklamačním řízením – a to od drobných vad až po ty náročnější. Například od minulého roku stále ještě běží reklamace obkladů pilířů, které nevydržely nápor vody. To jsou opravdu maličkosti.

  reagovatzhaluza2018-05-18 08:27:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:tak pane Zhaluza

  Pokud by se most nějak nedopatřením rozpadal, jak píšete, tak jeho takzvaná oprava nebude trvat deset dnů! To ví i malé dítě. šest let po kolaudaci dojde zřejmě ke kontrole a to by tak těch deset dnů sedělo! Ztráta výplně, to znamená vyplavený písek, to je opravdu těžká vada a koleje před mostem, no tak to je zase nedodržování zátěží vozidel, což je u nás už folklórem. Prostě na toto se kašle!

  reagovatodpověď2018-05-18 08:19:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak

  TAK, máš pravdu lidi mají mozek a nezapomínají, nejsou blbí. V tom souhlasím. Ono také platí, že práce kvapná, málo platná. A u bývalé koalice šlo více o kvantitu, jako o kvalitu, to zaprvé a za druhé vždyť jsou to peníze z EU. Tyršův most je pěkná stavba, bohužel se nějak nedopatřením rozpadá.Tak o co jde. Ten článek rozhodně není reklamou dobré práce minulé koalice. A podruhé to zkus bez těch expresívních výrazů.

  reagovatzhaluza2018-05-18 08:04:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Alefe, možná plánují jejich návrat proto, že většina lidí má mozek mezi ušima a vidí, co všechno pro Přerov udělali. Např. nový Tyršův most je moc pěkná a moderní stavba. A jenom kokoti z SPP ji pořád kritizují, protože sami by se na něco takového nevzmohli. A tak závidí a při jakékoliv příležitosti to omílají. No můžu ti ale Alefe garantovat, že lidi nejsou blbí a ví, že něco udělat je vždy těžší než nedělat nic a neobejde se to bez drobných komplikací. Ale to ti, co nikdy nic pro Přerov neudělali a jenom kritizovali a udávali, ti to nepochopí nikdy. A jinak: např. Lajtoch s bazénem a Zatloukal s barákem již jsou dávná minulost. Už před 4 lety nekandidovali a prý nebudou ani letos. To samé Kulíšek.

  reagovattak2018-05-18 07:49:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro alfa

  Alfe, s tím co jsi napsal, lze souhlasit , až na závěr komentáře. Puchalský neměl nikdy sedět na radnici co by primátor a pokud pan Jiří nezmění svoji rétoriku, tak ve volbách propadne do propadliště politických dějin. Brouk Pytlík je proti panu Jiřímu amatér. Zatím nechci moc vířit stojaté vody Přerova, ale ono stačí otevřít stránky SpP a přečíst si volební program. Za 4 roky splněn z 20% a to myslím, že hodně přidávám. Tak, že ano Havaj, ale na radnici . A asi se SpP řídí heslem," Kdo nic nedělá, nic nepokazí."

  reagovatzhaluza2018-05-18 07:44:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Tyršův most

  Současná radnice nemá s mostem nic společného.Ti blbci jak říkáš,co to vymysleli,seděli na radnici minulé volební období.Jména si určitě pamatuješ.Spousta lidí ale se chystá na jejich návrat.Červený tepich,mažoretky,chlebíčky,champagne.Vše odpuštěno-Zatloukalův barák za cenu přístřešku,primátorův bazén,předražený zimák a DD,letiště,co sypalo třem lidem i bez letadel,prodej Škodovky za pakatel po rautu na Dunaji s Operou Bohemia.Ono by se dalo pokračovat,ale proč?Vždyť stejně v tom má prsty Kohout s Puchalským.Ti dva snad zavinili i tu prohru s Američany a výbuch sopky na Havaji.

  reagovatalef2018-05-17 23:22:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Už ať je u moci SPD.

  Mrakodrap se postavil za vlády ČSSDODS, mezi sokolovnou a strojařem. Nyní je na střeše vyhlídková kavárna, do které se návštěvníci dopraví rychlovýtahem.Z kavárny je výhled do širokého dalekého okolí, i Tyršova lávka je jako na dlani (k prohlížení je vhodné použít dalekohled, který je funkční 30 s po zaplacení 50 Kč) i s kvalitními uměleckými díly za bratru 6 mio.

  reagovatKarel Strnad2018-05-17 20:50:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ano ano

  tesařík, to je arciť škodlivý brouk a víme kdo u něho rád z přerovské bývalé soc-nomenklatury přebývá, no svatý Jiří přece....

  reagovatLord Owl2018-05-17 18:59:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už ať je u moci SPD. Budeme stavět mrakodrapy, budeme mít vše zdarma, cikáni odtáhnou, a nastane blahobyt. Už ať je ta doba tady, abychom začali vzvétat.

  reagovatTomihaki Ogasaka, rodilý přerovák2018-05-17 18:49:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • KOŇSKÝ CHRUP SLIBUJE

  že když bude zvolen, zachrání v Přerově dopravní situací. Zakáže do Přerova vjezd vozů těch, co nevolili Koňský Chrup.

  reagovatSSM2018-05-17 17:34:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Otevření mostmí ulice přes most k sokolovně pro auta

  vymyslel jen blbec a těch je na radnici asi hodně ! Nedá se než souhlasit.

  reagovatmost2018-05-17 14:38:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tyršův most

  Naši předkové dokázali stavby které vydržely nejméně 90 let.Tyršův most-Jeho pilíře přežily komunisty až do roku 2010.Pilíře přřečkaly i velkou vodu v r. 1973-ale nepřežily naše odborníky,kteří zničili i to co vydrželo léta.Za šest let nového mostu se už opravují závady-naše radnice by se měla stydět!Komunisté zničili celé panorama historické části města a naše radnice v tom pokračuje.Otevření mostmí ulice přes most k sokolovně pro auta vymyslel jen blbec a těch je na radnici asi hodně !

  reagovatpetr2018-05-17 13:57:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak co, dacani ze Společně pro Přerov a Piráti, už jste v Přerově něco postavili? Je za vámi nějaká konkrétní práce? Nějaké výsledky? Zatím ne, že? Jenom kecy, že? Jenom kritizovat a nic nedělat, že? Kdo nic nedělá, nic nepokazí, že? Takže Piráti a SPP raději nic nedělá. Jo, jenom vykáceli Rybářskou alej. Já zapomněl.

  reagovatškůdci životního prostředí z SPP2018-05-17 13:42:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • socani jste FUJ,FUJ

  Mě se strašně líbí, jak se špatní socani ČSSD , hádají se špatným SpP Jeden za 18 a druhý za 20-2, opravdu pro toto město, lidi na svých místech, spíš korytech. Ještě jste socane zapomněl na miliony profrcané na letišti. Jen se divím, že máte odvahu otevřít hubu. Fuj.

  reagovatJiří2018-05-17 13:27:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Vážený pane jste hulvát z ČSSD a nemusíte to dávat na obdiv na těchto webových stránkách. Bohužel vás musím označit za nemyslící osobu nevidící si na špičku nosu. Pokud je pro vás a nyní cituji:" Za šest let své existence prochází konstrukce už sedmým reklamačním řízením – a to od drobných vad až po ty náročnější". všechno v pořádku a OK, potom jste ten výraz, který jste použil právě VY. O zimáku a vracení dotací zde bylo už mnoho napsáno a stejně o DD. Kdyby neprošla na poslední chvilku Tesaříkova novela zákona, upravující procenta na více práce, byla by polovina předsednictva ČSSD Přerova v teplácích.

  reagovatpamětník a občan města2018-05-17 13:17:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: pane

  Zustanou fantssmagorie a jine priblble studie Spp Horkeho, ktere po volbach ti novi vyhodi. Ale 4 roky utraceli a zili z toho. Kohout kokrhal, Puch zapachal.

  reagovatJj zustane2018-05-17 13:11:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na každé stavbě může dojít k dodatečným reklamacím a opravám. Akorát kokoti z SPP to nikdy nepochopí, protože nikdy nic nedokázali postavit. Nebýt ČSSD, stojí u Sokolovny stará lávka a možná už by byla uzavřená kvůli špatnému stavu. To raději pár oprav v rámci záruky, než stará rezavá lávka. Po ČSSD máme moderní zimák, moderní most, moderní domov důchodců. A co zůstane po Společně pro Přerov? Nic.

  reagovattaky pamětník a taky občan města2018-05-17 13:04:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • šlendrián

  Myslím si, že i toto je něčí dílo. Není to náhodou pomník pana Lajtocha a Kulíška ? Na koho budete svádět socani tento stavební skvost. Pamatuji si na zastupitelstvu, rozčilené občané města, když Josef vysvětloval proč odstranit i základní pilíře bývalé lávky. Místní zelení a opravář praček byli v amoku a prosazovali pouze na stávající pilíře umístit novou mostovku. Dnes pomalu budu věřit, že měli pravdu a pouze to byla, jako vždy otázka dotací a peněz z EU. O kvalitu šlo asi až na posledním místě.

  reagovatpamětník a občan města2018-05-17 12:49:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to je kultura po puchu.

  Dáváte tam vola,ptáka,a blbosti za statisíce do kapes radních,tak se to rozpadá. Má to být most,a ne vetešnictví.Napište,kolik ty blbosti stály.

  reagovatMarie2018-05-17 11:14:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoXavier Baumaxa 15.6.2018 klub Véčko

publikováno 18. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 9

Buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem.

Senátoři STAN dostali průjem.

publikováno 18. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 45
Senátoři STAN dostali notičky od americké neziskovky Aspen Institute a Zdeňka Bakaly? Chystají totiž podat žalobu na prezidenta republiky za “velezradu” kvůli tomu, že Miloš Zeman informoval občany o tom, že čeští vojenští chemici testovali Novičok! Kauza Sergeje Skripala byla mezitím v Británii v tichosti zametena pod koberec, Sergej Skripal a jeho dcera Julia jsou drženi na neznámém místě!

Skupina extrémistických senátorů za Hnutí STAN dnes oznámila, že chystá podání ústavní žaloby na prezidenta republiky Miloše Zemana za velezradu, které se měl dopustit tím, že v pořadu Jaromíra Soukupa na TV Barrandov veřejně uvedl, že Vojenský výzkumný ústav v Brně vloni v listopadu vyrobil a testoval nervově paralytickou látku A-230, která patří do skupiny tzv.

Zastupitelé budou jednat v pondělí.

publikováno 18. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 95
Zastupitelé budou jednat v pondělí.

Poche oranžové sele z ČSSD, kandidát na MZ, už přijímá migranty.

publikováno 16. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 18
Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Poche podpořil kvóty na imigranty: Neotáčejme se k uprchlíkům zády, měli bychom je v ČR přijmout a poskytnout jim prostor pro nový život.

Za koho kope Jan Hamáček ČSSD. Proč chtějí socani vnitro.

publikováno 16. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 32
Hamáček pracuje pro Zdeňka Bakalu, pracují spolu v jedné americké neziskovce!

Předseda ČSSD Jan Hamáček se zdá být jako tichá myška, která nedělá vlny, ovšem ve skutečnosti je to jeden z největších koňů amerických neoconů uvnitř ČSSD.

Primátor odmítá podjatost. Kdo jiný má hájit zájmy občanů.

publikováno 14. 05. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 205
Krajskému úřadu Olomouckého kraje zaslal přerovský primátor Vladimír Puchalský své sdělení k námitce podjatosti.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy