Volají mi známí, naštvaní na ČT 24.

news img

Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu.

Každopádně, dle nejnovějších zpráv ruští policisté z útoku podezírají muže z Kyrgyzstánu, napojeného na radikální islám. Ten by dle některých zpráv měl být již mrtev.

Stupidní výtvory protiruské propagandy na téma, že nálož do metra umístil Putin, který pravděpodobně může i za současné deštivé počasí, jsou stejně hloupé a určené pro hloupé jako tvrzení, že teroristické útoky v Paříži organizoval osobně mobilem ubožácký muslim, který byl donedávna americkým prezidentem. Je až dojemné, jak se snaživá česká mediální propaganda snaží každý teroristický útok v Rusku přisoudit Putinovi. Všemožní experti si nekladou otázku, co by tím získal. V současnosti má dost starostí s válkou v Sýrii, eliminací následků evropského embarga a ohrožením země z Litvy a Ukrajiny.

Organizováním teroristického útoku v metru by nezískal nic. Podporu obyvatel má obrovskou. O takové se politikům EU ani nesní. Dokazuje to i ubohý výsledek nedávných demonstrací, které naše média nafukovala, seč mohla. Naopak kdyby se na takovou akci pod falešnou vlajkou přišlo, byl by politicky odepsaný. Nakonec se tupanské propagandy chopí antisemiti a sdělí nám, že za všechno můžou Židi. Tak daleko ovšem propagandisté z ČT24 nepřemýšlejí. Islámští teroristé budou zároveň multikulturně jásat; jako vždy, když se zabíjejí Evropané. Je zajímavé, že propagandisté z ČT24 se zároveň nezajímají se stejným nadšením a stejnými „odborníky“ o zničení dvojčat v New Yorku, kolem něhož se šíří podstatně více a mnohdy vysoce sofistikovaných konspiračních teorií. Vždyť právě v USA a EU, nikoli v Rusku, mají největší zkušenosti ve spolupráci s islámskými teroristy.

Bohužel máme i dostatek reálných útočníků schopných vraždit nevinné civilisty včetně dětí. Nabízí se především Islámský stát, který se i díky ruským vojákům v Sýrii přiblížil k historickému výprasku. Nelze ovšem vyloučit ani takzvanou umírněnou opozici ze Sýrie, která se od teroristů Islámského státu v podstatě neliší. Jen je více závislá na Saúdské Arábii a Turecku. Na tomto faktu nic nezmění dočasné zlepšení vztahu mezi Ruskem a Tureckem. Ani Erdogan a jeho početný represivní aparát nedokážou uhlídat všechny občany a opozičníků placených ze zahraničí se najde dost. Někteří se mají stěhovat i k nám s podporou naší protinárodní vlády reprezentované v tomto případě především známým bojovníkem za „české“ zájmy Zaorálkem, vzorným reprezentantem současné prohnilé a protinárodní ČSSD. Rozeštvání Ruska a Turecka by se turecké opozici i globalistům hodilo.

Další žhavou možností je čečenská stopa. Tamní islámští fanatici, vrazi, násilníci, narkomafiáni a teroristi bojují dokonce i na Ukrajině proti obyvatelům Donbasu a v Sýrii proti vládě prezidenta Asada. Důvodem takového útoku může být jak politika, především islámský fanatismus, tak pomsta jednotlivce za nějakou oběť z doby války v Čečensku, Sýrii i jinde, ale rovněž falešná vlajka. Nicméně fakt, že terorista nespáchal sebevražedný atentát, ukazuje na menší míru primitivního fanatismu a vyšší úroveň profesionality, což by zvyšovalo předpoklad zahraniční účasti.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 04. 04. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Facebook Martin Koller

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:RE:Výbuchy v Přerově Ano máš naprostou pravdu,že se kalné vody musí jednou vyčistit

  Tak jak vidět, nevíš o celé věci nic moc. Ani já toho moc nevím, ale vím, že náš slavný válečný veterán 3.odboje Hučín již někdy v r. 1999 zveřejnil, že tehdejší pan premiér Zeman má zájem na stavbě obrovské haly pro firmu Philips. Pan premiér měl zájem zvýšit zaměstnanost v lokalitě blízko Hranic a do toho přišel problém s jistou Regecovou, která chtěla nepřiměřené peníze za pozemek, který ji patřil. No a tento problém mohl celý dobře míněný záměr pana premiéra Zemana zhatit. Je celkem logické, že se pan premiér obrátil na tajnou službu, aby zjistila co je ta Regecová zač. No a jak známo, v BIS pracoval na vedoucím místě tehdy kapitán Hučín, který naprosto selhal, porušil přísahu o mlčenlivosti a mediím prozradil, že "BIS dostala úkol, aby zpracovala Regecovou a donutila ji, aby svůj pozemek prodala za navrhovanou cenu". Tajná služba je od toho, aby plnila zadání vlády, tedy i premiéra a ne aby nějaký Hučín si rozhodoval co je a není náplní tajné služby. Hučín nejen, že akci prozradil, ale ještě i odmítl splnit rozkaz. No a co to znamená odmítnout splnit rozkaz ve vojensky řízené organizaci jistě každý ví co to znamená. Tedy i tady si Hučín vlastní vinou zavinil své další problémy, které logicky vyústili až v jeho zatčení a vazební vyšetřování. Ta další podezření netřeba komentovat. To, že byl po letech zproštěn obvinění je skandál, to že z našich daní dostal tučné odškodnění je prostě bordel a že byl oceněn statutem válečného veterána 3.odboje (žádny 3odboj tady nebyl)za své trestné činy je trestuhodné, skandální a naprosto nepochopitelné. V USA by za takové trestné činy, které spáchal od r. 1970 do r. 1989 dostal nejvyší trest. Tedy tak pro stručné vysvětlení když už tady je řeč o tak negativní osobě jakou je Hučín.

  reagovatLevicový volič2017-04-06 08:15:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Výbuchy v Přerově Ano máš naprostou pravdu,že se kalné vody musí jednou vyčistit

  A ono ejhle určitě se příjde na to kdo za výbuchy byl.Myslím si ,že Zemanovi na nějakém Hučínovi záleželo jako na loňské zimě. Ono to známe pořekadlo" zloděj křičí chyťte zloděje" je pravdivé.Že mám pravdu nicku Z Přerova.

  reagovatMilda2017-04-05 18:25:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Výbuchy v Přerově

  Hučín se nikdy netajil s tím, že před listopadem 1989 podnikl několik akcí při kterých byly použity výbušniny a zbraně. Tak čemu se dívíte? Dnes se tomu bohužel říká 3 odboj. Kdo s čím zachází, tak podle toho také dopadá. Je ale pravda, že ty bomby v Přerově měly nějaký záměr. Ono ty mocenské zájmy tajných služeb jsou pro normální lidi naprosto nezjistitelné. A pokud vím tak Hučín z BIS dělal 10 let no a on už je ve své podstatě kontraverzní. No a tak si prostě vykoledoval problém. Vždyť ten člověk co já pamatuji byl 3 nebo 4 v kriminále a určitě ne pro nic za nic. To že se ho chtěli zbavit mne nepřekvapuje. No ale vzdyť mu nakonec museli zaplatit odškodnění a tak co to tady řešíte.

  reagovatLevicový volič2017-04-05 13:27:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Hodnotim tě, že jsi. .........

  občane pokud mohu posoudit, i dnes v novinách jsem zaznamenal, že světovým eterem kolují zkazky o tom, že se atentát v Petrohradu velmi hodí Putinovi, aby rusům přitáhl kohoutek podobně, jako v loni v Turecku Erdogan. Každý soudný člověk ví, že je to totální nesmysl, a to, že někdo řekne, že se o něčem hovoří nebo se něco někde zaznamenalo, není absolutně důkaz toho, že to hlásá do světa čt 24 nebo jakékoliv jiné medium. Je třeba občane ubrat z toho fanatismu a vytváření obrazu nepřítele za každou cenu. V opačném případě budeme všichni tak dostrašení, že zalezeme do děr a budeme čekat, co na nás spadne. Nepusťme k nám asociály, poraďme si rázně s těmi, které už tu máme, nosme hlavu na krku a ne v kalhotách, a ono to půjde, ne že ne! Magore občane - rozlišuj věci vypouštěné diskutujícími, způsob vedení diskuse, přidej zdravý selský rozum, jinak se v těch sračkách utopíš. A v diskusích na tomto webu mě přijdeš občane hodně fanatický. Ale to je daň za demokracii.

  reagovatano2017-04-05 12:36:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Výbuchy v Přerově

  Zdechni bolševiku

  reagovatPinochet2017-04-05 12:21:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Výbuchy v Přerově

  Jistě si mnozí z nás pamatují na výbuchy bomb v Přerově. Následovalo velké až monstrozní vyšetřování, vytvořily se různé týmy s názvem "Výbuch" a pod, plno lidí bylo vyslýcháno, stálo to mnoho milionů,po nástupu ožraly Zemana se v televizi Gross a jeho parta ozývali, že vše je jasné, že pachatelem je Hučín, který byl zatčen a rok vazebně vyšetřován. Hučína skoro 5 let tajně soudili a nic. Nakonec nejen že byl zproštěn veškerých (8) obvinění, ale ještě mu museli (z našich daní) vyplatit odškodění v milionech, dostal status válečného veterána a dnes je o bombách v Přerově naprosté až hrobové ticho. Neměli bychom se ptát jak to tedy bylo? Kdo byli ti pachatelé? Komu to vyhovovalo? Vážení, já si myslím, že toto téma je něco jako časovaná bomba. Pokud je pravda to co tvrdí Hučín, co k tomu sdělili někteří poslanci, senátoři a známé osobnosti, tak nechci domyslet. Zkusme se zeptat kdo za těmi bombovými útoky v Přerově stál? Zákeřnosti tajných služeb, temné zájmy některých politiků a aktivita tehdejší vlády pod vedením premiéra - virotika pardon Zemana byla přímo úděsná. A on ten čas přijde kdy se ty kalné vody budou muset pročistit. Tedy výbuchy bomb v Rusku je jistě vážná věc, ale podívejme se před vlastní práh.

  reagovatZ Přerova2017-04-05 11:52:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Fištejn to je taková krysa s americkým pasem na prdeli nachystaná zvednout kotvy kdyby byly nějaké potíže a koudel u zadku začala doutnat.

  reagovatTalach2017-04-05 09:00:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zpravodajství ČT

  I mistr propagandy Joseph Goebbels by se mnohému přiučil v redakci ČT24.

  reagovatJožka2017-04-04 23:30:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nechci byt příliš sprostý. Dnes na ČT 24 znalec všeho Fištejn, hovořil o teroristickém útoku v Rusku. To se človeku obracel žaludek. Dokonce dnes i moderátorka kroutila tohoto obr debila.

  reagovatelita národa Fištejn2017-04-04 19:31:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hodnotim tě, že jsi. .........

  Váženy pane Hodnotim, musíš se naučit čist, nebo aspoň poslouchat mluvené slovo. Včera na ČT 24 vystoupilo rádoby několik autorit, které tuto zprávu komentovali: Petra Procházková: Zaznamenala jsem verzi, že útok v Petrohradu provedly tajné služby Ruska . Pohledná žena Petruška má naprosto stejný názor. Za vším je Putin. Ti Rusaci mohou i za druhou světovou. Magore. Jen nemyslici člověk vypustí tyto informace bez důkazů a znalosti věci.. Nevím, zda má vůbec cenu reagovat na takové nesmysly. Tož zdar.

  reagovatobčan2017-04-04 15:05:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tuto zprávu jako klasickou fake news - nikde jsem v archivu ČT 24 nenašel ani zmínku o tom, že by tato stanice posílala do eteru cokoliv o nějakém chorém názoru, že by v Petrohradu měl nálož v metru nastražit nesmyslně kdokoliv z okolí Putina. Naopak jako vždy k obdobným zrůdným atentátům tam paleta rádoby odborníků hodnotí příčiny a následky. Toť vše. V tak závažných věcech neplatí rčení o bujné fantazii. Tu ať si někým placený autor Koller nechá na doma na dlouhé zimní večery a neobtěžuje s tím facebookové ovzduší. A k čečenským bojovníkům - ti nejotrlejší prezidenta Ramzana Kadyrova bojují sice na Donbase, ale v dresu proruských povstalců. Slátaninu obdobnou páně Kollera vymýšlejí denně v redakci Valentových Parlamentních listů najatí študáci brigádníci jako hodinovou záležitost s nulovou vypovídací a pravdivou hodnotou.

  reagovatHodnotím2017-04-04 14:39:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoKončím s ČSSD. S neslušnými lidmi nedělám.

publikováno 06. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 41
Marie Benešová, blízká spojenkyně prezidenta Miloše Zemana, z politiky odchází.

Tak jsem viděl Senior Taxi v praxi

publikováno 05. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 35

Dnes jsem z balkónu zahlédl takovou malou krabičku na kolech a na ní napsáno Senior Taxi.

Tak nám zabili primátora, řekla posluhovačka...

publikováno 03. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 27

........ je to jen fikce. 

Už to začíná... pomaloučku, polehoučku......

publikováno 02. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 3
Muslimové chtějí infiltrovat naše školy a manipulovat našimi dětmi

ISLÁMSKÁ NADACE V PRAZE
ČESKÁ REPUBLIKA
ISLAMIC FOUNDATION IN PRAGUE
CZECH REPUBLIC

Zde je jejich zcela jistě nezjištná "nabídka" :

Nabídka základním školám, středním školám, gymnáziím, vysokým školám i jiným organizacím
dovolte, abychom vás jménem Islámské nadace v Praze seznámili s nabídkou některých akcí pro žáky/studenty a vyučující, které naše nadace pořádá s cílem posílit vědomí příslušnosti k multikulturní společnosti a rozšířit informovanost o islámu a jeho kultuře.

ČSSD ve volebním průzkumu propadla.

publikováno 02. 04. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 159
ČSSD, která si v březnu zvolila nové vedení, prchají voliči.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy