zneuziti pravni moci OSPOD

Dobry den pokud budete mit zajem o muj clanek tak vam zhruba napisi o co se jedna jde o jedineli pripad v cele ceske republice nerikam to ja ale muj advokat takze v roce 2015 jsem dostala do pestounske pece dite 6 mesicu ( spolu s manzelem s kterym jsem jiz 15 let je italskehopuvodu ale zijeme v ceskuu) po celou dobu bylo o dite velmi dobre postarano pak se stala hrozna vec byla jsem s ditetem na detske oslave na ceste domu me zastavila policie kde podle nich jsem nadychala 2,7 promile alkoholu coz je nemozny protoze v takovem stavu bych byla v komatu a nebyla bych schopna niceho ne ridit ne se postarat o dite telefonovat atd.

..ja jsem na te oslave mela jen 1 sklenicku vina nic vic po te 2 tydny pred osvojenim me bylo az po 1,5 mesici dite odebran a pak zaclo veskere peklo ze strany magistratu mesta brnaa ze strany ministerstva soc.pece v Praze protoze je to porad socialka. Pak jsme se zacli soudit ze socialkou o dite aby mne bylo vraceno u soudu jsem to prohrala protoze soudce uvedl ze aby mi bylo vraceno do me pece musi mit souhlas socialky pak jsem se odvolala a take jsem to prohrala pak muj advokat mi poradil aby manzel dal zadost o dlouhodobou peci na stejne dite na jmeno manzela jako zadatele to jsme take udelali tim padem dite nebylo pravne volny podle meho advokata socialka nas tim padem chtela vyradit ze seznamu vhodnych zadatelu mi jsme se odvolali na ministerstvo soc.pece a ti nam neodpovedeli 8 mesicu do dnes nevi totiz proc by meli vyradit manzela ze seznamu vhodnych zadatelu on nic neprovedl meli jsme soud v unoru a soc.pracovnice v zari 2017 jiz dali dite do druhe rodiny i kdyz dite nebylo pravne volny a udelali to tak ze druha rodina si dala zadost o pestounskou peci a soudkyne ktera to mela na starosti o tom nevedela ze mam jeste soud v procesu protoze oni to pani soudkyne nerekli a nedali to do stejne jednaci slozky pod mym j.cislem tim padem ji to zapreli napsali jsme pani soudkyni o vysvetleni ale i ona do dnes neodpovedela v unoru jak jsme meli soud tak soc.pracovnice mela tu drzost tam ani neprijit jelikoz by muj advokat daval otazky a ona nechtela krivde vypovidat ze je dite v jine rodine a i kdyz nebylo pravne volny a necekali az rozhodne soud.tohle je trestny cin kdy muj advokat uz pracuje na zalobu soc.pracovnice,ministerstva ze nam nedali zadne vysvetleni a na soudkyni ktera se nevyjadrila i na pana tajemnika magistratu mesta Brna o ktereho jsme o cele veci informovali on samozdrejme nic nevedel ale stejne s tim nic neudelal.Tenhle ojedineli pripad chceme dat do evropske unie jelikoz je do toho pripadu zamotano hodnelidi ktery s tim pripadem nechce mit nic spolecneho protoze jsou v tom az po usi tak pro ne je lepsi od toho dat ruce pryc protozeje to pro je tak jednodusi.tady tahle arogance a zneuziti pravni moci nas jiz nebavi ze nikdo v cele ceske republice se jim nikdo nepostavil tak jak my!!Je mi trapne pred mym manzelem ze musel videt jaky je tady bordel v Ceske rep.,protoze tohle by se v italii nikdy nestalo muj advokat v italii rikal ze by za tohle dostali 6-8 let vezeni. .Obracim se tedy na vas o zverejneni teto zpravy aby to nebylo zameteno pod stul to co se stalo,aby to OSPODU jen tak neproslo.pokud se vam stalo neco podobneho piste na muj email Dekuji muj kontakt andreamigliaccio1@gmail.com s pozdravem Migliacccio Andrea

 

Vloženo: 07. 03. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: ANDREA MIGLIACCIO

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE: Dírko

  Vždyť vy moráci jste všici taliáni, tak co se sereš do krajanky? Ožralí jste imrvére, tak co.

  reagovatKarel Strnad2018-03-12 19:21:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • dirdo

  ty pičusi

  reagovatlulu2018-03-08 12:49:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dirgo

  Ze prave ty chodis kazdy den do fache. Kurva valite se doma, jen zerete pasvare a mate vsichni natazeny ruky na davky. Lemple...

  reagovatNo2018-03-08 09:49:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Poslichej my mindzo andrei co cez dylini mrtku dostanez taki chlastas namrtani kazdi den clovek chody do fache soske taki robota a ty chlastas votku mrtko spinavi kto si skazeny vejce sa nedyvim ty dzecko zobral kto chci matku more ozrani prase bes do italii tam chlastij votku chasele sasanka stvojej ozralwj prtele viroste jaaj sokeres chasele vacho avarde chuj to tvuj ozraly tlami

  reagovatDirga2018-03-08 06:39:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Milá Andrejko

  přeji ti hodně úspěchů mimo ten bordel v České rep. A vzpomínej na nás na pláži v Rimini v dobrém.

  reagovatLord Owl2018-03-07 17:03:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ta gramatika, to je humus. Odstěhuj se do Itálie...a nedělwj ostudu Českému národu. Jedna sklenička vína, a 2 promile, to už je historka, kterou učí na každé slušné záchytce. Dle projevu... těm policajtům věřím.

  reagovat....2018-03-07 13:45:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoCo tě čeká Přerove?

publikováno 09. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 24
Kde jsou hranice, kam až bude naše město stagnovat.

Kdo stojí za organizaci demonstraci.

publikováno 09. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 56
Milion chvilek nebo Milionový chlívek? Demonstrace proti Zdeňku Ondráčkovi a Andreji Babišovi organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošovskou akademickou obec! Babiš se lekl a vyděsil z toho, co se děje Ficovi na Slovensku, a proto podrazil KSČM!

V pondělí večer proběhly v České republice podivně organizované demonstrace v mnoha městech proti Andreji Babišovi.

Konečně to někomu došlo

publikováno 08. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 1
Křižovatka Palackého - Komenského dozná změny
(https://prerovsky.

Názor pana generála na "ochránce" demokracie.

publikováno 07. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 38

Generálmajor v záloze Hynek Blaško, jenž je krajským zastupitelem za Stranu práv občanů ve Středočeském kraji, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k dění ve Sněmovně, které se odehrálo kolem komunistického poslance Zdeňka Ondráčka.

Dotaz na město Přerov....odpoví mi někdo???

publikováno 04. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 32
Přišla mi v pátek odpoledne informace do mobilu na smogovou situaci z infokanálu Přerov: Množství prachu v ovzduší výrazně překračuje stanovený limit.

Soud zamítl žalobu aktivistů ohledně stavby D1 u Přerova

publikováno 04. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 4

2.

Děti země Prohrály

publikováno 02. 03. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 37
Soud žalobu Zamítl.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy