Restaurace Strojař

news img Strojař hotel je mi ukradený, klidně zbourat, než aby se tam nastěhovala banda nepřízpůsobivých občanů a navíc je to hnus šedý, který prostě dosloužil.

Ale co mě zaráží je, že o restauraci Strojař se nikdo nezmiňuje a přitom není tak dlouho po rekonstrukci a byla moc pěkně vybavená pro hosty. Je škoda, že i ta padne, protože na ulici Velká Dlážka a takzvaně na druhém břehu Bečvy, byla jediná kam se dalo zajít do pěkného prostředí a dát si pivko a posedět. Je vidět jak nad tímhle "problémem" Strojaře vlastně nikdo nepřemýšlí, je to všem ukradené, tím myslím naše radní, bystré hlavičky. Strojař by klidně mohl sloužit jako magistrát a ten důchoďák by vůbec nebyl špatný, ale už se zase zmiňuje o sociálním bydlení a mně se otvírá kudla v kapse. Doprčic to opravdu nemáte lepší nápad, tak to raději ať veme čert Strojař a nechají ho zbourat!

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 22. 04. 2015       Kategorie: Vaše články   Autor: J.V

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Strojař se nesmí stát sociálním bydlením, to nikdy!

  reagovatStrojař2015-04-30 20:34:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Škoda, že byl debil podnikatel, restaurace Strojař byla dost dobrá, je jí opravdu škoda.

  reagovatPetr.N2015-04-27 20:15:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:Válku ne...toto napsala v jednom online rozhovoru jedna občanka poslanci Humlovi, myslím, že k tomu není co dodat

  Já se klidně podepíši i s tím ,že USA je největší zlo na světě.To říkám jako máma ,která má strach o svoje děti,vnoučky a dobré lidi.

  reagovatMarie2015-04-27 16:57:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Válku ne...toto napsala v jednom online rozhovoru jedna občanka poslanci Humlovi, myslím, že k tomu není co dodat

  Hrozná pravda, až na toho agresora USA, američani nejsou tím největším zlem na světě, s tím jediným nesouhlasím, ale vše ostatní je bohužel hrozná pravda co jste napsal SOUHLASÍM A PODEPISUJI.

  reagovatd2015-04-27 08:54:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Mohlo to fungovat

  Ta restaurace mohla fungovat i dnes....ale jistý podnikatel známa firma....

  reagovatd2015-04-26 09:45:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Válku ne...toto napsala v jednom online rozhovoru jedna občanka poslanci Humlovi, myslím, že k tomu není co dodat

  Pane poslanče, armáda USA nedávno na našem území demonstrovala svou sílu, odhodlání a schopnost obsadit Česko za pár hodin ..... Odpůrci konvoje byli zastrašováni, umlčováni a zesměšňováni. Poslankyně za stranu ODS, Němcová, dokonce veřejně v ČTV vyzývá k vytváření seznamů nežádoucích osob! Ministr Stropnický začíná mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně země. Ráda bych se dozvěděla, co konkrétního chtějí politici, abychom bránili?..... Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, doly, cizí pozemky, obchodní centra, postavená na naší kvalitní zemědělské půdě, majetky novodobých zbohatlíků, korupčníků a tunelářů? Majetky politiků, jejich podržtašků a všech jejich rodin, včetně milenek? Protože ostatním lidem, učitelům, lékařům, dělníkům, tady už nic nepatří.... Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za necelých 1/3 německých výplat a ještě se denně klepeme strachy, abychom o tu otročinu, pod nadnárodní společností, nepřišli. Za obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné české podnikatele a zemědělce a prodávají nám draze zdravotně závadný odpad, který by u nich nikdo nejedl ?!..... Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu českého národa a zničení jeho výsostného území od roku 1989 umožnili a kteří nám pravidelně nadávají do čecháčků, komunistů, hlupáků, kteří nic nepochopili, šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1 USA?

  reagovatSouhlasím a podepisuji2015-04-25 15:36:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Válku ne ,ale vojenskou základní službu ano. To máš těžký lukas každý vojnu bral jinak.

  Já osobně mám pozitivní vzpomínky na vojnu.Spoustu kamarádů a také spoustu věcí jsem se přiučil.Určitě mě vojna naučila nějakému řádu a pořádku a myslím si ,že ze mě udělala trochu chlapa.Pokud ty máš jiné vzpomínky tak mě je tě líto.Ono kluci na vojně pokud mají mezi sebou nějakého pasťaře tak si udělají s ním pořádek.Mu je ovšem pak dlouho úzko a buď se napraví nebo má celou vojnu útrum.To doufám není tvůj případ.

  reagovatMilda2015-04-25 13:48:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Válku ne ,ale vojenskou základní službu ano.

  Nic me vojna nenaucila jen to ze je tam banda blbu ketri cloveka buzerujou a sikanuji.Do prisahy se to dalo vydrzet a pak bylo valeni na kasinu.Nevim co vam vojna dala ale me absolutne nic.Vycvik aktulni tak z roku 60 ci 70 viz atomovy vybuch vlevo ci vpravo.Jestli si myslite ze ze je normalni ze na vas 4h rve banda 3 trotlu leva prava tak prosim je to prinosne akorat pro vas, me pochodovat nenaucili

  reagovatlukas2015-04-25 13:26:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • havel na hrad

  Udělejte podchod ze strojař na bazén a na sociálku.at nemusi romáci potkávat gádže.

  reagovatZmrzlík2015-04-25 12:22:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Válku ne ,ale vojenskou základní službu ano.

  Lukas tady kecáš.Asi jsi na vojně nikdy neby.Ti kluci to potřebují jako koza drbání. . Tam by z tebe možná udělali chlapa a tak jsi jen ubohý kecal.Beztoho je vysoká nezaměstnanost tak by se asi státu trochu ulevilo.Tady je jen problém, že jsme základní vojenské věci rozdali a prodali. Momentálně máme hovno.To je to když někdo vstupuje stále do stejné řeky.

  reagovatjen tak2015-04-25 08:50:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zaslechla jsem

  že STROJAŘ prý se rozhodl koupit pan VLADIMÍR HUČÍN pro hrdiny 3 odboje a umožní jim důstojné dožití ! Je to pravda ?

  reagovatJITKA2015-04-25 07:21:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vojna

  Vojna nikoho nic nenauci.To vase ohaneni vojnou.Jasne na zacatku dostanou zahul do prisahy a pak?Valeni v kasinu chlastani a pak zase buzerovani nove prichozich a porad dokolecka az je rok pryc.

  reagovatlukas2015-04-25 07:05:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  My je na druhé straně Bečvy máme, tak co to žvaníš za kecy???? Na Odpoledni, na Mervartově je jich jako krys, chodí chlastat do Penalty. Strojař by jich pojmul, ale my je tady NECHCEME! CHÁPEŠ ZMRZLÍKU!!!!!!!!!!!

  reagovatd2015-04-24 20:28:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To jsi mě, ALIEN, špatně pochopil. Samozřejmě, že Puchalský je špatným primátorem s velkým množstvím negativních vlastností. Ví ale alespoň něco o státní správě a samosprávě! Ale souhlasím, pryč s ním co nejdřív. Moniko B, neplácáš páté přes deváté? Co má co společného bývalý člen KSS a KSČ Babiš (vližprdové mu říkají Andrej, jakoby si s ním tykali celý život) a KIS. ANO a KIS mají společného mnoho. Neschopnost, pokrytectví a neschopnost dělat kulturu. V Přerově i jinde!

  reagovatmgt2015-04-24 15:34:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:satane máš naprostou pravdu.Někteří cikáni jsou opravdu slušnější než ty naše bílé bestie.

  To se chce opravdu večer podívat co bordelu nadělají na lavečkách,v parcích.On jde dopije kolu a flašku postaví někde na obrubu domu.Jednoho ze školy jsem profláknul a málem jsem měl průser.Pokud rodiče se opravdu nepodívají co jejich ratolesti kromě kouření mařenky a chlastání dělají tak jim určitě prospěje vojenská služba.Máme holt mládež zlatou mládež Šchwarzenbergovou.

  reagovatsem tam2015-04-24 14:11:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pavlíku, nepij!

  ...Strojař a jeho restaurace samozřejmě s kulturou ve městě a jejím životem nesouvisí, ale chyběl by mě on i jeho restaurace :-( Ovšem na rozdíl od mgt nejsem přesvědčen o zkušenostech pana Puchalského s komunální politikou. Když byl na národním výboru, tak to je špatná zkušenost a když byl tajemníkem městského úřadu, tak pro město a jeho občany zkušenost ještě mnohonásobně horší. Tož tak to u nás potom vypadá.

  reagovatalien2015-04-24 12:51:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  KIS oravdu řídí ANO sam pan Babiš jezdí každý týden do KIS

  reagovatMonika B2015-04-24 12:28:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pavlíku, nepij!

  Proč bych zdrhal? Kam? Jsem tady doma! Nelíbí se mi vývoj v Přerově. Nejedná se jen o kulturu, ta je vždy na chvostu zájmu! Jde o celkový vývoj města, v současnosti vedený lidmi, kteří s komunální politikou mají minimální zkušenost. Jediným je Puchalský a ten je zmítán takovou nenávistí vůči všem a všemu co je jen v mírné opozici, že se nedá považovat za nového tvůrce regionální politiky Přerova!

  reagovatmgt2015-04-24 08:01:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:mgt

  Tak zdrhni taky když si tak chytrej,nikomu chybět nebudeš !

  reagovatpavel2015-04-24 06:35:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • město duchů a velet jim bude skeleton Puchalský a jeho análník Komínek

  reagovatto je sila2015-04-23 22:08:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:mgt

  S tím KISEM jasný souhlas, není tam ani jeden člověk, který by uměl pořádat akce, nerozumí kultuře a umění...je to tady prostě VEPŘOV a VEPŘOVEM zůstaneme, protože tady máme debilní lidi a chytří zdrhají pryč.

  reagovatd2015-04-23 21:19:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Atˇjdou mladí klidně do prdele!! Neumí se chovat, jsou to dobytci co jsou nasáti k cecku rodičů a stejně nemakají. Až na pár vyjímek. Běž se podívat po pátku do města na ten bordel co po nich zůstane. Jsou horší, jak nepřízpůsobivé socky. Takže je potřeba jim utnout rypáčky a ať jsou doma u maminky. Vyjadřuji souhlas s omezením, klidně i radikálnějším !!

  reagovatsatan2015-04-23 18:08:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Nyní zasedá sumit EU......u nás máme dost svých

  http://www.krajskelisty.cz/moravskoslezsky-kraj/okres-karvina/9386-nekonecny-serial-mesto-na-severu-dietl-by-ziral-lide-se-tu-neciti-bezpecne-stezuji-si-na-neprizpusobive-jak-se-ale-zbavit-ubytoven-ctete-jak-to-chodi.htm

  reagovatBohda2015-04-23 17:58:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nyní zasedá sumit EU kvůli uprchlíkům z Afriky

  snad někoho nenapadne je dát sem

  reagovatMěsto na severu2015-04-23 17:32:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já jsem ráda , že hudební produkce jen do 23 hod.To bohatě stačí. Poslouchat do 2 hodin do rána řvaní z výstaviště bylo hrozné.Jsou lidé , kteří musejí chodit ráno do práce.

  reagovatJM2015-04-23 12:20:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • kristipo

  V klidu, už tam jsou. Na Fügnerce¨...

  reagovat¨¨¨¨2015-04-23 11:57:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  že bychom vám pro změnu zase my přestěhovali bezdomovce na druhou stranu?

  reagovatkristipa2015-04-23 11:54:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kulturu ve městě dělá firma KIS, nikoliv Puchalský! nemám ho rád a nikoho z SpP ale toto je pravda. V KIS není jediný člověk, který by mohl oprávněně říci, že rozumí umění, kultuře, divadlu, pořádání kulturních akcí. Pokud nedojde ke změně tak nikdy Přerov nedosáhne toho, co mají v okolí. Olomouc nelze považovat za souměřitelné město. Jenže Puchalský nic nezmůže, KIS nezruší, protože se "v kultuře" a její budoucnosti v Přerově angažuje ANO. A ti mají svoje zájmy!

  reagovatmgt2015-04-23 08:54:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Sestěhujte všechny indočechy do strojaře,at si jich na druhé straně bečvy také užijí.

  reagovatZmrzlík2015-04-23 07:33:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • strojař

  ono to dopadne stejně jako Tyršův most-fůra keců a radnice si prosadila svou.Pilíře které přečkaly povodně se zbouraly a vyhodily se miliony za ten "skvost".Přitom replika historického mostu by byla lacinější.

  reagovatpavel2015-04-23 07:17:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Škoda

  že se žádný architekt nebo rádce nezabýval myšlenkou vyřešit pěkný kus města, který by vznikl odkoupením objektů a pozemků starších provozních budov Montáží.navíc by bylo možno rozšířit plochy kolem venkovního bazénu pro další vodní atrakce.

  reagovatB.B.2015-04-23 07:01:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro autora J.V.

  prosím můžete se mi ozvat na mail? Rád bych se na něco soukromě zeptal. děkuji dew-scented@seznam.cz

  reagovatProkop2015-04-23 06:36:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • HANBA PLUT

  a koho to překvapuje v tomto městě a absurdistánu? Restaurace Strojař, je již zavřená rok, ne-li dýl. Pravdou je, že chybí - byl tam dětský koutek, letní posezení na terase a dost hojně ho využívaly matky s dětma, když šly odpoledne ven. Co mě ale více zaráží, je to, co zase radní vymysleli a hodlají prosadit - zákaz hudební produkce v našem městě po 23h a zavíračka nočních barů ve 2h ráno!!! Takže jinými slovy: už žádné festivaly, žádné koncerty..... Puchalský chce prosadit pouze dechovku na hody a Nováka na štědrý den...... a ted se budou všichni zase divit, proč se město vylidňuje!!!!! Podívejme se kolik koncertů je za rok v Olomouci, prostějově nebo jen v Kojetíně či okolních vesnicích a podívejme se co je tady v tom Vepřově!!!!!???? Tady už totálně zdechl pes - i ty hody už jsou totální propadák a stánkaři, jež měli pronajaté stánky na náměstí si stěžovali na bídnou návštěvnost!!!!! Jediné co radní zajímá je, kam a jak rychle sestěhují cigány - jinak už nic. Park u Hané zrušen, park na Palackého zrušen, revivalové kapely zrušeny, kino před krachem...... co tu má ty mladé držet???? Práce, která tu není????

  reagovatLukin2015-04-23 06:34:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • O jednu hospodu víc či míň. Restaurace strojař je mi úplně, ale opravdu úplně ukradená. Klidně zbourat. Bude víc místa na parkování :-)

  reagovatLjulka2015-04-23 03:11:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • mrkněte tady na to, to je aspoň zábava

  http://stream5.idnes.cz/vod/1504/10/VF150410_142846_flv_middle.mp4

  reagovatRuda2015-04-22 21:57:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tady zase někdo chytá za slovíčka.

  reagovatj.v2015-04-22 21:42:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vy jste ale hlava pane vachmajstr?

  tady někdo vymyslel ameriku

  reagovatstrejda2015-04-22 21:39:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoHrůza a děs aneb 5. jednání zastupitelstva a primátor „MŮŽUVŠE“

publikováno 25. 04. 2015 sekce: Vaše články
komentářů: 66
Odkaz na záznam z jednání zastupitelstva: https://www.

ZHORŠENÍ DOPRAVY A ŽIVOTNÍHO PROSTĚDÍ

publikováno 22. 04. 2015 sekce: Vaše články
komentářů: 20
VEŘEJNÉ PROJEDNÁVÁNÍ REGENERACE TRÁVNÍK

Asi třicet občanů (v tom jsou započítáni i radní a jejich manželky, pět pracovníků magistrátu) z ulic Trávník a 17.

"Kašna" u Hané.

publikováno 20. 04. 2015 sekce: Vaše články
komentářů: 32
Vzkaz radním: Kašnu spánembohem zasypte,ale proč by tam nemohly zůstat ty betonové okrasné prvky? Opravit tu rmpu,na které stojí,by zase tolik nestálo,a jako dekorace to není špatné.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

Směnarna Charge s.r.o. Přerov - Směnárna Přerov

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy