foto-1-1

Autosport

Nově otevřený autoservis, pneuservis včetně prodeje nových vozů najdete v Přerově v Kojetínské ulici vedle benzinové stanice.

tel.: 777436363, email.: autosportprerov@email.cz

AUTODÍLY Přerov

Prodejna všech náhradních autodílů a autopotřeb na veškerá osobní, dodávková a nákladní vozidla. Autodíly pro japonská a korejská vozidla.Spolupracujeme i s fa.AUTO KELLY, AUTOCORA, ELIT, aj. ... AUTOSERVIS, DIAGNOSTIKA, PŘÍPRAVA A PROVEDENÍ STK NAŠE NABÍDKA, NÍZKÉ CENY : * olejové, palivové, vzduchové, pylové filtry * rozvodové, drážkové a klínové řemeny * napínací a vodící kladky řemenů * brzdové destičky,brzdové kotouče * brzdové bubny,brzdové čelisti * brzdové válečky,brzdové hadice, brzdové přísl. * lanovody - brzdové, spojkové, náhony tachometru * díly řízení - kulové čepy, axiální čepy, celé řízení * ramena,čepy ramen,silentbloky,stabilizátory,ložiska náprav * pohony náprav - poloosy, homokinetické klouby, manžety * tlumiče pérování, pružiny pérování, příslušenství tlumičů * vodní čerpadla, termostaty, chladiče * motorová čidla - teplotní, olejová * zapalovací svíčky, zapalovací kabely, akumulátory * motorové díly - těsnění, ventily, pístní kroužky * silentbloky motoru, převodovky * spojkové sady * výfuky a příslušenství * veškeré karosářské díly * žárovky, stěrače, kosmetika, náplně a mnoho jiného....

tel.: 777590405, email.: autodily@autodilyprerov.cz

foto-1-1

Auto Moto KYSELOVICE

Nemusíte ani jezdit k nám na bazar a na auto se můžete detailně podívat. Ke každému autu na bazaru Vám natáčíme video, projdeme celé auto od podvozku až po střechu a Vy se tak z tepla domova můžete na vybrané auto rovnou podívat, ještě než k nám vyrazíte. Znáte to, fotky klamou.

tel.: 777452510, email.: bazar@dostupnavozidla.cz

Autoservis Pospíšilík a Valenta

Zajišťujeme kompletní servis osobních a dodávkových vozů. Karosářské,lakýrnické práce ve vlastní lakovně s míchárnou barev,pneuservis. Přípravy včetně provedení STK+ME. Nástřiky podvozků a dutin. Opravy z havarijních i zákonných pojistných událostí. VŠE VYŘÍDÍME ZA VÁS! Nic neplatíte o nic se nestaráte. Přestavby vozidel na Ethanol E85 se zápisem do TP. Veškeré informace také na http://lakovnavalenta.php5.cz/

tel.: +420605868104,+420603490193,581737047, email.: daniel.pospisilik@email.cz

Radek Uličný

Nákladní doprava - sklápěcí vozidla, veškeré zemní práce, úklid komunikací - kropící vozidla, traktorový hydraulický zametač.

tel.: 603 534 867, email.: info@mechanizaceulicny.cz

 


Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy