« 12 »   [ 1 / 2 ]

uklizeno.kvalitne.cz

Úklid domácnosti: - mytí podlah, schodů a chodeb, - vyluxování koberců, - setření prachu na nábytku, - úklid kuchyně – mytí a uložení nádobí, čištění spotřebičů, - úklid koupelny a WC, - mytí oken, - praní prádla - žehlení prádla. Úklid komerčních a kancelářský prostor: - mytí a čištění oken, - mytí výloh obchodů a obchodních prostor, - jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, - úklid konferenčních místností, - úklid školek a škol. Úklid společných prostor bytových domů: 1 × týdně - zametání a vytření podlah, schodů a chodeb, - zametání a vytření výtahů (včetně vyleštění zrcadla a všech nerezových částí), - vyleštění skleněných výplní u vstupních dveří, - setření madel zábradlí, parapetů a schránek, - zametání a vytření balkónů v mezipatrech, - vynesení reklamních letáků, - úklid chodníku před domem a odstranění odpadků. 2 × ročně - mytí oken na chodbách z obou stran, včetně rámů, - zametání a vytření sklepních prostor. Čištění koberců a čalounění - koberce - čalounění - křesla - kuchyňská lavice - matrace - sedačka - taburety - židle

tel.: 737116154, email.: uklizeno.kvalitne@gmail.com

foto-1-1

uklizeno.kvalitne.cz

Úklid domácnosti vysávání, mytí podlah, utření prachu úklid kuchyně – mytí a uložení nádobí, čištění spotřebičů úklid koupelny a WC mytí oken žehlení prádla nakupování, drobné pochůzky venčení psů apod. Úklid komerčních a kancelářský prostor mytí a čištění oken mytí výloh obchodů a obchodních prostor jednorázový i pravidelný úklid kanceláří úklid konferenčních místností úklid společných prostor obytných domů úklid veřejných a panelových domů úklid školek a škol

tel.: 737116154, email.: uklizeno.kvalitne@gmail.com

HABKO

Stavební firma - provádíme rekonstrukce bytových jader, bytů a domů, vodoinstalace, elektroinstalace vč. revize.

tel.: 605973113 nebo 737120043, email.: habko@habko.cz

Malířství natěračství DUHA Přerov

Malířské práce veškeré bytové a nebytové prostory nátěračské práce veškeré kovové a dřevěné konstrukce zednické práce štukování stěn lepeni perlinky. Vice na http://malirnaterac-i-t.webnode.cz

tel.: 734645509, email.: t.iz@cenrtum.cz

Jiří Slečka Productions

Natáčím kulturní akce, svatby, maturitní plesy. Zajišťuji výrobu reklamních videí, spotů a promovideí, filmovou produkci a provoz nahrávacího studia. Organizace a zprostředkování kulturních akcí, plesů, koncertů, diskoték, oslav a podobně. Reklamní a marketingové služby.

tel.: , email.: slecka@georgevision.cz

svatebni-fotograf-1

Svatební a reklamní fotograf Martin Holík

Hledáte kreativního profesionála pro nafocení Vaší svatby, firemní akce nebo produktů pro e-shop? Kontaktujte Martina Holíka! K službám je Vám zkušený fotograf s mnohaletou praxí a profesionální technikou nejvyšší řady značky Canon. Vaši svatbu zachytí stylově a s atmosférou tak, že i po mnoha letech Vám vyvolají fotografie úsměv na tváři a přinesou jen a jen krásné vzpomínky. Kontaktujte Martina ještě dnes a domluvte si s ním termín nezávazné schůzky.

tel.: 608 327 483, email.: info@mafoto.cz

foto-1-1

LENTERONA s.r.o.

Pravidelný úklid Standardní pravidelný úklid nabízíme pro kancelářské i průmyslové prostory, potravinářské provozy, obchodní centra, hypermarkety, zdravotnické prostory, logistická centra ap. Pro každého zákazníka, každý objekt, vytvoříme takový plán úklidu, aby plně uspokojoval požadavky zákazníka, zároveň byl účinný a úsporný. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně a jsou brány ohledy na veškeré speciální požadavky, které vyplývají z charakteru objektu (např. zvýšené hygienické standardy). Speciální úklidy Nabízíme celou řadu speciálních úklidových prací, které jsou domlouvány v pravidelné četnosti (např. mytí oken), nebo jsou objednávány zvlášť. Do těchto činností spadá, kromě jiného, již zmiňované mytí oken, mytí prosklených ploch a opláštění budov výškovou či horolezeckou technikou nebo pomocí PuraQleen, praní koberců, hloubkové mytí podlah, čištění čalounění, jednorázové a postavební úklidy, zásahy při havarijních situacích, mytí eskalátorů přístrojem Hefter Cleantech atd.

tel.: +420737200633, email.: miroslav.schwarzmann@atalian.cz

foto-1-1

GEOdohnal - geodetické práce Ing. Staniclav Dohnal

Provádíme geodetické práce v oblasti katastru nemovitostí a inženýrské geodézie. Nabízíme vyhotovení geometrického plánu, vytyčení hranic pozemků, vyhotovení podkladů pro projekt stavby, vytyčení stavby a zaměření skutečného provedení stavby.

tel.: +420605777240, email.: geodohnal@seznam.cz

Vodotoposolar

Provádíme komplexní služby v oblasti instalatérské a topenářské techniky, již od drobných rekonstrukcí. Nabízíme : vodovodní a odpadové rozvody klasické vytápění radiátory podlahové vytápění solární zařízení tepelná čerpadla klimatizace kotle na tuhá paliva, plynové i elektrické K montáži používáme kvalitní a osvědčený materiál od renomovaných výrobců s mnoholetou zárukou a vysokou kvalitou.

tel.: tel.: 775 568 771 tel.: 723 833 404, email.: vodo.topo.solar@seznam.cz

hramo zamečnické a stolářské prace

provadime drobne prace které nechtěji dělat velké firmy

tel.: 736112633, email.:

-1

ARP - mechanizace s.r.o., levné stěhování Přerov - vyklízení - autoservis - autojeřáby - autodoprava

Levné stěhování, vyklízení - Přerov - autoservis, autojeřáby

 Firma vznikla v roce 1991 jako Radek Petr - mechanizace. Od roku 2012 pokračujeme jako společnost ARP - mechanizace s.r.o.,zabývající se jeřábnickými prácemi po celé české republice nepřetržitě, dle potřeb zákazníků i o sobotách a nedělích. Rovněž zajišťujeme i vyproštování při haváriích vlastními mechanismy AD20 - AD28, vyklízení stěhování Přerov.

 Provádíme kompletní servis osobních i nákladních automobilů naší i zahraniční výroby a to včetně: diagnostiky, elektroinstalace zařízení, přípravu na STK a její realizaci včetně emisí, generální opravy motorů, agregátů, opravy alternátorů atd.

.Dále poskytujeme komplexní služby v oblasti rychlého a levného stěhování, autodopravu a dopravu nákladu do těžko dostupných míst, rozvozů stavebního materiálu, nábytku, bílé techniky, vyklízení domů, bytů, sklepů, půdy, garáží, skladů, pozůstalostí i s následnou možností odvozu odpadu do sběrného dvoru. Stěhujeme v Přerově, Olomouci, Prostějově, Šumperku, Ostravě, Zlíně, Brně dle potřeb zákazníka po celé ČR i v zahraničíÍ. Prohlídka stěhovaného objektu zdarma. Svátky a víkendy bez příplatků.   Přistavení stěhovacího vozu je po Přerově zdarma. Sídlem naší společnosti je Přerov. Chcete-li využít našich služeb nebo se osobně informovat, kontaktujte nás a domluvíme si schůzkuv blízkém okolí Vašeho bydliště.

 

tel.: 777 669 800 ,722 506 206, email.: mechanizacepetr@tiscali.cz

Autoservis Pospíšilík a Valenta

Zajišťujeme kompletní servis osobních a dodávkových vozů. Karosářské,lakýrnické práce ve vlastní lakovně s míchárnou barev,pneuservis. Přípravy včetně provedení STK+ME. Nástřiky podvozků a dutin. Opravy z havarijních i zákonných pojistných událostí. VŠE VYŘÍDÍME ZA VÁS! Nic neplatíte o nic se nestaráte. Přestavby vozidel na Ethanol E85 se zápisem do TP. Veškeré informace také na http://lakovnavalenta.php5.cz/

tel.: +420605868104,+420603490193,581737047, email.: daniel.pospisilik@email.cz

« 12 »   [ 1 / 2 ]
 


Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy