Asi jsem rasista a xenofob a nebudu volit Netopilovou a SPP

news img

Dnes se nám pokazilo počasí a tak sedím u počítače a projíždím různé servery, jako např.

Parlamentni listy, Britské listy, i Dnes a další. Asi to byla velká chyba a měl jsem jít raději po ránu pro čerstvé rohlíky.

Strana Zelených v Rožnově uspořádala mítink k volbám do EU. Jejich stanoviska k imigraci jsou taková:

Kandidátky Suchardová a Kocumová se pro Parlamentní Listy.cz vyjádřily také k problému imigrace.

„Zodpovědnost mají dnes členské státy. Jde o to, abychom jednali solidárně, aby měly země společnou zodpovědnost a uprchlíci mohli jít například do států, které jim jsou blíž. Zatím to nese vše Itálie a Řecko, které situaci nezvládají,“ uvedla Suchardová.

Kandidátky do „EUROPARLAMENTU“ se shodly na tom, že bez řízené migrace se do budoucna úplně neobejdeme.„Cizince potřebujeme už jen proto, aby nám neklesal počet obyvatel. Potřebujeme chytré mozky ze zahraničí a uživíme i lidi méně vzdělané.
To nějak nechápu, čím prospějí naší ekonomice"chytré" mozky z arabských zemí a z Afriky. Podle argumentace by měly být Řecko a Itálie rájem na zemi - přeci tyto chytrého mozky nejsou zátěží, konstatují Zelení.

Proč se potom potřebují o tyto" chytré"mozky dělit?
„Cizince potřebujeme už jen proto, aby nám neklesal počet obyvatel. Potřebujeme chytré mozky ze zahraničí a uživíme i lidi méně vzdělané.
Poslední věta "uživíme i lidi méně vzdělané" opravdu věta hodná kandidátek do EU.

Nevím zda naše republika potřebuje chytré mozky ze zahraničí, mám pocit, že chytrých lidi máme dost a to, že budeme muset z našich daní živit i lidi méně vzdělání, to mě už opravdu nahání husí kůži.Myslím, že zde máme dost problémů s naší Romskou minoritů, jejím vzdělávání, začleněním a pracovními návyky. Snažili se 40let komunisti, dalších 25let demokratický systém tohoto státu. Výsledky mizivé, nebo je nějak nevidím a nevidí je i mnoho dalších spoluobčanů.
Další kliknutí na titulek a zase se nořím do problematiky rasismu a xenofobie.

Polovina nočních barů v Ústí nepouští dovnitř Romy, tvrdí průzkum. Čtvrtina nočních podniků ve velkých městech Evropy odepírá příslušníkům menšinových ras vstup na základě barvy pleti. Uvedla to francouzská nevládní organizace SOS Racisme, která provedlaprůzkum v osmi evropských zemích včetně České republiky.

Ta dopadla ve statistice organizace vůbec nejhůře, uvedla dnes agentura AFP.

Francouzká nevládní organizace u nás provádí průzkum o rasizmu, to si děláte kozy. Stát, který má neuvěřitelné problémy zvlášť s muslimskou menšinou chce kritizovat a poučovat. Stačíproklikat několik serverů a soudný člověk si udělá obrázek.

Nepokoje ve Francii: etnický konflikt, bouře vghettech, projev nárůstu radikálního islamismu, selhání multikulturalismu či pád Francouzského modelu integrace. To je ukázek od koho se máme učit, dobré příklady Francouzkého vzoru.

Ano podporují Úsvit a jednoznačně podporuji myšlenku přijetí přísňejšiho zákona o emigrantech.

Nechci vidět ženy v burkách, nechci mešity a radikální islám. Vybrané daně patří do školství, zdravotnictví, našim dětem. Po přečtení článku v našem tisku, musím prohlásit asi jsem rasista a xenofob.


 

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 14. 05. 2014       Kategorie: Vaše články   Autor: čtenář PN

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Bořuto Bořuto už to máš ušito!

  reagovatkykyryký2014-05-19 06:41:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už se citím v cigánově u nádraží bezpečněji.Koupil sem si paralyzér.Večer ho jdu vyzkoušet.

  reagovatno2014-05-17 07:38:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jen Vítám ze to Pan Boruta převzal po Vranovi. Vrana je poskok Precechtelové a ta potrebuje na radnici další svoji ovečku která nahradí politickou mrtvolu Lajtocha.Boruta jedna za ANO a vypadá to že to bude konečně fungovat a hlavně si Boruta udělá pořádek i v přerovském ANO

  reagovatJindra2014-05-16 07:29:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já tedy pana Bořutu neznám. Pana Vránu jsem viděl vystupovat na zastupitelstvu. Je to bývalý člen ODS, tak jako celé Hnutí ANO. Ostatně s panem Záchou a panem Kulíškem je často vídáván, takže vazby nebyly zcela zpřetrhány http://prerovsky.denik.cz/galerie/debata-o-spalovne-v-prerovskem-klubu-teplo-00.html?mm=5247524

  reagovata2014-05-15 20:25:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro "z kruhu ANO". Podle článků K. Bořuty na tomto netovém diskusním fóru to vypadá na stínovou změnu ve vedení ANO v Přerově. Zahájit diskusi dle receptu K. Bořuty lze považovat pro toto hnutí za nešťastné, jeho kontakty s SpP za fatální. Jedině, že by se jednalo o pavlačovou repliku pana Bořuty s nerozhodným přerovským voličem, čekajícího na uvolnění místa na míse hajzlu na pavlači!

  reagovatelko2014-05-15 19:55:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • MINDŽU NETOPILOVOU NEVOLÍME. DOPADNE JAK FICO,KTERÝ CHTĚL CIGÁNSKÉ HLASY.

  reagovatBULDOK2014-05-15 18:27:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takové kokoty,jako je joo-jo Bořuta samozřejmš nevolím.

  reagovatno2014-05-15 18:24:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • s tím bych nechtěl mít ani hajzl na pavlači

  reagovatcopak Karel Bořuta2014-05-15 10:42:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Předseda hnuti ANO je Ing. Vrána.

  Pro Elka, Karel Bořuta není v čele hnutí ANO a není oprávněn k žádnému jednání s kteroukoliv politickou stranou v Přerově. Co ale vím, je fakt, že s Puchalským a SPP do koalice nikdo nechce. To nemluvim jen o Úsvitu, ale i o dalších potencionálních pol. stranách, které by mohly uspět u kom. voleb.

  Zajíci se počítají až po skončení honu. Mohu jen souhlasit, bude záležet na voličich jak rozdají karty a skočí Puchalskému zase na špek. Tentokrát to je spalovna, dřív to bylo Penny. A dnes tam chodí nakupovat.

  reagovatz okruhu ANO2014-05-15 09:53:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Úplná kravina a čistá lež. Zajíci se počítají až po skončení honu - paňátno.

  reagovatpoznámka2014-05-15 08:52:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • uceni

  no za nas ucila jen vytvarnou vychovu, nevim jestli je to ted jinak, ale pak musel leda dobre kreslit a ne se dobre ucit :))

  reagovatm.2014-05-15 08:40:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je tady patrné jasné spojení: ANO (v čele s K. Bořutou, který už společně s dalšími řadovými členy vyjednává s SPP) a SPP. To by mohla být budoucí vládnoucí koalice na radnici.

  reagovatelko2014-05-15 07:16:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • počet obyvatel

  V článku kandidátky řeší obrovský problém s poklesem obyvatel - může mi někdo vysvětlit, co se stane za katastrofu, když nám klesne hustota počtu obyvatel na 1 kilometr čtvereční třeba na úroveň Kanad ( Austrálie) - dojde k nějakému armagedonu nebo co?????? - Jo vlastně stane - těchto EUROposlanců a vůbec všech politiků bude muset být taky méně - takže pro ně opravdu velký problém.......

  reagovatPetr66 2014-05-15 07:14:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Netopilovec se dobře učil. byl ve škole helenčin mazánek.A seděl v 1. lavici.

  reagovatZdenek2014-05-15 03:45:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Netopilovce

  Ty musíš byt vykastrovanej imbecil. Zastávat se Netopilové muze jen kokot a ty si korunovanej

  reagovatXxxx2014-05-14 22:11:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vaše příspěvky jsou temi vykopnutymi míči které ohrožují bezproblémové a mirumilovné soužití romů s ostatními obcany Přerova. Profesora Netopilová již jednou odvrátila krveproliti kdyz uspořádala happening na ochranu utiskovaných Romů a vlastním tělem bránila rozlicenemu davu besnicich demonstrantů a holých lebek aby obrátili naše město vzhůru domova. Kde jste byli vy,hrdinové? Sledovali jste peklo které se nerozputalo jen díky bojové připravenosti a odhodláni profesory Netopilové která sama svými pestmi a hrdelními výkřiky chránila nejen romské ale také vaše domovy. Při pohledu na odhodlanou profesosoru připravenou k boji si to dav zloduchů rozmyslel a zbaběle plachnul. Policie hodnotila akci profesory také jako vysoce profesionální. Volim profesoru volíme bezpečný Přerov bez spalovny.

  reagovatNetopilovec2014-05-14 19:13:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jo průzkum byl kvalitní

  Multikulti spolek Konexe otestoval dva bary. Do jednoho se dostali, do druhého ne, hned na začátku splnili zadání, že musí prokázat 50 % nevpuštění cikánů do nočního baru, průzkum ukončili a sepsali kvalitní zprávu o diskriminaci cikánů v oblasti nočního chlastání za těžké prachy.

  reagovatbéčko2014-05-14 18:16:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nic si z toho nedělej

  Já je taky nebudu volit, to raději komunisty!

  reagovatKlimoš2014-05-14 16:39:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Člověk jde z práce a přemýšlí u tesca,jestli si koupí 4,nebo 6 rohlíků a musí se vyhýbat i mimo chodník tlupám indůobtěžkaných plnými igelitkami potravy.Kde ne to jídlo ti parazité vydělali-a u tesca somrují jejich mládata.A tak Adolf Na hrad.

  reagovatno-nasr. občan2014-05-14 16:33:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout dělí posty s Puchalským

  Možná pan Kohout a jeho placená skvadra si už rozdělují posty na radnici a nechodí na bulvár. Někde zde jsem četl, že i kdyby byl Kohout zvolen do EP tak tento post odmítne a půjde raději do komunální politiky. To je prdel 300 000 tisíc měsičně věnuje dalšímu v pořadí. Takové nechutné oblbování lidi je Kohoute i na tebe trapné. VV mají 2% a Kohout nechce koryto v EP.
  První vyhláška SpP a VV po vítězných volbách, " budeme odvádět místní poplatek za to, že v Přerově můžeme žit s cikány". Kam se "a" odstěhujeme ?

  reagovat*****2014-05-14 16:05:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • správný Rom volí Společně pro Přerov

  No, že nebudete volit Netopilovou a SPP sem radši moc nepište. Za chvíli se do Vás pustí zdejší diskutující a především pan Kohout. Tenhle web si tak nějak zabrali oni (kandidáti Společně pro Přerov a jejich sympatizanti). Ale já mám takové své tajemství... taky je nebudu volit. A tuším, že 44 tisíc lidí v Přerově to má stejné... Ale nikomu to neříkejte, jinak Společně pro Přerov vzburcuje Romy a nažene je k urnám. Romů už je více než 10% a to už je solidní voličská základna.

  reagovata2014-05-14 13:38:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoDo kontejneru na oblečení žena neprolezla, strčila tak do něj dítě.

publikováno 15. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 12

Přerovští strážníci museli vytahovat dítě z nádoby na použitý textil.

Více policistů u přerovského nádraží by uvítali i Romové

publikováno 14. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 39
Přerov – Krádeže, potyčky mezi opilci, ale také agresivita fanoušků, kteří vysednou na nádraží v Přerově z vlaku a míří na hokejové utkání.

Nepotřebujeme spalovnu, ale třídění, tvrdí její odpůrci

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 11
Přerov – Přerov hledá zbytečně nákladné cesty toho, jak se vypořádat se zbytkovým odpadem, a přitom to jde jinde v Evropě, ale i za humny v nedalekém Bělotíně, levněji a lépe.

Letiště

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 14
Co bude s letištěm je asi ve hvězdách.

Nepokradeš 2

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 2
Reaguji tímto na článek uveřejněný dne 9.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát

reklama

 

 

 

Stojan Interiéry

Podlahy a interiéry

 

Pela Trade

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy