Co je důležitější pro zastupitele?

news img

S těžkými víčky jsem sledoval poslední, téměř 10 hodin trvající jednání zastupitelstva města Přerova.

Určitě byla velká část toho, o čem se jednalo nezbytná, ale nemohu se zbavit dojmu, že minimálně třetina projednávaných záležitostí byla přebytečná.

Byl to snad zastírací manévr, který měl unavit diváka\občana, tak aby nezachytil to podstatné, co se na půdě zastupitelstva odehrálo? Proč byly ty nejdůležitější, pro nás občany nejzajímavější, body utopeny v programu schůze?

Ptám se, proč jsou některé body, které není třeba rozebírat, zbytečně pitvány zástupci lidu? Jedná se o frašku, jen stále nedokážu posoudit čí frašku, protože hlavní roli hraje SpP. Upovídanost pana Dr. Puchalského, pí Ing. Pospíšilové a pí Mgr. Netopilové, nezná mezí. Jistě často říkají to, co chceme, jako občané, slyšet. Ovšem nestačí to jen říkat, ale i pro to něco dělat. Vyjednávat s vládnoucí garniturou a hledat kompromisní řešení. Neustále napadání beze snahy vést dialog je už doslova a do písmene otravné.


Zajímalo mne referendum. Referendum o spalovně nebude, i když si jako velká část občanů přeji vyjádřit svůj názor, tak mi to nebude umožněno. Není pro mne důležité, jaká spalovna by zde měla stát, jestli velká nebo malá, chci vyjádřit svůj negativní postoj k tomu, aby ji zde stavěli. Je mi jedno kde, kdo a za kolik – nechci ji a chci to svobodně vyjádřit v referendu. Neschválení referenda je ukázka neschopnosti koalice i opozice – všichni zastupitelé by referendum chtěli, ale nedokáží se domluvit kdy a jak. Jak může pan Passinger říci, že protože o tom lidé nic nevědí, tak by neměli mít možnost vyjádřit se. S takovou logikou bychom nemohli zvolit zastupitele.


Tyto lidi volíme.


Dalším pro mne důležitým tématem byl hazard, který byl zařazen až jako poslední bod jednání. Opět jsem viděl tragikomedii v podání koalice a SpP.

Nejdříve podají obsahově totožné návrhy, které mají jen o den jinou účinnost. Potom promyšleným tahem pí Ing. Pospíšilová vytáhne svůj návrh, který by majitelům hospod v podstatě nedal ani čas na to automaty odklidit.

Do toho se přidají koaliční zastupitelé se svými příspěvky, jejichž výstup je v podstatě takový, že s návrhem nesouhlasí, ale je jim to jedno, protože už to nebude jejich problém. A pak pan primátor „vtipně“ pustí ono video. Ještě mezi tím je odprezentován materiál SpP, který vyvrací původní obvinění zastupitelů SpP vůči Dr. Chromcovi\předkladateli, že je podporovatel hazardu, protože jak prezentace říká, chtěl ho již několikrát zrušit, jen v jiném datu než SpP. Končí to téměř jednohlasným schválením vyhlášky. A abych nezapomněl na pí. Grambličkovou, ta vytáhlá do boje s morálkou (kde ji najednou našla), že se jedná o vykrádání programu opozice. A tady se ptám, co je důležitější pro zastupitele? Jejich ješitnost nebo dobro pro Přerov. Z toho co jsem viděl jednoznačně ješitnost. Zhrzenost SpP byla vidět.


Mimochodem mne udivil status na Facebooku strany SpP: „Dobrá zpráva: Naše děti se pravděpodobně dočkají Přerova již bez blikajících banditů... Špatná zpráva: Koalice ČSSD-ODS-TOP09 dnes díky přechodnému ustanovení v nové vyhlášce o zákazu automatů na celém území města zajistila svým kmotrům provozujících herny či vlastnících nemovitosti s hernami skvělý byznys ještě na několik let...“. Vždyť jejich původní návrh měl jen o den odlišnou účinnost.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 29. 04. 2014       Kategorie: Vaše články   Autor: Ma.Sa.

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Potřebujeme

  mladé lidi dobře myslící a né vysloužilé důchodce .

  reagovatBožka Utřířitka2014-05-01 16:59:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na Slovensku má být za 30let polovina cigánú.To je hrúza,,konec......

  reagovatKULOMETČÍK2014-05-01 11:15:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro g

  jak pro koho je dobrý hlavně pro cigány když jich ve 20 pošle do důchodu!

  reagovatkuku2014-05-01 10:38:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Chromec by byl dobrým senátorem

  ale je dobrým lékařem a to je podle mne víc.

  reagovatg2014-04-30 23:08:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • demagogie

  Lidi, neblázněte, Puchalský je demagog a říká jen to, o čem si myslí že u lidí zaboduje. Jenže to je potom jen kecal, který nikdy nic neudělal. Nic kromě těch keců neni za ním nic vidět. A to je na tom světě už docela dlouho.

  reagovatbasf2014-04-30 21:06:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Chromec? starající se především o své zmy a prospěch?

  cha, cha, cha...

  reagovatto raději zrušte celý senát2014-04-30 21:02:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to co

  No tak až se Vám podaří zrušit senát, tak prosím. Ale zatím senát existuje pokud vím a budou senátní volby. Volte si koho chcete, já volím doktora Chromce. Nikoho lepšího za Přerov neznám. Ale o tom tahle diskuse není. Nerad bych se odkláněl od tématu diskuse a nechci předhazovat pana doktora zdejším vlkům, kteří se na těchto diskusích pohybují a touží po krvi (samozřejmě to myslím s nadsázkou).

  reagovata2014-04-30 20:42:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • co

  se mu v senátě bude hodit vždyt se tam nemůže dostat kdo by ho volil? Spících a nepotřebných je tam už dost je třeba bojovat o zrušení senátu je to jen odkladiště nenažranců!

  reagovatco2014-04-30 17:52:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já jsem zrovna pan Šlechtu viděl v televizním přenosu. Ano, ten jeho výstup vypadal jako pod vlivem... Ale ruku na sdrce, kdo by vydržel 10 hodin v kuse jednat, aniž by se neunavil. Já jsem se pokoušel to sledovat v TV a ani to jsem nezvládl. Jednat od 13:00 do 23:00, to je mazec. Takže pokud někdo vypadal unaveně, měl na to právo. Spíše jsem byl překvapen energií MUDr. Chromce. Je vidět, že ten s tím problém neměl a svým věkem není nijak handicapován. To se mu v senátu bude hodit.

  reagovata2014-04-30 12:52:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pan Slechta vypadal podobně jako v TV interviu S.Gross.Nesluší se ale vysmívat lidem kteří trpí duševní chorobou.Copak byste chtěli aby Slechta skončil jako Bartošová?

  reagovatvlasta2014-04-30 12:33:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co je důležitější pro zastupitele

  tak o tom rozhodují sami zastupitelé. Vždy, hned jako první bod, po zvolení ověřovatelů, je schvalován program jednání. Program má stabilní struktruru, tzn. že všechny "ostatníů materiály, které nespadají pod některou z příslušných kolonek jsou automaticky řazena do závěru, tzv. "různé". Vůbec nic však nebrání, kterémukoliv ze zastupitelů, aby vbodě, kdy jse schvalován program, vlastně pořadí projednávaných materiálů nenavrhl přesun materiálu či projednání další záležitosti. Pokud tedy nikdo z členů zastupitelstva (včetně opozice) neměl pocit, že je nějaký objektivní důvod k přesunu v pořadí materiálů určených k projednání, má veřejnost, která to sleduje smůlu. Koneckonců ani nikdo z veřejnosti neměl žádnou připomínku tohoto druhu.

  reagovat!!!2014-04-30 12:23:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro občana dole - prý slušného...

  Šlechta mluvil pouze jednou - v diskusi Chromcova návrhu vyhlášky o automatech - 10 minut v kuse - mluvil velmi rychle neboť prezentaci četl - a pak byl primátorem kvůli časovému limitu utnut...ale kydejte špínu dál - rozumím, že se někde ukájet musíte

  reagovatiii2014-04-30 10:41:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Velmi me vyděsilo vystoupení pana Šlechty. Mluvil velmi pomalu a tiše zadrhaval se a ztrácel se v obsahu. Jeho nervozita byla nepřehlédnutelná. I návštěvníci MZ vyjádřili obavu zda není pod vlivem návykových látek. Bylo mi ho skutečně líto. Zanedbaný zevnejsek a celková neupravenost v nás oprávněně vzbuzuje obavy o duševní zdraví zastupitele Šlechty.

  reagovatSlušný občan 2014-04-30 07:58:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:To Třídič

  Jste úplně mimo mísu, ale myslete si,co chcete. Blahoslavení, chudí duchem, se říká, a jak vidím, stále to platí.

  reagovatGerbera2014-04-30 07:40:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Gerbero a další, přiznejte si jednu věc - zastupitelstvo jste sledovali proto, že jste byli celí říční po tom, jestli bude Lajtoch a spol odvolaní. Nebyli, a vy, jste, chudáci čekali a čekali a furt nic. To zklamání ventilujete tady...

  reagovatTřídič2014-04-30 07:37:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to - ma.sa

  Podle bohužel žádné zkratky před jménem a za jménem ještě nepoznám, že se jedná o konstruktivní a rozumnou osobu ( o morálce raději nemluvme). Navíc podle momentálního stavu školství a i podle posledních zkušeností musím být skeptikem - bude hůř a to o hodně hůř ......elita číšníků, řezníků a různých STB individuí je pomalu nahrazována jejich dětmi s různými koupenými tituly.....

  reagovatpetr662014-04-30 07:16:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: To nick ....

  Grambličková není členkou Rady, to je fakt,ale v minulých volebních obdobích byla a to dost dlouho na to, aby pro mě byla politický dinosaurus! A dále tečkovaný, nevím,komu tykáš, husy jsem s Váma nepásla! Můžu si svoje názory psát zcela svobodně a na rozdíl od Vás píšu slušně, melete tak akorát Vy. Váš názor na "délku projednávání" rozhodně nesdílím, a každý soudný,kdo to sledoval, si udělá obrázek sám- byly to zbytečné opakující se samomluvy jednotlivých VIP zástupců našeho města. Já na rozdíl od Vás chápu velice dobře, proč se spousta nezáživných materiálů projednává napřed a skutečné zájmy občanů až úplně na konci - aby je nikdo pokud možno neotravoval. Jo a Vy chytráku, který z těch, co tam vystupovali, vstává na 6. hodin, to bych ráda věděla. Je vidět, že soudnost Vám úplně chybí, ale na druhé straně jste lehce zařaditelný jako obhájce dinosaurů. Vám není pomoci.

  reagovatGerbera2014-04-30 07:15:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  by měla se zajímat před zastupitelstvem o předkládané problémy a ne pak blbě vystupovat ke každému materiálu. Např. ve školských si nepřečetla správně materiály až pak po vysvětlení a přesném ukázáním prstem kde je to ve zprávě pochopila, pak se přiznala k domu, který požadoval peníze za chyby úřadu, že o přestávce mluvila s nájemníkem a změnila názor, proč se nepřesvědčila dříve, proč jen zbytečně natahovala zastupitelstvo. My občané co jsme tam byli chodíme do zaměstnání a nejsme mediální herci jako ona.

  reagovathlavně2014-04-30 04:30:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • JE TO TU SAMÉ JOJO A HAJZL.TED SE TU ZVIDITELNUJÍ PŘED VOLBAMI.DOPADNETE JAK TEN DEBIL FICO,KTERÝ SBÍRAL HLASY V CIKÁNSKÝCH MNOŽÍRNÁCH.

  reagovatANTIHNUP2014-04-30 03:55:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to .....

  Kdyby si paní Grambličková sedla na jednání zastupitelstva vedle pana Puchalského a paní Netopilové a přestoupila by oficiálně do SPP, pak to beru. Ale že je z vládnoucí ODS a vystupuje naoko proti Záchovi a Kulíškovi, to mi přijde jako směšné divadlo. Ona by si ty věci mohla vyříkat na jednání klubu zastupitelů nebo na jednání koaličních zastupitelů. Ale ona to jako naoko hraje na veřejnost a na kamery při zastupitelstvu v přímém přenosu.

  reagovata2014-04-29 22:18:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  A proč by p. Grambličková nemohla projít nějakým vývojem? Je fakt, že trochu pozdě...ale přece.

  reagovat....2014-04-29 21:54:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • gerbero, aspoň si zjisti fakta, když tady tak sebejistě meleš. p. Grambličková není členkou Rady, to bys mohla vědět a pokud jde o délku zasedání, to se snad odvíjí od množství materiálů, které jsou předloženy,ale to zřejmě nechápeš. A pokud by zastupitelé nevystupovali, tak nemusí být ani přenos a zápis - k čemu? A představ si, že zastupitelé jdou další den taky do práce a v pondělí před zastupitelstvem v ní byli zrovna tak. To je, co?!

  reagovat....2014-04-29 21:52:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já si taky myslím, že současní "dinosauři" (Grambličková, Kulíšek...) by potřebovali být odejiti do politického důchodu a měla by nastoupit nová krev a to ve všech stranách napříč politickým spektrem současné koalice. Prostě nové vedení, mladší generaci, která umí řešit problémy, má nové nápady (zde se musím trochu zastat SPP - ti mají dost nových zajímavých nápadů, narozdíl od současné reprezentace ČSSD+ODS+TOP09). Se starými kádry žádná změna nebude. Starý způsob vedení města znamenal následující: obsadit dozorčí rady, komise atd. a sát prachy. Vést město je až druhořadé.... Mimochodem, ta paní Grambličková je herečka jako z Hollywoodu. Je členkou koalice (tzn.využívá výhod z toho plynoucích), ale na zastupitelstvu vystupuje vehementně naoko jako opoziční zastupitelka. Divadelní umělkyně :-)

  reagovata2014-04-29 21:39:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • že Vám nevadí charakter MUDr. Chromce

  v průběhu volebního období dokázal v souvislosti s hazardem akorát předkládat návrhy jak účinnost vyhlášek opozice co nejdále posunout - od 1.1.2013 se v průběhu let dopracoval k 31.12.2015 - tomu se říká konzistentní sociálnědemokratický názor

  reagovataaa2014-04-29 21:33:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To Ma Sa....

  Jak se domlouvat s lidmi, kteří Vás v pohodě natáhnou do kriminálu? Jeden důvod, proč se lidsky trápit s takovými lumpy........podrazí Vás, sejmou Vás, kdykoli projevíte slabost....skutečně raději v opozici, dokud se to nevyčistí.....

  reagovatJiří Kohout2014-04-29 21:06:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To ...

  Víte o čem je Přerovská politika? Koupí si 18 hlasů a jednoho Hluzína a celé volební období pak klidně vydrbávají se všemi......no a to je asi tak vše co k tomu Vašemu rytí mohu dodat.

  reagovatJiří Kohout2014-04-29 21:01:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Chtit pochopit....

  Myslel jsem, že první ji podalo ČSSD když, byla čtena jako první. Proboha já nekopu za nikoho, ale už mne nebaví jak si z nás dělají naši zastupitelé blázny. Ze začátku to byla komedie dnes už je to spíše tragédie. Rozumím tomu, že jste ji podali 10x, ale důležité je, že byla schválena a je jedno kdo ji podal, není-liž pravda? Diskuze na zastupitelstvu, tak jak je vedena, nemá úroveň, kterou bych čekal od tolika Ing, Mgr atd. dobré výstupy jsou sporadické, výsledky tristní, invence nulová. Řekl bych, že fanoušci Slávie a Sparty mají větší šanci se domluvit než Přerovští zastupitelé.

  reagovatMa.Sa.2014-04-29 20:57:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To autor článku

  Promiňte, ale celkem jsem nepochopila, na čí jste teda straně, protože kritizujete všechny bez výjimky. Ale někdo občany zastupovat musí, to snad chápete, a strany jsou takové, jaké jsou. Na rozdíl od Vás si nemyslím, že Puchalský, Netopilová nebo Pospíšilová mluvili špatně a už vůbec ne, že by byli upovídaní, i když pí Netopilová na můj vkus mluví zbytečně pomalu, jakoby mluvila k někomu, pro koho je problém rozumět česky. Naopak, když pominu to zdlouhavé vysvětlování kolem problematiky ISNO, tak Puchalský a Pospíšilová byli jediní, proti jejichž projevům nemůžu říct ani ň. Všichni ostatní jenom papouškovali jedno a to samé mnohomluvně, tak jak to oni umí, takže mi to chvílemi připomínalo americké dokumenty, kde se pro blbé Američany jedno a totéž říká co deset minut, ale jinými slovy. Vůbec se mi nezdálo, že by Puchalský a Pospíšilová někoho soustavně napadali, jak píšete Vy, ale naopak jenom oponovali blbostem a zavádějícím informacím, které ostatní zastupitelé uváděli - např. Passingrovy nesmysly o nenutnosti referenda. A pokud se někomu zdá, že Puchalský je snad nafoukaný nebo arogantní, mně se to tedy nezdá, ačkoliv toho člověka vůbec neznám a vpodstatě jsem ho poznala až jako zastupitele. Mně mluvil z duše, protože mluvil k věci, stručně a k problému, na který chtěl upozornit, a já jsem to tak přesně cítila. Mluvil prostě jako člověk, který ZNÁ, a kdo zná, tak samozřejmě pro mnohé ostatní působí jeho vystupování jako sebejisté, ale tak to má být. Já nechci zastupitele,který bude půl hodiny mluvit o lejnu,aniž by člověk pochopil, co tím chtěl vlastně říct. A to tam byla bohužel drtivá většina diskutujících (neberu teď pracovníky Magistrátu - to je kapitola sama o sobě). Paní Grambličková nemluvila místy špatně, ale ta osoba je pro mě nepřijatelná,protože kope za stranu,kterou já bytostně nesnáším a navíc je členkou Rady města už celá léta, takže pro mě je politický dinosaurus, který má také svoje za nehty. (Viz. její aktivní role při znevažování OS OPPM a znevažování této petice). A dále není pravda to, co píšete o referendu, že nebude. Nic takového tam nepadlo - naopak, všichni se kupodivu shodovali na tom, že MUSÍ být, jenže si notovali v tom,že je stále tak málo informací, že nelze stanovit závazný termín. A s tím já souhlasím, i když je podezřelé, že krátce před volbama se i propagátoři spalovny najednou shodují,že je málo informací. Tož tolik můj protinázor, a mj.mě také štvalo, že to tak protahovali, s tím nelze než souhlasit. Normální pracující člověk aby si pomalu vzal druhý den volno z práce.

  reagovatGerbera2014-04-29 20:50:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hodně podlý a nepravdivý článek. Od koho asi je? Slyším kolem úplně jiné názory - například, že se lidem chce blít z kroku p. Chromce a p. Dvorského - téměř neuvěřitelný, komický a bezcharakterní obrat! A tak jako z minulých zastupitelstev i z tohoto bude zveřejněn přesný zápis a zvukový záznam. Kdo napadal a jestli vůbec, nechť každý posoudí sám. Ty, autore, nepíšeš pravdu a pliveš, zřejmě účelově - blíží se přece volby a někteří začínají podléhat nervozitě, že?! :-)

  reagovat...2014-04-29 20:46:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nerozumím

  10x jste to předkládali, stejně s Vám luxusně vymrdali v čele s Vašim Superguru....nebo jste to věděli a zvedli ruku....

  reagovat....2014-04-29 20:45:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Rozumim....

  Jinak receno - Vadi Vam, ze nechceme aby se dal rozkradal rozpocet a odsuzujeme nezakonne jednani politiku na radnici.......to je pak Vase reakce pochopitelna.....:-)

  reagovatJiri Kohout2014-04-29 20:34:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Rozumim....

  Jinak receno - Vadi Vam, ze nechceme aby se dal rozkradal rozpocet a odsuzujeme nezakonne jednani politiku na radnici.......to je pak Vase reakce pochopitelna.....:-)

  reagovatJiri Kohout2014-04-29 20:34:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dobrá zpráva pro naše děti - Nechť zmizí z mapy Přerova odporný udavačský svrab SpP. To by byl dárek nadevše!

  reagovatvšem všem všem2014-04-29 20:24:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Chtit pochopit....

  Vyhlasku jsme predlozili 10x. Pak zjistime, ze predkladaji kontra a maji u innost o den jinou nez my......co myslite, kdo o kterem podani vedel. My nebo radnicni koalice.....budte zdrav a reknete za koho kopete. Bude to fajn.....

  reagovatJiri Kohout2014-04-29 20:23:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoVandas se v Ústí potkal s předsedou romské strany a zelenýmLiškou. A toto se strhlo

publikováno 01. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 0
Demonstrační akce Dělnické strany sociální spravedlnosti v Ústí nad Labem přinesla mimo jiné plamennou výměnu názorů mezi šéfem zelených, nejvyšším představitelem proromské politické strany a zástupci nespokojených „dělníků“.

To si přečtěte je to bomba

publikováno 01. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 3
Přesto, že pracuji ve státní složce, kterou většina dobře zná a nemá ji v lásce, chtěl bych tímto informovat o zařízení pro odcizování motorových vozidel.

S primátorem na kole na Jadran

publikováno 30. 04. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 11

Na první jarní projížďku po cyklostezce Bečva se vydali v sobotu milovníci tohoto sportu.

Přerov má opravdu myslící lidi.Zase to můžete smazat,ale pravdu nevymažete

publikováno 30. 04. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 11
David Rohan, Přerov Středa, 30.

V Přerově prošla vyhláška, která zakázala hazard

publikováno 29. 04. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 83
Zastupitelé se na zákazu provozování loterií a jiných podobných her na celém území města překvapivě vzácně shodli.

Přerovská TOP 09 a jejich výkřik do tmy

publikováno 29. 04. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 4

Místní organizace TOP 09 vyzvala

Okamura přijel mezi davy,

publikováno 28. 04. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 5
Na vysávání rozpočtu nepřizpůsobivými upozorňoval šéf Úsvitu Tomio Okamura na jarním veletrhu Flora Olomouc.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát

reklama

 

 

 

Stojan Interiéry

Podlahy a interiéry

Stěhování Přerov 

Pela Trade

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy