Fotbalisté Saúdské Arábie odmítli uctít oběti masakru z Londýna. A podívejte, co k tomu prohlásil imám

news img

Saúdská Arábie je mnohými považována za hlavního sponzora světového terorismu.Pozůstalí po obětech teroristického útoku v Londýně jsou pobouření chováním fotbalistů Saúdské Arábie před zápasem s Austrálii. Místo uctění obětí tradiční minutou ticha se saúdští hráči rozptýlili po hřišti a začali se standardně rozcvičovat. A to přesto, že australští hráči se naopak semkli dohromady a obětem hold vzdali. Tým Saúdské Arábie nicméně již předem avizoval, že minutu ticha držet nehodlá, protože „něco takového není v souladu se saúdskou kulturou“.

Australští a britští fanoušci na stadiónu i sociálních sítích neskrývali svoji rozhořčenost. Příspěvky některých nelze vzhledem k vulgárnímu tónu ani překládat. Jiní se podivovali nad vysvětlením saúdské strany a připomínali, že Saúdové požadují po cizincích ve své zemi dodržování všech svých zvyklostí, ale sami nejsou ochotni vyjít vstříc ostatním ani v nejmenším. Další zase nabádali organizaci FIFA, aby si to se Saúdy vyříkala.


Britský deník Daily Mail zmiňuje, že nejvyšší fotbalovou ligu ve Velké Británii hraje spousta muslimů a nikdo z nich obvykle minutu ticha nebojkotuje. A co víc, deníku se podařilo zjistit, že minimálně ve dvou případech v nedávné minulosti se saúdští hráči minuty ticha coby vyjádření úcty k zemřelým zúčastnili. Loni to bylo na počest zemřelých brazilských hráčů při letecké havárii a saúdští házenkáři stejně uctili v lednu 2015 smrt krále Abdalláha.

Jednání saúdských fotbalistů vzbuzuje značné rozpaky a někteří je přímo obviňují z toho, že zemřelé neuctili minutou ticha proto, že se záměry teroristů v podstatě souzní. Je alarmující, že něco takového netvrdí jenom zapřísáhlí kritici islámu a Saúdské Arábie, ale dokonce i imám Shekh Mohammad Tawhidi. Ten na dotaz britského deníku konstatoval, že v očích muslimů jsou organizátoři teroristických útoků mučedníci.

„Saúdští fotbalisté nerespektovali minutu ticha, protože pro muslima není hříchem zabít nevěřícího. Je naprostá lež, když někdo tvrdí, že muslimská kultura neuznává minutu ticha za zemřelé. Takže ti fotbalisté minutu ticha nedrželi, protože stojí na stejné straně jako džihádisti. Pro ně jsou ti teroristé mučedníci, kteří se dostanou do ráje. Pokud by minutu ticha drželi, tak by se před očima obyvatel Saúdské Arábie jen zesměšnili. Samozřejmě musím dodat, že to nemusí takto platit úplně u všech hráčů,“ vysvětlil.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Britove-zuri-Fotbaliste-Saudske-Arabie-odmitli-uctit-obeti-masakru-z-Londyna-A-podivejte-co-k-tomu-prohlasil-imam-491379

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 09. 06. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: PL

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE: "Pajdo",

  máte pravdu, že dnes před volbami se budou všechny strany dušovat (v zájmu svého politického přežití), že migranty ne! Pokud to člověk sleduje dlouhodobě, má celkem jasno - alespoň já. Pro mě je volitelný člověk, který již několik let upozorňuje na nebezpečí migrace, navrhuje referendum o vystoupení z EU, přímou volbu politiků - a odvolatelnost a další... Jen ti naši "spravedliví" mu hážou klacky pod nohy, snaží se mu maximálně neumožňovat vystupovat v médiích, návrhy jdou pod stůl. Pro mě to byl a je Okamura. Je potřeba, aby se s ním vážně v politice počítalo a měl velkou podporu občanů. Protože PO volbách si s námi ostatní strany vytřou zadek - a přijímání imigrantů se rozjede . Jak řekl Chovanec - do voleb nepřijmeme...Takže volím opět SPD a jsem pro vystoupení z EU - pro zdravé fungování státu zbytečná a škodlivá instituce.

  reagovatach2017-06-14 18:23:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Až je budou hnát zpátky do moře rád pomůžu

  reagovatez2017-06-13 17:41:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jedna ruka napřažená dlaní nahoru - to je ta ruka pro dotace, žádná kravina není dost velká, aby se nedala pořídit z evropských peněz, zejména v měkkých projektech. Druhá ruka je taky napřažená, ale dlaní dopředu - to je ta, co pomáhá Řekům a Italům.

  reagovatTo jsme my2017-06-13 16:10:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Aha jo tááák. Už tomu rozumím. Já se zas tak často neperu, tak mi to hned nedošlo.

  reagovatPlha2017-06-13 15:55:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cituji: Když férovka, stojíme pospolu na barikádě, zatímco vy, jak morčata utíkáte a nedržíte spolu." Myslím, že jsem to pochopil dobře a má pravdu. Češi spolu nedrží, cikáni jo. A to je smutný.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-13 13:18:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Plho

  Tvé chápání textu, je obdivuhodné. Dislektyk?

  reagovatAtatyrk2017-06-13 13:12:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:

  Ty vole...hned pod mým přispěvkem, je Dirgův text, kde vyjadřuje fakt, který jsem ocenil..a to ten, že cikáni drží na barikádě po spolu, zatímco bilí utíkají jak morčata a nedrži při sobě. A to jsem nazval SOUDRŽNOSTÍ...která nám chybí. Jestli tohle nechápeš, tak už potom nevim....jak to více polopaticky vyložit. :-))))sorry za tykání..ale anonymům vykat nebudu.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-13 13:11:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cikáni drží při sobě,to je pravda.A na člověka útočí ve smečce,stejně jako pes hyenovitý.

  reagovatbo2017-06-13 13:06:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Souhlasím, že cikáni jsou dnes s námi na jedné barikádě proti migrantům, vždyť jde zjejich pohledu o to aby se tady nic neměnilo a oni, lépe řečeno většina, si mohli dále pohodlně žít ze štědrých sociálních dávek a ne se o ně dělit s migrantama. Co se týče sledování slibů a názorů na migranty od pol. stran před volbami, to považuji za skoro zbytečné, viděl jsem jen krátce na 24ce jeden a to mi stačilo. Všichni přítomní politici- ODS, ČSSD, TOP a ti bývalí Okamurovci, nevím jak se teď jmenují se bili v prsa jak nepřistoupí na kvóty. Pěkné bylo že ten pán z úsvitu, už jsem si vzpoměl, jim všem připoměl hlasování z před dvou let, kdy oni hlasovali pro kvóty. Takže tady bych byl opatrný. Před volbama nám naslibují hory doly a pak skutek utek, jako vždy. Stačími kolem cest číst ty stále stejná předvolební dnes spíše "trapně" působící předvolební hesla na bilbordech, změnou je většinou jen ten obličej.

  reagovatPajda2017-06-13 12:23:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:

  A omlouvám se za vykání, trapný zlozvyk, uznávám.

  reagovatPlha2017-06-13 11:23:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:

  Kde psal, že cikáni drží při sobě? Dirga psal, že trvalo, než se bílá většina naučila respektovat cikánskou kulturu a dnes jsou s náma na jedné barikádě (rozumím proti muslimům). Zároveň nám vyčítá, že cikáni bojují, zatímco my z té brikády utíkáme. Osobně Dirgovým textům rozumím hned napoprvé a měl jsem upřímnou radost, že Vaší reakci také, ale mýlil jsem se - opět jsem Vám nerozuměl.

  reagovatPlha2017-06-13 11:21:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vasil do Bohnic!

  reagovatkohooot2017-06-13 10:26:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jedu na dovolenou,budu na pláži poslouchat krásný zpěv muezínů.Chtělo by to v Přerove také postavit mešitu a ne poslouchat jen-MORE,MORE,MINDŽO ,MORE.....

  reagovatjunior2017-06-13 08:35:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Asi se ztrácíš v textu Plho..dovysvětlím. Dirga psal, že na rozdíl od Čechů, cikáni drží při sobě. A to je ten mylník, který se rovná faktu. Trochu uvažuj, když něco čteš.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-13 07:49:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Konečně tomu rozumím. S cikánama společně proti migrantém!

  reagovatPlha2017-06-13 06:22:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Možná blouzním, ale teda možná si dylina napsal poprvé něco, na čem něco je...SOUDRŽNOST..

  reagovatPetr Nedělka2017-06-13 00:38:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Spravne jaj dobry si napisal taki nechcu mešity do pici sak co měli cikany za pracu neš vas naucili trochu rezpekt a ucty sak to trvalo do pici ne jenom bilaci ale aj cikani mají pravo být dobže sme mensina kokot dreveny je nás min jeblina bežova ale ktyz ferovka sme spolu na barikade a bojujem a vy prchate jak morče a nestojíte pozpolu jajca mrtkaty dyliny

  reagovatDirga2017-06-12 21:11:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jediná možnost jsou volby. Sledovat přístup jednotlivých stran a hnutí k migraci. Můžou lidem slibovat hory doly, ale pokud se nám nepodaří ubránit se invazi migrantů, NIC pak již nebudeme řešit - jen jak přežít a financovat nájezdníky, vše pod jejich taktovkou. Lidé by si měli skládat souvislosti, proč se to vše děje, jaký je cíl. K čemu a kým byla zrozena EU - stále více lidí vnímá, že je to právě EU, která nás omezuje, diktuje a vede nás postupně do pekla. Naši europoslanci jako dobře koupení a placení slouhové, kopou za zájmy EU, i když nás tím pohřbívají. Možná, že dnes si už bude méně lidí klepat na hlavu, když zopakuji to, co jsem psala již před roky - nastolení Nového světového řádu - to je o co tu běží. Zapadá to. Bohužel.

  reagovatach2017-06-12 20:06:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je nutno rozstěhovat čmoudy stejnoměrně po celém městě,at si jich užijí spravedlivě všichni,co volili SPP. ,Nebo to zase dopadne stejně.

  reagovatbabišovec a hučínovec2017-06-12 19:49:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Hezky napsáno. Opravdu nemůžeme míchat jablka a citróny. Naši kulturu si musíme chránit, a to hlavně dodržením pravidel a nepřizpůsobování svého území, potřebě jiné kultury. Stavbu mešit a podpory migrantů, považuji za hanobení a podkopávání České kultury a suverenity. Nejsem rasista, jsem vlastenecký xenofob, a tu druhou část, ze mne udělali slepí multikulturisté.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-12 16:24:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nikdo se na mě nesmí zlobit, ale tak jak píše p. Nedělka, my v Evropě žijeme jinak a vyznáváme jiné hodnoty než arabové. My nechápem jejich způsob života, oni ten náš. Proto jsem přesvědčen, že tyto kultury spolu žít v klidu a pochopení v jednom státě nemůžou. Naše přehnané ohledy na jiné kultury oni prostě chápou jako naši slabost a proto pokud chceme si své zachovat, je potřeba postupovat bez jakýchkoliv ohledů a ústupků vůči všem migrantům. Chceš se zde usadit dobře, ale podle našich pravidel a zákonů. Při prvním průšvihu ty včetně komplet příbuzenstva šupem zpátky.

  reagovatpajda2017-06-12 11:29:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hodná holka koňský chrup

  to zařídí

  reagovatarabela2017-06-12 07:39:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zácha na Mírov

  reagovatVasil2017-06-12 06:52:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Sudetoněmecký řitní alpinismus Bělobrádka a KDU-ČSL

  http://svobodnenoviny.eu/sudetonemecky-ritni-alpinismus-belobradka-a-kdu-csl/

  reagovatMahmud2017-06-11 12:40:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tři mladíci v Praze v pátek ráno zcela bezdůvodně přepadli mladého muže. Podle detailů v TV Prima i na jiných serverech šlo o imigranty. Proč nám to Prima zamlčela? Má snad zákaz to zveřejňovat?

  http://www.czechfreepress.cz/blogy/co-vsechno-se-cenzuruje.html

  reagovatMahmud2017-06-11 12:36:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ma pravdu

  pan Nedelka jako vzdy. Jen by me zajimalo jaky nazor nato ma pan Skladal

  reagovatMUDr. Vodak2017-06-09 21:19:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • čisté svědomí.

  Ještěže jsem toho švarcnegra nevolil.

  reagovatVolič milouše2017-06-09 15:23:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Snad jen to

  že být to opačně a kdyby se tak zachovali australští hráči, tak by média už dávno řvala na plné obrátky jak je svět pobouřenej a ti by se dlouhou dobu styděli někde na hambě za to jak neeticky se zachovali k památce nějakých sk°rvených slimáků

  reagovatGalla2017-06-09 11:43:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ano...zase prispívám:-)

  Je to podivné ve dvou směrech. Na jedné straně, Saudové staví obří zeď na severské hranici, která stojí nesmírné finance, aby odstřihli teroristy.... ani ne tak běžence, kteří se k nim až tak nehrnou. Co se týče podpory terorismu, to je spekulativní, jednak teroristi bojují s Americkou výzbrojí, a také Saudové a jejich zájem na terorismu...těžko říct. Podststné si myslím ale je, že pro nás Evropany, je mentaluta Saudů a podobných, nepochopitelná. Žijí jinak...mají jiné hodnoty, a vzhledem k radikalním formám islámu, také v tomto dost století nazpět. Oni nesledují co se u nás děje, tak, jako my sledujeme je. Takže tento případ, není až tak překvapující. Ostatně, stačí si prolistovat Korán....a člověku to dá smysl.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-09 09:54:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoMěsto bude vlastnit další most????

publikováno 14. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 17
To se mi snad zdá.

Tak se nám tady od ODS Přerov rozmáhá takový nešvar........

publikováno 12. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 120

Soudruzi z ODS jezdí po městě a verbují na film Selský rozum - Žlutý Baron.

Zablokované křižovatky

publikováno 08. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 15
Ve velkých Českých městech, zaznamenávam, na místech, kde se často tvoří kolony, žluté vodorovné značení křižovatek, které napomáhají tomu, že troubové řidiči neblokují křižovatky.

Pozor na použíávní psích náhubků v létě

publikováno 08. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 41
K napsání tohoto příspěvku mne přivedla dnešní příhoda.

Spořitelna a jiné...

publikováno 07. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 8
Ví někdo, co má v plánu Česká spořitelna s fasádou své budovy? Pracuje se tam především o víkendu a v pracovní dny se prohání po jejich lešení jen vítr.

Šikana, vyhrožování dělníkům, zpřísňování výroby, hroucení z přepracování. Baxter - odborář promluvil, co předcházelo

publikováno 05. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 23

„S nástupem nového vedení se rozmohla ve firmě šikana, mobbing i stalking.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy