Okamura chce být prezidentem, odkráglování Samkové je jen malá oběť

Když už jsem zde asi rok a půl nic nenapsal - neměl jsem čas - musel jsem mít velký důvod otevřít editor blogu na idnes. cz. Tím je odhalit kdo je vlastně Tomio Okamura, jaké jsou jeho plány a proč 14 dnů před volbami do Evropského parlamentu odkrágloval jedničku svého Hnutí Úsvit Kláru Samkovou z kandidátky. Je to věru trpká story, která uvede skeptiky české politické scény do ještě větší deprivace. A optimisty, že Okamura je "novým člověkem v politice a svěžím větrem", do hluboké frustrace. Podotýkám, že Klára Samková je moje žena a nikdy jsem nesouhlasil s tím, že se spojila s Úsvitem. Byl jsem k tomu velmi kritický, ale jako milující manžel jsem ji podporoval, neboť v životě máme i hodnoty citové, mravní, etické, rodinné. Klára Samková, obratná advokátka, žena s IQ 180 (aktualizace: byl jsem Klárou požádán, abych její IQ snížil na 150), si naběhla. Řekl jsem jí, že prostě blbá.

Nemusím psát spekulace, do nichž se pouštějí různí samozvaní komentátoři. Byl jsem všem událostem velmi nablízku, čili napíši jen fakta a nehodlám polemizovat s glosátory, z nichž někteří patří do kategorie fabulujících blbečků. Pan Okamura, chlapec japonsko-korejsko-moravského původu, má obrovské ambice, které příliš nekorespondují s jeho vzděláním a reálnými schopnostmi. Není "novým člověkem" v politice, ale akcelerovaným klonem současné pokleslé tradice české politické kultury. Okamura je jen sofistikovanějším případem pragmatického manipulátora, jenž je sám manipulován.
Vrcholem jeho snah je být prezidentem České republiky. Na Hnutí Úsvit mu vůbec nezáleží. Vytvořil ho pouze jako platformu, z níž se odrazí do nejvyššího patra české politiky. Má devět členů, nemá prakticky žádnou strukturu. Ale už v něm zahájil čistku. Odrovnal místopředsedu Jaroslava Nováka, svého dlouhodobého přítele, kvůli dluhům a exekucím. Dávno o nich věděl. Nyní odkrágloval Kláru Samkovou, jedinou veřejně známou osobnost, kterou postavil do čela kandidátky voleb do EP. Mohla by ho přerůst a její renomé bylo břevnem v oku jeho partnerů. Okamura si vzal za záminku advokátskou kauzu, o níž nejméně měsíce předem věděl, neboť Samková ho sama informovala. Přitom nešlo o nic kriminálního. Použil dvojí metr. Jiní členové jeho hnutí mají jiné vážné problémy.

Pravdu maji skutečně ti, kteří označují Okamuru za populistu a politického kariéristu. Pravda je skutečně o mnoho horší, než se domnívají ti, kteří vycházejí z veřejně dostupných zdrojů.

Úsvit se řítí politickou scénou jako naprosto bezkoncepční subjekt. Někdejší strana VV je proti tomu projekt hlav ze Silicon Valley. Pardon, jeden koncept tam je. Okamura chce být prezidentem a nikdo ho z jeho vlastních řad nesmí ohrozit. Nechce členskou základnu, chce všechno rozhodovat sám. Sklidí v lepším případě všechny úspěchy, ale na druhé straně je sám vystaven všem rizikům neúspěchu, což už vnímá méně. Jenže to úplně tak přímočaře nejde. Zákulisně se propojil s Hnutím ANO a jeho lídrem Andrejem Babišem.
Dosud o tom nikdo neví. Já to prozrazuji. Pan Babiš je vysoká třída. Má silný plán. Vykuchá šéfa ČSSD Sobotku na kauze OKD. Ten bude muset rezignovat. Rozpadne se koalice. Na podzim budou předčasné volby. Vyhraje je ANO a Andrej Babiš se stane premiérem. Čas bude plynout a přijde prezidentský plebiscit. S podporou Babiše by ho měl vyhrát Okamura. Jako jeho pimprle.

A odrovnání Samkové? Jednoduchá záležitost. Okamura to připravoval několik týdnů a netajil se tím. Jen nevěděl jak na to. Samková odkoupila od České spořitelny pohledávku a pak ji zase prodala, resp. vymohla. Mimosoudní dohodou. Bývalá zaměstnankyně její advokátní kanceláře J. M., asistentka, kterou Samková vyhodila, protože podváděla při fakturaci, udělala si z prostorů AK Klára Samková svou sexuální bázi, základnu pro prodej erotických pomůcek a kradla klienty pro sebe (přičemž nebyla advokátkou s příslušnými zkouškami), ukradla domumenty, s nimiž začala obchodovat. Předtím se snažila Samkovou vydírat. Prodala ukradené dokumenty Českému rozhlasu, který na to přistoupil.

Reportér ČRo Janek Kroupa se vloudil v neděli 27. 4. kolem 20.00 h do bytu Kláry Samkové pod falešnou záminkou, že má závažný osobní právní problém. Vsadil na to, že jeho otec, politolog Daniel Kroupa, je přítelem Kláry Samkové od roku 1989. Zasedali spolu v posledním federálním parlamentu. Proto ho Klára pozvala do bytu, coby syna starého přítele. Za normálních okolností by mu řekla - navštivte mne v kanceláři, ale můžu k vám přijít do ČRo, protože ho mám přes ulici. Janek Kroupa se zachoval jako mediální dobytek, po chvíli přátelského rozprávění začal tlačit na kauzu České spořitelny.

Co si o tom může normální člověk pomyslet, když se reportér občansko-právního Českého rozhlasu takto vetře v neděli večer do soukromí populární advokátky? Jak to asi bylo? Tak co, paní doktorko, vysílat to nemusíme, Jak to uděláme...?
Dělal jsem přes 15 let v bulváru, ale tohle bych si fakt nedovolil...
Samková ho poslala do hajzlu. Kroupa si přišel říci o úplatek, ale neuspěl. Výsledkem byla reportáž ČRo z 5. 9. 2014 o její údajné nestandardní operaci při odkupu pohledávky od České spořitelny. Veřejno-právní rozhlas, chachacha - co to vlastně je ...? Nástroj politických intrik...

Nyní zpět k Okamurovi. O všem věděl předem. Ale využil této příležitosti, aby Samkovou odkrágloval. S rétorickým balastem, jak on tvoří novou českou politiku v duchu nejvyšší čistoty a nedopustí žádná podezření vůči svým lidem. Samková totiž se svou brilantní angličtinou (kam se Okamura se svou angličtinou typu "massa-bob" na ni hrabe) předem dojednala v Paříži a v Praze na pokyn Okamury propojení Hnutí Úsvit s frakcí euroskeptiků EFD v Evropském parlamentu, jejímž lídrem je Brit Nigel Farage. Okamura se však potom s Faragem odmítl setkat ve Štrasburku, anžto je to dle něj "Klausovec". Tím se na evropské scéně stala Samková de facto lídrem Úsvitu. Podle průzkumů Farageho strana UKIP v Británii evropské volby vyhraje, preference jsou kolem 36%. Tím se značně posílí postavení EFD v EP. Svou evropskou pozicí by Samková mohla Okamuru přerůst. A tak se lídr Hnutí Úsvit rozhodl Samkovou odrovnat, alespoň v českém rozměru, nejspíše na pokyn Babiše. Ahoj Andreji...

Tomio Okamura se může po této epizodě stát možná premérem či prezidentem v Koreji. Myslím v té Severní. Tam ovšem riskuje, že ho roztrhají psi na buzerplace jisté vojenské posádky. Jako přizpůsobený cizinec to má v Česku velmi jednoduché, ale nemusí to být věčně. Jeho intriky patří do Asie. Plán mít v čele české vlády slovenského estébáka a na Hradě japonsko-korejského-moraváka je naprosto šílený, a to se Samkové zrovna nelíbilo. Takhle to bylo...

Pavel Skramlík

http://skramlik.blog.idnes.cz/c/409106/Okamura-chce-byt-prezidentem-odkraglovani-Samkove-je-jen-mala-obet.html
 

Vloženo: 12. 05. 2014       Kategorie: Vaše články   Autor: vložil Jiří Kohout

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • dobrá slátanina

  to jsou tedy dedukce hodné dítěte, kterému zbourali bábovičku

  reagovat........................................2014-05-13 20:25:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • IQ180--- se u cikánů počítá za celou tzv.rodinu dohromady.

  reagovatgoro2014-05-12 22:42:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Došel jsem po IQ 180

  a dál to nemělo smysl číst. Průměrné IQ českých retardů je tuším 98 bodů. Přičemž IQ pod 60 si zakládá na označení "Mentálně retardovaný". Stejně tak jsou za mentálně retardované pokládáni lidé s příliš vysokým IQ. Domnívám se, že lidé s IQ nad 150 si zahrávají s Autismem. ( Můj oblíbený herec ve filmu Rain Man).

  Paní Klára Samková je bezesporu velmi inteligentní a obratná žena, advokátka. Advokátka plně využívající ku svému prospěchu vše, co současná ujetá společnost nabízí. Nejlépe se žije z politické korektnosti a multikulturalismu. Dokladem budiž i její přítomnost v kauzách "Natálka a Mačeta". Mám právo se domnívat, že nebýt multikulturalismu a politické korektnosti, na jejichž vlně se veze byla by advokátkou při rozvodech a sousedských sporech.

  Osobně se domnívám, že Úsvit je do europarlamentu nevolitelný. Nevolitelný právě pro kandidaturu paní Samkové. Nevolitelný i přes to, že byla odstřelena.

  reagovatKojot2014-05-12 22:30:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohout vy jste ale pilný. A co vaše strana už máte základní organizaci?.

  jen rýpete a rýpete, čeho se bojíte?

  reagovatx2014-05-12 19:59:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A teď byste nám tu ještě mohl zkopírovat

  tu o Červené Karkulce. Moc prosím!!!
  Jo Samková, to je king. Koupila, vymohla. Lepší jak sám slavný Vrána.

  reagovatQQ2014-05-12 19:18:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tady žije fakt hodně nemocných lidí - na hlavu

  Toť vše co jsem chtěl sdělit.

  reagovatach jo2014-05-12 14:41:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Umím si představit, že výše uvedené je vše pravda. A prosím věnujte pozornost, jaký má plán pan Babiš. Na to bych si i vsadil. Své hnutí ANO řídí jako firmu, brzy se stane premiérem, skupuje média, podniky. V roce 2018 uplyne 100 let od zániku Rakouska Uherska, ale my tu opět budeme žít v absolutistické monarchii. ZDE JE BABIŠOVO !! Lidi, probuďte se proboha a nevolte ANO, je to strana jednoho muže-miliardáře, který Vám naslibuje hory doly. Pak ještě budeme vzpomínat na Načase a Topolánka jako hodné chlapce, až se Andrej Babiš vybarví. Opravdu věříte tomu, že nějakému miliardářovi jde o obyčejné lidi? To je nesmysl.

  reagovata2014-05-12 14:33:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoVíce policistů u přerovského nádraží by uvítali i Romové

publikováno 14. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 22
Přerov – Krádeže, potyčky mezi opilci, ale také agresivita fanoušků, kteří vysednou na nádraží v Přerově z vlaku a míří na hokejové utkání.

Nepotřebujeme spalovnu, ale třídění, tvrdí její odpůrci

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 9
Přerov – Přerov hledá zbytečně nákladné cesty toho, jak se vypořádat se zbytkovým odpadem, a přitom to jde jinde v Evropě, ale i za humny v nedalekém Bělotíně, levněji a lépe.

Letiště

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 9
Co bude s letištěm je asi ve hvězdách.

Nepokradeš 2

publikováno 13. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 2
Reaguji tímto na článek uveřejněný dne 9.

Bezdomovci v Přerově chtěli SNÍST PSA! Strážníci jim v tom zabránili.

publikováno 12. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 19
V Přerově zabránili strážníci městské policie velmi krutému osudu jednoho pejska.

Putin bude chtít Ukrajinu rozvrátit. Musíme na něj být tvrdí,vyzývá Schwarzenberg

publikováno 10. 05. 2014 sekce: Vaše články
komentářů: 32
Ve druhé Topolánkově a poté i v Nečasově vládě zastával funkci ministra zahraničí současný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát

reklama

 

 

 

Stojan Interiéry

Podlahy a interiéry

 

Pela Trade

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy