Německem otřásá skandál! Školačky ve věku 14 a 15 let se učí na figurínách snědých miminek, jak se starat o děti, až jednou budou mít s migranty skutečné potomky!

news img

Jeden ze čtenářů AE News nás upozornil na kauzu

 na jedné z německých středních škol ve městě Syke v Dolním Sasku.

 

Podle informací serveru Kreiszeitung.de se jedná již o čtvrtý ročník vzdělávacího programu Babypraktikum pro dospívající dívky, ale i chlapce a gay páry, jak se starat o miminko [1], který probíhá na Syker Ganztagsschule. Z hlediska německé preciznosti jde o simulaci na figurínách miminek, které mají uvnitř integrovaný čip, který simuluje potřeby dítěte 24 hodin denně. Dívky se musí o dítě starat ve dne i v noci. Z hlediska rodičovské přípravy by to nebylo nic špatného, jenže celý program zajišťuje školský úřad Dolního Saska s naprosto jiným úmyslem. Jak totiž ukázaly uniklé fotografie na veřejnost, blonďatá německá děvčata dostala na starosti „míšence“.

Figuríny jsou totiž karamelové a tmavé barvy a jde tudíž o figuríny miminek mulatů, míšenců. Děsivá fotografie začala o víkendu kolovat na německé alternativě, celou věcí se bude počátkem týdne zabývat i německá strana AfD, která chce do Dolního Saska podle posledních informací poslat školní inspekci, jestli v rámci programu není dětem podsouvána pro-migrační politika Angely Merkel. Celý program má za úkol naučit dívky již od věku 15 let, jak se starat o mimina. Mimochodem, v Německu je 15 let nejnižší zákonná hranice pro přiznání rodičovství, takže je možné, že toto je prvoplánová příprava na okupaci Německa formou invaze „in Utero“, tedy skrze dělohy Němek, které budou rodit Arabům mulaty.

Bílá rasa je podřadná, Pfui Teufel!

Na fotografii při analýze vidíme, že z 8 dívek jich celkem 6 chová snědá mimina, resp. leží v kočárku. Pouze dvě dívky mají k dispozici bílé děti. A zde je další skandál. Bílé děti nemají žádné vlasy, zatímco mimina míšenců mají jako černé kučeravé vlásky. To samo o sobě evokuje diskriminaci a podřadnost bílé rasy a je to zjevné programování a indoktrinace dívek na úrovni podvědomí, stejně jako když minulý rok Miroslav Donutil na ČT předčítal pohádku o Multikulti Sněhurce, která dětem na konci podprahově sugerovala myšlenku, že mít čokoládovou barvu kůže je fajn, protože se člověk od sluníčka nespálí a bílá kůže je tudíž horší a ne tak dobrá. O kauze se Sněhurkou jsme přinesli článek a video zde. Pokud jste ho neviděli, napravte to.

Program Babypraktikum byl v Syke zkušebně otestován již v roce 2010, kdy se do programu přihlásili i dva chlapci, Dennis a Gerrit [2], kteří se také starali o tmavé miminko. Sociální inženýrství s migranty v Německu tak zdaleka nemá počátek s migrační krizí v roce 2015, ty procesy probíhaly už dávno předtím. Ponechme stranou, jestli je vhodné dívkám ve věku 14 let dávat makety miminek, anebo by se to mělo o dva nebo tři roky odložit, nicméně tento projekt evidentně ukazuje, co je hlavním cílem výchovy v tomto programu. Dívky jsou s německou precizností připravovány pro novodobý program Lebensborn, kdy ovšem nebudou mít za úkol rodit Árijce, ale čokoládové míšence. Jak uvádí video níže (bohužel nemám čas teď udělat české titulky), tento program sociálního inženýrství běží pod patronátem nechvalně známé Anetty Kahane, šéfky německého bezpečnostního úřadu, divize pro potírání xenofobie a nenávisti na internetu (obdoba CTHH v ČR).

Němky jsou přitahovány mužnými migranty

Německé školství tak vychovává mladé Němky v útlém věku, aby se za pár let staly matkami dětí migrantů. Jak už jsem několikrát připomínal, Němky jsou migranty přitahovány. Arabové vypadají mužně jako chlapi, protože mladí Němci vypadají naopak zženštile, v Německu je obrovský nárůst manifestované (tzn. neskrývané) homosexuality, mladí chlapci se chovají jako dívky, narůstá počet tzv. nagelovaných metrosexuálů a šampónků, celé této homosexuální vlně napomáhá mediální průmysl, televize a internet. Když se potom objeví mladý Arab, který vypadá jako chlap, Němky začnou jím být přitahovány jako silným samcem. Je to možné sledovat tady v Německu během roku, jak se kolem migrantů točí spousta blonďatých Němek.

Jak už zaznělo jinde v politicky nekorektní rovině, zatímco mladí chlapci Němci si to rozdávají někde zezadu a LGBT zpolitizovaná média je v tom skotačení podporují, Němky jsou mezitím oplodňovány migranty a jejich děti, až vyrostou, podřežou homosexuálním Němcům krky. Tomu se nedá zabránit. Arabové nebyli vystavení účinkům procesů řízení na 5. prioritě. Nejsou zdegenerováni a zhomosexualizováni hormony v pitné vodě, v potravinách, v lécích, v očkovacích látkách. Všichni evropští a američtí muži si všímají, že jim mizí ochlupení na prsou generace po generaci, je řídké, postupně mizí s každou generací, nikdo tomu ani nevěnuje pozornost, protože média podporují hladké oholení, a to zdaleka nejen na tváři u mužů. Arabové přitom mají zákaz holení, čím delší vousy, tím více halal a když vyholená Němka vidí zarostlého Araba, vzdychá touhou. Byl o tom dokonce pořad na RTL, jak se dvě redaktorky ptaly německých žen, kdo je přitahuje více, ukazovaly jim fotky a většina z nich volila mladého urostlého Araba z Maroka. Co na to říct? To je prostě volání přírody.

Propagace homosexualismu je jako novodobý mor, je úplně všude!

Proto si všimněte, jak je všude v západních zemích v rámci autogenocidy západní civilizace podporován homosexualismus, jak jsou propagovány každý rok pochody gayů v ulicích, kde vytahují ptáky na děti, které to vidí z cukrárny, kde jsou s maminkou na zmrzlině. V čele průvodů to jistí šéf americké ambasády, tedy jistil ještě donedávna, nový Trumpův velvyslanec v Praze to prý podporovat nebude, ale na to si teprve počkáme, nicméně spolehlivě ho v tom zastoupí někdo z britské ambasády, kteří se v Praze také účastní Gay Pride pochodů zvrhlosti. Propagačně to zastřeší Česká televize, která má dokonce ve svém hlavním nedělním diskusním pořadu v poledne také jednoho zástupce LGBT.

Zatímco západní civilizace ruší svátost rodiny jako svazku mezi mužem a ženou a umožňuje dokonce adoptovat děti homosexuály, tak Arabové místo toho homosexuály u sebe doma popravují jako zplozence ďábla, protože podle Koránu pouze ďábel obcuje zezadu a provozuje sodomický sex, proto je nejvíce vražd homosexuálů v Evropě právě na jihu Francie, to nikoho ani nepřekvapí. Muslimské rodiny homosexualitu netolerují, muž jako hlava rodiny obvykle homosexuálního syna vydědí a vykáže ho z domu, v Pákistánu se používá starší a brutálnější tradice, kdy otec rodiny musí homosexuálnímu synovi ve spánku rozbít hlavu těžkým kamenem. Pokud je dcera homosexuální, může ji nechat bolestivě ukamenovat, ale pokud má se svojí dcerou „soucit“, může ji utopit.
Zhomosexualizované západní civilizaci hrozí, že úplně vymře a zmizí

Existuje tzv. Hasídího fatva, která vysvětluje, že muž nebo žena s homosexuální orientací je výsledkem početí, které zprznil a pokřivil ďábel, když muž, který dítě počal, nebyl dostatečně zbožný ve víře. Podle této fatvy ďábel může do těla člověka vstoupit jen ve dvou případech: Při zakázaných okultních praktikách, kdy člověk otevře cestu ďáblu ke své duši, anebo při početí dítěte, kdy do ženy nevstoupí duch, ale ďábel skrze nečisté sémě. Podle koránu má žena, je-li zbožná, takové početí zapudit a potratit. Pokud nepotratí a dítě donosí a z dítěte vyroste homosexuál, je vina na straně ženy. V Saúdské Arábii je homosexualita dítěte důvodem manžela k rozvodu bez jakékoliv kompenzace pro manželku. Stejné pravidlo platí ve Švédsku ve městech pod kontrolou Šaría milicí. Ve Francii se používá Šaría jako vnitřní zákon v muslimských obcích, která se stará o rozvody muslimských rodin bez vědomí francouzské republiky.

Řízení na 5. prioritě je hlavní příčinou homosexualizace západní populace. Účinky hormonů, zejména estrogenu ve vodě, ale i látek jako jsou ftaláty a bifenyly, způsobují změny chromozomů, chlapci se rodí s jemnými ženskými rysy, u dívek pro změnu propuká neplodnost. Arabové, kteří nikdy s hormony a chemií do styku nepřišli, tak přináší do Evropy vysokou plodnost, mužskou sílu a minimum případů homosexuality. Společnost je potom v situaci, kdy nedokáže zvládat změny na genetické úrovni v populaci a v porodnosti. Příroda si vždy najde cestu a přežívá ten druh, který vykazuje nejvyšší známky adaptability. Společnost prostoupená homosexualismem, degeneracemi, deviacemi a úchylnostmi vyzdvihovanými za nový normativ normálnosti, prostě a zkrátka nepřežije. Německý pokus a model indoktrinovat dívky a naučit je na nošení miminek míšenců je pouze děsivým obrazem dnešní Evropy. Šiřte tento článek, sdílejte na Facebooku, na Twitteru........

http://aeronet.cz/news/pfui-teufel-nemeckem-otrasa-skandal-skolacky-ve-veku-14-a-15-let-se-uci-na-figurinach-snedych-miminek-jak-se-starat-o-deti-az-jednou-budou-mit-s-migranty-skutecne-potomky-fotografie-jen-pro-silne/

 

Fotogalerie

Foto 2

Foto 2

Foto 4

Foto 4

Foto 5

Foto 5
 
 
Vloženo: 13. 06. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: Kvido

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:a co jako?

  Ljulko, a za ty dlouhé roky, co tady na fenomén přerovských hnědočechů soustavně upozorňujete, tak kde jste přiložil polínko, aby se situaci odebrala k lepšímu? Kandidoval jste do zastupitelstva? Jste v sociální, majetkové nebo školské komisi? Tam se totiž tyto věci mají řešit. Je to pořád stejné - Češi, národ hrdinů ( ale jen na sociálních a jiných sítích - stejně jako téma migrace) Já se přiznám - na tu kulturní, sociální a společenskou bídu, která se líně převaluje v posledních letech v Přerově, lék neznám. V tomto ohledu jsem na tom stejně, jako naši neschopní radní :-(

  reagovatno2017-06-19 07:56:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • a co jako?

  Proč myslíš, že tady slimáky mít nebudeme, když je zde největší koncentrace hnědočechů v ČR. Kam myslíš že Praha těch 2600 Afrikánů šoupne? Do Práglu? Asi těžko. Z Přerova původní bílí utíkají, tak aby se stav vyrovnal, nahradí je černými. I radnice bude ráda. Městu zůstane primátor - (tuším od 50 ti tisíc obyvatel) , přece neklesne do hodnosti obyčejného starosty a barevní čmoudi z Afriky se mezi barevnými hnědočechy lehce ztratí.Proč myslíš, že k nám nepůjdou? Brusel nařídil, aby všichni migranti v EU dostávali stejné dávky - jak v Německu, tak v Česku, Rakousku, Polsku....Ještě si myslíš , že k nám nepolezou? Aha - Ty nemyslíš vůbec, na to jsem zapomněl.

  reagovatLjulka2017-06-17 05:22:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ?

  A co tahle zpráva má společného s Přerovem? Tady ty "slimáky" mít nebudeme, tak ať němci dělají co mají, když si je tam pozvali.

  reagovata co jako?2017-06-16 19:32:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • More co chceš kokot tak ja su dabel dyž dělám starou do zatku jaaj netělka taki ty si dylinko ani poradně neumis potrtať jaaj moja stara by ty dala školu netělka jaaj more taki by ti vajca vyjajcovala bys chodyl ak namrtana koza

  reagovatDirga2017-06-16 19:07:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Podle koránu...zezadu obcuje pouze ďábel..

  Přiznejte se, kolik je tady ďáblů....

  reagovatPetr Nedělka2017-06-16 06:53:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Víc není třeba dodávat. Proti tomu jsou Parlamentní listy kolébkou hlásání pravdy. Proč tady musíme číst něco, co vylezlo z Putinovy KGB propagandistické dílny.

  reagovatAeronet2017-06-14 07:02:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takovou snůšku blbostí aby pohledal

  reagovatvm2017-06-13 22:00:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Cikánky by měli učit ve škole nasazovat kondomy.Kdyby to na tatínky nebo bráchy zase přišlo.

  reagovatDirgán indický2017-06-13 18:13:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoMěsto bude vlastnit další most????

publikováno 14. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 17
To se mi snad zdá.

Tak se nám tady od ODS Přerov rozmáhá takový nešvar........

publikováno 12. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 120

Soudruzi z ODS jezdí po městě a verbují na film Selský rozum - Žlutý Baron.

Fotbalisté Saúdské Arábie odmítli uctít oběti masakru z Londýna. A podívejte, co k tomu prohlásil imám

publikováno 09. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 29

Saúdská Arábie je mnohými považována za hlavního sponzora světového terorismu.

Zablokované křižovatky

publikováno 08. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 15
Ve velkých Českých městech, zaznamenávam, na místech, kde se často tvoří kolony, žluté vodorovné značení křižovatek, které napomáhají tomu, že troubové řidiči neblokují křižovatky.
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy