Rozhovor s Putinem - aneb jak blbečci z ODS a KDU dostali na prdel

news img „Dnes večer dostane Česká televize nafackováno.

Nafackuje jí Prima Zoom, která od 20:00 vysílá rozhovor amerického režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Putinem. Čímž na sebe vezme roli televize veřejné služby, kterou ČT v rozporu se zákonem dlouhodobě neplní. A další nakládačku dostane totalitní, propagandistická Česká televize v úterý, ve středu a ve čtvrtek ve stejný čas. To se budou vysílat další pokračování onoho rozhovoru,“ podotkl Štěpánek včera před odvysíláním rozhovoru.

Dívat by se podle něj měli především všichni zdejší pitomci, kteří ještě v roce 2017 slavně bojují minulou studenou válku, aniž by si povšimli, že svět se mezitím dramaticky změnil. „Že Rusko není Sovětský svaz, že Západ není, co býval, že Putin není Brežněv a že socialismus se na nás už dávno nevalí z Moskvy, nýbrž z Bruselu,“ zmínil.

„A že Stone je levičák? No a co? On je to hlavně setsakra chytrý chlapík a navíc skvělý filmový režisér. Není třeba s ním vždy a ve všem souhlasit, ale je dobré si ho poslechnout. A přemýšlet,“ uzavřel toto téma.

Celý příspěvek Petra Štěpánka:

Česká televize to už je jen dokonalé zoufalství. ČT 1 - tedy něco jako výkladní skříň televize veřejné služby (hahaha), respektive první program - dává v HLAVNÍM vysílacím čase normalizační sračku Malý pitaval z velkého města, pro jistotu hned dva díly za sebou. Následuje Columbo z roku 1973 (!!!) a Taggart z roku 1985 (!!!). Na tohle ti šmejdi vybírají povinné výpalné v podobě televizních poplatků a generální ředitel Petr Dvořák kasíruje od Rady České televize statisícové odměny. Co s tím? Nakopat je do prdele úplně všechny! Bez milosti!

---

Kdybychom žili v normální zemi, byl by ten rozhovor s Vladimirem Putinem úplně normální, tuctová, banální věc. Prostě rozhovor s prezidentem jedné velké země. Nic víc, nic míň. Jenže my už opět žijeme v totalitě, takže to normální věc zdaleka není. Ta totalita není stejná jako za Husákových či Jakešových dob, ale totalita to už zase je.

Dnes večer dostane Česká televize nafackováno. Nafackuje jí Prima Zoom, která od 20:00 vysílá rozhovor amerického režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Putinem. Čímž na sebe vezme roli televize veřejné služby, kterou ČT v rozporu se zákonem dlouhodobě neplní. A další nakládačku dostane totalitní, propagandistická Česká televize v úterý, ve středu a ve čtvrtek ve stejný čas. To se budou vysílat další pokračování onoho rozhovoru.

Dívat by se měli především všichni zdejší pitomci, kteří ještě v roce 2017 slavně bojují minulou studenou válku, aniž by si povšimli, že svět se mezitím dramaticky změnil. Že Rusko není Sovětský svaz, že Západ není, co býval, že Putin není Brežněv a že socialismus se na nás už dávno nevalí z Moskvy, nýbrž z Bruselu.

Takže pokud chcete vědět, co ruský prezident skutečně říká, aniž byste k tomu potřebovali, aby vám to presstituti z České televize či idioti Votápkova nebo Romancovova typu „překládali“ a „vysvětlovali", pusťte si v osm večer Primu Zoom.

A že Stone je levičák? No a co? On je to hlavně setsakra chytrý chlapík a navíc skvělý filmový režisér. Není třeba s ním vždy a ve všem souhlasit, ale je dobré si ho poslechnout. A přemýšlet.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Smejdi-z-CT-nakopat-je-do-padlo-vcera-Kvuli-rozhovoru-s-Putinem-ale-take-kvuli-vousatemu-zabavnemu-programu-492851

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 20. 06. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: PL

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • At´volby dopadnou jak chtějí, s vítězem Babišem- průser a budoucí ještě větší totalita- ocelové město pod vedením p "Trokatela" z filmu Křidýlko nebo stehýnko, vítěz - kterákoliv tradiční polistopadová pětadvacetiletá parlamentní strana taky katastrofa

  reagovatkd2017-06-25 21:03:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Myslím, že nejen NOVA, ale i ČT...(z důvěryhodného zdroje)

  Tak to dopadá, když se lež začne vydávat za oficiální a jedinou pravdu a odhalení a usvědčení lháři jsou hrdiny národa a stoupají jim preference a popularita. Tohle nedopadne dobře!

  reagovatjo jo2017-06-22 08:57:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na nic se dívat nebudu. Rozhodli jsme se pro NATO tedy spojené státy a ty spolu se svými nejbližšími demokratickými spojenci saudskou arábií Tureckem a dalšími spojenci zastaví ruskou agresi. Tak jak to prohlásil šéf NATO

  reagovatLojza2017-06-22 08:37:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Myslím, že nejen NOVA, ale i ČT...(z důvěryhodného zdroje)

  A proč Babiš ta údajná zvěrstva neodhalil, když už čtyři roky je vicepremiérem této vlády a tudíž měl v ruce všechny nástroje? Ono to asi bude jinak. po ovládnutí republiky už nic nebude Anofertu bránit ve vzniku státního útvaru zvaného AgrofertCeská republika a.s. A s koupenou reklamou bych mlčel - mediální mág Soukup, vlastník TV Barandov už několik měsíců každý týden dělá nekampaň rozhovory se Zemanem na své TV. Každý za své peníze dělá co umí.

  reagovatty zvěrstvo2017-06-22 05:52:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Souhlas!!!

  Obřane-ty nejsi občat,ty jsi zmrd!

  reagovatI.L.2017-06-21 21:48:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Myslím, že nejen NOVA, ale i ČT...(z důvěryhodného zdroje)

  Babiš má našlápnuto na premiéra a všichni se bojí, že by odhalil všechna zvěrstva co se děla před ním, tak jako se báli Okamury, před posledními prezidentskými volbami. Dnes dostala česká mediální sekce příslib 200 milionů korun, jako zálohu na zajištění umělé "nenávisti" obyvatel proti ANO.Budete svědky rozsáhlé kampaně proti prezidentu Zemanovi a ANO. Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, který má přislíben velký balík peněz, ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale prostřednictvím "objednané reklamy" jistých holandských společností a českých společností, které mají vždy něco společného.ODS a TOP 09 pokud ztratí moc ovládat zemi a uplatňovat čím dál větší vliv společností PPF Group NV. a CME Media Enterprises B.V. v České republice, budou mít těžký život a nemají jako strany šanci na přežití - celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů. Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob jsou předmětem stálého monitorování. Mimo jiné připravila ODS a TOP 09 český stát od roku 2006 o 880 miliard korun a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého rozsahu. Nejde o sympatie k tomu či onomu, ale o pravdu a vyšší princip mravní.

  reagovatDŮLEŽITÁ INFORMACE !!!2017-06-21 19:54:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?

  Ano, Laco, velice dobře napsáno a voleny naprosto přesné termíny: falešný humanismus a politická korektnost. Člověk se akorát tak „orosil“ ze slov německé europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerové o přesídlování celých vesnic. Problémy se přece musí řešit tam, kde vznikly. Copak v dobách válečných se národy hromadně přesídlovaly? Rozhodně ne, národy se spojily a společně bojovaly, aby si ubránily své domoviny.

  reagovatObčan2017-06-21 19:34:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Souhlas!!!

  Souhlasím, Putinovi fandím, na rozdíl od zasraného Buselu. Ti nám zakážou za chvíli úplně všechno, totáč jak sviňa!

  reagovatObčan2017-06-21 19:26:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ikdyž Laco nepíše přímo k tématu, skvěle napsáno a plně souhlasím. Petře máš pravdu, ale i rusákům dochází, že tak jak se chovali to asi dnes nepůjde. Díval jsem se na Zoom a měl jsem dojem, že Putin si docela fandí. V jednom ale má pravdu, NATO a její spojenci obklíčili Rusko a oni se musí k tomu nějak postavit. Nemyslím si, že by NATO zrovna chtělo s Ruskem do války. Je ovšem fakt, že se mělo NATO po konci studené války zrušit. Myslím si a vidím v Rusku spíše naše ztracené trhy pro naše firmy a tudíž peníze které je potřeba získat zpět. Rusko má čím platit a naše výrobky byly tradiční. V tomto bych viděl spolupráci nám prospěšnou a dlouhodobou i v době ekonomických krizí které zákonitě přijdou a při dnešním rozdávání a slibům vlády a ostatních tak ty peníze budou sakra potřeba.

  reagovatkd2017-06-21 18:13:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Z Ruska nikdy nic dobrého nepřišlo a je naivní si zase začít myslet, že přijde.

  reagovatPetr2017-06-21 15:47:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A hle.

  Nový kult osobnosti. Puťá, puťá, puťpuťpuť.

  reagovatHever2017-06-21 13:46:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?

  Ještě není pozdě. U voleb to můžete rozhodnout.

  reagovatvolič ANO2017-06-21 11:34:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?

  Skvele napsano. Jen mam obavu, ze az se Evropa temito pravidly zacne ridit, bude pozde.

  reagovatCapri2017-06-21 10:38:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?

  Zapomeňte na falešný humanismus a politickou korektnost! Probuďte se! Jde vám o život.! Buďte důslední! Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě zavřete, anebo ho pošlete k nám na Guantanámo. Každého ilegálního imigranta, který nedoloží, že je ve své zemi politicky pronásledován, pošlete rychle zpátky. Každého ilegála, který se jen trochu proviní proti pořádku hostitelské země zavřete do sběrného tábora, a až jich bude na plné letadlo, tak je naložte a vyložte v jejich poušti. Na Sicílii vybudujte velké záchytné tábory a nikoho nepouštějte dál do Evropy. Až je to tam omrzí, oni se ještě rádi vrátí zpátky. Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené osoby. Nemáš pas, ale máš drahý mobil? Tak šup zpátky do Afriky. Nedokážeš do dvou let složit zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít práci? Šup fofrem zpátky. Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o něj pokusil? Marš domů s celou rodinou. Měl si ho lépe vychovat. Nejste ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu? Nelíbí se vám u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně, vytvořte si je, ale u vás doma, třeba v Libyjské poušti. Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet si vaši kulturu, vaše náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale vás doma. Evropa není a nemůže být pro každého.

  reagovatLaco2017-06-21 09:28:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Babišoviny recenzují Olivera Stona

  http://www.lidovky.cz/banality-nepravdy-a-fraze-stoneuv-pompezne-propagovany-svet-podle-putina-je-hlavne-nuda-gbe-/zpravy-svet.aspx?c=A170619_204530_ln_zahranici_ELE

  reagovatOdkazatel2017-06-21 06:37:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Počkejme si se soudy až co uvidíme a uslyšíme. Faktem je, že když se podíváme do nedávné minulosti, Rusko už není to co bylo za Brežněva a spol. a to co se u nás děje za hysterii proti Putinovi mě nepřipadá normální. Po rozpadu SSSR měli určitě víc problémů než my. Jako světovou velmoc je nikdo ve světě už nebral. Tamní nejvyžší bývalí komanči to tam rozkradli snad ještě více než u nás. Normální rusáci léta krmení propagandou o své světové velikosti se logicky museli cítit národnostně pokoření. Mám pocit, že až Putin začal dělat v Rusku pořádky a pomalu obyčejným rusákům začal to ztracené sebevědomí vracet tím, že dnes už Rusko at´se to světu líbí nebo ne vrací na jeho pozice ve světě mezi světové velmoci, kam asi už jen zeměpisnou rozlohou možná bohužel patří at´se mi to líbí nebo ne. Podle mého Rusko je asi jediné, které může zastavit ten bordel na blízkém východě co tam Obama nadělal. A že se rusákům nelíbí, že si v pobaltí NATO buduje základny? No amíkům by se ruské základny na Kubě asi taky nelíbyly. To by jste viděli tu hysterii po celém západě včetně našich patolízalů. No uvidíme ve 20.00h

  reagovatkd2017-06-20 16:47:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  a k tomu dobře někým zaplacená. Prima Zoom byla slušná stanice se slušnými dokumentárními pořady. Pokud sklouzla k placené a řízené propagandě, smůla. A zdejší trollové na tom nic nezmění. Není to žádné hurá. Podobných slavných medailonů o sobě všichni ti korejští Kimové natočili tucty! K čemu to je. Škoda peněz a čau soudruzi.

  reagovatzase jedna parlamentně listová ruská propaganda2017-06-20 14:18:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Soudruzi běžte s Putou Putinem do piče!

  reagovatantikom2017-06-20 13:07:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tetka

  ŠKODA, ŽE TO NEUVIDÍ DIKTÁTORKA MERKLOVÁ. ASI BY SE DIVILA, JAK TEN RUSKÝ ČLOVĚK PUTIN UMÍ PŘEMÝŠLET A MLUVIT, COŽ ONA NEUMÍ !!!!!!!!!!

  reagovatjejda2017-06-20 13:00:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • souhlas s článkem, Prima se mi líbí čím dál víc.

  reagovatKa2017-06-20 10:29:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoSPP spolu s KSČM otevřeli dveře hazardu téměř do celého Přerova.

publikováno 20. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 167

Jak dlouho to trvalo, kolik to dalo úsilí, hazard omezit, vytlačit z hospod a barů, zavřít herny.

Zastupitelstvo

publikováno 20. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 47
Tak ta komedie bude pokračovat dnes od 9 hodin!!!!!! Neuvěřitelné!!!!To bude hodně občanů "sledovat".
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy