SPP spolu s KSČM otevřeli dveře hazardu téměř do celého Přerova.

news img

Jak dlouho to trvalo, kolik to dalo úsilí, hazard omezit, vytlačit z hospod a barů, zavřít herny.

Dnes nebude téměř žádné omezení. Včerejším jednáním jste dali zastupitelé Přerovákům zase po hubě. Hazard nejde zakázat, ale můžeme ho udržet na okraji společnosti, výrazně jej zatlačit do pozadí.


Puchalský, Kohout, Schenk, Nekl, Passinger, Symerský a Tomaníková, další hlasovali pro novou vyhlášku umožňující provozovat hazard téměř v celém Přerově, vyjma centra Přerova. Největší bojovníci proti hazardu pro něj včera zvedli ruku. Puchalský si s svými členy i voliči vytřel zadek. Otevřel dveře (a všichni, kteří hlasovali s ním PRO) Přerovským obchodníkům s hazardem.

Multimilionáři, kteří své peníze získali z výherních automatů, ožebračili spoustu lidí, které dostali na společenské dno. Komunisti, levicová strana zastávající se bezbranných a sociálně slabých, Tomaníková na městě chodí mezi důchodce, vítá občánky a zvedne ruku pro hazard. Nekl poslanec, taktéž, nechápu. To samé Rašťák z ČSSD, také byl pro.

Nebo náměstek Navrátil, jak může být pro hazard náměstek pro školství, sport a kulturu. Ten by měl nejvíc řvát a bojovat proti hazardu, místo toho zepsuje Pospíšilíka, že chce hazard vytlačit na okraj Přerova. Marek Dostál byl proti a Kouba nehlasoval, čehož si cením.

Ještě dovětek, zastupitelé nám tvrdí jak bojují proti ubytovnám, ale kolik je lidí na ubytovnách i díky hazardu, kteří prohráli svůj majetek v hernách a v kasinech, nebo z kolika z nich jsou bezdomovci, potom p. Kohout nahání preventivy kriminality. Kolik ženských doma brečí a neví si rady, když jejich chlap prohraje majetek a úspory nebo výplaty v herně. Nabere si půjčky. Běžte se podívat do škol jak ty děcka žijí. Pro pár korun do obecní pokladny. Jak to včera řekl Tužín, ty potom rozházíme.

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 20. 06. 2017       Kategorie: Vaše články   Autor: XXL

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Pro pana Kohouta a další zastánce hazardu

  V republice je přes 30 obcí, kde je úplně zakázaný hazard. V mnoha několik let. Se divím, že to tyto obce ustály, když je nulová tolerance hazardu prý nezákonná. Ale když ony peníze nesmrdí. Dokonce ani panu rytíři přerovské politiky.

  reagovatKarel Strnad2017-06-29 20:04:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  vy víte úplný hovno, vystupují kriticky na zastupitelstvu, vy jenom kydáte a kecáte

  reagovattakže2017-06-29 18:17:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  komunisti chtěli být se všemi za dobře, a proto podpořili hazard...Velmi vtipné. Doufám, že si to voliči dobře zapamatují.

  reagovatTakže2017-06-29 17:34:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • k tomu co píšete není co dodat, je to k pousmání.

  reagovatpro: RE:2017-06-29 17:27:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  znám Tomaníkovou 40 let, je nepodplatitelná a má vždy dobré vztahy se všemi lidmi tudíš i se zastupiteli, protože má ráda lidi. Vím dobře, že je v dobrém vztahu s Pospíšilem i Pospíšilíkem, viděl jsem ji v Předmostí a je to dobře, než se hádat, vysvětlit si rozpory. Znáš přísloví člověk s člověkem a prase se sviní.

  reagovatpro ccc2017-06-29 13:30:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kuzmo zapomněl jsi na komunisty, chtějí být za každou cenu líbiví, hrají to na všechny strany. Také se dostali do područí koalice. Tomaníková má s Vránou dobré vztahy, podle mně komunikuje i s Měřínským, jinak by vyhlášku o hazardu 4:1 nepodpořili. Akorát by mě zajímalo, za co se zpronevěřili svému přesvědčení. Jestli to stálo za to.

  reagovatccc2017-06-29 08:54:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Kohoute, vy jste demagog zralý už na psychiatrii, vy dokonce těm lžím i věříte. Nemáte žádnou sebereflexi, zpětná vazba od voličů vám nic neříká, jste sebestředný narcis. Vaše působení myslím tím SPPANO se očividně projevuje v reálné politice. Přemek Dvorský je posraný až za ušima, bojí se o ředitelské křeslo, tak na zastupitelstvu ani nehlesne. Takový politik by se měl vzdát mandátu, protože jej není schopen s plnou odpovědností vykonávat. To samé je MUDr. Chromec. Tam je jeho vlezdoprdelizmus do očí bijící. Za křeslo ve VAKu a kamarádství s primátorem prodá i vlastní matku, na jednom z posledních zastupitelstev strčil Puchalskému ,,hlavu do zadku až po ramena,,. Co by člověk pro pár grošů neudělal. Strach o příští místa na kandidátkách členů ANO jim nedovolují se svobodně vyjadřovat. Vy tu plivete na Prosperitu - Zemanovce, ale s ODS jsou jedni z mála, kteří se ještě nebojí. Toho si cením. Nepodlehli vašemu nátlaku, tak jako ostatní, systém cukr-bič na ně naštěstí nefunguje. Držím jim palce. Věřím, že v příštích volbách uspějí, na rozdíl od vás.

  reagovatKuzma2017-06-29 08:50:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Ka

  a zvrácená, protože všichni víme a pamatujeme si, jak fanaticky v klubu Tepla učitelky z předmostské Mateřidoušky obviňovaly bývalou koalici a lží argumentovaly tak, že se jejich kolegyně z školy J.A. Komenského nestačily divit. Tak tam, v klubu Tepla, už tyto fanatičky - nejen paní Vintrová, ale i paní Lužová, Kretková a další - tak ty měly důkladné politické krytí ze strany SpP. A právní krytí ze strany paní Neulsové. Výsledek tohoto krytí? Učitelky skončily na kandidátkách do voleb a Neuls v radě města. Takže pane Kohoute - mlčím, pokud mě fakta z historie usvědčují z klamstva. A že to následně hrubě odnášela paní ředitelka sloučené školy? To pane Kohoute právě svědčí o vaší pomstychtivosti a nenávisti. Ty kecy o tom, že inspekce chodí všude a běžně - děláte si z lidí blázny. Tam bylo tehdy udání, a to je vaše (SpP) dlouholetá metoda politického (třídního) boje. Jen zmar, lež a nenávist provázejí nešťastníky ze Společně pro Přerov!

  reagovatzase fabulace pana Kohouta2017-06-29 06:09:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No vida, kam jsme se od "trval jsem na prošetření. Nic víc se nedělo" dostali.

  reagovath.a.2017-06-28 23:40:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • miláček Áda

  Přepadli mě u nám.Svobody černí zmrdi-tak mi došla trpělivost a

  reagovatdělník2017-06-28 23:32:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ka

  To politické krytí ji zajišťoval a zajišťuje hlavně Radek Pospíšilík. Nic víc za tím nehledejte, ředitelka předmostí se prostě nekontroluje, protože je to automaticky msta SpP. Ostatní ředitelé to prostě berou jinak. Vědí, že stížnosti se šetří......Polické útoky paní ředitelky jsou zaznamenané v tisku, ty by si nikdy normální ředitel školy na vlastního zřizovatele netroufl. Vím jak probíhala jednání o školství po volbách. To mi stačilo. To byl střet zájmu jako blázen, pokud si vlastní post ředitelky jistila na koaličních jednáních samotná ředitelka za zemanovce......taková malá přerovská schizofrenie. Tak to bylo. Vaši nekritičnost směrem k ředitelce jsem již párkrát zachytil, tedy Vás nechám u silných osobností a nekritickém obdivu.........anonyme.

  reagovatJiří Kohout2017-06-28 22:04:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Kohoute, odvolání ředitelky v Předmostí byla úlitba pro vaše voliče - fanatické stěžovatelky a prudičky. Pospíšilová, byla iniciátorka ještě za Lajtocha, aby se zrušila Mateřídouška. Paní Vintrová dělá peklo zase na jiné městské školce, kde ji přijali prý na popud vedení města, kvůli ní odchází ředitelka školky. To samé dělala v Předmostí. Vytváření smyšlených pochybení. Všichni očekávali, že to ředitelka psychicky nevydrží a sama to vzdá, nečekali, že je to silná osoba, která má navíc velkou podporu zaměstnanců školy a rodičů. Nakonec se ukázalo, že to peklo dělá několik rodinných příslušníků napojených na SPP. Akorát je škoda, že se nevrtlo do účetnictví bývalé Mateřídoušky, všichni bychom se divili jaké tam byli platy a odměny, pracovní úvazky odporující zákonu. Jak to že to Pospíšilová vedoucí odboru neví, jaké tam byly kontroly z magistrátu, Pospíšilová dělala, že nevidí. Svou roli tam sehrála paní Neulzová, manžela radního a zastupitele Rudolfa Neulze. Ta to pěkně přikryla.

  reagovatKa2017-06-28 19:40:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Tak to nepovedené. To nějak zvládneme. Dobrou noc.

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 23:33:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Vzdávám se. Protiútok na SpP ... A co s tím má spravedlnost? To nepoberu, nezlobte se.

  reagovatmám pamět, ale k ničemu mi není2017-06-27 23:28:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Desítky kontrol na spoustě škol. V normálu s respektem ke zřizovateli. Předností ihned ryclý protiútok na SpP za podpory mnoha politických subjektů. Podle Vas normální stav? Jak se říká strach má velké oči. Operace Zatloukala ve školské řadě a Radka Pospíšilová v jeho školské spolku byly nepřehlédnutelné. Spravedlnost, na co. Máme přeci politicky kryté persony a zkuste na ně poslat nějakou kontrolu. To uvidíte...... :) Dnes už se směji. Jinak nic.

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 23:05:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Jasně, pochopitelně. Kryju svoje jméno.

  reagovatmám paměť2017-06-27 22:58:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Už tomu rozumím dokonale. Přece jen jsem se nepřeslechl. Bez respektu ke zřizovateli - to byla ta slova, která jste i tehdy použil. Měla odstoupit, respekt ke zřizovateli je důležitá věc. Ale zase mi není jasné Vaše dnešní prohlášení, že Vám šlo jen o prošetření stížnosti. Zda-li si dobře vzpomínám, ve stížnosti o politickou příslušnost ředitelčinu, jakož ani členství ve výboru pro školství, ani vazby na ČSSD, a že v tom jelo i KDU a Zemanovci, jakož ani o respekt ke zřizovateli, nešlo. No aspoň po letech konečně víme, o co tam vlastně ve skutečnosti šlo.

  reagovatmám paměť2017-06-27 22:55:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Každý anonym něco kryje. . To tak prostě je......

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 22:37:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Na každou školu chodí inspekce, pokud na ni chodí stížnosti nebo tam jsou problémy. Jediná škola v předností měla zástupce v orgánech města a aktivně spolupracovala s politickými stranami v opozici na petici včetně velmi hojném zásobování tohoto média anonymním vstupy. Tvrdými dehonestacnimi vstupy. Kdo by to a politické školy řekl, že. Petice je jen takovou tečkou za tím jak se drží politicky ředitelka ve funkci. Vazba ředitelky na ČSSD na kraj a na místní zemanovce byla veřejným tajemstvím. KDU v tom jelo také. Ostatně pan Dostal za ní své doby silné Lobo al. Za zemanovce je reditelka ve výboru pro školství. A účastnila se koaličních jednání. Celé to bylo velmi přepjate a bez respektu ke zřizovateli.......nakonec jsem konstatoval, že pokud zaměstnanci školy mají tak rádi ředitelku, ze za ní uvědomele lobuji na zastupitelstvu ať jim řediteluje. Dnes už asi nebudou tak jisti jako tehdy....... Alespoň pár jsem jich potkal a už vystřízlivěli. Bohužel, tak to tu chodí.......

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 22:31:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Děkuji za vysvětlení, pane Kohoute. A omlouvám se, asi jsem si Váš proslov v této věci špatně zapamatoval, měl jsem za to, že jste byl na straně stěžovatelek. Ale Vám to bylo jedno, šlo Vám jen prošetření. Tož ještě jednou díky za upřesnění. Sice trošku nechápu, proč mluvíte o politickém krytí, měl jsem za to, že inspekce a FÚ, které jste na školu poslali, jsou nezávislé instituce. Taky nemusím rozumnět všemu a nemám všechny informace, co máte Vy, no a co je nejdůležitější, jsem hloupý, nelustrovtelný anonym. A zbabělý.

  reagovatmám paměť2017-06-27 19:56:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Kam jsem ji dohnal? Ta má politické krytí a politickou buňku přímo na škole. Tak ústála stížnosti lidi kolem mateřídoušky. Jinak je mi jedno kdo tam šéfuje......trval jsem na prošetření. Nic víc se nedělo. Nejsou li zákonné důvody pro propuštění, tak na škole bude ředitelovat dal a to se i deje

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 19:29:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • JJ, to je samozřejmě v souladu se zákonem, posílat na toho s jiným názorem kontrolu za kontrolou. Tak nebuďte zbabělí a podepište se, ať si vás možou pořádně proklepnout, keho lajkujete, kdo za váma stojí a co tím sleduje. Sami taky férově oznámí, že vás na třídní schůzce nahrávají.

  reagovatnebuďte už zabělí2017-06-27 19:02:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Já si jasně vzpomínám, kam až jste tím svým nic dohnal obyčejnou občanku - ředitelku školy v Předmostí. A jak jste to na zastupitelstvu zdůvodňoval.

  reagovatmám paměť2017-06-27 18:40:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • carlosi

  To samé mi lidé říkali i v minulosti za minulé koalice, ale pravda to byla jen na půl. Já Vám nic udělat nemohu. Je to naprostá hloupost a přeceňování toho co politik může a co ne. Pokud se chovám slušně, v rámci zákona a předpisů nemohu normálním občanům vůbec nic. Pouze rozhoduji o tom, na co budou přiděleny peníze a co se bude realizovat a ve městě stavět. Nemám v ruce jediný nástroj, pomocí které bych se mohl komukoli mstít..... A že bych konal mimo zákon či předpis, tak to nekonám.......tedy tyhle zbabělé výkřiky já se bojím, beru hodně s nadhledem. Ani mě bývalá koalice nemohla nic, byl jsem normální politicky angažovaný občan a vyjadřoval jsem se k ožehavým tématům. Ne k blbostem. tedy zbabělost neuznávám. Promiňte.

  reagovatJiří Kohout2017-06-27 18:22:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro kripla pod nickem Mahel

  Nick Mahel jsem jako první a jediný na tomto webu použil já a proto vím jak vznikl. Kriple, kdo tedy je nebo byl Mahel ? Přeji tomu kdo nepoužil nick Mahel jako první, aby dostal rakovinu a rychle na ni zdechnul.

  reagovat........2017-06-27 16:08:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:... anonyme

  Milý pane Kohoute, to je právě ten velký rozdíl mezi nynější vládnoucí garniturou a tou minulou. Dříve se člověk mohl klidně podepsat pod svůj příspěvek, ale dnes, pokud by to udělal a vám se to nelíbilo, musel by se přinejmenším odstěhovat, protože by tu byl odepsaný. Pomstichtivost dnešního vedení města nezná mezí.

  reagovatcarlos2017-06-27 14:09:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:vypadá to že

  že se tady mnohdy píše pod ukradenými nicky. Jednou za čas se postižený ozve, ale to je tak všechno. Spousta kritických, ale slušných diskutujících se během posledních pár let z tohoto prostoru stáhla. Pokud by ale poměrně otevřené diskuse ve zdejších novinách jen setinou přispěly k očekávanému pádu nešťastné zlodějské koalice SPPANO příští rok ve volbách, tak je třeba pánům Haluzovi a Říhoškovi připnout metál. Tak šílenou radnici ještě Přerov ve své historii neměl a horší už to určitě nemůže být.

  reagovatje normální2017-06-27 07:24:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vypadá to že

  pan Mahel je pan - ?

  reagovatno jo2017-06-26 23:23:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kdo je tedy pravý Mahel ?

  reagovatVyjebal2017-06-26 20:30:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ty zkurvená zamindrákovaná mnohotečko. Mahel je můj nick a takoví vyblití ubožáčci co si neumí zalozit vlastní nick táhněte do prdele. Ty netušíš kdo to byl Mahel!! Nemáš ani tušení ty komunistická kreaturo!!!

  reagovatMahel2017-06-26 16:49:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro kripla pod nickem Mahel

  Člověk, který není schopný si vymyslet ani svůj nick je chudák. Člověk, který se schovává za nick někoho jiného je kripl. Takový chudák a kripl bude někoho označovat za gaunera ? Nick Mahel jsem používal před komunálními volbami a pak jsem se odmlčel, protože psát cokoli na tento plátek nemá smysl, Je to žumpa. Kripl co krade nicky je toho důkazem.

  reagovat........2017-06-26 12:11:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Podle mého je právně vadné, že přerovská vyhláška povoluje provozování sázkových her a loterií pouze v kasinech, k tomu není zákonem zmocněna. Ze zákona smí obec provozování omezit místně a časově, nikoli vybírat formu.

  reagovatjjt2017-06-25 08:35:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To přece ví každý radní i zastupitel s primátorem v čele,

  že peníze nesmrdí ;-)

  reagovatFree2017-06-24 20:57:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jen se úředníku z toho gauner neposer a přestaň tomu udavači lézt do prdele asi se bojíš o své místečko

  reagovatMahel2017-06-24 14:06:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • volové - Běžte již všichni do pxxxxx.

  a co vám zase vadi, tak šup sem s tim. Pomožte raději Victorii Přerov do 1 ligy !

  reagovathele2017-06-24 13:43:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zácha na Mírov

  reagovatVasil2017-06-24 13:15:46

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Není to náhodou ten sám Puchalský, co se na nás před volbami šklebil v rytířské zbroji ve výkladu na Kratochvílově ulici? Neměl ten jeho rytířský oblek symbolizovat ty nejčistší chlapské postoje? Nějak mu ta jeho zbroj zrezavěla, hochovi. Takhle může skončit každé fanfaronství. A že se onen rytíř Puchalský již za ty dlouhé roky jeho komunální kariery městu a jeho občanům jooo hodně naškodil. No nic, jak jemu, tak celé té slavné, nyní již prokazatelně zkorumpované tlupě Společně pro Přerov, silně zvoní hrana a latinské citáty a chabé nesrozumitelné blekotání v NAŠICH Přerovských listech ho nezachrání! Jen mě mrzí, že hloupostí slepých občanů se stejného negativního vysvědčení zřejmě nedostane i přerovským zástupcům hnutí ANO, kteří se na oné hluboké devastaci přerovského klimatu výrazně podepsali, když umožnili SpP výtah k moci a sami se přičiněním svých neschopných, nebo spíše všehoschopných náměstků postarali o opakující se proud špatností ( dokořán otevřené dveře hazardu nevyjímaje) Bída bída bída SPPANO. Nestyďte se, to stejně neumíte a zmizte z Přerova. Chceme tady opět normálně dýchat, radniční lumpové!

  reagovatha ha2017-06-24 08:44:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je to smutné,ale úředník to popsal přesně. Vyhláška je z dílny Měrinského za podpory Puchalského. Předlohu vyhlášky odhlasovala rada města E předložila do MZ. Měřinský před několika měsíci po dohodě s Forbesem prosadil na území města casina a když se vidělo jak jednoduše to prošlo pustil se do přípravy vyhlášky která vše posunula zpět. To je neuvěřitelné a to vše za podpory primátora. To muselo být drahé.....

  reagovatZ úřadu2017-06-24 07:05:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  se na zastupitelstvo, primátor napomíná, že nejsou disciplinovaní někteří zastupitele a on sám vyvolá Tomaníkovou a nenechá ji mluvit, při tom kecá sám až se on vykecá tak dá slovo ji. Káže vodu a on sám pije víno

  reagovatpodívej2017-06-24 05:29:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Dobry a presny postreh. Minule vedeni byli taky hosi co chteli pracy ale chovali se aspon trochu slusne. Tito arogantni hlupaci bez spolecenskych zabran je opravdu spodek. Ono totiz opravdu do politiky lezou lidi, kteri se jinde neumeli uplatnit a nebo ti starsi z nenaplnenych ambic. Od techto lidi nezadam nic jineho nez slusne chovani a nadhled. Ale to je furt v kolecku. Ukrivdeny a zakomplexovany hnup se nezmeni. Chce se vyrovnat uspesnym ale zase jen zustane poskokem.

  reagovatPani ach2017-06-23 22:26:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • no, tak to by se jen potvrdilo , co jsem psala v prvním příspěvku. A sice, že takovou aktivitu, jakou předváděl Měřínský v souvislosti s novou vyhláškou, nepamatuji. Naprosto nevídané. A to až tak, že mě to spíše přišlo jako lobbing. Čechovka? Velké kasino? Nezařazení této ulice do centra? Co na nás ještě vypadne za kostlivce, kde se objeví další skvělé kasino? Na Měřínského budeme hodně vzpomínat. Nic dobrého pro město nepřinesl, jen škodí. Bohužel - nezvratně. Čert nám byl této koalice dlužen.

  reagovatach2017-06-23 21:57:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je dobre upozorneni

  Nejhorsimi lidmi ve vedeni mesta je lhar Merinsky, ktery nic neumel, v zivote se neuplatnil, az politika a mekkost Vrany ho dostaly na tuto pozici. Dalsi kdo se tam diky slabosti Vrany dostal je prolhany komunisticky Judr a ti dva v sobe nasli zalibeni ve svem zpusobu jednani a komunikace. Arogantni darebaci, co jim sekunduji blbci, co tam lezli pro prachy a uplatneni. Kohout jen zklamane sekunduje, protoze jeho ego, smerovalo o hodne vyse. Proto tento zpusob komunikace aby vsechny presvedcil, jen on a nikdo nez on je to spravnou volbou pro Prerov. Ja ja ja a pak tri kopky hnoja a pak vsichni ostatni, to je v jeho hlave....

  reagovatANO2017-06-23 20:50:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • K útokům na pana Kohouta pouze tolik,že ten rozhodně nebyl otcem myšlenky a rozhodně to není jeho dílo. Nehájím ho. Mám k němu výhrady,ale v tomto případě útočíte na špatný terč.

  reagovatÚředník2017-06-23 20:30:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Je potřeba uvést zkutečnosti na pravou míru a potom dělat závěry. Nejsou to zastupitelé města,kteří zadali přípravu otevření dveří hazardu. Příslušná vyhláška k hazardu byla schválena radou města čili našimi vyvolenými koaličními zastupiteli na návrh pana náměstka Měřinského se silnou podporou pana primátora. Ten byl predkladatelem návrhu změny vyhlášky hazardu MZ. Tzn,že návrh vyhlášky byl důsledně a několik měsíců v režimu přípravy v rukou Měřínského a primátora a ti zadali příslušným odboru m magistrátu připravit důvodovou zprávu a zpracování materiálu pro jednání MZ. Mohu Vás ujistit,že opoziční zastupitelé,ale i koaliční,kteří nejsou členy MR pár dnů před konáním MZ nevěděli co se tu několik měsíců peklo.

  reagovatÚředník2017-06-23 20:26:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A dovětek

  To co popisujete je naprosto v pořádku a jen to potvrzuje, to co tu celou dobu tvrdím. Že to stále nespíná neumím vyřešit.....

  reagovatJiří Kohout2017-06-23 19:29:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pro To je jedno

  Ale ale, takže podle Vás mastrubuji a Vy ne......dobře názor jako názor. Kdo to tvrdí nevíme. Proč tvrdíte, že jsem na misích tankoval palivo, když jsem na žádných misích nebyl také nevíme. Koneckonců nemám problém, ať ti kdo mě pomlouvají, a opakuje se to, ať anonymně vylezou a řeknou mi to face to face. Nemám problém zprostředkovat reference na moji osobu piloty se kterými jsem jako palubní technik létal. Byli to namátkou - Petr Havala, Vladimír Adamov, Miroslav Nejezchleba, Jan Ambróš, Zdeněk Mede, Aleš Kadaník, Michal Kocourek.....a další. Někteří ještě žijí v Přerově, zeptejte se, nemám se za co stydět. S těmito jmény jsem strávil cirka 10 let v SARu a stovky hodin ve vzduchu. Přesto by mě zajímalo, kdo má zájem opakovaně anonymně pomlouvat. Je to hnus, ale pravda i takové charaktery mezi námi byly......

  reagovatJiří Kohout2017-06-23 19:27:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • je, že ze zákazu vypadla Čechova ulice. Jaký je skutečný důvod? Proč nemohla zůstat regulace tam, kde už byla podle minulé vyhlášky...? Čechova je centrum města, zvlášť po otevření Galerie.

  reagovatZajímavé2017-06-23 16:51:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  tebe nic netrápí, protože tvoje nemoc - která se jmenuje " já, jenom já a zase JÁ " už postoupila do nezvladatelného stádia a neslyšíš nic jiného než sebe a své pravdy. To je opravdu neskutečné pozorovat tvoje názory a chování. Už mě zas přešla chut číst tady názory lidí....

  reagovatjo jo Kohoute2017-06-23 16:20:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  to rušit, ten kdo hraje bude hrát dál, ať je to kdekoliv a tak alespoň město má 34 - 40 mil. a opraví školky, chodníky, nebo si přidá na platech

  reagovatproč2017-06-23 16:12:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hlasování

  Tak vážení a milí a hlavně ty Jirko Kohoute. Už tu přestaň duševně masturbovat protože by jsi potřeboval psychologa. Pro všechny vám chci tady napsat jak hlasovali 3 členové SPP k vyhlášce o hazardu. Horký, Netopilová a Kohout. Tak to vezmeme popořadě. Na 71. schůzi rady z 8.6. v bodě 4.3. o Vyhlášce o hazardu se Horký, Netopilová i Kohout zdrželi. Lze to najít stažením souboru se zápisem s této rady. Pojďme dál. Na 29.zastupitelstvu ze dne 19.6. se v bodě 4.3. Vyhláška o hazardu objevilo toto hlasování. Horký - nehlasoval Netopilka - proti KOHOUT - PRO. A teď raději nemluv Jirko. Jestli je to jako s tím tvým lítáním ve vrtulníku na který určitě nemáš řidičák a můžeš být rád že někteří tví spolupracovníci raději mlčí, protože kdyby měli mluvit o tom co jsi předváděl v armádě, tak by jsi chodil kanálama. Takže jestli je to jak s tvým působením na misích, kdy jsi jen tankoval vrtulníky na základně, tak je to s tebou i ve tvém mizerném životě. ty IT specialisto. Pak to vyústí v tvé lhaní i zde doprovázené tvým hlasováním jednou tak a podruhé jinak,

  reagovatTo je jedno2017-06-23 16:11:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Já jsem nic nerozšiřoval. Ať už to bylo divadlo nebo ne, mohl byste mi laskavě sdělit, jak donutit ostatní zastupitele, aby opět zvedli ruku pro celoplošný zákaz? Kulovnice, kulomet, nůž, pěsti........? Za SpP tam bylo 5 hlasů a jenom my můžeme za to, že hazard se vrátil?Agresivní výpady anonymních tykačů, krytých anonymitou a jejich myšlením je svět sám pro sebe. Nijak mě neoslovuje a netrápí.

  reagovatJiří Kohout2017-06-23 15:42:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak Kohoute ještě 5x, než to dojde i tobě: minulá koalice celoplošný zákaz odhlasovala v roce 214 a vy jste ho v roce 2016 shodili. Teď už jste pouze rozšířili lokaci, kde bude hazard povolen Když jste chtěli opět plošný zákaz prosadit (podle mne jen divadlo pro občany), neměli jste ho v roce 2016 rušit.

  reagovattak ještě jednou, Kohoute2017-06-23 13:40:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Kryštofe, vidím, že Vy se za tu ostudu, se kterou už tři roky držíte město v šachu, nestydíte ale vůbec. Spíše se ptejte, kdo za ty vaše skandály - a ne jednotkové, ale jdoucí do desítek - bude za rok volit vás? To je pro mne po tom všem, co už o vaší vládě víme, velká záhada.

  reagovatno jo2017-06-23 12:32:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Vy bojovníci proti spp a Přerovu ignorujete vše, co vám nevoní a nebo to obrátíte naruby, jen aby to uškodilo těm, kteří vyhráli volby. Styďte se, kdo, myslíte, že vás bude volit?

  reagovatKryštof2017-06-23 12:24:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To jak u blbých

  hlasuji pro celoplošný zákaz a pokud neprojde, pak pro jakoukoli regulaci. To opravdu musím napsat 5x než to dojde i tomu poslednímu "intelektuálovi"? A jinak chápu, za vše může SpP.....:) To je přeci jasné a objektivní stanovisko občana, který se nebojí přiznat ke své identitě.......

  reagovatJiří Kohout2017-06-23 11:32:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ach

  Když stejný argument o tom, že zakázáním hazardu hazard nezmizí, kdysi dávno konstatovala bývalá koalice, tak se na ni snesla sprška nenávistných komentářů z řad Společně pro Přerov a novinářům se poskytovala intervium, jak jsou tehdejší radní nasáklí korupcí z hazardu. A teď? Puchalský naráz obrátil a hazard ve městě schvaluje a jeho nohsledi, aby to navenek nevypadalo tak otřesně, se zdrží hlasování. Proč pan Kohout a jiní bývalí bojovníci proti hazardu nehlasovali nyní jasně proti? Jste nedůvěryhodní lumpové SPPANO a to vám nikdo neodpáře. A přicmrdování páně Nedělků na tom nic nezmění. Nakonec - pan Nedělka již dostal výzvu, ať se odkope, přijde na zastupitelstvo a začne nešvary kritizovat a po vstupu do politiky napravovat veřejně.To by jemu i městu nesmírně prospělo a více takových :-)

  reagovatto je úděsná manipulace2017-06-23 09:05:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ještě chtějí udělat casino místo rest.Na špici u autobusáku.To jsou čuráci.

  reagovat2017-06-23 08:07:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A pokud jde o p. Tužína, ten mluví pořád dokola to samé a nejvíc je to sebechvála. nemluví už o tom, že se s nikým nedomluví a nikdo se s ním nechce spolupracovat.

  reagovatTomski2017-06-23 07:47:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Paní Netopilová dala protinávrh - nepovolit žádný hazard v Přerově. Pro hlasovalo třináct zastupitelů! Z toho většina z SpP! Takže opět fabulujete, lžete, snažíte se šířit dezinformace, které vám vyhovují. Jste k politování.

  reagovatTomski2017-06-23 07:44:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takže Tužín, když trvá na dodržování předvolebních slibů, se chová destruktivně. Tak jste nám to vysvětlit, Kohoute. Chápeme a podle toho se u voleb zachováme.

  reagovatopravdu paráda2017-06-23 07:29:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ach

  Napřed tolik keců a napadání a nakonec že prý ambice, kompromisy... Tak to řekněte na plnou hubu, že politici si vždycky budou dělat co chtějí oni a že voliči jsou jen svoloč dobrá jen na vhození lístku do volební kysny.

  reagovatno vidíte2017-06-23 05:03:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:že by jste byli s otcem vzorem?

  Klídek šéfe

  reagovatLausch2017-06-23 04:33:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ach

  Nepatřím k extrémistům, kteří si myslí, že zakázáním hazardu hazard zmizí. Nezmizí, jen nabude jiných forem a podob. V tomto případu pouze držím kontinuitu hlasování SpP. Umím i pochopit primátora. Udržet koalici životaschopnou a minimalizovat rozkladné tendence je mnohem těžší než jen vykřikovat svoji jedinou pravdu. Pan Tužín by asi svými nesmiřitelnými válkami o pravdu rozložil každé společenství a kolice politických stran je o obrovských kompromisech. Zjevně jde o jeden z kompromisů. Anonymně kritizovat je snadné....až moc. Pravda je, že každý zastupitel hlasuje sám za sebe a je jeho odpovědnost, zda respektuje volební program nebo dá přednost koaliční spolupráci....vše má svoji hodnotu, vše se dá zneužít. Jakýkoli počin.......pro mě platí, že nic není černé nebo bílé a jednoduché recepty na to množství osobností a osobních ambicí, které v zastupitelstvu jsou, neexistují. To tvrdí leda blázen.......

  reagovatJiří Kohout2017-06-23 00:11:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • je to 23. ZM 2016. Za SpP hlasoval pro jen primátor ( jak píše p. Kohout). Narazila jsem na vyjádření p. Tužína k hazardu - kdy na závěr vzpomněl vyjádření p. Puchalského: volební program jsou kecy pro voliče, důležitá je reálná politika. Tak tady máme reálnou politiku - komentoval p. Tužín. Tož tak to máme. Jinak - p. Kohout , p. Netopilová, Dvorský, Chromec se zdrželi. Proti: p. Horký,Dostal, Lapáček, Tužín,Jandová, Matonová. Nehlasovali: Dostál, Kouba, Zácha, Šlechta, Schenk. Ostatní pro - 20.

  reagovatach2017-06-22 23:51:16

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme, změna nicku?

  Změna zákona, předkladatel tvrdí, že vyhlášku dává do souladu s legislativou. Mění se jen vymezení území, nic víc se neděje.....oč jde? Prolomení zákazu se odehrálo před půlrokem nebo rokem, teď to nehodlám hledat.....

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 23:03:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme, změna nicku?

  To tehdy zkušení politici z SpP nevěděli, že budou žaloby? Trapné...

  reagovatAnonym2017-06-22 22:28:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme, změna nicku?

  Nick v tomto vlákně neměním, psal jsem poprvé. Takže v Přerově žádná žaloba nebyla? Tak proč tolik strachu ze žalob, proč kvůli tomu změna něčeho, za co se fest bojovalo, co SpP tehdy přijalo s povděkem, chválilo předkladatele, že nemuseli předkládat návrh sami... Takže se kalhoty stáhly, i když brod byl v dalekém nedohlednu.

  reagovatAnonym2017-06-22 22:27:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Technická

  Je fakt k smíchu, jak politici mají plnou hubu boje proti hazardu, ale když dojde na lámání chleba, tak nic nejde... Proč asi? Jen tu nepište o zákonech. Ty mohou politici změnit mrknutím oka.

  reagovatTechnická2017-06-22 22:24:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme, změna nicku?

  Kde píši o žalobě v Přerově? Něco mi uniklo?

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 22:18:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonymní lhaní.....tak to je

  Pokud si pamatuji, tak původně byl zákaz hazardu bez výjimek. Viz také http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/prerov-zakazal-herny-a-vyherni-automaty-v-celem-meste-20140429.html. Od 1. ledna 2016. SpP chtěla rok 2015. Dokonce pan nynější primátor k tomu měl komentář, že konečně... No a nyní je vše jinak. Ještě se tedy zeptám: kolik že bylo těch žalob proti vyhlášce po jejím schválení? Ale jistě, jsem sprostý prolhaný anonym, takže pane Kohoute, ostře mi napište, jak že jsem v žoldu opozice...

  reagovatAnonym2017-06-22 22:16:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, Kohoute

  Vladimír Puchalský je podle Vás celé SpP? Aha, takže ostatní to mají marné......a vidíte, to mě nenapadlo......:) Jak prosté.

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 22:15:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tak tu volové stále jen plácáte a plácáte a plácáte

  ještě tedy jednou a zjednodušeně hlasujte : 1) ZAKAZAT VSECHNY HERNY V PREROVE.......uvedte sve plne jmeno 2) CHCI POVOLIT HERNY KDEKOLIV V PREROVE.....uvedte sve plne jmeno

  reagovata2017-06-22 22:00:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • No vida, Kohoute. A už nám to pěkně leze na povrch. Takže jak jste napsal: K PROLOMENÍ HAZARDU HLASOVAL POUZE PUCHALSKÝ. Takže hazard jste prolomili už v roce 2016 a teď už jste tu vyhlášku pouze rozšířili o další lokality. Od roku 2014 až do prolomení byl hazard vyhláškou plně zakázán na celém území města.

  reagovatKohoute, Kohoute2017-06-22 21:44:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ne můj, ale pouze váš pohled je správný, pane Nedělko. Nikdy vám zde při psaní nevadily sprosté urážky, ale náhle jste dotčený, že Kohout není oslovován PANE. Dost zvláštní. Já so od žádných mindráků ulevovat nemusím, ale nechápu váš důvod zde veřejně vystupovat a takto ze sebe dělat hlupáka. Urážky na jiné občany zde zveřejňované vám nevadí, ale Kohouta zde obhajujete, že není oslovován PANE a na základě něčeho, co nikdo nikdy neviděl a to navíc nemá žádnou souvislost s Přerovem. Viděl jste ten judikát z Hranic? Čeho přesně se týkal? Jak zněla výroková část rozsudku? Nevíte. Něco, co jste nikdy neviděl je podle vás důvodem ke zrušení něčeho jiného, co zde zcela evidentně fungovalo. Ale pardon, vy tomu rozumíte nejvíc. Já jsem jenom hloupý anonym.

  reagovattak to je2017-06-22 21:41:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonymní lhaní.....tak to je

  Pro prolomení hazardu hlasoval s ANO za SpP pouze Vladimír Puchalský. SpP se buď zdržela nebo byla proti. Jinak jeden z kompromisních návrhů za SpP v minulosti byl ten, aby se vyčlenilo jedno místo, kde by se herny soustředili. Tak to je.....

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 21:39:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak to je

  ....jsi úplně mimo...o panu Haluzovi jsem nenapsal ani čárku, a o panu Kohoutovi, jsem nespojil nic s nějakou judikací. Podstata myšlenky je to...." na základě zkušenosti v jiných případech...má smysl celoplošný zákaz...když zákon je daný?" A není požadavek a podpora celoplošného zákazu...populismus? Takže si tady hoň ego....a bojuj. Pro mne je to ztršta času. Diskuse nemožná..nepochopena...

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 21:33:10

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • S Hranicemi to není můj výmysl...prostě jsem uvedl příklad, jak by to mohlo dopadnout i zde. Zrovna tam v tom figuroval Bonver. A nyní si změn přezdívku a opět si ulev od mindráků. Nestojís o diskusi..pouze tvůj pohled je správný. Ztráta času vůbec reagovat. Kandiduj a ukaž se, jak se to dělá....ale ma to háček. Nelze to anonymně. A v tom si odstřelenej

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 21:27:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pane Nedělko, pokusím se tedy pochopit vlákno, pomozte mi s tím odpovězením na následující dotazy: vadí vám, když tu Haluza někoho oslovuje oranžovým podsvinčetem? ANO nebo NE? Viděl jste, že by Kohout nebo někdo z koalice předložil judikát, že nějaký soud někde shodil vyhlášku o zákazu hazardu? ANO nebo NE?

  reagovattak to je2017-06-22 21:22:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • bylo myšleno

  na příspěvek pana Lausche...

  reagovat,,,2017-06-22 21:16:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:že by jste byli s otcem vzorem?

  To nemůžete myslet vážně!!!!!!!! Je li zájem, klidně se o vás rozepíši!!!!

  reagovat,,,2017-06-22 21:14:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • S nikým si nenotuju

  Asi máte anonyme, problém s chápáním vlákna textu. Mé myšlenky jsou snad jasně vystizeny. Opět překrucujete. Že nejsem fanouškem koalice, neznamená, že s radním nemohu vyměnit pár myšlenek. Normální je, vycházet a umět si vyměnit názor. Tohle tady je slepá a cilená, útočná demagogie. A s tímto nelze nikam dojít....i v civilním životě.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 21:11:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Puchalský? Schenk? Stačí to? Zcela evidentně to stačilo. Dříve sami populisticky dávali návrhy na úplný zákaz hazardu a jakmile oklamali voliče u nacpali se ke korytům, tak otočili.

  reagovattak to je2017-06-22 21:05:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro tak to je

  a kteří zastupitelé z SpP konkrétně hlasovali pro prolomení celoplošného zákazu? Víte to?

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 20:56:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Puchalský tenkrát uctíval památku umučených obětí přerovského květnového povstání v džínách. To je trochu rozdíl, přijít na zastupitelstvo jako řadový zastupitel v šortkách a jít na oficiální pietní akt v džínách jako primátor města, odkud oběti pocházely. Kromě toho členové SPP si s nějakým dress codem najednání zastupitelstva hlavu nelámou. O vrácení hazardu do Přerova hlasovali zastupitelé, které tvoří SPP. Není o čem debatovat. Obhajoba jsou jenom kecy, nic víc. A pro pana Nedělku: je fajn, že si tak notujete s Kohoutem. Když tu Haluza jiné nazývá oranžovým podsvinčetem, tak je to OK. Ale když tu někdo neosloví Kohouta PANE, tak vám to vadí, PANE. Dost zvláštní přístup. A o těch Hranicích jste jenom slyšel a nebo máte v rukou nějaký judikát? Já jsem neviděl, že by Kohout nebo někdo jiný disponovali nějakým soudním rozsudkem, který by rušil městkou vyhlášku ohledně hazardu. Je to jenom trapná obhajoba Kohouta, smrtelné křeče. Protože ví, že lidi už mu to nežerou a že po volbách končí. A tak kolem sebe kope jako malé děcko.

  reagovattak to je2017-06-22 20:49:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Z kasín jim musí jít peníze do kapes,jinak to není možné.

  reagovatLausch2017-06-22 20:14:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pokud je anonym věcný a diskutuje nějak lidsky..není přeci problém. Nicméně už jsem někde viděl...že vyhláška zakázala hazard....šlo to k soudu a na ministerstvo...a vyhláškou si radní mohli poute vytřít zadek. Protože vyhláška byla na casino krátká. Myslím...že se jednalo o Hranice..2-3 roky nazpět

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 19:46:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro ach - RE:Absolutní zákaz

  město nemohlo vyhovět požadavkům kasína. Už jen ten obrat - město vyhovělo. Vyhověly budovy, značky, budova radnice nebo kdo vlastně, že? Jediní kdo měl moc vyhovět a změnit vyhlášku, která to zakazovala, jsou zastupitelé. Ti změnili vyhlášku většinovým hlasováním. O té vyhlášce, tedy zrušení celoplošného zákazu hazardu, se hlasovalo někdy před půl rokem. Právě tato vyhláška, podepřená většinou v zastupitelstvu vrátila část hazardu do města. Ta snaha neustále negovat město, doufajíc, že to lidé pochopí jako ti co město řídí, tedy i SpP, je přesně ten moment, kdy si jsem jist, že nejste nestranná a můžete o tom klidně psát 15 příspěvků. Vyhýbáte se pravdě a realitu ohýbáte správným směrem. To není nestrannost, bohužel......Proč zůstáváte v anonymitě víte jen Vy sama. Myslím si o tom své. A diskuze na téma Zácha vznikla, když se primátor zeptal pana Dostála, zda bude pana Záchu také fotit a dehonestovat jako to udělal u pietního aktu jemu samotnému. To byla narážka na metody, které se nestydí pan Dostál zvednout. Moc už se nemluví, že promítll na plátno nohu člověka, který vykročil vedle primátora. To jen pro upřesnění. jinak ať si tam Zácha přijde klidně v plavkách. Je to jeho věc a odpovědnost.....pokud ho nenafotí zastupitel Dostál a nebude to pouštět na zastupitelstvu, nic mu nehrozí.....:)

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 19:45:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro odlehčení...

  by mě zajímalo, v jaké oděvu přišel pan Zácha na ZM v úterý ráno. Od pasu nahoru, co jediné bylo vidět, měl pěknou košili. Problém byl asi v oblasti od pasu dolů - kraťásky? nevím. Ale měl velkou smůlu, protože jako nesvobodný zastupitel se nemůže rovnat ke svobodnému primátorovi. Pan primátor je tak svobodný, že si může dovolit jít na pietní akci pokládání věnců ve sportovním a v teniskách - nejvyšší reprezentant města. Ovšem pan Zácha je zkritizován za nevhodné a nedůstojné oblečení na ZM. No holt, co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.(bez urážky - jen přísloví).

  reagovatach2017-06-22 18:00:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Absolutní zákaz / pane Nedělko,

  sice si nejsem jistá, jestli anonymní příspěvek přijmete, nicméně to zkusím. Jak to vidím já - hazard byl vyhláškou města zakázán. Ovšem fa Forbes Casino vznesla na město požadavek, zřídit kasino. Bylo vyhověno. A tady by se asi dalo již mluvit o diskriminaci, pokud město jiným zájemcům kasíno nepovolí. Pokud jsme měli vyhlášku zákazu hazardu ve městě, nebyl důvod novou vyhlášku upravovat. Nebylo proč. Ovšem pokud máme ve městě již několik kasin, je nutné novou vyhláškou vymezit místa pro hazard. Nově to zřejmě bude i Čechova (bývalá vojenská správa). Centrum to v žádném případě není... až na to, že je tam obchodní centrum, učiliště, poliklinika, tržiště, hlavní tah na nádraží, možná dále zdravka. Mnohem větší kumulace lidí, než v dnešním starém centru. Takže městská vyhláška může mít nulovou toleranci hazardu. Pokud hazard povoluje, musí to upravit novou vyhláškou.

  reagovatach2017-06-22 17:39:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • absulutní zákaz hazardu na území města je možný

  zarazit - nezarazit - zarazit - nezarazit......volové co vůbec chcete ? Napište zde každý za sebe a podepište se : 1) CHCI zrušit herny nebo 2) NECHCI zrušit herny nebo 3) CHCI MIT HERNU A CASINO V KAZDE ULICI. Tak a uvidime co nám zdejši hrdinové (volové) napiši.

  reagovatA2017-06-22 16:46:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • absulutní zákaz hazardu na území města je možný

  vše ostatní jeou jen vypouštěné mlhy potrefených hus, které hazard ve městě z různých důvodů vítají

  reagovatto PN2017-06-22 16:26:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Absolutní zákaz

  Mohli bychom to shrnout? Připadne mi zbytečné to pitvat, mýlím se, když si myslím, že i kdybychom chtěli, absolutně zakázat hazard- pomocí vyhlášky nelze, neb vyhláška není nad zákon. Proti zákatu by provozovatelé snadno soudně obstáli a mohli se dožadovat odškodnění. Vyhláškou lze pouze upravit a vymezit oblasti, kde budou herny umístěny. Je to tak? Pokud ano....není přeci co řešit.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 15:51:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to PANE Kohoute pořád melete o Netopilové. STEJNĚ jste věděli, že ten její návrh NIKDY neprojde! tak nemlžte a zase nelžete pane Kohoute. Přece jste tak byli domluveni, abyste byli jako borci!!!!! jo.....

  reagovatco2017-06-22 12:21:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kuzma

  Objektivní by bylo se podívat, kdo hlasoval pro celoplošný zákaz Heleny Netopilové a z toho teprve něco dovozovat. Tento protinávrh by vrátil zákaz hazardu do Přerova. Hlasování o nové vyhlášce je už jen technické hlasování, aby vyhláška vyhověla zákonu a nebyla napadnutelná tedy v podstatě nic nemění, jen jinak vymezuje území kde kasína ne.

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 10:21:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ... anonyme

  Buďte slušný a pokuste se nalézt mé lži z minulosti včetně souvislostí daných sdělení. Co jsem napadal a co se neprokázalo. Kdo konkrétně z SpP tak argumentoval? Pak pochopím. Vím, že jsme si dávali sakra pozor, aby vše co komentujeme bylo dobře podložené. Anonymní trojtečko, Váš projev je opět jen flusání bez jakéhokoli věcného argumentu. A vězte, na rozdíl od mnohých zde, se podepisuji pod to co říkám, proto máte možnost mé výroky dohledat a podložit své urážky alespoň náznakem objektivity. Ani tuto výhodu anonymní identity proti mé plné identitě neuchopíte slušně a věcně.

  reagovatJiří Kohout2017-06-22 10:06:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Viléme

  Díval jsem se jak kdo hlasoval, ale nezávislí proto ruku nezvedli!! A to je podstatné. Hazard povolil ten, kdo proto ruku zvedl a dal ANO. Samozřejmě, že je to velký a bezohledný byznys. Ti, kteří to povolili jsou také bezohlední, protože s jejich následky se budeme potýkat dlouhé roky.

  reagovatKuzma2017-06-22 09:57:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Odstěhujte černé potkány a herny samy půjdou za nimi.

  reagovatArtaban2017-06-22 09:39:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ty vaše fantazmagorie.... není to o tomaníkové puchalském nebo Kohoutovi. To nejsou lobbisté a zákulisní hráči. Skutečnými hochy s ostrými lokty jsou silní přerovští provozovatelé jako forbes,synot,bonwer a přerovský pivovar zubr. Téměř každá herna je spojena s barem či pivnicí a Zubr hodně tvrdě usiloval o zachování hazardu protože nechtěl ohrozit svůj business. Hazard a pivovarnictví jsou propojené nádoby. Každá herna je vybudována z peněz přerovského pivovaru který dává miliony na vybavení provozoven a to ví každý hospodský nebo pivovar sám herny povoluje ve svých nemovitostech viz Haná. Zeptejte se Šebesty,Havelky a dalších hospodských kolik jim pivovar zaplatil na vybudování heren. Předminulém zastupitelstvo a emotivní podpora casin od hermeleyho.....

  reagovatVilém2017-06-22 09:33:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pan Nedelka

  Pane Kohoute, že Vám opravdu není hanba. Kolik jste se Vy osobně a vaši příznivci dopustili v tomto plátku nakumulovaných lží za Vaši přerovskou politickou karieru. nikdy jste nic z toho, co jste napadali, neprokázali. Dnes jednáte vyloženě opačně proti vašim tehdejším slibům zrušit a vymýtit z Přerova hazard. proč z nás tady děláte hlupáky a hrajete si se slovíčky? Čtěte si pozorně své názory z před pár let a potom tady s námi diskutujte. Paměť lidí není krátká a vám z SPP se to začíná ošklivě sčítat a vracet. Lhali jste a lžete o všem, co se vám hodí! Lží a podvodem jste ovládli město a to stejné pasti se chytíte i příští rok, až se budou skládat účty.

  reagovat...2017-06-22 09:08:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Pan Nedelka

  Bohužel....nelze než souhlasit.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 09:02:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan Nedelka

  Nejde mi o to zda mě někdo slušně osloví, to je to poslední co čekám. Slušností je pro mě minimálně to, že pokud tady někdo za politicky subjekt anonymně dělá antikampaň na SpP, tak ať alespoň nelže. Jenom v tomto vlaknu se nakumulovalo tolik lži jak už v úvodním článku, tak i v příspěvcích, že to není přirozený stav. Stejná argumentace jako u mě na zdi FB. Opravdu si nedělám iluze, ale tahle úroveň politického boje je otřesná. A v reálu často nastává situace, kdy ti největší moralisté kteří nám v čtou i špatný úsměv, produkují jako anonymové to nejhorší lidské zlo. Z tohoto příspěvku to tak cítím, proto jsem do toho vstoupil. Nezabrání jim, oni to v rozdvojenych identitach budou hrát do konce, ale mám za to, že občas je dobře na tyto praktiky poukázat. Čeho všeho jsou schopni....... Osobně jsem se pod příspěvky i v dobách opozičních dovedl podepsat. Po volbách to již nikdo z našich oponentů nezvládl. A přihlédnu li k úrovni článků, tak se ani nedivím.

  reagovatJiří Kobout2017-06-22 08:53:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Na sokolovně dostaneš krabičku na cigára nebo zippo zapalovače

  reagovatDilino2017-06-22 07:00:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Asi to vypovídá o úrovni lidí. Mohu byt odpůrce, ale i anonym, píšící radnímu, by mohl před přijmení, vložit to "pane". A vynechat urážku, kterou by v plné identitě nenapsal. Nejsem příznivec většiny současných radních, ale co tady čtu níže, z toho je člověku zle a stydno, mezi jakými lidmi žije. A klidně me seplujte, ale některé anonymní přispěvky....to bych se i jako anonym styděl.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-22 01:57:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • U každé rozmnožovny čmoudů by melo být kasino.

  reagovatjunior2017-06-21 22:09:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Osobně mi vadí Nella jako Casino mezi panelákama hnus

  reagovatMAREČEK2017-06-21 21:52:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • 40 000 měsíčně dostaneš, až začneš makat. A nebudeš vysedávat u netu ve 14:34 odpoledne.

  reagovatano ano2017-06-21 21:24:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kubo

  Juro, Ferdo,....

  reagovatAhoj2017-06-21 20:44:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohout zas dostal vychazky, ze tady ze sebe vypousti ty dusevni zvratky?

  reagovatKuba2017-06-21 14:38:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Skládal

  již jste trapnej. Raději nám vysvětlete kdy dostanu těch 40000 měsičně a vše zadarmiko.

  reagovatale ale2017-06-21 14:34:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:ale ale Kohoute - Už toho nech

  Tohle je slovní průjem bez jakéhokoli rácia......nezlobte se. nedoložitelný blábol, ale je na světě. A ještě se urazíte, že to nazvu žvaněním???? Anonymně. Kdyby jste měl alespoň trochu slušnosti. Omlouvám se, to už v dnešní dob+ě chci opravdu hodně přes normu. "Návrh na prolomení zákazu vyšel z vašich řad, takže brečet, že nemáte podporu pro celoplošný zákaz, který jste předtím zrušili, to je chucpe, na to bych Vám (zde velké) možná skočil v době, kdy jste nosili ty trika "oni kradou", dneska už ne. "

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 14:25:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE: Jak je to s dalkií

  Správní řízení jsou v běhu? Tak o tom nic nevím. Pokud tvrdíte, že vím pak je to jak u blbých. Tečka.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 14:21:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak je to stěma hernama? Dostanu jako hráč aspoň kafe?

  reagovatDilino2017-06-21 14:03:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dalkia staví nové kotle, kde bude spalovat odpad. Tedy spalovnu. Tečka. Bez referenda. Tečka. Bez povolení radnice by to udělat nemohla. Tečka, Kohoute. Tohle neokecáš. Bude tu spalovna, postaví ji Dalkia a za tiché podpory radnice, kde vládne SPP. Tečka. Tvé výmluvy, Kohoute, nikoho nezajímají. jsou to jenom výmluvy a vykrucování. Něco jiného reálně děláte a něco jiného říkáte.

  reagovatjak je to s Dalkií2017-06-21 13:20:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ale ale Kohoute

  Dovolíte-li, končím. Myslel jsem, že diskutuji. Ale žvaním. Anonymně. Druzí žvaní a klidně se podepíšou. Tím nemyslím Vás, na Vás si cením, jak jste za každých okolností věcný.

  reagovatUž toho nech,2017-06-21 13:20:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Doplnění

  Tou minulou vyhláškou jsem myslel tu předloženou panem Chromcem. pak jsme hlasovali proti kasínům a v posledním případě jsme Helenou Netopilovou předložili uplný zákaz. Většině jsme se ani nepřiblížili. Co po mě furt chcete nerozumím.....

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 13:18:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:ale no tak

  Já nerozhodl ani nic nevrátil. Co to je za kecy? Zastupitelstvo tak rozhodlo. SpP většinově koná tak, aby byl dopad hazardu co nejmenší. Tu minulou podpořilo zcela, tu stávající až v situaci, kdy bylo zjevné, že nelze opakovaně prosadit celoplošný zákaz.......budu to muset psát ještě 5x než to sepne?

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 13:16:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ale ale Kohoute

  spalovnu dnes řeší ODS cestou VPRID, tak to bylo řečeno na zastupitelstvu panem Dostálem. SpP určitě nebude bez referenda nijak ve věci spalovna konat. Spalovna v původní podobě proti které se protestovalo nehrozí, dnes čeká se na zákon o odpadech a čeká se na rozhodnutí Olomouckého kraje jak se bude nakládat s odpady. O spalovně se zatím nikdo nebaví, pouze Dalkia řeší jak přestavět kotle, končí jim vyjímka. Město nic řešit nemusí. Ostatní blafy a zvratky anonymů není potřeba řešit.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 13:11:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:ale no tak

  Předkladatelem úplného zákazu byl vloni MUDr. Chromec, zda-li si dobře vzpomínám, a uspěl. Bez hlasů koalice se mu to podařit prostě nemohlo. Kdo předkládal průlom s kasiny(1) - co je ta jednička, nikdo neví - to bych se musel podívat, divil bych se, kdyby jednotlivec či opozice. Takže skutečně rozum do hrsti, než příště něco zakážete, abyste to vzápětí znova povolili, poněvadž neumíte bez krvavých peněz z hazardu hospodařit. Toho pána (jak vždycky píšete - s výjimkou) nechme stranou, toho přece už nikdo nemůže brát vážně.

  reagovatUž toho nech,2017-06-21 13:08:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ale ale Kohoute

  zase účelové anonymní zvratky. Tu minulou vyhlášku jsme nemuseli shodit. Kde jste na to byl? Ta byla podána na zastupitelstvo proto, že zevnitř koalice přišel návrh to otevřít pro kasina. Předělávat se musela ta stávající. My jsme na celou situaci pouze museli reagovat. Chápu, anonymně budete žvanit co si usmyslíte......

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 13:05:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Aha, takže vy postavíte s Dalkií spalovnu, ale může za to ODS. Referendum mělo být do konce roku 2016, to jste nesplnili. Za to taky může ODS? Nebo pan Skládal? Nebo kdo? SPP s ANO řídí město už skoro 3 roky, ale chudáčci za nic nemůžou. Ubohý Kohoute, jak já tě lituji. Ty jsi vlastně chudák. Ty by jsi strašně rád řídil město dobře, ale ODS a pan Skládal ti to nedovolí.

  reagovatale ale Kohoute2017-06-21 13:03:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Takže si to shrňme: SPP je stále proti hazardu, ale shodou okolností až na samotného primátora, který vede a řídí SPP. Úsměvné. Minulou vyhlášku, který byla přijata ještě za minulé koalice a která nastolila úplný zákaz hazardu, jste prostě museli shodit, protože by ji jinak mohl kdykoliv shodit soud. Ale před volbami jste ji sami iniciovali a sami pro ni hlasovali. Takže opět Kohoute: úsměvné. A nakonec ohledně úplatků: proč by jsi měl mít bazén nebo elektrárnu? Stačí jedna krabice od vína naplněná bankovkami a nebo nějaké jiné protislužby. To je taky korupce. A proč jsi před volbami osočoval jiné z korupce a napojení na městské penězovody? Měl jsi k tomu nějaké důkazy kromě tvých blábolů a žvástů? Neměl. Tak jaké máš právo se teď dožadovat důkazů? Prostě tebe tu někdo obvinil z korupce úplně stejně jako jsi ty obviňoval z korupce své předchůdce: bez důkazů. Ty jsi nějaké důkazy o korupci předkládal, když jsi obviňoval jiné? Nepřekládal.

  reagovatale ale Kohoute2017-06-21 12:59:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to ještě nic není

  bože, to jsou žvásty......je nařízeno referendum o spalovně závazným usnesením zastupitelstva. To budu respektovat. To, že spalovací lobbby přes ODS protlačila problémy Dalkie s přestavbou kotlů na zastupitelstvo není práce SpP.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 12:53:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • už toho nech

  mentální zvratky necítím potřebu komentovat, vykladače toho co udělá SpP taky ne.....SpP nikdy neiniciovala prolomení zákazu hazardu. To jsou jen Vaše hlouposti......proč je plácáte, si ujasněte sám.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 12:45:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ale no tak

  nová vyhláška by se nepřijala, tak by platila ta stará, kterou by mohl kdykoli shodit ze stolu soud. A pak co. pokud vidím, že se zákazem neuspěji, podporuji alespoň nějaký regulativ. Emoce stranou, rozum do hrsti. To chci moc, že....?

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 12:43:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ach

  proč bych Vám měl věřit? Nevnímáte tu iracionalitu anonymního napadání,

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 12:39:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Dotaze

  Najděte si hlasování a pak něco tvrďte. Minulou vyhlášku, která povolila kasína SpP nepodpořilo, vyjma primátora.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 12:38:47

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ale největší předvolební podvod Společně pro Přerov se teprve chystá... SPALOVNA. I to zaznělo na ZM.

  reagovatto ještě nic není2017-06-21 12:31:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Prohlášení debila a šmejda směrem k

  Pane Kohoute, nejsem Skládal. Nehledejte v tom politiku, nevedu žádný přerovský třídní boj. Podvedli jste mne, který vás volil jako změnu a mimo jiné i pro váš slib prosazení celoplošného zákazu hazardu. Šmejdi (termínus technikus, nikoli nadávka) vás pevně drží pod krkem, a je vaše zodpovědnost, nikoli Skládalova, že to dopustíte, že jste svoje předvolební sliby v hovno obrátil(i). Záměrně píšu malé v - vás, vaše - tím myslím vaše hnutí a vaši koalici. Návrh na prolomení zákazu vyšel z vašich řad, takže brečet, že nemáte podporu pro celoplošný zákaz, který jste předtím zrušili, to je chucpe, na to bych Vám (zde velké) možná skočil v době, kdy jste nosili ty trika "oni kradou", dneska už ne. Nemyslím si, že Vy osobně, či nějaký jiný politik byste měli mít ze znovuobnovení hazardu nějaký osobní prospěch. Vím, že vás k tomu vede výpadek financí z rozpočtu. Nevěděl jsem ale, že vám i Vám to stojí za porušení daného slova. A zdůvodňování onoho podvodu, který jste na mě spáchali, takovýma trapnýma výmluvama, jak to padlo na zastupku, to je pod Vaši úroveň a oceňuji, že jste se k těm účelářům, co světí prostředky, nepřidal.

  reagovatUž toho nech,2017-06-21 12:27:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pane Kohoute,

  závěr příspěvku mě fakt rozesmál. Opravdu nejste schopen pobrat, že ne vždy jde o politický boj, ale prostě jen vyjádření nespokojeného občana? Nejsem zaháčkovaná v žádné politické straně, nedělám jim pohůnka, nekopu za žádnou stranu - jsem jen obyčejný apolitický občan. Takže se přestaňte tímto trápit, politicky Vás neohrožuji, jen vám vadím jako občan. Co se týká vyhlášky o hazardu - jako opozice jde vedli dlouhý a nesnadný boj o zákaz. Byl zakázán. Ovšem ten nyní vydržel jen do doby, než město oslovila fa Forbes Casino o povolení kasina. Bylo povoleno. A kasina se rozmnožila. Je to hazard jako každý jiný. Identifikace hráčů a zákaz vnějších reklam na hazard to fakt nezachrání. Pan Puchalský se r. 2011 vyjádřil o hazardu: " je to konfliktní, asociální a možná až kriminalizující jev". Dnes to neplatí? To, že dnes se upravuje nová vyhláška ohledně vymezení míst určených k hazardu - nemusela se žádná upravovat, protože když není hazard povolen, není co vymezovat. O tom je řeč. Před volbami jste prodali fakt, že jste zabránili ubytovně v Chemiku. Strojař se koupil, aby tam nevznikla ubytovna (obava občanů) a Chemik, který ubytovnou je, ale kontrolovanou městem, prodáme. ??? Že hlasovali kromě p. Herméliho všichni pro prodej, je pro mě nepochopitelné. Z příjmů za pronájem se mohl postupně opravovat - ale hlavně! nehrozilo by to, čeho jsme se obávali u Strojaře. Je toho více, kde se dnes rozcházíte s předvolebním programem. Nejste hloupý, tak to víte. Nemůžu ani napsat " sliby chyby" - vy jste nic přece neslibovali, jen jste chtěli...

  reagovatach2017-06-21 12:16:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pravda je taková

  že bez zastupitelů SPP - konkrétně primátora Puchalského a zastupitele Schenka, by žádná vyhláška přijata nebyla... jasné porušení volebního programu SPP a tím i podvodu na jejich voličích... Víc než smutné - ani dlouholetým občanským aktivistům se už nedá v Přerově věřit...

  reagovatale no tak2017-06-21 12:13:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kohoute, a kdo schvaloval tu minulou vyhlášku, kterou jste prolomili celoplošný zákaz hazardu? No přeci vy z SPP! A teď jste ji jenom trochu upravili jinak. A to je jako podle tebe v pohodě? Něco říkat před volbami a pak dělat pravý opak je prostě podle Jiřího Kohouta v pohodě. Ty prostě dokážeš lhát lidem do očí a ani nemrknout. Zajímavá vlastnost, ale rozhodně ne úctyhodná. Nalhal jsi se s Puchalským už dost, tak už se neztrapňuj. Pan Skládal má v tom co píše naprostou pravdu. i co se týče spalovny se přesně potvrdilo to, co napsal do Přerovských listů. Vy jste neuvěřitelní lháři, co si myslí, že lidi jsou asi úplně blbí a nemají paměť.

  reagovatdotaz2017-06-21 12:07:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • A prosba

  Mohl by se ten anonym co tvrdí, že jsme si nahrabali zveřejnit své jméno a doložit proč si to myslí? Já jsem si nevšiml, že bych měl na zahradě bazén, o kterém nevím, nemám solární elektrárnu či nemovitosti v zahraničí,...... Možná je to opravdu jen má nevědomost.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 11:12:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prohlášení debila a šmejda směrem k "normálním" a "slušným" anonymům

  Stávající platná vyhláška, která bude nahrazena tou novou, neobsahuje celoplošný zákaz hazardu, ale povoluje mimo vymezeného prostoru kasina. Ta dnešní je identická, pouze jinak vymezuje území, tak aby byla komfortní se zákonem, který nově stanovuje jak má být území vymezeno. Tedy na tomto zastupitelstvu se nepovoloval hazard, ale upravovala vyhláška předchozí, která celoplošný zákaz prolomila v minulosti. Za SpP jsme byli proti, vyjma primátora i v minulosti i dnes. Na tomto zastupitelstvu Helena Netopilová předkládala protinávrh na celoplošný zákaz a pro ten zvedlo ruku minimum zastupitelů. Nevím přesně asi 7-8. To znamená, že pro celoplošný zákaz není možno nalézt většinu v zastupitelstvu. Jak chcete donutit ostatní zastupitele k hlasování nevím, ale veřejný linč SpP je v tomto případu pokrytectví nejhrubšího zrna. Už mě se stejnými blafy stihl napadnout Miloslav Skládal na FB a z toho opět dovozuji, kdo za touto stupidní kampaní stojí. A že jsme už zažili těch stupidních kampaní jakýchsi anonymních pohunků neschopných se přiznat ke své identitě a straně za kterou kopají nebo ctihodných občanů, kteří nejsou schopni sebrat odvahu a na rovinu říct, že jejich vstupy a tvorba politické špíny pramení z jejich spolupráce s politickými subjekty. Tady stále dokola, že ctihodná paní Ach a další.....Pěkný den.

  reagovatJiří Kohout2017-06-21 10:16:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Perla

  ty, dík za poučení, ale samozřejmě vím, že zákon je právně vyšší stupeň než vyhláška. V našem případě ale, v souladu se zmocňovacím ustanovením podle §50, odst.4 zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, MÚŽE OBEC SÁZKOVÉ HRY časově nebo místně omezit, případně ZAKÁZAT. To měli dnešní šmejdi, co ovládli radnici, ve volebních programech a naplnili je, hazard byl na území města zakázaný. Takže je vlastně všechno v pořádku, poněvadž v žádném programu neslíbili, že poté hazard zase nepovolí, až jim budou pochybí prachy na bohulibé účely. Kdo těžko rozumí rozdílu mezi slovy může a musí, ten hájí zdůvodnění šmejdů směrem ke kavkám - musíme určit lokality, z hlediska právního, vyhláška nemůže být v rozporu, bla, bla, bla, bla

  reagovatUž toho nech,2017-06-21 09:09:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Tri arogantni a namistrovani zmrdi, co si mysli, ze jsou nepostizitelni. A ten shrbeny komunisticky Judr. jim predava zkusenosti ze sve komousske minulosti a ti debilove jeste okoukavaji jeho drze a sproste manyry. Jen aby si to ovce vzppomely u voleb. Na webu pani Jasove je odkaz na sliby pred volbami. Velmi zajimave porovnani slibu a nasledneho chovani po volbach. Jasne je videt co za lidi se tam cpe. Jen debilove, co se nejak potrebuji uzivit. A ejhle, v poltice to jde a velmi dobre bez jakekoliv zodpovednosti. Nebudme uz jen ovce pri volbach.!!!!!!!!!!!!

  reagovatTak tak2017-06-21 09:06:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • také to tak vnímám, říct, udělat cokoliv, za co bych mohl být zvolen, shromáždit kolem sebe hlupáky, kteří to budou papouškovat a trvale omílat a pomůžou mi zblbnout lidi. Pak to vypadá jak to vypadá. Z Puchalského, Měřínského a Mlčocha se stala nerozlučná trojka. Co ti ostatní nevím.

  reagovatpaní Jasová2017-06-21 08:44:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  zahradě hrej pokr nebo mariáš

  reagovatna2017-06-21 07:32:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Můžete mi doporučit co hrajete za kolik dáváte otočku? Já jsem hrával 81ku a točku za 10 Kč ale zdá se mi to málo.... Navíc nemá někdo přehled co v kterém Casinu dostanu jako hráč zdarma? Diky

  reagovatPetr2017-06-21 06:47:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Perla

  nevíš, že zákon je právně vyšší stupeň než vyhláška. Připojuju se k předešlým, že rozhodli správně. Vyhláška nemůže být v rozporu se zákonem. Radnice jen určí lokality. Paní Tomaníkovou znám jen ze zastupitelstva, někdy se tam jdu podívat. Je to milá dáma, asi ji budu volit, jinak jsem voliček pravicovým.

  reagovatty2017-06-20 21:08:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:RE:Perla

  Tak ti to řekli, tak to papouškuješ. Jakoby zákon nakazoval městu, aby povolilo na svém území hazard. Ono není zas tak těžké dělat z lidí voly, ty Dalmácie. Kdyby se drželi svých slibů, ty decimálko, z hlediska právního, mohli to vyřídit jedinou větou - ... se zakazuje v celém katastrálním území města Přerova včetně místních částí. Ostatně, tak to bylo, než to začali ti šmejdi měnit. Šmejdem nemyslím nic urážlivého, jde jen o styl prodeje - obalamucení kavek ve snaze dosažení zisku.

  reagovatUž toho nech,2017-06-20 16:08:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:Perla

  opravdu naposledy, vyšel nový zákon, na základě něho se musela upravit vyhláška města, z hlediska právního tomu snad rozumíš, šlo jen o vymezení lokalit. Ty si pleteš Dalmácii s decimálkou a kovno není koko, mysli a poslouchej a dobře čti. Asi ti to dělá problém

  reagovat2017-06-20 15:22:33

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Hazard

  Pro ty kdo tady blábolí. Hlasování nebylo zda hazard nebo ne. Hlasování bylo o něčem jiném.

  reagovatFranta2017-06-20 15:14:19

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • co vedlo v minulosti Puchalského

  k úplnému zákazu hazardu - rozumné argumenty. I za cenu ztráty financí do rozpočtu. CO vede primátora, radní a některé zastupitele dnes k tomu, hazard v plné síle do města vrátit? Opravdu jen peníze do rozpočtu? Že se město bez nich prostě musí obejít, věděl dnešní primátor jako opozičník. Něco se změnilo? Není to jen 36mil. do kasy - to je jen zlomek toho, co provozovatelé vytáhnou z lidí. Tak jo - Chemik se prodá, pravděpodobně na ubytovnu nekontrolovanou již městem. Husova, Škodova, Kojetínská - mimo jiných lokalit povolený hazard. Tak to nebudou mít daleko. Kam se to vracíme?! Že nebudou herny v centru - a? - budou na sídlištích, kde je to mnohem horší, je tam velká kumulace lidí. Vsadsko - škola napravo, škola a školka nalevo, hustá zalidněnost. To je vhodné? Nikdy!! jsem neviděla Měřínského tak aktivně pracovat a vystupovat pro nějaký návrh. To už bylo vyloženě lobování. Za Čechovku...? Bylo to řečeno zastupitelem (nevím kdo) - že je zájem velkého kasina. Města postupně zakazují hazard, zcela prokazatelně dochází k velkému úbytku trestné činnosti, města se zklidní. My jdeme opačným směrem. Nechápu, ale tuším. Pan Tužín to řekl dobře - nesmyslně a dobrovolně město platí co nemá, jen proto, že nejedná. A tady se třepe na příjmy z hazardu. Jak řekl Navrátil - všechno byste chtěli, chodníky, opravy,ale peníze z hazardu nechcete. Má pravdu - nechceme. Když budou řádně hospodařit a nesuplovat v platbách jiné organizace, rozpočtu to pomůže.

  reagovatach2017-06-20 14:45:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Udivuje mne

  Že se takové podniky...v našem městě uživí. Některé kasína, jsou stále prázdné....když tam teda občas zajdu na kafe... Zvláštní, že se udrží. Jestli to však slouží účelu :-))) pařit vidím spíše ty méně majetné...zřídka pracující. Kasína mi vadí.

  reagovatPetr Nedělka2017-06-20 14:43:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Bylo to SPP

  Dobrý den, já si nemyslím, že za to něco inkasovali. Prostě jen přestali hrát předvolební hru: " Nikdo vám nedá víc, než vám dokážeme slíbit", a teď už není důvod předstírat, že jim jde o něco, o co jim vlastně nikdy nešlo :-)

  reagovatDaniela Jasová2017-06-20 14:43:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Bylo to SPP

  Myslím si, že Měřinský , Kohout a spol dostali řádně nasypáno od velkých provozovatelů. Nebyli to žadní malí hráci z Přerova. Jinak by asi do takové politicky problémové akce našli a konec volebního období se blíží!!!!!!!!

  reagovatnono2017-06-20 14:38:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Bylo to SPP

  Dobrý den pane "hráči", jen bych ráda upřesnila, že pí. Netopilová hlasovala proti tomuto návrhu, jak vyplývá z přehledu hlasování na posledním zastupitelstvu, a myslím, že hlasovala proti i tehdy. Tímto se jí nezastávám, nemyslím, že to potřebuje, jen sděluji :-) Hezký zbytek dne.

  reagovatDaniela Jasová2017-06-20 14:13:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:Perla

  Volím koho chci. Poslouchal jsem zastupitelstvo. Viděl jsem, kdo hlasoval pro hazard a kdo proti. Ludmila Tomaníková PRO - to je veřejná informace (viz záznam hlasování). Prohlásil jsem, že drží basu se šmejdama, co slibama ovládli radnici. V předvolebním programu měli úplné zrušení hazardu a byla chvíle, kdy si mohli odfajfknout splněno. Ale postarali se o návrat hazardu v plné síle. To je pomluva? To se ta tvoje fér paní Tomaníková při hlasování uklikla? Taky jsem četl jsem Deklaraci o socialismu, VII. sjezd KSČM, Hradec Králové, 12. 5. 2016. Takže budu volit koho chci a respektuju, že ty budeš volit koho chceš. Prosím Tě, už mi v každém vlákně nenuť tu svou fér propagátorku hazardu ve městě, a když, tak mi dovol to komentovat.

  reagovatUž toho nech,2017-06-20 13:37:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • MORE Knobloch je dobrý typek aj s Macháček oni umí půjčit na dobrý úrok a já jak vyhrál na Daytonu všechno vrátit poctivě!

  reagovatMotyl2017-06-20 13:21:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Bylo to SPP

  To vůbec ani netušíš, co se jim honí v hlavách. Přečti si ten plátek (hledej na www.spolecneproprerov.cz), co přestali vydávat ve chvíli, co se dostali ke korytům a oživ si, jakýma slibama Tě a mě utáhli na vařené nudli, do půlky natržené. Pak si to porovnej s tím, co činí.

  reagovatjbch2017-06-20 13:05:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zacha

  Nevi nekdo,jak hlasoval Zacha?Nas krajsky lidr z plakatu? :-)

  reagovatKarel2017-06-20 13:02:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:Perla

  ti to došlo, kdo je šmejd a kdo s kým drží basu. Poslechni si zastupitelstvo. Dej ji pokoj a nepomlouvej. Vol si koho chceš a ji dej pokoj

  reagovat2017-06-20 13:00:35

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:Perla

  ty kotníku. Ta tvoje fér vyznavačka socializmu drží basu se šmejdama, co slibama ovládli radnicu.

  reagovatUž toho nech,2017-06-20 12:50:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Bylo to SPP

  které bojovalo za vyhlášku o zrušení hazardu na území města Přerova. Vzpomínám si, jak minulá koalice vysvětlovala, že město příjde o 5 mil a hráči stejně budou hrát v kasínech, na internetu a načerno. Puchalský, Netopilová a Kohout si z toho udělali předvolební téma. Teď podvedli voliče a automaty povolili se stejným zdůvodněním jako to obhajovala minulá koalice. Lidi vzpamatujte se koho jste volili. Co za to asi dostali od provozovatelů heren. Taky by mě zajímalo kdy bude vypsané referendum ke spolovně jak se usneslo minulé zastupitelstvo na návrh SPP.

  reagovathráč2017-06-20 12:39:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Citát z tisku: „Předkládáme do zastupitelstva obecně závaznou vyhlášku o úplném zákazu sázkových her, loterií a jiných podobných zařízení na území města Přerova. Navrhujeme od 1. ledna 2014 hazard z města vymýtit a zakázat,“ řekl zastupitel Vladimír Puchalský ze strany Společně pro Přerov. Konec citátu. Tři roky alibismu. Primátor se nestará. Moje město upadá.

  reagovatKde je můj primátor?2017-06-20 12:38:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Perla

  protože si hledíš jen sebe a jenom kecáš. Nevím jestli jsi četl zákon a jen kydáš. My co ,jsme volili Tomaníkovou tak víme koho a ty jsi volil koho tak nadávej na ně. Ji vynech. Nesaháš ji ani po kotníky. To je baba fér!!!

  reagovatxxL2017-06-20 12:35:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Perla

  protože si hledíš jen sebe a jenom kecáš. Nevím jestli jsi četl zákon a jen kydáš. My co ,jsme volili Tomaníkovou tak víme koho a ty jsi volil koho tak nadávej na ně. Ji vynech. Nesaháš ji ani po kotníky. To je baba fér!!!

  reagovatxxL2017-06-20 12:35:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro:RE Perla

  nemusel jsem tam být, z duše mi mluvil Zácha, Dostál, Pospíšilík, Pospíšil. sdílím jejich názor. To ještě v tomto městě snad můžu, nebo už je to také zakázané? Už nemůžeme zpívat, tak aspoň ještě si můžu říct co si myslím. Zatím.

  reagovatXXL2017-06-20 12:33:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jak chcete regulovat hazard, když jej Knobloch nastrká do každého svého baráku po Přerově, Vracíme se tam, kde jsme byli. O hernu nebo kasino zavadíte zase na každém rohu. Prohrát peníze přes internet je daleko složitější a problematičtější, než v herně nebo kasinu za hodinu 50.tis. Podívejte se na reklamy na Sokolovně nebo v Předmostí. Reklama jak vrata, pokud takhle bude ověšený Přerov, bude to jak v severních Čechách. Takový Přerov opravdu nechci, co se týká Tomaníkové, prostě komunisti hlasovali pro hazard, to jim nikdo neodpáře. Pro: pronnn co chcete hlídat, když to nejde zakázat, povolení dostane každý v celém Přerově vyjma nejužšího centra. Napište mi jak takové povolení nedáte. Bude to jeho budova nebo bude mít nájemní smlouvu, řekněte mi jak mu to povolení nedáte, když radnice má zájem hazard povolovat, to bylo včera očividné a jakmile to povolíte, než se změní zákon, tak to tak pojede pořád, herna nezkrachuje, je to výnosný byznys a sám to dobrovolně nikdo nezavře. Je to na vysmání.

  reagovatLenka2017-06-20 12:28:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  To Vám řekli. Ale je to jinak. Přerov měl vyhlášku o úplném zákazu a teprve ve chvíli, kdy ji Puchalský a spol. začali změkčovat (kasina), začal být problém s diskriminací provozovatelů. Nechat ji tak (úplný zákaz), vydržela by 100 roků. Lidi, vy to nevidíte, jak z vás neustále dělají blbce? Vždyť s váma jednají jak nejhorší šmejdi / šmejdky.

  reagovatpodvedený2017-06-20 12:23:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Perla

  Protože pracuji............to je důvod co?

  reagovatpřerovák2017-06-20 11:36:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Perla

  proč jsi nebyl na zastupitelstvu, mohl si vystoupit a tlumočit přání své

  reagovatXXL2017-06-20 11:32:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  jde hazad provozovat přes počítače, proč děcka jej mohou hrát doma i ve škole. Proč to raději regulovat a mít z toho prachy, které jsou do rozpočtu města. Vyhláška města se musela dostat do souladu se zákonem. Rozpor byl pouze kde jej provozovat.

  reagovatproč2017-06-20 11:30:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  jak to můžeš napsat, když se ti jedno hlasování nelíbí tak odsuzuješ člověka, podívej se na dnešní jednání. Na Tomaníkovou nenakládej, víš kulový. Pořád je lepší upravit vyhlášku a hlídat hazard než to nechat tajně provozovat. Já s ní souhlasím

  reagovatpronnn2017-06-20 11:25:28

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Perla

  Tak pan náměstek Měřínský dnes vyřkl výrok: "Občané mají možnost vystoupit, nikdo jim v tom nebrání". Jen drobnost pane náměstku - normální občané jsou ráno v zaměstnání.................Ale to Vám nevadí, že? ???, Jinak pan Kohout - to bylo taky něco. Všechny poučil a stálo to za to. Ten je chytrej jak radio Jerevan..........

  reagovatpřerovák2017-06-20 11:08:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tužín a Šlechta dnes musí zpytovat svědomí, že podporovali Puchalského, proč Schenk? Netopilová si naivně myslela, že svým návrhem něco změní, Puchalský si s ní doslova vytřel zadek. Komunisti dopředu věděli jak budou hlasovat, ti lezou Puchalskému do zadku, podívejte se na několik zastupitelstev zpět. Někdo zde dřív obhajoval Tomaníkovou, ať s ní jde do háje, po včerejšku jí nevěřím ani nos mezi očima. Není sociálně cítící člověk.

  reagovatnnn2017-06-20 10:45:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • SPP a ANO to je už křeč, včerejší a dnešní zastupitelstvo výsměch voličům. Puchalský se po zádech členů SPP vyšplhal na místo nejvyšší, teď na ně sere. Kohout s ním půjde až do hořkého konce. SPP udělalo na voliče podvod. Po tomto zastupitelstvu jsem o tom přesvědčen. Navíc se opakuje scénář s ČSSD. Jak Lajtoch sbíral funkce, tak je teď sbírá Vrána. Zastupitel a radní Přerova, Krajský zastupitel a radní a budoucí poslanec parlamentu, bude asi na 3 - 4 místě kandidátky. historie se opakuje. Lidé jsou pořád stejně blbí.

  reagovatKuzma2017-06-20 10:34:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoRozhovor s Putinem - aneb jak blbečci z ODS a KDU dostali na prdel

publikováno 20. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 20
„Dnes večer dostane Česká televize nafackováno.

Zastupitelstvo

publikováno 20. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 47
Tak ta komedie bude pokračovat dnes od 9 hodin!!!!!! Neuvěřitelné!!!!To bude hodně občanů "sledovat".

Jak se tuneluje a okrádají návštěvníci na Měšťáku - zdroj facebook

publikováno 17. 06. 2017 sekce: Vaše články
komentářů: 53
Restaurace Městský dům!!! Nejvetsi tunelace v
dejinach restaurací!
 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy